>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka LOTTO Ekstraklasy (21.07-24.07.2017)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia - Górnik Zabrze
Typ: powyżej 28,5 fauli ✅ 16-23
Kurs: 1,8
STS
W tej parze idę ponownie w stronę fauli.
Jagiellonia już ma z głowy rywalizację w pucharach także może skupić się już na lidze. Zapewne przed rewanżem nikt w Białymstoku nie zakładał odpadnięcia na tym etapie tym bardziej, że z wyjazdu przywieźli korzystny rezultat 1-1.
Górnik dla jednych niespodziewanie dla innych nie pokonał aktualnego Mistrza Polski Legie 3-1. Jak gra Legia po meczach pucharowych można porównać z zeszłym rokiem. Najczęściej porażka w lidze jak grają na wyjeździe, remis jak grają u siebie. W pierwszych dwóch kolejkach tą prawidłowość tylko potwierdzili.
Piłkarze gospodarzy zapewne w nogach czują jeszcze czwartkowe starcie, dzisiaj mogą trochę nie nadążać za szybkimi zawodnikami gości jak np. napastnik Angulo, który dwa razy urwał się obrońcom Legii i zdobył 2 bramki. Z kolei goście w meczu z Legią przyjęli defensywną taktykę licząc na kontry co przyniosło oczekiwany efekt. Dzisiaj zapewne ponownie ustawią się defensywnie licząc na zabójcze kontry. W meczy z Legią popełnili aż 24 faule i dzisiaj może być podobnie. Zmęczeni i może trochę rozbici gospodarze powinni dołożyć też dzisiaj trochę przewinień do ogólnego bilansu.
Tak na podsumowanie gry Górnika po dwóch kolejkach. Warto grać na ilość fauli w meczach z ich udziałem. Jeszcze parę kolejek minie zanim górnicy przestawią się na grę w Ekstraklasie. I liga to jednak dużo walki, Ekstraklasa to już jednak wyższy poziom i większa kultura gry. Jak na razie w dwóch pierwszych spotkaniach to Górnik prawie sam pokrywał linię na ilość fauli. Zapewne buki już w następnej kolejce na mecz z Wisłą tą linię podniosą do ok. 33,5 ale uważam, że i tak będzie warto spróbować.
 
M 340

macvas

Użytkownik
W mojej ocenie Górnik nie zagrał złych zawodów jednak tak jak pisał przedmówca, oni mają jeszcze takie zagrania i mentalność rodem z pierwszoligowych stadionów. W momencie jak wyszli na prowadzenie stracili kontrolę nad meczem, co na tym poziomie oraz boisku wicemistrza musi skończyć się bolesną lekcją. Zbiorą jeszcze dwa, trzy razy cięgi to się przestawią na bardziej wyrachowany futbol. Inna sprawa, że takie sytuacje jak miał Kurzawa, gdy się gra o jednego mniej to trzeba zamieniać na bramki.
Co do Jagi to oni muszą teraz solidnie przepracować ten tydzień pod kątem organizacji gry, poczekać aż kontuzjowani doleczą urazy a trener Mamrot liczyć, że prezes Kulesza nie rozsprzeda połowy z zespołu. Tylko jeśli spełnią te trzy warunki jest szansa, że będzie dobrze. Póki co dwa mecze ligowe przyfarcili. Rzekłbym, że ślepy los (lub arbitrzy) oddał im na starcie ligi to co zabrał w poprzednim sezonie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zagłębie Lubin vs Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)
Over 2.5 @ 1.93 ⛔
Over 4.5 kartek żółte @ 1.90 ✅
Zagłębie Over 1.5 @ 2.14 ⛔
LVBet


Po pierwsze kartki. Sędziuje Tomasz Kwiatkowski, słynna &quot;Morda&quot; ;).
Gościu potrafi wyciągać kartki, przed tygodniem pokazał 6 w meczu Piast vs Cracovia.
Nie będę się powtarzał, że derby to derby i będzie ostro, bo każdy to wie przecież ;).
Myślę, a wręcz jestem pewny, że będzie polowanie na nogi, zwłaszcza ma się czego obawiać Cotra, transfer z Lubina do Wrocławia, zniewaga dla kibiców, chętnie zobaczyliby jak piłkarze KGHM dają mu niezły wycisk ;). Dobra może przesadzam, chodzi mi jednak o to, że generalnie odstawiania nogi nie będzie, kibice tego nie wybaczą.
Teraz druga sprawa, kwestia bramek. Tak ja wiem, do tej pory większość underów, to teraz musi być over ;), ale nie to nie jest argument.
Śląsk cierpi z powodu wąskiej kadry i odbija się to już na początku sezonu, niestety.
Dankowski - jedyny PO w kadrze wypada na pół roku, to trzeba rozwalić parę stoperów - Celeban - Pawelec, żeby łatać dziurę, co za tym idzie stoperzy: Tarasovs , Celeban - muszą się nauczyć ze sobą grać, a jak jest to ważne pokazała bramka Kuna w Gdynii na 1:0.
Srnic, Riera, Chrapek, Madej - tych 4 zawodników, ma obsadzić pozycje numer 6,8 i 10. Ze słów Urbana wygląda, że na &#39;10&#39; postawi znowu na Madeja. Także numer 6 i 8 to będą Riera i Chrapek ze względu na problemy ostatnie Srnica. Powiem tak, Riera kompletnie nie nadaje się na pozycję numer &#39;8&#39; na tej pozycji ważna jest odpowiedzialność, Riera często zapuszcza się do przodu i gubi piłkę i nie wraca, robi się dziura i kłopot gotowy.
Urban mógłby zagrać 4-4-2, ale nie zagra, bo nie ma rezerwowego napastnika wtedy. Żenada...
Zagłębie wygrało z dobrze dysponowaną Koroną, co pokazał ich mecz w Warszawie, moim zdaniem wyglądało to średnio w wykonaniu Zagłębia, jednak udało się wygrać. Para Starzyński - Świerczok, całkiem ich współpraca wygląda fajnie, chociaż szkoda niewykorzystanych sytuacji, ten mecz może rozstrzygnąć się właśnie na pozycji numer &#39;10&#39; Śląskowi brakuje dobrego ŚPO, dobrego rozgrywającego, ale co poradzić, trzeba grać czym jest. Moim zdaniem mecz będzie wyglądał tak jak ten w rundzie finałowej, tzn. Zagłębie u siebie zagra twardo i ofensywnie, kartki też będą, filigranowi skrzydłowi i pomocnicy Śląska nie będą mieli za dużo do powiedzenia z rosłymi obrońcami z Lubina, mogą się czasami &quot;Urwać&quot;, co zaowocuje kartką i dlatego to mnie też skłania do grania kartek.
Ale w mojej ocenie NIESTETY derby będą dla Lubina i w dodatku mam takie przeczucie, że będzie over, a 2 bramki Zagłębia myślę, że wpadną.
Po powrocie do Ekstraklasy, Zagłębie nie przegrało u siebie w derbach.
Przewidywane składy:
Zagłębie Lubin:
Polacek - Todorovski, Guldan, Jach, Dziwniel - Kubicki, Starzyński, Tosik - Janoszka, Janus - Świerczok
Śląsk Wrocław: Wrąbel - Cotra, Celeban, Tarasovs, Pawelec - Chrapek, Riera - Pich, Madej, Kosecki - Piech

edit: Naprawdę to co marnował Riera, to się płakać chce, frajerska porażka niestety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Zagłębie - Śląsk
Typ: BTS ⛔
Kurs: 1.74
buk: bah
Wynik: 1:0​

Derby Dolnego Śląska zawsze niosą za sobą sporo emocji, a także rządzą się własnymi prawami. W tym spotkaniu dla mnie niema faworyta, bowiem Zagłębie w poprzedniej kolejce męczyło się z Koroną, a Śląsk, który wyglądał lepiej od Arki uległ Gdynianom 2:1. Na to spotkanie wybieram BTS. Zagłębie w spotkaniu z Koroną zaprezentowało się bardzo słabo w obronie. Gdyby nie dobra dyspozycja bramkarza plus słupek/poprzeczki to Korona w tamtym spotkaniu wyszła by zwycięsko. Gospodarze w tamtym spotkaniu myślami jeszcze chyba byli na wakacjach, bo nie spodziewałem się tak słabej gry z ich strony. Jedyny plus jaki szło zauważyć to wejście Bartłomieja Pawłowskiego, który wywalczył rzut karny i zrobił duże zamieszanie w szykach obronnych Korony. Wydaje się, że może wygryźć z pierwszego składu Krzysztofa Janusa. Słabo wypadł natomiast Świerczok, który również zmarnował doskonałą okazję na gola. Jednak jestem zdania, że Jakub jeszcze nie raz nas zaskoczy w tym sezonie. Odnośnie ekipy gości, to pierwszy mecz pokazał, że Śląsk będzie w ofensywie grał szybko, ma do tego piłkarzy: skrzydłowych Koseckiego, Picha i Maka, a także napastnika Arkadiusza Piecha, który od tego tygodnia będzie musiał rywalizować o miejsce w składzie z Marcinem Robakiem. W środku pomocy powinien zagrać Chrapek, który również się bardzo dobrze zaprezentował. BTS wydaje mi się tutaj bardzo dobrą opcją. Śląsk nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę, a jako, że są to derby to obie ekipy będą tutaj walczyć i bić się o każdym metr boiska. Zapewne nie zabraknie też sytuacji bramkowych, oby tylko obie ekipy miały dziś nastawione celowniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk: Wrąbel - Pawelec, Celeban, Tarasovs, Cotra - Srnić, Chrapek, Pich, Riera, Kosecki - Robak
Zagłębie: Polacek - Todorovski, Guldan, Jach, Dziwniel - Tosik, Kubicki - Woźniak, Starzyński, Janoszka - Nespor
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Typ: powyżej 30,5 fauli ✅ 15-16
Kurs: 1,8
Totolotek
Co do meczu jeżeli chodzi o to czego możemy się dzisiaj spodziewać po zawodnikach obu drużyn doskonale opisał to Robson1416.
Typ na kartki już został podany także nie chce go powtarzać. Dlatego ja proponuje swój ulubiony typ na ilość fauli, który uważam ma duże szanse powodzenia z dwóch powodów przytoczonych powyżej, a mianowicie: derby + transfer Cotry.
Kartki mogą paść ale niekoniecznie muszą w dużej ilości, możemy dzisiaj zobaczyć wiele złośliwych fauli nie podpadających pod kartonik.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zagłębie Lubin vs Śląsk Wrocław
Over 4.5 kartek żółte @ 1.90
LVBet


Po pierwsze kartki. Sędziuje Tomasz Kwiatkowski, słynna &quot;Morda&quot; ;).
Gościu potrafi wyciągać kartki, przed tygodniem pokazał 6 w meczu Piast vs Cracovia.
Nie będę się powtarzał, że derby to derby i będzie ostro, bo każdy to wie przecież ;).
No właśnie, sam pograłem kartki, jednak osoba sędziego akurat była dla mnie powodem do przemyślenia jeszcze raz tego typu, a nie czynnikiem upewniającym w jego zagraniu. Nie zgodziłbym się z tym, że lubi wyciągać kartki. W zeszłym tygodniu owszem, kartek wyciągnął sporo, ale miał mnóstwo meczów w zeszłym sezonie z 1-3 kartkami w meczu. Ja właśnie z większej powściągliwości kartkowej go zapamiętałem ;) A średnią kartek wyrabia sobie co jakiś czas w meczach, w których sięga po 7-9 kartoników :jezora: I ta słynna &quot;morda&quot; właśnie bardziej świadczy o takich luźnym, koleżeńskim podejściu do zawodników, stara się być bardziej ludzki i wyrozumiały ;) Niemniej jednak w mojej opinii trafił mu się mecz, w którym akurat może średnią powiększyć, bo tu fauli, złośliwości będzie wiele, kibice na pewno odpowiednio przywitają Cotrę. Także typu nie neguję, bo sam go zagrałem ostatecznie, ale pokazuję, że nie wszystko jest tu takie oczywiste, jak się wydaje, że &quot;derby to kartki być muszą&quot; :jezora:
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Sędzia widzę dostał cynk, że pół Polski zagrało na kartki...
Cynk?
Guldanowi prawie odpuścił zagranie ręką gdyby nie to, że odkopnął piłkę.
Po drugie Tosik, dla mnie to jest idiota boiskowy i zdania nie zmienię, totalny bez mózg.
I tym sposobem mamy już 4 żółte kartki.
Robak, Guldan, Tosik x 2 - tak liczy lvbet wg informacji z ich czatu.
Teraz myślę, że padną bramki w 2 połowie, gdyby Riera się nie podpalił już do przerwy byłoby 0:1

edit: Tytuł frajerów roku już chyba przyznany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom