>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2 konta Skrill +bet365 - jak to rozwiązać

M 0

masta8

Użytkownik
Cześć, mam do was kilka pytań
Zacznijmy tak, załóżmy ze mam 2 konta skrill.
Jedno z nich jest moje z prawidłowym danymi, drugie jest połączone z kontem bet365 założone również na polską osobę ale nie mam z nią żadnego kontaktu/nie istnieje(?).
Konto w 365 ma te same dane co drugie konto skrill. Konto skrill i bet były kupione.
I teraz jak to mozliwe że ktoś połączył skrilla z betem, skoro w profilu konta skrill widzę polski adres?
I teraz moje pytanie jak to bezpiecznie rozwiązać?
Czy takie coś jest ok: wpłacam pieniądze z banku na swoje konto, przesyłam na drugie konto skrill i później z drugiego konta na beta? Jest to bezpieczne i anonimowe?
I druga sytuacja, załóżmy że byłaby fajna suma na bet 365 :cwl: czy można zrobić w ten sposób z konta bet na fake konto skrill, z konta fake na konto prawdziwe?
I teraz tak, jaka suma jest bezpieczna żeby nikt się nie przyczepil, że na moje prawdziwe konto wpływają pieniądze regularnie od kogoś &quot;za nic&quot; ?
Czy istnieje jakaś wymówka w razie problemów np. Otrzymanie pieniedzy za projektowanie... Stron internetowych czy nawet do takich rzeczy trzeba mieć papiery(np. Umowa o dzieło etc)?
Albo w inny sposób z konta bwt na fake konto skrill i zamówić kartę płatnicza i później od razu do bankomatu, żeby nie było zadnej historii zakupów itp.
Tylko czy można zamówić karte na inny adres niż w profilu ,na zasadzie zameldowanie to nie to samo co adres do korespondencji?
I jeszcze jedno czy spotkał się ktoś z problemami z NordVPN? Czy korzystanie z niego w takich celach jest bezpieczne?
Z góry wielkie dzięki jeśli komuś bedzie chcialo sie to wszystko treściwie wytłumaczyć.
Pozdo:highhive:
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Cześć, mam do was kilka pytań
Zacznijmy tak, załóżmy ze mam 2 konta skrill.
Jedno z nich jest moje z prawidłowym danymi, drugie jest połączone z kontem bet365 założone również na polską osobę ale nie mam z nią żadnego kontaktu/nie istnieje(?).
Konto w 365 ma te same dane co drugie konto skrill. Konto skrill i bet były kupione.
I teraz jak to mozliwe że ktoś połączył skrilla z betem, skoro w profilu konta skrill widzę polski adres?
I teraz moje pytanie jak to bezpiecznie rozwiązać?
Czy takie coś jest ok: wpłacam pieniądze z banku na swoje konto, przesyłam na drugie konto skrill i później z drugiego konta na beta? Jest to bezpieczne i anonimowe?
I druga sytuacja, załóżmy że byłaby fajna suma na bet 365 :cwl: czy można zrobić w ten sposób z konta bet na fake konto skrill, z konta fake na konto prawdziwe?
I teraz tak, jaka suma jest bezpieczna żeby nikt się nie przyczepil, że na moje prawdziwe konto wpływają pieniądze regularnie od kogoś &quot;za nic&quot; ?
Czy istnieje jakaś wymówka w razie problemów np. Otrzymanie pieniedzy za projektowanie... Stron internetowych czy nawet do takich rzeczy trzeba mieć papiery(np. Umowa o dzieło etc)?
Albo w inny sposób z konta bwt na fake konto skrill i zamówić kartę płatnicza i później od razu do bankomatu, żeby nie było zadnej historii zakupów itp.
Tylko czy można zamówić karte na inny adres niż w profilu ,na zasadzie zameldowanie to nie to samo co adres do korespondencji?
I jeszcze jedno czy spotkał się ktoś z problemami z NordVPN? Czy korzystanie z niego w takich celach jest bezpieczne?
Z góry wielkie dzięki jeśli komuś bedzie chcialo sie to wszystko treściwie wytłumaczyć.
Pozdo:highhive:
W skrócie robią tak wszyscy co łapią szybko limit i nabywają konta na bieżąco.
Droga &quot;Fake Bet&quot; - &quot;Fake Skrill&quot; - Własny. Taka praktyka jest od wielu lat i wciąż w użytku.
Tylko taki Bet wraz ze skrillem pewnie ma jedną lub tylko parę transakcji i jest kolejne, to w takich przypadkach nikt nie bawi się w zamawianie kart szczególnie na Irlandię, Norwegię czy Bangladesz :]
Zależy ile i jaki czas będziesz robił transakcje między tymi Skrillami bo zakładam, że te Twoje konto będzie żyło sporo dłużej niż dzień?
W tym momencie wygląda to tak, że nie powinni się czepiać jednak czasami zdarza się, że jeśli będziesz często i gęsto robił przez miesiąc - dwa, nawet pół roku albo i dłużej transfery to poproszą Cię o kontakty z tym człowiekiem, a widzę, że już dobrze myślisz i to nie jest żadna przeszkoda i po takiej deklaracji nie zdarzyło by mi się aby drugi raz coś chcieli.
 
M 0

masta8

Użytkownik
Super, dzięki wielkie za odpowiedź.
A mógłbyś mi rozpisać jak to najbezpieczniej zrobic ?
I co do czepiania się to o kogo dokładnie chodzi-skrill, polskie urzędy? Bo skarbowka itp chyba nie ma wglądu do portfeli internetowych
Kto i jakie dokumenty chciałby mieć jako potwierdzenie ?
Kont nie chciałbym zmieniać co chwilę.
Bo tak:
Fake Skrilla mam na polską osobę, której wogóle nie znam.
Jeśli z fake konta przelewalbym na prawdziwego skrilla to jakie sumy są bezpieczne?
Podobno do 10 tys/msc skarbowka się nie interesuje, ale to w przypadku banków, czy skrill udostepnia i informuje ich?
Oczywiście nie mam zamiaru kupować domu za pieniądze których przez całe życie bym nie zarobił &#39;legalnie&#39; chodzi mi bardziej o szybką wypłatę w bankomacie(w kapturze i szaliku poza miejscem zamieszkania :bandit: ) i później operować tą gotówką.
Co do samej karty:
Pytalem się pomocy Skrill czy mozna zamówić kartę na adres np. zamieszkania a nie zameldowania to napisali że można zmieniać dane adresowe w profilu.
Tylko teraz mam pytanie bo zmiana adresu w fake koncie na prawdziwy(np znajomego) , zamówienie karty i zmiana adresu na stary to trochę przypał i będzie gdzieś tam w historii mó/czyjś adres.
Czy można to rozwiązać na zasadzie &#39;proste resante&#39; ze zamawiam kartę na adres... nie wiem odbioru paczek czy cos w tym stylu i ewentualnie podpisać odbior jakimś bazgrołem co zminimalizuje rozpoznanie mnie?
Obu kont mało co używam ale to prawda konto fake ma jedynie historie z betem i moim prawdziwym kilka transakcji.
Prawdziwe trochę więcej, roznych ale to też na zasadzie do osób kupowane nigdy nic nie bylo.
Gdybyś mógł mi napisac jak to najlepiej rozwiązać byłbym bardzo wdzięczny :eek:kay:
Pozdrawiam:highhive:
 
M 0

masta8

Użytkownik
czy ty oszalałes, z jakiej racji skrill mialby informowac czy udostepniac cokolwiek polskim wladzom majac siedzibe w UK.
Ok, dzięki.
Czyli to jest wyeliminowane.
Co do samego informowania też mi się wydawało że jest to niemożliwe ale gdzieś czytałem ze w razie realnych dowodów możliwych na oskarżenie kogoś prze fraudy itp mogą służby prosić (zmusić?) do ujawnienia danych takiej osoby.
A co do powyzszych pytań mozesz pomóc sven-131002 jak to najlepiej rozwiązać w takiej sytuacji ?
Pozdrawiam
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
nie masz czym sie martwic, gro osob tak robi, normalna rzecz
Jesli masz skrille zweryfikowane to luz, smialo mozesz wplacac z konta skrill na osobe Ci nie znana na Twoje bez zadnych obaw i to kwoty wieksze.
Adres mozesz podac inny do wysylki karty, ale po co kombinowac? slij na Twoje i wyplacaj z Twojej karty
Przy zmianie adresu czasem skrill chce dodatkowe weryfikacje, ale w dobie internetu wszystko jest do zalatwienia
Co do VPN radzilbym uwazac, czasem lubia zablokowac i trzeba dzwonic i odblokowywac
 
M 0

masta8

Użytkownik
Super, dzięki wielkie wszystkim za pomoc:yes:
A mam jeszcze pyranko o nijakie ACTSTA, o co w tym chodzi?
Czy mi też to grozi jeśli mam zweryfikowane konto na bet365?
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom