>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. Grand Prix Brazylii [11.11 - 13.11.2016]

Status
Zamknięty.
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Grand Prix Brazylii



11 listopada - Piątek
Trening 1 - 13:00
Trening 2 - 17:00

12 listopada - Sobota
Trening 3 - 14:00
Kwalifikacje - 17:00

13 listopada - Niedziela
Wyścig - 17:00



OPONY:



Klasyfikacja generalna kierowców:


Czas na przedostatni akcent tego sezonu, czyli wyścig na torze Interlagos. Dalej nie poznaliśmy mistrza świata i mam nadzieję, że to się wyjaśni dopiero w Abu Zabi. Ostatnie dwa wyścigi padły łupem Lewisa Hamiltona, dzięki czemu zmniejszył on przewagę do Nico i teraz traci 19 oczek do Niemca. Aby podtrzymać jeszcze szansę na tytuł, Lewis musi wygrać w Brazylii, ale to na pewno nie będzie łatwa sprawa. Emocji w przyszły weekend na pewno nie zabraknie i oby było ich jak najwięcej. Kto wygra ten wyścig? Czy już w następną niedzielę poznamy mistrza świata? Czy Red Bull zagrozi Mercedesom? Przekonamy się o tym za tydzień;).

Zapraszam do dyskusji, tym bardziej, że to już przedostatni weekend z F1 w tym roku;)
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Mi się coś takiego rzuciło na kwalifikacje:
1) Kimi Raikkonen - Valtteri Bottas - Bottas @2,75 /Expekt ⛔
2) Sebastian Vettel - Valtteri Bottas - Bottas @7,00 /Expekt ⛔
Myślę, że te kursy to gruba przesada, bo Williams radzi sobie naprawdę dobrze w Brazylii.
Sebastian Vettel: &quot;Myślę, że tempo Williamsa jest zaskoczeniem - wyznał. - Oni zwykle w piątek znajdują się na dalszych pozycjach, bowiem ścigają się z mniejszą mocą. Wygląda jednak na to, że wprowadzili inny program. Interesująco będzie móc zobaczyć, co wydarzy się jutro. Przewiduję, że będzie ciasno. Zdaje się, że ich samochód spisuje się tutaj dobrze.&quot;
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Bottas - Kimi 1 2.60 STS ⛔

Standardowo pisane z fona. Bardzo równe i dobre treningi Williamsa. Zarówno długie przejazdy jak i szybkie kółko w niezłym tempie. W parze z Vettelem nie czuje az tak wygranej i to odpuszczam. Jednak z Kimim widze duze mozliwosci i po takim kursie warto zaryzykowac. Spodziewam sie ze bedzie bardzo ale to bardzo ciasno. Williams ma tendencje zawsze wzrostu tempa po piatku. Wydaje mi sie ze trzeci trening moze byc dobry dla ferrari bo oni tam czesto robia sztuczne wiatr. Wiara w Bottasa idzie grubo
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zapowiadają się deszczowe kwalifikacje -&gt; http://www.foreca.pl/Brazil/Estado-de-SĂŁo-Paulo/SĂŁo-Paulo/10-day-forecast?date=2016-11-12
A skoro deszcz to Williams nie radzi sobie w deszczu. Taka obserwacja na podstawie poprzednich Grand Prix z tego i tamtego sezonu. najdobitniej było to widać w USA przed rokiem i w wyścigu na Silverstone także przed rokiem.
Nie wiem czy coś poprawili w swoich ustawieniach ale wątpię.
Typy rzecz jasna powyższe ciekawe, ale jednak ten deszcz moim zdaniem komplikuje sytuację.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Pierwsza wtopa od dawna na F1 ale sam sobie winien. Nie sprawdzilem wszystkiego przed zagraniem a pogoda miala ogromne znaczenie. Ostatecznie bez deszczu ale duzo chlodniej i Williamsy przepadly w kwalach. Zero poprawy od czasow z wczoraj a reszta ekip duzo duzo lepiej. Jezeli jutro ma byc podobna pogoda to oni sa bez szans.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Verstappen - Kimi 1 1.70 sts✅✅
Hamilton - Rosberg 1 1.40 sts✅✅

Taki dubel na dzisiaj. Max rowny dobry weekend. Wczoraj troche narzekal na przyczepnosc w 2 sektorze. Tempo wyscigowe bardzo zblizone obu panow na tym torze. Jest jednak jeden wazny aspekt. Opady deszczu ktore sa zapowiadane na dzisiaj a w deszczu Red Bull spisuje sie bardzo dobrze. Gdyby wyscig byl na sucho to i tak widze duze szanse dla Maxa ale deszcz uwazam ze stawia go w roli faworyta.
Druga para - show musi trwac dalej. Dla F1 najlepsze co moze byc to wygrana dzis Hamiltona i walka o mistrza do samego konca. To bedzie cos co napedzi jeszcze fanow. Hamilton pokazuje rowne dobre tempo. Roznice wydaja sie tak male ze prawie zadne i wydaje mi sie ze utrzymanie pozycji na starcie to klucz. Hamilton mega zmotywowany i to Rosberg moze popelnic glupi blad majac w glowie mistrza na wyciagniecie reki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Witam, jak oceniacie szanse na brak SC na torze ? 4.33 bet365 kusi

Co do samego wyscigu widze to tak:
Max przed Ricciardo @ 1.80 bet365 ✅ wariat !! 3m vs 8m ✅
Daniel pewny 3 miejsca, Max z Seba i Kimim blisko siebie walcza o 4 lokate w generalce.
team orders ? niby nie, a jednak tak : ) uwazam ze zadanie Daniela na dzis to puszczenie Maxa i blokowanie bolidow Ferrari taki game plan, co z tego wyjdzie czas pokaze, to glowny bet na dzis

do gry po nizszych kursach zwyciestwo Hamiltona ✅, Rosberg w moim odczuciu bardzo minimalistyczny ostatnimi czasy, bardziej liczy jak sie sciga, mam nadzieje ze rozwali bolid w ktoryms z wyscigow i Hamilton bedzie sie cieszyl z mistrzostwa.
Drugi bet Alonso - Button [1] ✅ - Hiszpan fajnie sie tu prezentuje, mimo ze jego ambicje sa zdecydowanie wieksze walczy o top 10 i mysle ze zaliczy dzis dobry wyscig na punktowanj pozycji. Button -7 na starcie nie powinien odegrac dzis wielkiej roli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Wygra: Lewis Hamilton @ 1,55✅ betsson

Ja uważam, że dzisiaj nie poznamy mistrza świata. Lewis jeśli chce jeszcze zdobyć tytuł, to musi dzisiaj wygrać. Jak na razie wygrywanie udaje mu się to bardzo dobrze, widać, że radzi sobie z presją i mam nadzieję, że dzisiaj utrzyma tę passę zwycięstw. Na pewno bardzo mu zależy na dzisiejszym zwycięstwie z innego powodu - nigdy nie wygrał na Interlagos, a okazję ma znakomitą dzisiaj. Liczę na to, że wyścig będzie w deszczu, a w takich warunkach Lewis potrafi sobie nieźle radzić. Stawiam na Anglika.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Witam, jak oceniacie szanse na brak SC na torze ? 4.33 bet365 kusi

do gry po nizszych kursach zwyciestwo Hamiltona, Rosberg w moim odczuciu bardzo minimalistyczny ostatnimi czasy, bardziej liczy jak sie sciga, mam nadzieje ze rozwali bolid w ktoryms z wyscigow i Hamilton bedzie sie cieszyl z mistrzostwa.

Drugi bet Alonso - Button [1] - Hiszpan fajnie sie tu prezentuje, mimo ze jego ambicje sa zdecydowanie wieksze walczy o top 10 i mysle ze zaliczy dzis dobry wyscig na punktowanj pozycji. Button -7 na starcie nie powinien odegrac dzis wielkiej roli.
SC na 99% będzie przy opadach deszczu, a prognozy dają pewność że takie nastąpią.

Co do Lewisa, to według mnie zdecydowanie bardziej zasługuje na tytuł niż Nico. Rosberg jeździ solidnie owszem, ale bez błysku. Hamilton jest dużo lepszym kierowcą, ale też w tym sezonie miał mnóstwo pecha (Malezja...).

Bet na Alonso dobry, ale przy sporej losowości związanej z opadami, nie grałbym tak niskiego kursu.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
W porannych godzinach odbył się wyścig innej serii, a większość część czasu kierowcy spędzili za samochodem bezpieczeństwa.

Obecnie zespoły Formuły 1 za pośrednictwem Twittera publikują zdjęcia z toru oraz o aktualnych warunkach pogodowych. Na chwilę obecną pada lekki deszcz, a temperatura wynosi 19 stopni Celsjusza.

https://twitter.com/F1/status/797791122458341378/photo/1

w tej sutacji rzeczywiscie nie ma sensu probowac tego typu.

Zyczeniowo Rosberg nie ukonczy @ 5.50 ⛔ i byloby ciekawie w Abu :grin:
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Ja oglądam na sky sport i tam jest cały czas relacja z toru.
Pada lekki deszcz i start na full deszczówkach.

Groszek przywalił w mur podczas rozgrzewki i pewnie w ogóle nie wystartuje!
Możecie próbować brać kursy przeciw niemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mocno uderzyl? bo na expekt nie zaleznie czy sie wystartuje to kursy na nieuknczenie wyscigu wchodza. w tej chwili 3.55 na grosjoan ze nie ukonczy
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Massa top 10 NIET @ 1,72 Unibet wypadek
Massa startuje z pozycji nr 13.Przed soba teoretycznie wszyscy lepsi od niego.W deszczu spada wydajnosc Williamsow.Za plecami Kviat i Sainz powinni go pyknac.
Tyle bo zaraz startuja
Pzdr
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
UWAGA GRAC GROSJEAN NIE UKONCZY W WYSCIGU NA EXPEKT. KURS 3.55. JAK NIE WYSTRATUJE TEZ WCHODZI!!! NIE MA TAM ZWROTOW. NIE POJEDZIE POTWIERDZONE INFO NA ELEVEN
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Expekt niestety mimo wszystko zrobilo zwrot zaklady na nieukonczenie wyscigu przez Grosjeana. Sytuacja dosyc dziwna bo Grosjean nie wyjechal wogole z garazu w Singapurze przez problemy z bolidem i tam normalnie rozliczali jako wygrany taki sam zaklad. Tak czy siak dzieki zakucyk za dobre info tutaj. Moze jest ktos kto gral podobny zaklad u innego bukmachera i moglby sie wypowiedziec jak tam rozliczali?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom