>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka LOTTO Ekstraklasy (12.12-13.12.2017)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
powyżej 9,5 rzutów rożnych @ 1,65 ⛔
Totolotek
Ciężko zdecydować się w tym meczu na zwycięstwo którejś z ekip dlatego jak proponuje piotrex007 idę w stronę rożnych tylko trochę bezpieczniej bo mnie zadowoli jak zawodnicy nabiją te 10 sztuk.
Obie drużyny dzielą w tabeli tylko 3 punkty, Jaga na 3 miejscu z 33 pkt, Korona na 5 miejscu z 30 pkt.
Przy wygranej gospodarze zrównają się punktami przynajmniej na chwilę z liderem, goście po niespodziewanej porażce u siebie 0-3 z Arką zapewne przystąpią do meczu z zamiarem odbicia sobie tego niepowodzenia o co jednak może być dzisiaj bardzo trudno. Mimo wszystko zapowiada się nam ładny meczyk.
Wydaje się, że bramek nie powinno zabraknąć, skoro mają być bramki to powinno być też sporo sytuacji pod jedną jak i drugą bramką co będzie skutkować rożnymi.
Obie ekipy nie najgorzej w tym sezonie jeżeli chodzi o ten element, Jagiellonia 95 (śr. 5), Korona 110 (śr. 5,78).
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Jaga w formie po wymęczonych zwycięstwach 1:0 z 14 i 16 ekipą tabeli ???? Korona ostatnio pierwsza porażka od połowy września czyli prawie 3 miesiące! Legia i Lech grają najlepszą piłkę w Polsce ???? (wg mnie nawet nie TOP 3 w obecnym momencie) to kolega chyba ani jednego meczu Korony nie widział. Irek Mamrot i szczelna defensywa to równie dobrze możemy to samo powiedzieć o Koronie, która straciła tyle samo bramek a strzeliła aż o 6 więcej, plus na wyjeździe straciła najmniej w całej lidze. Dawno nic mnie tak nie rozśmieszyło jak argument o Frankowskim ???? chyba każdy piłkarz chce się pokazać z jak najlepszej strony w każdym meczu.. Korona na wyjeździe jedynie 2 porażki na 11 meczy biorąc pod uwagę Ekstraklasę jak i PP, jedyny nie udany mecz z Piastem, druga porażka z Lechem jednak oni wcale tam nie musieli przegrać (niestrzelony karny Kiełba na 1:1), a ponadto remisy z Legią czy Górnikiem. Kontuzje w Koronie czyli coś z czym radzili sobie podczas tych wszystkich meczy bez porażki, teraz wypada Żuber ale ostatnio grał słabo to może i lepiej, plus Cebula, któremu wyjdzie 1 mecz na 5, w Jadze również zabraknie Burligi. IMO Korona X2 po 1.70 Fortuna
Czyli lepiej przegrać lub zremisować w znakomitym stylu (np. Lech z Wisłą 1:1) niż wygrać te 1:0 z Sandencja? Ja nie mówię, ze korona jest słaba.. zobacz co napisałem.. to jest inna drużyna u siebie i na wyjeździe.. to kto jest twom zdnaiem top3 w Polsce teraz? Jak nie vicelider i bodajze 4 miejsce? A o Frankowskim cie rozśmieszyło bo co? Nie wiem ile masz lat ale jesteś na stanowisku jakimś tam i zarabiasz 3k.. wiesz od miesiąca, że obserwuje Cię szef( w tym przypadu Caen), żeby dać ci awans.. co robisz? Starasz się robić jak najlepiej coś czy obojętne ci to? I każdy piłkarz chce się pokazać jak najlepiej, to chyba nie znasz reali Polskiej ekstraklasy.. To nie jest Anglia, Niemcy czy Hiszpania, żeby kazdy gracz gral zawsze na 100%( chyba ze konflikt).. To jest moja opinia na ten temat i możesz się nie zgadzać ale to, że Cię rozśmieszyło mnie zdziwiło no ale cóz powodzenia z twoim typem
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Termalica over 4,5 rzutu roznego 1,6 milenium plus
Arka Gornik btts 1,7 totolotek.pl minus


Termalika u siebie to ekipa ktora chce grac w pilke i atakowac szukajac swojej gry glownie skrzydlami. W letnim meczu tez szybko zdominowali Wroclawian i nabili kilka korkow. Zespol ze stolicy dolnegoslaska mysle ze da sie wyszalec ekipie z Malopolski w poczatkowej fazie meczu.
Gornik i Arka to 2 z 4 najskuteczniejszych ekip w ostatnich 5 meczach lotto ekstraklasy. Dla mnie szanse na 3 pkt, pol na pol,wiec mysle ze po golu wpadnie.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Legia Warszawa
powyżej 3,5 żółtych kartek @ 1,6 ✅ 0-4
Totolotek
Faworyt tego spotkania wydaje się tylko jeden. Legia przyjeżdża po zwycięstwo, które przynajmniej do czasu zakończenia meczu w Gdyni da im powrót na 1 miejsce w tabeli. Co prawda ostatnio gra gospodarzy poprawiła się ale samymi remisami ligi nie utrzymają i dzisiaj zapewne 1 punkt za remis wzięli by w ciemno.
Zakładam, że goście od początku narzucą swój styl gry, będą długo utrzymywać się przy piłce co zmusi piłkarzy Piasta do sporego biegania i zapewne częstego uciekania się do faulu. Żaden piłkarz Piasta nie jest zagrożony pauza za kolejną żółtą kartkę w następnej kolejce co może mieć duże znaczenie dla powodzenia tego typu.
EDIT: dopisałem, że oczywiście chodzi o typ na kartki, dzięki piotrex007 za zwrócenie uwagi
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Piast Gliwice - Legia Warszawa
powyżej 3,5 @ 1,6
Totolotek
Zakładam, że chodzi o powyżej 3,5 żółtej kartki. Jeśli zakładasz, że Piast będzie dużo faulował, a Legia narzuci swój styl gry od początku, to fajny zakład ma forbet:
Piast dostanie kartkę w obu połowach po kursie 2,0. Jest to &quot;zakład na życzenie&quot;, pierwszy raz widzę, żeby takie zakłady na życzenie były do gry, a ten wydaje mi się rozsądny i sam go zagrałem ;)
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Piast Gliwice - Legia Warszawa

Ja tutaj również widzę zwycięstwo gości tym bardziej, ze kurs na to zdarzenie jest bardzo dobry. Legia w gazie ich gra wygląda coraz lepiej i co najważniejsze skutkuje zwycięstwami. Fajnie wygląda gra Hamalainena, który wreszcie chyba dostosował się do systemu gry i otaczających go reali. Jarek Niezgoda również dobrze wykorzystuje dana mu szanse. co myślę istotne jak wiadomo w klubie w zimę powinno dojść do kilku zmian kadrowych. Trener Romeo Jozak ma pewna wizję swojej drużyny, oraz sam przyznał, ze kilku graczy chciałby wymienić ( nie chodzi o personalia lecz o pozycję). Dlatego tez te ostatnie mecze mogą być kluczowe dla wielu piłkarzy w kontekście dalszego reprezentowania barw Mistrza Polski. Liczę na dobra grę oraz przekonywujące zwycięstwo
Typ:
Legia Warszawa - 1,90✅✅✅
Wynik: 0:1​
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zakładam, że chodzi o powyżej 3,5 żółtej kartki. Jeśli zakładasz, że Piast będzie dużo faulował, a Legia narzuci swój styl gry od początku, to fajny zakład ma forbet:
Piast dostanie kartkę w obu połowach po kursie 2,0. Jest to &quot;zakład na życzenie&quot;, pierwszy raz widzę, żeby takie zakłady na życzenie były do gry, a ten wydaje mi się rozsądny i sam go zagrałem ;)
szybko pisałam i nie do końca przejrzałem ofertę, miałem też w głowie typ na więcej kartek Piast równieź po kursie 2,0
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Czyli lepiej przegrać lub zremisować w znakomitym stylu (np. Lech z Wisłą 1:1) niż wygrać te 1:0 z Sandencja? Ja nie mówię, ze korona jest słaba.. zobacz co napisałem.. to jest inna drużyna u siebie i na wyjeździe.. to kto jest twom zdnaiem top3 w Polsce teraz? Jak nie vicelider i bodajze 4 miejsce? A o Frankowskim cie rozśmieszyło bo co? Nie wiem ile masz lat ale jesteś na stanowisku jakimś tam i zarabiasz 3k.. wiesz od miesiąca, że obserwuje Cię szef( w tym przypadu Caen), żeby dać ci awans.. co robisz? Starasz się robić jak najlepiej coś czy obojętne ci to? I każdy piłkarz chce się pokazać jak najlepiej, to chyba nie znasz reali Polskiej ekstraklasy.. To nie jest Anglia, Niemcy czy Hiszpania, żeby kazdy gracz gral zawsze na 100%( chyba ze konflikt).. To jest moja opinia na ten temat i możesz się nie zgadzać ale to, że Cię rozśmieszyło mnie zdziwiło no ale cóz powodzenia z twoim typem
No jasne, że lepiej wygrać w słabym stylu jednak nie będą tak wygrywać cały czas, zauważ że te wszystkie wygrane Jagi są wymęczone i długo tak wygrywać się nie da. Top 3 na tą chwilę to na pewno Górnik i Korona a ostatniego miejsca nie jestem w stanie określić gdyż to się zmienia co weekend a te dwie drużyny utrzymują równą formę od kilku dobrych tygodni. I czy ja wiem czy Korona na wyjeździe i u siebie to inna drużyna u siebie 3 porażki a na wyjeździe 2 poprostu czasem tu brakuje im szczęścia (Lubin, Kraków) a u siebie mają go czasem aż nadto (Legia, Sandecja). Zobaczymy po meczu
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Bruk - Bet T. - Śląsk Wrocław 12.12.2017. godz. 20:30 - WYNIK 2:1 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.92 / Buk: 1xbet
Termalika nie gra złej piłki, nie gra defensywie to mnie najbardziej cieszy, ale każda stracona bramka totalnie ich rozwala w defensywie tak też było w Warszawie gdzie przez 45 minut wyglądali bardzo dobrze – przyszła bramka dla Legii i się rozsypali w 12 minut. To są efekty zmiany stylu gry przez Bartoszka ale to da efekt ale nie tak szybko bo nie było tego gdzie trenować na spokojnie. Tutaj będzie mocno ofensywnie znowu zresztą Nieciecza u siebie nawet ta defensywna za kadencji Rumaka strzela tu regularnie bramki ta sztuka nie udało się tylko w pierwszym starciu z Jagą a pod wodza Bartoszka z każdym meczem jest skuteczniej jak ostatnio z Wisłą Kraków 3:3 zresztą grali tutaj już z Legią 1:0, Lechem 1:3, Lechią 2:1, Górnikiem 1:2, Zagłębiem z początku sezonu 1:1, wspomnianą Jagą czyli terminarz niesamowicie mocny a dawali radę. Jeszcze jednak tak sprawa o której przeczytałem za żółte kartki pauzować będzie dwóch bocznych obrońców - Kamil Słaby i Martin Miković, to jest duży problem
Śląsk to ma dopiero problemy, wiadomo w jakim celu przeprowadzono rewolucję kadrową przed sezonem, to miał być zespół o coś walczący a nie martwiący się tym czy będzie w grupie mistrzowskiej. Podobno jest ultimatum dla trener Urbana jak i dla całego zespołu Śląsk ma dziś wygrać i tylko to wchodzi w grę. Nie będzie to łatwe zadanie bo zespół jest mocno pod formą, miał taki okres dobrej gry ale to był fragment i dotyczył gry u siebie. Delegacja to jest dramat w tym sezonie jako jedyni dotychczas nie wygrali spotkania, stracili 18 bramek (tylko Piast stracił więcej ale to winna 5:1 w Poznaniu) i to regularnie bo w żadnym nie zachowali czystego konta, a dodając do tego cały czas problemy kadrowe w tej formacji i formę takich graczy jak Tarasovs który swoją grą na środku defensywy to się nadaje na 1. Ligę. Ofensywa została najbardziej wzmocniona i na pewno potrafi więcej ale tutaj jakiś zalążek gry jest bo niektórzy się starają i potrafią kreować sytuację.
Spotykają się dwie ekipy zainteresowane tutaj tylko i wyłącznie zwycięstwem, o remisie nikt nie chce słyszeć. W obronie grają dramat, są naprawdę ofensywnie wobec tego nastawione, problemy kadrowe w defensywie – po prostu mecz na bramki i wymianę ciosów do samego końca
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
No jasne, że lepiej wygrać w słabym stylu jednak nie będą tak wygrywać cały czas, zauważ że te wszystkie wygrane Jagi są wymęczone i długo tak wygrywać się nie da. Top 3 na tą chwilę to na pewno Górnik i Korona a ostatniego miejsca nie jestem w stanie określić gdyż to się zmienia co weekend a te dwie drużyny utrzymują równą formę od kilku dobrych tygodni. I czy ja wiem czy Korona na wyjeździe i u siebie to inna drużyna u siebie 3 porażki a na wyjeździe 2 poprostu czasem tu brakuje im szczęścia (Lubin, Kraków) a u siebie mają go czasem aż nadto (Legia, Sandecja). Zobaczymy po meczu
Mam nadzieję że kolejne 3 po przerwie dostaniecie zarozumiały koroniarzu.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
powyżej 33,5 fauli @ 1,8 ✅
Totolotek
powyżej 5,5 żółtych kartek @ 2,9 ⛔
STS
Gdy na boisku pojawiają się piłkarze Arki jedyny typ jaki mi się nasuwa to na ilość fauli obojętnie jaka linia była by wystawiona. Jak na razie gospodarze zdecydowanie liderują w tej klasyfikacji mając na koncie 359 fauli (śr. 18,9), goście też nie najgorzej bo 293 faule (śr. 15,4).
Arka na dobrym 7 miejscu w lidze z 28 pkt na koncie, Górnik chwilowo stracił liderowanie na rzecz Legii. Zabrzanie zapewne spróbują powrócić na fotel lidera za wszelką cenę, gospodarze z kolei spróbują mocniej nacisnąć na czołówkę. Myślę, że dzisiaj zobaczymy w tym meczu sporo walki, ostrych spięć i faule będą się sypać jeden za drugim. Przy takim przebiegu meczu powinny pojawić się też kartki i liczę, że będzie ich dosyć sporo.

Bruk-Bet - Śląsk Wrocław
powyżej 30,5 fauli @ 1,8 ⛔ 30 :mad:
Totolotek
powyżej 5,5 żółtych kartek @ 2,9 ✅
STS
Gospodarze po ostatniej kolejce trafili do strefy spadkowej i dzisiaj zapewne będą chcieli się z niej wydostać za wszelką cenę. Śląsk przed sezonem liczył na wyższe miejsce niż obecnie zajmujące 11. Kto wygra trudno wskazać, jednak kadra gości z Robakiem czy Piechem w ataku wskazuje ich jako faworytów w tym meczu.
Ale patrząc na staty z tego sezonu jeżeli chodzi o faule to ten typ wydaje się dosyć pewny. Bruk-Bet na 3 miejscu z 304 faulami na koncie, Śląsk na 5 miejscu z 300 przewinieniami.
Dzisiaj obie drużyny powinny mocno powalczyć o wygraną i faule powinny być kwestią czasu. Tym bardziej, że boisko w Niecieczy ze względu na eksploatację praktycznie co tydzień też już nie jest najlepszej jakości.
Sędziuje P. Raczkowski, który w tym sezonie na najwyższą średnią wśród sędziów Ekstraklasy 5,83 żółtej na mecz.
 
K 51

kolo12

Użytkownik
Po co kombinować w meczu Jagi z Koroną 1x2, skoro można uderzyć w rożne. Jedni i drudzy często w swych meczach je wykonują, styl gry też determinuje nabijanie korków. Over 10,5 do gry wg mnie ;)
super typ - mam nadziej ze pograles grubo -
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
WIELKIE DERBY KRAKOWA

-&gt; Godzina: 20:30
-&gt; Typ: Remis
-&gt; Kurs: 3.10 (STS)

Nie ma się specjalnie co rozpisywać, od kiedy skończyły się czasy Cupiała, a nawet jeszcze trochę wcześniej Wisła przeistoczyła się w ligowego średniaka. Z drugiej strony Cracovia też nie ma jakiegoś powalającego składu, ale ma asa w rękawie. Tym asem jest tutaj trener Probierz, moim zdaniem najlepszy trener w Ekstraklasie. Po drugiej strony barykady duet Kmiecik/Sobolewski. Teoretycznie w szeregach Białej Gwiazdy wielka mobilizacja i chęć odegrania się za ostatnie słabe wyniki, ale gra to totalna katastrofa. Jeśli taktyka pod tytułem &quot;laga na Carlitosa&quot; nie zostanie jutro zmieniona to nie ma co myśleć o punktach. Na szczęście dla Wisły czerwoną zarobił pan Victor &quot;Kudłaty&quot; Perez, który jest najsłabszym ogniwem w zespole i zastąpi go pewnie ktoś z duetu Halilovic/Llonch (przy czym raczej bedzie to Llonch). Liczę, że Małecki wejdzie za Boguskiego na bok pomocy, bo z niego powinno byc wiecej pozytku. Na obronie powinien wystąpić duet Wasyl-Głowa więc albo Piątek ich przekręci techniką, albo będzie się odbijał jak od ściany. Trzeba powiedzieć, że jest to typowy mecz no bet. Obie ekipy zmobilizowane na 100%. Czeka nas mecz walki ,a ja celuje w sam środek czyli remis. Wyczuwam 1:1 albo 0:0. Pobieram też over kartkowy
4.5 @ 1.55
5.5 @ 1.98
6.6 @ 2.90
Pobieram tez Wisla wiecej kartek @2.26 . Biała gwiazda ma naprawdę ciężkich graczy typu właśnie Głowa, Wasyl, Basha czy nawet Sadlok i Llonch więc w ich przypadku widział bym kartoniki.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
super typ - mam nadziej ze pograles grubo -
Akurat Cię rozczaruję, bo nie grałem grubo. No chyba, że w Twojej hierarchii, bo za 25zł w forbet, żeby załapać się na bonus, co mi się z resztą udało. Nie zawsze typy wchodzą, ale co Ty możesz o tym wiedzieć, skoro Twoja aktywność na forum to narzekanie na bukmacherów i ten niewiele wnoszący komentarz? Ale dziękuję za poprawę humoru, dzięki Tobie przestałem opłakiwać swoje stracone 25zł ????
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Graty za zwycięstwo i zarozumiały bo napisałem prawdę i złe słowo o Twojej Jadze?
Dla mnie to bez różnicy o jakim klubie byś nie pisał to tak samo by było. Cenię skromność u ludzi. Poza tym jaka w tym prawda byłem na meczu i różnicę klas widziałem a 5:1 to najmniejszy wymiar kary.
 
K 51

kolo12

Użytkownik
Akurat Cię rozczaruję, bo nie grałem grubo. No chyba, że w Twojej hierarchii, bo za 25zł w forbet, żeby załapać się na bonus, co mi się z resztą udało. Nie zawsze typy wchodzą, ale co Ty możesz o tym wiedzieć, skoro Twoja aktywność na forum to narzekanie na bukmacherów i ten niewiele wnoszący komentarz? Ale dziękuję za poprawę humoru, dzięki Tobie przestałem opłakiwać swoje stracone 25zł ????
No szkoda mniej bym przebolal nie wygranie 700 za 40 - tylko ten super typ mi nie wszedl a mialem dac bts. Ale coz moja wina -nie ufaj typom innym - sam je wczesniej przeanalizuj - musze sie tego trzymac to bedzie dobrze.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Zagłębie - Lech
Zagłębie @ 2.64
over 2.5 gola 2.04
buk: BaH

Zmiana trenera w ekipie gospodarzy na dzień dzisiejszy wyszła na dobre. Pewna wygrana z Termalicą 4:2 i odrobienie strat z 3:1 na 3:3 w spotkaniu z Pogonią jest tego najlepszym dowodem. Teraz czas na wygraną z Kolejorzem. Wygrana bowiem goście daleko są od swojej idealnej formy. Kolejny mecz na trybunach spędzi Bjelica, a ze składu wypadł Makuszewski oraz Gajos, dwa bardzo ważne ogniwa w ofensywie gości. Lech nie wygrał na wyjeździe od siedmiu spotkań notując remisy na przemian z porażkami. Dziś będzie im niezwykle ciężko coś ugrać w Lubinie, gdyż gospodarze dostali nowego ducha w szatni. Gospodarze min. bez Jacha, Starzyńskiego. Może warto też zagrać bramkę Świerczoka?, który tylko w ostatnich dwóch spotkaniach zdobył aż sześć bramek..
20:30 Cracovia - Wisła
Cracovia @ 2.50
Czerwona Kartka @ 3.15
buk: BaH/ iforbet

Święta wojna!. Tak można nazwać Derby Krakowa. Wisła ostatnio bardzo słabo wypadała w spotkaniu z Wisłą Płock gdzie przegrała 0:1, a tuż po spotkaniu ogłoszono zwolnienie trenera Kiko Ramireza. Czy nowy trener miał wystarczająco dużo czasu aby poznać drużynę i wprowadzić świeżość?. Myślę, że nie, a efekt jego pracy poznamy dopiero na wiosnę. Ten mecz jest z pewnością dobrą okazją dla Probierza aby odnieść zwycięstwo. Cracovia rozegrała całkiem niezłe spotkanie w Poznaniu i to napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem. Probierz nie będzie mógł liczyć w tym spotkaniu tylko na Dąbrowskiego. Goście bez Głowackiego, Ondraska, Velez, Kolar. Jestem zdania, że Cracovia to weźmie, bowiem jest na fali wznoszącej o czym świadczy ich gra i ostatnie ligowe wyniki. Czerwona kartka chyba też warta gry. Obie drużyny mają w swoich składach osoby, który nie odpuszczają i zdolne są do głupich fauli. W ekipie gości na dodatek nie panuje najlepsza atmosfera po ostatnich wynikach, a porażka czy stracony gol może doprowadzić, że nie jednemu graczowi puszczą nerwy. Nowy trener zostaje rzucony od razu na głęboko wodę. Jednak trener, który pracował w Chorwacji wie co to derby i wie jak odpowiednio zmotywować na nie zawodników. Sędzia spotkania będzie Pan Jakubik, który w obecnym sezonie na 15. spotkań pokazał 51 żółtych kartoników i trzy czerwone.
Dla osób, które mają kryzys, mogą spróbować pograć Zagłębie/Cracovia 1X lub 1DNB​
 
W 0

wojtassu

Użytkownik
Co myślicie o pograniu kartek zagrożonych piłkarzy? Zobaczyłem jak to wyglądało wczoraj i spośród zagrożonych zawodników defensywnych na ostatni mecz rundy wykartkowali się:
Jovanovic (Bruk-Bet), Marcjanik (Arka), Pazdan (Legia), Dąbrowski (Legia), Kwiecień (Jagiellonia), Romanczuk Jagiellonia), Możdżeń (Korona), Koj (Górnik)
Dziś szanse na otrzymanie 4 żółtej kartki mają między innymi:
Guldan (Zagłębie), Balić (Zagłębie), Sadlok (Wisła), Szufryn (Sandecja), Malarczyk ( Cracovia), Fojut (Pogoń), Lasicki (Płock).
Ja proponuję 2 bety:
Sadlok - żółta kartka @2.50 (jako że derby)
Guldan - żółtka kartka @2.50 (jako że grają z Lechem i nie dalbym glowy ze wyjdzie Balic w 1 skladzie)
Kursy sts
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom