>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka Ligue 1 [11-13 sierpnia 2017]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP





Zapraszam wszystkich użytkowników do analizowania drugiej kolejki francuskiej ligi, która startuje w piątek o godzinie 19:00.​
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Panowie może obstawiacie rzuty rożne ? Ja od siebie proponuję aby zagrać overy 9,5 w dwóch meczach

Dijon-Monaco
PSG

A wy w jakich meczach widzicie overy ?
Zapraszam do dyskusji

Robson// Ale jak proponujesz typ jakiś to kilka słów argumentu może?? Już w kolejnym temacie piszesz w ten sposób, fajnie, że pytasz, ale to polega na dyskusji i wymianie argumentów, suchy typ nikomu nie pomoże. Więc popraw powyższą wypowiedz i dodaj argumenty.
Pozdro!
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Nantes - Marsylia sobota 17:00
Typ: 1 drużyna strzeli 1-72 min. ⛔
Kurs: 1.63 fortuna
Witam, jak już wspominałem tydzień temu nie jestem ekspertem od tej ligi, ale dziś znów typ na bramkę gospodarzy w podanym przedziale czasowym. Gospodarze przegrali dosyć wysoko pierwszy mecz sezonu z Lille 0:3, ale w tamtym meczu musieli strzelić co najmniej 2 gole. Takie setki jak marnowali to dawno nie widziałem. Marsylia wygrała swoje spotkanie, ale jeszcze na opinie drużyny stabilnej w mojej opinii musi zapracować. Mam w głowie mecze kiedy przegrywali mecze, które powinny wygrać.
Opierając się na statystykach z poprzedniego sezonu to szału nie ma. Nantes strzeliło 18 bramek w 19 meczach u siebie, Marsylia zaś 28 bramek traciła. Warto podkreślić że trenerem Nantes jest Claudio Ranieri i ciekawe czy 7 miejsce z poprzedniego sezonu będzie można poprawić?.
Ogólnie pewnie idzie masówka na Marsylie w tym meczu, ale bramka gospodarzy wydaje mi się do grania.
kilka okazji bylo, dużo czasu gra była prowadzona na środku boiska. Póki co odradzam w krotkiej przyszłości stawianie na Nantes
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Warto podkreślić że trenerem Nantes jest Claudio Ranieri i ciekawe czy 7 miejsce z poprzedniego sezonu będzie można poprawić
Moim zdaniem nie ma szans by Nantes było na 7 miejscu albo poprawiło tę pozycję. Nie wierzę w projekt Claudio Ranierego.
Nantes : Tatarusanu-Dubois (cap), Djidji, Diego Carlos, Lima - Kacaniklic, Ab.Touré, Rongier, Thomasson -Nakoulma, Sala
Marseille : S.Mandanda - Sakai, Rami, Rolando, Evra (cap) -M.Lopez, Luiz Gustavo, M.Sanson -Thauvin, Germain, Njie
Marsylia dziś bez Payeta, ale wskakuje do składu N&#39;Jie, który odmienił losy meczu przed tygodniem kiedy wszedł z ławki przeciwko Dijon.
Mecz na Eleven Sports o 17:00.
Mojej uwagi w tej kolejce za bardzo nic nie przykuwa. Więc pozostanę jedynie obserwatorem.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Kursy z ForBet.

Strasbourg - Lille 2 2.00 ⛔ Któryś z kolei mecz w ten weekend, gdzie czerwona kartka psuje mi zabawę ????

Lille dobrze rozpoczęło sezon, z Marcelo Bielsą na ławce i kilkoma solidnymi wzmocnieniami zapewne chcą powrócić do górnej połowy tabeli. W poprzednim sezonie to mecze domowe zaważyły, gdzie forma była porażająco słaba - na wyjazdach była to jedna z lepszych drużyn mimo wszystko (we Francji ogółem ciężko o punkty na wyjazdach, pomijając czołowe drużyny). Mecz z beniaminkiem jednak jest dobrą okazją do zgarnięcia kolejnego kompletu punktów i rozpędzenia się, a po takim kursie grzechem nie spróbować.


Dijon - Monaco 2 &amp; BTS 2.85 ✅✅✅

Dijon rok temu świetnie weszło w sezon i ograli na własnym boisku chociażby Lyon, a w dalszej fazie sezonu mimo porażek potrafili urwać bramkę takim firmom jak PSG czy Marsylia, a z ofensywnie usposobionym Monaco o grad bramek w takim meczu nietrudno. Rok temu zresztą byli jedną z niewielu ekip, które powstrzymały drużynę z Księstwa i o ile jutro niekoniecznie wróżę im powodzenie, tak na bramkę na pewno ich stać. Z Marsylią mimo wyniku nie wyglądali źle, pierwsza połowa solidna, a trzecia bramka była nieco przypadkowa i zabiła mecz.

Guingamp - PSG 1X 2.85 ⛔

Tutaj przyznam, typ na czuja. Guingamp w poprzednim sezonie to czołówka drużyn, jesli chodzi o wyniki na własnym boisku - PSG zresztą w ostatnich kilku podejściach wygrało tam tylko raz. Na 9 spotkań ogółem PSG wygrało tylko 3, gospodarze z kolei 4, a zatem w singlu można spokojnie próbować utratę punktów przez Paryżan - jak ktoś lubi wysokie kursy, to 1 DNB po 6.25
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Lille pod wodzą nowego trenera prezentuje świetne przygotowanie fizyczne. Postawiłem przed weekendem na ich zwycięstwo traktując ten kupon jako taki, który wejść musi. Niestety, któż spodziewałby się, że w pierwszej połowie będą zmuszeni do wykorzystania limitu zmian? Tuż po przerwie dostali czerwo i koniec końców dali sobie pod koniec meczu wbić aż 3 bramki. Mimo to, w kolejnej kolejce myślę, że chcąc się nieco zrehabilitować za to spotkanie, wygrają wysoko z Caen na własnym stadionie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom