>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

20. kolejka LOTTO Ekstraklasy (20.12-22.12.2018)

Status
Zamknięty.
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Kto wydaje miliony, żeby to pokazywać. Kodowane telewizje, kosmiczne pensje, komentarz z &quot;dupy wyjęty&quot; i dwa tysiące widzów. Co to jest? Więcej emocji w &quot;Klanie&quot;, czy innej &quot;M jak miłość&quot;. Powinni nam płacić szkodliwe, za oglądanie tego gówna. Tyle w temacie. Pozdrawiam i spokojnej nocy. Oby nie o takiej intensywności jak te mecze;)
Waldi1979. Z całym szacunkiem dla Ciebie. Nie usuwaj. Ku przestrodze.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Witam co sądzicie o over 1.5 gola Legi Warszawa w meczu z Zagłębiem?
Sosnowiec to najgorsza drużyna pod względem traconych bramek i wydaje się naturalnym, że Wojskowi podobnie jak Jagiellonia i Lech zdobędzie sporo bramek. Szanse na co najmniej dwa trafienia że strony zespołu z Warszawy są spore i typ jest godny rozwazenia. Mnie ofensywa Legii jakoś nie przekonuje. Bardziej skupionym się na postawie Zagłębia. Czy strzeli? A jak strzeli to ile? Czy znowu przegra? Czy nie? W jakim składzie zagra? Jak zareaguje na porażkę 0:6? Tutaj jest o wiele więcej pola do popisu w formie np. BTS TAK/NIE lub Over/Under 2,5 bramki.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Wisła Kraków - Lech Poznań typ 2 kurs 2.23 Fortuna
Lokomotywa ruszyła nie ma co oceniać jeszcze moze Lecha po czterech meczach, ale trzeba powiedziec i ocenic je na zdecydowany plus w kierunku Kolejorza. Wisła nie gra już swojej piłki chociażby z przed miesiaca czy dwóch. To druzyna której widac problemy jaki widnieja w klubie. Codziennie w klubie informacje dobre o złe. Znalazł sie nowy inwestor za kilka dni sie wycofał. Z tego co wiem pensje takze nie sa wyregulowane. Sam Carlitos z Legii ma jeszcze w stosunku do Wisły braki finasowe ze strony Krakowian. Według mnie Lech jest w lepszej formie widac ze po przyjsciu nowej miotły odmieniła sie gra Lecha i widac ze chlopakom chce sie grac w piłke. Według mnie jezeli Wisle unormuje sie sytuacja to tylko pozostaje sie walka o utrzymanie. Europejskie Puchary w tym sezonie raczej nie dla Wisły. Po takim kursie pobieram i gram w strone Lecha. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze typ 1 kurs 1.60 forBET
Lechia lider Ekstraklasy Lechia Gdansk ostatnio dosc niespodziewanie zremisowali z Miedzia Legnica. Gornika ogladalem z Arka mimo iz grali na swoim obiekcie to mimo remisu mecz rozegrany przez Gornika dosc slabo. Bramka Gornika z rzutu roznego. Natomkast Arka lo pieknym strzale Nalepy ustali koncowy wynik spotkania. Gornik w tym sezonie moze liczy jedynienie na utrzymanie w Ekstraklasie. O wyzsze cele moga powalczyc w Pucharze Polski gdzie sa w kolejnej rundzie. Lechia ten sezon zaczela bardzo obiecujaco i potrzymuja swoja dotychczasowa forme. Według mnie sa godnym zespolem ktory moglby prezentowac nasz kraj w Lidze Mistrzow. Moze i ciezko bedzie dostac sie do fazy grupowej ale moze w rundach poczatkowych wygraja kilka meczy ale jak wiemy inne druzyny takze maja szanse jeszcze na Mistrzostwo. Do konca sezonu kilka meczy do rozegrania jest wiec lider moze sie zmienic dosc szybko poniewaz roznica nie jest za duża. Lechia jeski chce walczyc o Mistrza to taki mecz po prostu musi wygrać. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Wisła Kraków - Lech Poznań typ 2 kurs 2.23 Fortuna
Lokomotywa ruszyła nie ma co oceniać jeszcze moze Lecha po czterech meczach, ale trzeba powiedziec i ocenic je na zdecydowany plus w kierunku Kolejorza. Wisła nie gra już swojej piłki chociażby z przed miesiaca czy dwóch. To druzyna której widac problemy jaki widnieja w klubie. Codziennie w klubie informacje dobre o złe. Znalazł sie nowy inwestor za kilka dni sie wycofał. Z tego co wiem pensje takze nie sa wyregulowane. Sam Carlitos z Legii ma jeszcze w stosunku do Wisły braki finasowe ze strony Krakowian. Według mnie Lech jest w lepszej formie widac ze po przyjsciu nowej miotły odmieniła sie gra Lecha i widac ze chlopakom chce sie grac w piłke. Według mnie jezeli Wisle unormuje sie sytuacja to tylko pozostaje sie walka o utrzymanie. Europejskie Puchary w tym sezonie raczej nie dla Wisły. Po takim kursie pobieram i gram w strone Lecha. Pozdrawiam trzymajcie się.
Wiesz po tym entuzjazmie z nowym inwestorem, z zapowiedziami spłacenia podstawowych długów natychmiast w tym przede wszystkim piłkarzom itp itd do tego Wisłą dobrze gra i z sercem, to ja idę bezpieczniej w stronę gospodarzy
To że Lech wygrał tak wysoko to jeszcze nic nie znaczy.z Nawalka przegrana z Cracovia po żenującym występie, słabiutko że Śląskiem i strzał rundy amarala bo był by remis raczej, no i Sosnowiec który jakby wykorzystał jedną z 2 setek na 1-0 to kto wie jakby było.ten mecz będzie jakimś wykładnikiem zmian od Nawalki
Wisła 1x 1.70sts
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Według mnie jezeli Wisle unormuje sie sytuacja to tylko pozostaje sie walka o utrzymanie. Europejskie Puchary w tym sezonie raczej nie dla Wisły.
Trochę nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Skoro było źle, zawodnicy nie otrzymywali wynagrodzenia to i tak pokazywali na boisku nieraz, że piłkarsko nic im nie brakuje. I pomimo tych wszystkich problemów finansowych obecnie znajdują się &quot;tylko&quot; na 7 miejscu ale ścisk w górnej połówce tabeli jest duży i np. do Piasta mają tylko 1pkt straty a u nas przecież wszystko ładnie i pięknie, kasa na czas, żadnych zaległości, etc.i tylko mamy na koncie 1pkt więcej od takiej borykającej się z problemami Wisły. Do obecnie 3 Jagi mają tylko 3pkt straty a więc to jest raptem 1 mecz.
To jakiem cudem skoro sytuacja się unormuje jak piszesz to pozostanie im tylko walka o utrzymanieo_O. Nad 15 miejscem spadkowym, na którym obecnie jest Górnik mają całkiem sporą zaliczkę bo 12pkt przewagi.
I bez obrazy ale proponuję włączyć funkcję sprawdzania pisowni ????
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Panie i Panowie Typerzy! Z całym szacunkiem dla waszego intelektu, ale granie w tej chwili Wisły z Lechem, to samobóstwo. Lepiej puśćcie sobie totka. Takie samo prawdopodobieństwo wygranej;). Żaden &quot;poważny&quot; inwestor nie wejdzie do tego klubu. Szemrane interesy. Miejsce Wisły w lidze, to tylko godna podziwu postawa zawodników. PEŁEN SZACNEK. Z drugiej strony Lech z Dyzmą na ławce trenerskiej. Nawałka miał więcej szczęścia, niż rozumu. W 2016 z życiową formą trafiło większość zawodników. Eliminacje w 17 na mega farcie. Armenia i Czarnogórna na Narodowym - fura szczęścia. Srogi [CUT] z Danią i 15 spotkań, gdzie wygrywamy 2 towarzyskie i jedno na MŚ, ale za to niskim presingiem;). Podziwiam waszą determinację, że gracie Ekstraklapę. Z ośmu meczy jedynie Legia wydaje się dość pewna. Chyba, że macie dostęp do szatni poszczególnych drużyn, to chętnie poczytam.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
PS. Eryk93. Ciągle czekamy...
Poziom naszej ligi jak i jej nieprzewidywalności jest ogólnie znany, przypominam że w tym temacie dyskutujemy o meczach danej kolejki, pierwszy Twój post na Twoją prośbę zostawiłem jak to nazwałeś &quot;ku przestrodze&quot;, ale kolejne posty typu &quot;lepiej zagrajcie w totka niż obstawiajcie ekstraklapę&quot; będą usuwane, bo po pierwsze nic nie wnoszą do tematu, a po drugie każdy ma swój rozum i gra co mu się podoba. //Waldi1979
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 20.12.18 20:30
Obie strzelą i over 2.5 goli w meczu @2.18 ✅
W ostatniej kolejce będziemy mieli okazję oglądać mecz przyjaźni ekipy ze stolicy i Zagłębia. Aktualnie patrząc na tabelę, formę i historię - murowanym faworytem jest Legia. W tabeli ma 3 oczka straty do Lechii Gdańsk, czyli lidera rozgrywek. Uzbierali 36 punktów w 19 meczach oraz mają najlepszy bilans bramkowy. 4 punkty przewagi nad czwartą Jagą i uwaga - aż 24 punktów na ostatnim Zagłębiem Sosnowiec. Ekipa z Zagłębia ma ujemny bilans na 20 goli - jest to najgorszy w lidze, ale potrafili strzelić 22 bramek na 19 meczów. Średnio wychodzi ponad jedna na mecz i to będzie głównym kluczem do wygranego zakładu. Sosnowiec tylko 12 oczek i traci 5 do przedostatniego Górnika Zabrze. Forma bardzo dobra u Legii, gdzie na 5 ostatnich meczów wygrali 4, jeden remisując. Zaś Zagłębie 4 przegrało i jeden remisowy. Ostatni mecz niestety blamaż. 0:6 z przyjezdnym Lechem Poznań. Legia znowu wygrała z Piastem 2:0 i na ciężkim terenie lidera wyciągnęła remis 0:0. Pierwszy mecz zakończył się 2:1 dla Warszawy i dzisiaj liczę na podobny wynik. Tak aby obie strzeliły, bo stać na to u siebie w ostatnim meczu rundy Zagłębie (o Legię nie ma co się raczej martwić), a over myślę również na spokojnie da radę. Jedynie co mnie może martwić, to to, że to mecz przyjaźni. Historia już pokazała różne przypadki, gdzie zazwyczaj w pierwszym meczu wygrywa jedna drużyna, a w drugim druga. Jednak w przypadku, gdzie Legia goni Lechię, gra wcześniej niż lider, a Sosnowiec jest praktycznie pogodzony z walką o utrzymanie - nie widzę jakiejś niespodzianki. Jest to aktualnie różnica klasy. Prezes Zagłębia sam mówi otwarcie o problemach i zapewne przez zimę będą chcieli coś zmienić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
(...). Żaden &quot;poważny&quot; inwestor nie wejdzie do tego klubu. (...)
A jaka jest definicja poważnego inwestora? Czy taki, co na wstępie płaci za korzystanie ze stadionu, spłaca całe zadłużenie krótkoterminowe w wys. 12 mln zł w tym do piątku całe zadłużenie wobec piłkarzy - bo w innym wypadku nie ma prawa wg podpisanej umowy przejąć spółki (spółki posiadającej tylko długi), to poważny czy niepoważny inwestor?
Pilkarze, tak jak do tej pory, będą grać dla kibiców, dla klubu i dla siebie. Zwłaszcza, że są po spotkaniu z inwestorami. Jeśli budżet Wisły to będzie 130 - 200 mln rocznie to chociaż w Europie jest to kwota, za którą sie kupuje np. jednego pilkarza, ale w Polsce to wystarczy, żeby zastąpić caly skład nowym i lepszym. tak więc, pilkarze Wisły dadzą z siebie wszystko.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Wiele tygodni były teorie &quot;Wisłą w kryzysie finansowym nieplaca&quot; to wygrywali teraz &quot;przyszedł inwestor są zmobilizowani&quot; to będzie 0-2 :cwl:. Tak jak ktoś pisal, bardzo często te teksty o kryzysach finansowych mają zerowy wpływ na końcowy wynik. A już szczególnie w obecnych czasach, kiedy to przy braku pensji z klubu sportowcy sobie odbijaja właśnie u buka.
Ps. Patrząc sportowo to wątpię aby Lech nie wywiózł chociaż 1 punktu z Krakowa. X2.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 2:3
powyżej 2,5 1,7
Mecz przyjaźni na stadionie Ludowym w Sosnowcu.
Po ostatnim blamażu 0:6 z Lechem Poznań drużyna z Sosnowca na pewno jest w pełni zmobilizowana aby się zrehabilitować przed własnymi kibicami bo coraz mniej cierpliwi są kibice.
Zagłębie fatalnie zaczął tę rundę rewanżową zdobywając tylko 1 punkt i 1 gola w 4 spotkaniach. Legia natomiast na fali wnoszącej, widać coraz lepszą grę tego zespołu i już tylko 3 punkty straty do lidera.
Oczywiście jest to mecz przyjaźni więc nie zdziwi mnie tutaj w żaden sposób nawet porażka Legii, przypomina mi się 2008 rok i wygrana w Warszawie przez Legie 5:0 i w Sosnowcu porażka 1:2.
V. Sanogo już od paru dni trenuje i prawdopodobnie będzie grał przeciwko Legii co jest dobrą wiadomością dla Zagłębie, widać było brak Sanogo z Lechem.
W tym meczu nie warto iść w stronę Legii gdzie jest marny kurs. Tutaj może zdarzyć się wszystko dlatego ja idę w stronę bramek.​
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Zdecydowanie się zgadzam z nie ryzykowaniem na Legie. Ja pewnie mimo wszystko spróbuję ale rozsądek coś podpowiada, że tam dzisiaj Legia może wtopić.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Z drugiej jednak strony idąc w stronę goli a odradzajac granie przyjezdnych musimy liczyć na co najmniej dwa gole Zagłębia, nie oszukujmy się.. słabego Zagłębia.
Obie drużyny na przeciwleglych biegunach, Zagłębie na dziś dzień to najpoważniejszy kandydat do spadku, Legia natomiast powoli, po cichu robi swoje i pewnie jak co roku spadnie na cztery łapy.
Uważam, że jeśli ma wejść over to gole przede wszystkim strzelać musi Legia.
Legia @1,53 ✅
Kurs marny jak na naszą ligę, ale nie widzę punktu zaczepienia by Legia miała obecnie stracić punkty w Sosnowcu.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Z drugiej jednak strony idąc w stronę goli a odradzajac granie przyjezdnych musimy liczyć na co najmniej dwa gole Zagłębia, nie oszukujmy się.. słabego Zagłębia.
Obie drużyny na przeciwleglych biegunach, Zagłębie na dziś dzień to najpoważniejszy kandydat do spadku, Legia natomiast powoli, po cichu robi swoje i pewnie jak co roku spadnie na cztery łapy.
Uważam, że jeśli ma wejść over to gole przede wszystkim strzelać musi Legia.
Legia @1,53
Kurs marny jak na naszą ligę, ale nie widzę punktu zaczepienia by Legia miała obecnie stracić punkty w Sosnowcu.
8 lat temu też mówiło się, że Legia rozbije słabe Zagłębie (przypomnę u siebie Legia wygrała aż 5:0) a zakończył się wynikiem 2:1 dla Sosnowca... Oczywiście nie mówię, że tak będzie i teraz ale wcale się nie zdziwię.
Po 2 ... Kurs na wyjeździe w naszej lidze prawie 1,50 jest nieatrakcyjny... Ponieważ tutaj nie ma pewniaków.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Ludzie, Legia ma uklady z ZS jak z nikim innym w tej smiesznej lidze. Tutaj kazdy scenariusz jest mozliwy.Mysle ,ze ZS bedzie chcialo sie pokazac i lepiej grac tu over/under anizeli win.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pogoń - Śląsk 2:1 (3-6 RR)
Pogoń powyżej 5,5 RR, @1,96 fortuna ⛔
Robak strzeli @3,05 Unibet ✅

Ostatnia kolejka w tym roku, zaczynamy w Szczecinie, gdzie Pogoń zagra ze Śląskiem, faworytem na pewno jest drużyna gospodarzy, która doskonale sobie radzi na własnym stadionie, gdzie odniosła 6 zwycięstw oraz zanotowała po 2 remisy i porażki, pod tym względem ustępuje tylko liderowi z Gdańska, natomiast Śląsk na wyjazdach gra w kratkę, dotychczas zdobył 10 pkt 2 wygrane, 4 remisy i 3 porażki. Pogoń aktualnie notuje niesamowitą jak na nasze warunki serię zwycięstw u siebie, wygrali 6 kolejnych meczy, a ostatni raz przegrali w Szczecinie z Lechią w sierpniu, u gospodarzy niepewny kontuzjowani są Adam Frączczak, Jarosław Fojut, David Stec, David Niepsuj, Michał Żyro, Adam Buksa, dlatego postanowiłem zagrać na rzuty rożne gospodarzy, którzy na własnym stadionie nabijają ich dość sporo, w ostatnich 5 meczach w Szczecinie nabili kolejno 5, 8, 5, 8 i 4, co daje średnią 6 cornera na mecz, myślę, że warta uwagi jest też wyższa linia over 6,5 RR Pogoni za @2,85 fortuna. Drugi typ jaki proponuję to bramka Marcina Robaka, aktualnie notuje fatalną serię 8 meczy bez bramki w lidze oraz pucharze, liczę, ze dzisiaj się przełamie i zdobędzie minimum tego jednego gola, a czy on da jakieś punkty gościom to już inna historia. Dodatkowym atutem jest na pewno też to, że snajper Śląska wykonuje rzuty karne, kurs wysoki, bowiem tak jak napisałem wcześniej Robak &quot;zaciął się&quot; po spotkaniu derbowym z Miedzią, gdzie zdobył 2 gole, a dwa, że to Śląsk nie jest faworytem dzisiejszych zawodów.

Sosnowiec - Legia 2:3 (1:0) (1-2 żk)
więcej kartek (czerwona=2) Sosnowiec @1,8 forBET ⛔
Legia strzeli w obu połowach @2,27 fortuna ⛔

Drugie dzisiejsze spotkanie to Zagłębie z Sosnowca z Legią, najoczywistszym rezultatem jest wygrana gości, którzy na wyjazdach są najlepiej punktującą drużyną w lidze, wygrali 5 meczy, 3 zremisowali i doznali tylko jednej porażki z Pogonią, gospodarze to czerwona latarnia ligi i na tą chwilę nie ma za bardzo argumentów, aby w przyszłym sezonie nadal występowali w Ekstraklasie, gospodarze już od 7 kolejek czekają na wygraną i dzisiaj raczej się to nie zmieni, ja jednak tradycyjnie odpuszczę typowanie w 1x2 i wybieram typ na kartki, a dokładniej, że więcej kartek zobaczą piłkarze Zagłębia, myślę, że determinacji i woli walki im nie zabraknie, dodatkowo będą chcieli choć w części zmazać plamę po kompromitującej porażce z Lechem 0:6, na pewno nie zasłużyli na tak wysoką przegraną, ale wynik poszedł w świat. Więc myślę, że za wszelką cenę będą dziś przerywali akcje Legii i kilka kartek wyłapią, a w przypadku korzystnego wyniku grą na czas. O Legii delegacjach już pisałem, są najlepiej punktującą ekipą w całej stawce, typ jaki proponuję to, że strzelą gole w obu połowach, nie ma za bardzo argumentów czysto statystycznych przemawiających za tym, typ bardziej &quot;na czuja&quot;, liczę, ze goście zaatakują od początku i jeszcze w pierwszej połowie wyjdą na prowadzenie, następnie konsekwentnie będą grali na utrzymanie wyniku, w tym okresie gospodarze spróbują powalczyć i nadzieją się na kontrę zespołu przyjezdnych, to oczywiście teoria, a jak będzie przekonamy się wieczorem.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
Być może ośmieszę się tym, co piszę. Dla Zagłębia mecz z Lechem był pierwszym ligowym spotkaniem bez zdobytego gola na własnym stadionie w sezonie. Do składu wraca dziś Vamara Sanogo i ofensywa Sosnowca będzie miała dziś większy potencjał. Po dotkliwej porażce 0:6 gospodarze nie mogą inaczej zareagować niż wyjść po wygraną a nie da się tego zrobić bez zdobywania goli. Nawet w tej klęsce z Lechem były szansę na jedno a może i dwa trafienia. Ofensywa Legii jakoś mnie nie przekonuje, ale minimum to jedno swoje trafienie powinna zaliczyć. Na to spotkanie według mnie warto rozważyć typ Obie strzelą oraz typ na bramki ekipy z Sosnowca, Zagłębie strzeli powyżej 1,0 bramki (ta opcja nie jest dostępna we wszystkich bukach).
Już w 50. minucie oba typy spełnione !!!
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Zagłębie 2:3 Legia
To zaczynamy ostatnią kolejkę przed przerwą zimową. Z dzisiejszych spotkań rzuca się w oczy pojedynek Zagłębia z Legią. Faworyt jest oczywisty i ciężko tutaj doszukiwać się argumentów dla drużyny gości. No, chyba że goście ich zlekceważą, czy nieprzewidywalność naszej ligi. Zagłębie spisuje się bardzo słabo i zasłużenie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Ostatnie 5 meczy to 4 porażki i remis. W tym ta ostatnia aż 0:6 z Lechem. Legioniści natomiast mają znakomitą passę. Łącznie z meczem w ramach Pucharu Polski czyli już w sześciu nie stracili ani jednej bramki.
Gospodarzom będzie ciężko pozbierać się po takim pogromie gdy przychodzi im się zmierzyć z obecnym mistrzem Polski. Pewnie będzie &quot;obrona Sosnowca&quot;, ale i tak myślę że Legionistów stać na przynajmniej dwa gole. Natomiast gospodarzom daję małe szanse chociażby na honorowe trafienie.
Moje propozycje:
Legia -1 kurs: 2,25 buk: fortuna ⛔
Zagłębie nie strzeli kurs: 2.13 buk: fortuna ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom