>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Cardiff - Brentfort ✅
Typ: BTS- TAK 1,65 (3-2)


Oba zespoły znajdują się w pierwszej dziesiątce w tabeli. Zarówno gościom jak i gospodarzą jak na razie idzie średnio. Wygrane przeplatane remisami i gdzieś między tym kilka przegranych. Oczywiście walka o awans trwa a do końca sezonu jeszcze bardzo wiele czasu i chociaż oba zespoły mają jeszcze szansę na awans, jeśli nie bezpośredni to z playoffów, jednak nie widzę tych drużyn w PL. Widzę tu dziś bts i być może kolejny przeciętny mecz zakończony remisem.

Derby - Bristol C. ✅
Typ: Derby 1,55 (4-0)

Gospodarze obecnie na czwartej pozycji, goniąc drużyny z top 3. Bardzo ładny bilans na swoim boisku. Jeden remis i pięć zwycięstw w ostatnich sześciu spotkaniach. Czy dziś słabe Bristol City zajmujące 19stą pozycję zdoła zagrozić drużynie z Pride Park Stadium? Nie sądzę aby tak się stało, jednak należy pamiętać że to piłka nożna i nie ma rzeczy nie możliwych tylko mało prawdopodobne ;].
Middlesbrough - Burnley ✅
Typ: LB Under 2,5 1,52 (1-0)

Oba zespoły chyba wszystkim są znane dość dobrze. Gospodarze na drugim, goście na piątym miejscu. Kolejny pojedynek na szczycie.
W tym meczu kieruję się przeczuciem. Nie mam żadnych konkretnych argumentów na poparcie mojego typu ;]
QPR - Brighton ⛔
Typ: 1połowa/koniec 1/0 12,50 (2-2 i 0-0 do przerwy. Było blisko ;)

Na koniec do analizy zostawiłem spotkanie które mnie dziś interesuję najbardziej. Obecny lider tabeli, zespół Brighton podejmie na wyjeździe drużynę QPR. Jak dotąd po dwudziestu kolejkach goście nie przegrali jeszcze ani jednego meczu. Ich bilans to 11/9/0 !.
QPR zajmuje natomiast 13stą lokatę, jednak jeśli dziś zawodnicy gospodarzy ugrali by 3 pkt, mogliby skoczyć o kilka oczek w górę.
Gospodarze na ostatnich sześć wyjazdowych spotkań wygrali tylko jedno.
Jeśli chodzi o grę u siebie, sprawa wygląda już zupełnie inaczej. Na sześć spotkać mają na koncie trzy remisy oraz trzy zwycięstwa.
Czy drużyna z Loftus Road zatrzyma dziś rozpędzone Brighton?
Nie mam pojęcia, jednak myślę że będzie to jedno z ciekawszych spotkań rozgrywanych w dniu dzisiejszym.
Na ten mecz wybrałem trochę inną strategię i zaryzykuję po fajnym kursie.
Powodzenia ;)
Kursy: fortuna.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Warto informacyjnie wrzucić, że mecze Championship w tym tygodniu obszernie w tv będą i na player.pl

TYDZIEŃ Z CHAMPIONSHIP W ELEVEN!
Walka o miejsca w górnej części tabeli Championship jest niezwykle zacięta! Macie już swoich faworytów do awansu do Premier League? Piszcie w komentarzach!
Od dzisiaj aż do soboty będziemy codziennie na angielskich boiskach!
Poniedziałek
20:45 Blackburn Rovers F.C. v Nottingham Forest F.C. [Eleven Sports] Marcin Grzywacz
Wtorek
20:45 QPR FC v Brighton &amp; Hove Albion FC [Eleven] Piotr Dumanowski
Środa
20:45 Hull Tigers v Reading FC - Official [Eleven] Tomasz Zieliński
Czwartek
20:45 Wolverhampton Wanderers FC v Leeds United A.F.C. [Eleven] Marcin Grzywacz
Piątek
20:45 Birmingham City FC v Cardiff City Football Club [Eleven] Michał Mitrut
Sobota
13:30 Brighton &amp; Hove Albion FC v Middlesbrough FC [Eleven] Dominik Guziak
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Middlesbrough - Burnley
Typ: LB Under 2,5 1,52
Oba zespoły chyba wszystkim są znane dość dobrze. Gospodarze na drugim, goście na piątym miejscu. Kolejny pojedynek na szczycie.
W tym meczu kieruję się przeczuciem. Nie mam żadnych konkretnych argumentów na poparcie mojego typu ;]
Middle bez Nugenta bo złapał czerwo w ostatnim meczu ligowym z Birmingham to może przemawiać za underem. Ja tam idę w stronę gospodarzy, zobaczymy trochę zmienione ustawienie w ataku ale ma tam jeszcze kto strzelać bramki.

Middle @ 1.91 Całoroczny
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja dzisiaj widze Championship overowo dlatego zmontowalem taki maly 6-fold dla wielbicieli kuponow, czyli dla siebie...ale sie podziele z tymi ktorzy maja ochote zagrac cos z Championship ????

o1,5 gola - Cardiff v Brentford ✅ 3:2
o1,5 gola - Charlton v Bolton ✅ 2:2
o1,5 gola - Derby v Bristol City ✅ 4:0
o1,5 gola - Fulham v Ipswich ✅ 1:2
o1,5 gola - Huddersfield v Rotherham ✅ 2:0
o1,5 gola - MKD v Sheffield Wed ✅ 2:1

ako @ 5,41 ✅ w B e t s a f e

edit: no i bylo overowo :]

Cardiff v Brentford

Dwie przyzwoite ekipy ktore beda sie obracac gdzies przy miejscach premiowanych PO. Cardif ostatnio zagubilo swoja dobra gre defensywna ale nadrabia to w ofensywie, Goscie na wyjazdach przewaznie strzelaja przynajmniej 1 bramke a czyste konto zachowuja raczej rzadko. H2H mocno overowe.

Charlton v Bolton

Mecz na dole tabeli o wazne 3 pkt, szczegolnie dla gosci. Bolton to tragedia i chyba jedno z najwiekszych rozczarowan sezonu, szczegolnie z takim potencjalem na lawce trenerskiej jak Neil Lennon. Ja osobiscie liczylem na wiecej ale sie przeliczylem. Bolton gra tragicznie w defensywie, nie potrafi utrzymac czystych kont. W ofensywie staraja sie nadrabiac ale im to nie bardzo wychodzi. Gospodarze ze swoimi problemami, skazywani na porazke z Leeds ugrali 1 pkt. Dzisiaj mysle, ze czystego konta nie utrzymaja. Licze tutaj na prawdziwa wojenke, szczegolnie dzieki mocno nakreconym przyjezdnym.

Derby v Bristol City


Derby w gazie, graja kolejny sezon o awans do PL. Po dwoch remisach w tym z liderem ligi beda szukac kompletu punktow znowu na wlasnym stadionie z ekipa walczaca o utrzymanie. Spodziewam sie tutaj gladkiego 2:0 dla gospodarzy, a kazdego gola gosci przyjme jako mila niespodzianke. W h2h 9/10 spoktan pokrylo linie o1,5 gola.

Fulham v Ipswich

Tutaj maly &quot;firecracker&quot; ktory teoretycznie zapowiada sporo bramek. Fulham slaba defensywa i przyzwoity atak, Ipswich mocny w przodzie (swoje powinien dzisiaj ustrzelic) i sredni w obronie. Kursy od wczoraj na o2,5 spadly z 1,8-1,65 wiec widac, ze wiekszosc spodziewa sie milego dla oka spotkania z duza iloscia goli. Ja mysle, ze gospodarze mocno dzisiaj przycisna i beda dominowac, ale nie ustrzega sie bledow z tyl. H2H, co ciekawe, nie przemawia za overem dlatego wole zagrac nizsza linie w akumulatorze niz pakowac sie w over 2,5 po marnym kursie.

Huddersfield v Rotherham

Kolejna batalia na dole tabeli o pelna pule. Co tu dozu gadac, wystarczy zerknac na h2h w meczach tych ekip. Dzisiaj gospodarze w slabej formie podejma gosci ktorzy potrafia zaskoczyc. Licze tutaj na bts ale nie zdziwie sie jak jedna z ekip strzeli 2+ goli. Nie spodziewam sie tutaj dwoch zabarykadowanych za podwojna garda ekip, a raczej w miare otwartego spotkania.

MKD v Sheffield Wed


Ostatni mecz to spotkanie MKD z Sheffield Wed ktore w tym sezonie zajmuje chyba wyzsze miejsce niz sie tego spodziewano. Ciekawa sprawa jest to, ze Sheffiel Wed (podobnie do Ipswich) pomimo malej liczby przegranych spotkan traci sporo bramek. Goscie do tej pory zremisowali prawie 50% swoich spotkan tracac 24 bramk. Nadrabiaja to w ataku strzelajac w 20 meczach 27 goli. Ten mecz jest dla mnie najwieksza niespodzianka ale zaryzykuje i zagram o1,5 bo licze na motywacje gospodarzy ktorzy po dwoch porazkach bez zdobytego gola powinni sprobowac sie dzisiaj przelamac. Sheffield to dobra ekipa do przelamania bo ma chybotliwa defensywe ale ukluc tez potrafi. Ja tutaj widze remis 1:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
korczus 189

korczus

Użytkownik
QPR - Brighton
A ja tutaj nie widzę w żadnej z ekip faworyta i trudno mi ocenić kto wygra ten mecz dlatego idę w podział punktów i sobie zagram dzisiaj takiego singla za drobne bo ciężko z dzisiejszej oferty złożyć jakiś kupon który miałby szanse powodzenia.

Brighton super forma fakt, prowadzą w tabeli z 2 pkt przewagi nad wiceliderem, jednak &quot;Loftus Road&quot; to nie jest idealne miejsce do grania dla nich, ponieważ nie wywieźli stąd od dawna kompletu pkt.
Obserwuje QPR od kilku kolejek i widzę, że są na fali wznoszącej, dodatkowo nowym trenerem został J.F. Hasselbaink. Ekipa gospodarzy ma skład i potencjał by wrócić do Premier League i powinni zacząć grać na miarę oczekiwać i nie tracić pkt, żeby zacząć wspinać się w tabeli, jednak dziś o komplet będzie im ciężko z liderem dlatego myślę, że korzystnym wynikiem dla obu drużyn będzie remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Cardiff - Brentford

Sądzę, że w tym meczu będą bramki. Kilka dni temu te drużyny zagrały swoje ligowe mecze i w obu przypadkach padł remis 2:2. Oglądałem skróty tych meczów i naprawdę dużo się działo. Jeszcze jakieś 1,5 miesiąca temu Cardiff miało duże problemy ze strzelaniem bramek, ale po tym kryzysie w ataku nie ma już śladu co pokazują ostatnie wyniki: 2:2, 3:2, 2:2, 0:2, 2:0. Brentford nie jest faworytem tego spotkania, ale ostatnie kilka tygodni są bardzo dobre w ich wykonaniu. Pszczoły regularnie strzelają. W 10 ostatnich meczach tylko raz zdarzyło się nie zdobyć choćby gola, ale było to w starciu z Hull i ich solidną defensywą. Za bramkami przemawia także H2H: http://www.flashscore.pl/mecz/jJh3IVpa/#h2h;overall

Cardiff - Brentford BTS @ 1,73 Bet365 ✅ 3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Osiek mnie wyprzedził i sporo moich spotkań podał więc nie bedę dublował dodam coś od Siebie ???? .
Fulham - Ipswich
Podopieczni Graya nie wygrali od sześciu spotkań, trener niestety niema pomysłu na ten zespół lokują się dopiero na siedemnastej pozycji grają poniżej oczekiwań od początku tego sezonu dzisiaj wystąpią bez Mattila, Christiensena, Husbanda i Tunnicliffa. Przyjeżdża zespół Ipswich będący na szóstej pozycji zespół regularnie punktuje i utrzymuje się na miejscach barażowych, notują świetną serię trzech wygranych spotkań wyjazdowych pod rząd. Ostatnio zaczęli regularnie strzelać Pitman, Murphy i Spears. Zespół imponuje w kontrataku i to jest najgroźniejszą bronią jakiej Fulham musi się bać.
Zwycięstwo Ipswich @@ 2.40 Otobet ✅ ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wczoraj dobra kolejka ???? ????
Hull - Reading
Dzisiaj mamy spotkanie Hull z Reading, gospodarze już chyba wykorzystali liczbę potknięć w tym sezonie ostatnio zanotowali moment przełamania z Boltonem gdzie wygrali 1:0 po bramce Akpoma zespół wyglądał już dużo lepiej pod każdy względem jednak brakuje typowego snajpera dzisiaj wraca już Hernandez więc liczę mocno na jego skuteczność, ogromny cios w końcówce spotkania doznał zespół Hull ponieważ kapitan zespołu i filar defensywy Dawson doznał kontuzji kolana i nie wystąpi już prawdopodobnie do końca roku. Do tego dochodzi drobny uraz Bruce dlatego dziś zapewne w środku pola zobaczymy Daviesa z Maguire. Goście natomiast przyjadą dziś z serią trzech porażek z rzędu zatrudniono Martina Kuhla i wydaje mi się że zbyt pochopnie postąpiono ze zmiana szkoleniowca. Zwolnienie Clarka mogło poczekać do końca grudnia spokojnie jednak władze uznały inaczej i Kuhla zadebiutował z Prestonem z którym przegrał w fatalnym stylu 1:0. Co Ciekawe widać już zmiany nawet w bramce postanowił zrobic dlatego wydaje mi sie że nie do końca ma pomysł na zespół zmieniając niczego winnego Al Habsiego mającego ogromne doświadczenie. Dodatkowo dzisiaj na KC Stadium przyjeżdża bez Quinna i Tshiboli.
Zwycięstwo Hull @@ 1.85 Otobet :plus ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Hull - Reading (2-1)
Typ: Spotkanie/obie dr. strzelą gola 1/NIE 2.45 ⛔
Dodatkowo: 1. drużyna zdobędzie bramek over 1,5 2,09 ✅
Hull zaliczyło ostatnio serię kilku porażek jednak myślę że teraz może być tylko lepiej. Na swoim terenie radzą sobie bardzo dobrze i tracą bardzo mało bramek. Dodatkowo jak wspomniał Doberman Goście zmienili selekcjonera więc może minąć trochę czasu zanim zmiany które wprowadził zaczną dawać jakieś rezultaty. Myślę że Hull pomimo kilku braków w składzie powinno dziś ugrać korzystny wynik dodatkowo strzelając przynajmniej dwie bramki.
Kursy: Fortuna
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Typu nie neguję, ale Hull bez kluczowego środkowego obrońcy Michaela Dawsona ex-Tottenham. Typuję 2-1 dla Hull. ✅ wynik + correct score ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom