>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka La Liga [25.08 - 27.08.2017r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




kursy od: bah

W pierwszej kolejce pewne zwycięstwa odniosły Barcelona i Real Madryt. Komplet punktów dopisały do siebie jeszcze min. ekipa Valencii czy też Eibar. Niespodziankami były remisy Athletic i Atletico, którzy nie potrafili sobie poradzić z dużo słabszymi zespołami.
Bez wątpienia hitem kolejki będzie starcie Realu z Valencia. Zobaczymy czy trener Marcelino zatrzyma rozpędzonych Królewskich. Barcelona jedzie na trudny mecz do Alaves. Komplet punktów powinno zainkasować Atletico.

Zapraszam do dyskusji oraz do pisania analiz.


 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Real Sociedad vs Villareal
Oglądałem spotkanie pierwszej kolejki Villareal&#39;u w delegacji, i muszę przyznać, że nie spodziewałbym się tak schematycznej i ospałej gry po zespole &quot;żółtej łodzi&quot;. Levante dominowało przez większość spotkania, a jedyne czym błyszczeli piłkarze Villareal&#39;u, to podania do tyłu, i brak kreatywności w ofensywie. Szczerze mówiąc, nie wiem jak w obecnym sezonie prezentuje się ekipa Sociedad&#39;u, ale powrót z wyniku 2:1 do 2:3 z Celtą skłania mnie do postawienia na jutrzejszych gospodarzy. Myślę, że może paść tu nawet handi w ich stronę, bo San Sebastian nie należy do łatwych terenów, ale to tylko luźne spekulacje. Chętnie wysłucham przemyśleń na temat tego spotkania. Z mojej strony: Real Sociedad Win @2,1 (STS)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Real Sociedad vs Villareal

Oglądałem spotkanie pierwszej kolejki Villareal&#39;u w delegacji, i muszę przyznać, że nie spodziewałbym się tak schematycznej i ospałej gry po zespole &quot;żółtej łodzi&quot;. Levante dominowało przez większość spotkania, a jedyne czym błyszczeli piłkarze Villareal&#39;u, to podania do tyłu, i brak kreatywności w ofensywie. Szczerze mówiąc, nie wiem jak w obecnym sezonie prezentuje się ekipa Sociedad&#39;u, ale powrót z wyniku 2:1 do 2:3 z Celtą skłania mnie do postawienia na jutrzejszych gospodarzy. Myślę, że może paść tu nawet handi w ich stronę, bo San Sebastian nie należy do łatwych terenów, ale to tylko luźne spekulacje. Chętnie wysłucham przemyśleń na temat tego spotkania. Z mojej strony: Real Sociedad Win @2,1 (STS)

Właśnie to samo chciałem napisać ????

Również oglądałem pierwszy mecz Villarrealu z Levante. Zagrali słabo to nic nie powiedzieć. Styl konstruowania akcji niczym Arka Gdynia. Zero grania dołem, podania między obrońcami lub bramkarzem, lekki pressing Levante j juz górna pilka na Bacce lub tego Turka. I nic z tego nie wychodziło.
Tam w pierwszym meczu było sporo kontuzji i trener Villarrealu nie mógł skorzystać z usług kilku zawodników. Pytanie czy to się do dzisiaj cos zmieniło? Jeśli będą grali takim samym składem jak z Levante to ładuje w zwycięstwo gospodarzy. Real Sociedad zawsze niewygodny przeciwnik u siebie. Skład mają solidny złożony z zawodników już znanych z boisk Premiera Division.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Las Palmas - Atletico @1.75 Onibet
h2h na korzyść Atletico, ostatnie 5 spotkań wygranych na wyjeździe po 5-0, 3-0, 2-0 etc.. Uważam, że goście nie &quot;wtopią&quot; drugiego meczu z rzędu. Las Palmas się osłabiło. Nie ma się co tu rozpisywać, ja to gram grubo. Minus to, że nie zagra Griezmann.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:15 Real Sociedad - Villarreal
Typ: 1
Kurs: 2.06
buk: bah
Wynik: 3:0 ✅

Podpinam się pod kolegów co napisali w powyżej.
Odnośnie Realu Sociedad to na pewno jest to ekipa, które będzie się biła w tym sezonie o miejsca 4-7. Czwarte miejsce jest w ich zasięgu jeśli będą regularnie punktować. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z Villarreal, które w pierwszej kolejce zostało zatopione przez zespół Levante. W Villarreal brakuje kilku podstawowych zawodników, a to mogą wykorzystać gospodarze którzy w pierwszej kolejce zaimponowali ogrywając na wyjeździe Celtę. Real na dzień dzisiejszy wygląda lepiej niż goście i myślę, że potwierdzi to na Anoeta ogrywając swojego rywala.
22:00 Betis - Celta
Typ: BTS
Kurs: 1.75
buk: bah
Wynik: 2:1 ✅

22:00 Betis - Celta
Typ: 2X
Kurs: 1.61
buk: bah
Wynik: 2:1 ⛔

Betis nie popisał się w meczu z Barceloną, w którym nawet nie oddał celnego strzału na bramkę rywala, ale u siebie drużyna może zagrać lepiej. Betis w spotkaniu z Barceloną miał świetną okazją do zdobycia gola, lecz Mascherano stanął na wysokości zadania i wślizgiem uratował swoją drużynę od utraty gola. Po tej sytuacji padł gol na 2:0, i jak to się mówi nie wykorzystane sytuację się mszczą. W spotkaniu z Celtą zapewne tych okazji będzie więcej, gdyż na Camp Nou zespół Betisu nastawił się na grę z kontry. Celta w swoim pierwszym spotkaniu uległa Realowi Sociedad 2:3, ale na pewno nie była zespołem gorszy. Unzue jak i cała ekipa z Vigo wygląda na solidną drużynę. Szybkie tempo gry, pressing, to chce się oglądać. Rewelacyjny debiut zaliczył Maximiliano Gomez który zdobył dwie bramki. Swoją szansę gry dostał również Lobotka, który wypadł całkiem nieźle. Swoje okazje do zdobycia gola miał Aspas, lecz po jego strzałach piłka nie chciała wpaść do siatki. Jeśli Celta zagra z taką sama intensywnością co w spotkaniu z Realem to o ich gola nie będziemy musieli się martwić. Obie ekipy doznały porażki w pierwszych swoich spotkaniach, dlatego teraz zrobią dużo aby wyjść na zwycięską ścieżkę, lecz żeby wygrać to trzeba trafiać do siatki. Obie drużyny mają potencjał w ataku, dlatego jutro spodziewam się przynajmniej po jednej bramce z obu stron.

Powołania na dzisiejsze mecze macie w linkach
Real Betis:
http://www.tinypic.pl/yypsiomqen3y
Celta Vigo
http://www.tinypic.pl/7gbar4rxftxz
Villarreal:
Wybrane 18 graczy :
Bramkarze: Andrés i Barbosa.
Obrońcy: Rukavina Jaume Costa Alvaro Semedo Victor Ruiz i Pau.
Pomocnicy: Rodrigo, Trigueros, N&#39;Diaye, Fornals, Samuel Castillejo i Chuca.
Napastnicy: Sansone, Enes Unal, bacca i Bakambu.
Kontuzjowani:
Asenjo
Bruno
Cheryshev
Mario
Adrián Marín
Bonera
Roberto Rosiano
Real Sociedad:
http://www.tinypic.pl/d8dzz5xk2xj2
Tutaj sytuacja Betisu opisana powyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Real Sociedad vs Villarreal. Real Sociedad z remisem i under 3.5 bramki. 1.60 Milenium
Villarreal znowu zagra piach na wyjezdzie jesli chodzi o atak. I pewnie znow bedą sie niezle bronic. Dla mnie Sociedad jest tu faworytem do wygrania, jednak bedzie to mecz, gdzie bedą gracze Baskow musieli co chwila przebijac sie przez szczelny mur tzw.AUTOBUS Villarrealu. W koncu jednak mur mam nadzieje, zostanie zburzony i 2:0 dla Baskow bylby swietnym wynikiem. Baski bramki strzelac potrafia a Villarreal nie ma kim postraszyc, to juz nie ta lodz podwodna co kiedys, tamta juz dawno zatonęła.
Fartem ale dali radę. ???? 3:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Real Sociedad vs Villareal
Oglądałem spotkanie pierwszej kolejki Villareal&#39;u w delegacji, i muszę przyznać, że nie spodziewałbym się tak schematycznej i ospałej gry po zespole &quot;żółtej łodzi&quot;. Levante dominowało przez większość spotkania, a jedyne czym błyszczeli piłkarze Villareal&#39;u, to podania do tyłu, i brak kreatywności w ofensywie. Szczerze mówiąc, nie wiem jak w obecnym sezonie prezentuje się ekipa Sociedad&#39;u, ale powrót z wyniku 2:1 do 2:3 z Celtą skłania mnie do postawienia na jutrzejszych gospodarzy. Myślę, że może paść tu nawet handi w ich stronę, bo San Sebastian nie należy do łatwych terenów, ale to tylko luźne spekulacje. Chętnie wysłucham przemyśleń na temat tego spotkania. Z mojej strony: Real Sociedad Win @2,1 (STS)
oglądałem mecz Levante vs Villarreal drugą połowę goście wyglądali jakby byli źle przygotowani fizycznie brakowało im sił i nie stwarzali w ogóle zagrożenia dla rywala. tutaj upatruje szansę dla Sociedad na zgarnięcie kompletu pkt. polecam śledzić mecz na live
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Las Palmas - Atletico Madryt


Nie sądzę, by Atletico miało stracić punkty drugi raz z rzędu. To może i jest osłabiona drużyna, ale nadal klasowa. Zresztą granie na Estadio de Gran Canaria po prostu im leży. Ostatnie 2 lata to 3 mecze, 3 zwycięstwa, 0 straconych goli przez zespół Simeone. Oficjalnie w kadrze meczowej będzie Godin, Luis oraz Gameiro. Nie będzie tylko albo i aż Pana Griezmanna ????
Nadal (mam taka nadzieję) Atletico ma mentalność zwycięzców i wydaję mi się, że tym razem wyjdą naładowani od samego początku spotkania.
Zresztą tutaj widzę podobną sytuację jak do ostatniego meczu między nimi w Las Palmas.
Tj. Przed meczem z Kanarkami grali z Villarreal u siebie i zespół Cholo Simeone przegrał. Następnie przyjechali na wyspę i jak ruszyli od początku na Las Palmas tak skończyło się 5:0 dla ekipy ze stolicy ????
Na podobny wynik bez Griezmanna nie liczę, ale skromne zwycięstwo jestem pewien, ludzie Simeone wyciągną ????

Atletico Madryt @1.75
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:15 Alaves - Barcelona
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.55
buk: bah
Stawka: 10j
Wynik: 0:2 ⛔

W pierwszej kolejce Alaves miało więcej okazji do strzelenia gola, ale przegrało po golu z pierwszej połowy 0:1. Latem z tego klubu odeszło kilku kluczowych graczy oraz trener, który wywalczył awans do La Liga. Teraz przyjeżdża do nich Barcelona, której będą chcieli utrzeć nosa. Rok temu to im się udało gdzie wygrali na Camp Nou 1:2. Czy są w stanie powtórzyć ten wynik?. Na pewno zamurują swój dostęp do bramki i na początku poszukają swoich szans w graniu z kontrataku. No chyba, że nowy trener nas zaskoczy i zastosuje pressing, którego tak Barcelona bardzo nie lubi. Blaugrana na pewno musi uważać na szybkiego Wakaso oraz doświadczonego Ibai Gomeza czy też Romero. Goście w pierwszym spotkaniu pewnie wygrali 2:0 z Betisem. Wynik mógł być o wiele wyższy, ale w tamtym spotkaniu zawiodła skuteczność. Dziś do Vitorii wraz z zespołem polecieli Iniesta oraz Paulinho. Brazylijczyk powinien dostać jakieś minuty w dzisiejszym meczu. Valverde nie powołał na ten mecz min. Turana czy Munira, a kontuzjowani są dalej Rafinha oraz Suarez. Z powodu problemów żołądkowych w Barcelonie został Gomes, a w jego miejsce wskoczył Dione. Trochę się zdziwiłem jak zobaczyłem taki kurs na powyżej 2.5 gola, bo zawsze w spotkaniach Barcelony wynosi on koło 1.24. Tylko tak jak piszę, Alaves zapewne zamuruje dostęp do swojej bramki, co z pewnością będzie dużym problemem dla gości. W takich spotkaniach jak to jest ważne żeby grać szybko i na jeden kontakt, wtedy taką obronę idzie rozbić. Mam jednak nadzieję, że Barcelona dość szybko trafi do bramki gości, a reszta to się już sama posypie, gdyż przy stanie 0:1, to Alaves będzie musiało zacząć atakować.
Alaves:

Barcelona:
Ter Stegen, Cillessen, Semedo, Piqué, Rakitic, Sergio, Denis Suárez, Iniesta, Messi, Mascherano, Paulinho, Deulofeu, Paco Alcácer, Jordi Alba, Sergi Roberto, Digne, Aleix Vidal, Umtiti.
20:15 Levante - Deportivo
Typ: BTS
Kurs: 1.97
buk: bah
Wynik: 2:2 ✅

Levante niespodziewanie wygrało pierwszy mecz i wypadło całkiem dobrze na tle słabego Villarreal. Drugi mecz z rzędu rozegrają u siebie co na pewno napawa optymizmem piłkarzy jak i kibiców. Gospodarze zapewne będą chcieli pójść za ciosem, a grając u siebie mogą sprawić kolejną niespodziankę. Deportivo wysoko przegrało z Realem, ale miało swoje sytuacje. Tamten dzień nie miło będzie wspominał Andone, który zmarnował dwie sytuacje, które powinien zamienić na gola plus rzut karny. Deportivo podobnie jak Levante zaprezentował się dobrze na tle dużo silniejszego rywala. Patrząc po pierwszym spotkaniu to oba kluby wydają się być w niezłej dla siebie dyspozycji. Levante jak i Deportivo na tle lepszych drużyn stworzyły sobie sytuacje do strzelenia gola, lecz zabrakło skuteczności. Dziś jeśli celowniki będą lepsze to obie drużyny powinny strzelić przynajmniej po jednej bramce.
powołania w linkach
Deportivo:
http://www.tinypic.pl/c835pn0hkxsw
Levante:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Oglądam Alaves-Barcelona i Katalończycy mają chyba ogromne problemy z głową i przygotowaniem motorycznym do tego sezonu. Akcja Pique z 30. minuty przypominała rajd Bale-Bartra z pamiętnego finału Copa del Rey. Dodatkowo widać w twarzach piłkarzy Blaugrany, że coś się dzieje nie tak. Nie mają wyrazu twarzy pewnych siebie. Messi wygląda jakby miał dość grania (do tego doszedł jeszcze nietrafiony karny) i najchętniej by sobie poleżał na sofie w salonie.
Sama gra jest w miarę ok (chociaż nie są tak ruchliwi bez piłki, jak w czasach świetności) ale tylko do pola karnego, strzałów oddali co prawda dość dużo jednak w większości były to takie wymuszone farfocle. Generalnie podoba mi się taktyka Alaves, którzy bardzo dobrze przesuwają za piłką i bronią trójkątami. Może ciut za głęboko, ale przy wyższym pressingu pewnie by zdechnęli w okolicach 70. minuty.
Barca może mieć spore problemy ze strzeleniem gola.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Oglądam Alaves-Barcelona i Katalończycy mają chyba ogromne problemy z głową i przygotowaniem motorycznym do tego sezonu. Akcja Pique z 30. minuty przypominała rajd Bale-Bartra z pamiętnego finału Copa del Rey. Dodatkowo widać w twarzach piłkarzy Blaugrany, że coś się dzieje nie tak. Nie mają wyrazu twarzy pewnych siebie. Messi wygląda jakby miał dość grania (do tego doszedł jeszcze nietrafiony karny) i najchętniej by sobie poleżał na sofie w salonie.
Sama gra jest w miarę ok (chociaż nie są tak ruchliwi bez piłki, jak w czasach świetności) ale tylko do pola karnego, strzałów oddali co prawda dość dużo jednak w większości były to takie wymuszone farfocle. Generalnie podoba mi się taktyka Alaves, którzy bardzo dobrze przesuwają za piłką i bronią trójkątami. Może ciut za głęboko, ale przy wyższym pressingu pewnie by zdechnęli w okolicach 70. minuty.
Barca może mieć spore problemy ze strzeleniem gola.
Ciężko się gra przeciw zespołowi, który się broni całym składem i postawia autobus przed swoją bramką. 4-5-1, takim ustawieniem broniło się Alaves i ten zespół już w poprzednim sezonie słynął z dobrej gry w obronie. Ten mecz musiał tak wyglądać, bowiem Alaves wiedziało, że gdyby poszło na wymianę ciosów to mogli by szybciej stracić gola. Mieli dwie swoje szanse z kontrataku lecz ich nie wykorzystali i wtedy mecz był by zupełnie inny. A tak zostali ukarani i Barcelona zabiera cenne trzy punkty ;)
W Barcelonie słabo Pique, który to drugi mecz z rzędu bawi się w Maradone. U samych piłkarzy jakoś nie widać entuzjazmu i frajdy z samej gry...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
34# 22:15 Real Madryt - Valencia
Typ: BTS @1.60
buk: bah
Wynik: 2:2 ✅

Typ: Valencia DNB @ 7.60
buk: bah
Wynik: 2:2 szkoda.

Typ: powyżej 5.5 żółtej kartki @1.66
buk: unibet
Wynik: 9✅

Piłkarze Valencii udanie rozpoczęli sezon. Podopieczni trenera Marcelino Garcii pokonali na własnym terenie Las Palmas 1:0 po bramce Zazy. Tak jak pisałem tydzień temu, działacze „Nietoperzy“ dokonali kosmetycznych roszad, ale zatrudnili nowego trenera - Marcelinio. On z drużyny piłkarzy, którzy znają się doskonale ma stworzyć dobrze funkcjonujący kolektyw. Teraz ich czeka bardzo ważny sprawdzian, mecz na SB. Nietoperze świetnie czują się w Madrycie, a przy okazji ostatnich pięciu wizyt aż trzy razy wywozili ze stolicy punkty, co jest w zasięgu niewielu klubów. Dziś o punkty będzie bardzo ciężko, bowiem Real Madryt jest w gazie, lecz do tego meczu przystąpi lekko osłabiony, ale o tym za chwile. Nietoperze w każdym z ostatnich dziewięciu spotkań strzelali minimum jedną bramkę Realowi. Spójrzcie sami:
29.04.17 LL Real Madryt Valencia 2 : 1
22.02.17 LL Valencia Real Madryt 2 : 1
08.05.16 LL Real Madryt Valencia 3 : 2
03.01.16 LL Valencia Real Madryt 2 : 2
09.05.15 LL Real Madryt Valencia 2 : 2
04.01.15 LL Valencia Real Madryt 2 : 1
04.05.14 LL Real Madryt Valencia 2 : 2
22.12.13 LL Valencia Real Madryt 2 : 3
23.01.13 CDR Valencia Real Madryt 1 : 1
Dziś pod wodzą Marcelino na pewno są w stanie strzelić gola i wywieźć stąd jakieś punkty. Już w pierwszym spotkaniu zespół ten pokazał duży potencjał w ataku oddając 22 strzały na bramkę rywala. Marcelino w meczu z Las Palmas wyszedł ustawieniem 4-4-2 i dziś zapewne się to nie zmieni. Ten zespół w tym sezonie ma się bić o europejskie puchary, a z trenerem jakim jest Marcelino jest to możliwe.
Królewscy przystąpią do tego spotkania w mega formie. Zwycięstwa z Barceloną i United nie były przypadkowe, a ostatnia wygrana nad Deportivo 3:0 potwierdziło tylko świetną dyspozycję Królewskich. Choć tam wynik mógł być trochę inny gdyby Deportivo wykorzystało swoje szanse. Dziś gospodarze będą chcieli iść za ciosem by odnieść kolejne zwycięstwo i sięgać po kolejne rekordy. Zidane jednak ma mały problem z obroną. W dzisiejszym spotkaniu nie będą mogli zagrać Varane i Ramos. A jedynym nominalnym obrońcą będzie Nacho. Obok Nacho myślę, że zobaczymy kogoś z dwójki Casemiro/Kovacić. Nie zapominajmy, że Zidane ma w bramce świetnego Navasa, który wcześniej wydawał mi się najsłabszym ogniwem Królewskich. O bramkę gospodarzy raczej nie powinniśmy się martwić, bowiem Isco, Bale, Benzema, Asensio, Vazquez zapewne będą mieli swoje sytuacje, które zamienią przynajmniej na jedną bramkę. Skromnie pogram również zwycięstwo gości. Valencia musi w tym spotkaniu wyjść zdeterminowana i nie bać się Realu, a wtedy może ugrać dla siebie dość korzystny wynik. Remis Nietoperzy z pewnością będzie dużą niespodzianką, ale spróbuję pograć Valencia DNB, gdzie kurs jest wyraźnie przesadzony.
Ostatnią propozycją są żółte kartki. Dziś emocji jak i złośliwych fauli na pewno nie zabraknie. Gdy spojrzymy na H2H to tych kartek padało całkiem sporo i dziś myślę, że nie będzie inaczej. Obie ekipy mają jasny cel na ten sezon, a więc oprócz goli zobaczymy dziś dużo ostrej gry oraz dużo fauli.

Kadra Realu:
Real Madryt: Navas; Carvajal, Casemiro/Llorente, Nacho, Marcelo; Kroos, Kovačić/Casemiro, Modrić; Isco; Benzema, Bale.
Pozostali zawodnicy (kadra nie została jeszcze ogłoszona): Casilla, Luca, Achraf, Theo, Asensio, Ceballos, Lucas Vázquez, Mayoral.
Kadra Valencii na mecz z Realem Madryt:
Bramkarze: Jaume i Neto
Obrońcy: Vidal, Montoya, Vezo, Murillo, Jiménez, GayĂ* i Lato
Pomocnicy: Maksimović, Medrán, Soler, Parejo, Kondogbia i Gil
Napastnicy: Rodrigo, Zaza oraz Santi Mina.
Nieobecni:
Kontuzjowani: Garay, Gabriel, Nani i IbáĂąez
Decyzją trenera: Abdennour, Orellana oraz Vinícius.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
G 7

gry66

Użytkownik
Mam swiadomosc, ze moj post bedzie pusty i nic nie wnoszacy, ale jak Zizu mogl wierzyc 90minut w goscia czyt. Benzema.
Statystyki byly okrutne
Strzaly celne:
Benzema 5 - gol 0
Asensio 6 - gol 2

????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Mam swiadomosc, ze moj post bedzie pusty i nic nie wnoszacy, ale jak Zizu mogl wierzyc 90minut w goscia czyt. Benzema.
Statystyki byly okrutne
Strzaly celne:
Benzema 5 - gol 0
Asensio 6 - gol 2

????
Dlaczego pusty i nic nie wnoszący?. Z takich postów rodzi się dyskusja, także wszystko jest ok ;).

Benzema już pierwszej połowie mógł załatwić ten mecz, gdyby wykorzystał dwie z trzech swoich sytuacji. Niestet Karim ma to do siebie, że dużo marnuje, ale czasami w ważnych momentach daje o sobie znać. Świetny mecz i świetne widowisko. Taką Valencię chcę oglądać cały sezon! Kondogbia zaliczył wyśmienity występ, a Toni Lato wychowanek Nietoperzy może nam wyrosnąć na solidnego lewego obrońcę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom