>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

20. kolejka La Liga [18.1 - 21.1.2019r.]

Status
Zamknięty.
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Getafe - Alavés pt. Godz 21:00
Typ: Getafe over 2,5kartek @1.83 bet365
0 kartek ⛔

No to zaczynamy kolejkę ????
Obie drużyny zaskakująco dobrze sobie radzą w tym sezonie, wszyscy się spodziewali walki o utrzymanie a ci walczą o grę w Europie....
Getafe, drudzy na liście pod względem otrzymywanych kartek, w 19 spotkaniach zarobili aż 60zoltych i 3 czerwa co daje średnia ponad 3,3/mecz.U siebie aż w 7 na 9 rozegranych meczy otrzymywali min. 3 kartki. Są w gazie-4 ostatnie meczy typ wchodził.
Alavés na wyjazdach też prowokuje że rywale kartkują-6/10 wyjazdów typ na plus, jedynie z drużynami underowymi by nie weszło
Sędziuje Manuera Montero, sprzyjający typowi również, średnia 6,1/mecz.Sedziowal już w tym sezonie w Coliseum z Levante, gdzie pokazał gospodarzom 4żk i czerwo bezpośrednie
Stawka 3/10
Pzdr
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Getafe vs. Alaves
Typ: Suma czerwonych kartek - więcej niż 0.5 ⛔
Kurs: 3.3 (E-toto)

No cóż...nie będę specjalnie oryginalny w tym co uzasadnia moje typowanie na ten mecz. Spotkanie będzie prowadził pan Munuera Montero a historia jego sędziowania obfituje w dużą ilość &quot;żółtek&quot;. Wiadomo w lidze takiej jak hiszpańska arbiter musi często studzić atmosferę i karać za zasłużone przewinienia a jak pokazują statystyki - pan Montero nie boi się sięgać po kartoniki. Myślę, że podobnie może być i w tym meczu tym bardziej, że jak spojrzymy na tabelę to drużyny ze sobą sąsiadują. Oczywiście, każda drużyna ma inną ale ważną motywację do uzyskania pozytywnego wyniku spotkania chociaż bardziej zmotywowane powinno być jednak Getafe, które musi trochę odjechać Betisowi więc jak już &quot;czerwo&quot; miałoby zostać wyciągnięte to myślę, że będzie ono dla gracza gospodarzy (ale to już tylko i wyłącznie moje bardzo luźne przypuszczenie).
Edit: Getafe &quot;rozjechało&quot; Alaves a sędzia Montero nie zawiódł - 6 żółtych kartek.
Ale jednak...aż 6 &quot;żółtek&quot; i ani jednej czerwonej? o_O
Rezultat - jeden Kazimierz Wielki wyjechał do buka.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Celta Vigo - Valencia typ Valencia kurs 2.50 forBET
Celta Vigo zmaga się nadal z kontuzjami Aspasa czołowego napastnika tej drużyny oraz z Costasem. Występ pod dużym znakiem zapytania stoi że nie zagra czołowy skrzydłowy Sisto, który zagrał bardzo dobre Mistrzostwa Świata w Rosji i jest to na pewno taki zawodnik, który bardzo dużo wnosi do zespołu oraz Mazan. W Valencii nie zagrają Guedes,Jimeneza oraz gracz, gdzie drużyna może odczuć jego brak Kondogbia bardziej deffensywny pomocnik. Przechodząc do wyników tych drużyn to Celta Vigo zajmuje dopiero siedemnastą pozycję tuż nad strefą spadkowa. Ostatnie trzy spotkania Celta Vigo przegrała Vallecano, Athletic Bilbao oraz Barcelona. Valencia odrobiła wynik z pierwszego spotkania w Pucharze Króla i ostatecznie awansowała do kolejnej rundy. Valencia ma jeszcze cień szansy na walkę o Puchary więc jeśli zaczną solidnie wygrywać swoje mecze to stoi przed ni mi wielka szansa zagrać chociażby w Lidze Europy. Zwycięstwo w dużym stopniu przybliży Valencie do walki o Puchary. Celta tak samo chciała by już grać w bezpiecznym miejscu w tabeli, ale według mnie Valencia na ten moment jest lepszym zespołem i prawdopodobny brak Sisto i Aspasa powinien się do tego przyczynić. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Getafe :-: Alaves
35. powyżej 5.5 kartek @ 1.65


Nie widziałem jak ugryźć to spotkanie, ale po przeczytaniu postów w dziale HISZPANIA pójdę w stronę kartek. Obie drużyny są rewelacją obecnych rozgrywek i widać, że obie mają apetyty na europejskie puchary. Dzisiejszy mecz z pewnością sporo nam powie na temat tych drużyn, której to bardziej zależy aby pokazać się na arenach europejskich. Do samego typu skłoniły mnie nie tylko komentarze ale przede wszystkim sędzia tego pojedynku Jose Munuera, który wykręca dość dużą ilość kartek na mecz i co najważniejsze nie boi się ich pokazywać. Na dodatek gdy spojrzymy na H2H to widzimy, że mamy dość sporo ilość fauli w samych spotkaniach, ale również i kartek. Mam nadzieje, że samo spotkanie nie zawiedzie i nie zobaczymy nudnego 0:0. Dla obu drużyn jest to mecz dużej rangi, a zaraz obok spotkania Real Madryt - Sevilla może to być hit tej kolejki.
 
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Getafe - Alaves 1/tak @5.20 Fortuna ⛔
1 @2.02 ✅
+1.5 @.1.59 ✅
BTTS @2.33 ⛔

Ja zaryzykuję takim typem, tak żeby na pełnej wjechać w kolejkę. Ogólnie kursy na +1.5 i BTTS w tym meczu są duże (1.60, 2.30), ja jednak myślę że w tym meczu mogą się posypać bramki. Obie drużyny (zwłaszcza Alaves) zrobiły progres i teraz są poważnymi kandydatami w walce o LE a być może nawet o LM patrząc na dyspozycję Realu czy nieraz Sevilli. Obie drużyny grają dobrą piłkę, Getafe mnie jednak bardziej przekonuję, są lepiej poukładaną drużyną, groźną zwłaszcza u siebie, co pokazali ostatnio z Barceloną, gdzie zagrali naprawdę dobrze. Mam nadzieję że nie zobaczymy tutaj asekuracyjnej gry (bo i taki scenariusz jest możliwy) tylko że obie drużyny pójdą na wymianę ognia i pokażą swój prawdziwy potencjał z tego sezonu. Alaves zaskakuje, jadą trochę na szczęściu i to szczęście w końcu ich opuści, jednak Getafe odkąd próbuje grać bardziej ofensywną piłkę nie ma już tak stabilnej defensywy i myślę że jeśli mecz się rozkręci to goście trafią tu do siatki. Liczę na dobre, emocjonujące spotkanie, bo takie powinno być między 5 i 6 drużyną w tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Real Madryt - Sevilla
Typ: Sevilla strzeli ponad 1,5 gola
Kurs: 2.63
Bukmacher: Unibet
Spodziewam się tutaj totalnej katastrofy ze strony Realu. Ostatnie mecze z Realem Sociedad oraz z Betisem (zaledwie 26% posiadania piłki przez Real) były koszmarne. Zawodników Sevilli nie trzeba jakoś motywować, jeśli pokarzą swą najlepszą twarz z tego sezonu to z Realu może nie być co zbierać. W Realu nie ma trenera, nie ma atmosfery, nie ma formy a Ci, którzy mogli by coś wnieść są kontuzjowani. Jeśli w takiej drużynie najlepszym graczem w ostatnich meczach jest Vinicius to ja nie mam słów. To jest niewyobrażalne że można się tak stoczyć w ciągu kilku miesięcy. Nie wiem jaki Real będzie w ofensywie bo trochę tego potencjału zostało ale jakoś o defensywę jestem spokojny. Spokojny w tym sensie że na pewno będą popełniać masę błędów co taka drużyna jak Sevilla wykorzysta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
D 86

dzordan89

Użytkownik
Jutro Real - Sevilla a sędziuje Antonio Mateu Lahoz. Czyli wiadomo w co warto uderzyć. Overy kartkowe i to te najwyższe. Niedawno sędziował spotkanie Sevilla - Atletico czyli jeden z hitów i ważnych spotkań w czołówce tabeli. Wynik 1:1 i 12 żółtych kartek. Jutro kolejny mecz bardzo ważny dla układu tabeli. Sevilla drużyna która łapie mnóstwo kartek. A w Realu wiadomo Ramos, Casemiro, Valverde. Dodatkowo mają Viniciusa który jest bardzo szybki i często faulowany.
Oprócz kartek można zaryzykować Seville. Dziś kontuzje doznał Navas i do składu został powołany Courouis który nie wyleczył w pełni kontuzji. Ciekawe czy trener zaryzykuje odnowienie kontuzji czy da szanse młodemu Zidanowi. Dodatkowo Benzema ze specjalną szyną na palcu. Jednak jest to ogromny dyskomfort w czasie gry i walki bezpośredniej z twardo grającymi obrońcami.
Podsumowując
Kartki overy + kartki na live
Sevilla 4,66 sts
Kartka Banega, Casemiro, Sarabia, Vazquez
Rzut karny 2,5 sts
Czerwona kartka 3,4 sts

Edit Bardzo słaby mecz Sevilli. Nastawili się na kontre i mieli znakomotą szanse w pierwszej połowie. Pod koniec dostali bramke z dystansu. Lahoz 2 mecz z rzędu Lahoz mało kartek. Pojedzie za tydzień na jakieś Levante i znów zrobi festiwal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Huesca :-: Atletico
Atletico @ 1.68


Atletico musi bardzo szybko zamazać plamę po odpadnięciu z Pucharu Króla, a dzisiejsze spotkanie jest ku temu najlepszą okazją. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, ale to nie oznacza, że to spotkanie będzie należało do łatwych i przyjemnych. Jestem zdania, że Atletico sporo się tu natrudzi aby odnieść zwycięstwo. Kurs na zwycięstwo gości dość wysoki, a to z tego względu, że Atletico zmaga się z kontuzjami. Z tego co widzę nie zagrają: Costa, Saul, Savić, Filipe Luis, Vitolo, Kalinić czy Martins.
Wszystko w nogach Griezmanna...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Real-Sevilla sob. GODZ. 16:15
TYP: Kartka przed min 24.00 @1.83 bet365

30.min oj pogniewamy się...
Memory-fajf-Mateu Lahoz-wszystko jasne ???? Tylko ostatnio w Pucharze króla gdzie sędziował się nie udało, ale dziś zupełnie inna waga spotkania. Wiecie że praktycznie zawsze to gram, gdy sędziuje señor Lahoz więc nie będę się powtarzał dzordan89 opisał już, ja dodaje moja propozycje
Stawka 2/10
Pzdr
Edit: ibis życzę powodzenia, jednak nie przypalałbym się za bardzo. ATM jak mają wygrać to jak zwykle 1:0 i już bym to wolał pograć niż niecałe @1.70 tym bardziej że trafili chyba na najgorszego przeciwnika, wbrew pozorom ostatnie miejsce jest mega pułapka. Wygrali z Betisem, remis z Villarreal , jednobramkowa porażka z Realem.... Atleti wymeczone po pucharach, ciężko to widzę.
Ewentualnie mógłbym polecić kartkę Godina @2.2 betfair, ma już 4,jak nie dziś to za tydzień będzie pefka-za 3 kolejki grają z Realem. Powodzenia
 
K 0

koyot92

Użytkownik
18:30 Huesca - Atletico
Over 9,5 rr @ 1.7 STS

Ja też widzę tutaj ciężką przeprawę Atletico, sporo kontuzji + gra w pucharach, a Huesca ostatnio gra lepiej i przy swojej tragicznej sytuacji w lidze nie mają nic do stracenia zwłaszcza z takim rywalem (Z Realem nabili 11rr !). Gospodarze na 9 spotkań ligowych u siebie 7 razy kończyli overem 9.5 rzutów rożnych. I tutaj uważam, że będzie podobnie Huesca będzie atakować i bić rożne, a Atletico pewnie przy tym co pokazują na wyjazdach nie zamkną meczu już w pierwszej połowie więc też dołożą kilka rożnych (w spotkaniach wyjazdowych wykonują średnio 6.67 rzutów rożnych na mecz).
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Myśle że Huesca tu musi ruszyć i nie kaukulowac wobec kontuzji wyżej wymienionych zawodników idę w kierunku overu goli, sam Grizman troche mało myśle ze btts realny.. Huesca wyciagnela jakiegos faceta z Segunda ktory gral dosc dlugo w niższych ligach zawsze dużo strzelal wierze w niego ????
Obie gol 2.3 forbet
Huesca Atletico 18:30 19.01.2019
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Na jutro na przełamanie kartka Willa José z Sociedad.,ma 4 kartki @2,62 betfair, WH i inni, pasowałoby się wyczyścić na derby...
Oraz over 2,5kartek Rayo @1.83 bet365 ostatnimi czasy najbardziej overova drużyna jeśli chodzi o kartki a i Baski prowokują dużo kartek u rywali.
Jeszcze mecz Villarreal-Bilbao:
Typ:eek:bie drużyny over 1kartki @1. 50 bet365, kurs słaby ale obie zbieraja
Kartki jak grzyby, walczą o utrzymanie a sędziuje Undiano Mallecano ze średnią ponad6k/mecz,....
Ostatnio analizuje pod każdym wzgledem i co napisze na forum to zonk, a co gram a nie napisze to wejdzie, jakaś chora passa także sami pomyślcie zanim pograć cię czy warto.......
Pzdr
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Vallecano-Real Sociedad
Typ-1
Kurs-2.75--- było blisko
Gospodarze chyba się obudzili i po 3 zwycięstwach z rzędu wydostali się z ostatniego miejsca.Dzisiaj podejmują Real S. który 06.01 pokonał na wyjezdzie Real Madryt 2-0. Wyczyn godny uwagi,choć ja uważam że dzisiaj mogą się zachłysnoć i przegrają ten mecz.
Real jest 7 w tabeli ma 25 pkt,gospodarze są na 18 miejscu z 19 pkt,ale jak wygrają dzisiaj zbliżą się na 3 pkt.
Wogóle tabela jest ciasna ,od 7 do 18 miejsca jest tylko 7 pkt różnicy.
I tak bez analizy zapodam suchy typ,Bilbao wygra w Villarreal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Dzis mysle drodzy Panstwo,ze Baskowie nie przegraja,pomimo kontuzji Aduriza ciagna ta gre i od dluzszego czasu odbijaja sie od dna grajac skuteczna pilke. Zolta lodz podwodna gra dosc przecietnie i licze tu na conajmniej remis ze strony gosci a bts to powinien wejsc spokojnie.
Gramy tu 2 dnb i bts. 1:1 ✅
Gracze ze z Valencii takze tanio skory nie oddadza, Real ostatnio fajny w mecz w CDR i przestrzelony karny w koncowce.Troche zdrowia zostawili.Na wyjezdzie nie bedzie im lekko zwlaszcza ze Levante musi u siebie punktowac chcac sie utrzymac.Bardzo mozliwy remis ✅wiec mozna podwojna szansa to grac lub 1 dnb czyli bez remisu.
2:two:fistbump:
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LA Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - CD Leganes
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 1,47
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela dla przypomnienia:

Barca u siebie ma na koncie 7 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę, natomiast Leganes na wyjazdach ma bilans 1 zwycięstwa, 3 remisów i 7 porażek. Jakim składem dysponuje Barcelona każdy wie i tutaj nie ma sensu pisać o ofensywie gospodarzy. Goście nie dość, że nie radzą sobie na wyjazdach i mają problem ze zdobywaniem goli, to dzisiaj zagrają jeszcze bez swojego najlepszego strzelca w drużynie napastnika Carrillo (18 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie). Ja w tym meczu u gości nie widzę nic czym byliby w stanie przeciwstawić się Barcelonie. Moim zdaniem to będzie jednostronny mecz i pytanie tylko iloma golami różnicy wygrają gospodarze. Ja wybieram skromną linię handicapa -1.5 na Barcę, bo z tym nie powinno być większych problemów. Oprócz Carrillo w Leganes nie zagrają również obrońca Bustinza (11 występów w tym sezonie), pomocnicy Ruben Perez (17 występów w tym sezonie) i Szymanowski (bez występu w tym sezonie) i napastnicy Merino (6 występów w tym sezonie) i Arnaiz (bez występu w tym sezonie). Barcelona na to spotkanie bez obrońcy Umtiti (7 występów w tym sezonie) i pomocnika Rafinhy (5 występów w tym sezonie). Tutaj Barca będzie przeważać w każdym elemencie gry nad swoim rywalem i Leganes bez swojego najlepszego strzelca nie będzie mieć nawet cienia szansy na jakiś korzystny rezultat. Takie moje zdanie. Zobaczymy.
✅ 3-1
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Rayo vs Sociedad
ov 2.5 @ 1,91 unibet ✅
Trochę na kolanie bo czas mnie goni a po za tym do spotkania kilkanaście minut. Już wielokrotnie pisałem, dlaczego gram overy w spotkaniach Rayo i nie będę znów pisał tej samej śpiewki (odsyłam tutaj)
Na pewno tutaj nie będzie gry na remis, Rayo gra zdecydowanie o trzy punkty i wyjście ze strefy spadkowej. Sociedad w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Doskonale wiedzą, że obrona Rayo to jedna z najgorszych defensyw w lidze i spokojnie powinni coś ustrzelić tym bardziej, że gospodarze będą się często otwierać i szans na kontry będzie mnóstwo. Ja znów widzę spotkanie o wiele bardziej overove niż sugerują nam to buki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
maer 210,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Godz: 18:30
Spotkanie: Levante UD - Real Valladolid
Typ: Levante UD✅2:0
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Hiszpanii gdzie w tamtejszej Primera Division w 20 kolejce ligowej o punkty na Estadi Ciutat de València zmierzą się ze sobą miejscowe Levante Unión Deportiva a w gości przyjedzie zespół Real Valladolid Club de Fútbol.
Levante UD w tym sezonie ligowym w swoich 19 meczach zdobyło 23 punkty co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej natomiast Real Valladolid plasuje się na 15 pozycji w tabeli hiszpańskiej Primera Division ze zdobytymi 22 oczkami w swoich 19 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 4 przegrane i bilans bramek 15-21 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 5 remisów oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 9-9.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły w tabeli ligowej dzieli tylko punkt do tego strefa spadkowa jest bardzo blisko i ten kto tutaj wygra trochę od niej odskoczy i moim zdaniem to będzie zespół gospodarzy który gra na swoim terenie do tego potrafi ogrywać gości z Valladolid na swoim Estadi Ciutat de València i moim zdaniem mało ważne że w tym sezonie ligowym goście na wyjazdach grają lepiej niż u siebie gdyż to bardzo ważne spotkanie dla zespołu Levante UD które jeśli wygra to oddali się też od rywala z którym może walczyć w tym sezonie ligowym o utrzymanie w Primera Division.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Bukmacherzy trochę przesadzają z tymi kursami na Eibar. Espanyol wyszedł z dołka co pokazały ostatnie spotkania. Na dodatek goście znowu strzelają gole. Jak bym miał coś tu wybierać to BTS bądź wygraną gości.
Co wy o tym sądzicie?
PS.
Już jutro pierwsze spotkania ćwierćfinałowe Pucharu Króla - będzie się działo!
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Bukmacherzy trochę przesadzają z tymi kursami na Eibar. Espanyol wyszedł z dołka co pokazały ostatnie spotkania. Na dodatek goście znowu strzelają gole. Jak bym miał coś tu wybierać to BTS bądź wygraną gości.
Co wy o tym sądzicie?
PS.
Już jutro pierwsze spotkania ćwierćfinałowe Pucharu Króla - będzie się działo!
Kursy na Eibar lecą w dół,ale tym bym się nie sugerował,nie raz już tak było a potem zonk.
Jak już to można pograć btts,tu bramki zobaczymy,przeglądając statystyki można zobaczyć,że w większości ich meczy bramki padały,nie ważne z kim grali.
Ja to widzę jakieś 1-1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom