>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka fazy grupowej ME u-21 [19-21 czerwca 2017]

Status
Zamknięty.
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Trener skończony debil. Przemeblował pół obrony po meczu, gdzie nie stracili nawet bramki. Chiesa po genialnym występie zaczął na ławce. Petagna - szkoda gadać. Choć tak naprawdę sędzia nie uznał prawidłowej bramki, tam nie było żadnego faulu. Chwilę potem kontra i 2-1. Cóż..
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Podziękujcie łysej pale co się zwie trenerem włoskiej młodzieżówki. Zrobić 4 zmiany, które z miejsca były miejsca były spalone. Załamałem się jak zobaczyłem skład na livesporcie chwilę przed meczem, miałem jeszcze nadzieje że to po prostu amatorstwo tej strony która nie raz się myliła, a to jednak nie ich błąd a skład Di Biagio. ????
Grassi i Cataldi w miejsce Galgiardiniego i Bennasiego?? Zawału dostałem, Grassiego nie powinno być w kadrze na ten turniej, Cataldi z resztą nie lepiej. Typowe powołania pod zasługi, że mieli prawie najwięcej minut w eliminacjach. A grupa eliminacyjna taka, że tylko Serbia jako poważniejszy rywal tam fiugrowała. Pellegrini od razu musiał stać się liderem środkowej formacji, gdzie w meczu z Danią miał zupełnie inne granie przy dwóch o wiele lepszych i pewniejszych zawodnikach.
Identycznie Rugani, który stracił całą swoją pewność w graniu. Nagle z trzech swoich stron ma nowych ludzi do grania. Zmienić dwóch defensorów po słabym, ale WYGRANYM do zera meczu i takie są fakty, których nikt i nic nie zmieni to kolejna farsa. Skoro zagrali słabo i wygrali 2-0 to co by dopiero było gdyby zagrali na swoim normalnym i oczekiwanym poziomie. Barreca i Caldara usunięci ze składu na rzecz Calabrii i Ferrariego?? Włoskie gazety jutro zjedzą te wybory nie mówiąc już o wyniku. Żaden dziennik nie trafił takiej 11stki na dzisiejszy mecz. ????
Dawno nie widziałem tak popierdolonych decyzji. I sory, ale innego słowa nie da się znaleźć na to co dzisiaj odwalił Di Biagio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Skład, o czym wspomniał już Grac to jedno, ale indolencja Petagna, który miał taką patelnie na 2-1 , że szok to juz lepszej mieć nie można!!! Ponadto przereklamowany Bernardeschi przyprawiał mnie o same nerwy. bardziej przereklamowanego zawodnika w świecie calcio dawno nie było!! No masakra co ten koleś robi, niby gwiazdką ale w najgorszym znaczeniu tego słowa. Ci dwaj plus Do Biaggio to dziś Top 3 meczu, Grande gioccatore..... Super to było super ku..!!!!!

Szkoda w ogóle gadać więcej.


Niech Dania teraz wygra najlepiej.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Trener skończony debil. Przemeblował pół obrony po meczu, gdzie nie stracili nawet bramki. Chiesa po genialnym występie zaczął na ławce. Petagna - szkoda gadać. Choć tak naprawdę sędzia nie uznał prawidłowej bramki, tam nie było żadnego faulu. Chwilę potem kontra i 2-1. Cóż..
chyba ogladales inny mecz, przeciez tam prawie koszulke z czeskiego zawodnika zdjeli, przeciez z glodu sie nagle nie przewrocil. Wlosi grali blado od poczatku spotkania a bramki dla czech wisialy w powietrzu, dzis byl po prostu ich dzien, teraz Niemcy to wykorzystaja w meczu z pionkami z Danii
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Najlepiej się kur*a poślizgnąć jak Wawrzyniak przy ataku przeciwnika...Dzisiejszy dzień w kategoriach sportowo-zarobkowych, do zapomnienia.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
widzialem dokladnie powtorki i widac jak wloch ciagnie mocno za koszulke co powoduje upadek, polecam zalozyc okulary, wlosi sami sobie winni
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Miałem okazję oglądać dzisiejszy mecz w Tychach z trybun. Od samego początku odniosłem wrażenie, jakby Włosi wyszli z nastawieniem, że mecz wygra się sam.
Gdy wyrównali, wydawało się, że mecz mają pod kontrolą. Nic z tego.
Donnarumma po trzech strzałach w światło bramki 3x wyciągał piłkę z siatki.
Sami sobie skomplikowali sytuację, bo teraz muszą wygrać z Niemcami.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Również oglądałem ten mecz i odniosłem takie samo wrażenie że Włosi lekko podeszli do tego meczu i zlekcewazyli trochę Czechów. Czesi zagrali wczoraj tak samo jak w meczu z Niemcami czyli od początku atakowali i to skutecznie. Obrona już wyglądała lepiej i popełniała mniej błędów.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
widzialem dokladnie powtorki i widac jak wloch ciagnie mocno za koszulke co powoduje upadek, polecam zalozyc okulary, wlosi sami sobie winni
Przed chwilą pisałeś, że to Włosi go faulowali, a w tej sytuacji był jeden zawodnik z Italii. Ogarnij się.
 
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie.Grałem typ długoterminowy ze włochy zajmą w grupie miejsca 1-2 i zastanawiam się jakie są teraz szanse by to jeszcze mogło wejść.Czy jak Włochy wygrają z Niemcami to nie wystarczy by ich wyprzedzić bo będą mieć raczej lepszy bilans ogólny bramek ? Zakładając przy tym że Czechy wygrają z Dania i 3 zespoły będą mieć po 6 pkt.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Przed chwilą pisałeś, że to Włosi go faulowali, a w tej sytuacji był jeden zawodnik z Italii. Ogarnij się.
wloch faulowal a czechow bylo dwoch, i faul byl ewidentny, a ze Ty widziales jakies poslizniecie sie na skorce od banana albo wywrotke a nie ewidentne ciagniecie za koszulke mocne to juz nie moja wina
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom