>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2016 International Champions Cup

Status
Zamknięty.
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
Chelsea - Liverpool 1:0 ⛔
Typ: BTS- TAK 1,58 Fortuna
Też myślę, że to dobra opcja na ten mecz ;)
Mecz odbędzie się na stadionie Rose Bowl (&gt;90 tys. poj.) i mam nadzieję, że dwa kluby, które nie biorą udziału w europejskich pucharach, nie będą czekać, tylko od razu przejdą do ataku.
Liverpool jak powszechnie wiadomo już od 2008 roku (kiedy odszedł Riise) ma problemy z pozycją lewego obrońcy i tu upatruję bramki ze strony CFC. Poza tym w składzie The Reds w ubiegłym sezonie było brak piłkarza dominującego w powietrzu (tutaj powinno być lepiej po sprowadzeniu Matipa, który nie zagra dzisiaj, i Grujic&#39;a), ale Chelsea ma kim strzaszyć i zawodnicy, jak: Victor Moses, Juan Cuadrado, Nathaniel Chalobah, Ruben Loftus-Cheek czy Loic Remy na pewno będą się chcieli dobrze zaprezentować przed Conte.

Klopp w pre-sezonie wystawiał dwie różne XIstki w dwóch połówkach.
Moja XI LFC na 1poł. 433:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adi26 20

adi26

Użytkownik
Witam

Dortmund - Manchester City

typ 2 kurs 3.60 w Bet365

kursy na Dortmund lecą w dół wlasnie przed sekunda zobaczylem sklad i Dortmund nie gra najlepszym składem a Manchester City nie ma złego Pachnie remisem ale gram na City

Dortmund Składy wyjściowe City
38Burki R. (B) 13 Caballero W. (B)
5Bartra M. 53 Adarabioyo O.
7Dembele O. 22 Clichy G.
28Ginter M. 18 Delph F.
14Leitner M. 25 Fernandinho
9Mor E. 6 Fernando
25Papastathopoulos S. 72 Iheanacho K.
20Ramos A. 11 Kolarov A.
18Rode S. 15 Navas J.
8Sahin N. 30 Otamendi N.
29Schmelzer M. 35 Zinchenko O.

Pozdrawiam ????
 
abernardo 15

abernardo

Użytkownik
GENOA -2 1,91 pinnacle 10/10

Lucchese dopiero od 10 dni cie treinuje i dzis graion 1 match, dla Genoa 4 match,potrafili wygrac 3-0 Sud Tirol kto grac lega pro jak Lucchese i 1-0 ze turecki Rizesport, Dzis dla Lucchese bede match sperimentowac duzo pilkarzi,ja myslem kto Genoa moze wygrac nawet bardzo wysoko.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Panowie i Panie ciekaw jestem waszych opini na temat meczu zapowiadanego na piatek na godzine 12.00 pomiedzy Totkami a Atleti. Kursy z B365 3.5/3.6/2.0 spada na hiszpanow.Pozdrawiam
 
abernardo 15

abernardo

Użytkownik
GENOA -2 1,91 pinnacle 10/10

Lucchese dopiero od 10 dni cie treinuje i dzis graion 1 match, dla Genoa 4 match,potrafili wygrac 3-0 Sud Tirol kto grac lega pro jak Lucchese i 1-0 ze turecki Rizesport, Dzis dla Lucchese bede match sperimentowac duzo pilkarzi,ja myslem kto Genoa moze wygrac nawet bardzo wysoko.
Lucchese- Genoa = 0-3 ????
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Tottenham - Atletico Madryt 0-1
Typ: 2. drużyna wygra przynajmniej jedną połowę 1,37 Fortuna ✅


info: goal.pl:
&quot;Z drugiej jednak strony, większe osłabienia czekają Totenham. W Londynie pozostało aż pięciu piłkarzy, wśród których znajdują się Harry Kane, Danny, Rose, Dele Alli, Kyle Walker i Eric Dier. Mimo to angielska ekipa powinna wyjść w ustawieniu 4-3-3 z Chadlim, Song Hueng-Minem i Janssenem w ataku.
Oczywiście Atletico będzie zmuszone grać bez Antoine Griezmanna, który wciąż wypoczywa po Mistrzostwach Europy we Francji. Na boisku powinien jednak biegać Torres, który wraz z Deihiou będzie biegał w ataku przy formacji 3-5-2.&quot;
Przewidywane składy:
Tottenham: Vorm – Willmer, Cater-Vickers, Ball, Trippier – Mason, Wanyama, Carroll – Chadli, Son Hueng-Min, Janssen
Atletico: Oblak – Filipe Luis, Godin, Vrsaljko – Koke, Gabi, Thomas, Jota, Saul- Amath Deihiou, Torres
Kadra Tottenhamu na ICC: (http://spursmania.org)
Luke Amos, Dominic Ball, Tom Carroll, Cameron Carter-Vickers, Nacer Chadli, Marcus Edwards, Christian Eriksen, Tom Glover, Shayon Harrison, Vincent Janssen, Erik Lamela, Ryan Mason, Luke McGee, Will Miller, Josh Onomah, Heung-Min Son, Kieran Trippier, Michel Vorm, Kyle Walker-Peters, Anton Walkes, Victor Wanyama, Kevin Wimmer, Harry Winks, DeAndre Yedlin
Kadra Atlético na Internatonal Champions Cup: (http://www.atleticopoland.com)

Bramkarze: Jan Oblak, Bernabé Barragán, Carlos Marín;
Obrońcy: Diego Godín, Filipe, Stefan Savić, Šime Vrsaljko, Javi Manquillo, Lucas Hernández, Theo Hernández, Emiliano Velázquez;
Pomocnicy: Tiago, Saúl Ñíguez, Óliver Torres, Gabi, Diogo Jota, Thomas, Juan Moreno, Henrique Caio, Bernard Mensah;
Napastnicy: Fernando Torres, Rafael Santos Borré, Héctor Hernández, Amath Ndiaye.

* * * * *

Piłkarze poza kadrą na Internatonal Champions Cup:


Juanfran, Nicolás Gaitán, Koke, Augusto Fernández, Yannick Carrasco;
Miguel Ángel Moyá, José Giménez, Borja Bastón; Antoine Griezmann, Ángel Correa.
--------------------------------------------------------------------------------- Do dubla dorzucam powyższy typ. Myślę że drużyna z Madrytu ma większe szansę na wygraną. Oba zespoły mają za sobą jak na razie po jednym meczu towarzyskim. Koguty w starciu z Juventusem zaprezentowały się słabo. Jedynego gola zdobył Lamela który wszedł w drugiej połowie. Dziś nie spodziewam się większych niespodzianek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Tottenham - Atletico

Są już oficjalne składy na to spotkanie, które prezentują się następująco http://www.flashscore.pl/mecz/C20T3oOC/#sklady;1

Jak widać, &quot;Koguty&quot; znowu w mocno rezerwowym składzie. Z tych dobrych zawodników, którzy na pewno mogą zrobić różnicę są Eriksen i Lamela. Prócz tego dwa nowe nabytki czyli Janssen i Wanyama ale tak jak wspominałem przy okazji poprzedniego meczu, na pewno będą oni potrzebowali trochę czasu na aklimatyzację w nowej drużynie.

Z kolei Atletico wychodzi mocniejszym składem. Oblak, Filipe Luis, Godin, Gabi, Saul Niguez czy Fernando Torres, to może być gwarancja dobrego wyniku dziś. Myślę, że dzięki dobrej grze defensywnej Atletico zdoła wygrać dzisiejsze spotkanie. Niestety kursy na podopiecznych Simeone poleciały w dół dlatego ja spróbuję w tym meczu ustrzelić wyższy kurs, mianowicie łamańca. Widzę tu jakieś 1:0/2:0 dla &quot;Los Colchoneros&quot; i oczywiście byłoby miło, jak by ta bramka padła w drugiej połowie ????

Do przerwy/wynik końcowy X/2 @ 4,80 ⛔
Uni
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
to ja dorzuce last minute under 2,5 po 1,97 @ Pinnacle ✅
Tottki słabo, rezerwowa jedenastka, Atletico tez do overowy ekip sie nie zalicza, poza tym to bedzie ich pierwszy powazny sparing wiec bez wiekszej napinki pewnie ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Na zywo powiem szczerze ,ze Atleti graja piach,w 15 min Totki mialy 2 poprzeczki,graja wyzej pressingiem.wiecej podan.Torres mial dopiero raz pilke przy nodze.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik


FC Barcelona- Celtic Glasgow
Dzisiaj w Dublinie dojdzie do pojedyneku pomiędzy FC Barcelona, a Celticem Glasgow. Obie drużyny są na dwóch zupełnie innych etapach przygotowań. The Bhoys zdążyli rozegrać już dwumecz z Lincolnem o awans do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Zdążyli także rozegrać swoje pierwsze spotkanie w ramach International Champions Cup z Leicesterem, gdzie przegrali dopiero po rzutach karnych oraz pierwsze spotkanie kolejnej rundy kwalifikacyjnej z Astana remisując 1:1. Dzisiaj Rodgers pozwoli odpocząć kilku graczom. Duma Katalonii dopiero dzisiaj rozpocznie swoje przygotowania do nowego sezonu. Piłkarze Luis Enrique zagrają pierwszy test mecz. Warto dodać, że kilku piłkarzy takich jak Messi, Mascherano czy Pique skrócili swoje wakacje, by rozpocząć szybciej przygotowania. Blaugrana dzisiaj ma wystąpić mocną jedenastką z Suarezem i Messim na czele.
Prawdopodobny skład Barcelony :
Masip - Sergi Roberto, Mathiue, Marlon , Aleix Vidal - Samper, Arda , Denis Suarez - Munir, Luis Suarez oraz Messi.
▶ Over 2,5 gola
▶ Kurs : 1.50
▶ Otobet
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Celtic - Barcelona 1-3
Typ: LB Over 3,5 2,06 Fortuna ✅

Celtic ma już za sobą kilka spotkań. Trzy mecze w ramach eliminacji do LM oraz kilka meczy towarzyskich. Dla Barcelony będziesz to pierwsze przedsezonowe starcie.
&quot;Barcelona zagra w sobotę w dość eksperymentalnym zestawieniu. Zabraknie czołowych piłkarzy zespołu, którzy mają za sobą występy na Euro 2016 czy Copa America. Podczas gdy 24 zawodników przebywało na zgrupowaniu w St. George’s Park, trzech innych piłkarzy postanowiło dobrowolnie pojawić się w tym tygodniu w Ciutat Esportiva, skracając tym samym swoje wakacje, tak jak zrobił to wcześniej Leo Messi. Od czwartku trenują Javier Mascherano, Sergio Busquets i Gerard Piqué, ale żaden z nich nie zagra przeciwko mistrzowi Szkocji.&quot;
Rezerwy czy nie, w końcu to Barcelona. Celtic nie jest dla nich jakimś wielkim przeciwnikiem, nie powinni mieć większego problemu z ich pokonaniem. Jedynie fakt że to ich pierwszy mecz przed nowym sezonem może trochę przeszkadzać ale i tak zaryzykuję.
Wydaje mi się że w tym pojedynku padnie kilka bramek, dlatego też gram na over 3,5 ;].
Składy:
FC Barcelona: Pinto; Montoya, Piqué, Mascherano, Adriano; Xavi, Sergio, Sergi Roberto; Pedro, Neymar, Alexis

Ławka rezerwowych: Oier, Alba, Puyol, Song, Iniesta, Tello, Dongou
Poza kadrą: Adama i Bartra

Celtic Glasgow: Forster; Lustig, Ambrose, Van Dijk, Ledley; Matthews, Brown, Biton, Boerrigter; Samaras, Pukkki

Inter - Bayern 1-4
Typ: LB Over 2,5 1,66 Fortuna ✅

OSTATNIE WYNIKI:
&quot;Inter w pierwszym meczu w swojej drodze w turnieju trafił na Paris Saint-Germain. Włosi polegli 1:3, honor uratował Stevan Jovetic. Dublet po drugiej stronie zaliczył jednak Aurier, a jego trafienia rozdzielił gol Kurzawy.
W Chicago rozegrany został mecz Bayernu. Monachijczycy spotkali się z innym mediolańskim zespołem. Milan strzelił im trzy gole, oni odpowiedzieli taką samą ilością trafień. W ICC zasady przy remisie są proste - od razu strzelamy karne. W tych bezbłędni byli rossoneri, który strzelili wszystkie pięć jedenastek.
HISTORIA:
Do tej pory obie ekipy spotykały się siedmiokrotnie i idealnie podzieliły się nie tylko remisami, ale i bramkami, bo obie strzeliły w tych pojedynkach po dziewięć, co jednocześnie pokazuje, że nigdy nie były to mecze pełne trafień.
Najważniejsze spotkanie między Bayernem a Interem miało miejsce przed sześcioma laty, w finale Ligi Mistrzów. Wówczas to doppietta Diego Milito zapewniła nerazzurrim triumf w rozgrywkach i zaliczenie potrójnej korony.
TAKTYKA:
Inter nie powinien różnić się diametralnie od tego, co zobaczyliśmy przeciwko Paris Saint-Germain. W ataku najpewniej ponownie wystąpi Jovetic, któremu partnerować ponownie może Rodrigo Palacio.
Również Bayern najpewniej zdecyduje się na mieszany skład, w którym nie zabraknie miejsca dla takich piłkarzy jak Ulreich czy Green, ale również Lahm, Alaba i Ribery.&quot;

Przewidywane składy:
Inter: Handanovic - D&#39;Ambrosio, Ranocchia, Miranda, Erkin - Biabiany, Melo, Kondogbia, Nagatomo - Palacio, Jovetic
Bayern: Ulreich - Rafinha, Javi Martinez, Badstuber, Bernat - Lahm, Alonso, Thiago, Alaba - Green, Ribery

Historia pojedynków między oboma zespołami stoi w sprzeczności z moim typem jednak podobnie jak w przypadku meczu Barcelony gram over, tyle że nieco mniejszy. Myślę że spotkanie towarzyskie oraz eksperymentalne składy przełożą się na kilka goli.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Celtic - Barcelona
Typ: LB Over 3,5 2,06 Fortuna

Celtic ma już za sobą kilka spotkań. Trzy mecze w ramach eliminacji do LM oraz kilka meczy towarzyskich. Dla Barcelony będziesz to pierwsze przedsezonowe starcie.
&quot;Barcelona zagra w sobotę w dość eksperymentalnym zestawieniu. Zabraknie czołowych piłkarzy zespołu, którzy mają za sobą występy na Euro 2016 czy Copa America. Podczas gdy 24 zawodników przebywało na zgrupowaniu w St. George’s Park, trzech innych piłkarzy postanowiło dobrowolnie pojawić się w tym tygodniu w Ciutat Esportiva, skracając tym samym swoje wakacje, tak jak zrobił to wcześniej Leo Messi. Od czwartku trenują Javier Mascherano, Sergio Busquets i Gerard Piqué, ale żaden z nich nie zagra przeciwko mistrzowi Szkocji.&quot;
Rezerwy czy nie, w końcu to Barcelona. Celtic nie jest dla nich jakimś wielkim przeciwnikiem, nie powinni mieć większego problemu z ich pokonaniem. Jedynie fakt że to ich pierwszy mecz przed nowym sezonem może trochę przeszkadzać ale i tak zaryzykuję.
Wydaje mi się że w tym pojedynku padnie kilka bramek, dlatego też gram na over 3,5 ;].
Składy:
FC Barcelona: Pinto; Montoya, Piqué, Mascherano, Adriano; Xavi, Sergio, Sergi Roberto; Pedro, Neymar, Alexis

Ławka rezerwowych: Oier, Alba, Puyol, Song, Iniesta, Tello, Dongou
Poza kadrą: Adama i Bartra

Celtic Glasgow: Forster; Lustig, Ambrose, Van Dijk, Ledley; Matthews, Brown, Biton, Boerrigter; Samaras, Pukkki
Piszesz, że od czwartku trenują z drużyną Mascherano, Pique, Busquets ale żaden z nich nie zagra przeciwko Celticowi po czym w przewidywalnych skladach jest Pique i Mascherano .... ??? Gdzie jest logika ? A Bartra gra już w Dortmundzie więc nie ma potrzeby pisać ze jest po za kadrą bo on już nie jest w Barcelonie..
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Celtic - Barcelona
Typ: LB Over 3,5 2,06 Fortuna


Celtic ma już za sobą kilka spotkań. Trzy mecze w ramach eliminacji do LM oraz kilka meczy towarzyskich. Dla Barcelony będziesz to pierwsze przedsezonowe starcie.

&quot;Barcelona zagra w sobotę w dość eksperymentalnym zestawieniu. Zabraknie czołowych piłkarzy zespołu, którzy mają za sobą występy na Euro 2016 czy Copa America. Podczas gdy 24 zawodników przebywało na zgrupowaniu w St. George’s Park, trzech innych piłkarzy postanowiło dobrowolnie pojawić się w tym tygodniu w Ciutat Esportiva, skracając tym samym swoje wakacje, tak jak zrobił to wcześniej Leo Messi. Od czwartku trenują Javier Mascherano, Sergio Busquets i Gerard Piqué, ale żaden z nich nie zagra przeciwko mistrzowi Szkocji.&quot;

Rezerwy czy nie, w końcu to Barcelona. Celtic nie jest dla nich jakimś wielkim przeciwnikiem, nie powinni mieć większego problemu z ich pokonaniem. Jedynie fakt że to ich pierwszy mecz przed nowym sezonem może trochę przeszkadzać ale i tak zaryzykuję.
Wydaje mi się że w tym pojedynku padnie kilka bramek, dlatego też gram na over 3,5 ;].

Składy:

FC Barcelona: Pinto; Montoya, Piqué, Mascherano, Adriano; Xavi, Sergio, Sergi Roberto; Pedro, Neymar, Alexis

Ławka rezerwowych: Oier, Alba, Puyol, Song, Iniesta, Tello, Dongou
Poza kadrą: Adama i Bartra

Celtic Glasgow: Forster; Lustig, Ambrose, Van Dijk, Ledley; Matthews, Brown, Biton, Boerrigter; Samaras, Pukkki


Nie wiem czy informacje brałeś z jakiejś strony ale tu jest masa błędów:
1. Pinto już nie gra w Barcelonie
2. Montoya w ogóle nie poleciał do Dublina, udał się do Valencii w celu dopinania transferu
3. Sam napisałeś, że Pique i Mascherano nie polecieli z drużyną do Irlandii, a wymienieni są w podstawowym składzie
4. Adriano podpisał już kontrakt z Besiktasem
5. Xavi nie gra już w Barcelonie
6. Pedro w Chelsea
7. Neymar jest na IO
8. Alexis Sanchez gra w Arsenalu
9. HIT - Puyol na ławce rezerwowych? serio?

Ktoś chyba pomylił się o parę lat...


Co do samego meczu to również nie dawałbym tutaj jakichś większych szans Celticowi. Oczywiście to mecz towarzyski więc każdy będzie się starał złapać rytm meczowy i przede wszystkim nie złapać kontuzji.

Przewidywany skład Barcy, jaki pojawił się na fcbarca.com przewiduję Messiego i Suareza w pierwszej 11, a to już daje gwarancje goli. Właściwie nie ma co tu się rozpisywać, Barcelona nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem Celticu choć oczywiście to jest piłka i wszystko jest możliwe. Mimo wszystko ja atakuję:

Barcelona &amp; over 2,5 @ 1,75 ✅ 2:1
Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 272

cowboy

Użytkownik
haha, gosc szukal pewnie na necie skladow na mecz barca - celtic, znalazl, no i podal
tylko ze to sa sklady z 2012 roku kiedy barca grala z celtikiem w fazie grupowej LM XD
geniusz
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Tak to jest jak się piszę posty na &quot;jeszcze nie kacu&quot; a &quot;już nie na fazie&quot; ????
Te bzdury są z 2013 roku ;p
Teraz kiedy to czytam, zastanawiam się jak ja to zrobiłem...
Nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć:
https://youtu.be/2Xrbort7Zoc
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Barcelona - Leicester
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.50
Buk: bet365
Wynik: 4:2
✅

Czas na starcie mistrza Hiszpanii z mistrzem Anglii. Dla Barcelony będzie to drugi sparing przedsezonowy. W pierwszym wygrali 3:1 z Celticem Glasgow. Barcelona zapewne po raz kolejny zagra w eksperymentalny składzie. Bowiem będzie to połączenie zawodników z drużyny B wraz z piłkarzami z pierwszego składu. Myślę, że tutaj za wiele się nie zmieni pod względem ostatniego ustawienia. Leicester rozegra już swój trzeci mecz. W pierwszym po rzutach karnych wygrali z Celticem, a w drugim dostali lanie od PSG 4:0. Dziś zapewne będą chcieli sprawić niespodziankę i pokazać się z jak najlepszej strony. Ja jednak liczę na to, że pomimo wielu brakach w składach piłkarze pokażą swoją zaangażowanie i zaprezentują dobre show!

Pełna lista powołanych:
Masip, Sergio, Arda, Suárez, Messi, Mascherano, Munir, S. Roberto, Aleix Vidal, Mathieu, Denis, Samper, José Suárez, Marlon, Martínez, Carbonell, AleĂąá, Nili, Alfaro, Cámara i Mujica.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:15 Liverpool - Barcelona
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.50
buk: bet365
Wynik: 3:0
✅


Barcelona rozegra jutro swój trzeci mecz towarzyski w trakcie presezonu 2016/17. Przeciwnikiem Katalończyków tym razem będzie Liverpool. Po raz kolejny idę w stronę goli. Kurs nie zachwyca, ale w sparingach przedsezonowych tych goli pada naprawdę sporo. Barcelona ostatnio wygrała z Leicester 4:2. Powoli do składu powracają zawodnicy z pierwszej drużyny, dlatego dziś powinniśmy spodziewać kolejnych rotacji w składzie. Do najlepszej efektownej gry Barcy musimy trochę jeszcze poczekać, ale widać, że w zespole jest świeżość, chęć do gry i pokazanie się z jak najlepszej strony przed nowym sezonem. Liverpool również nieźle zaczął presezon. Jednak interesuje mnie bardziej to, że strzela gole i dziś na te gole również liczę. Pojedynek Kloppa z Enrique zapowiada się wyśmienicie, a ja zapraszam wszystkich przed TV o 18:15.
Pełna lista powołanych na mecz z Liverpoolem:
Ter Stegen, Bravo, Masip, Douglas, Piqué, Rakitić, Sergio, Arda, Iniesta, Suárez, Messi, Mascherano, Munir, Sergi Roberto, Aleix Vidal, Vermaelen, Mathieu, Denis, Samper, Digne, Cámara, Mujica i Alfaro.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Liverpool vs. FC Barcelona
Typ: BTTS - 1.64/unibet
⛔ dzie ta Barca :O :&gt;

Co prawda to tylko okres przygotowawczy ale obie drużyny są już na ostatniej prostej do rozpoczęcia sezonu. Przecież &quot;The Reds&quot; już w kolejny weekend pojada do Londynu na spotkanie z Arsenalem. Dzisiaj rozegrają sparing z Barceloną a jutro lecą do Niemiec gdzie zagrają z Mainz. Klopp upiera się, że te dwa mecze nie mają nic wspólnego z tym kto zagra przeciwko Arsenalowi. Mi osobiście nie chce się wierzyć i jestem zdania, że skład, który rozpocznie dzisiaj spotkanie z Barceloną wystąpi także z Arsenalem w 1 kolejce. Co za tym idzie, niemiecki trener pośle dzisiaj do boju najlepszą &quot;11&quot;. Jak będzie wyglądać to sam nie wiem ale oglądając mecz z Romą widać było, że &quot;The Reds&quot; mają niesamowitych zawodników w przedniej linii, którzy grą kombinacyjną mogą przejść każdą obronę. Gorzej to wygląda w destrukcji, bo odesłanie Sakho powoduje, że poza Lovrenem na ten moment nie ma żadnego dobrego ŚO. W bramce też sytuacja wygląda niezbyt ciekawie, bo Mignolet, który może być pierwszym bramkarzem, nadal popełnia niesamowite błędy (bramka z Romą na 2-1). Do kadry Barcelony także wracają podstawowi zawodnicy. O siłę ofensywną zespołu &quot;Blaugrany&quot; nie ma się co martwić, bo wszyscy wiedza jaką potrafią oni grać piłkę. Co do defensywy tam nadal jest problem. Dwie bramki stracone z Leicester oraz jedna z Celticiem nie wystawiają obronie Barcelony dobrej oceny. W szczególności, że dzisiaj naprzeciwko siebie będą mieli takich zawodników jak Sturridge, Coutinho czy Mane, którzy świetnie grają &quot;1 na 1&quot;. Moim zdaniem będzie to spotkanie z dużą ilością akcji z obu stron, które zakończy się BTTS&#39;em. Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom