>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.07-30.07.2018)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec
Typ1: 1 @ 1,8 ✅
Typ2: 1 (-1) @ 3,1 ⛔
STS
Tak po pierwszej kolejce to chyba jedyny &quot;pewniak&quot; do zwycięstwa i to wysokiego. Lubin dobry mecz w Warszawie i co najważniejsze wygrany, Sosnowiec dzisiaj bardzo przeciętny. Na wyjazdach nie wróżę im za wiele punktów. Piast dzisiaj oddał mnóstwo strzałów ale zdecydowana większość była niecelna, przy dobrze ustawionych celownikach mogło by wpaść z parę bramek. Lubinianie mają kim postraszyć z przodu, wystarczy jakiś rzut wolny z przed pola karnego i już Starzyński będzie miał pole do popisu, Tuszyński też dobrze wszedł w sezon - 2 bramki w Warszawie przeciwko Legii nie zdarzają się na co dzień. Doświadczeniem i ograniem Lubin bije na głowę gości z Sosnowca. Jak dla mnie łatwe i wysokie zwycięstwo się szykuje, nic tylko grać póki kursy jeszcze wysokie.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Postanowiłem pograć w tej kolejce na zwycięstwo Lechii jak i Legii. Dla mnie obie drużyny są faworytami w tych meczach a bezpośrednie spotkania umacniają mnie w moim twierdzeniu. Kursy rosną i na tą chwilę grając tego dubelka w forbet dostaniemy @ 5.145 co daje nam spory kawałek chleba. Wracając do analizy Lechii jestem ich zwolennikiem w tym sezonie ponieważ mają wszystko aby wkońcu ugrać coś w polskiej Ekstraklasie i mam nadzieje iż będzie to miejsce, które da im zagrać w europejskich pucharach. Lechia jak i Śląsk dobrze weszły w ten sezon i wywalczyły trzy punkty. Natomiast tak jak wcześniej pisałem Lechia ma dobry bilans bezpośrednich spotkań ze Śląskiem i tym razem nie powinno być inaczej. Trzy punkty zostają w Gdańsku a Kibice tańczą na trybunah ... Legia natomiast po tym jak przegrała z Zagłebien Lubin po raz kolejny pokazują iż falstarty ligowe to nic dziwnego w Warszawie ale tak patrząc na to co zagrała Korona z Górnikiem oraz na to jakimi armatami jak na naszą ligę dysponuje Legia skłaniam się na pogranie stołecznej ekipy i to pomimo tego iż grają na wyjeździe po meczu w eliminacjach Ligi Mistrzów.
Lechia - Śląsk typ: Lechia win
Korona - Legia typ: Legia Win
Ako: 5.145
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Taki pewniaczek jak Jaga czy Nieciecza w pierwszej lidze,hehe ???? typ dobry,moze sie skusze :p
Oba te wspomniane mecze byly w superofercie u ziemniakow,wszystko w temacie.W tym tyg pewnie dadza Sosnowiec,zeby ludzie ladowali,ze przegraja ,bo niby sa slabi a wpadnie remis z kapelusza.
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Niestety, ale muszę zgodzić się z betem na Lubin. Biorąc pod uwagę wyniki i grę obu Zagłębi w 1 kolejce nie widzę tutaj innej możliwości niż wygrana Lubinian. Oczywiście mecz meczowi nie jest równy, ale...No właśnie. Jako kibic ZS oczekiwałem lepszej inauguracji, tym bardziej, że umówmy się graliśmy z Piastem Gliwice, który nie należy do potęg ligi. No i wczoraj też nie zagrał jakiegoś wielkiego meczu tyle tylko, że Zagłębie zagrało słabo, bojaźliwie i bez pomysłu na kreację w ofensywie. Do tego uparcie wstawiany do składu młody Puchacz, wypożyczony z Lecha w zeszłym sezonie jest podstawowym zawodnikiem ZS chociaż wszyscy kibice widzą, że kolo nie powinien mieć miejsca w podstawowej 11 grającej w 1 lidze a co dopiero w ekstra. Wracając do beta na win Lubina wydaje się on jak najbardziej racjonalną propozycją, bardzo mocną propozycją ponieważ nie wydaje mi się aby ZS prezentując grę podobną do wczorajszej było w stanie tam coś ugrać.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Gdyby zarówno Lubin jak i Sosnowiec grały w lidze innej niż Lotto Ekstraklasa, to wjeżdżałbym grubo na Zagłębie.
Ale grają... Mało było przypadków, gdzie drużyny, które miały zmieść rywala nie dawały rady tego dokonać? Za niedużą stawkę zagram x2 za @2.28 (STS) ale większą zagadką - w związku z powyższym - jest dla mnie, czy warto kogoś z Sosnowca (są niedrodzy!) wystawić do jedenastki na najbliższą kolejkę w Fantasy;)
---
Na Śląsk jaki ładny kurs jest...;)
A na Legnicę z podpórką, hoho...;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Gdyby zarówno Lubin jak i Sosnowiec grały w lidze innej niż Lotto Ekstraklasa, to wjeżdżałbym grubo na Zagłębie.
Ale grają... Mało było przypadków, gdzie drużyny, które miały zmieść rywala nie dawały rady tego dokonać? Za niedużą stawkę zagram x2 za @2.28 (STS) ale większą zagadką - w związku z powyższym - jest dla mnie, czy warto kogoś z Sosnowca (są niedrodzy!) wystawić do jedenastki na najbliższą kolejkę w Fantasy;)
---
Na Śląsk jaki ładny kurs jest...;)
A na Legnicę z podpórką, hoho...;)
jeśli już kogoś brać do fantasy to chyba Sanogo ;)
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Wisła Kraków - Miedź Legnica 1 2,06 2-1 ✅✅Fortuna

Stawiam na gospodarzy. Drugi mecz u siebie. Na inaugurację zagrali zaskakująco jak dla mnie bardzo dobry mecz. Gdyby tylko mieli lepsza skuteczność mogli spokojnie wygrać z Arka. Sporo sytuacji bramkowych no i ten karny spudlowany. Po odejściu kilku ważnych piłkarzy myślałem że będzie to gorzej wyglądało ale na początek jest ok. Co do beniaminka jak wiadomo mecz u siebie na inaugurację mecz na euforii. Zagrali odważnie i dzięki temu wygrali szczęśliwie w doliczonym czasie. W tamtym meczu i Miedź i Pogoń miały swoje szanse.

Zagłębie Lubin -1 - Zagłębie Sosnowiec 1 2,57 2-1.⛔Fortuna
Miedziowi pokonali Legie w Warszawie w dobrym stylu. Wielkich zmian kadrowych nie było co też można było zauważyć na boisku. Dobra druga linia robiła różnice. Sosnowiec co by nie mówić zagrał przeciętnie pierwszy mecz i pomimo szczęśliwego gola nie potrafili dotrwać do końca z korzystnym wynikiem. Piast nie zagrał jakiegoś fajnego meczu a mimo to wygrał. Sosnowiec gubi się w defensywie a przy takiej pomocy Lubina widzę tu kilka bramek. Pewna wygrana Miedziowych.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok typ 2 @2.70 Fortuna
Jagiellonia Białystok pierwszy swój mecz w tym sezonie przegrała na swoim stadionie z Lechią Gdańsk. Jagiellonia dobre dwa sezony gra naprawdę bardzo dobrą piłkę i już bodajże po raz drugi zajmuje miejsce w trójce. Arka nowa miotła w zespole. Ostatnio Arkowcy mogli odnieść porażkę ponieważ rzutu karnego nie trafił Rafał Boguski. Arka pokazała ,że w piłkę grać potrafią ,kiedy to ostatnio pokonali w Superpucharze Polski Warszawską Legię ,ale jak widzimy Legioniści nie szczycą się wysoką formą na ten moment. Wyróżniającym graczami w Arce jest na pewno bardzo dobry bramkarz Steinbors oraz Janota i Zarandia. Jagiellonia utrzymała wszystkich kluczowych dla siebie zawodników. Wiem że dzisiaj rozegrają mecz w Lidze Europy ale po pierwszej porażce w lidze także muszą gonić czołówkę niby początek sezonu ,ale nie ma co tego odkładać na pózniejszy czas. Liga Europy na pewno dla Jagi jest na ten moment sprawą najważniejszą ,ale myślę ,że do Gdynii pojadą po trzy punkty. Można też zagrać spokojnie 2X do jakiegoś dubelka. Jaga przez ostatnie dwa sezony jest to zespół nie do poznania. Trener Mamrot zrobił żelazny skład ,który utrzymuję się co roku i dokłada do drużyny liczne wzmocnienia. Jagiellonia można powiedzieć ,że powoli dostosowuje się do gry w LE. Myślę ,że dużo osób sądzi ,że Jaga nie odstaje dużo od dwóch potęg naszej Ekstraklasy i także ja też tak sądzę. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok typ 2 @2.70 Fortuna
Jagiellonia Białystok pierwszy swój mecz w tym sezonie przegrała na swoim stadionie z Lechią Gdańsk. Jagiellonia dobre dwa sezony gra naprawdę bardzo dobrą piłkę i już bodajże po raz drugi zajmuje miejsce w trójce. Arka nowa miotła w zespole. Ostatnio Arkowcy mogli odnieść porażkę ponieważ rzutu karnego nie trafił Rafał Boguski. Arka pokazała ,że w piłkę grać potrafią ,kiedy to ostatnio pokonali w Superpucharze Polski Warszawską Legię ,ale jak widzimy Legioniści nie szczycą się wysoką formą na ten moment. Wyróżniającym graczami w Arce jest na pewno bardzo dobry bramkarz Steinbors oraz Janota i Zarandia. Jagiellonia utrzymała wszystkich kluczowych dla siebie zawodników. Wiem że dzisiaj rozegrają mecz w Lidze Europy ale po pierwszej porażce w lidze także muszą gonić czołówkę niby początek sezonu ,ale nie ma co tego odkładać na pózniejszy czas. Liga Europy na pewno dla Jagi jest na ten moment sprawą najważniejszą ,ale myślę ,że do Gdynii pojadą po trzy punkty. Można też zagrać spokojnie 2X do jakiegoś dubelka. Jaga przez ostatnie dwa sezony jest to zespół nie do poznania. Trener Mamrot zrobił żelazny skład ,który utrzymuję się co roku i dokłada do drużyny liczne wzmocnienia. Jagiellonia można powiedzieć ,że powoli dostosowuje się do gry w LE. Myślę ,że dużo osób sądzi ,że Jaga nie odstaje dużo od dwóch potęg naszej Ekstraklasy i także ja też tak sądzę. Pozdrawiam trzymajcie się.
Obstawiasz już Jagę jak oni dziś jeszcze jeden - niełatwy - mecz rozgrywają? Rozumiem, że robisz to w myśl zasady &quot;póki kursy nie spadną&quot; (o ile spadną)?;)
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Gdyby zarówno Lubin jak i Sosnowiec grały w lidze innej niż Lotto Ekstraklasa, to wjeżdżałbym grubo na Zagłębie.
Super, tylko pytanie na które Zagłębie bo grają dwa hehe....mniemam że to lubińskie.
większą zagadką - w związku z powyższym - jest dla mnie, czy warto kogoś z Sosnowca (są niedrodzy!) wystawić do jedenastki na najbliższą kolejkę w Fantasy;)
Sugeruję podobnie jak Robson - Sanogo, ale przy kreatywności ofensywnej jak w meczu z Piastem to ciężko tam będzie coś strzelić. No chyba, że kontra bo to akurat jest możliwe zakładając inicjatywę Lubina i skupienie się na obronie i kontrach Sosnowca. To tak. Ale wówczas także Udovicić może błysnąć bo szybkość ma.
---
A na Legnicę z podpórką, hoho...;)
Tak, Miedź nie powinna przegrać. Wydaje mi się, że jest to drużyna mocno niedoceniana tak przez buki jak i kibiców. A potencjał posiada spory.
 
K 52

korbin88

Użytkownik
Lechia Gdańsk- Śląsk Wrocław BTS Betsson 1.78 KE ✅

W Gdańsku mecz przyjaźni. Śląsk, któremu kibicuję jest jednocześnie jedną z moich ulubionych drużyn do grania BTS. Mecz z Lechią to moim zdaniem kolejna dobra okazja do pogrania tego typu. Śląsk jest drużyną, która w ostatnich 20 meczach (wliczając sparingi) strzeliła gole w 18 spotkaniach. Ponadto w spotkaniach wyjazdowych ostatni raz Śląsk nie strzelił gola w listopadowym meczu w Kielcach z Koroną. Stanowi do dobrą przesłankę na to, aby liczyć na trafienie gości w tym meczu. Obraz gry w meczu z Cracovią wskazuje na to, że Śląsk nawiązuje swoją formą do dyspozycji z wiosny. Śląsk opuścił Kosecki, ale myślę, że drużyna poradzi sobie bez niego w kreowaniu akcji ofensywnych. Liczę, więc na to, że styl gry będzie podobny lub nieznacznie odbiegający od tego prezentowanego w meczach we Wrocławiu i WKS trafi do siatki. Co do Lechii widać, że Stokowiec powoli ogarnia tę stajnie Augiasza i nie mam na myśli tylko ostatniego meczu z Jagiellonią. Kolejny istotny czynnik (w przypadku Lechii bardzo istotny) to brak opóźnień w wypłatach, co może gwarantować grę Lechii na jej optymalnym poziomie i chęci dobrego zaprezentowania się na początku sezonu przed własną publicznością. Nie można zapominać też o grze obronnej Śląska na wyjazdach. Śląsk nie stracił gola na wyjazdowym meczu ekstraklasy w zeszłym sezonie tylko raz grając o tzw. „pietruche” z Arką 19 maja, gdy wygrał 1:0. W kontekście obecnej dyspozycji obu drużyn oraz statystyk podejmuje decyzję o graniu w tym meczu BTS.
KE ✅78
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec
Typ1: 1 @ 1,8
Typ2: 1 (-1) @ 3,1
STS
Tak po pierwszej kolejce to chyba jedyny &quot;pewniak&quot; do zwycięstwa i to wysokiego. Lubin dobry mecz w Warszawie i co najważniejsze wygrany, Sosnowiec dzisiaj bardzo przeciętny. Na wyjazdach nie wróżę im za wiele punktów. Piast dzisiaj oddał mnóstwo strzałów ale zdecydowana większość była niecelna, przy dobrze ustawionych celownikach mogło by wpaść z parę bramek. Lubinianie mają kim postraszyć z przodu, wystarczy jakiś rzut wolny z przed pola karnego i już Starzyński będzie miał pole do popisu, Tuszyński też dobrze wszedł w sezon - 2 bramki w Warszawie przeciwko Legii nie zdarzają się na co dzień. Doświadczeniem i ograniem Lubin bije na głowę gości z Sosnowca. Jak dla mnie łatwe i wysokie zwycięstwo się szykuje, nic tylko grać póki kursy jeszcze wysokie.
Co jest &quot;najpiękniejsze&quot; jest w naszej ekstraklasie ? Brak jakiejkolwiek powtarzalności. To, że Lubin wygrał nie znaczy, że teraz wygra. Nie neguje typu, że Sosnowiec przegra.
Tak wyglądała sytuacja z Lubinkami w 2016 roku:
2016-09-18 18:00 Ekstraklasa, Kolejka 9 Legia Warszawa 2-3 Zagłębie Lubin
2016-09-24 20:30 Ekstraklasa, Kolejka 10 Zagłębie Lubin 1-1 Cracovia
2016-09-30 18:00 Ekstraklasa, Kolejka 11 Ruch Chorzów 1-2 Zagłębie Lubin
2016-10-15 20:30 Ekstraklasa, Kolejka 12 Zagłębie Lubin 1-2 Lechia Gdańsk
Pozostanę jednak przy swoim i zaproponuje typ który nie jest faworytem. Lubin pokazał że jest mocny ograł Legię u nich. Można mówić że Legia w kryzysie, że zawodzi od początku sezonu ale to zawsze Mistrz Polski. Ławka pełna wartościowych zawodników którzy graliby pierwsze skrzypce w pozostałych zespołach. Lubin umiejętnie kontrował Warszawiaków. Sosnowiec niestety nie zaczął sezonu pozytywnie. Wydawać by się mogło że grając u siebie z niezamożnym Piastem wygrana. Może nie mają wielkiej paki w Sosnowcu, ale z beniaminkami zawsze gra się ciężko. Sosnowiec prowadził w meczu z Piastem ale nie utrzymał prowadzenia. Myślę że Sosnowiec zamuruje dzisiaj i typ kolegi na różne prawdopodobny.
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec

Podwójna szansa 0 - 0 @1,86 Fortuna KE ✅
Sosnowiec zebrał frycowe od Lubina. Beniaminkowi brakuje doświadczenia, Lubin zagrał konsekwentnie. Mimo to do 60 minuty Sosnowiec grał efektywnie.
i coś odważniejszego za niewielką sumę
0/-3,5 @4,55 Fortuna ⛔ 2:1 dla Lubina
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Lechia Gdańsk -:- Śląsk Wrocław
BTS @ 1.72 ✅
over 2.5 gola @ 1.94 ⛔
Fortuna

Drugą kolejkę zaczniemy od pojedynku w Gdańsku, gdzie tamtejsza Lechia zagra u siebie z Śląskiem. Obie drużyny w pierwszej kolejce spisały się naprawdę dobrze i odniosły zwycięstwa. To okazalsze odnotowali piłkarze Śląska, którzy pewnie pokonali Cracovią 3:1. W tym zwycięstwie widać rękę trenera Pawłowskiego, który już w poprzednim sezonie notował bardzo dobre wyniki z Śląskiem. W spotkaniu z Lechią na pewno nie zobaczymy Koseckiego, który pokusił się o transfer do innego klubu, a szkoda bo Kuba dawał ekipie gości naprawdę dużo. Tu pytanie do robson1416 kto wskoczy w miejsce Koseckiego?. Trener Pawłowski na siłę ofensywą raczej nie musi narzekać, bowiem w dobrej formie wydają się być Piech oraz Robak. Dobrze zaprezentowali się Chrapek, Augustyn czy debiutant Farshad Ahmadzadeh. W obronie dobry poziom utrzymał Celeban i to on dalej jest odpowiedzialny za formację defensywną. Przejdźmy teraz do gospodarzy. Lechia wygrała na bardzo trudnym terenie jakim jest Białystok, a wystawienie Flavio Paixao jako napastnika okazało się po raz kolejny strzałem w dziesiątkę. Przez najbliższe trzy miesiące w składzie Lechii nie zobaczymy Sławka Peszko, który został zawieszony. Trener Stokowiec po meczu nie krył swojego rozczarowania, ale temat jest do zapomnienia. Stokowiec w to miejsce ma młodego Maka, który na pewno sobie poradzi. Na to spotkanie wybieram BTS ponieważ obie ekipy dobrze wyglądają w ofensywie. Widać, że oba kluby są głodne goli jak i zwycięstw. Spodziewam się otwartego spotkania tak jak to miało miejsce w ostatnich trzech pojedynkach ligowych. Na dodatek zwycięstwa z poprzedniego tygodnia powinny dać obu ekipom odpowiedniego kopa, a jeśli skuteczność nie zawiedzie, to po raz kolejny możemy spodziewać się gradu goli.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
18:00 Lechia Gdańsk -:- Śląsk Wrocław
BTS @ 1.72
over 2.5 gola @ 1.94
Fortuna

Drugą kolejkę zaczniemy od pojedynku w Gdańsku, gdzie tamtejsza Lechia zagra u siebie z Śląskiem. Obie drużyny w pierwszej kolejce spisały się naprawdę dobrze i odniosły zwycięstwa. To okazalsze odnotowali piłkarze Śląska, którzy pewnie pokonali Cracovią 3:1. W tym zwycięstwie widać rękę trenera Pawłowskiego, który już w poprzednim sezonie notował bardzo dobre wyniki z Śląskiem. W spotkaniu z Lechią na pewno nie zobaczymy Koseckiego, który pokusił się o transfer do innego klubu, a szkoda bo Kuba dawał ekipie gości naprawdę dużo. Tu pytanie do robson1416 kto wskoczy w miejsce Koseckiego?. Trener Pawłowski na siłę ofensywą raczej nie musi narzekać, bowiem w dobrej formie wydają się być Piech oraz Robak. Dobrze zaprezentowali się Chrapek, Augustyn czy debiutant Farshad Ahmadzadeh. W obronie dobry poziom utrzymał Celeban i to on dalej jest odpowiedzialny za formację defensywną. Przejdźmy teraz do gospodarzy. Lechia wygrała na bardzo trudnym terenie jakim jest Białystok, a wystawienie Flavio Paixao jako napastnika okazało się po raz kolejny strzałem w dziesiątkę. Przez najbliższe trzy miesiące w składzie Lechii nie zobaczymy Sławka Peszko, który został zawieszony. Trener Stokowiec po meczu nie krył swojego rozczarowania, ale temat jest do zapomnienia. Stokowiec w to miejsce ma młodego Maka, który na pewno sobie poradzi. Na to spotkanie wybieram BTS ponieważ obie ekipy dobrze wyglądają w ofensywie. Widać, że oba kluby są głodne goli jak i zwycięstw. Spodziewam się otwartego spotkania tak jak to miało miejsce w ostatnich trzech pojedynkach ligowych. Na dodatek zwycięstwa z poprzedniego tygodnia powinny dać obu ekipom odpowiedniego kopa, a jeśli skuteczność nie zawiedzie, to po raz kolejny możemy spodziewać się gradu goli.
Zapewne wskoczy Pich, bo obecnie nie ma kogo tam dać ;) , jest Łuczak, ale ostatnio po formą. Jest opcja przesunięcia Cholewiaka, ale kapitalnie się odnalazł na lewej obronie. Wg mnie na skrzydłach Farshad i Pich w środku Chrapek.
Śląsk stara się jeszcze o gracza z ligi Portugalskiej na skrzydło, no ale wiadomo to potrwa.
Byłaby opcja, żeby Dankowski grał na skrzydle, a Broź na PO, ale to nie realne, bo dzisiaj dopiero podpisał, a mecz już jutro ;)
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Co jest &quot;najpiękniejsze&quot; jest w naszej ekstraklasie ? Brak jakiejkolwiek powtarzalności. To, że Lubin wygrał nie znaczy, że teraz wygra. Nie neguje typu, że Sosnowiec przegra.
Tak wyglądała sytuacja z Lubinkami w 2016 roku:
2016-09-18 18:00 Ekstraklasa, Kolejka 9 Legia Warszawa 2-3 Zagłębie Lubin
2016-09-24 20:30 Ekstraklasa, Kolejka 10 Zagłębie Lubin 1-1 Cracovia
2016-09-30 18:00 Ekstraklasa, Kolejka 11 Ruch Chorzów 1-2 Zagłębie Lubin
2016-10-15 20:30 Ekstraklasa, Kolejka 12 Zagłębie Lubin 1-2 Lechia Gdańsk
Co do typów na mecz Lubin - Sosnowiec celowo słowo &quot;pewniak&quot; dałem w cudzysłów gdyż wiadomo to jest tylko albo aż nasza Ekstraklasa. Mimo wszystko po obejrzeniu szczególnie spotkania tych drugich jakoś tak od razu przyszło na myśl aby zagrać przeciwko nim w kolejnym spotkaniu. Akurat trafiają na Lubin, który przynajmniej na popierze wygląda dobrze a i kursy wtedy były jeszcze wysokie, teraz np. mamy 1,57 i 2,5 na handi. Może tym razem Lubinianie mocno wejdą w sezon i po zwycięstwie na wyjeździe wygrają również u siebie.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Typ: Wisła bez remisu
Kurs: 1,80
Bukmacher: Totalbet

Status: ▶ Zwrot
Typ: Wisła strzeli powyżej 1,0 bramki
Kurs: 1,61
Bukmacher: Lvbet

Status: ▶ Zwrot
Wisła w meczu z Lechem byla w stanie stworzyć kilka dobrych sytuacji bramkowych. Defensywa Kolejorza bez wątpienia wygląda lepiej niż zespołu z Zabrza i jest szansa nawet na więcej niż jedno trafienie ze strony Nafciarzy. Przy o wiele słabszej sile formacji ofensywnej Górnika niż w zeszłym sezonie może dać to jednocześnie również komplet punktów. Mecz będzie się odbywał w wysokiej temperaturze jednak patrząc na wyniki spotkań z sierpnia 2015, gdy przez dłuższy czas utrzymywały się temperatury na poziomie powyżej 30 stopni to nie odbiegały one od takich jakie zwykle padają. Większą destrukcyjność dla gry wykazują bardzo niskie temperatury, co można zobaczyć sprawdzając wyniki z lutego i marca, gdy grano przy temperaturach rzędu 10 stopni poniżej zera.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła 2:1 Miedź

Jutro o 20:30 będziemy mogli oglądać pojedynek krakowskiej Wisły z beniaminkiem z Legnicy. Mecz zapowiada się interesująco ponieważ nie można wskazać zdecydowanego faworyta (chociaż bukmacherzy delikatnie faworyzują gospodarzy). Miedź w swoim debiucie w Ekstraklasie pokonała u siebie Pogoń 1:0. Decydująca bramka padła w końcówce spotkania. Mecz był dość wyrównany, a obie drużyny nie grzeszyły skutecznością.
A co w Krakowie? Bezbramkowy remis z Arką nie odzwierciedla przebiegu meczu. Arka dosłownie nie miała nic do powiedzenia. Przez cały mecz nie oddała nawet jednego celnego strzału (jeśli coś przegapiłem, proszę mnie poprawić). Natomiast Wisła raziła nieskutecznością. O karnym wykonanym przez Boguskiego nawet nie ma co wspominać. Ogólnie Wiślacy zaprezentowali się dużo lepiej niż można było się spodziewać. Drużynie, która dopiero co pokonała Mistrza Polski nie pozwoliła na nic.
W tym tygodniu na treningach zawodnicy Białej Gwiazdy koncentrowali się właśnie na treningu strzeleckim. Czy to przyniesie skutek? Nie wiem, ale jeśli zagrają jak z Arką, to uważam, że są w stanie ten mecz wygrać. W klubie sytuacja jest bardzo trudna. Dopiero co z klubu odszedł Valez (brak regularnych wypłat), a już mówi się o odejściu Bashy. Z drugiej strony Basha był jednym z najlepszych zawodników w meczu z Arką. Przypadek? Paradoksalnie zła sytuacja klubu wpływa motywująco na takich piłkarzy, którzy chcą się rzutem na taśmę wypromować.
Dodatkowo z pozytywnych informacji, wygląda na to, że jutro zagra Wasilewski, który normalnie trenował z drużyną. Jako ciekawostkę dodam, ze obecnie w zespole Miedzi grają eksWiślacy Łobodziński i Garguła więc dla nich będzie to ważny mecz.
Podsumowując. Jeśli jutro Wisła zagra na tym poziomie jak z Arką, a do tego poprawi skuteczność, to sądzę, że zakonczy mecz z 3-punktową zdobyczą. Należy jednak pamiętać, że Miedź ma potencjał i na pewno nie odda tego meczu bez walki. Dlatego stawiając na gospodarzy można także poszukać wentylu bezpieczeństwa w postaci wykluczenia remisu.

Moja propozycje:

Wisła kurs: 2.07 betsson ✅
Wisła dnb kurs: 1.49 betsson ✅
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Wisła Płock all in w dnb 1,90 Totolotek
kto oglądał ten wie, tzw. KMWTW
Przecież każdy wie o co chodzi. Chłopcy z Zabrza sobie nie radzą z rozprzedaną drużyną z Mołdawii, dostają jeszcze lepszą lekcje od jeszcze młodszych Trencinów by nie powiedzieć Słowaków. A jeszcze rozprzedana Korona daje im w... . Szkoda Angulo, już nigdy nie dostanie takich podań jak rok temu.
Fakt faktem Wisła nie ma trenera, bo Dźwigała prędzej będzie się uczył samej Wisły i Ekstraklasy a nie Wisła jego. Stracili Michalaka i Kante, defensywa to też żaden poziom. Ale są tam tak dobre jakościowo nazwiska, że same mogą zdecydować o wyniku, bramkach. Furman b.dobre jak na polskie warunki SFG. Jest Merebashvili, którego bardzo lubię oglądać. Jest Stilić, nowy nabytek Richardinho. No jest komu grać w ofensywie. Mając w perspektywie słabiutkiego Górnika, który grał 3x90 w pucharach to będzie dętka jakoś w 70 minucie w niedzielę.

Wisła powyżej 1,5 bramki @ 2,25
Totolotek
Dokładam jeszcze azjan.
Wisła -1 @ 4,30
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom