>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka LOTTO Ekstraklasy (12.12-13.12.2017)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłebie - Lech
Zagłebie @2,75
fortuna
Zagłebie podwójna szansa 1-1 @2,16 fortuna
Zagłebie po zmianie trenera powoli wraca na właściwe tory, a co najważniejsze po zmianie wyniku czy to strzelonej czy straconej bramce gra dalej swoje, dąży do zdobycia kolejnych goli, a nie cofa się i broni wyniku, a to było ich największym mankamentem w ostatnich tygodniach, o czym nie raz już pisałem, natomiast Lech nie potrafi wygrać na wyjezdzie od 7 spotkań, ostatnie zwyciestwo zanotowali jeszcze w sierpniu w Niecieczy. Dzisiaj widzę dużą szansę na wygraną gospodarzy, dodatkowo Kolejorz ma tragiczną skuteczność jeśli chodzi o delegacje, we wspomnianych ostatnich 7 meczach wyjazdowych zdobył tylko 5 goli, a Zagłebie po zmianie szkoleniowca w dwóch ostatnich ligowych potyczkach strzeliło 7 goli, z czego 6 sam Kuba Świerczok. Podsumowując liczę dziś na podobne zaangażowanie jak 2 ostatnich meczach Lubina i podtrzymanie słąbej dyspozycji wyjzdowej gości z Poznania.
Cracovia - Wisła
Cracovia @2,5
fortuna
Cracovia podwójna szansa 1-1 @2,0 fortuna
W derbach Krakowa podobnie jak w meczu w Lubinie idę w stronę gospodarzy, drużyna Michała Proboerza ostatnio regularnie punktuje w lidze, natomiast Wisła ostatnio w kryzysie, czego dowodem zwolnienie po ostatniej porażce trenera Kiko Ramireza. Wiadomo, że są to derby i tu każdy wynik jest możliwy, na pewno będzie to twardy mecz z dużą ilością kartek oraz fauli i wydaje mi się, że typy na te opcje też sa warte gry over 4,5 żk @1,6 fortuna, próg na faule jest wysoki, bo aż 33,5 @1,8 Totolotek, ale z racji rangi spotkania raczej do pokrycia. Jeśli chodzi o bezpośrednie H2H to na pierwszy rzut wpada w oko typ na obie strzelą, na ostatnie 10 meczy aż w 9 obie ekipy strzeliły co najmniej po bramce, ja jednak zostanę po stronie Pasów, raz, że grają u siebie, a dwa, że ostatnio lepiej się prezentują niż ich dzisiejsi rywale.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech bez Makuszewskiego i Gajosa. W miejsce tego drugiego zapewne Tetteh, czyli hamulec. Gość który prawie nie bierze udziału w grze gdy jego koledzy posiadają piłkę. Zresztą gra ofensywna Lecha i tak od kilku spotkań wygląda bardzo słabo, a trener Bjelica nie próbuję nic zmieniać.
Po ostatnim meczu problemy mięśniowe zgłaszali jeszcze Barkroth i Dilaver. Ewentualny brak Szweda nie uznałbym za osłabienie. Ciężko znaleźć po stronie gości racjonalne przesłanki do overa bramkowego w dzisiejszym meczu ani też grania w ich kierunku.
Przewidywany skład Lecha:
Putnocky – Gumny, Janicki, Dilaver, Kostevych – Tetteh, Trałka – Jóźwiak, Jevtić, Radut – Gytkjaer.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Wisła
1,90 Milenium
Sandecja jest dość nieprzewidywalną drużyną, która potrafi zremisować 2:2 z Legią czy 0:0 z Lechem a np przegrać 0:5 z Arką... Ogólnie grają dużo gorzej niż początkiem sezonu. Wisła Płock po złej passie 4 porażki z rzędu teraz ma 2 wygrane na bardzo trudnym terenie w Krakowie wygrali 1:0 z Wisłą i u siebie ograli Arkę Gdynia 2:0, która jest w bardzo dobrej formie ostatnio.
Sandecja nie wygrała meczu od 12 spotkań i nie zapowiada się aby coś w tej kwesti się zmieniło. Dziś typuję na kolejne 3 oczka dla Wisły Płock, która pnie się w tabeli i jeśli wygra awansuje już na 7 pozycję.
W obu ekipach nie ma większych osłabień.
Cracovia - Wisła Kraków 1:4
obie strzelą
1,74 Milenium

No i przed nami derby Krakowa... W pierwszych derbach w tym sezonie lepsza okazała się Wisła, która przegrywała większość meczu.
Jeśli chodzi o ich formę to Wisła zjechała z formą natomiast Cracovia jak by ostatnio coraz lepiej grali czy to wystarczy na zgarnięcie 3 oczek? Sam jestem ciekaw.
Mój typ to obie drużyny strzelą gola, na 6 ostatnich spotkań między obiema drużynami zawsze padał BTTS oby dziś było tak samo.
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1:3
remis (wygrana gospodarzy = zwrot) 1,76 Milenium

Trzeci i ostatni typ na naszą ekstraklasę to typ remis przy wygranej gospodarza zwrot. Nie wydaje mi się, żeby tak słaba Pogoń wygrała to spotkanie... Co prawda ostatnio grają już dużo lepiej ale dalej brakuje spokoju w obronie.. Prowadzili 3:1 z Zagłębiem i dali sobie wbić 2 bramki, prowadzili 2:1 z Piastem i dali sobie wbić gola w końcówce...
Lechia także gra zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu, do tego wrócił już Peszko i z meczu na mecz powinien wyglądać coraz lepiej
Pogoń na wyjazdach gra kiepsko...
Dla mnie osobiście nie tutaj choćby 1 argumentu na zwycięstwo gości - no chyba, że potrzebują punktów ale to jak każdy...​
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
18:00 Zagłębie - Lech
Zagłębie @ 2.64
over 2.5 gola 2.04
buk: BaH

a ze składu wypadł Makuszewski oraz Gajos, dwa bardzo ważne ogniwa w ofensywie gości.​
może i z typem bym się zgodził ale nie siej herezji ???? Gajos od meczu z Legią cieniuje, poza tym jesli już coś on gra bardziej cofniętego środkowego pomocnika niz ofensywnego ????
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
20:30 Cracovia - Wisła
Cracovia @ 2.50
Czerwona Kartka @ 3.15
buk: BaH/ iforbet

Święta wojna!. Tak można nazwać Derby Krakowa. Wisła ostatnio bardzo słabo wypadała w spotkaniu z Wisłą Płock gdzie przegrała 0:1, a tuż po spotkaniu ogłoszono zwolnienie trenera Kiko Ramireza. Czy nowy trener miał wystarczająco dużo czasu aby poznać drużynę i wprowadzić świeżość?. Myślę, że nie, a efekt jego pracy poznamy dopiero na wiosnę. Ten mecz jest z pewnością dobrą okazją dla Probierza aby odnieść zwycięstwo. Cracovia rozegrała całkiem niezłe spotkanie w Poznaniu i to napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem. Probierz nie będzie mógł liczyć w tym spotkaniu tylko na Dąbrowskiego. Goście bez Głowackiego, Ondraska, Velez, Kolar. Jestem zdania, że Cracovia to weźmie, bowiem jest na fali wznoszącej o czym świadczy ich gra i ostatnie ligowe wyniki. Czerwona kartka chyba też warta gry. Obie drużyny mają w swoich składach osoby, który nie odpuszczają i zdolne są do głupich fauli. W ekipie gości na dodatek nie panuje najlepsza atmosfera po ostatnich wynikach, a porażka czy stracony gol może doprowadzić, że nie jednemu graczowi puszczą nerwy. Nowy trener zostaje rzucony od razu na głęboko wodę. Jednak trener, który pracował w Chorwacji wie co to derby i wie jak odpowiednio zmotywować na nie zawodników. Sędzia spotkania będzie Pan Jakubik, który w obecnym sezonie na 15. spotkań pokazał 51 żółtych kartoników i trzy czerwone.
Dla osób, które mają kryzys, mogą spróbować pograć Zagłębie/Cracovia 1X lub 1DNB​
Jak czytam takie brednie osoby, która wgl nie ma pojęcia o czym pisze to, aż szkoda tu zaglądać. Po pierwsze to Joan Carrillo do Krakowa przyjdzie dopiero po świętach, a funkcję trenera zacznie pełnić od 1 stycznia. W ostatnich dwóch kolejkach sezonu drużynę poprowadzi duet Sobolewski-Kmiecik, którzy doskonale wiedzą co to derby. O zawodników z Hiszpanii też bym się nie martwił, bo to drugie derby w przeciągu 3 miesięcy i przetarcie już mieli. Po drugie Głowacki dzisiaj wychodzi w pierwszym składzie, jest już zdrowy i trenuje od kilku dni normalnie z drużyną. Typ na czerwoną kartkę bardzo możliwy z uwagi, że to derby. Pozdrawiam i polecam przed kolejną pseudo analizą troszkę poczytać czegoś na jakiś innych źródłach jak onet czy wp.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin 13.12.2017. godz. 18:00 - WYNIK 1:3 ✅
Typ: over 3.5 / Kurs: 3.94 / Buk: 1xbet
Lechia w ostatnich tygodnia na pewno zwyżkuje, zresztą patrząc na ostatnie pięć spotkań to tylko Arka zapunktowała więcej razy. Sytuacja w tabeli jednak nadal daleka od idealnej, ciągle do grupy mistrzowskiej brakuje czterech punktów i by podtrzymać nadzieję na znalezienie się w niej na koniec roku trzeba dziś wygrać. Na pewno mocno żałują tych zmarnowanych punktów w Krakowie gdzie ten mecz minimum był do zremisowania ale odezwała się wówczas stara Lechia która po wyjściu na prowadzenie, oddaje piłkę, przestaje grać ofensywnie przez co popełnia proste błędy w defensywie. Progres w wynikach jednak wziął się właśnie ze skutecznej gry, wraca powoli Lechia która potrafiła być pod bramką rywali bardzo skuteczna, tworząca wiele sytuacji, w weekend też zasłużyli na boisku lidera na więcej niż ten jeden punkt. W coraz lepszej formie są bracia Paxiao, Peszko po kontuzji też coraz lepiej a co najważniejsze trener nie ma problemów z brakami kadrowymi a wówczas ma w kim wybierać i rywalizacja jest ogromna. Lechia u siebie ma świetny bilans w kontekście tego co dziś gramy 9 spotkań i bilans bramek 16:17 nikt takie średniej bramek na swoim stadionie nie ma – na to składa się coraz lepsza gra w ataku przez co mniej martwią się defensywą i tracą też bramki.
Pogoń w weekend zagrała to czego się spodziewałem i o czym pisałem zdecydowanie widać tam rękę nowego trenera, który trzeba przyznać jest nadal odważny w swoich decyzjach nie ma świętych krów, min. w kadrze nie ma na ten mecz Adam Gyurcso. Ta Pogoń szuka dużo gry na jeden kontakt, gry w trójkątach, po prostu dużo gry piłką i momentami wygląda to bardzo fajnie tym bardziej że z tego jest naprawdę dużo sytuacji i ostatnio z Zagłębiem wreszcie pojawiła się skuteczność bo tego w wielu meczach zabrakło min. w Białymstoku. Cóż jednak z tych trzech strzelonych bramek jak w defensywie był jest i będzie chaos. Przy tej grze odważnej z szukaniem gry na jeden kontakt pojawiają się głupie straty z głupimi błędami w defensywie i to jest kolejny problem do rozwiązania bo Pogoń traci dużo i łatwo ale tutaj też można wrócić do tego że oni muszą ryzykować przy swoje sytuacji. Jestem w 100% przekonany że zobaczymy podobny zespół jak w ostatnich starciach, szukający gry, odważny z tego były sytuację i będą dla jednych i drugich oby była tylko skuteczność.
Obie ekipy zainteresowane w tym starciu tylko i wyłącznie zwycięstwem Lechia potrzebuje trzech oczek by powalczyć o awans do ósemki na koniec tego roku, Pogoń jest w sytuacji takiej że każdy mecz to powoli walka o życie.
Polska, Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Lech Poznań 13.12.2017. godz. 18:00 - WYNIK 0:0 ⛔
Typ: over 3.5 / Kurs: 4.14 / Buk: 1xbet
Zagłębie to coraz mniejsza chyba zagadka dwa mecz pod wodzą Lewandowskiego i dwa razy show bramkowe czyli sprawdza się scenariusz o którym wspomniał trener - Zamysł jest taki dużo gry piłką: „ Po zdobyciu bramki musimy iść do przodu. Nie można zadowalać się jedną czy dwoma. Kunktatorstwo to nie mój styl. Musimy grać swoje od początku do końca…”
To można było zaobserwować właśnie w obu starciach gdzie każda strzelona bramka faktycznie ich nakręcała i łapali luz. Nie da się ukrywać kadrowo ten zespół ma potencjał i też myślę że nasz były reprezentant będzie konsekwentny już to zapowiedział kto nie będzie w formie nie będzie walczył, nie będzie po prostu grał – na boisku będą ci którzy są w formie nawet jeśli są to juniorzy bo o tym też wspominał że nie będzie się bal postawić na młodych. Zresztą patrząc na ostatnie ustawienie Pawłowski, Wożniak, Tuszyński, Swierczok to wygląda bardzo ofensywnie i tak też jest. Potrzeba jeszcze wiele pracy bo w tej swoje szaleńczej grze jak ja to nazywam jest mnóstwo mankamentów w defensywie bo przy tych strzelonych bramkach są tylko dwie bramki na plus, w odstępie 14 minut w Szczecinie dali sobie wbić łatwej trzy bramki a takie rzeczy tej ekipie się nie przytrafiały to kolejne świadectwo świadczące o zmianie sposobu gry. Dziś ostatni mecz w tym roku w domu, będzie walka bo sytuacja w tabeli nadal mocno niepewna na koniec roku, do tego trzeba pokazać kibicom po raz kolejny ofensywna piłkę by już dziś ich zachęcić ich do przychodzenia na stadion po przerwie zimowej i ja wierze w ofensywne Zagłębie dzisiaj, zresztą w domu ten zespół ma naprawdę wyniki tylko Górnik strzelił więcej bramek, wynik Zagłębia w bramkach 10 spotkań 20:10.
Lech niby najlepsza defensywa w lidze ale ta defensywa nie daje miejsca na które tutaj liczą do lidera tracą już 6 punktów i nie mogą sobie pozwolić na kolejną wpadkę. Ta defensywa to głównie tyczy się gry w domu gdzie moim zdaniem rywale podchodzą do tych starć zbyt defensywnie bo wcale mocnego potencjału ta ekipa na tyłach nie ma, gra po prostu wolną piłkę potrafiąc się zamykać ale co z tego jak wówczas nie potrafią strzelać w tej lidze jest coś za coś. Dla nich to ostatnia okazja na przełamanie serii 7 spotkań bez zwycięstwa na wyjeździe, zresztą już się mówi że już parasol ochrony nad trenerem minął i już zaczynają się pojawiać dokładne wymagania. Liczę na to że Lech dziś będzie inny, bardziej ryzykujący, ruchliwszy w ataku i pójdzie w grę Zagłębia na otwartą piłkę. Dwa ostatnie mecze tych ekip to zwycięstwa jednych i drugich po 3:0 stać obie ekipy znowu na trzy bramki ale do zera tego nikt nie wygra.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
powyżej 30,5 fauli @ 1,8 ✅
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,9 ⛔
Totolotek
Lechia po ostatnim remisie w Zabrzu będzie chciała zgarnąć dzisiaj 3 punkty i podgonić ekipy pierwszej ósemki. Sytuacja gości w tabeli coraz gorsza a przed zawodnikami Pogoni na zakończenie rundy jeszcze dwa ciężkie derbowe spotkania z Lechią i z Arką. O punkty łatwo nie będzie a tych Pogoń potrzebuje jak ryba wody.
Jak przystało na mecz derbowy spodziewam się dzisiaj sporo starć na boisku, Portowcy muszą mocno zawalczyć aby wywieźć jakieś punkty z Gdańska.
Statystycznie też nie wygląda to najgorzej: Lechia zaraz za Arka z 316 faulami na koncie, Pogoń natomiast 270 przewinień do tej pory. Co do kartek to tutaj z kolei liderem jest ekipa ze Szczecina, która ma już na koncie 49 kartek (śr. 2,58) i liczę, że to właśnie piłkarze gości znacząco przyczynią się do trafienia typu na kartki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Cracovia Kraków - Wisła Kraków
Typ : Cracovia @2,45 Forbet / Over 4 kartki 1,60 Forbet / Piątek strzeli gola @2,50 Forbet
Analiza :

Ja dzisiaj nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Pasów, pamiętam poprzednie derby kiedy Cracovia była w kompletnym dołku a Wisła w świetnej formie i boisko kompletnie tego nie odzwierciedlalo dopóki młody obrońca Cracovii się nie zagotowal i po tej czerwonej kartce wszystko się posypało ale gdyby nie geniusz Carlitosa to nie wiem czy udało by im się w przewadze wygrać, dziś będzie zupełnie inaczej ponieważ Wisła od dawna ma problem żeby wygrać przy Kałuży do tego dochodzi aspekt zwolnienia trenera i to, że Pasy na ławce maja jednego z lepszych o ile nie najlepszego trenera w Polsce, on napewno nie pozwoli sobie żeby taktyka: piłka na Carlitosa dzisiaj Zadziałała, Wisła jest bez formy a Cracovia ma zwyżke formy i dziś napewno Pasy będą przeważac na boisku i sądzę, że tak grająca Wisła nie argumentów żeby się im dzisiaj przeciwstawić dlatego typuje gospodarzy, do tego Over kartkowy z prostego powodu, są to derby, mecz będzie ostry napewno sporo fauli a w naszej ekstraklasie sędziowie nie wytrzymują takiego ciśnienia i rzucają kartki na prawo i lewo, tymbardziej jeśli któraś z drużyn strzeli gola to napewno mecz się zaostrzy stąd Over kartkowy.
Jeśli pasy strzela to najprawdopodobniej zrobi to Piątek, który jest w formie i sądzę, że wkoncu dostanie powołanie do reprezentacji, dobrze gra tyłem do bramki i świetnie głową.
Myślę, że któryś z tych typów powinien wejść a liczę na 3/3 ????
Powodzenia grającym!!!
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Cracovia - Wisła Kraków 13.12.2017. godz. 20:30 - WYNIK 1:4 ✅
Typ: over 3.5 bramki / Kurs: 3.38 / Buk: 1xbet
Daniem głównym przedostatniej kolejki tego roku będą oczywiście derby Krakowa. Ten mecz będzie agresywnym to pewne znając relacje obu trenerów ale czuje że za tym pójdą też bramki, wiadomo nikt nie będzie chciał przegrać ale też nikt nie będzie chciał zremisować.
Wisła z Sobolewski i Kmiecikiem na ławce czyli wracamy do tego co już tutaj przerabialiśmy wiadomo że to wariant na dwa mecze ale uważam że w tych dwóch meczach będzie inna Wisła bo tak źle bez energii jak z Płockiem to się zagrać nie da. Czytałem właśnie wywiad z Panią Prezes na temat zwolnienia Ramireza i moim zdaniem faktycznie Wisła z tymi transferami nie wykonywała tego kroku na przód a wydaje mi się że potencjał kilku piłkarzy też nie jest wykorzystywany, zresztą ten zaciąg miał sprawiać że Wisła będzie grać efektowanie. Też na linii trener – zawodnicy moim zdaniem też coś się nie układało.
Jaką dziś Wisłę zobaczymy – agresywną, waleczna to pewne, ale także mniej taktyczną w moi odczuciu to będą plusy dla gry ofensywnej więcej swobody to jest to co lubią ci gracze, pozwoli im na to Sobolewski, zresztą pamiętam poprzedniemu mecz z tym duetem i to był zespół strzelający, grający ofensywnie ale też chaotyczny w defensywie, zresztą z Ramirezem i tak ta formacja była słaba dlatego trzeba wykorzystać to co mają w ataku. W tym wywiadzie są też słowa o pracy Radka indywidualnej z zawodnikami min. Brlekiem to dzięki temu stał się takim zawodnikiem tego nie było z Kiko a dla mnie taki Halilović czy Wojtkowski potrzebują takiej pracy.
Cracovia gdzieś tą formę ustabilizowała nie grają już całkiem dwóch inny meczy pod rząd. Mocna poprawa w grze piłką przez co przyszły sytuacje i wreszcie zdobywane bramki. No i w domu ten bilans jest bardzo dobry 14 bramek zdobytych tylko mecz z Lechem bez zdobyczy bramkowej. Jeszcze gdzieś brakuje tego spokoju oraz wyrachowania bo te bramki tracą w momentach gdy niby wszystko mają pod kontrolą a dziś spokoju i czasu na boisku nie będzie, zresztą właśnie przy tych 14 bramkach zdobytych jest taka sama liczba straconych i też tylko w jednym meczu udało się zachować czyste konto. To są derby co tu się wydarzy to nigdy nie wiadomo ale pierwszy mecz pokazała że walka jest do końca o zwycięstwo i obu to poniosło obie ekipy do ofensywnej i co najważniejsze skutecznej gry.
Polska, Ekstraklasa: Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz 13.12.2017. godz. 20:30 - WYNIK 7:3 ⛔
Typ: over 12 rzutów rożnych / Kurs: 3.60 / Buk: 1xbet
Tutaj czuje mecz naprawdę z wymianą ciosów ale w bramki nie pójdę bo są to ekipy które potrafią marnować sporo sytuacji nie mają w swych szeregach takich kilerów ale z tego czuje że urodzą rzuty rożne a linia według mnie niska. Tutaj też może być trochę takiej kopaniny a piłka wówczas odbija się od wszystkiego już takie mecze tutaj widziałem jak ten z Wisłą Kraków gdzie oglądaliśmy słabe widowisko ale tych rogów było w sumie 14. Obie ekipy też w swoim zwyczaju nie mają tendencji pchania akcji środkiem piłka często loduj w bocznych sektorach a tam zawsze szansa wywalczenia rzutów rożnego jest większa. Strzałów z daleka też nie zabraknie, jak i gry wysoką piłką, długie utrzymywanie się przy piłce to nie są mocne strony obu ekip.
Do tego wszystkiego remis nikogo nie interesuje ekipa z Płocka chce na koniec roku wskoczyć do grupy mistrzowskiej do tego potrzeba im zwycięstwa i doskonale zdają sobie z tego sprawę, są podbudowani ostatnimi wynikami nie będą czekać zaatakuje. Sandecja z nowym trenerem będzie jak zwykle agresywna i ona nie ma nic do stracenia, ta seria jest katastrofalna, też nie będą za wiele kalkulować. Tym bardziej że w następnej kolejce Wisła ma w Warszawie Legie a Sandecja podejmuje Lechie.
Teraz kilka statystyk Wisła u siebie ma dobrą średnią jeśli chodzi zdobywanie rogów średnia z tych meczy 5.0, a w formie ten ciąg maja lepszy i ostatnio z Wisłą wywalczyli 9 rogów z Arką 6 i też rywalom na wiele w tym aspekcie pozwalali, zresztą w poprzednim sezonie to była czołówka jeśli chodzi o ilość rogów w sumie mieli ich równo 200. Sandecja może dobrych statystyk nie ma ale tam gdzie grali odważnie sumy rzutów rożnych było spore w Gliwicach 12, w Gdańsku 13 a jak wspomniałem oni powinni dziś pójść w ofensywną piłkę.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia Kraków - Wisła Kraków
powyżej 33,5 fauli @ 1,8 ⛔
powyżej 5,5 żółtych kartek @ 2,0 ⛔
Totolotek
Nie ma co kombinować w tym meczu z typem, faule wydaje mi się, że to dość dobry typ pomimo wysokiej linii. Wszak to derby i na murawie powinno być dzisiaj bardzo gorąco. Wisła po ostatnich dwóch porażkach przed własną publicznością zapewne będzie chciała się zrehabilitować a najlepiej zrobić to właśnie w meczu derbowym. Cracovia cały czas oscyluje wokół miejsca spadkowego i zwycięstwo pozwoliłoby im trochę odskoczyć od od tej strefy. Także obie drużyny mają swoje cele na ten mecz i na boisku naprawdę powinny kości trzeszczeć.
W statach fauli może nie wygląda to najlepiej bo Cracovia tylko 254 faule przy 291 Wisły ale za to przy kartkach już zdecydowanie lepiej. Pod tym względem Wisła 2 (45 kartek, śr. 2,37) a Cracovia 3 (44 kartki, śr. 2,32) ale jak wspomniałem to mecz derbowy i wszystkie statystyki mogą tutaj nie mieć żadnego znaczenia.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Miejsce
Gracz
Wynik
Punkty
1.
MrDziubas​
260
100​
2.
jack13​
224
80​
3.
zibi16​
-32
120
(joker)​
4.
seba23​
-170
50​
5.
ibis​
-800
40​
6.
Waldi1979​
-899
60
(joker)​
[TBODY] [/tbody]
Raport
baku193 brak rozliczenia typu na Jagiellonia - Korona
DJ_Jones brak nazwy bukmachera
karolw555 brak rozliczenia na typu Lechia - Pogoń
ibis zgonie z deklaracją typy na Piast - Legia; Arka - Górnik; Jagiellonia - Korona i Termalica - Śląsk nie są brane pod uwagę oraz brak rozliczenia typów na Zagłębie - Lech; Cracovia - Wisła
K0R0NIARZ brak rozliczenia typu na Jagiellonia - Korona
Krzy18s zbyt skromne analizy
FilipeQ brak rozliczenia typu na Cracovia - Wisła
wojtassu zbyt skromne analizy
Waldi1979 brak rolzliczenia typów na Zagłębie - Lech; Cracovia - Wisła
seba23 typy na Lechia - Pogoń zgłoszone po czasie
Bukovina zbyt dużo typów na Cracovia - Wisła
PawelV brak rozliczenia typów na Cracovia - Wisła
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom