>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2 kolejka Npower Championship [15-16.08.2015]

Status
Zamknięty.
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Burnley - Birmingham
Typ: Goście strzelą bramkę 1,52 ✅
(2-2)
Gospodarze to spadkowicze z PL którzy zaczęli obecny sezon dość słabo. Pierwszy mecz zremisowali 1-1 ze średniakiem ligowym,- Leeds. Drugi mecz, tym razem puchar ligi to przegrana 1-0 z Port Vale. Drużyną grającą w League 1 która w poprzednim sezonie była bliska spadku.
Myślę że przy obecnej formie, a raczej jej braku gości stać na strzelenie chociaż jednej bramki drużynie z Turf Moor.
Middlesbrough - Bolton
Typ: Middlesbrough 1,51 ✅
(3-0)
dodatkowo proponuję: BTS- Nie 1,63 ✅
Po słabym występie w pierwszy meczu ligowym przeciwko Preston na wyjeździe Boro zmierzy się z Boltonem. Pierwszy mecz w tym sezonie na swoim terenie. Mam nadzieję że gospodarze wyciągnęli wnioski z pierwszego spotkania i tym razem 3pkt powędrują na ich konto.
Wszystko w tym temacie ;)
Milton Keynes Dons- Preston
Typ: BTS- Tak 1,71 ⛔ (0-1)
To spotkanie zapowiada się ciekawie. Obie drużyny to beniaminki.
Preston w meczu z Boro w poprzedniej kolejce nie zachwycało. Nie potrafili wykorzystać faktu iż gospodarze również grali bardzo słabe spotkanie. Myślę że tym razem zaprezentują już poziom godny championship i strzelą chociaż jedną bramkę.
Gospodarze zaczęli nieco lepiej. Wygrana z Rotherham 1-4 oraz zwycięstwo w pucharze z Leyton (chociaż wymęczone) dają szanse na sukces ;p
Spotkanie swojego rywala z poprzedniego sezonu w nowej, wyższej lidze po awansie to również fakt który daje motywacje do spięcia się i dania z siebie stu procent.
Nottingham - Rotherham
Typ: LB Under 2,5 1,83 ⛔ (2-1)
Goście o których wspomniałem wyżej zostali pożarci przez Beniaminka, Milton Keynes. Przegrali u siebie wysoko, bo aż 1-4. W zeszłym sezonie bronili się przed spadkiem do ostatniej chwili co im się udało.
Nie sądzę aby w tym sezonie wiele się zmieniło. Zapewne będą okupować dolną, aczkolwiek nie koniecznie spadkową część tabeli.
Gospodarze w zeszłym sezonie również nie zachwycali. W klasyfikacji końcowej zajęli 14-ste miejsce w tabeli. Sezon zakończyli serią porażek.
Liczę że w tym spotkaniu nie padnie wiele bramek. Jeśli miałbym obstawiać wynik, postawił bym na 1-1.
Edit:
W ostatnich pięciu meczach mieli bilans 0-1-4.
Można to podsumować tak:
Prokurator: mówcie Kiler, mówcie, tak będzie dla was lepiej
Ryba: ...niewiele lepiej
Prokurator: ale?
Ryba: ale lepiej
Przepraszam za wprowadzenie w błąd. (Niewielki ale błąd ;) )
QPR- Cardiff
Typ: 1DNB 1,47 ▶ (2-2)-Zwrot (Cardiff strzeliło drugiego gola w 90 minucie ;p)
Kolejny spadkowicz z PL podejmie na swoim terenie Cardiff.
Jeśli QPR chce wrócić na wyższy szczebel rozgrywek lub chociaż myśleć o górnej części tabeli musi zacząć zbierać punkty bo na pewno nie będzie łatwo. Myślę że powinni ugrać chociaż remis. Pożyjemy, zobaczymy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Burnley - Birmingham
Birmingham bardzo dobrze weszło w sezon, Rowett powoli wprowadza swoją taktyką i fajnie że otrzymał kredyt zaufania bo prowadzi zespół już prawie rok i widać efekty pracy, W pierwszej kolejce wygrali z Reading rywale mocno naciskali przez cały mecz ale dobre spotkanie rozegrał nasz rodak w bramce Birmingham Kuszczak. Natomiast w tygodniu ograli Bristol Rovers w pucharze Anglii. Sezon dobrze się rozpoczął ale warto kontynuować tę passę jutro jadą do Burnley który w pierwszym spotkaniu zremisował 1:1 z Leeds , Natomiast w tygodniu odpadli sensacyjnie z Port Vale przegrywając na terenie rywala. Do składu Burnley wraca Keane który leczył uraz, Do składu Birmingham wraca Morrison co prawda narzeka na drobny uraz, ale jest do dyspozycji trenera. Do bramki na pewno wróci Kuszczak który w meczu pucharowym nie występował. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawe liczę na Birmingham bo wygląda na to że początek sezonu może należeć do nich.
Strzeli gola Birmingham @@ 1.52 ✅
X2 @@ 1.90 Otobet ✅
DNB @@ Birmingham 3.05 Otobet ZWROT Świetne spotkanie, wiele akcji okazji to jest piękno Championship.

Boro - Bolton
Szkoda pierwszego spotkania w wykonaniu podopiecznych Karanki jednak grając na stojąco i waląc głową w mur nie można wygrywać spotkania, mam nadzieje że jego podopieczni wyciągnęli wnioski i w jutrzejszym spotkaniu z Boltonem pokażą się z lepszej strony. W tygodniu ekipa Karanki odprawiła z kwitkiem Oldham dobre zawody rozegrał Stuani na którego liczę w jutrzejszym spotkaniu. Bolton natomiast pierwsze spotkanie zremisował szczęśliwie z Derby natomiast w tygodniu uległ na własnym terenie w pucharze Anglii Burtonowi. Jutro Bolton zagra bez Pratleya,Reama, Osede, Wheatera i Claytona, do składu powracają Spearing i Gouano. W Ekipie Boro nie zobaczymy jutro Gibsona. Do gry gotowy jest Nugent jednak gdy w takiej formie jest Stuani powinien wyjść w pierwszym składzie z Fabrinim.
Zwycięstwo Boro @@ 1.55 Otobet ✅
Strzelec gola @@ Stuani @@ 2.50 WilliamHill ZWROT

QPR - Cardiff
Najwięcej będzie się działo liczę w pojedynku QPR i Cardiff gdzie obie ekipy lubią grać ofensywnie, QPR nie zachwycił w pierwszej kolejce przegrywając 2:0 z Charltonem mecz oddali bez walki tak to należy określić, w tygodniu rozprawili się w pucharze z Yeovil wygrywając 3:0 jednak ich skład można określić za przeciętny Ci którzy się wyróżniali opuścili szeregi klubu, jutro zmierzą się z Cardiff które lubi grać twardo Walijski klub nie odpuszcza spotkań w pierwszym swoim spotkaniu ligowym zremisowali z Fulham, natomiast w pucharze wygrali 1:0 z Wimbledonem, Jutro jest pewne kto pierwszy strzeli bramkę wygra mecz ja jednak skłaniam się ku gościom którzy lubią takie spotkania, w szeregach QPR nie zobaczymy Austina który raczej nie zostanie w championship, Mackie leczy uraz więc nie wystąpi. Cardiff przyjedzie bez Mangi, Turner i Marshalla.
DNB Cardiff @@ 2.55 Otobet ZWROT
Over 1,5 gola @@ 1.35 Otobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam mam pytanie odnosnie tej ligi Championship szczegolnosci chcialbym sie zapytac Vip forum Doberman ktory tu to prowadzi i widze ze ma pojecie co do tej ligi a konkretnie czy moglby przy nastepnej kolejcie podac gdzie widzial by BTS.(Obie trafia ) pytam sie dlatego poniewaz czesto tu sie trafia taka opcjia .a wczoraj to juz bylo naprawde super 10 meczy 8 bts ....Z gory dzieki Jendru
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Wolverhampton - Hull
Tu powinno być BTTS. Meczu z Reading bym nie stawiał na takie rzeczy, ponieważ ani oni ani Leeds nie są drużynami, które maja stała formę. W poprzednim sezonie na Reading mialem sporo wtop bo w pewnych spotkaniach nie potrafili zdominować a z mocniejszymi rywalami radzili sobie całkiem calkiem.
Masz jednak racje co do stawiania BTTS w tej lidze. To naprawdę jest tu fajna opcja
 
ciechuu 428

ciechuu

Użytkownik
Wolverhampton - Hull
Wolverhampton @2,70 ⛔ 1-1
Powyżej 2,5 gola w meczu @2,30 ⛔ 2
Obie drużyny strzelą gola @1,90 ✅ 1-1
Nie mam niestety zbyt wiele czasu, więc analiza będzie krótka. W hicie 2 kolejki Championship zmierzą się Wilki z Tygrysami, obie drużyny to pretendenci do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej, obie drużyny ostatnio strzelały co najmniej 2 bramki w swoich poprzednich meczach (1 kolejka ligowa i Capital One Cup), co prawda Hull dopiero w dogrywce. Obie drużyny na pewno będą zacięcie walczyć o zwycięstwo i wg mnie padną z tej racji co najmniej 3 bramki, a mecz zakończy się wygraną gospodarzy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzisiaj zostało napisane już wszystko przez poprzedników ja dodałbym typ na Wolves DNB @@ 1.80 Otobet. Wilki są w formie i dzisiaj zmierzą się z Hull w którym więcej dzieje się pod względem politycznym klubu niż pod względem sportowym
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom