>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka Eredivisie / 23 kolejka Jupiler Pro League [24-26 stycznia ]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wróciła Eredivisie po przerwie zimowej i już sporo się działo w Holandii w tych kilku meczach. Przed Nami teraz druga po krótkiej przerwie kolejka i na czoło wysuwa się mecz PSV Eindhoven - AZ Alkmaar. Ciekaw jestem co o tym meczu sądzicie Ajax i Baltazar_Gąbka ?
Widziałem PSV w starciu na Arenie w Amsterdamie. Niby przegrali 0:1, ale nie odstawali, ba byli nawet stroną dominującą. Ajax nie zachwycił w tym meczu, tzn zachwycił akcją bramkową;) Piękne podanie Moisandera na bok a potem jeszcze piękniejsze dośrodkowanie z powietrza Schone i gol szczupakiem Sigthorssona! Super akcja. Ale PSV miało sporo z gry, swoje sytuacje jednak zmarnowali. Skład mają na pewno bardzo dobry w Eindhoven, ale jak wiadomo brakowało im czegoś jesienią i fatalne rezultaty mieli, obrona spisywała się dramatycznie, Rekik robił błąd za błędem. Zimą w okienku wzmocnili się Bryanem Ruizem, który w Fulham nie grał już prawie wcale. A na warunki Eredivisie Ruiz to gwiazda, błyszczał w Twente nie tak dawno. Z pewnością to będzie wzmocnienie. Poza tym Maher i Schaars w środku pola, jest jeszcze przecież Depay i Locadia.
AZ widziałem w meczu z Rodą w Pucharze Holandii to wygrali 2:0, ale mnie nie oczarowali swoją grą. Poza tym ich atut to zawsze gra u siebie gdzie dominują rywala i stwarzaja okazje za okazją. Berghuis niby tam coś strzela, ale jakoś nie cenię go zbytnio. Patrząc w tabelę to oba zespoły blisko siebie. Poza tym oba grają ofensywnie więc niby over się zapowiada, ale to na LIVE do polowania jak kursy będą bardzej okazale bo na razie kiepsko...
No i wg mnie jednak PSV wygra, ale też poczekam na LIVE i obczaje jak gra się klei i kurs nieco niech wzrośnie.
----------------
Ajax dwa mecze po Nowym Roku i dwie wygrane, 1:0 z PSV i 3:1 z Feyenoordem w The Klassiker w Pucharze Holandii. Gra może nie prowała, ale rywale bardzo wymagający. Na pewno Boilesen świetnie grał w obu meczach, na pewno Fischer tez dawał wiele pozytywnych akcentów i to po jego strzałach było mnóstwo zagrożenia. Dobrze też Lasse Schone. Słabiej wczoraj przeciwko Feye wyglądał Klaasen, prawie niewidoczny był. Coś tam starał się Duarte, schodził do lewej strny często przy piłce. Bojan niewidoczny zupełnie mimo zdobytej bramki.
Teraz Ajax ma przed sobą mecz z Go Ahead Eagles. Wydają się być faworytem w tym meczu i oby kolejne 3pkt.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja zagrałem ako over 2,5 w meczu Vitesse + Ajax.
Vitesse pokrywał over 2,5 od meczu z Twente u siebie, ostatnio strzela po 3 bramki na mecz w domu.
NEC mimo, że na wyjazdach nie wygrał ani razu, dla mnie sprawi tu niespodziankę,
dlatego że ostatnio gra dobrze, silną stroną jest kontratak.
Ajax powinien wygrać łatwo, mimo że nie grał najlepiej z PSV, a rywal u siebie ma dobrze wyniki w ostatnich meczach. Teraz była długa przerwa, a gospodarze zagrali bardzo słabo z Cambuur.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Lokeren - St. Liege St. Liege

24.01.2014 20:30​
Ja gram srednio na over w tym meczu po kursie 1,85 5/10.
Lider Standard na wyjezdzie gra z Lokeren, gospodarze calkiem niezle sobie radza w tym sezonie 2013/2014 i aktualnie plasuja sie na miejscu piatym w tabeli belgijskiej Jupiler Pro league. Po zimowej przerwie gospodarze z Lokeren swietnie wystartowali, swietna forma i w zanotowali takie oto wyniki 2 overy, najpierw w pucharze zniszczyli Westerlo u siebie az 4-2! Pozniej w lidze na wyjezdzie pewnie rozbili kolejnego rywala Cercle Brugge az 3-0. Goscie Standard Lież też dobrze 2-0 u siebie wygrana ze slabiutkim Oostende. Co mnie sklania glownie do tego overa ? ano to ze w swietnej dyspozycji jest obecny lider strzelcow Jupiler Pro ligi Bataszuji szesnascie goli standard lież a toz za nim na 2 miejscu z czternastoma trafieniemi jest gracz belgijskiego Lokeren Harbaboubai. Goscie w dodatku maja tez na wypadek slabszej formy Batshuayi Daniela Ezekiela ktory dobrze w tym sezonie sie sprawuje siedem goli.
Dobra forma, dobre strzelce, dobry kurs
over 2,5 5/10 1,91 comeon
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Pierwszy mecz tej kolejki w Belgii to starcie Lokeren ze Standardem Liege. Dziś wieczorem powinniśmy zobaczyć bramki z obu stron. Obie ekipy są w bardzo dobrej formie. Standard to oczywiście lider tabeli, ma aż 7 punktów przewagi nad Anderlechtem, Club Brugge i Zulte i jest w tej chwili faworytem nr 1 do zdobycia mistrzostwa kraju. Najlepszym zawodnikiem zespołu jest Michy Batshuayi, fenomenalny 20-letni napastnik, najlepszy strzelec w lidze z 15 bramkami na koncie. Długo w Belgii zapewne nie zostanie, ma papiery na dużą piłkę, ostatnio mówiło się o zainteresowaniu jego osobą ze strony Arsenalu. Michy zdobył gola w poprzednim meczu z Oostende, kiedy to Standard wygrał spokojnie 2:0. Sam mecz był pod kontrolą lidera tabeli, beniaminek nie miał nic do powiedzenia, przy odrobinę lepszej skuteczności wynik mógłby być bardziej okazały. Dziś czas na Lokeren, ale tak łatwo jak z Oostende na pewno nie będzie. Lokeren zajmuje 5. miejsce w tabeli, a ostatni przegrany mecz miał miejsce 29 listopada, kiedy to nie dali rady Mons. Gospodarze również mają w swoim składzie bardzo dobrego napastnika, Tunezyjczyk Hamdi Harbaoui ma na koncie w tym sezonie 14 goli i próbuje gonić Batshuaui&#39;ego. Lokeren rozpoczął tegoroczne zmagania ligowe od wygranej 3:0 na wyjeździe z Cercle Brugge. Wówczas udało się szybko zdobyć bramkę, później piłkarze Maesa skupili się na defensywie i starali się wyprowadzać groźne kontry. W mojej ocenie wynik był trochę niesprawiedliwy, bo Cercle stworzyło sobie kilka okazji do zdobycia bramki, ale w 70. minucie meczu na boisku pojawił się Harbaoui i swoimi 2 bramkami przypieczętował 3 punkty dla Lokeren. Na własnym boisku Lokeren w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, ma tylko 2 porażki na swoim koncie – z Club Brugge i Zulte, dlatego uważam, że stać ich na równorzędną walkę ze Standardem. H2H bardzo overowe, więc bramki z obu stron dziś wieczorem bardzo prawdopodobne.

Lokeren – Standard
BTS @ 1.66 Bet365 ⛔ 0:1
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
PSV - AZ
Zgodzę się z Robsonem, PSV powoli wskakuje na odpowiednie tory. Co prawda w Amsterdamie przegrali, lecz nie oszukujmy się, odkąd w bramce Ajaksu stanął Cillessen, jest bardzo trudno strzelić bramkę drużynie z Amsterdamu. Ajax ma najmniej straconych bramek w lidze, więc nie można tutaj mieć pretensji do PSV.
Gra wygląda lepiej, drużyna powoli wraca do kupy. W ten weekend z drugim składem ma zagrać Tim Matavz, więc pewnie niedługo ponownie go zobaczymy na szpicy, a to będzie spore wzmocnienie ofensywy PSV. Możliwe, że już jutro zagra Wijnaldum, więc kolejny powrót ważnego ogniwa 11stki Cocu.
AZ na wyjeździe wygląda słabo: 2-1-6 (11-19). Dodać trzeba również, że AZ grało w tygodniu spotkanie pucharowe, myślę, że zawodnicy mogą to jutro odczuć. PSV miało cały tydzień na przygotowanie się do spotkania i jestem pewien, że Cocu zrobił to odpowiednie.
Mam tylko jeden możliwy obraz gry jutrzejszego spotkania. PSV będzie atakowało, a AZ czekało na swoje kontry. Myślę, że jest to dobry scenariusz dla domowej drużyny. PSV ma zawodników do tworzenia gry + oczywiście atut własnego boiska. Spotkanie w Alkmaar zostało wygrane przez AZ 2:1. Moim zdaniem jednak drużyna z Eindhoven pozostanie jutro z 3 punktami.
PSV - AZ 1 @ 1.60 ✅
Jeżeli chodzi o niedzielne spotkanie Vitesse to jeszcze nie mam pomysłu. 1.25 to troszkę za mało, więc może pogram Vitesse -1. Over jest również ciekawą opcją. Nie spodziewam się, by NEC było w stanie sprawić niespodziankę, choć trzeba uważać, bo to są derby. Nie zmienia to jednak faktu, że Vitesse jest bardzo mocne, szczególnie u siebie. Czekam z niecierpliwością na informację czy wystąpi Traore. Ma w niedzielę zadebiutować, ale jeszcze nic oficjalnego.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Breda - Zwolle
Podtrzymuje swe zdanie o Zwolle jako o napompowanym balonie z którego uchodzi powietrze. Ich ostatnie dokonania tylko to potwierdzają.Breda to typowa drużyna własnego boiska. Tydzień temu planowo przegrali z Alkmaarem ale dziś mam nadzieję że powalczą o 3 punkty. Anthony Lurling skłócony z trenerem Bredy obwieścił że rozważa zakończenie kariery ale poza tym większość zawodników jest gotowa do walki. Breda na swoich śmieciach zdobyła już 17 punktów, mają dziś rywala w swoim zasięgu i powinni zrobić wszystko by oddalić się od strefy spadkowej.W Zwolle nie wystąp obrońca Darryl Lachman i nie wiadomo czy Klich będzie w składzie. Mecz trudny do typowania ale zaufam tu gospodarzom.
Breda kurs 2,30 STS wynik 1:2
Deen Haag - Feyenoord
Feyenoord dużo lepszy natomiast Haga rozpaczliwie potrzebuje punktów. Nie mówię że Haga zdobędzie tu punkty natomiast kurs 1,45 na drużynę gości jest mało opłacalny. Zwykle mecze obu ekip obfitowały w liczne spięcia podbramkowe i zwykle w kilka bramek. Pobiorę tu BTS. Na własnych śmieciach Haga na 9 spotkań bramkę zdobywała w siedmiu...
BTS kurs 1,55 STS wynik 3:2
Kusiła mnie jeszcze Roda ale niestety węgier Nemeth jest zawieszony za czerwona kartkę z meczu pucharowego co trochę ostudziło moje zapędy.
Co do wspomnianego PSV. Ja zgodzę się z tym że są na fali wznoszącej lecz ni mówmy tu po jednym spotkaniu o jakiejś stabilizacji formy. W meczu z Ajaxem rozegrali bodajże najlepsze swe spotkanie od ok 15 kolejek, tylko co z tego skoro przegrali? Alkmaar mieli to szczęście że przez połowe spotkania w tygodniu ( grając puchar ) grali przeciwko 10 graczom i z łatwością nie przemęczając sie awansowali do pólfinału krajowego pucharu. Jeszcze przemyślę to spotkanie...
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
NAC Breda - PEC Zwolle Typ: 1 @ 2.37 Pinnacle
Zwolle było jedną z rewelacji początku sezonu. Jednak po kilku wygranych podopieczni Rona Jansa zostali rozpracowani przez rywali przez co obecnie plasują się w dolnych rejonach tabeli. W dzisiejszym starciu nie wróżę gościom przełamania tej passy. NAC Breda to typowa ekipa własnego boiska, dodatkowo wspierana przez fanatycznych kibiców. Dość powiedzieć, że w obecnych rozgrywkach ze wszystkich 22 punktów aż 17 zdobyli w domu, zaś wszystkie piec pojedynków z Zwolle jakie miały miejsce w Bredzie gospodarze rozstrzygnęli na swoją korzyść. Co więcej przyjezdni do dzisiejszego starcia przystąpią osłabieni brakiem kluczowego defensora Lachmana oraz pomocnika Klicha. Dlatego też spodziewam się pewnej wygranej gospodarzy.
 
qarchu 0

qarchu

Użytkownik
Jak widzicie BTS na tak w PSV-Alkmaar? (1,55) na Betclic, lub ew. który z dzisiejszych meczy Eredivisie lub Belgijskiej Ligi polecacie na taki zakład ??
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ja tam nie jestem aż tak pewny NAC jak moi przedmówcy, więc nie wchodzę w ten bet. Może i NAC wygra, ale to nie ta sama ekipa &#39;własnego boiska&#39; co w tamtym sezonie. NAC gra bardzo zapobiegawczo w tym sezonie i to mi się kompletnie nie podoba. Mówi się też o tym, że trener Gudelij nie jest zadowolony z defensywy NAC i podobno dziś Kwakman ma zająć miejsce na ławie - nie wiem jak bardzo sprawdzone jest to info, ja odpuszczam to spotkanie.
ADO -Feyenoord
Krótko i na temat, ponieważ goni mnie troszkę czas. Może i Feyenoord dziś wygra, choć na pewno nie pograłbym ich po 1.50. Feyenoord coś tam gra, ale jednak nie potrafi trzymać się planu przez 90 min. Idealnym przykładem było spotkanie z Ajaksem. Pierwsze 20-25 min bardzo dobre, a później już linie się rozjechały i Ajax wykorzystał luki w defensywie. To samo było w Utrechcie, z tym, że tam Feyenoord strzelił 5 bramek, ale jakby nie patrzeć Utrecht wpakował im 2.
Myślę, że i ADO strzeli minimum jedną bramkę. Ofensywnie jest Feyenoord mocny, jeżeli Pelle ma swój dzień. Gorzej z ofensywą bo systematycznie tracą bramki, moim zdaniem dziś będzie podobnie. Jeżeli ADO zagra na poziomie, a wypadałoby bo mają nóż na gardle... to powalczą dziś na pewno. Spotkanie na De Kuip zakończyło się zwycięstwem Feyenoordu 4-2, w poprzednim sezonie Ado wygrało 2-0, wcześniej na De Kuip było 3-2... jak widać, Bociany wiedzą jak strzelać bramki Portowcom.
Najciekawszymi opcjami na ten mecz są moim zdaniem takie propozycje:

ADO - Feyenoord powyżej 2,5 bramek @ 1.48 ✅
ADO powyżej 0,5 bramek @ 1.40 ✅
ADO powyżej 1,5 bramek @ 3.20 (delikatnie) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
omerta 968

omerta

Użytkownik
Odnoszę wrażenie, że jesteś strasznie uprzedzony do Feyenoordu. Tydzień temu stawiałeś mocno przeciwko Portowcom w starciu z Utrechtem i skończyło się pewnym zwycięstwem 5-2. W pierwszej części sezonu też zdarzały Ci się typy „anty-Feyenoord” i nie przynosiło to pozytywnych rezultatów. Także proponowałbym odstawić na bok uprzedzenia. Raczej w przypadku podopiecznych Ronalda Koemana widziałbym problem w absencji młodego Tonny’ego Vilheny – podstawowego środkowego pomocnika, który tydzień temu zaliczył bardzo udany występ (bramka + asysta). Z drugiej strony w szeregach Den Haag nie wystąpią napastnicy Mathias Gehrt (6 goli) i Michiel Kramer (3 trafienia), co w dużym stopniu ogranicza możliwości Bocianów, więc &quot;straty&quot; porównywalne.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Belgia 1
RAEC Mons - KV Mechelen

Typ: 1 DNB @ 1.83 B365 | 1x @ 1.53 B365
Ten mecz powinien wygrać główny kandydat do spadku. W tym roku jeszcze u siebie nie grali, lecz przed przerwą zanotowali 3 przyzwoite mecze (2 W, 1R) z silniejszymi (co nie trudne) rywalami. Poprzednie spotkanie gości to zwycięstwo nad Anderlechtem odniesione na własnym boisku. Na terenie rywala radzą niewiele lepiej niż dzisiejszy przeciwnik. Mój najmocniejszy argument to absencje kadrowe: http://injuriesandsuspensions.com/belgium-pro-league-injuries-suspensions-62/
Z ostatniego meczu wypada tylko środkowy obrońca, lecz widzę, że podstawowy def. pomocnik i inni, to znaczne osłabienie defensywy Mechelen. Być może zagra S. Michalski. Obydwie drużyny sporo goli tracą, lecz ofensywa nie jest ich mocną stroną. Większość drużyn podobnie jak i dzisiejszych rywali dzieli przepaść z pierwszą 6-ką ligi, jeśli chodzi o ten element gry. H2H jest korzystne dla Mons, choć remis także się może przytrafić.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Odnoszę wrażenie, że jesteś strasznie uprzedzony do Feyenoordu. Tydzień temu stawiałeś mocno przeciwko Portowcom w starciu z Utrechtem i skończyło się pewnym zwycięstwem 5-2. W pierwszej części sezonu też zdarzały Ci się typy „anty-Feyenoord” i nie przynosiło to pozytywnych rezultatów.
Jeżeli dobrze przewałkujesz moje bety w Eredivisie, to na pewno zauważysz, że nie raz również stawianie przeciwko drużynie Koemana dało dużo zarobić. Zdarzało się również, że stawiałem też na Portowców (z różnymi rezultatami). Tu nie chodzi o żadne uprzednie, ponieważ kiedy Feyenoord gra dobrze i skuteczne to śmiało o tym mówię. Feyenoord jest ogólnie niestabilną drużyną i każdy kto głębiej siedzie w Eredivisie dobrze o tym wie. Ja osobiście uważam, że Feyenoord nie da rady uplasować się w TOP3 w tym sezonie i kiedy widzę jakieś możliwości u rywala to staram się to wykorzystać. A to, że nie zarobiłem na tym tydzień temu czy kiedyś tam na początku sezonu to dla mnie jest żadną statystyką, sprawdź tematy z ostatnich 2/3 sezonów a zobaczysz ile razy typy przeciwko Feyenoordowi dały zarobić, a zdarzało się, że i typy na Feyenoord również.
Kwestia rywala, formy, braków - a nie, że gra Feyenoord to stawiam przeciwko niemu.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
PSV - Alkmaar
Oprócz tego co powyżej napisał Ajax mam tylko jedna rzecz do dodania...
Mam taką zasadę że w meczach topowych drużyn eredivisie gdy nie wiem co grać to gram over. Over w takich spotkaniach wpada zwykle w 70 % spotkań. Być może obecne miejsca obu ekip nie wskazują na to by móc powiedzieć o jednaj bądź drugiej &quot; ekipa topowa &quot;, lecz tak czy siak w Holandii zaliczane są do wielkiej piątki ( Ajax , Feyenoord,AZ ,PSV oraz Twente ). Na PSV nie mogą się skusić ze względu na ich jednak nieustabilizowaną formę...
over 2,5 kurs 1,50 STS wynik 1:0
Jeżeli analiza sie przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Mons-Mechelen x2 1.57 bet365✅0:2
Gospodarze ostatnio dostali srogie lanie od zespolu ktory ma ten sam cel- utrzymac sie w lidze.Goscie podbudowani zwyciestwem z Anderlechtem tanio skory nie sprzedadza. A ze na lawce trenerskiej siedzi Vercauteren stawiam bardziej w strone przyjezdnych.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Genk-Gent 1 1.90 bet3651:2⛔jak wymienia tych murzynow pewnie zaczna wygrywac...
No cóż, Genk dopadł kryzys przegrywają mecz za meczem, ale jak może być inaczej skoro zawodnicy nie potrafią przyjąć piłki będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem.W czwartek miało miejsce spotkanie kibiców z zarządem, wyjaśniono parę spraw i wszyscy obiecali wsparcie dla drużyny lecz jak długie będzie to wsparcie zależy od samych piłkarzy.3 punkty są im bardzo potrzebne, w drużynie są naprawdę zdolni zawodnicy i wierzę że w końcu przelamia ta serię i zaczną wykorzystywać 100 procentowe sytuacje.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Genk-Gent 1 1.90 bet365
No cóż, Genk dopadł kryzys przegrywają mecz za meczem, ale jak może być inaczej skoro zawodnicy nie potrafią przyjąć piłki będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem.W czwartek miało miejsce spotkanie kibiców z zarządem, wyjaśniono parę spraw i wszyscy obiecali wsparcie dla drużyny lecz jak długie będzie to wsparcie zależy od samych piłkarzy.3 punkty są im bardzo potrzebne, w drużynie są naprawdę zdolni zawodnicy i wierzę że w końcu przelamia ta serię i zaczną wykorzystywać 100 procentowe sytuacje.

obie ekipy maja potezna serie bez x patrzac na gre obu ekip to dzis ten x powinien pasc kurs @3.5 warty gry
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Genk vs. Gent o3.5, 3.20 SportingBet 0.5/10 ⛔ 1:2 ???? Ten Genk to jednak trzeba odpuścić. Teraz zmiana trenera, może coś się zmieni w tej drużynie. To nie może być tak, że tylko jeden piłkarz gra - Vossen. Reszta to statyści na miarę I-ej polskiej ligi.
A ja tutaj zaszaleję lekko. Oba zespoły mają coś do udowodnienia. Genk nie wygrał bowiem od sześciu spotkań, goście natomiast przy pięciu ostatnich meczach trzykrotnie ulegli. Wszystkie te pojedynki to porażki w lidze, a triumfy w towarzyskim starciu oraz pucharowym. Widać, że są kłopoty w obu przypadkach. Genk ma niezwykły problem ze skutecznością. W swoim meczu przeciwko Zulte-Waregem, Vossen wypracował trzy okazje swoim partnerom. To on jest jednak strzelcem i to on powinien dostawać takie piłki. Niemniej jego partnerzy jakby się zablokowali. Gandawa ma podobny kłopot - zaledwie trzy gole na pięć spotkań to naprawdę mało. Dzisiaj obie drużyny będą zatem chciały się odblokować. Liczę na bardzo otwarty mecz, ponieważ jedna, jak i druga ekipa potrzebuje mocnego akcentu by wrócić do gry o czołową szóstkę. Co prawda gospodarze wciąż się e niej znajdują, ale już goni ich Kortrijk. Gandawa natomiast ma sporą stratę i dzisiaj to będzie kluczowy mecz dla tej drużyny. W Genku zabraknie wciąż De Ceulaera (14/1 napad). Ponadto nie ma w kadrze Mboyo (8/3 napad), który trafił do zespołu właśnie z Gentu. Jest natomiast Sekou Cisse, który dopiero dołączył do gospodarzy. Goście bez Asare (20/0 pomoc). H2H dość overowe - 4 mecze to dwa klasyczne overy i dwa o3.5. Dzisiaj nieco szalenie idę w ten mocy over no, ale niemoc musi zostać przełamana z obu stron - oczywiście bez szaleństw ze stawką, ale kurs opłacalny do grania.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Po wczorajszym nieudanym dniu dziś raczej prochu nie wymyślę więc idę po najmniejszej linii oporu...grając na faworytów. ZImy takiej jak w Polsce w Holandii nie ma ( temperatura ok 5 stopni ) Zarówno Vitesse jak i Ajax powinny to wygrać. Ajax bez siema de Jonga w tygodniu radził sobie naprawdę świetnie. Do składu Vitesse wraca Haavenaar...
Vitesse 1/1 + Ajax kurs łączny 2,35 STS
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Anderlecht-Club Brugge ov.2.5 1.65 bet365⛔2:0
Zapowiada sie ciekawy mecz, w obu druzynach w srodku obrony graja mlodzi zawodnicy co za tym idzie?duzo wolnej przestrzeni i bledy w obronie ,stad porazka Anderlechtu z Mechelen.Do skladu Club Brugge wraca Tom de Sutterktory bedzie chcial cos udowodnic na Parc Astrid.

Jesli mialbym wybierac miedzy szkoleniowcami ,zdecydowanie stawiam na Michaela Preud&#39;homme dlatego polecam x2 2.40 bet365⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom