>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2 Kolejka Jupiler Pro League / Superpuchar Holandii

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przed nami 2 Kolejka w Belgii, Czy Anderlecht wygra swoje spotkanie ? Jak spisze się Waregem po świetnym rozpoczęciu sezonu.

Kursy zapożyczone z Forbet.
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:
Przed nami również Superpuchar Holandii w którym Feyenoord zmierzy się z Vitesse.


Kursy zapożyczone z Forbet
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!: :!: :!:​
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Standard-Genk 1DNB @1.48
7 ostatnich meczow gospodarzy z druzyna z Genk konczylo sie ich wygrana,Standard wzmocnil obrone, Pocognoli na lewej flance i w bramce Ochoa,Genk nie bedzie mial tak latwo aby odrobic straty jak w meczu z Waasland gram DNB bo to poczatek sezonu i dobra passa kiedys sie konczy Genk bez Pozuelo i Koteles

Zulte-St Truiden [email protected]
O druzynie gospodarzy pisalem juz w zeszlym tygodniu ,podoba mi sie jak graja z kontry ,druzyna St Truiden zdobyla ostatnio 3 punkty w meczu z Gent ,ale pilkarze z Gandawy raczej mieli w glowach czwartkowy mecz w EL

Waasland-Mechelen [email protected]
Kurs na gospodarzy bardzo ciekawy ,w meczu z Genk zrobili naprawde dobre wrazenie, na 10 meczow u siebie tylko raz wygrali z druzyna z Mechelen ,ale mysle ze sa w gazie ,Mechelen to typowy sredniak

Club Brugge-Eupen 1 HA-1,5 @1.50
Do Brugii przyjezdza najslabsza druzyna JPL ,Eupen to bardzo mloda druzyna w meczu z Zulte na srodku obrony zagral osiemnastolatek,bardzo duzo bledow w obronie sporo jeszcze pracy przed nimi ,doskonala okazja dla pilkarzy Blauw en Zwart aby poprawic sobie nastroje po odpadnieciu w kwalach do LM, dwubramkowa przewaga to minimum w niedzielnym meczu

wszystkie kursy Totolotek
AKO 9.59, stawka 2j⛔
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Belgia
Godz: 18:00
Spotkanie Anderlecht-Oostende
Typ: 1 /1
Kurs 1.94
Buk Fortuna
Analiza: Druga kolejka Belgijskiej ekstraklasy piłkarskiej, Anderlecht na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Oostende. Goście w pierwszym spotkaniu przegrali z zespołem Mouscron 0;1 na własnym stadionie, goście natomiast zaledwie podzielili się punktami z zespołem Antwerpi. W tym meczu gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie gdzie radzą sobie dobrze i rzadko tracą punkty , goście natomiast na wyjazdach radzą sobie słabiej niż na własnym stadionie, gdzie nie potrafią sobie za bardzo organizować gry, dlatego w spotkaniu z Anderlechtem będą grali z kontry. Anderlecht powinien od samego początku prowadzić grę i szybko strzelić bramkę, bowiem Oostende jest zespołem który na wyjazdach traci sporo bramek . Ogólnie obie ekipy grały ze sobą na stadionie Anderlechtu 8 razy. Anderlecht wygrywał 5 razy, raz przegral i padły 2 podziały punktów. Stawiam w tym spotkaniu na wygraną Anderlechtu 3:1 po 90 minutach rywalizacji, myślę że goście strzelą tutaj bramkę, jak to miało miejsce w poprzednich kilku sezonach.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Belgia
Godz: 18:00
Spotkanie Anderlecht-Oostende
Typ: 1 /1
Kurs 1.94
Buk Fortuna
Analiza: Druga kolejka Belgijskiej ekstraklasy piłkarskiej, Anderlecht na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Oostende. Goście w pierwszym spotkaniu przegrali z zespołem Mouscron 0;1 na własnym stadionie, goście natomiast zaledwie podzielili się punktami z zespołem Antwerpi. W tym meczu gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie gdzie radzą sobie dobrze i rzadko tracą punkty , goście natomiast na wyjazdach radzą sobie słabiej niż na własnym stadionie, gdzie nie potrafią sobie za bardzo organizować gry, dlatego w spotkaniu z Anderlechtem będą grali z kontry. Anderlecht powinien od samego początku prowadzić grę i szybko strzelić bramkę, bowiem Oostende jest zespołem który na wyjazdach traci sporo bramek . Ogólnie obie ekipy grały ze sobą na stadionie Anderlechtu 8 razy. Anderlecht wygrywał 5 razy, raz przegral i padły 2 podziały punktów. Stawiam w tym spotkaniu na wygraną Anderlechtu 3:1 po 90 minutach rywalizacji, myślę że goście strzelą tutaj bramkę, jak to miało miejsce w poprzednich kilku sezonach.
1/1 to bardzo odwazny typ ,Anderlecht w pierwszej polowie nie zachwycal,w Anwerpii odpalili w drugiej polowie i tak samo bylo w meczu o superpuchar z Zulte,Teodorczyk slabo wyglada gubi pilke w dryblingu,czesto szuka okazji na mus do strzelenia gola,Oostende to nie jest juz druzyna do bicia
 
M 27

milt

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Belgia
Godz: 18:00
Spotkanie Anderlecht-Oostende
Typ: 1 /1
Kurs 1.94
Buk Fortuna
Analiza: Druga kolejka Belgijskiej ekstraklasy piłkarskiej, Anderlecht na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Oostende. Goście w pierwszym spotkaniu przegrali z zespołem Mouscron 0;1 na własnym stadionie, goście natomiast zaledwie podzielili się punktami z zespołem Antwerpi. W tym meczu gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie gdzie radzą sobie dobrze i rzadko tracą punkty , goście natomiast na wyjazdach radzą sobie słabiej niż na własnym stadionie, gdzie nie potrafią sobie za bardzo organizować gry, dlatego w spotkaniu z Anderlechtem będą grali z kontry. Anderlecht powinien od samego początku prowadzić grę i szybko strzelić bramkę, bowiem Oostende jest zespołem który na wyjazdach traci sporo bramek . Ogólnie obie ekipy grały ze sobą na stadionie Anderlechtu 8 razy. Anderlecht wygrywał 5 razy, raz przegral i padły 2 podziały punktów. Stawiam w tym spotkaniu na wygraną Anderlechtu 3:1 po 90 minutach rywalizacji, myślę że goście strzelą tutaj bramkę, jak to miało miejsce w poprzednich kilku sezonach.
Dla ścisłości to Oostende w zeszłym sezonie była drużyną która na wyjazdach traciła niewiele bramek. W sezonie zasadniczym mniej bramek na wyjazdach od nich straciły tylko trzy ekipy. Świetnie rozpoczęli poprzedni sezon i do stycznia zajmowali 4 pozycję. Tak jak kolega black horse napisał Oostende to nie są ogórki, ich miejsce w czołówce nie było wcale sensacją bo mieli naprawdę silny skład. Mierzyli się na początku sezonu z Anderlechtem na wyjeździe i był remis 1:1. Ich gra posypała się w końcówce sezonu gdzie w grupie mistrzowskiej gdzie dostali po trzy bramki na trzech wyjazdach. Tyle w tym temacie bo teraz jest nowy sezon.
Wiadomo że po tak dobrej grze w poprzednim sezonie odchodzą zawodnicy z tak biednych klubów. Odszedł najlepszy strzelec Dimata do Wolfsburga, obrońca Marusic do Lazio i Godeau kolejny obrońca. W klubie został Musona który strzelił w zeszłym sezonie 10 goli, i pozostali ważni zawodnicy z pomocy, obrony i bramkarz. Rozkupienia połowy składu nie było więc nadal powinni być groźni.
Anderlecht wiadomo jest faworytem tak jak był w zeszłej kolejce z Antwerpią po kursie 1.6. Teraz na win Anderlechtu buki dają 1.4- kompletnie nieopłacalny zresztą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom