>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

20. kolejka Bundesligi [26-28.01.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20 kolejka

Kursy od: BaH
Bayern, który ma 15 punktów przewagi nad drugim Bayerem raczej nie pozwoli sobie wydrzeć mistrzostwo z rąk. Ciekawie jednak zapowiada się walka o miejsca 2-6. Kolejno Bayer, Schalke, Lipsk oraz Monchengladbach mają po 31 punktów na swoim koncie. Tuż za nimi jest Borussia Dortmund oraz Freiburg. Każda z tych drużyn ma chrapką na pucharu w przyszłym sezonie, a to powinno sprawić, że w Bundeslidze sezon jeszcze się nie skończył.
Zapraszam do dyskusji...
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Frankfurt-Moenchegladbach
Typ: 1/1
Kurs 3.65
Buk Fortuna
Analiza: 20 kolejka niemieckiej bundesligi. Eintracht Frankfurt na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Borussi Moenchegldabch. Gospodarze moim zdaniem mają większe szanse na zdobycie kompletu punktów na swoim stadionie, pomiędzy obiema ekipa jest zaledwie 1 punkt różnicy na korzyść zespołu przyjezdnych , którzy bilans bramkowy mają gorszy bowiem 30:30 , gospodarze natomiast mają bilans 24:20, mnie bramek tracą a na swoim stadionie gra znacznie gorzej niż w spotkaniach wyjazdowych co raczej jest rzadko spotykane, gospodarze jednak mogą upatrywać swoich szans w tym iż Borussia na poprzednie 5 spotkań rozegrane na wyjazdach przegrała aż 4 i zanotowała zaledwie 1 zwycięstwo. Tutaj przyjezdnym łatwo o punkty nie będzie bowiem Eintracht zaliczył 6 kolejnych spotkań bez porażki, obecnie jest w wysokiej dyspozycji . Ja uważam że w tym spotkaniu kilka bramek zobaczymy, oba zespoły potrafią grać ofensywnie i nikt tutaj nogi nie odstawi. Mój typ to wygrana gospodarzy 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Bayern - Hoffenheim
Wynik do 30 minuty: Bayern @ 1,85 STS
Wieśniaki to zawsze był trudny rywal dla Bawarczyków, ale moim zdaniem nie tym razem. Klub Negelsmana uznawany jest za kopalnie talentów, których sprzedaje za bardzo duże pieniądze, ale tym razem z tą wyprzedażą przesadzili i ten sezon wygląda jak wygląda. Odeszli Wagner, Sule, Gnabry, do tego wypadł Demirbay. Pop rzerwie zimowej gra Hoffenheim wygląda na prawdę słabo. Bayern natomiast ruszył z wysokiego &quot;C&quot; i ten poziom dzisiaj na pewno utrzyma. Stawiam na szybkie prowadzenie Bayernu, jeszcze w pierwszych dwóch kwadransach.
RB Lipsk - Hamburger SV
Lipsk @ 1,52 STS
Klub Red Bulla dzisiaj zrobi wszystko, aby przeprosić kibiców za blamaż w meczu z Freiburgiem. Całkiem zdrowy jest już Augustin, który wychodzi od początku oraz Sabitzer, który narzekał na uraz. U siebie Lipsk jest bardzo mocny, przegrał tylko 2 razy: z Herthą oraz z Bayernem, natomiast HSV na wyjazdach gra wyjątkowo słabo, na 11 meczy tylko jeden mecz wygrali oraz jeden raz dzielili się punktami i w tej statystyce ustępują tylko Kolonii. Dzisiaj stawiam na pewne 4 punkty gospodarzy.
Oprócz tego Koln strzeli gola po 1,30. Myslę że warto dołożyć do jakiegoś dubla, a zdarzenie bardzo prawdopodobne.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy✅✅✅
Godz: 20:30
Spotkanie Frankfurt-Moenchegladbach
Typ: 1/1
Kurs 3.65
Buk Fortuna
Analiza: 20 kolejka niemieckiej bundesligi. Eintracht Frankfurt na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Borussi Moenchegldabch. Gospodarze moim zdaniem mają większe szanse na zdobycie kompletu punktów na swoim stadionie, pomiędzy obiema ekipa jest zaledwie 1 punkt różnicy na korzyść zespołu przyjezdnych , którzy bilans bramkowy mają gorszy bowiem 30:30 , gospodarze natomiast mają bilans 24:20, mnie bramek tracą a na swoim stadionie gra znacznie gorzej niż w spotkaniach wyjazdowych co raczej jest rzadko spotykane, gospodarze jednak mogą upatrywać swoich szans w tym iż Borussia na poprzednie 5 spotkań rozegrane na wyjazdach przegrała aż 4 i zanotowała zaledwie 1 zwycięstwo. Tutaj przyjezdnym łatwo o punkty nie będzie bowiem Eintracht zaliczył 6 kolejnych spotkań bez porażki, obecnie jest w wysokiej dyspozycji . Ja uważam że w tym spotkaniu kilka bramek zobaczymy, oba zespoły potrafią grać ofensywnie i nikt tutaj nogi nie odstawi. Mój typ to wygrana gospodarzy 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom