>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka Serie A [26-27 sierpnia 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Jak to się mówi; 1 kolejka jest do oglądania nie do obstawiania.
W zasadzie czołówka dała sobie nadzwyczaj dobrze radę, ale ktoś musiał się wysypać z tej reguły i tym razem padło na Lazio, czy aż taka wielka sensacja sam nie wiem. Niemniej pierwszy kurs poniżej @1,4 uwalony.
Mecze Juventusu i Milanu ciężko zweryfikować bo oba zespoły nie musiały kompletnie nic ciekawego pokazać by zwyciężyć takich ananasów. Teraz Milan weźmie u siebie w obroty biednych Sardyńczyków a Juventus jedzie do słabiutkiej Genoii zemścić się za zeszły rok.
Na pewno więcej jest odpowiedzi co do formy i postawy Romy jak i Interu a więc pierwszego klasyka z prawdziwego zdarzenia w nowym Serie A. Obie drużyny z kompletem punktów, ale w jakże różnych okolicznościach je zdobyli. Ja już mam pomysł na ten mecz i chętnie go opiszę w tygodniu.
Wszystkie przemyślenia po pierwszej serii gier,podsumowania, pomysły i wstępne prognozy na tą kolejkę jak najbardziej mile widziane.
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy :wink:
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Pierwsza kolejka SerieA dała mi zarobic w drugiej pojde bardziej ryzykowniej
AS Roma-Inter M. Zmiana 1P. Tak/Nie typ TAK kurs 4.10
Wchodze w to
Obie druzyny zaprezentowaly sie dobrze w pierwszej kolejce i zadna nie odpusci w drugiej
Roma wygrała z Atalanta na wyjezdzie po ladnej wedlug mnie bramce z rzutu wolnego Koralova
Interes natomiast pozytywnie mnie zaskoczyl bo nie sadzilem jesli mialbym byc szczery ze onji to wygraja a tu prosze spokojne 3-0 sadze ze ten wynik ich podbuduje i ze zadna druzyna nie bedzie sie oszczedzała w pierwszych 45minutach ostatnio tez jak obstawiam i ogladam mecze nie wazne to liga to w kazdym jest zmiana jak narazie w pierwszej polowie ;) wiec licze na podtrzymanie tej passy i jakas kontuzje w pierwszej polowie. Warto dodac ze w H2H na ostatnie 5 meczy zmiany nie bylo w pierwszej polowie ale cos czuje w kosciach ze po takim kursie warto zaryzykowac ;)
ewentualnie czerwo i zmiane taktyki poprzez zmiane formacji i zalozen taktycznych
Szykuje sie DOBRY HICIOR !
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Obie druzyny zaprezentowaly sie dobrze w pierwszej kolejce
Trudno odnieść się do powyższego typu ale na pewno mogę zanegować stwierdzenie, że Roma rozegrała dobry mecz. :razz:

Roma wg mnie bardzo mizernie z 1 celnym strzałem na bramkę właśnie po golu Kolarova. W końcówce dużo szczęścia bo Atalanta stwarzała niezłe okazje i zasługiwała na wyrównanie. Jeden mecz nic nie znaczy ale z taką grą Rzymianom ciężko będzie toczyć wyrównane boje z czołówką. Znacząco się osłabili począwszy od trenera. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że Spal jest największym osłabieniem Romy i zarazem największym wzmocnieniem Interu w tym mercato ;) Wzmocnienia? Powiedzmy sobie szczerze, że Defrel to nie zawodnik, który z marszu zrobi tyle &#39;wiatru&#39; co Salah (w zeszłym sezonie w lidze 15B i 13A w 31 występach) i da drużynie w ofensywie tyle ile dawał Egipcjanin.

Co do ekipy z Mediolanu trzeba przyznać, że początek imponujący. Szczególnie pierwsze 25 min, gdzie zapowiadało się na pogrom Fiorentiny. Później odpuścili kontrolując bez większych problemów spotkanie. Widać, że Spalletti wszystko poukładał. Nowi zawodnicy nie zawiedli i pokazali, że mogą być traktowani jako wzmocnienie. Może już w sobotę zobaczymy Dalberta w miejsce Nagatomo co w teorii powinno jeszcze podnieść jakość wyjściowego składu. Na Cancelo w miejsce D&#39;Ambrosio jeszcze chyba za wcześnie.

Podsumowując, po tym co zaprezentowały obie drużyny w 1 kolejce nie mogę nie spróbować zagrać na zwycięstwo Interu.
Roma - Inter

Typ: Inter @2.90 ✅ iforbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Roma wg mnie bardzo mizernie z 1 celnym strzałem na bramkę właśnie po golu Kolarova. W końcówce dużo szczęścia bo Atalanta stwarzała niezłe okazje i zasługiwała na wyrównanie. Jeden mecz nic nie znaczy ale z taką grą Rzymianom ciężko będzie toczyć wyrównane boje z czołówką. Znacząco się osłabili począwszy od trenera. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że Spal jest największym osłabieniem Romy i zarazem największym wzmocnieniem Interu w tym mercato Wzmocnienia? Powiedzmy sobie szczerze, że Defrel to nie zawodnik, który z marszu zrobi tyle &#39;wiatru&#39; co Salah (w zeszłym sezonie w lidze 15B i 13A w 31 występach) i da drużynie w ofensywie tyle ile dawał Egipcjanin.
Niestety,ale muszę powiedzieć, że trafione w sedno...
Pierwszy mecz Romy do zapomnienia. Wygrana cieszy, ale styl gry, yyy tzn no styl wygranej nakazuje wątpić póki co. Bo z gry to tam było kiepsko. Defrel jak mówisz to nie jest zawodnik na klub kalibru Romę. W dodatku to jest środkowy napastnik, a nie na skrzydło! Salah jaki był taki był, hasał, marnował setki, ale strzelał i miał asysty aż miło. W Liverpoolu nadal daje to zespołowi, można by rzec typowy Salah! Wszędzie zrobi wiatr. Wielka strata Romy. Wzmocnienia jako takie ciekawe, ale Spaletti faktycznie zrobił niesamowitą robotę. Przecież on przed rokiem z Romą zdobył 87 punktów! To jest wynik świetny. Dość powiedzieć, że na przestrzeni ostatnich sześciu sezonów Juventus wygrywał trzykrotnie ligę z wynikiem 87 punktów lub mniej! Sami więc widzicie jaka to świetna praca była. W dodatku Roma grała niezwykle widowiskowo. Teraz zostało kilku generałów jak De Rossi czy Nainggolan, ale niestety z bólem serca muszę stwierdzić, że potencjału na scudetto nie ma w Rzymie...
Inter na dniach sprowadził też Joao Cancelo, jak dla mnie tak dobrego prawego obrońcy to w zespole Interu nie było od czasów Maicona. Portuglaczyk na Estadio Mestalla grał świetnie. Ciąg na bramkę ma niesamowity, technika, szybkość, wszystkie atuty by błyszczeć w Serie A.
Inter zrobił świetny ruch. No bo ile można oglądać Nagatomo czy D&#39;Ambrosio?
Mimo złych wrażeń z meczu w Bergamo jeszcze wierzę w Romę. Poczekam na domowy mecz, który mam nadzieję będzie inaczej wyglądał. Roma na Olimpico wzniesie się na wyżyny, stadion poniesie. Wydarzenie wielkie, mecz kapitalny, Spaletti wraca szybko na Olimpico.
Ja bardziej upatruję opcji z bramkami, co Ty na to @lelek65?
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Mimo złych wrażeń z meczu w Bergamo jeszcze wierzę w Romę. Poczekam na domowy mecz, który mam nadzieję będzie inaczej wyglądał. Roma na Olimpico wzniesie się na wyżyny, stadion poniesie. Wydarzenie wielkie, mecz kapitalny, Spaletti wraca szybko na Olimpico.
Tutaj można rozpatrywać dwojako. Przyjedzie mocny rywal, z reguły powinno to oznaczać większą koncentrację i mobilizację co może wpłynąć na lepszą postawę. Pytanie czy wiedząc jaki zagrali piach w 1 kolejce mobilizacja &quot;wygra&quot; z obawą przed stylem jaki zaprezentował Inter ;) Mediolańczycy takich rozterek nie mają i myślę, że tam nikt nie narzeka na wyjazd do Rzymu akurat teraz ;)


Ja bardziej upatruję opcji z bramkami, co Ty na to @lelek65?
Szczerze to szukałem bardziej &quot;bezpiecznego&quot; typu do dubla niż zwycięstwo Interu i chwilę zatrzymałem się na bramkach. Do niczego nie doszedłem. W ostatnich 3 meczach BTS ale teraz zobaczymy inny Inter i inną Romę. Jeżeli już to bardziej skłaniałbym się na zagranie under 2,5 Dlaczego? Obrona Interu monolitem jeszcze nie jest ale z Fiorentiną bardzo poprawnie. Myslę, że to jednak głównie zasługa linii pomocy, która nie zaskakiwała swoich kolegów głupimi stratami co w zeszłym sezonie było wręcz standardem. W połączeniu z osłabionym atakiem Romy nie postawiłbym na strzelaninę.
Z ciekawostek wyczytałem, że Di Francesco trenował z ustawieniem Manolasa na prawej obronie (boi się Perisica :razz ???? . Jeśli Roma tak wyjdzie to tylko na plus dla typu.

Btw, na typ do dubla wybrałem X2 ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z ciekawostek wyczytałem, że Di Francesco trenował z ustawieniem Manolasa na prawej obronie (boi się Perisica ). Jeśli Roma tak wyjdzie to tylko na plus dla typu.
Tak, Manolas wyjdzie pewnie na prawej, ale to nie jest obawa przed Perisicem, tylko po prostu brak alternatywy na prawą stronę defensywy. Karsdorp kontuzja, Bruno Peres kontuzja, Florenzi kontuzja, a i młody Nura, który miał szansę debiutu także doznał kontuzji, wiec jedyna opcja to przestawić środkowego obrońcę na bok, a wariant z Manolasem jest opcją, którą trenowali.
Ale czy wtedy środek obrony będzie odpowiednio mocny? Fazio &amp; Juan Jesus zagrać tam mają.
Mówiśz, że under? Ja bardziej bym szedł w over jednak. Inter z tyłu także jeszcze brak zgrania, Skriniar &amp; Miranda na stoperach.
Ja wierzę w niezwykle ciekawy mecz i emocje! Odpuszczam i nic tutaj nie gram, szukam pewek i zysku gdzie indziej ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Juve 1.40 powinien ograć osłabioną przed sezonem Genoę
Genua dla Juventusu to tzw. bestia negra! Tam nie lubią grać. Trzy ostatnie mecze to porażki! Warto mieć to z tyłu głowy, rok temu przecież po 25 minutach przegrywał Juvetnus już 0-3. Wiadomo teraz inna sytuacja, Genoa lekko oskalpowana z najlepszych graczy itp, ale kto wie czy jak mówisz nie będzie po prostu rewanżu za poprzedni sezon.

Juventus jutro bez Marchisio. Matuidi przewidywany na pierwszy skład.

Genoa na papierze ma kilka ciekawych graczy jak Bertolacci, został Laxalt, jest Veloso, może Pandev setna młodość? ????
Ja odpuszczam, za niski kurs jednak,a to tak jak mówię teren gdzie nie gra się komfortowo, ale powodzenia ;)
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
Witam...

Ja w tym meczu zdecydowałem się zagrać powyżej 2,5 bramek, brak nominalnego prawego obrońcy w Romie to tylko woda na młyn dla skrzydłowego Interu no chyba że Di Francesco zaskoczy wszystkich łącznie ze sobą i wyjdzie trójką środkowych defensorow. Brak prawego skrzydłowego, na tej pozycji zagra Defrel, który jest środkowym napastnikiem, trochę mnie niepokoi ale z przodu Roma ma Dzeko, który na pewno swoje okazje do zdobycia gola będzie miał, liczę również na to że okazję do debiutu będzie miał młody, niezwykle ciekawy Turek Cengiz Under z rocznika 97,który może zmienić słabego jak dla mnie Defrela ale to już wszystko zależy od tego jak będzie się układało spotkanie. W taktyce trenera Romy linia obrony jest wysunięta bardzo wysoko co przy słabej szybkości Fazio może okazać się zgubne. Myślę że Inter przy tych problemach bloku obronnego Gialorossich spokojnie jest w stanie zdobyć bramkę na Olimpico. Lepiej żeby to Roma strzeliła gola na 1-0 bo w takiej sytuacji Inter będzie narażony na kontry ze strony Rzymian co może przełożyć się na dobre widowisko i kilka bramek. Z tego co wiem obrona Interu też jeszcze nie stanowi muru nie do przebicia i na pewno nie przyjadą tu bronić remisu bo Spalletti dobrze wie że Roma jeszcze nie nabrała rozpędu a on to będzie chciał wykorzystać.
✅✅✅
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Roma - Inter
Ja bym się ta pierwsza kolejka aż tak nie sugerował. Roma jednak grała z lepszym przeciwnikiem niż Inter. Rzymianie mieli też pewnie z tyłu głowy, jak źle gra im się w Bergamo. Ale prawda jest, że faktycznie podopieczni Di Francesco zaprezentowali się mocno średnio. Inter natomiast zagrał fajnie, ale z rozklekotaną Fiorentina. ( Oj, potraci ta Fiorentina jeszcze sporo goli ???? )
Dlatego dla mnie ten mecz jest no bet.

Genoa - Juventus
Genoa spoko skład, ale to sie musi dotrzeć jeszcze wszystko. Powalczą z najlepszymi moim zdaniem w dalszej części sezonu, ale jeszcze nie teraz. Nic specjalnego w pierwszym meczu z Sassuolo nie zagrali.
Co zauważyłem?
Juventus się męczył z nimi tylko jak jechał tam w trakcie sezonu np. Między spotkaniami w LM a Pucharem Włoch czy też przy większym natłoku spotkań. Jak jechali na Stadio Luigi Ferraris przy mniejszym nakładzie meczów to wygrywali. Np. Zaraz na początku sezonu 15/16 w 4 kolejce Juventus wygrał 2:0.
Mecz łatwy to dla Starej Damy nie będzie, ale liczę na skromne 1:0 dla ekipy Maxa ????
Juventus @1.40
Unibet
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus over 1,5 gola
1.55
Bwin
✅✅

Doskonale pamiętam ich ostatni mecz i szybkie 3 bramki strzelone przez Genoe, ale tamten mecz to już przeszłość. Dziś czeka nas kolejne spotkanie, w którym to Juventus musi zdobyć 3 punkty.
Ze składu wypada Marchisio i prawdę powiedziawszy z Samim wygląda to średnio. Dodatkowo Cuadrado w pierwszym składzie:;/:
Mimo braku Claudio więcej nic się nie zmienia. Z przodu dalej gruby Higuain ????
To co napisał Robson, że gospodarze bez swoich najlepszych graczy. W Juve prawie nic się nie zmieniło. Do składu wskoczył Matuidi, ale to bardzo doświadczony zawodnik i Costa, który więcej zrobił wchodząc z ławki od Cuadrado.
Max i zawodnicy wiedzą o ostatniej porażce dziś zrobią wszystko, żeby to wygrać i się zrewanżować.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Milan - Cagliari 1 1,27 1xbet 2:1 ✅✅

Milan w tym okienku transferowym rozbił bank i jak na razie pieniądze wydane przez chińskie konsorcjum przynoszą oczekiwany efekt. Kto wie czy to nie będzie czarny koń (jak to brzmi w przypadku Rossonerich hehe) tego sezonu, który pogodzi Juve i Napoli w walce o Scudetto. Podopieczni Vincenzo Montelli wyśmienicie weszli w sezon, wygrywając wszystko co było do wygrania, nie tracąc przy tym ani jednej bramki! Linia obrony tj Conti, Musacchio, Bonucci, Rodriguez wygląda doprawdy imponująco. Widać tutaj głód zwycięstw i ogromną chęć powrotu na właściwe dla tego klubu tory. Cagliari nie umie grać na San Siro, przegrali tutaj ostatnich 12 wizyt z rzędu, a ostatni raz wyjechali z tarczą w sezonie 96/97.
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Napoli (-1)-Atalanta 1 @2
Malo troche na ta wygrana druzyny z Neapolu. Napoli obok Juventusu najwiekszy potencjal i najlpesyz zespol w lidze i na pewno marzy im sie po cichu, aby zdetronizowac w koncu Juve. Ja tam licze na dobry start Napoli w rozgrywkach, tym bardziej ze eliminacje LM grali we wtorek, wiec przerwa calkiem przyzwoita na regeneracje. Atalanta byla chyba najwieksyzm zaskoczeniem tamtego sezonu, ale troche im ten zespol juz rozmontowali to raz i teraz bedzie ten sezon duzo trudnijeszy dla Atalanty. Napoli na pewno bedzie miec swoje szanse. Atalanta ma bardzo trudne dwa mecze na poczatek. Z Roma przegrali, a dzis rywal jeszcze trudniejszy i po dwoch kolejkach Atalanta moze byc bez punktu. Sprobuje, ze Napoli wygra wiecej niz jedna bramka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom