>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2 kolejka Premier League [19-21 sierpnia 2017 r.]

Status
Zamknięty.
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Tottenham - Chelsea / 1X + under 4,5
Stoke - Arsenal / ov 4,5 RR
Juventus - Cagliari / 1
@2,38 - 1 / 10
1xbet

Zobaczymy jak Tottenham poradzi sobie na Wembley, ostatnio w eliminacjach szło im nie najlepiej jednak jest to solidny zespół jeśli gra &quot;u siebie&quot;. Chelsea nie pokazała się z najlepszej strony w meczu z Burnley, aczkolwiek Blues to Blues i oni zawsze mogą zaskoczyć i być groźni. Jednakże w ekipie z niebieskiej części Londynu zabraknie Hazarda, Cahilla, Fabregasa, a nie wiadomo co z Bakayoko i Pedro. W Tottkach bez większych absencji. W ostatnich latach nauczyli się grać przeciwko Chelsea. Na ostatnie 10 spotkań w roli gospodarza tylko 3x typ był na --- w tym raz to puchar (2x przegrali, 1x wygrali 5-3).
Koguty zrobił pierwszy transfer - przyszedł Sanchez z Ajaxu, ale wątpię aby dziś zagrał. Obrona mimo wszystko jest całkiem szczelna, a Kyle&#39;a Walkera w miarę przyzwoicie zastąpił młody Kyle Walker-Peters. Wydaje mi się, że bez Hazarda i środka pola gdzie Kante został chyba jedynym pomocnikiem, który reprezentuje wysoki poziom, ciężko będzie wygrać, tym bardziej na wyjeździe. Przypuszczam, że Koguty zdobędą komplet ale zabezpieczenie w razie remisu jest, no i nie spodziewam się gradu goli, mam nadzieję, że under siądzie.
Co do rożnych Arsenalu - co tu dużo pisać, takie linie pokrywają z palcem w. Taka linia na Kanonierów to trochę prezent przy kursie blisko 1,4 - do dubla idealny typ. Tym bardziej, że jeśli będą przegrywać - co na Britannia może się zdarzyć, o typ w ogóle martwić się nie będzie trzeba. Ostatnie 5 meczy ze Stoke 5/5 pokryte nawet linie ov 5,5, a ostatnie 4 w roli gościa na Britannia tylko raz nie pokryta linia (4 rogi). Przypuszczam że łatwo wejdzie. Oby.
Juventus - analiza chyba zbędna. Wiem, że to nie ten dział, ale jedno zdanie nikomu nie zaszkodzi. Idę łatwo w stronę wygranej murowanego faworyta, jeżeli będzie tu coś innego niż wygrana Bianconeri to wstyd i hańba.
Arsenal ov 1,5 gola @1,8 1xbet
Arsenal wzmocnił ofensywę, a Stoke nie prezentuje się jakoś specjalnie w defensywie. Lacazette to był zdecydowanie dobry ruch, udowodnił to już po 2 minutach na Emirates. Dobrze, że na ławce siedział jeszcze Aaron i Giroud. Nie wiadomo co z Sanchezem, ale raczej go zabraknie. Kanonierzy to overowy zespół, sporo sytuacji podbramkowych, dwa gole to nie jest dla nich jakiś wysoki próg nie do przeskoczenia. Często wbijają piłkę do siatki przynajmniej dwukrotnie. Ostatnio przeciwko Garncarzom ta sztuka udała im się czterokrotnie w 5 ost. spotkaniach. Wydaje mi się, że i dziś powinni dać radę ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie kusi nikogo kurs na West Ham? Z United aż tak tragicznie nie zaprezentowali się, w odpowiednich momentach kasował Matić, Bailly także nie dawał się rozpędzić Hernandezowi. Dla mnie value w kursie i zdaje mi się,że stać Młoty dziś o punkty w Southampton.
Trudna kolejka do typowania dziś, bo nie ma nic mocno oczywistego ale jakbym miał coś pobierać to byłby to dublet United+Leicester ;)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Panowie, a co uważacie o Arsenalu?
Kurs rośnie, czy są jakieś kontuzję nowe?
Stoke zaprezentowało się mizernie w 1 kolejce w Liverpoolu
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Nie kusi nikogo kurs na West Ham? Z United aż tak tragicznie nie zaprezentowali się, w odpowiednich momentach kasował Matić, Bailly także nie dawał się rozpędzić Hernandezowi. Dla mnie value w kursie i zdaje mi się,że stać Młoty dziś o punkty w Southampton.
To nadal tylko Hernandez - Lanzini i Antonio nadal niedostępni zdaje sie. Southampton u siebie fantastycznie &quot;gra&quot;, natomiast skuteczności nie mają wcale i mimo masy sytuacji, nie potrafią wygrywać spotkań takie, jak tydzień temu. Terminarz jednak sprzyja i dziś stająć przed kolejną szansą nei sądzę, by ją wypuścili - mają na chwile obecna (później to może się zmienić) większy potencjał ofensywny, a że grają u siebie, to raczej nie sądzę, by Młoty mogły zagrozić. Wszystko jednak zależy od skuteczności; może być 3-0, może być znów 0-0.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ja sobie wezmę Liski.
U siebie są solidni.. strzelic aż 3 gole Arsenalowi na wyjeździe pokazuje, ze ofensywa dziala a gorzej z obrona.
Jednak u siebie zawsze mniej bramek tracili, do tego przyjezdza beniaminek. Uwazam,ze lisy dadzą radę strzelic 2 lub 3 bramki i konsekwentnie wykorzystaja swoje sytuacje bramkowe. Proponuje: Leicester vs Brighton . Leicester wygra dwoma bramkami po kursie 3.0. Fortuna.
2:0 Leicester. Taktycznie i na luzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Liverpool-Crystal Palace
Typ; 2DNB
KURS: 5.20
Fortuna


Idę przeciwko The Reds. Crystal Palace po kompromitacji przed własną publicznością przegrywając z beniaminkiem aż 3:0 nie da plamy po raz drugi. Na pewno nie w takim stylu, jaki miał miejsce w pierwszej kolejce. Liverpool pokazał, że bez Coutinho im idzie jak po grudzie, a dodatkowo będą zaraz grać w eliminacjach do LM. W pierwszym meczu wszystko było niby fajnie, ale przyszło co do czego (stały fragment gry) i zaczynał się chaos, a przecież Crystal Palace ma kilku specjalistów od strzelania po stałych fragmentach. W dodatku każdy ich mecz to pamiętne boje, wyrównane jak nigdy, a w szczególności to spotkanie z ubiegłego sezonu, gdzie Benteke uciszał Anfield. Dzisiaj możliwa jest powtórka z uwagi na jakże odmienne nastawienia obu zespołów. Z jednej strony myśl, by nie upokorzyć się po raz drugi i wygrać spotkanie, a z drugiej strony myśl, by wygrać spotkanie jak najwięcej sił oszczędzając, co jest często zgubne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
simon696 11

simon696

Użytkownik
Stawianie na Lisy przez 3 bramki z Arsenalem nie jest dobrym myśleniem.

Linia defensywy
Lewy obrońca-Lewy obrońca-20 letni środkowy obrońca.
A przed nimi Elneny ????

1 bramka. Dośrodkowanie, błąd Cecha, brak obrońcy który byłby w stanie to naprawić.
2 bramka. Błędne rozegranie piłki przez Elnenego do Xhaki (Bardzo krótkie podanie a na Xhace siedziało dwóch) Xhaka posłał piłkę na pamięć do bocznego obrońcy i przejął bodajże Drinkwater, drybling do końca boiska i dośrodkowanie. 0.5 środkowego obrońcy w polu karnym i gol.
3 bramka. Brak przywódcy, kogoś kto krzyknie, podpowie itd przy RR.
Dośrodkowanie i gol.

Panowie, a co uważacie o Arsenalu?
Kurs rośnie, czy są jakieś kontuzję nowe?
Stoke zaprezentowało się mizernie w 1 kolejce w Liverpoolu
Nieco ponad 50% szans wg bukmacherów.
Nie mam czasu za dużo pisać ale moim zdaniem jest Value
Jedyną szansą mogą być dla nich dośrodkowania na Choupo Motinga i Croucha. Ale w kadrze jest już Mustafi i Mertesacker.
Upatrywałbym tu wyniku podobnego do meczu z końcówki zeszłego sezonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Stoke vs Arsenal. Stoke lub remis. 1.94 Fortuna
Wyjazdy w Anglii zawsze sa trudne a w Stoke gra sie po prostu ciezko. Stoke ma kim postraszyc. Jest Shaqiri , Allen, w koncu Chopo-Moting sie przebudzi razem z Jese. Nie sadze, zeby dzis padl wynik taki jak w zeszlym sezonie tj.4:1 dla Arsenalu. Z racji tego,ze Arsenal kiespko w obronie, Stoke ciezki teren, do tego gospodarze dajmy na to pierwsi strzelą i zaczna byc jeszcze pewniejsi. Ja tu upatruje pierwsze stracone punkty Wengera, pomimo tego,ze Arsenal na papierze ma sklad o wiele silniejszy ale ten Cech mi sie nie widzi w bramce, nie czuje pewnie Arsenalu w obronie jak on gra, mogliby sie pokusic o jakąś nową krew. Z calym szacunkiem dla zaslug Cecha, jego czasy sie skonczyly.
1:0 Stoke. Świetny mecz Zoumy i Dioufa o bramkarzu Butlandzie nie wspomne. Czech jeden strzal i wpuscil miedzy nogami, Ofensywa Arsenalu lepsza i tworzenie akcji etc. ale charakterne Stoke pokazalo Wengerowi miejsce w szeregu. No i Jese killer.
No i mam nadzieję,że ktos bral Lisy na 2:0 bo kurs 3.0 był wg mnie świetny do gry. Zobaczymy jak pójdzie faworyzowanemu Arsenalowi. W Anglii zawsze jest ciekawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
chibs 241

chibs

Użytkownik
Tottenham vs Chelsea

Chelsea 3.60 ✅✅✅
Bet365

Typ kierowany bardziej sercem niż rozumem...
Chelsea vs Burnley - Tragiczna pierwsza połowa w wykonaniu The Blues, od 14 minuty grali w 10tkę, co na pewno zmieniło ich plan na mecz. Chwilę później pada bramka na 1:0, która deorganizuję grę Chelsea i szybko padają kolejne 2. Po przerwie widzimy całkiem inna Chelsea, która grająca w 10, a później nawet w 9 (głupota fabregasa) jest wstanie zdominować Burnley i strzelić im jeszcze 2 bramki.
W Chelsea pamiętają co stało się 2 sezonu temu, motywacja w drużynie by uniknąć powtórki jest ogromna, dlatego myślę, że dzisiaj zobaczymy tą Chelsea z drugiej połowy meczu z Burnley.
Oprócz tego do treningów z zespołem wrócili Bakayoko oraz Eden Hazard (w tygodniu obaj zagrali w zamkniętym sparingu z QPR, gdzie Chelsea wygrała 8:0) i jest szansa że znajdą się w kadrze meczowej, co jest niewątpliwie sporym wzmocnieniem. Tego pierwszego pewnie zobaczymy w pierwszej 11stce, Edena może w ostatnich minutach, jeśli stan meczu będzie tego wymagał - na podmęczony Tottenham może to okazać się zabójcze.
Typ dość ryzykowny, ale moim zdaniem po takim kursie warto zaryzykować, w końcu Tottenham nie najlepiej radzi sobie na Wembley.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Huddersfield - Newcastle BTS
1.85

Spotkanie beniaminków już w drugiej kolejce. W lepszych nastrojach na pewno podchodzą do tego meczu gospodarze po fantastycznym zwycięstwie na inaugurację, natomiast goście z St. James` Park w głupi sposób przegrali mecz z Tottenhamem, gdyż do momentu czerwonej kartki wyglądali wcale nie tak źle i były widoki na jakieś zdobycze punktowe.
Obie drużyny znają się z poprzedniego sezonu zaplecza ekstraklasy angielskiej; w obu ich spotkaniach wygrywała drużyna gości, ale też obie strzelały bramki i w tym właśnie kierunku dzisiaj idę. Nieznacznym faworytem wg bukmacherów jest drużyna Srok, co w moim odczuciu jest nieco zakłamane - kursy 2.75 na Huddersfield są nieco zawyżone i biorąc pod uwagę aktualną formę obu zespołów i trywialny fakt, że Teriery grają na własnym stadionie, 1DNB po takim samym kursie 1.85 wydaje się również warty gry.

Tottenham - Chelsea 1; over 4,5 ŻK
2.10; 1.45

Nie wierzę, że kursy na Tottenham od ostatniego weekendu jeszcze podskoczyły. Chelsea na ten moment z jednym dostępnym ŚP (Kante). Luiz nie zagra obok niego; Conte powiedział, że preferuje go jako obrońcę. Jest jakaś nikła szansa, że Bakayoko może zagrać, ale biorąc pod uwagę jego brak przygotowania fizycznego oraz taktycznego to nadal nie jest jakieś superwzmocnienie. Hazard też raczej nie powinien się pojawić na boisku, jest jakaś nikła nadzieja na to, że będize na ławce. We wtorek Chelsea rozegrała tajny sparing z QPR (8-0), gdzie właśnie obaj panowie mieli szansę pograć (Eden z tego co wiem strzelił bramkę nawet), ale nie sądzę, by lecząc od 2 miesięcy kontuzje byli w jakimkolwiek stopniu gotowi na starcie z takim rywalem. Niemniej jednak to nie byle jacy piłkarze, ale raczej ich nie zobaczymy.
Co do Tottenhamu - brak osłabień, w dodatku z Chelsea potrafią grać u siebie, chociaż tym razem na Wembley nie będzie atutu własnego boiska. Nadal jednak uważam, że Chelsea aktualnie nie ma kim postraszyć (bez Hazarda, Fabregasa, Pedro) - w ataku zostaje Willian, Morata i Batshuayi z &#39;nazwisk&#39; - trochę szału nie ma.
Idę w stronę gospodarzy, kurs 2.10 jest nie do przejścia obok, zdecydowanie zawyżony. Dodatkowo fajnym dodatkiem wydaje się over kartkowy - często mecze tych zespołów są niezwykle zacięte, a biorąc pod uwagę sytuację w Chelsea i ich stan kadrowy, być może fizycznie podejście do meczu jest ich jedyną szansą na korzystny rezultat, a i w Spurs nadal jest sporo gorących głów i niektórzy nie odstawią nogi, jak nadarzy się okazja.
Bonusowo under 2,5, natomiast jeśli ktoś chce iść w kierunku Chelsea, to Morata jako strzelec bramki. Dla Spurs Alli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 Tottenham - Chelsea
Typ: 1
Kurs: 2.13
buk: Fortuna
Wynik:​


Sezon piłkarski na Wyspach jeszcze nie zdołał się w pełni rozkręcić, a tymczasem czekają nas pierwsze derby Londynu. Tottenham w pierwszym spotkaniu wykorzystał problemy Newcastle z urazami defensywnych graczy i grą w dziesiątkę strzelając rywalowi dwa gola i sięgając po trzy punkty. Tottenham w tamtym spotkaniu był zespołem dominującym, lecz przez większość czasu brakowało postawienia kropki nad &#39;&#39;i&#39;&#39;. Dopiero gra w przewadze zwiastowała gole, które dały komplet punktów. Dobrze sezon zaczął Christian Eriksen, który asystował przy obu bramkach, a przyszłością tego klubu wydaje się być młody Dele Alli strzelec jednego gola. W dzisiejszym spotkaniu w szeregach Tottenhamu nie zobaczymy takich zawodników jak Danny Rose, Erik Lamela i Georges-Kevin Nkoudou. Trzech wyżej wymienionych graczy boryka się z kontuzjami. Niepewny jest także występ Kierana Trippiera. Mauricio Pochettino na pewno może być zadowolony z swojej obrony. W meczu z Newcastle bardzo dobrze spiali się młody Walker - Peters oraz Bena Davies, który świetnie poradził sobie na lewej obronie.
Upokorzona w meczu otwarciu sezonu z Burnley Chelsea dziś zapewne będzie chciała odwdzięczyć się kibicom za tamtą porażkę. Niestety The Blues mają problem z podstawowymi graczami na to spotkanie. Antonio Conte nie będzie mógł skorzystać z Gary’ego Cahilla, Pedro oraz Cesca Fabregasa. Eden Hazard i Tiemoue Bakayoko wystąpili ostatnio w towarzyskim spotkaniu z QPR, ale mało prawdopodobne jest, by którykolwiek z nich pojawił się na murawie od pierwszych minut. Conte miał przez ten tydzień dużo pracy aby przygotować swoich dostępnych graczy na to spotkanie. Jedynym pozytywem po ostatnim meczu było wejście Alvaro Moraty. Hiszpan zapewne dziś zagra od pierwszych minut. Gospodarze dzisiejszego meczu z pewnością zrobią wszystko, by pokonać swoich największych rywali. Drużyna Mauricio Pochettino to ekipa bardzo młoda, ambitna i głodna sukcesów i dzisiaj są w stanie sięgnąć po trzy punkty, bo tak osłabiona i rozbita Chelsea jest do ogrania. Dla The Blues może to być jeden z najsłabszych startów w PL. Ciekaw jestem co wymyśli na to spotkanie Conte i jak będzie chciał zatrzymać rozpędzone Koguty. Piszę rozpędzone, bo kluczowi gracze tego zespołu wydają się być w formie przed tym spotkaniem.


Przewidywany skład: Courtois – Azpilicueta, Christensen, Rudiger – Moses, David Luiz, Kante, Marcos Alonso – Musonda, Alvaro Morata, Willian
 
simon696 11

simon696

Użytkownik
14:30 Huddersfield-Newcastle United

Typ: Over 9,5 RR
Kurs: 1.5
buk: Totolotek
Wynik:
Analiza z kosmosu :p
Ciężki mecz do typowania 1X2
Remis do przerwy mógłby być dobrym typem ale ja idę w kierunku rożnych.
W poprzednim sezonie można było zobaczyć 2 odmienne mecze. W pierwszym przewaga statystyczna Newcastle i mało RR, wygrana Huddersfield.
W drugim natomiast nie można mówić o przewadze statystycznej. Bardziej nazwałbym to statystyczną miazgą Huddersfield. Ale taki był plan Beniteza.
W drugim wygrali oczywiście zawodnicy Newcastle. Jestem skłonny stawiać pieniądze na to, że Benitez chce teraz zagrać podobnie, wie, że Huddersfield ma groźne kontry więc usunie im ten element gry.
W drugim meczu było już 12 rożnych i upatruje podobnego wyniku.



17:00 Tottenham-Chelsea
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.55
buk: Totolotek
Wynik:​
Tu już moim zdaniem pewniaczek. Spurs Pochettino to rewelacyjny zespół. Widać u nich jakość i powtarzalność. Środek pola zadecyduje tu o wyniku. Myślę, że Tottenham bez problemu wykorzysta problemy Chelsea.
W zeszłym sezonie w tym meczu padła wygrana 2:0.
Jedyną różnicą jest stadion, ale w Chelsea chcieliby mieć tylko takie problemy
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Huddersfield-Newcastle
Typ: Newcastle
@2,85
Typ: Newcastle -1
@5,40

Zupełną przesadą jest stawianie w roli faworyta gospodarzy, ktorzy do Premier League trafili w mocno szczesliwy sposob i w mojej opinii sa dosc pewnym kandydatem do spadku z ligi. Newcastle to zupełnie inna historia. Moim zdaniem pierwsza 10 na koniec sezonu jest spokojnie w ich zasiegu majac Beniteza na lawce. Pierwszy mecz przebiegl zupelnie nie po mysli srok, ale naprzeciw stanął Tottenham, ktory swietnie radzi sobie z zespolami z poza czolowki, a dodatkowo Newcastle konczylo mecz w 10 po faulu Shelveya, ktory slynie z tego typu idiotycznych zachowan i oslabiania druzyny. Nie widze argumentów po stronie gospodarzy i spodziewam sie powtorki z ostatniego meczu miedzy tymi zespolami zakonczonego wynikiem 1:3. Dla odwazniejszych handi -1 po kursie @5,40, takze jak najbardziej do ogarniecia.
 
simon696 11

simon696

Użytkownik
Huddersfield-Newcastle
Nie widze argumentów po stronie gospodarzy i spodziewam sie powtorki z ostatniego meczu miedzy tymi zespolami zakonczonego wynikiem 1:3.
Bazowanie na jednym wyniku nie jest najlepsze.
W najnowszej historii spotkały się te zespoły 3 razy (razem z dzisiaj)
I mamy 2-1 dla Huddersfield. Więc jakieś argumenty jednak mają.
Grają fajną piłkę. Bez wydawania kokosów jak N&#39;castle
14:30 Huddersfield-Newcastle United

Typ: Over 9,5 RR
Kurs: 1.5
buk: Totolotek
Wynik: 10 RR ✅
 
keram007 1,1K

keram007

Użytkownik
Godzina: 21:00
Mecz: Manchester City - Everton
Typ: X2
Kurs: 3,75 ✅
Bukmacher: Fortuna
Nie rozumiem kursów wystawionych na to spotkanie. Oczywiście Manchester City to wielka drużyna z wielkimi zawodnikami a fakt, że grają u siebie to ogromny atut, jednak kursy w okolicy 1,3 wystawione na gospodarzy to moim zdaniem spora przesada, zwłaszcza że Everton to nie żadni chłopcy do bicia, a bardzo solidny i poukładany klub (mimo sprzedaży kilku piłkarzy, w tym świetnego Lukaku). Forma City to póki co wielka niewiadoma - w końcu to dopiero druga kolejka Premier League. W pierwszej wygrali 0:2 z Brighton, beniaminkiem, który póki co wygląda naprawdę bardzo przeciętnie i jest pretendentem do spadku. W zeszłym tygodniu The Citizens grali też towarzyski mecz z hiszpańską Gironą, z którą mimo wystawienia pierwszego garnituru polegli 1:0. Z drugiej strony Everton, który w pierwszej kolejce po wyrównanym meczu pokonał Stoke 1:0, a w miniony czwartek w eliminacjach do Ligii Europy bez większego wysiłku wygrał z Hajdukiem Split. Wszyscy dobrze jednak wiemy, jak angielskie kluby podchodzą do Ligi Europy na tym poziomie rozgrywek, dlatego uważam, że dla Evertonu ważniejszym meczem od rewanżowego wyjazdu do Splitu jest własnie ten dzisiejszy mecz z City i jestem pewien, że to dziś wyjdą najlepszym składem, a trener nikomu nie da odpocząć.
Dwa słowa jeszcze o H2H między City i Evertonem, bo odkąd pamiętam mecze te były niezwykle ciekawe i wyrównane. Ostatnie spotkanie między tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem aż 4:0 dla Evertonu, wcześniej 1:1, 3:1 dla City (jednak nie był to mecz w Premier League, tylko w Carabao Cup), 0:0 i 2:1 dla Evertonu (również puchar). Jak widzimy Everton wie jak grać z City i mam nadzieję że dziś znowu znajdzie sposób na pokonanie obywateli.
Typ oczywiście jest ryzykowny i zdaję sobie z tego sprawę, jednak ten mecz to prawdziwy hit na wyspach i po prostu widzę tu przeogromne value, obok którego nie mogę przejść obojętnie.
 
W 19

wezniebij

Użytkownik
Nie ma value na Everton. Na wyjazdach w premier league słabo sobie radzą dla city wydających fortuny na wzmocnienia powinna być to izi wygrana jeżeli chcą walczyć o te najwyższe cele ostatni mecz towarzyski to były pół rezerwy teraz w pierwszym domowym meczu sezonu muszą się pokazac
 
E 1

ew93

Użytkownik
Everton to ogromne value. Od 2010 (Man city przejęli szajkowie) na boisku city jest bilans 3:3:4 na korzyść Evertonu, a ja nie widzę żeby siła tych drużyn się znacząco zmieniła.pozdrawiam
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Manchester City - Everton
Typ: Powyżej 1.5 bramki w pierwszej połowie
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna

W ostatnim spotkaniu kolejki w angielskiej Premier League spróbuję pograć sumę bramek w pierwszej połowie powyżej 1.5. W mojej opinii kurs 2.20 na taki typ ma sporty value. Dlaczego? Po pierwsze gospodarze - Manchester City to drużyna naszpikowana gwiazdami pod wodzą trenera Guardioli, który uwielbia gdy jego drużyna kontroluje spotkanie, ma piłkę przy nodze i rozgrywa spokojnie swoje akcje. W lidze angielskiej taka gra nie jest łatwa gdyż na przeciwko zawsze staje drużyna wybiegana, żądna gry. Dziś tym rywalem będzie Everton. The Citizens będą chcieli pokazać swoją moc i nie jako odpowiedzieć rywalom zza miedzy, którzy swoje dwa mecze wygrywali po 4-0. Everton mimo zmian kadrowych dalej jest drużyną, która będzie chciała &quot;grać w piłkę&quot; . Przyjezdni nie będą się tylko bronić ale obstawiam że ochoczo będą organizować wypady pod pole karne City. W swoich barwach mają Rooneya, który już nie raz pokarał dzisiejszych rywali. Statystyk nie przytaczam ponieważ te z zeszłego sezonu nie mają sensu, a w obecnym mamy dopiero drugą kolejkę. 2.20 na 2 bramki w jednej połowie w spotkaniu takich drużyn w początkowej fazie sezonu to według mnie kurs warty ryzyka.

Wynik 1:1 ( 0:1 )
Typ: ⛔
 
E 1

ew93

Użytkownik
City jak dla mnie ma jakieś 40%szans na zwycięstwo, a kurs jest nadmuchany przez ludzi, którzy lubią takie pewniaczki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom