>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka PGE Ekstraligi - 12 kwietnia

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP


Mecze drugiej kolejki:

17:00 Fogo Unia Leszno - GKM Grudziądz
17:00 Unia Tarnów – MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów (na żywo)
19:00 KS Toruń – Betard Sparta Wrocław (na żywo)
19:00 SPAR Falubaz Zielona Góra - PGE Stal Rzeszów
21:45 Magazyn PGE Ekstraliga (na żywo)
Niekorzystna aura sprawiła, że start nowego sezonu został przesunięty o tydzień. W niedzielę, 12 kwietnia odbędą się pierwsze w sezonie 2015 mecze PGE Ekstraligi. Na początek rywalizacji na polskich torach platforma nc+ przygotowała dla kibiców dwie transmisje. Spotkania relacjonowane będą na antenie nSport+.
Więcej na oficjalnej stronie ligi: http://speedwayekstraliga.pl/
lub twitterze: https://twitter.com/ekstraligatv
Zapraszam do dyskusji i podawania typów z uzasadnieniem.​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Awizowane składy:
Unia Tarnów: 9. Martin Vaculik 10. Artur Mroczka 11. Leon Madsen 12. Kenneth Bjerre 13. Janusz Kołodziej 15. Ernest Koza
MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów:1. Krzysztof Kasprzak 2. Linus Sundstroem 3. Matej Zagar 4. Tomasz Gapiński 5. Niels K. Iversen 6. Adrian Cyfer
PGE Stal Rzeszów 1. Peter Ljung 2. Mirosław Jabłoński 3. Dawid Lampart 4. Greg Hancock 5. Peter Kildemand 6. Artur Czaja
SPAR Falubaz Zielona Góra 9. Jarosław Hampel 10. Aleksandr Łoktajew 11. Grzegorz Walasek 12. Andreas Jonsson 13. Piotr Protasiewicz 15. Krystian Pieszczek
GKM Grudziądz: 1. Artiom Łaguta 2. Daniel Jeleniewski 3. Rafał Okoniewski 4. Krzysztof Buczkowski 5. Tomasz Gollob 6. Marcin Nowak
Fogo Unia Leszno: 9. Nicki Pedersen 10. Thomas H. Jonasson 11. Tobiasz Musielak 12. Przemysław Pawlicki 13. Grzegorz Zengota 14. Piotr Pawlicki 15. Bartosz Smektała
Betard Sparta Wrocław: 1. Tai Woffinden 2. Vaclav Milik 3. Tomasz Jędrzejak 4. Michael Jepsen Jensen 5. Maciej Janowski 6. Maksym Drabik
KS Toruń: 9. Grigorij Łaguta 10. Dawid Krzyżanowski 11. Chris Holder 12. Kacper Gomólski 13. Jason Doyle 14. Oskar Fajfer
 
S 4,7K

scrobek

Użytkownik
Szybko bo jedziemy w Polskę :)
Nicki Pedersen under 11,50 1,80 STS ⛔ 14 punktów
Złożyło się na to kilka rzeczy, informacja o gorączce, druga sprawa przyjeżdża benianimek, jednak jest tam kilku zawodników, którzy mogą zagrozić Duńczykowi, poza tym Nicki może przegrywać z zawodnikami z własnej drużyny.
Apator Toruń - Sparta Wrocław(+12,50) 2 1,80 STS ✅ 45 - 45
Wydaję mi się, że ktoś tutaj przysnął z handicapem i za chwilę będzie linia spadać. Apator z toruńskimi kangurami bez Miedzińskiego z szukającymi formy juniorami moim zdaniem nie będzie w stanie zrobić tak wysokiej przewagi. Drużyna Sparty prezentowała się dobrze w sparingu i słowami &quot;Tanio skóry nie sprzeda&quot;
 
F 79

fafa-87435

Użytkownik
Chris Holder over 8.5 1.70
Tak, jak napisał kolega powyżej w przypadku absencji Miedzińskiego, mecz nie będzie łatwy dla Apatora. Jednak gospodarze powinny wygrać to spotkanie, a ktoś przecież musi ciągnąć wynik. Nie wydaje mi się, żeby Doyle był aż takim asem, jakim wydaje się w przedsezonowych sparingach, a Holder mimo, że na razie nie prezentuje fenomenalnej formy, to Motoarene zna wyśmienicie i naprawdę mało było meczy na niej, w których nie pokrył tej linii. Dodatkowo w parze ma potrafiącego mieć naprawdę słabsze dni Kacpra Gomólskiego, więc nie powinien zabierać mu, zbyt dużej ilości punktów.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
G.Łaguta - J.Doyle 1 milenium 1,87
Wydaję mi się że troche przesadzony kurs na Grisze , myśle że to on bedzie dziś ciągnał wynik Torunian i na pewno zakręci sie koło 12 punktów.Doyle z kolei myslę że zdobędzie pkt w graniach 7-9.To już jest liga , nie ma czasu na testowanie i myśle jako kolega wyzej ze Doyle sobie zbytnio nie poradzi.
Kołodziej - Kasprzak 1 milenium 1,45
Typ dosyć pewny Janusz zna tor w Tarnowie jak własna kieszen i myśle ze nie bd miał problemu zdobyć dzis wiecej puntków od KK. Kasprzak nie prezentuje jeszcze optymalnej formy ,a liga sie własnie zaczyna.
A.Łaguta - K.Buczkowski 2 milenium 2,10
Przewiduje tutaj zwycięstwo w tej parze Krzysia , który prezentuje dobra formę przed sezonem.Łaguta zbytnio nie lubi toru w Lesznie , a Buczkowi on własnie odpowiada i zawsze kręci się tam koło +10 pkt. Typ warty zagrania
Bartek Zmarzlik over 8,5 milenium 1,70
Myślę że nie powinno być problemu z pokryciem tego overka. Bartek powinien zdobyć juz w 1 biegu 3 punkty i bedzie potrzebował 6 punktów w 4 pozostałych biegach ,żeby pokryć ten bet.
Tak na szybko bo jadę na wyjazd!
 
R 8

ryba1983

Użytkownik
Chris Holder over 8.5 1.70
Tak, jak napisał kolega powyżej w przypadku absencji Miedzińskiego, mecz nie będzie łatwy dla Apatora. Jednak gospodarze powinny wygrać to spotkanie, a ktoś przecież musi ciągnąć wynik. Nie wydaje mi się, żeby Doyle był aż takim asem, jakim wydaje się w przedsezonowych sparingach, a Holder mimo, że na razie nie prezentuje fenomenalnej formy, to Motoarene zna wyśmienicie i naprawdę mało było meczy na niej, w których nie pokrył tej linii. Dodatkowo w parze ma potrafiącego mieć naprawdę słabsze dni Kacpra Gomólskiego, więc nie powinien zabierać mu, zbyt dużej ilości punktów.
Występy Holder na motoarenie w zeszłym roku: 14, 3, 5, 7, 6, 9. Rzadko to on pokrywał tą linie. W każdym meczu jechał jako prowadzący pare. Linie pokrył w meczu z Betardem w 6 startach (9 pkt) oraz w meczu z Wybrzeżem, ktore jechal na rowerach (mecz wygral Torun 74-16).
Są także plusy dotyczące tej linii:
- jeżeli się nie dostanie kontuzji to ma pewne co najmnie 5 startów w meczu. Nawet w przypadku słynnej kontuzji mózgu to także będzie jechał 5 razy. Za Miedzińskiego w składzie jest żółtodziób który będzie zastępowany od pierwszego startu juniorami z numerami 14-15, przez co juniorzy wyrobią swoje starty przed biegiem 14. Do biegów nominowanych zostanie tylko 4 kandydatów w tym Holder.
- w poprzednim sezonie skład Apatora był bardziej wyrównany, przez co było trudniej o punkty
- w dniu dzisiejszym będzie miał 2 starty przeciwko juniorom Betardu - zawsze to latwiejsze punkty
Minusy:
- słaba forma
- jak na kapitan przystało może wypuszczać Gomólskiego do przodu i blokować ataki rywali
- 2 starty przeciwko liderowi Betardu - Woffindenowi
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
H2H
Musielak(vs Gollob) 1.70✅ 10-9

Mam tutaj dwa argumenty za tym typem. Pierwszy, za Tobiaszem. W poprzednim sezonie, jeszcze jako junior, jednak jeżdżąc też już jako senior, pokazał, że na swoim stadionie jest bardzo mocny. Jeżdżąc na pozycji juniorskiej potrafił kręcić dobre wyniki, czasem nawet dwucyfrowe. Teraz zaczyna na poważnie swoją karierę seniora, na dodatek z pozycji kapitana swojej ekipy. Dodatkowa motywacja, jako kapitan trzeba wziąć wynik na swoje barki i Tobiasza na to stać. Teraz druga sprawa, przeciwko Gollobowi. Chyba wszyscy wiedzą, jak Tomek jeździł ostatnio na wyjazdach. Gollob trzyma się własnego toru i tam kręci lepsze wyniki. Na wyjazdach często zawodził i myślę, że dzisiaj też tak może być. Wprawdzie Tomasz będzie jeździł w parze z juniorem, co od razu może dawać mu punkty, jednak nie uważam, żeby to była aż taka przewaga dla niego, by zrobił więcej punktów niż Musielak.
Piter Pawlicki(vs Artiom Łaguta) 1.50⛔ 9-10
Piter+2(vs Artiom) 1.57 b365✅ ????
Tutaj stawiam na juniora leszczyńskiego, który jednak pokazuje formę godną najlepszych seniorów. Pitera mogliśmy już zobaczyć na zawodach SBP i tam to on ciągnął wynik Polaków. Jest forma, są dobre motocykle, dodatkowo własny tor, czego chcieć więcej? Artiom wprawdzie także pokazał się z dobrej strony na SBP wczoraj w Gustrow, gdzie wraz z Griszą zgarnęli pierwsze miejsce, jednak to jest wyjazd i trzeba pamiętać o atucie toru. Z pewnością Piter będzie potrafił to wykorzystać, więc pobieram taki typ.
Dubel 2.55
Po odliczeniu 12% 2.244 sts

Dorzucam singiel na handi +2 na Pitera, pewniejszy bet, a z lepszym kursem.✅✅✅ Taśma Artioma w nominowanym ratuje ten bet ????
 
K 0

konik86

Użytkownik
J. Kołodziej over 10,5 sts 1,65 + J. Hampel over 10,5 sts 1,70 ⛔
2,81
Janusz u siebie kompletów może i często nie robi ale obok Vaculika był i jest liderem tego zespołu. Mecz ciężki ale linia kusząco ustawiona dlatego myślę że przy 5 startach te 11 zrobić powinien.
Podobnie ma sie z Jarkiem, który na swoim torze w Zielonce ponizej 10 rzadko schodzil. Początek sezonu przynajmniej na Polskich torach wyglada w jego przypadku obiecująco.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tarnow 1,60 Betsson ✅

Nie ma Marka ale jest dalej nie zly sklad i specyficzny tor. Na pewno mocni beda Martin i Janusz. Oni przez wiekszosc sezonu powinni ciagnac ta ekipe. Do tego jest Madsen i Bjerre ktorzy w Tarnowje pewnie ogonow wozic nie beda. Goscie ? Chyba na razie tylko Iversen i Bartek bo Matej i Kasprzak na razie srednio. Na pewno handicap gosci to juniorzy ale gospodarze maja ciezki tor i mocnych seniorow. Takie mecze musza wygrywac jak chca spokojnego utrzymania.

Holder - Gomolski 2 2,70 Betsson ⛔

Mlody nowy nabytek na pewno bedzie chcial sie dobrze pokazac. Forma Holdera w Anglii gorsza niz Kacpra ale i w sparingach duzo slabsza. Dzisiaj rywal z tych srednich ale moze krwi napsuc. Jednak ja tutaj widze duzy blad w kursach i stawiam na Kacpra ktory sprawia wrazenie duzo lepsze u progu sezonu, kto wie moze to bedzie dzisiaj nie oczekiwany lider u gospodarzy u boku Laguty?

Gollob over 8 2,50 Bet365 ✅

Jeszcze typ dla ktorego przeloty maja byc zbawieniem. Sprawa jest prosta jak pojdzie dobrze to pewnie pojedzie szesc razy i zrobi duzo wiecej niz 9. Jak nie to trzy biegi i pod prysznic. Kurs wysoki, linia dosc niska, w sparingach wygladalo to conajmniej dobrze wiec zobaczymy. Taki typ na probe ale warty gry w mojej ocenie. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Piotr Pawlicki - Nicki Pedersen [1] 1.85 Betsson ⛔ Nicki klasa

Stawiam tu na naszego mlodego mistrza,
Piotrek w wybornej formie, Nicki z problemami..
Co wazne przy rownej ilosci punktow betsson dalej liczy 3ki, a tu Piotrek ma jedna wiecej &quot;z urzedu&quot; za mlodziezowy ; )
Poza tym nie zdziwie sie jezeli Nicki nie pojedzie w nominowanych, gdyz zwyciestwo gospodarzy nie bedzie podlegac tutaj dyskusji.

powodzenia !
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Mam dzisiaj swoje 2 główne typy z Milenium. Mianowicie:
Martin Vaculik over 10.5 1,75 Milenium ✅ Wynik: 15 (3,3,3,3,3). Vaculik dzisiaj jechał w swojej galaktyce ;) a Iversen tragedia.
Vaculik lider &quot;Jaskółek&quot; szczególnie na betonie w Tarnowie zawsze osiąga świetne wyniki. Dziś przyjeżdża mistrz Polski z Gorzowa ale nie wiem czy są w dobrej formie. Tomek &quot;Gapa&quot; czy Sundstroem aż takim zagrożeniem wg mnie nie będą. Zagar nierówny, Krzysiek jeszcze 2 tygodnie temu totalnie pod formą zobaczymy czy polepszą się te silniki od Johnsa bo pierwsza partia była bardzo słaba. Zagrożenie największe będzie raczej ze strony Iversena. Dun wczoraj mimo, że wielu zawodników testowało silniki wyglądał na tle rywali świetnie, na trasie bardzo szybki. Przeciw sobie jadą 2 razy w biegu 7 i 13. Jest jeszcze Zmarzlik ale on w Tarnowie nigdy jakoś rewelacyjnie nie jeździł. &quot;Vacul&quot; na tarnowskim betonie jest świetnie spasowany i myślę, że dziś to udowodni zdobywając około 12 punktów dla Unii Tarnów :wink:
Grigorij Laguta - Jason Doyle 1 @ 1,7 Milenium ⛔ Wynik: 8-10 pkt. Co za głupi rusek z tego Laguty. Bezmyślne wykluczenie w 1 biegu położyło ten bet. nie pomógł nawet defekt Doyla na 2 miejscu. Do tego taktyczna Doyla w 14 biegu.. brakło trochę szczęścia.
Trochę przegięli z tym kursem. 1,7 od początku jeszcze byłoby okej ale początkowo było po 1,87. &quot;Grisza&quot; wczoraj bez szału ale też nie było źle. Pewno też było jakieś testowanko silników na m.in. dzisiejsze spotkanie. Rosjanin w parze z młodym Krzyżanowskim więc na nim punktów tracił nie będzie. Młodzian i tak pojedzie pewno 1 max. 2 biegi następnie będą za niego zmiany zwykłe w postaci Przedpełskiego czy Fajfera. Doyle z juniorami jedzie już od samego początku i także pojedzie w 11 biegu gdzie ma jechać właśnie z Krzyżanowskim ale zapewne pojawi się zmiana. Grisza jest pewnie spasowany z Motoareną bo na kilku treningach i sparingach się zjawił i notował tam bardzo dobre rezultaty non stop kręcił się koło kompletu. Doyle inauguruję w ekstralidze a przeskok mimo wszystko jest. Myślę, że także będzie w tym sezonie jeździł dobrze ale na pewno nie będzie ciągle kręcił po 13-14 oczek jak w 1 lidze. Do tego nie miał za dużo okazji do zapoznania się z w Toruniu. Ze strony Sparty mocni powinni być Woffinden, Janowski często dobrze jeździł na Motoarenie i MJJ Michael Jepsen Jensen, który kiedyś w barwach &quot;Aniołów&quot; startował. Dziś obstawiam, że lepszy od Australiczyka będzie Rosjanin :wink:
I oprócz singli do tych typów powyżej poszedł dubelek: Laguta-Doyle 1 ⛔ &amp; Vaculik over 10.5 ✅ @ (bez odjęcia podatku) 2,97 ⛔
Pograne za drobniej:
Tai Woffinden over 9.5 @ 1,7 STS Wynik: 11 ✅ (3,3,2,3,W). Bardzo szybki Tajski.
&quot;Woffi&quot; świetnie przygotowany do sezonu. Sparing sparingiem ale jeśli robi się bezapelacyjne 3,3,3,3 to musi zrobić wrażenie. Miedzinskiego nie ma więc będą teoretycznie troszkę słabsi przeciwnicy. &quot;Tajski&quot; ustawiony pod numerem 1 więc 12 bieg dość łatwy 2 młodzieżowcy + Holder do pokonania na luzaku. To samo Doyle. Z rywalami z którymi piekielnie ciężko będzie miał były mistrz świata to na pewno Griszka Laguta. Możliwe, że pojedzie taktyczna więc nie trzeba będzie liczyć 15 biegu ;)
Peter Kildemand over 7.5 @ 1,67 STS ✅ Wynik: 10 (1,2,3,3,1). Pająk! ????
Gram na Pająka nie tylko dlatego, że jestem z Rzeszowa i dlatego, że mam go na avatarze ???? ale także bo wg mnie pojedzie tutaj na poziomie dość dobrym i linia po prostu jest ustawiona za nisko. Rok temu Pająk zachwycał na początku sezonu później było słabiej ale nie ma co się dziwić. Częstochowa nie płaciła a on jeździł w SEC-u, 2 rundy GP, Anglia, Szwecja, Dania. Trochę za dużo tego miał a za remont silników kosztuję. Szczególnie spuchł właśnie u nas w lidze. Peter na treningu 1 w Rzeszowie był i fajnie się pokazał do tego wczoraj na treningu w Cze-wie co akurat nie dziwi tor zna bardzo dobrze. Dzisiaj piekielnie ciężki mecz w Zielonej Górze gdzie w każdym niemal biegu ma jakiegoś &quot;konia&quot;. Już na starcie w 4 biegu jedzie z Protasiewiczem ale do tego 2 juniorzy. Mimo, że jedzie Pieszczek zaryzykuję stwierdzenie, że 2 ma pewną a i czemu ma przegrać z Protasem, który też często lepiej jeździ na wyjeździe niż u siebie. Być może pojedzie już wcześniej na taktyczną i nie trzeba będzie patrzeć na ew. 15 bieg. Dla mnie po prostu linia jest za niska i gram. Oby udawało mu się w miarę dobrze startować to będzie bardzo dobrze. Bo na trasie potrafi jechać ale w Zielonej często ciężko wyprzedzać ;)
EDIT: Krótkie podsumowanie. Fajnie typy powchodziły (jeszcze Balon z 1 ligi wszedł) i + oczywiście jest ale byłby dużo bardziej okazalszy gdyby nie wtopa Laguty. Jeśli ktoś interesuję się moimi typami to powiem tyle, że nie mam zamiaru raczej już stawiać zawodów typu SBPC, ograniczam stawianie na Anglię. GP to też zawsze loteria więc jeśli coś to dla zabawy i lepszego oglądania żeby emocje były. Skupiam się na naszych ligach bo jak już kiedyś mówiłem żeby na różnych innych zawodach/meczach szanować kapitał bo można go powiększyć i z(a)robić na naszej lidze ;)
A co meczów to bardzo fajne emocje i nie wiem czy ktoś to jeszcze zauważył czy mi się wydawało ale było naprawdę sporo walki. Czy to zasługa nowych tłumików myślę, że tak. Oby tak dalej bo w wielu meczach fajnie duża chodziła i można było poszaleć po szerokiej nawet w Zielonej Górze gdzie często za dużo mijanek nie ma było sporo walki i to nie tylko zasługa &quot;Spidera&quot; Kildemanda bo to świr ???? ale reszta zawodników też fajna walka na trasie!
PS. Prośba do kibiców z Zielonej Góry - czy ogólnie kibiców żużla: jeśli gdzieś zobaczycie nagrany meczyk Falubaz-Stal (może klubowa telewizja Falubazu?) i gdzieś jakąś wstawkę to prosiłbym o przesłanie mi linka na PW będę wdzięczny! ;) bo na Magazyn Ekstraligi liczyć za bardzo nie można było i pokazali tylko 3 biegi w tym zero jakichś fajnych, nawet nie pokazali kapitalnej walki Pająka z Protasem z 8 biegu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Woffinden poniżej 12 oczek @2,05 b365 ✅ 11
Tajski na motoarenie nigdy nie prezentował się jakoś genialnie. Dla mnie zawodnik spora zagadka bo nie widziałem go ani w Anglii, ani w SBPC. Z tego co ptaszki ćwierkają PJ ma problemy z dograniem silników na początku sezonu, stąd ta postawa Holdera, KK. Jason Doyle jakoś temu zaprzecza, a Taj jak wiemy to jeździeć firmowy PJ. Zobaczymy, ja dzisiaj nie liczyłbym na Anglika, bo nie pamiętam jego dobrego występu na torze w Toruniu. Początki sezonów też nie są jego jakąś mocną stroną. Lider Wrocka? Magic czy JJ, ale dzisiaj raczej to nie będzie Taj.
Zielona -20 - Rzeszów b365 @1,8 ⛔ 50 - 40 AJ...
Jak by to zargumentować? 5 seniorów vs 2,5 seniora. 3 do 2 jeśli chodzi o juniorów. Rzeszów brak treningów, ZG mocna jak co roku. Pogrom do 30 jest całkiem realny. Hancock się przeciwstawi, dotego coś dorzuci Kildemand, ale nie przesadzajmy ciężko mu będzie wygrywać z Pepe Hampelm Walaskiem Jonssonem czy nawet Łoktajewem, który na torze w ZG jest rewelacyjny i nie odstaje od swoich starszych kolegów. Ljung te te 0,5 zawodnika, na Jabłońskiego czy Lamparta bym nie liczył (dlaczemu nie ma Sówki?). Czaja na Zgradzińskim coś tam zdobędzie i to tyle jeśli chodzi o mocne strony Rzeszowa...
Łoktajew -3 - Jabłoński @1,9 b365 ✅ 8 - 2
Jeśli Mirek zdobędzie 2-3 oczka to będzie sukces wg mnie. Sasza bije go na głowe na swoim torze, tutaj wg mnie spokojnie będzie różnica 5 oczek.
Piotrek Pawlicki +2 - A Laguta @1,57 b365 ✅ 9 - 10
PREZENT tą pare mamy w betsafe bez handi po @1,5 tutaj nam bet365 dorzuca 1,5 oczka. Nic tylko pobierać, pobierać, pobierać! Szybki Artem na torze w Lesznie? A skądże!
Kasprzak - Iversen @2,95 betsafe ✅ 9 - 3
Bez jaj, SBPC nie wyszły 2 biegi i już taki kurs? Krzysiek trenował w Ostrowie, Cieślak mu podpowiedział co i jak. Duńczyk jechał kilkaset kilometrów z Gustrow.
 
grembi 70

grembi

Użytkownik
Zielona -20 - Rzeszów b365 @1,8
Jak by to zargumentować? 5 seniorów vs 2,5 seniora. 3 do 2 jeśli chodzi o juniorów. Rzeszów brak treningów, ZG mocna jak co roku. Pogrom do 30 jest całkiem realny. Hancock się przeciwstawi, dotego coś dorzuci Kildemand, ale nie przesadzajmy ciężko mu będzie wygrywać z Pepe Hampelm Walaskiem Jonssonem czy nawet Łoktajewem, który na torze w ZG jest rewelacyjny i nie odstaje od swoich starszych kolegów. Ljung te te 0,5 zawodnika, na Jabłońskiego czy Lamparta bym nie liczył (dlaczemu nie ma Sówki?). Czaja na Zgradzińskim coś tam zdobędzie i to tyle jeśli chodzi o mocne strony Rzeszowa...
Ty tak serio z tym Sówką? ???? Lanser nie żużlowiec, na treningu regularnie woził go Krystian Rempała ;) Licząc Barana to Sówka jest w tej chwili czwartym polskim seniorem w Stali. Typ popieram, chociaż myślę, że z tym handi będzie na styku, Lampart jak na razie jest na prawdę szybki, a Jabłoński w tamtym sezonie odjechał w Zielonej Górze mecz roku. Inna sprawa, że średnio wygląda Hancock, także spodziewam się wyniku właśnie na styku, między 20-24 pkt na korzyść gospodarzy.
 
B 10

bartass19

Użytkownik
Pozwolę sobie napisać mój pierwszy post z analizą. Niegdyś żużlem interesowałem się bardzo poważnie, ostatni sezon-dwa to lekki foch ze względu na tłumiki i bzdurną politykę Marty Półtorak :razz: która zabiła we mnie chęć do speedway&#39;a. Liczę jednak, że szybko wrócę do formy i pozwolę sobie i komuś zarobić.

Gollob powyżej 8
bet365 @2.50 ✅ - 9 pkt
Wystawienie takiego kursu to zwykłe niedocenianie Tomka. Owszem, mam w pamięci jego &#39;popisy&#39; na wyjazdach jeszcze w poprzednim sezonie, czy kłopoty na kopie w Lesznie (pamiętam również jego kapitalne zawody na tym torze), ale to nie jest żaden ułomek, a stawianie go niżej od Tobiasza Musielaka uważam za kiepski żart. Z pewnością Tomasz dla Grudziądza nie będzie się rozbijał, ani nadużywał brawury, ale z pewnością będzie mu zależało na tym, żeby pokazać, że jeszcze może być skuteczny na wyjazdach, sprawa z tłumikami może go ponownie nakręcić na speedway.
Kasprzak powyżej 9 bet365 @2.00 ⛔ 9 pkt - było blisko, oddany za darmo punkt koledze z pary na ostatnim wirażu
Jeden z kluczy dobrego występu Gorzowian i szans na zwycięstwo w Tarnowie to z pewnością Kasprzak. Świetny w poprzednim sezonie obecnie narazie nie błyszczy, ale myślę, że wynik powyżej 9 punktów jest w jego zasięgu (nie wykluczam, że wystartuje 6krotnie). Myślę, że wyciągnął wnioski po treningu ze Shrekiem, na pewno bardziej opłaca się &#39;wejsć&#39; w over Krzycha niż NKI, który ma za sobą podróż z Gustrow. Osobiście przewiduję zdobycz KK w granicach 10-11 pkt.
Holder powyżej 9 bet365 @2.20 ✅ - 11 pkt
Kolejny typ, w którym wchodzę w over. Chris to dla mnie mega kozak, ale jego obecna forma to jednak duża nie wiadoma. Ktoś musi jednak drużynę Aniołów ciągnąć, gdyż w moim mniemaniu mogą mieć w dzisiejszym pojedynku duże problemy i z pewnością Chris jest jednym z kandydatów pod nieobecność Warda i Miedzińskiego. Nieobecność Darcy&#39;ego może również pozytywnie wpłynąć na poziom koncentracji Holdera :p Podobnie jak w przypadku Kasprzaka przewiduję dwucyfrowy wynik w jego wykonaniu.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Witam po zimowej przerwie dzisiaj moje pierwsze typy w nowym sezonie
Piotr Pawlicki +2
- Artiom Laguta 1.57 Bet 365✅
Rosjanin nie przepada za torem w Lesznie i dotychczas nie przekroczył na Smoczyku bariery sześciu oczek. W 4 spotkaniach zdobył 16 pkt w 13 biegach. Pawlicki u progu sezonu w wysokiej dyspozycji , zawsze dobrze jeździł na swoim torze. Do tego rywale łatwiejsi. Biorąc pod uwagę dotychczasowe występy Laguty każdy z leszczynian może mu urywać punkty. Handicap dodatni w stronę Piotrka biorę z pocałowaniem ręki.
Grigorij Laguta over 10 pkt 1.66 Bet 365⛔
Griszka zawsze dobrze latał na Motoarenie. Będzie z pewnością w tym sezonie motorem napędowym torunian. Dzisiaj w parze z juniorami , więc musi ciągnąć parę. Rywale spokojnie do objeżdżenia i linia do pokrycia.
Wcześniej pograłem u ziemniaka Andreas Jonsson under 9,5 2.0✅ Fortuna
Adrenalina w parze z Walaskiem który na własnym torze jest bardzo mocny i to jego przewiduje raczej na tą wiodącą postać w parze. Rywale niby słabi ale dość znaczący powinien być bieg 13 gdzie trafia na Kildemanda , Hancocka , Hampela. Czyli trudno o cięższy zestaw. Brak punktów dość prawdopodobny. Jedynie teoretycznie bieg 5 prostszy. Tak to za każdym razem albo przeciw Kildemandowi ( w sumie 2 razy) albo przeciw Hancockowi ( w sumie dwa razy). Dodając do tego , że 3 razy jedzie z Walaskiem i raz Jarkiem , ewentualne zmiany taktyczne, myślę , że po takim kursie można spokojnie pograć na jego under.
A no i oczywiście Zielonka - 20. ⛔Kolega tam wyżej opisał. Jak z 30 pkt Rzeszowianie wyjdą to będzie ich sukces. Zielonka ma dream team. Rzeszów ma Hancocka i Kildemanda , którzy i tak w każdym biegu mają takich rywali , że mogą wiele nie zdziałać.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Specjalnie czekałem do próby toru i zobaczyć kto pojedzie więc i pojawia się coś ode mnie.
Martin Vaculik (-1.5) - Krzysztof Kasprzak 1 @ 1,9 Sportingbet ✅ Wynik: 15-9. Zupełnie inna liga.
W ofercie nie ma za bardzo nic ciekawego więc stawką wjeżdżam bezpieczną i nie szarżuję. Vacula opisywałem u siebie mega mocny. Teraz jeszcze jedzie w próbie toru więc powinno lekko pomóc a na pewno nie zaszkodzi. Krzysiek zawsze w Tarnowie miał problemy nawet jak był zawodnikiem &quot;Jaskółek&quot;. Zawsze gdy przyjeżdża do &quot;Jaskółczego Gniazda&quot; nie pasuję mi twardy tor. Po prostu nie może się z nim spasować i koniec. Martin musi być lepszy o 2 oczka i zdaję sobie również sprawę że &quot;KejKej&quot; może pojechać 6 razy (zresztą i Słowak może pojechać 6 razy, różnie może być) ale nawet przy 6 biegach jeździec miejscowych może być lepszy. Już na starcie jadą razem w biegu i to może być bieg klucz bo jeśli Kasper zaśpi na starcie to może przegrać i z Arturem Mroczką, który też jechał w próbie toru. Stawka nie duża typ bardziej dla lepszego oglądania bo główne bety jakie miały być już zostały zagrane ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Początek sezonu a Toruń już nie ma kim jeździć.
O Wardzie było wiadomo juz dawno że nie będzie do dyspozycji. Niedawno pechowo kontuzja Miedzińskiego i już zrodził sie problem z pozycją seniora. Jak by tego było mało wczoraj Pawełek nabawił się kontuzji i czeka Go przerwa 2-4 tygodniowa...http://www.sportowefakty.pl/zuzel/514310/pawel-przedpelski-nie-pojedzie-w-zielonej-gorze .
Mimo,że teraz mamy przerwe tygodniową to i tak do Zielonej Góry Toruń pojedzie mega osłabiony. Grisza,Holder,Doyle i Gomólski to zawodnicy na pozycjach seniora na chwile obecną zdrowi zdolni do jazdy. Juniorka będzie słabiutka bo po tym co wczoraj zaprezentował Fajfer nie spodziewam się jakiegoś nadzwyczajnego wyniku. Krzyżanowski i Wolender pojadą w tym meczu i każdy pkt będzie ich sukcesem.
Szkoda,że od samego początku są już takie problemy ze składem.

Co do wczorajszej kolejki napewno pozytywnie wypadł Vaculik który wykręcił komplet punktów ale i Nicki Pedersen zaskoczył pozytywnie bo ja osobiście takie zdobyczy punktowej(14pkt) sie po nim nie spodziewałem. W Lesznie w rywalizacji &quot;polski senior&quot; najsłabiej wypadł Przemek Pawlicki który po powrocie Emila może mieć problem z załapaniem się do składu.
Grudziądz dość dobrze spisał się w Lesznie. Liderzy nie zawiedli jedynie Okoniewski napewno poniżej oczekiwań.
Tarnów - Gorzów

Wspomniany Vaculik bez wątpienia najlepszy zawodnik meczu. Madsen i Bjerre nierówni zawodnicy ale to było do przewidzenia przed sezon. Mecz im wyjdzie zdobędą po 8-10pkt ale napewno przydarzą się słabsze mecze a wtedy Tarnów będzie miał problem z wygrywaniem. W Gorzowie póki co widać słabszą dyspozycje Kasprzaka któy w 6 biegach zdobył 9pkt. Jednak największym zaskoczeniem jest tragiczny występ Iversena (3pkt). Na plus dla Gorzowa bardzo mocna para juniorska która w meczu łącznie przywiozła 15oczek.
Zielona Góra - Rzeszów

Miało być srogie lanie a wyszło bardzo pozytywnie patrząc z punktu widzenia Rzeszowian. Hampel,Protasiewicz,Walasek potwierdzili,że w tym sezonie na własnym owalu będą liderami z prawdziwego zdarzenia. Łoktajew po słabym początku im dalej tym lepiej. Zaskakująco słabo AJ. W Rzeszowie Kildemand i Hancock swoje zrobili chociaż sam liczyłem na kilka pkt więcej Grega po jednak dwie wpadki zaliczył. Lampart i wygrany bieg? Też zaskoczenie.

Toruń - Wrocław

Wynik napewno niespodzianka. Na początek wykluczenie Griszy który zachował się jak junior podczas debiutu &quot;zapomniał,że nie może odjechać od taśmy&quot;. Po tej wpadce przywiózł 4x2pkt ale to nie był tak szybki Grisza jakiego można było oglądać w ubiegłych sezonach. Holder i Doyle swoje zrobili. Kangury znowu liderują Toruńskim Aniołom. Gomólski - liczyłem na trochę więcej chociaż w pierwszym swoim biegu to dzięki niemu był wynik 3-3. Przedpełski bardzo dobre 3 biegi gdzie miał komplet później niestety upadek,kontuzja i lipa Toruń traci najlepszego zawodnika.
W e Wrocławiu Woffinden i Jensen mega szybcy i naprawdę z przyjemnością się patrzyło na biegi w ich wykonaniu. Janowski cień samego siebie.
To tak krótko jakoś mnie naszło:razz:
 
B 10

bartass19

Użytkownik
Mnie osobiście bardzo zawodzi postawa Przemka Pawlickiego. Pamiętam z jaką petardą i na jakiej fantazji wchodził do ligi, jeszcze niedawno udanie śmigał z dziką kartą w Grand Prix. Chyba jednak liczne kontuzje i epizod w Pile (który skądinąd nie był sezonem całkowicie spisanym na straty indywidualnie) spowolniły tę karierę. Miałem co do niego duże oczekiwania parę lat temu, a tu licznik bije - 24 lata na karku i może okazać się, że warto było przed sezonem zrobić krok w tył - przykładowo wylądować w Rzeszowie, gdzie byłoby mu łatwiej o jazdę i mógłby nieco odżyć. Liczę, że Przemo zdoła się niebawem odbudować, świetna postawa brata powinna wpłynąć na niego mobilizująco.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kochani Przemek zimą poddał się zabiegowi, jest &quot;do tyłu&quot; jeśli chodzi o przygotowania do sezonu. 2014 też zaczął słabo, a pod jego koniec w GP Challange z kontuzją &quot;otarł&quot; się o GP. Dajcie mu czas, bo ma spory potencjał, tylko kontuzję go hamują, jak każdego żużlowca zresztą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom