>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 konta BAH

R 125

roger12

Użytkownik
Witam ja mam takie 1 pytanko bo mam konto w BAH na którym gram cały czas wpłacam wypłacam itp jakiś 1 tydzien temu mój brat nie wiedząc że mam konto w BAHU załozył nowe z mojego kompa pisałem do BAH by zamkneli mi to brata konto ale 0 odzewu jak narazie chcę zlecic wypłate z mojego konta z ktorego kożystałem bo to co brat załozył wogole nie używane i wlasnie nie wiem czy mogą być kłopoty z wypłatą
 
R 125

roger12

Użytkownik
Nie będzie kłopotów z wypłatą jeżeli nie braliście bonusu razem, żeby nie wyglądało na jakieś wyłudzenie.
ja nawet na to konto nie wchodziłem a co dopiero bonus
edit.
dzieki za odp. pozdro wesołych świąt ????
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Witam. Ja mam mianowicie taki problem, że gramy na BAH z bratem z tego samego komputera na osobnych kontach, ale przelewy i wszystko robimy z innych kont bankowych itd. I właśnie sie okazalo ze zablokowali mi konto;/ Nigdy nie korzystalem z bonusa jedynie brat korzystal ale wtedy jeszcze nie mialem swojego konta. Na koncie mialem 200 zl. Co teraz mam robic?
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Dobra spoko juz sie wyjasnilo ktos do mojego konta sie probowal dostac tylko nie wiadomo kto. Wdocznie ktos wpisal moj nr konta i zly PIN wpisywal
 
Do góry Bottom