>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.07-30.07.2018)

Status
Zamknięty.
alpha 758

alpha

Użytkownik
Nie wiem jak oni tego nie wygrali. Varela seta, Ricardinho seta, Szwoch seta. Górnik do stanu 1-1 jak dzieci we mgle.
edit. Brajan, Górnik coś tam się ruszył dopiero po bramce. Wisła do momentu straconej bramki cały czas atakowała.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Obejrzałem końcówkę. Ktos tam wyżej pisał, ze Gornik maks 70 minut, a poxniej dętka. Farmazon. Obie drużyny tak samo słabo grały w końcówce. Dętki i wyplutych płuc nie było.
W tym meczy Arki tez śmierdzi podobnym wynikiem.
Farmazon taki, że Górnik od 46 do 70 nie grał nic i odpoczywał na końcówkę lub nie wiem na co. Może na rewanż z Trencinem. Mecz z serii 3-0 dla Płocka kończy się karą ze nonszalancje i katastrofalne wykończenie akcji bramką nikogo innego jak Angulo. I tak u nas hasają zagraniczni zawodnicy, nic nie grają oni tylko wykorzystują błędy naszych rodzimych beztalenci, nic więcej.
Taki mecz był już w tej kolejce w piątek. Lechia - Śląsk, skończyło się w obu przypadkach identycznie.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Farmazon taki, że Górnik od 46 do 70 nie grał nic i odpoczywał na końcówkę lub nie wiem na co. Może na rewanż z Trencinem. Mecz z serii 3-0 dla Płocka kończy się karą ze nonszalancje i katastrofalne wykończenie akcji bramką nikogo innego jak Angulo. I tak u nas hasają zagraniczni zawodnicy, nic nie grają oni tylko wykorzystują błędy naszych rodzimych beztalenci, nic więcej.
Taki mecz był już w tej kolejce w piątek. Lechia - Śląsk, skończyło się w obu przypadkach identycznie.
Na logike Wisla powinna ich pojechac dwoma golami nawet grajac byle jak, pol skladu Gornika to chlopaki na poziomie lig regionalnych,normalnie powinni grac w rezerwach z Korona byl identyczny wynik,i znowu przed meczem ten sam ruch z kursami, na takich sie siada i sama rutyna ich demoluje, wyjazd na takich to 3 pkt gratis, a nie stoi sie i czeka co oni zrobia.Dla mnie to szopka jest.Kiedys jak Pogon grala takimi chlopakami w lidze to po 0-8 dostawala, a teraz po prostu remisy po wyrowanych meczach.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Na logike Wisla powinna ich pojechac dwoma golami nawet grajac byle jak, pol skladu Gornika to chlopaki na poziomie lig regionalnych,normalnie powinni grac w rezerwach z Korona byl identyczny wynik,i znowu przed meczem ten sam ruch z kursami, na takich sie siada i sama rutyna ich demoluje, wyjazd na takich to 3 pkt gratis, a nie stoi sie i czeka co oni zrobia.Dla mnie to szopka jest.Kiedys jak Pogon grala takimi chlopakami w lidze to po 0-8 dostawala, a teraz po prostu remisy po wyrowanych meczach.
Czyli tak jak Grac napisał. Wisła powinna ich zgnoic, a tu gol dla Górnika. Po tym golu włączyłem mecz i cieżko to opisać. Ten Gornik moze remisów natrzepać ostro.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Czyli tak jak Grac napisał. Wisła powinna ich zgnoic, a tu gol dla Górnika. Po tym golu włączyłem mecz i cieżko to opisać. Ten Gornik moze remisów natrzepać ostro.
To u siebie. Ze słabą Koroną i nie wiele lepszym Płockiem (choć kadrowo 3 razy silniejszy). Zobaczymy teraz ich wyjazd na Słowację i mecz w Legnicy. Nie wróżę tu nic dobrego i powtarzam, oni nie wytrzymają tego. To będzie 7 mecz Górnika przy 3 Miedzi. I w końcu na wyjeździe się karta odwróci bo tak to grali w tej chwili 4 razy w Zabrzu przy zaledwie jednym wyjeździe do Kiszyniowa z outsiderem z Mołdawii.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Moze jakby Stilic gral, to byli duzo silniejszy kadrowo,ale oni juz o wszystkim pomysleli,te zmiany Dzwigaly byly wprost znakomite, traca bramke a on jakiegos Lukowskiego dal zamiast Marbashviliego, rownie dobrze mogl sam se zagrac.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Panowie teraz na poważnie... jak oceniacie szanse Pogoni z Piastem. Powiem w prostu zagrałem Lechia BTS+Wisła Kraków+Legia 2X+ Lubin+Wisła Płock 2X+Lech no i ako zamyka mi Pogoń. Zastanawiam się nad cash outem
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Piast wygral jeden wyjazd, to w delagacjach zapunktowali juz za dwa miechy,Pogon przegrala, to bedzie chciala wygrac u siebie,ale to ciezki mecz do typowania, raczej Pogon, ale remisem tez moga poczestowac.
Na Miedz z Gornikiem u siebie placa 2.45, jeszcze Gornik po wyjezdzie na Slowacje,to juz smierdzi na kilometr.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Co Wy macie z tym Górnikiem ?! Od razu przegrają wszystkie mecze... Już 2 mecze pokazali, że mimo składu rezerwowego potrafią nadal grać a Wy dalej pchajcie się w zwycięstwo jakiegoś beniaminka z Legnicy, jak by to była jakaś Legia... x2 wchodzę w ten mecz ze spokojem.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Co Wy macie z tym Górnikiem ?! Od razu przegrają wszystkie mecze... Już 2 mecze pokazali, że mimo składu rezerwowego potrafią nadal grać a Wy dalej pchajcie się w zwycięstwo jakiegoś beniaminka z Legnicy, jak by to była jakaś Legia... x2 wchodzę w ten mecz ze spokojem.
Skoro wchodzisz w X2 ze spokojem to naprawdę podziwiam, popatrz na statystyki jak i grę z dotychczasowych spotkań obu ekip szczególnie Górnika. Z 5 rozegranych w tym sezonie spotkań to aż 4 były rozegrane w Zabrzu gdzie tylko w spotkaniu z ostatnią drużyną z Mołdawii Zabrzanie jakąś przewagę mieli i ten mecz zakończyli jedyną do tej pory skromną wygraną 1-0. W dwóch ligowych domowych meczach mieli po prostu furę szczęścia i tylko nieudolności rywali zawdzięczają 2 punkty na koncie. Miedź z Pogonią stworzyła mnóstwo sytuacji podbramkowych i akurat jedną na wagę zwycięstwa wykorzystała. Z Wisła Kraków oddała aż 6 celnych strzałów na bramkę, Górnik w żadnym spotkaniu takiej liczby nie osiągnął.
Gdyby terminarz był inaczej ułożony, np. jak Piast czy Cracovia, które dwa pierwsze mecze rozgrywają na wyjeździe i tak musiałby zagrać Górnik to według mnie to tak w 90% miałby na koncie 0 pkt.
Tak z innej beczki, przy parzystej liczbie drużyn nie da się ułożyć terminarza tak aby ekipy grały na przemian dom-wyjazd-dom-wyjazd? Najpierw Piast i Cracovia 2 mecze na wyjeździe, Górnik i Wisła K. 2 mecze w domu, teraz Górnik 2 mecze na wyjeździe, Piast 2 w domu.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wszyscy piszą o Górniku, ja jednak popatrzyłbym na Cracovię, po poprzednim co by nie mówić kiepskim sezonie w tym zapowiadali nawet batalię o mistrza, tymczasem 2 mecze 0 pkt bramki 1:5, a co jeszcze bardziej kłuje w oczy to w tych 2 meczach tylko 4 strzały w światło bramki. Fakt, że grali oba spotkania na wyjeździe i o ile porażka w Poznaniu mogła być wkalkulowana, o tyle porażka na inaugurację we Wrocławiu już raczej nie. Ciekawy jestem jak zareaguje prezes Filipiak i jak duży kredyt zaufania dostanie jeszcze Probierz, bo drugi sezon nadzieje ogromne, a życie weryfikuje boleśnie ich poczynania. Kolejny domowy mecz z Arką urasta do miana &quot;być albo nie być&quot;, fakt, że to dopiero 2 kolejki, ale gdyby przegrali ewentualnie 3 mecz z rzędu myślę, że cięzko by im się było podnieść w kolejnych kolejkach.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jak możesz deklarować grę o mistrzostwo tracąc najlepszą 9iątkę nie tylko Cracovii, ale i całej ligi Krzysztofa Piątka? Probierz co sezon tak mówi, bo tutaj jest taki zamysł że każdy zaczyna z tą samą ilością punktów i każdy ma takie same szanse. Ponadto smród jaki wywołała afera z Coviolo i odejście wieloletniego kierownika drużyny, który byle kim tam nie jest też daje inny cień na zarządzanie klubem. Podobno wesoło tam nie jest. Powrót Budzińskiego jako to jedno z największych wzmocnień na nowy sezon też średnio wygląda. Upieram się, że dopóki nie znajdą dobrej 9iątki dopóty nic nie zaczną osiągać. W Polsce w tak mocno fizycznych rozgrywkach bez dobrego konia (napastnika) nie przeżyjesz. Pogoń najlepiej o tym wie w ostatnich latach, ale i Arka i kilka innych zespołów miało ten sam problem. Teraz go ma Cracovia. Poza tym nie zagłębiając się mocno w temat, ich kadra za czasów Probierza jakoś nigdy nie zachwycała. Hernandez (mimo że nawet dobrze gra), Drewniak obaj z Łęcznej, Deja z PBB czy teraz dwóch z Sandecji. To żadne wzmocnienia jak na takie wymagania jak się przed nimi stawia.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Za kolejne wycieczki osobiste będą lecieć ostrzeżenia i bany.
Pół strony zajęła kłótnia o literówkę - takie rzeczy możecie na PW.
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten komu się nigdy w życiu literówka nie zdarzyła, super powód do kłótni.
Przed nami ostatnie spotkanie w tej kolejce i proponuję tym się zająć.
 
mitamar111 0

mitamar111

Użytkownik
Witam. Kibicuje portowcom. Bardzo bym chciał żebyśmy zdobyli dziś 3 pkt. Uważam jednak, po obejrzeniu meczy Pogoni i Piasta z beniaminkami, że będzie bardzo cieżko o 3 pkt w tym meczu. Piast ma dobry dograny zespół, w którym Valencia jest naprawdę przebojowy i potrafi sam wykreować zagrożenie pod bramką. Pogon zagrała tylko dobrą drugą połowę, w dodatku styl gry nie zachwycał niestety. W meczu gram:
BTTS - forbet po kursie 1,8.⛔⛔⛔
Aż dziwi mnie taki kurs i zachecam do pobierania. Pogoń bedzie chciała zmazać złe wrażenie po pierwszej porażce w końcówce. Ruszy mocno nastawiona do przodu. A Piast nastawi się na kontrę i myślę, że mają sporo argumentów z przodu, żeby strzelić bramķe. Będzie to moim zdaniem wyrównany mecz i zastanawiałbym się tutaj nawet na grę ba remis, ale rozważniej moim zdaniem grać BTTS i tak też zrobiłem. Polecam.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Skoro wchodzisz w X2 ze spokojem to naprawdę podziwiam, popatrz na statystyki jak i grę z dotychczasowych spotkań obu ekip szczególnie Górnika. Z 5 rozegranych w tym sezonie spotkań to aż 4 były rozegrane w Zabrzu gdzie tylko w spotkaniu z ostatnią drużyną z Mołdawii Zabrzanie jakąś przewagę mieli i ten mecz zakończyli jedyną do tej pory skromną wygraną 1-0. W dwóch ligowych domowych meczach mieli po prostu furę szczęścia i tylko nieudolności rywali zawdzięczają 2 punkty na koncie. Miedź z Pogonią stworzyła mnóstwo sytuacji podbramkowych i akurat jedną na wagę zwycięstwa wykorzystała. Z Wisła Kraków oddała aż 6 celnych strzałów na bramkę, Górnik w żadnym spotkaniu takiej liczby nie osiągnął.
Gdyby terminarz był inaczej ułożony, np. jak Piast czy Cracovia, które dwa pierwsze mecze rozgrywają na wyjeździe i tak musiałby zagrać Górnik to według mnie to tak w 90% miałby na koncie 0 pkt.
Tak z innej beczki, przy parzystej liczbie drużyn nie da się ułożyć terminarza tak aby ekipy grały na przemian dom-wyjazd-dom-wyjazd? Najpierw Piast i Cracovia 2 mecze na wyjeździe, Górnik i Wisła K. 2 mecze w domu, teraz Górnik 2 mecze na wyjeździe, Piast 2 w domu.
Rozumiem Cię i szanuję Twoje zdanie i każdy ma prawo mieć własne, oczywiście ale moje zdanie jest takie, że Miedź nie pokazała też jakiejś super piłki - szczęśliwy gol w 90 minucie bo tak to trzeba przyznać i gol z karnego z Wisłą to póki co tyle jeśli chodzi o Miedź. Górnik wszyscy jadą, że nie dadzą rady itd a mimo to jeszcze w lidze nie przegrali - ok nie wygrali też ale mimo wszystko. Jaką macie pewność, że np w Legnicy za tydzień nie wyjdzie Angulo od 1 minuty i ta gra będzie wyglądać dużo lepiej. Kurs pewno spadnie na Miedź a wtedy ja zaatakuję na Górnik bo dla mnie osobiście nie odstają a na pewno nie odstają od Miedzi.
Każdy gra to co chce i każdy pisze tak jak uważa ????
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Niech nikt za bardzo nie sugeruje się tym co napiszę, ale w obliczu braku napastnika gospodarzy i powrotu obrońców gości w postaciach Hateleya i Konczkowskiego to Piast wygra dzisiaj moim zdaniem.
Piast @3.55 iforbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
O ile mnie pamięć nie myli Miedź w meczu z Wisła strzeliła bramkę po błędzie w okolicach 30m od bramki piłkarzy Wisły i Wrzesinski wyszedł sam na sam i od słupka strzelił gola.
A co do dzisiejszego meczu ciężko to ugryźć. Piast zagrał tak sobie. Jednak warto mieć na uwadze że mecz z beniaminkiem w 1 kol na jego stadionie nigdy nie będzie łatwy.
Pogoń też z beniaminkiem i porażka w ostatnich minutach. Tam mogło paść kilka goli i suma sumarum lepsze wrażenie na mnie wywarła Miedź niż Pogoń która swoje sytuację też miała.
Może w takim razie Piast lub remis ?✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
O ile mnie pamięć nie myli Miedź w meczu z Wisła strzeliła bramkę po błędzie w okolicach 30m od bramki piłkarzy Wisły i Wrzesinski wyszedł sam na sam i od słupka strzelił gola.
Hmm... Opisałeś bramkę Zagłębia Sosnowiec z Zagłębiem Lubin a nie Miedzi z Wisłą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Pogoń - Piast
Typ: 1
Kurs: 2.1
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
Początki sezonu bywają jednak trudne do typowania. Może dziś uda się jakoś przełamać i tym razem zamiast pójścia w underdoga i jakąś niespodziankę typuję wygraną faworytów. Lato w wykonaniu Portowców wydaje się dość przyzwoite, a o ambitnych celach świadczą transfery Buksy (choć ten przez kontuzje nie zagra) czy Kozulja. Radek Majewski jak na polskie warunki to nadal jest dość solidny piłkarz, choć strata Piotrowskiego na pewno mogła zaboleć. Piast wygrał niby ten mecz na inauguracje, ale grali z Sosnowcem, który wydaje się drużyną mocno odstającą od reszty stawki. Pogoń przegrała na wyjeździe z innym beniaminkiem, ale Miedź to zespół mający wyższy potencja od Zagłębia. W dodatku Pogoń u siebie pod dowództwem Kosty Runjaicia gra naprawdę dobrze, a sam niemiecki szkoleniowiec bardzo na plus odmienił grę Pogoni. W Szczecinie celują w czołową ósemkę i muszą wygrywać takie mecze, żeby ten cel osiągnąć. Ten kurs w Totolotku wydaje mi się trochę zawyżony przez porażkę na starcie, raczej jakieś 1.7-1.8 byłoby odpowiedniejsze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom