>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka PlusLigi (4.10)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pierwsza kolejka zakończyła się bardzo dobrze, 4 na 4. Już dziś podaję typ na następną 2gą kolejkę gdyż wydaje mi się kurs nieco zawyżony i możliwe, że będą jakieś rotacje.

Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa 1 1,91 eFortuna 3:2 - Tutaj moim zdaniem kurs jest lekko przesadzony już tłumacze dlaczego. Gdańsk jeszcze tego sezonu nie rozpoczął gdyż nie grał w 1 kolejce, natomiast Warszawa łatwo ograła na wyjeździe Bydgoszcz 3:0 - co by nie mówić bardzo słaby Bydgoszcz.
Warszawa bardzo fajne transfery i jest to drużyna, która powalczy o pierwszą 6 na koniec sezonu - tego jestem pewien ale czy im się to uda? zobaczymy.
Do Warszawy przyszli tacy siatkarze jak:
Libero - Damian Wojtaszek
Rozgrywający - Antoine Brizard
Środkowy - Jan Nowakowski
Przyjmujący - Wojciech Włodarczyk
Atakujący - Nikola Gorgiev oraz Sharon Vernon-Evans
I okey, są to bardzo poważne wzmocnienia i na pewno im to przyniesie duży sukces i sporo meczów wygranych ale grają na bardzo trudnym terenie w Gdańsku gdzie siatkówka od paru lat poszła bardzo do góry. W Gdańsku miało być źle przed sezonem było sporo problemów ale w ostateczności zawodnicy zgodzili się na obniżki wynagrodzeń i pozostali w klubie.
W porównaniu z poprzednim sezonem doszło do kilku roszad ale nie są one na minus...
Z klubem pożegnał się rozgrywający Masny ale do zespołu przyszedł Kanadyjski rozgrywający Sanders.
Na ataku niezmiennie pozostał Damian Schulz czyli poziom jest dobry.
Na przyjęciu odeszli B. Pietruczuk, M. Hebda i M. Ptaszyński czyli żadne osłabienie... a przyszedł A. Szalpuk a oczywiście pozostał M. Mika, W. Ferens i Sz. Jakubiszak.
Na środku najwięcej roszad bo odeszli B. Gawryszewski i D. Pashytskyy a przyszli D. McDonnell i P. Nowakowski.
No i oczywiście P. Gacek zakończył karierę.
A więc tak to widzę.
Libero - oczywiście po zakończeniu kariery to Warszawa ma lepszego libero.
Rozegranie - Moim zdaniem to Sanders jest lepszym rozgrywającym od Brizarda
Środkowi - Wrona, Nowakowski vs Nowakowski, Grzyb moim zdaniem lekko w stronę Gdańska
Przyjęcie - Samica, Kwolek, Włodarczyk vs Mika, Szalpuk, Ferens i Jakubiszak dla mnie zdecydowanie Gdańsk
Atak - Gorgiev, Vernon-Evans vs Schulz, Gunter, tutaj widzę przewagę Warszawy ale to minimalną.
Dlatego ja idę w stronę Gdańska który u siebie będzie bardzo mocny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Też bym stawiał na Gdańsk, bo moim zdaniem jest to kandydat nawet do medalu. Mika chyba już wyleczony całkowicie i w sparingach ponoć błyszczał, Szalpuk i Szulc czyli bardzo mocne skrzydła, fajny środek i rozgrywacz. Myślę że Nowakowski odżyje u Anastasiego i pokaże swoją klasę. WAWA też będzie mocna w tym sezonie ale w tym meczu jednak gospodarze bo mają stabilnych zawodników, w Wawie Kwolek czy środkowi może być różnie z ich grą.
Drugi mecz z udziałem mojej Asseco Resovii. Ciężki sezon czeka kibiców Resovii bo w tym sezonie to ciężko będzie o półfinał nie mówiąc o tytule mistrzowskim. A wiadomo że nas tylko mistrzostwo interesuje. Z tymi zawodnikami Kowal nie wszedłby nawet do play-offów. Jedyna nadzieja w trenerze Serniottim, który pokazał że z drużyny bez wielkich nazwisk potrafi sporo wycisnąć. Resovia ma strasznie słabą siłę ofensywną, dwóch defensywnych środkowych, to że Śliwka ostatnio robił za kilera nie napawa optymizmem. Bielsko na pewno będzie w ogonie ligi, ja tam widzę jeden ciekawy transfer atakującego Krikuna który przyszedł z ligi rosyjskiej z Jugry. Chłop jak dąb, ma z czego przyłožyć. Rozgrywacz Peacock też solidny gracz. 1,04 na Resovię to jakaś paranoja. Bielsko może ugrać coś więcej niż tylko jednego seta, a kursy znakomite. 4,30 na +1,5 seta na Bielsko to zdecydowanie za dużo grając z drużyną mającą na skrzydłach Jarosza, Śliwkę i Depowskiego. Taki kurs to bym wystawił gdyby w Resovii na skrzydłach grał Grozer i Achrem z Ivoviciem z ich najlepszych czasów w Rzeszowie.
Gdańsk - Warszawa
1 @2,00
Bielsko - Resovia
Bielsko +2,5 seta @2,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kolejnymi meczami które proponują są:
Kielce - Olsztyn (-16,5) 1 1,54 eFortuna 0:3 Mecz do zapomnienia - Tutaj idę w stronę dodatniego handicapu w stronę Kielc. Wiadomo, faworyt jeden czyli goście i nie widzę innej możliwości jak wygrana Olsztyna ale Olsztyn ma w swojej grze jeszcze przestoje, widać to było w swoim pierwszym spotkaniu ze Szczecinem. Kielce grały w pierwszej kolejce na wyjeździe z Resovią i oczywiście przegrali 0:3 ale grali bardzo ambitnie i walczyli o każdą piłkę, byli bliscy nawet wygranie seta... Dziś nie zdziwię się nawet jeśli Kielce wygra secika lecz idę ostrożniej i nawet przy porażce 0:3 daje spore szanse, że to handi utrzymają.
Szczecin - Cuprum Lubin 2 1,40 oraz Cuprum -5,5 1,66 oraz Cuprum -1,5 seta 1,85 eFortuna 2:3 Tak jak kolega niżej napisał, trochę frajersko przegrany 4 set i tym samym typ -1,5 seta nie wszedł - Tutaj idę w stronę gości i to odważnie. Cuprum zdecydowanie lepszy po stronie czysto sportowej. Szczecin prócz Malinowskiego młodego atakującego ma samych starszych już siatkarzy typu Wika, Ruciak czy Murek, są to dobry siatkarze ale już nie prezentują nawet połowę swoich możliwości. Nie wyszło to w poprzednim sezonie i wydaje mi się, że nie wyjdzie także i w tym. Cuprum powalczy o pierwszą 6-stkę na koniec sezonu. Zespół maja praktycznie niezmieniony co za tym idzie mają bardzo dobry zespół.
dodam jeszcze 2 typy ale już bez analizy i kursy niskie.
Będzin - Radom powyżej 3,5 seta 1,35 eFortuna 1:3
Katowice (-1,5 seta) - Bydgoszcz 1 1,30 eFortuna 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 693

generalkaman

Użytkownik
Espadon Szczecin - Cuprum Lubin
Cuprum - 1,5 seta
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
W meczu drugiej kolejki siatkarskiej PlusLigi pomiędzy Espadonem Szczecin a Cuprum Lubin stawiam na zwycięstwo tych drugich co najmniej dwoma setami. Cuprum utrzymał swój trzon drużyny z zeszłego sezonu więc nie potrzebują dodatkowego czasu na zgranie, mogą wejść w sezon z &quot;pełną mocą&quot; i od początku pokazać, że będą walczyć o czołowe lokaty na koniec sezonu. Espadon to nie ujmując nikomu umiejętności ani tym bardziej doświadczenia i posiadanych sukcesów trochę przyczułek dla starszych zawodników. Murek, Ruciak, Wika najlepsza lata swojej gry mają za sobą. Wieku nie oszukasz i takie granie co trzy dni będzie dla nich odczuwalne. Jakaś rotacja musi pojawić się w drużynie, tylko trener Gogol ma problem bo na ławce rezerwowych nie ma odpowiednich zmienników. Drużyny takie jak Cuprum nie mogą pozwolić sobie już na początku sezonu na straty punktowe i mecze takie jak ten muszą wygrywać pewnie.
Wynik 2:3
Typ: ⛔
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Lubin -1.5seta wydaje sie najlepszym i najpewniejszym z całej kolejki. Cuprum wygląda solidnie jedynie libero Kryś jest słabym punktem. Przy Masnym każdy środkowy wskakuje na wyższy poziom. Przyjęcie i atak wygląda dobrze. W Szczecinie Ruciak czy Wika na skrzydłach wyglądają słabo. Jest Menzel na którego bardzo liczą ale to zawodnik głównie ofensywny w przyjęciu barzdo słabo. Ale i z tą ofensywą w meczu z Olsztynem było bardzo słabo. Tervaportti też całego sezonu nie przepracował bo był na ME.
Bielsko u siebie jest w stanie powalczyć i tego seta wyrwać. Problem u nich jedynie taki ,że ofensywnie wyglądają dobrze jest dwójka zagranicznych do tego Janeczek od tego sezonu na przyjęciu. Tylko najpierw trzeba przyjąć. W Resovii Rossard już w pełnym treningu zobaczymy czy dzisiaj już zagra. Resovia w pierwszym spotkaniu musiała gonić 3seta z Kielcami, na zagrywce nie grali bardzo agresywnie także myślę ,że Bielko seta weźmie.
Co do meczu Gdansk vs Wawka to 50-50 i też sporo niewiadomych. Sanders w składzie meczowym będzie ale wątpie żeby Anastasi od razu go wystawił w pierwszej szóstce a Kozłowski to przeciętny rozgrywający. Wawka już z Antiga i przede wszystkim Evansem. Tylko tutaj sytuacja podobna jak z Sandersem. W kadrze będzie ale wątpliwe żeby już dzisiaj zagrał chyba ,że z konieczności. Jak dla mnie sporo niewiadomych w tym spotkaniu
Katowice u siebie za 3pkt też powinny wygrać z Bydzia. U siebie mocni, skład mocniejszy niż rok temu. W Bydgoszczy problem z rozgrywającym, szukają nowego.
Dla mnie najpewniejsza dzisiaj wygrana Cuprum za 3pkt.
 
M 220

mm25

Użytkownik
co myslicie o GKS Katowice - Bydgoszcz na over punktowy??
bo dziwi mnie czego juz kurs 1.3 na Bydgoszcz? Moze lepiej dac over 3.5 seta? Wypowie się ktoś? Moze Pablo ty?? ????

s90/ gdybyś napisał pablo_89 wtedy zostałby poinformowany przez powiadomienie, że zaczepiasz go w tym poście. Kolejnym razem pamiętaj, bardzo pomaga ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hmm.... Ja bym stawiał twardo na Katowice... a to, że kurs rośnie to hm... już na Olsztyn rósł i widzisz co robią ???? Czasem nie warto na to patrzeć. No i przyznam się, że ja na Olsztyn się złapałem i teraz niestety kupon na minus będzie.
 
M 220

mm25

Użytkownik
zibi16 a co pewniejsze na wieksze stawki dać czystą 1 czy over 3.5 seta albo ponad 136.5 pkt
czekam na odpowiedź.. ????
może pablo_89 się wypowie, bo chce to postawić
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
co myslicie o GKS Katowice - Bydgoszcz na over punktowy??
bo dziwi mnie czego juz kurs 1.3 na Bydgoszcz? Moze lepiej dac over 3.5 seta? Wypowie się ktoś? Moze Pablo ty?? ????

s90/ gdybyś napisał pablo_89 wtedy zostałby poinformowany przez powiadomienie, że zaczepiasz go w tym poście. Kolejnym razem pamiętaj, bardzo pomaga ????
Ja bym nie dawał tego overa 3,5 seta. Zastanawiałem się czy nie postawić na 3:0 dla Katowic ale ostatecznie się nie zdecydowałem. Muszę dopiero zobaczyć jak prezentuje się Bydgoszcz bo nie znam tam tych dwóch obcokrajowców. Ogólnie Bydgoszcz składem nie powala i w ich stronę w tym meczu bym nic nie próbował bo mogą czasem chycić jakiś łomot.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Ja bym nie dawał tego overa 3,5 seta. Zastanawiałem się czy nie postawić na 3:0 dla Katowic ale ostatecznie się nie zdecydowałem. Muszę dopiero zobaczyć jak prezentuje się Bydgoszcz bo nie znam tam tych dwóch obcokrajowców. Ogólnie Bydgoszcz składem nie powala i w ich stronę w tym meczu bym nic nie próbował bo mogą czasem chycić jakiś łomot.
no ale ja chce dać tylko wygraną katowic, bez handicapów, to mówisz można?
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Jak dla mnie Katowice powinny 3-0 zrobić a już na pewno wygrać za 3pkt. Skład utrzymali do tego wzmocnili. Grają u siebie a we własnej hali zawsze bardzo groźni. W pierwszej kolejce poradzili sobie spokojnie z Radomiem 3-1(Radom bez Wattena). Bydgoszcz szuka kogoś w miejsce Goasa bo nie są z neigo zadowoleni. A Ananiev i Batagim żadna rewelacja. W pierwszym spotkaniu dosyć gładko polegli z Wawka, przede wszystkim słabo w przyjęciu, Wawka bez problemu ruszała ich zagrywką. W Katowicach ma kto postraszyć i z góry i flotem.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
no ale ja chce dać tylko wygraną katowic, bez handicapów, to mówisz można?
Raczej inny wynik niż wygraną Katowic będzie sensacją. Mecz w Spodku, kibiców raczej będzie sporo, Bydgoszcz raczej nie ma zawodnika żeby to pociągnął. Gryc i Ananiew na pewno nie, tego Brazylijczyka na przyjęciu nie znam, ale patrząc na dorobek z pierwszego meczu to raczej nie jest to jakiś kozak.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
zibi16 a co pewniejsze na wieksze stawki dać czystą 1 czy over 3.5 seta albo ponad 136.5 pkt
czekam na odpowiedź.. ????
może pablo_89 się wypowie, bo chce to postawić
No dla mnie pewniejszy win Katowic niż +3,5 seta.
 
M 220

mm25

Użytkownik
No dla mnie pewniejszy win Katowic niż +3,5 seta.
no i macie 0-1 katowice.. a dałem grubiej to ehh. a moje 3.5 seta albo na ponad 136.5 juz by zapewne weszło , jak tylko katowice ugrają seta.. eh mogłem swojej opcji sie trzymac..
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
no i macie 0-1 katowice.. a dałem grubiej to ehh. a moje 3.5 seta albo na ponad 136.5 juz by zapewne weszło , jak tylko katowice ugrają seta.. eh mogłem swojej opcji sie trzymac..
Zawsze pierwsza myśl jest najlepsza. Może się ogarną dopiero pierwszy set.
 
M 220

mm25

Użytkownik
0-2
nie dziwota ze ze 1.12 na 1.3 nawet wskoczyło na Katowice, a Bydgoszcz strasznie spadał kurs..
ogladam mecz i słabo graja...
1-2 no i na pkt i na over 3.5 seta juz by mi siadło, oby wygrali te Katowice.. ja lece, może jutro jakieś typki dobre od was..ja lubie grac na overy albo na sety.. pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom