>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka Scottish Premier League

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP

Gdyby Hibernian był w lepszej formie to niewątpliwym hitem 20 kolejki byłby mecz Hibernian - Rangers. Jednak w obecnej sytuacji gospodarze nie mają większych szans z Rangersami. W związku z tym najciekawiej zapowiada się chyba pojedynek Motherwell z Dundee. Obie drużyny przegrały swoje ostatnie spotkanie (zgodnie z planem, zresztą ???? ). W tym meczu faworyzowałbym gospodarzy, ale zagram to jeśli znajde kurs bliżej 2.00. ????
Kursy Sportingbet:

Zapraszam do pisania własnych propozycji. ;-)
 
alxemikas 0

alxemikas

Użytkownik
Co myslicie na temat Hearts? Wozma sie w recem czy beda przegrywac i dalej beznadziejnie. Z OldFirm umieja przeciez powalczyc...a z slabszymi przegrywaja. Chyba beda probowac sciagnac dobrego bramkarza w styczniu, bo to jest jeden z problemow tego klubu. No i moze jeszcze trener...

Stawiajac przeciw nim mozna bylo w ostatnim miesiacu zbic fortune :-D
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Cóż, Hearts grają ostatnio niezłą padake. Przegrali cztery ostatnie mecze i grali na prawdę beznadziejnie. Tymczasem Falkirk ostatnio gra dość dobrze. Nie licząc porażki z Celtickiem to ostatni mecz przegrali 24 listopada z Rangersami. Mają dwóch liderów Moutinho - Higdona, którzy ciągną ten zespół. Myślę, że nie są na straconej pozycji przed tym meczem. Dużo czytałem, że Hearts notuje ciągle wpadki, ale może ten zespół po prostu jest w tym sezonie słaby ???? i to nie są żadne wpadki. ???? Moim zdaniem jedyną dobrą opcją jest zakład, że obie drużyny strzelą. ???? Swoje propozycje napisze później. ;-)
 
alxemikas 0

alxemikas

Użytkownik
Patrzac na sklad z zeszlego sezonu to az tak sie nie zmienil. Wieksze straty to Gordon i Bednar. Moze wlasnie tego dla Hearts i brakuje dobrego bramkarza i skutecznego gracza w ataku( Nade mi sie niepodoba) . Velicka jeden niewystarczy... (Duzo szans ze w styczniu odejdzie, bo wzbudzil zainteresowanie).
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Hibernian-Glasgow Rangers 1 ????
sadze ze to moze byc mozliwe rozstrztygniecie ???? widzialem mecz Hibernianu na Celtic Park i musze powiedizec ze mi zaimponowali bardzo. grali dobrze a gola stracili w okolicach 80min dopiero i to ze stalego fraghmentu gry. Dobrze sie prezentowali Zemmama i lewy obronca Murphy ktory strzelil przepieknego gola, Ten mecz grali na wyjezdzie wiec czemu u siebie by mieli nie pokonac odwieczenego rywala Celtow czyli Rangers ??!! ???? moze warto zaryzykowac ten singiel . ???? kurs jest bardzo zachecajacy ????
 
alxemikas 0

alxemikas

Użytkownik
Raczej Rangers. Niesadze zeby daliby uciec Celticowi. Chociaz te dwie ekipy tracily juz punkty nieoczikiwanie w tym miesiacu. Moze Hibs wyciagnie remis...Puchary Europejskie dopiero wiosna, totez mozna skoncentrowac sie na lidze.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz Hibernian - Rangers to raczej nie postawie na gospodarzy. ???? Moim zdaniem max, co mogą osiągnąć to remis. ???? Ich meczu z Celtickiem niestety nie widziałem, choć remis był z pewnością niespodzianką. Ale wyniki zespołu są tragiczne, choć u siebie na Easter Road raczej nie przegrywają, bo jak dotąd ponieśli tylko 1 porażkę. Wspomniany (wyżej ???? ) David Murphy prawdopodobnie w tym meczu nie zagra. Po za tym brakuje również Stevena Fletchera i... trenera. ???? Tymczasem Rangers pewnie wygrali z Motherwell. W końcu kolejną bramkę strzelił Cousin. ???? Po za tym do zespołu wracają dwaj kolejni napastnicy: Novo i Darcheville. Cóż, jak dotąd Rangersi na wyjazdach nie błyszczą choć ostatni mecz zremisowali troche... przypadkiem. ???? Jednak ja stawiałbym tutaj raczej na gości. ;-)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
FC Motherwell - Dundee Utd
W 20 kolejce zagrają ze sobą trzecia i czwarta drużyna ligi. Oba zespoły spisują się w tym sezonie znakomicie i chyba nikt nie spodziewał się tak wysokiego miejsca. Tymczasem w ostatniej kolejce nie było lekko. ???? Zarówno jedni jak i drudzy przegrali swoje mecze zgodnie z oczekiwaniami. Motherwell z Rangersami, a Dundee z Celtickiem. Gospodarze po dwóch ostatnich porażkach powinni w końcu zdobyć kolejce pkt. Jedynym zmartwieniem może być jedynie fakt, że tracą za dużo bramek, choć bilans bramek jest oczywiście korzystny. Tymczasem Dundee Utd pomimo wysokiej pozycji nie gra ostatnio rewelacyjnie. 1 zwycięstwo i 4 porażki w 5 meczach to nie najlepszy wynik dla drużyny aspirującej do gry w Pucharze UEFA.
Po raz kolejny Mark McGhee ma do dyspozycji całą kadrę. W ataku bardzo dobrze spisuje się trójka napastników:Chris Porter, Ross McCromack i David Clarkson. Pomimo, że obrona jest często dość dziurawa, to ich dobra dyspozycja zapewnia zwycięstwo. W drużynie gości zagra Grzegorz Szamotulski, który podpisał nowy - miesięczny kontrakt ???? z zespołem. Nie zagrają: obrońca Christian Kalvenes, napastnik Keith Watson i Łukasz Załuska. Jedynym poważnym brakiem jest Kalvenes, a pozostała dwójka to raczej zmiennicy.
Trener gospodarzy Mark McGhee zapowiadał w wywiadach, że bardzo liczy na zwycięstwo i zwiększenie przewagi nad Dundee do sześciu pkt. Moim zdaniem zwycięstwo jego drużyny jest bardzo prawdopodobne. Pomimo, że obie drużyny grają w tym sezonie dość równo to raczej więcej szans dawałbym gospodarzom. ????
Typ: 1✅✅✅:jezora: Kurs: 1.90 || Bukmacher: Bwin
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Myślę że można spróbowac jutro zagrac na Rangersów którzy z pewnością wiedzą że Celtic gra z bardzo słabą Gretna i raczej ten mecz wygra wiec nie gracze Rangersów bedą chcieli bardzo wygrac, kurs całkiem niezły a Hibernian ostatnio słabo grają i grali z drużynami słabszymi niż Glasgow Rangers, stawiałbym na zwycięstwo gości w tym meczu
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
A oto moje typy na 20 kolejkę w Scottish Premiership
Falkirk - Hearts
typ 1 kurs 2.45

Zespół ze stolicy ostatni swój mecz w Scottish Premiership wygrał 11 listopada z Aberdeen 4:1 od tamtej pory w sześciu kolejnych spotkaniach zdobył ledwie 2 ptk. Hearts zajmuje 10. miejsce w tabelii a porażka w ostatniej kolejce z St.Mirren na własnym boisku 0:1 pokazuje jak w głębokim kryzysie jest ten zespół. Natomiast Falkirk ostatnio prezentuje zwyszkę forym nie liczą raczej wkalkulowanej porażki z Celticiem (0:4), to oni zchodzi z boiska jako zwycięscy. 5:1 z St.Mirren na wyjeździe, 3:0 z Motherwell również na stadionie rywala, a także 3:0 z Dundee utd u siebie. Jeżeli nic niesamowitego nie wydarzyło się przez 3 dni (26 grudnia porażka Hearts z St.Mirren) to goście raczej nie powinni sprawidź problemów dobrze grającemu Falkirkowi.

Celtic - Gretna
krótko tego meczu nie polecam. Bardzo niski kurs na Celtów, grają z najsłabszą drużyną w lidze, a po ostatnich ich wyczynach nie zdziwiłbym się jakby zremisowali te spotkanie.

W pozostałych spotkaniach 20 kolejki ciekawie zapowiada się spotkanie Hibernian z Rangersami tutaj mimo wszystko stawiam na gości. Hibernian ostatnie zwycięstwo odniósł 10 listopada z outsierem ligi Gretną natomiast dla Rangersów bardzo istotne jest aby w walce o mistrzostwo nie tracić głupi punktów.
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Wiecie coś o osłabieniach w zespole Gretny? Chodzi mi po głowie Celtic z handi.
Mimo wszystko zaryzykuje.

Celtic Glasgow - Gretna
typ: (handicap -1,5) 1
kurs: 1,40
bukmacher: STS

Celtic pomimo słabszej ostatnio formy jest murowanym faworytem. Niestety faworyci czasami zawodzą. Sądzę jednak, że zależy im na mistrzostwie, a z kim wysoko wygrać jak nie z ostatnią drużyną w tabeli i w dodatku na swoim boisku. Jak już mowiłem Celtic spuścił nieco z tonu o dopiero w ostatniej kolejce zagrał &quot;normalnie&quot; tj. wygrał z Dundee 2:0 na wyjeździe po 3 meczach bez wygranej. Gretna z kolei po zwycięstwie nad Dundee (chyba mają patent na nich, wygrane w lidze tylko z nimi) zremisowała 1:1 z grającym różnie Aberdeen.
Do składu The Boys wraca Artur Boruc. Myślę, że to gwaratuje 0 z tyłu.
Co do składu gości oparłem się na meczu z Aberdeen i nie widać jakichś poważniejszych osłabień.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Gretna chyba po raz pierwszy zagra na tak dużym stadionie. ???? Ostatnio spisują się nawet nieźle ale na Celtic to &quot;nieźle&quot; na pewno nie wystarczy. ???? Celtic gra bez rewelacji. Dwie bramki w meczu z Dundee strzelili po stałych fragmentach. Boruc wraca, ale Gretna nie będzie przecież atakować, tylko murować swoją bramkę. ???? Między innymi dlatego nie stawiam tego meczu. Po za tym kurs na Celtic malutki więc nie warto. ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Hibernian - Rangers to raczej nie postawie na gospodarzy. ???? Moim zdaniem max, co mogą osiągnąć to remis. ???? Ich meczu z Celtickiem niestety nie widziałem, choć remis był z pewnością niespodzianką. Ale wyniki zespołu są tragiczne, choć u siebie na Easter Road raczej nie przegrywają, bo jak dotąd ponieśli tylko 1 porażkę. Wspomniany (wyżej ???? ) David Murphy prawdopodobnie w tym meczu nie zagra. Po za tym brakuje również Stevena Fletchera i... trenera. ???? Tymczasem Rangers pewnie wygrali z Motherwell. W końcu kolejną bramkę strzelił Cousin. ???? Po za tym do zespołu wracają dwaj kolejni napastnicy: Novo i Darcheville. Cóż, jak dotąd Rangersi na wyjazdach nie błyszczą choć ostatni mecz zremisowali troche... przypadkiem. ???? Jednak ja stawiałbym tutaj raczej na gości. ;-)
narazie sie okazuje ze miales racje. RANGERSI DO PRZERWY NA EASRER ROAD WYGRYWAJA 1-0 PO BRAMCE NAISMITHA Z 12min ????
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
a ja mam typ na mecz :
Inverness C.T.-Kilmarnock typ: 1 kurs:2.1 buk: Interwetten
Przeczuwałem, że Inverness wygra już w ostatniej kolejce. Przegrali... lecz teraz jestem prawie że w 100 % przekonany że wygrają ???? Wygrywali już z Celtickiem, Hearts. A z Kilimarnock u siebie jeszcze nigdy nie wygrali a sa w świetnej formie i będą chcieli tę niekorzystną sytuacje trochę poprawić

No i się udało. Mecz na ✅
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Mimo wszystko zaryzykuje.

Celtic Glasgow - Gretna
typ: (handicap -1,5) 1
kurs: 1,40
bukmacher: STS

Celtic pomimo słabszej ostatnio formy jest murowanym faworytem. Niestety faworyci czasami zawodzą. Sądzę jednak, że zależy im na mistrzostwie, a z kim wysoko wygrać jak nie z ostatnią drużyną w tabeli i w dodatku na swoim boisku. Jak już mowiłem Celtic spuścił nieco z tonu o dopiero w ostatniej kolejce zagrał &quot;normalnie&quot; tj. wygrał z Dundee 2:0 na wyjeździe po 3 meczach bez wygranej. Gretna z kolei po zwycięstwie nad Dundee (chyba mają patent na nich, wygrane w lidze tylko z nimi) zremisowała 1:1 z grającym różnie Aberdeen.
Do składu The Boys wraca Artur Boruc. Myślę, że to gwaratuje 0 z tyłu.
Co do składu gości oparłem się na meczu z Aberdeen i nie widać jakichś poważniejszych osłabień.
Typ na✅
Kupon (Tottenham - nikomu nie życzę takich meczy na kuponie - oraz Newcastle +1,5) również na ✅. Oby Nowy Rok był spokojniejszy...
Przy okazji chciałbym podziękować: Arturowi Borucowi, Garemu Caldwellowi, Dimitarovi Berbatovowi i Shay&#39;owi Givenowi za wspaniałe interwencje/wybicie piłki z linii bramkowej/wspaniałą skuteczność.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Moim zdaniem w 20 kolejce nie było żadnej niespodzianki. Napisany przeze mnie typ na Motherwell spokojnie wszedł. Po za tym Rangers wygrali z Hibsami, choć co niektórzy wątpili w ich zwycięstwo. ???? Celtic również zgodnie z planem. ???? Po raz kolejny Falkirk i Inverness pokazują, że są w niezłej formie.
Oto wyniki 20 kolejki Scottish Premier League:
Hibernian Edynburg - Glasgow Rangers 1:2 (0:1)
0:1 - Naismith 12’
0:2 - Cousin 59’
1:2 - Zemmama 88’
Celtic Glasgow - Gretna FC 3:0 (1:0)
1:0 - McDonala 35’
2:0 - S. Brown 48’
3:0 - McGeady 89’
Falkirk FC - Heart of Midlothian Edynburg 2:1 (0:1)
0:1 - Palazuelos 28’
1:1 - Finnigan 78’
2:1 - Higdon 81’
Inverness Caledonian Thistle - Kilmarnok FC 3:1 (1:0
1:0 - Niculae 43’
2:0 - Cowie 53’
3:0 - Niculae 76’
3:1 - Nish (k.) 87’
Motherwell FC - Dundee United 5:3 (3:1)
1:0 - Hughes 11’
2:0 - Porter 14’
3:0 - McCormack 17’
3:1 - Robertson 36’
4:1 - Clarkson 55’
5:1 - Clarkson 56’
5:2 - Hunt 75’
5:3 - Hunt 90’
St. Mirren FC - Aberdeen FC 0:1 (0:0)
0:1 - Lovell 85’
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom