>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

20. kolejka LOTTO Ekstraklasy (12.12-13.12.2017)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
&quot;Wykorzystuję Jokera w tej kolejce&quot;
Jagiellonia - Korona
podwójna szansa 0-0 @1,7
fortuna ⛔
obie strzelą @1,65 fortuna ✅
Gospodarze przystąpią do tego meczu po dwóch wygranych z rzędu, natomiast goście po imponującej serii bez porażki dość niespodziewanie przegrali w ostatniej kolejce na swoim stadionie z Arką aż 0:3 i na wygraną czekają już 2 kolejki, bo wcześniej zanotowali remis z pasami w delegacji. Faworytem jest zespół Jagiellonii i również uważam, że ma większe szanse na zwycięstwo, ale istnieje duże prawdopodobieństwo podziału punktów, patrząc oczywiście ze statystycznego punktu widzenia, Jaga o dziwo lepiej sobie radzi na wyjazdach niż u siebie, gdzie zanotowała 3 remisy, natomiast korona na najczęściej remisująca drużyna ligi jeśli chodzi o delegacje, na wyjazdach ugrali już 6 remisów. Dla bezpieczeństwa zasłaniam się podwójną szansą, czyli remis albo do przerwy albo na koniec. Drugi typ to obie strzelą, również uważam, że jest bardzo prawdopodobny, patrząc na najnowszą historię bezpośrednich pojedynków, czyli biorąc 5 ostatnich starć za każdym razem był BTS, oczywiście jak sięgniemy głebiej to trafiały się mecze bez bramek lub też tylko ze zdobyczą jednej z drużyn, jednak myślę, że jutro bardzo prawdopodobny jest wynik 1:1 lub zwycięstwo jednych lub drugich 2:1.
Piast - Legia
Legia @1,82
fortuna ✅
Legia +1,5 gola @1,82 fortuna ⛔
W tym meczu widzę zwycięstwo Legii, mimo, że Piast ostatnio zaczał regularnie punktować i nie przegrał 4 kolejnych meczy odnosząc 1 zwycięstwo i 3 remisy, natomiast Legia czeka na wyjazdowe zwycięstwo od dwóch kolejek, najpierw przegrała w Kielcach, a następnie zremisowała z Sandecją w Niecieczy, więc myślę, że jutro za wszelką cenę będzie chciała wygrać, żeby utrzymac kontakt z Górnikiem, którego czeka ciężki wyjazd do Gdyni na mecz z Arką i w Warszawie pewnie liczą na stratę punktów przez lidera. Jeśli chodzi o drugi typ to uważam, że Legia jeśli strzeli pierwsza bramkę to nie zadowoli się jedną ą jak również nie będzie chciała ryzykować ewentualnego remisu gdyby Piastowi udało się wyrównać, na ostatnie 5 meczy 4 razy strzelała minimum 2 gole, natomiast Piast w 5 ostatnich meczach 3 razy tracił minimum 2 bramki. H2H bezpośrednich starć również na korzysć Legii, dotychczas rozegrali między sobą 17 meczy 11 razy górą była Legia, 2 razy wygrał Piast i 4 razy podzielili się punktami, uważam, że jutro Legia dopisze sobie 12 zwycięstwo w konfrontacji z Piastunkami.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Jagiellonia-Korona
Typ:1
Kurs 2.15
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada nam się pierwsze spotkanie 20 serii spotkań w polskiej ekstraklasie piłkarskiej, w którym ekipa Jagielloni Białystok przed własną publicznością podejmowała będzie Kielecką Koronę , gospodarze na chwilę obecną po 19 seriach spotkań zajmują 3 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 33 oczek an swoim koncie , do tej pory zespół z Białegostoku zanotował 9 zwycięstw 6 podziałów punktów oraz 4 porażki, goście natomiast są 2 pozycje niżej i ugrali 3 oczka mniej a ich bilans to 8 wygranych 6 remisów oraz 5 porażek , jednak ta ich gra wyjazdowa nie wygląda zbyt dobrze, bowiem zanotowali tam od początku sezonu zaledwie 1 zwycięstwo z zespołem Gdańskiej Lechii gdzie niespodziewanie pokonali Gdańszczan aż 0:5, co zarazem na pewno było najwyższą wygraną w ekstraklasie na wyjeździe. Gospodarze w tym spotkaniu są faworytem do dopisania sobie kompletu punktów bowiem ostatnio na własnym stadionie rzadko traca punkty, do tego stwarzają sobie sporo sytuacji do zdobycia bramki, które poźniej potrafią przełożyć na bramki,myślę że to spotkanie będzie otwarte bo żadna z ekip nie będzie się w tym meczu broniła, obie mają kim straszyć z przodu ponieważ Korona ma najwięcej obok zabrzańskiego Górnika strzelonych bramek a Jagiellonia na swoim stadionie na pewno 2 bramki jest w stanie wbić , dlatego też moim zdaniem tutaj po 90 minutach to gospodarze okażą się zespołem o jedną bramkę lepszym, stawiam na dokładny wynik 2:1.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Typ: Remis (Jagiellonia wygra = zwrot)
Kurs: 1,8
Bukmacher: forBet
Status: ▶
Typ: Obie drużyny zdobędą gola
Kurs: 1,7
Bukmacher: forBet
Status: ✅
Jagiellonia zaczęła lepiej punktować, ale jej czyste konta w ostatnich meczach były bardziej zasługą rywali (tak jak np. w ostatnim meczu z Sandecją, gdzie jak nie z karnego to z dobitki powinien być gol), pozwoliło to osiągać korzystne rezultaty strzelając mało bramek. Dodatkowo ze składu wypadnie Łukasz Burliga, co przekonuje mnie, że w tym spotkaniu podopieczni Ireneusza Mamrota stracą bramkę. Korona moim zdaniem chyba zaczyna już odczuwać granie każdego meczu na 100% (a było ich trochę więcej z racji 1/4 Pucharu Polski). Zaczęły pojawiać się absencje czy utrata koncentracji (widać to wyraźnie w spadku formy defensywy). Świetna forma zespołu z Kielc nie miała aż takiego wielkiego odbicia na wyjazdach, dlatego mimo ich wielkiej chęci do natychmiastowego odgryzienia się to jakoś nie mam ochoty stawiać na wygraną gości w tym meczu, ale nie odmawiam im strzelenia bramki w tym meczu a także możliwości urwania punktów drużynie przeciwnej.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Typ: Legia wygra
Kurs: 1,82
Bukmacher: Fortuna
Status: ✅
Typ:
Prowadzenie Legii w 75 minucie
Kurs: 1,88
Bukmacher: Fortuna
Status: ✅
Piast po wdrożeniu zaleceń Waldemara Fornalika nie popuszcza i właściwie nie przegrywa. To samo można powiedzieć o Legii za kadencji Romeo Jozaka. Coraz lepszy atak gości i przeciętna obrona gospodarzy (która w Gliwicach w poprzednich meczach była wyraźnie ponad stan) stawia zespół z Warszawy w roli faworyta (mimo jego słabszej postawy na wyjazdach). Zespół z Gliwic często uciekał od porażek, przegrywał już w kilku spotkaniach, ale ratował się trafieniami w końcówkach. Mocna i optymalna kadrowo obrona rywala nie powinna dać sobie odebrać prowadzenia jak Śląsk czy Pogoń.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Wtorek 12.12
Termalica-Slask
Prosze Panstwa, ten mecz to oferta na bramki Niecieczy, Sloniki potrafia strzelac, Slask bardzo slabo na wyjazdach lekko mowiac, katastrofalna to malo powiedziana , sytuacja w obronie, jak dzieci we mgle ktos kiedys pisal, najlepsi niby obroncy kontuzjowani, wypadli z gry na poczatku sezonu, Ci co sa to musza grac , bo innych nie ma , a sa na kontrakcie, normalnie taki Pan Tarasovs to nigdzie w ekstraklasie nie dostalby powolania do wyjsciowej 11 , ale jest posucha, nowych zawodnikow klub w przerwie zimowej nie pozyska wiec trzeba latac obecnymi zasobami.
Slask jak juz wiele osob pisalo duzo traci w kazdym spotkaniu, zwlaszcza na wyjezdzie, ciezki mecz w trudnych warunkach we Wro, morale bardzo slabe po remisie 2-2, graja 2 ligowa holenderska pilke , duzo strzelaja, jeszcze wiecej dostaja.nie idzie tak spotkan wygrywac.Slask slabe 2 polowy od poczatku zesonu, pomimo, ze pare razy cos utrzymali z tylu ale to u siebie i gdy byla wena.
Bruk Bet musi zapunktowac tak samo jak WKS, nikt nogi nie odstawi, zmeczenie wezmie gore i koncentracja w 2 pol na bank spadnie.gole beda bo sa po obu stronach dobrzy zawodnicy w ofensywie.
Termalica over 1.5 gola
Termalica strzeli w 2 pol.
Termalica strzeli w obu polowach.
Bts i over 2.5
Termalica i over 2.5
Rozne kursy u roznych dobrodzieji ale pomysl mam taki jak powyzej.
Jezeli sie myle prosze o wypowiedz.
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych!
Z fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Bruk Bet musi zapunktowac tak samo jak WKS, nikt nogi nie odstawi, zmeczenie wezmie gore i koncentracja w 2 pol na bank spadnie.gole beda bo sa po obu stronach dobrzy zawodnicy w ofensywie.
Termalica over 1.5 gola
Termalica strzeli w 2 pol.
Termalica strzeli w obu polowach.
Bts i over 2.5
Termalica i over 2.5
Rozne kursy u roznych dobrodzieji ale pomysl mam taki jak powyzej.
Jezeli sie myle prosze o wypowiedz.
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych!
Z fartem!
Jak dla mnie dobrze kombinujesz, ale jeśli liczysz na to, że w drugiej połowie spadnie koncentracja i pojawi się zmęczenie, co będzie szansą dla obu drużyn do strzelania, to masz zakład over 1,5 w drugiej połowie po kursie 2,14 w Fortunie. Dla mnie ciekawym typem w tym meczu jest over 4,5 żółtych kartek. Sędziuje Paweł Raczkowski, który ma najwyższą średnią kartek w tym sezonie - 5,83 ŻK/mecz. Często wprowadza nerwową atmosferę w prowadzonych przez siebie meczach, a ten mecz będzie obfitował w faule, bo Termalica potrzebuje jak tlenu punktów, a z kolei Śląsk jest po prostu, szczególnie na wyjazdach, słaby, więc często będą się do faulu uciekać.
Także ja próbuję:
BBT - Śląsk
Typ: over 4,5 ŻK
Kurs: 2,1 w lvbet

Wynik: 8 ŻK - Raczkowski jeszcze bardziej podwyższył średnią kartek w swoich meczach ????
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Lechia Gdańsk- Pogoń Szczecin handicap 0:1
Typ: Lechia
Kurs: 3.5 fortuna

Moją uwagę w tej kolejce w szczegolności przykuł jeden mecz, a mianowicie Lechia-Pogoń. Gospodarze póki co w tym sezonie poniżej oczekiwań. Zajmują dopiero 10 miejsce w tabeli. Oczekiwania na pewno były większe. Wszystko przez słaby początek sezonu. Ostatnio Lechia wróciła na właściwe tory. 5 poprzednich spotkań to 3 zwycięstwa, porażka z Cracovią i remis z silnym w tym sezonie Górnikiem Zabrze. Co ciekawe Gdańszczanie radzą sobie lepiej na wyjazdach. U siebie zdobyli 12 punktów w 9 spotkaniach. Ta statystyka nie zachwyca, ale spójrzmy teraz na Pogoń. Okupuje ostatnie miejsce w tabeli, na wyjazdach gra tragicznie, tylko 2 razy wygrali, reszta meczy to porażki. Ogólnie w tym sezonie stracili już 33 bramki. Jest to przedostatni mecz obu drużyn przed przerwą zimową. Myślę, że Lechia spokojnie powinna wygrać ten mecz. Nie wierzę w to, że Pogoń w tym meczu się przełamie i zdobędzie jakieś punkty. Idę kroczek wyżej i stawiam na to, że Lechia wygra dwiema bramkami. Ostatnio sporo strzelali u siebie: 3 bramki Lechowi, 3 Wiśle Płock i również 3 Śląskowi. To pokazuje, że w zespole Gdańszczan ma kto strzelać i liczę na to, że jutro tego dowiodą. W obu zespołach z tego co mi wiadomo bez żadnych większych absencji.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jest to ostatni mecz obu drużyn przed przerwą zimową.
jeszcze w weekend jest jedna kolejka ;) Pogoń czeka kolejny derbowy mecz tym razem z Arką w Szczecinie, a Lechia jedzie do Niecieczy na mecz z Sandecją.
 
K 181

karolw555

Użytkownik
jeszcze w weekend jest jedna kolejka ;) Pogoń czeka kolejny derbowy mecz tym razem z Arką w Szczecinie, a Lechia jedzie do Niecieczy na mecz z Sandecją.
Dzięki za info. Zapatrzyłem się w typera, że ostatnia kolejka typera, więc stwierdziłem, ze i ostatnia Ekstraklasy bez sprawdzania tego.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 12.12.2017. godz. 18:00 - WYNIK 5:1 ZWROT
Typ: over 1 azjan bramki Korona Kielce / Kurs: 1.96 / Buk: LVBET
Jagiellonia nie jest ekipą która mnie przekonuje a tutaj jest trzecie miejsce, dla mnie ten zespół ma naprawdę dużo szczęścia. Oglądałem dwa ostatnie mecz z Pogonią Szczecin oraz Sandecja czyli ekipami kompletnie bez formy, oba mecze wygrali skromnie po 1:0 ale w żadnym nie przekonali. Szczególnie z Pogonią nie powinno to się skończyć takim wynikiem to przyjezdni przeważali przez cały mecz dostali głupią bramkę (dla mnie był tam faul), ale atakowali zaciekle a wiemy w jakiej formie są a szło to im bardzo dobrze, brakowało szczęścia nie sytuacji. To samo w meczu ze Sandecją gdzie bardziej dominowali ale też szczęście po ich stronie karny niewykorzystany, plus poprzeczka. To nie jest jakieś uprzedzenie do tej ekipy bo bardzo ją szanuje ale tego farta to oni mają ostatnio za dużo w każdym aspekcie gry i nie wierze że to będzie się tak ciągnąć także dzisiaj bo rywal z gatunku tych który jak będzie przegrywał to rzuci się do ataków tak jak Górnik i ta defensywa tego nie wytrzyma.
Korona w weekend dostała kubeł zimnej wody i to na swoim stadionie przegrywając 0:3 z Arką Gdynia tym samym skończyła się świetna seria spotkań bez porażki. To są jednak moim zdaniem pozytywne akcenty co do dzisiejszego typu, bo ciśnienie trochę z nich zeszło i taki mecz sprowadził ich na ziemie chociaż tam nie ma problemu nadmiernej pewności siebie. Wiedzą co zrobili źle i od razu wyciągają wnioski. Wracając zresztą do tego spotkania to Korona nie była słaba, Korona była mega nieskuteczna bo tak naprawdę patrząc na pierwszą połowę to było jedno z najlepszych 45 minut tego zespołu, mnóstwo sytuacji jeśli dobrze pamiętam chyba 17 strzałów – to był po prostu dzień w którym gdyby ten mecz trwał nawet 2 godzinny to nic by im nie wpadało. To nie był problem gry tylko skuteczności tak więc ja się o formę Korony nie martwię bo ta nadal jest wysoka, a dwóch takich meczy pod bramką rywala nie zagrają. Dziś jestem przekonany że mobilizacja będzie ogromna, gra w ataku będzie wyglądać tak samo a może lepiej bo dziś troszeczkę więcej gry z kontry na pewno będzie. Martwić trener jak zwykle mogą kontuzję ale tak jest prze cały sezon i sobie z tym radzą. Co do defensywy to były to bardzo proste indywidualne błędy, które mogą się przydarzyć. Rywal im nie leży bo tylko raz zremisowali w ostatnich pięciu starciach ale zawsze strzelali bramkę.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Arka Gdynia - Górnik Zabrze 12.12.2017. godz. 20:30 - WYNIK 1:0 ⛔
Typ: over 1 azjan bramki Górnik Zabrze / Kurs: 1.64 / Buk: LVBET
Arka sprawiła spora niespodziankę wygrywając aż 0:3 w Kielcach z jedną z rewelacji sezonu, dziś na zakończenie roku u siebie jeszcze większa rewelacja bo lider rozgrywek i zarazem beniaminek Górnik Zabrze. Przyznam szczerze że Arkę to czasami trudno rozgryźć, albo inaczej jest bardzo nierówną ekipą po bardzo dobrym meczu z Sandecją wygrany 5:0, przegrywają w Płocku 2:0 grając bardzo słabą piłkę i za chwilę mecz z Korona z którą nie tracą bramki, czy wybiegając trochę dalej manto od Pogoni 0:3 Ten zespół bazuje jednak cały czas na tym samym czyli agresywności, stale fragmenty gry. Dziś jednak ciężki sprawdzian i nie wierzę w dobry mecz w defensywie z kilku przyczyny. Grają u siebie gdzie tak skupić się na defensywie jak na wyjeździe nie mogą, ta piłka będzie momentami po ich stronie a super w takiej grze się nie czują. Druga sprawa mecz w Kielcach plus podróż kosztował mnóstwo sił a zregenerować się to nie było kiedy a jak wspomniałem tutaj bazą jest agresywność, pressing. Te aspekty mogą być dziś spóźnione tym bardziej ze będą pewnie też roszady w składzie a Górnik wiemy jak potrafi wychodzić z piłką, ktoś się u gospodarzy spóźni i zrobi się luka czyli coś co dla Górnik wykorzystuje w 100%. Z tej agresywności też są stałe fragmenty gry a kto jest ma najlepsze, najskuteczniejsze w lidze oczywiście lidera co mecz to jakaś bramka lub kilka setek. Zresztą kto oglądał ostatnie dwa starcia z Wisłą Płock oraz Koroną ten widział że to nie była strzelna defensywa przecież Korona w pierwszej połowie miała od groma sytuacji ale brakło jej skuteczności czyli coś co nie przytrafia się Górnikowi a poziom tworzenia okazji jeszcze większy. Męczące może to trochę bo co kolejkę powtarzamy to samo jeśli chodzi o lidera ale po raz kolejny nic tu się nie zmienia, nie zagrali wybitnego spotkania z Lechią ale znowu nie przegrali i znowu ze strzeloną bramkę. W ofensywie się nie zatrzymują a wspomniałem o dzisiejszych atutach jeśli chodzi o tego rywala, do tej pory tylko w Warszawie nie strzelili bramki jeśli chodzi o wyjazdy. Do tego będą znali wynik spotkania główny rywali i jeśli Legia wygra to stracą lidera a wówczas tutaj ruszą jeszcze mocniej w ofensywie, bo by odzyskać będą potrzebowali kompletu punktów.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Arka - Górnik
powyżej 2,5 gola @1,8
fortuna ⛔
obie strzela @1,59 fortuna ⛔
Jeszcze kilka kolejek temu w ciemno wchodziłbym w wygraną Górnika, ale teraz Arka stała się bardzo nie przewidywalna, potrafi rozbić u siebie Sandecję 5:0, by w kolejnej kolejce przegrać w Płocku 0:2, następnie jedzie do Kielc skazana na porażkę, a wygrywa tam 3:0, zaś Górnik ciągle trzyma poziom i za pojedyńczymi stratami punktów, w każdym meczu gra o zwycięstwo. Dlatego w tym meczu nawet nie będę próbował iść w stronę żadnej z drużyn, a zagram na bramki, bo te myślę, że wpadną, pytanie tylko ile? Arka na 10 meczy u siebie tylko w 3 nie zdobyła bramki, a w 7 pozostałych strzeliła 17, natomiast Górnik w delegacjach rozegrał również 10 meczy, bramki nie zdobył tylko w jednym meczu z Legią, w pozostałych 9 zawsze trafiał do siatki, a w 7 z nich strzelał minimum 2 gole, ogólnie na wyjezdzie strzelił już 16 bramki. Jeśli chodzi o BTS to gospodarze u siebie mają 50% skuteczności, czyli w 5 meczach był, a w 5 nie, natomiast goście mogą pochwalić się 90% skutecznoscią w tej kategorii, BTS nie padł tylko we wspomnianym wcześniej przegranym meczu w warszawie z Legią. Niestety przeciwko temu typowi jest bezpośrednie H2H, Górnik w Gdyni jeszcze nigdy nie wygrał i w dodatku nie strzelił tam nigdy bramki! Ogólnie na 9 meczy 5 wygrała Arka, były 3 remisy i tylko raz wygrał Górnik, a było to...11 lat temu, ale historia historią, a terazniejszość i tak wszystko zweryfikuję, ja jednak liczę, że Zabrze jest obecnie tak mocne, że spokojnie stać ich na strzelenie ti co najmniej jednego gola, a może i dwóch, Arka uważam, że też powinna coś dzisiaj ustrzelić.

Termalica - Śląsk
powyżej 2,5 gola @1,88
fortuna ✅
obie strzelą @1,66 fortuna ✅
Na ten mecz proponuję dokładnie taki sam zestaw typów jak na poprzedni, jeżeli miałbym typować zwycięzcę tej konfrontacji to szedł bym w stronę Słoni. Nie przegrali oni u siebie od września, gdy doznali porażki z Górnikiem, następnie zanotowali serię 4 meczy bez porażki wygrywając 2 i remisując 2, natomiast Śląsk w delegacji jako jedyna drużyna w lidze wygrała żadnego meczu i jest pod tym względem najsłabszą ekipą w stawce, na 9 wyjazdowych meczy zanotował 4 podziały punktów, a 5 razy schodziła na tarczy, ale z racji, że nasza liga jest jaka jest, więc nie zdziwię się jak Wrocław dzisiaj wygra. Ja jednak jak już wspomniałem idę w bramki, obie ekipy mają najsłabsze defensywy w lidze, solidarnie straciły po 29 bramek, gorsza jest tylko Pogoń, która straciła 33 gole. Natomiast w ofensywie nie wyglądają naj gorzej Termalica jak dotąd strzeliła 20 goli, a Śląsk 24, więc liczę, że o bramki możemy być dzisiaj spokojni. Drugi typ opieram głównie na bezpośrednim H2H, w tych statystykach obie drużyny są na zero, na 6 rozegranych meczy między sobą mamy 2 zwycięstwa Bruk-Betu, 2 zwycięstwa Śląska i 2 remisy, a BTS był w 5 na 6 meczy, więc myślę, że dzisiaj również obie ekipy strzelą, tym bardziej, że obie &quot;lubią&quot; tracić gole, ale również potrafią strzelać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Piast Gliwice - Legia Warszawa 12.12.2017. godz. 18:00 - WYNIK 0:1 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.52 / Buk: LVBET
Legia po świetnym początku z Jozakiem na ławce trenerskie w defensywie, ostatnio w tym aspekcie trochę słabiej ale za to drgnęło to mocno w ofensywie, patrząc na ostatnie pięć spotkań ligowy to mistrz Polski jest najskuteczniejszy z 11 bramkami. Wreszcie ma takiego zwalniania gry co przynosiło efekt w meczu z Termaliką którą rozmontowali w 12 minut 3:0. Na dużo pochwały szczególnie ostatnio zasługuje Hamalainen, który zaczyna wreszcie grać to co potrafi a ma wiele atutów. Legia jest po prostu w ataku coraz bardziej ruchliwa i z tego po prostu wynikają sytuację. Wspomniałem o słabszej dyspozycji w defensywie szczególnie na wyjeździe bo w Kielcach trzy bramki stracone, z beniaminkiem kompletnie bez formy dwie bramki stracone.
Piast też ogromna poprawa gry, na ostatnie osiem spotkań przegrali tylko raz w Niecieczy 2:1, ale zremisowali w tym czasie aż 5 spotkań i z tych remisów są dwa wnioski bardzo pozytywne w kontekście typu. Pierwsza sprawa cztery z tych remisów to wyniki 2:2. Fornalik bardzo mocno poprawił ten zespól w ofensywie który tworzy bardzo dużo sytuacji tak jak to miało miejsce we Wrocławiu w weekend była od groma sytuacji naprawdę ich obowiązkiem było tam wygranie po tym co widzieliśmy na boisku zresztą trener miał pretensję o te niewykorzystane sytuacje. Trzeba też zauważyć że ten zespół nie podaje się, bardzo dużo bramek strzelają w końcówkach co świadczy o dobrym przygotowaniu fizycznym a to ważne bo gramy teraz trzy mecz w tydzień, zresztą przy sytuacji w tabeli te remisy za wiele nie dają stąd ciśnienie na wygrywanie spotkań także dziś nawet z takim rywalem. Druga strona tej układanki jest taka że w defensywie jest kompletna klapa ilość sytuacji bramkowych jest równomierna z ilością katastrofalnych błędów w defensywie.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Typ: Remis (Arka wygra = zwrot)
Kurs: 2
Bukmacher: forBet
Status: ▶
Typ: Obie drużyny zdobędą gola
Kurs: 1,6
Bukmacher: forBet
Status: ⛔
Arka swego czasu była najczęściej remisującym zespołem w Ekstraklasie. Po 12 kolejce mieli ich aż siedem. I od tamtej pory tylko wygrywali lub przegrywali. Dzisiejszy mecz wydaje się bardzo dobrym do osiągnięcia właśnie takiego remisowego rezultatu. Górnik to bardzo silny zespół jest groźny wszędzie, ale gospodarze mocni u siebie na pewno nie popuszczą i być może nawet pierwsi zdobędą bramkę w tym meczu. Oba zespoły grały w 1/4 Pucharu Polski razem też awansowały do półfinałów. Różnica polega na tym, że Leszek Ojrzyński rotował składem a Marcin Brosz cały czas grał tą samą jedenastką i to może mieć wpływ na wynik.
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław
Typ: Obie drużyny zdobędą gola i poniżej 4,5 bramki
Kurs: 2,2
Bukmacher: 1xbet
Status: ✅
Trudny terminarz nie oszczędzał gospodarzy kolejne mecze z Jagiellonią, Wisła, Zagłębiem i Legią a już za parę dni czeka kolejny,czyli Lech. Sprawił, że dobre wyniki uległy znacznemu pogorszeniu się, dziś jest być może jedyna szansa na jakiś dobry rezultat.Z kolei sytuacja w zespole gości też nieciekawa, niezadowolenie z wyników sprawiło, że trener Jan Urban otrzymał ultimatum.Termalica właściwie zawsze traci bramki zarówno u siebie jak i na wyjazdach. Śląsk czyste konto potrafił zachować tylko u siebie i to z pomocą rywali.Tak więc okoliczności do zdobycia bramek przez oba zespoły są sprzyjające jednak już nie w takiej ilości jak w poprzednich kolejkach bywało.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dla mnie dziś pewny typ to Jagiellonia.. lubię Korone od 2 sezonów..tzn lubie na nich stawiać jak.. grają u siebie i przeciwko jak graja na wyjazdach.. Ostatnio odpuścilem ich bo coś czułem, że mogą wpaść.. i tak wyszło.. Jagiellonia ostatnio w miarę dobra forma.. wygrane 2x po 1:0 ostatnio, lecz też porażka z górnikiem 3:1 ale nie ma co się oszukiwać Górnik Legia Lech grają na ten moment najlepiej w Polsce... Jagiellonia u siebie 4:3:2 ale te 2porażki daaawno temu.. wygrane z Legią, remis z Lechem.. a na wyjazdach Korona? 1:6:2...tragedii aż takiej nie ma ale no w tamtym sezonie ani razu bodajze nie wygrali na wyjeździe w tym raz tylko... kolejny argument który przemawia za Jagiellonią to odejście Frankowskiego do Caen.. niby śmieszne ale na 100% będzie chciał się pokazać w ostatnich kolejkach przed przerwą z jak najlepszej strony, żeby nie zrezygnowali z niego... Irek Mamrot jest także znany ze szczelnej defesywy.. jestem z Głogowa to mogę coś na ten temat powiedzieć.. na 1miejscu zawsze stawiał defensywę i ostatnio wygląda to już bardzo dobrze... Ja osobiście stawiam na pewnym kuponie 1, na drugim 1/nie po kursie 3.45 a to ierwszej po 2.2.. Powodzenia
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Proszę tego nie brać do Konkursu Ekstraklasy ;)

31# 18:00 Piast - Legia W-wa
Legia @ 1.79
buk: BaH


Legia pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Mecz z Piastem z pewnością nie będzie należał do łatwych, lecz Legia w gazie = zwycięstwa.

32# 20:30 Arka - Górnik
Arka @ 2.34
buk: BaH


Dla Zabrzan może to być jedno z najtrudniejszy spotkań przed przerwą zimową. Arka udowodniła już w tym sezonie, że u siebie jest naprawdę mocna i potrafi wygrywać. Na dodatek w ostatniej kolejce pewnie wygrali z Kielcach. Taka wygrana z pewnością jeszcze bardziej ich nakręci na dzisiejsze spotkanie. Gospodarze po ostatnim remisie w Zabrzu mają coś do udowodnienia. W tamtym spotkaniu byli zespołem lepszym, czy dziś powtórzą ten sam wyczyn?

33# Dubel
18:00 Jagiellonia - Korona BTS @ 1.73
20:30 Bruk-BeT - Śląsk BTS 1.68
AKO: 2.91
buk: BaH


W obu spotkaniach spodziewam się bramek. Jagiellonia nie gra rewelacyjnie, ale zdobywa bramki i punktuje. Korona w ostatniej kolejce sensacyjnie uległa u siebie 0:3. Dziś się okaże czy był to przypadek, czy forma gości idzie w dół.
W drugim spotkaniu oba zespoły okupują dolną część tabeli. Aby móc w miarę spokojnie spędzić tą przerwę i święta spodziewam się walki i goli. W bezpośrednich spotkaniach padało ich całkiem sporo i czemu dziś nie miało by być podobnie.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
&quot;Wykorzystuje Jokera w tej kolejce&quot;
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 5:1
Jagiellonia
2,07 eFortuna
Jagiellonia strz. +1,5 1,97 eFortuna


Korona Kielce po fantastycznej serii 12 meczów bez porażki z rzędu zderzyła się ze ścianą w postaci Arka Gdynia i to na własnym obiekcie ulegli aż 0:3... czy to zwiastuje lekką zadyszkę zespołu? Hm.. za duże słowa ale są pewne problemy z kontuzjami w drużynie Korony i jednak może już brakować świeżości niektórym zawodnikom. Sam trener wspomniał przed meczem z Jagą, że mają w dalszym ciągu spore problemy z kontuzjami, ledwo wrócili do treningów Jukić i Aankour a już muszą być gotowi na spotkanie bo kolejni zawodnicy są kontuzjowani.
Jeśli chodzi o Jagiellonię to nikt o nich nie mówi w temacie &quot;Mistrza&quot;.. mówi się o Górniku, Koronie, Legii a tutaj Jagiellonia punktuje i plasują się na 3 miejscu ze stratą 3 punktów do lidera. Ostatnie 2 mecze to 2 wygrane skromne po 1:0 z Pogonią i Sandecją. Jaga od 5 meczy nie przegrali u siebie i myślę, że podtrzymają tę passę a także zwiększą do 3 zwycięstw z rzędu.
Reasumując myślę, że Jaga u siebie zakończy ten rok 3 punktami a Korona jednak zakończy końcówkę roku nie najlepiej.
Piast Gliwice - Legia Warszawa 0:1
Legia
1,90 eFortuna

Po katastrofalnym początku sezonu nie ma już śladu w Warszawie, oczywiście ta gra może być jeszcze lepsza ale już wyniki są, zajmują 2 pozycję w lidze ze stratą1 oczka do Górnika i jeśli wygrają to przynajmniej na parę godzin awansują na pozycję lidera a może i nawet będą tym liderem przez całą przerwę zimową. Można by powiedzieć, że byłby to mały sukces Legii zważywszy patrząc jak ta drużyna grała jeszcze parę kolejek wstecz.
W Legii dalej kontuzjowani są Radović i Jędza.
W Legii coraz lepiej spisuje się Pasquato. Hamalainen i Guilherme dobrze rozumieją się z Niezgodą i wygląda to całkiem dobrze
Jeśli chodzi o Piast Gliwice to mimo, że nie przegrywają ostatnio zbyt często to większość meczy remisują dość szczęśliwie, mowa tutaj choćby o ostatnim meczu ze Śląskiem czy z Pogonią a nawet z Lechem 0:0 nie pokazali nic ciekawego, to Lech prowadził grę i przeważał przez większość czasu a myślę, że Lech w tej formie nie jest jakimś dobrym wyznacznikiem... Myślę, że Legia wygra to spotkanie.
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1:0
Górnik z remisem
1,45 eFortuna
obie strzelą 1,57 eFortuna

Jedna jaskółka wiosny nie czyni tak można powiedzieć o Arce, gdzie po wygranej z Koroną 3:0 są nagle faworytem z liderem... Oczywiście Arka ostatnio gra lepiej i to nie tylko wygrana z Koroną ale także wygrana 5:0 z Sandecją czy 2:1 ze Śląskiem ale akurat dla mnie te drużyny potrafią zagrać dobrze mecze ale także takie jak z Arką.
Górnik mimo wszystko trzyma ten poziom od samego początku i nie schodzi z niego i myślę, że dziś będzie podobnie, remis to max co Arka może ugrać w tym spotkaniu.
Dla Górnika bycie liderem na koniec roku byłby nagrodą za cały ten sezon i należy im się to.
W Górniku nie ma kontuzji co jest też świetną informacją bo w tej drużynie nie ma aż tak dobrych zawodników co w pierwszej 11-stce dlatego póki pierwsza 11-stka będzie zdrowa będą trudnym rywalem dla każdego.​
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dla mnie dziś pewny typ to Jagiellonia.. lubię Korone od 2 sezonów..tzn lubie na nich stawiać jak.. grają u siebie i przeciwko jak graja na wyjazdach.. Ostatnio odpuścilem ich bo coś czułem, że mogą wpaść.. i tak wyszło.. Jagiellonia ostatnio w miarę dobra forma.. wygrane 2x po 1:0 ostatnio, lecz też porażka z górnikiem 3:1 ale nie ma co się oszukiwać Górnik Legia Lech grają na ten moment najlepiej w Polsce... Jagiellonia u siebie 4:3:2 ale te 2porażki daaawno temu.. wygrane z Legią, remis z Lechem.. a na wyjazdach Korona? 1:6:2...tragedii aż takiej nie ma ale no w tamtym sezonie ani razu bodajze nie wygrali na wyjeździe w tym raz tylko... kolejny argument który przemawia za Jagiellonią to odejście Frankowskiego do Caen.. niby śmieszne ale na 100% będzie chciał się pokazać w ostatnich kolejkach przed przerwą z jak najlepszej strony, żeby nie zrezygnowali z niego... Irek Mamrot jest także znany ze szczelnej defesywy.. jestem z Głogowa to mogę coś na ten temat powiedzieć.. na 1miejscu zawsze stawiał defensywę i ostatnio wygląda to już bardzo dobrze... Ja osobiście stawiam na pewnym kuponie 1, na drugim 1/nie po kursie 3.45 a to ierwszej po 2.2.. Powodzenia
Jaga w formie po wymęczonych zwycięstwach 1:0 z 14 i 16 ekipą tabeli ???? Korona ostatnio pierwsza porażka od połowy września czyli prawie 3 miesiące! Legia i Lech grają najlepszą piłkę w Polsce ???? (wg mnie nawet nie TOP 3 w obecnym momencie) to kolega chyba ani jednego meczu Korony nie widział. Irek Mamrot i szczelna defensywa to równie dobrze możemy to samo powiedzieć o Koronie, która straciła tyle samo bramek a strzeliła aż o 6 więcej, plus na wyjeździe straciła najmniej w całej lidze. Dawno nic mnie tak nie rozśmieszyło jak argument o Frankowskim ???? chyba każdy piłkarz chce się pokazać z jak najlepszej strony w każdym meczu.. Korona na wyjeździe jedynie 2 porażki na 11 meczy biorąc pod uwagę Ekstraklasę jak i PP, jedyny nie udany mecz z Piastem, druga porażka z Lechem jednak oni wcale tam nie musieli przegrać (niestrzelony karny Kiełba na 1:1), a ponadto remisy z Legią czy Górnikiem. Kontuzje w Koronie czyli coś z czym radzili sobie podczas tych wszystkich meczy bez porażki, teraz wypada Żuber ale ostatnio grał słabo to może i lepiej, plus Cebula, któremu wyjdzie 1 mecz na 5, w Jadze również zabraknie Burligi. IMO Korona X2 po 1.70 Fortuna
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Po co kombinować w meczu Jagi z Koroną 1x2, skoro można uderzyć w rożne. Jedni i drudzy często w swych meczach je wykonują, styl gry też determinuje nabijanie korków. Over 10,5 do gry wg mnie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom