>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka Serie A [13.01 - 16.01.2024]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2024-01-4 o 16.21.23.png

Nie masz konta w Fuksiarz, nic straconego - załóż je wchodząc na fuksiarz.pl lub klikając w baner i odbierz darmowe 20 zł na LaLiga oraz Cashback 50% do 500 zł bez obrotu na start!
1000x200.png
 
R 580,3K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atalanta - Frosinone
Typ: Atalanta
Kurs: 1,43
Bukmacher: Betclic
Analiza:
W rundzie jesiennej Atalanta przegrała 1:2 z beniaminkiem w Frosinone i z pewnością w Bergamo oczekiwany jest zwycięski rewanż. Atalanta w środę zanotowała spory sukces eliminując w Pucharze Włoch po wygranej 2:1 AC Milan i to na jego boisku. W Serie A Atalanta zajmuje dopiero szóste miejsce a celem jest z pewnością miejsce w pierwszej czwórce dające szansę na grę w LM. Piłkarze z Bergamo zagrają teraz u siebie trzy mecze pod rząd i zapewne celem jest zdobycie kompletu punktów, co z pewnością dla będącej ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji Atalanty jest zupełnie realne. Frosinone zajmuje na półmetku ligi 15 miejsce ale w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyło zaledwie jeden punkt i strefa spadkowa coraz bliżej. Typ w miarę ostrożny bowiem w podobnym, zwycięskim tylko 1:0 meczu z Lecce zwyciężył też włoski minimalizm.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1028
R 580,3K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Sassuolo
Typ: BetBuilder: Juventus wygra+ Juventus powyżej 4,5 rożnych+ powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na półmetku rozgrywek ligi włoskiej o dwa punkty więcej od Juventusu ma aktualny lider Inter i raczej miedzy tymi dwoma drużynami rozstrzygnie się walka o tytuł mistrzowski, bowiem strata punktowa kolejnych drużyn jest już wyraźna. Ostatniej i jedynej porażki w tym sezonie Juventus doznał w meczu wyjazdowym właśnie z dzisiejszym przeciwnikiem, stąd też wygrana w rewanżu wydaje się być oczywista. Sassuolo po fatalnej serii w meczu kończącym rundę jesienną wygrał 1:0 z Fiorentiną, co pozwoliło utrzymać w miarę bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Rywalizacja z Interem a przede wszystkim druga strata punktów z tym przeciwnikiem raczej nie wchodzi w grę, stąd też typ na oczekiwane ataki Juve i bezpieczną wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1028
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Juventus - Sassuolo
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Sassuolo
Kurs: 1.75


Juventus odżył i bardzo prawdopodobne jest to, że nie ulatwi Interowi do końca potencjalnej drogi po mistrzostwo Włoch. Stara Dama śrubuje ostatnio ładną serię bez porażki i to na wszystkich frontach. Mowa tutaj m. in. o Pucharze Włoch, gdzie Juventus niedawno zameldowal się w półfinale po pewnym wyeliminowaniu Frosinone i m. in. 3 golach Arka Milika, dodatkowo Juve zajmuje w lidze wysokie 2. miejsce z dorobkiem 46 punktów i stratą 5 punktów do liderującego Interu, który w tej kolejce wygral już swój mecz - pokonując aż 5-1 Monzę - w przypadku wygranej Juventus zbliży się na zaledwie 2 oczka, a dalej w zasadzie już nie ma konkurencji, bo na 3. miejscu jest Milan z dorobkiem 39 punktów i nikt specjalnie nie rozpatruje tej ekipy jako zagrożenia dla Interu czy Juventusu. W tym meczu spodziewam się tego, że Sassuolo zaskoczy przynajmniej raz bramkarza Juventusu. Goście znajdują się dopiero na 14. miejscu w tabeli, jednak jest to typ rywala, który lubi sprawić problemy wyżej notowanej ekipie. W tym sezonie Sassuolo zdobywało już gole m. in. przeciwko Atalancie, Romie, Interowi czy... właśnie Juventusowi i nawet ten mecz wygrali 4-2. Oczywiście Juve to na pewno mocniejszy rywal niż ekipa z tamtego okresu, a Sassuolo zapewne nieco obniżyło loty, jednak bezpośrednie pojedynki tych ekip zazwyczaj oznaczają emocje.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Atalanta - Frosinone
Atalanta powyżej 11,5 fauli @2,10 Superbet


Przy okazji meczu z Rakowem zauważyłem w ekipie z Bergamo bardzo agresywną grę z dużą ilością fauli. Było to o tyle dziwne, że w tym meczu polski zespół nie miał nic do powiedzenia i Włosi kontrolowali grę praktycznie przez 90 minut. Obserwując później grę podopiecznych trenera Gasperiniego zauważyłem, że po prostu oni na tym bazują.
Atalanta bardzo szybko próbuje odebrać piłkę rywalom po swojej stracie, najczęściej dzieje się to już na połowie oponenta. Tym samym często zmuszani są do fauli, bo po prostu stosunkowo często ryzykują idąc, jak to się ładnie mówi "na raz". Nie są to brutalne faule, najczęściej kończą się bez kartek, chyba że się kumulują.
Przewiduję tu właśnie taki scenariusz, bo wygrana gospodarzy wcale nie jest tak bardzo oczywista, więc możliwe, że do samego końca będzie trzeba walczyć o wygraną.
Linia jak na ligę włoską bardzo dobra, tym bardziej z takim kursem. Nie polecałbym grania h2h fauli, czy jakichś tympodobnych handicapów, bo to często źle się kończy, taki overek wydaje mi się najbezpieczniejszy.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atalanta - Frosinone
Typ:powyżej 6.5 żółtych kartek
Kurs: 5.00
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:

Skromna dziś oferta i ja wybieram kartki w tym meczu. Jest ku temu kilka powodów.
Sytuacja gospodarzy w lidze nie jest najlepsza, są na 8 miejscu i nawet w tym momencie nie łapią się na żadne puchary. Z pewnością oczekuje się od nich 3 pkt w tym meczu z dużo słabszym rywalem. I w teorii to powinny być łatwe 3 pkt dla gospodarzy, ale coś mi się wydaje że goście się postawią.
Frosinone w tabeli jest 2 pkt nad strefą spadkowa i sądzę, że zrobią tu wszystko żeby utrzymać chociaż remis. Spodziewam się z ich strony wielu fauli które często będą kartkowane. Liczę też na to że sami wyprowadza kilka kontr które gracze Atlanty będą przerywali faulami . Gospodarze też kilka kartek powinni zobaczyć . Frosinone może nie jest wybitnie skuteczne ale nie tak dawno na wyjeździe rozgromili Napoli więc coś nie coś potrafią. Myślę że długo w tym meczu będzie się utrzymywał remis który będzie na rękę gościom a gospodarze w raz z upływem meczu będą coraz to bardziej sflustrowani i hamulce będą im puszczać.
 
N 349,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atalanta - Frosinone
Typ:powyżej 6.5 żółtych kartek
Kurs: 5.00
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:

Skromna dziś oferta i ja wybieram kartki w tym meczu. Jest ku temu kilka powodów.
Sytuacja gospodarzy w lidze nie jest najlepsza, są na 8 miejscu i nawet w tym momencie nie łapią się na żadne puchary. Z pewnością oczekuje się od nich 3 pkt w tym meczu z dużo słabszym rywalem. I w teorii to powinny być łatwe 3 pkt dla gospodarzy, ale coś mi się wydaje że goście się postawią.
Frosinone w tabeli jest 2 pkt nad strefą spadkowa i sądzę, że zrobią tu wszystko żeby utrzymać chociaż remis. Spodziewam się z ich strony wielu fauli które często będą kartkowane. Liczę też na to że sami wyprowadza kilka kontr które gracze Atlanty będą przerywali faulami . Gospodarze też kilka kartek powinni zobaczyć . Frosinone może nie jest wybitnie skuteczne ale nie tak dawno na wyjeździe rozgromili Napoli więc coś nie coś potrafią. Myślę że długo w tym meczu będzie się utrzymywał remis który będzie na rękę gościom a gospodarze w raz z upływem meczu będą coraz to bardziej sflustrowani i hamulce będą im puszczać.
Typowa analiza pod typ, brak jakichkolwiek sensownych argumentów przemawiających za tym typem. Specjalnie rozpisany scenariusz pod typ, żeby wszystko się zgadzało, nie ma to żadnego odzwierciedlenia w statystykach. Aż wstyd podawać takie analizy w "Typach Dnia"
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atalanta - Frosinone
Typ: suma kartek drużyny ( czerwona=2 ) - Atalanta powyżej 1.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: ETOTO

Na temat kartek wspomniał kolega wyżej i zgodzę się z tym że Atalanta gra ostro a czasami są to wejścia odrobinę brutale , ten sezon dla Atalanty na tą chwilę nie jest zbyt dobry bo chłopaki są na 8 miejscu a co najbardziej boli fanów to to iż mają już na koncie 7 porażek , patrząc jednak pod względem dyscyplinarnym to Atalanta ma już w swojej kolekcji przeszło 50 żółych kartoników i jak dla mnie sporo co też wiąże się z tą informacją wxześniej i sporej ilości fauli , dla przykładu ostatni mecz ligowy z Romą faulowali 14 razy ale zobaczyli 6 żółtek coś świadczy , powi ktoś mecz z Romą to w takich meczach można się spodziewać no i zgodzę się pod tym względem ale mecz np z Bologną też 14 fauli i 4 żółtka tak czy siak pójdę w karteczki dla Atalanty , sędzią jest pan Alessandro Prontera który w tym sezonie sędziował w 4 meczach i pokazał 20 kartek czyli jak nie trudno obliczyć 5 na mecz , w przednim sezonie sędziował jedno spotkanie Atalanty w wyjazdowym meczu z Weroną wyranym zresztą 1:0 ale bez upomnień i kartek dla Atalanty się obeszło bo złapali 3 żółtka , ale za dzisejszym typem przemawia do mnie ilość żółtych karteczek w tym sezonie Atalanty a i kurs 1.9 za zaledwie 2 kartoniki chyba wart zaryzykowania .
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Atalanta - Frosinone 1 (Handi -1,5) @ 2,17 @ Fortuna

Bardzo podobała mi się Atalanta w starciu z Rakowem. Typowa Włoska taktyczna dojrzała piłka, ze 100% zaangażowaniem nawet w mało prestiżowych rozgrywkach. Teraz mecz u siebie w Serie A. Atalanta u siebie przeważnie wygrywa. Ma bilans 6-1-2, z czego 2 porażki były z topem ligi (Napoli, INter). Frosione Topem z pewnością nie jest. Jest w końcówce tabeli, ma 4 porażki z rzędu. Dodatkowo ich bilans meczy na wyjeździe wygląda tragicznie. 0-2-7 to wyraźnie najgorszy bilans w lidze. Także statystyki mówią same za siebie. Cudu tu nie powinno być i Atalanta powinna to spokojnie wygrać. Czysta jedynka chodzi po małym kursie więc zaryzykuje, że wygrają przynajmniej dwiema bramkami, bo dlaczego by nie? Jak pisałem, nawet jak mają ustawiony mecz to dalej grają na 100% co zauważyłem jak griomiony był Raków u siebie. A Frosione nie wydaje się mocniejszą drużyną na wyjeździe niż Raków u siebie, więc spodziewam się łatwego zwycięstwa i typuje wynik 3 lub 4 do 0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1028
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus : Sassuolo
Typ: Juventus wygra obie strzelą
Kurs: 3.00
Bukmacher : ETOTO

W serie A na tą chwilę są tylko dwie drużyny walczące o tytuł , Inter z 51 pkt no i Juve z 46 pkt ale i ten dzisiejszy mecz i przy wygranej znów tylko dwa oczka straty do Interu i zapewne taki scenariusz jest możliwy , liczę jednak że ambitne Sassuolo zdoła dziś przynajmniej raz umieścić piłkę w siatce , ostatni mecz Juve to wyjazd do czerwonej latarni Seria A Salernitana i spore problemy bo co prawda wygrana 2:1 ale bramka na 2:1 w doliczonym czasie gry jakby tego było mało to Juve od 53 minuty grało w przewdze po czerwieni dla Salernitina , na 10 ostatnich meczy z Sassuolo Juve tylko raz wygrało do zera a tak to nawet wygrana do zera Sassuolo i w pozostałych meczach obie strzlelili , Juve co prawda u siebie rzadko traci bramkę bo stracili ich zaledwie 4 ale liczę że Sassuolo wzniesie się na wyżyny i przynajmniej raz ukąsi rywala .
 
mrsmith 92,6K

mrsmith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus : Sassuolo
Typ: Juventus + poniżej 5,5 bramki w meczu
Kurs:1,63
Bukmacher :Fortuna


Juventus podejmuje ekipę z którą ostatnimi czasy miał bardzo wiele problemów. Dwa ostatnie pojedynki na korzyść Sassuolo, we wrześniu 2023 r. wygrana 4-2, a w kwietniu 2023 r. wygrana 1-0, obydwa mecze na stadionie w Sassuolo. Z tym że teraz w środku sezonu mamy bardzo dobry wgląd w to co się dzieje w obi ekipach. I tak, Juventus jest na 2 miejscu w tabeli z 46 punktami ( wygrana 14 , remis 4 , porażka 1) Bramki 29-12 ( druga obrona w lidze zaraz po Interze który ma 10 straconych goli). u siebie Juve na 9 meczy nie przegrał ani razu, wygrał 7 i zremisował 2, bramki w domu to 13-4 i to jest najlepsza obrona ligi w meczach u siebie. Sassuolo zaś jest w dole tabeli z 19 punktami i w ewidentnym kryzysie. Do tej pory wygrali 5 meczy 4 zremisowali i przegrali aż 10. Bramki na minusowym bilansie 26-33. Na wyjazdach tylko 2 wygrane i średnia 2 stracone bramki na mecz wyjazdowy. Ostatnio Sassuolo pokonało po dość dobrym meczu Fiorentine 1-0 ale myślę że to zwycięstwo wiosny nie czyni. Przed tym meczem ostatnie zwycięstwo to 26 listopad nad Empoli. Cały grudzień i początek stycznia porażki przeplatane remisami. Sassuolo grało aż w 3 meczach powyżej 5,5 a Juventus tylko w 1. Myślę że dziś padnie trochę bramek ale nie przekroczy to linii powyżej 5,5 ze względu na dobrą obronę Juve. A co do zwycięstwa Juve to można być dosyć pewnym, ponieważ są w dobrej formie i na pewno będą chcieli się zrewanżować gością za ostatnie przegrane. H2hz ostatnich 10 meczy miedzy nimi to 5 wygranych Juve, 2 remisy i 3 wygrane Sassuolo. Myśle że wygrana Juventusu w rozmiarach poniżej 5,5 bramki w meczu jest realna.
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1078
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus : Sassuolo
Typ: Sassuolo over 3.5 roznego
Kurs: 1.79
Bukmacher :Fortuna



Hej dzis mecz w Turynie, ktory wg mnie bedzie ciekawym widowiskiem. Sassuolo fajnie gra pilka, i napewno nie zamuruje bramki tylko bedzie dazylo do bramek. Juve nie moze pozwolic sobie na strate punktow, bo walka z Interem i mistrza roztrzygnie sie miedzy tymi druzynami, i ta ekipa ktora mniej straci punktow wlasnie w takich meczach wygra lige. Kilkukrotnie gralem Sassuolo i ich overy w roznych i dobrze to wspominam. Dzis tez mam takie przeczucie, ze 4 rozne to druzyna gosci zrobi. Potrafi ich troche nabijac z druzynami mocnymi, sporo kreauje i mysle, ze zagra dzis otwarty futbol. Linia moim zdaniem po takim kursie wyglada atrakcyjnie i zal tego nie sprobowac. Choc w ostatnim meczu z Juve zrobili tylko 2 rozne na ich stadionie dzis mysle, ze min 4 to cel do wykonania. Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom