>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka Premier League (Boxing Day) (26.12 - 28.12.2017)

Status
Zamknięty.
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Nie opłaca się grać korków, ponieważ to zdarzenia poboczne. Drużynom nie chodzi o to, by nabijać rzuty rożne, a o to, aby strzelać bramki. W mojej opinii gra się tylko albo bramki albo zwycięstwa.
Ile ludzi tyle opinii. Jak dla mnie typ na rzuty rożne szczególnie w okresie świąteczno-noworocznym gdzie na Wyspach mamy dużo spotkań jest super alternatywą dla grania bramek czy czystych zwycięstw danych ekip. Menadżerowie rotują składami żeby nie zajechać piłkarzy, ale charakterystykę gry zmieniają rzadko. Tak więc jeśli jakaś ekipa przez pół sezonu nabijała po 6 czy 7 kornera średnio na mecz, to będzie to robiła dalej.
 
carlos10 0

carlos10

Użytkownik
Piękna masóweczka na rożne podzieliła los wszystkich masówek, czyli była totalną porażką.
Zapamiętajcie sobie kilka rzeczy. Premiership to najgorsza liga do stawiania rożnych w całej Europie. Cały czas uważa się, że Anglicy grają tylko skrzydłami i wrzutkami. Może w League One. Lepsze kluby graja dużo środkiem, kiedy skrzydła są pozamykane, nie ma tam walenia na pałę w pole karne, a jeśli już, to są zazwyczaj solidni obrońcy, którzy nie wybijają piłki na oślep. Stale fragmenty w Anglii są silną bronią, więc piłkarze unikają ich jak ognia.
Lepiej poszukać sobie takich typów w Serie A czy La Liga. Linie są zazwyczaj niższe a prawdopodobieństwo powodzenia nieporównywalnie wyższe.
Zanim kolega napisze totalną bzdurę ze liga angielska jest najgorsza liga do roznych proponuje zapoznać sie ze statystykami poszczególnych druzyn i i pozniej dopiero pisać . Serie A ? La Liga ? prosze nie pisać głupot , ok jest tam pare ekip ktore trzymaja poziom na tego typu zakladach natomiast nie ma co porównywać z liga angielska . PS : pierwszy raz slysze ze poszla masowka na rozne w meczu , 15 lat juz gram i nigdy mi sie nie obilo takie cos o uszy ????
Jesli moge cos jeszcze dodac to proponuje w roznych grac linie over 8.5 gdzie kursy sa mniejsze po w granicach 1.35-1.40 ale bardzo bardzo czesto wchodza i do dubla jak znalazł .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom