>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2018 Typy Shakal - Forum Bukmacherskie

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Troicki V. - Fucsovics M.
Troicki V. ::: 2,34 ::: 2/3
Mega value jak dla mnie, sorry bardzo, ale kim jest Fucsovics czy ktoś o nim słyszał przed Australian Open? Zagrał turniej życia i tyle. Jednorazowy występek z przed dobrych 2 miesięcy. Od tego czasu praktycznie nic nie grał oprócz jednego Challengera.
Tutaj przeciwko niemu stoi kto jak kto, ale Troicki. Gracz ze ścisłej czołówki, może nie aż tak solidny, ale jego bilans w ATP mówi sam za siebie. 3 wygrane turnieje, 12 miejsce najwyższe w rankingu. Nie wiem skąd ten kurs. Zrozumiałbym jeszcze jakby Węgier był ze Stanów i grał u siebie, ale tak nie jest. Value w mojej opinii.
Wynik: 0:2
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Paaaanie. -50% na start ? Że się nie poddałeś to szacun.
Wyjaśnij w pełni wszelkie aspekty tematu, bo zero opisu, strategii itp.
Zobaczysz, że jak to zrobisz zaraz forma pójdzie w górę i się ustabilizuje. Wyniki z Lutego to dobry prognostyk, że to co przez wiele lat nabyte to tego się nie zapomina. Niemniej jednak poogarniać takie rzeczy jak cel, strategia etc. to jednak czeba.
Powodzenia ????
Bez odbioru.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Berdych T. - Marterer M.
Berdych T. -1,5 seta ::: 2,03 ::: 2/3 +2,06
Zaryzykujmy, ale kto jak kto Berdych to solidna marka przeciwko niżej notowanym przeciwnikom. Na pewno dziwi fakt, że nie wziął udziału w Dubaju, więc pewnie target z formą ma na Indian Wells i Miami.
Marterer młody, ambitny, pierwszy mecz ma już za sobą, ale był to Karlovic więc inna kategoria zawodnika. Co by dalej nie lać wody to Niemiec w tym roku zaliczył dopiero swoje 1 zwycięstwo na poziomie ATP.
Wynik: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Federer R. - Delbonis F.
Delbonis F. +1,5 seta ::: 6,10 ::: 0,5/3
Powyżej 19 gemów ::: 2,14 ::: 1/3
Nawierzchni wolna więc przeciw Federerowi, a za Delbonisem. Do tego będzie to dla Federera pierwszy mecz, a Delbonis ma już tutaj ogranego Harrisona. Aż dziwne, że po tych ostatnich sukcesach Federer dopiero od 19 lutego po 6,5 latach wrócił na pozycję #1 w rankingu.
H2H 0:1 z 2013 roku z pamiętnego Hamburga. A tak z ciekawostek to Federer nigdy nie wygrał Mastersa w Rzymie i Monte-Carlo. Delbonis ma H2H 8:2 z ostatniego roku przeciwko zawodnikom z jednoręcznym backhandem. Jest leworęczny więc możemy zobaczyć tutaj trochę walki. Federer niby im starszy tym lepszy jak wino, ale zdarza mu się gorsza gra.
Wynik: 2:0 Delbonis setową na rakiecie miał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mannarino A. - Chardy J.
Chardy J. ::: 2,48 ::: 2/3 +2,92
Wielkiej filozofii w tym typie nie ma, H2H 0:4 bez straty seta, co prawda z przed 4 lat no, ale H2H to mocny wyznacznik w tenisie. Dwóch Francuzów więc pewnie znają się dobrze. Nawierzchnia wolniejsza więc przeciwko Mannarino. A forma po wynikach patrząc tutaj ewidentnie po stronie Chardiego który jedną nogą był już poza turniejem. Kurs na pewno powinien mocno dziwić, chociaż z drugiej strony Chardy od kilku sezonów nie gra na swoim poziomie. Kręci się w okolicy 80 rankingowej, a kiedyś 20-30. Bywały u niego momenty, że grał świetnie Mastersy. Kto wie czy teraz nie będzie tak samo tutaj w Indian Wells.
Wynik: 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Verdasco F. - Fritz T.
Verdasco F. -1,5 seta ::: 2,56 ::: 1/3
Wiadomo, że przy opcjach setowych jest ryzyko, ale moim zdaniem warto tutaj się pokusić. H2H 1:0 z 2016 roku po trzech setach martwi, ale co by nie mówić w mojej opinii Verdasco ostatnio gra mocno zmotywowany co zaowocowało finałem w Rio. Ogranie Dimitrova na pewno budzi podziw, do tego jest leworęczny.
Frtiz w tym sezonie to poziom Challenger, ograł tutaj na razie dwóch młodzików. W Delray Beach przegrał z młodym leworęcznym Shapalovem w dwóch setach. Jak dla mnie Verdasco to za duży kaliber na Fritza. Chociaż kto śledzi tenis ten doskonale wie, że Hiszpan równie dobrze ten mecz może przegrać 3:6 1:6.
Wynik: 1:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chung H. - Cuevas P.
Cuevas P. +1,5 seta ::: 1,99 ::: 2/3
Cuevas P. ::: 3,62 ::: 1/3

Po raz kolejny powtórzę to samo czyli o moim braku zaufania do młodszych zawodników. Często mają niestabilną formę, tak jak często przynajmniej w mojej opinii tracą sety. Thiema czy Zvereva A. już na turnieju nie ma.
Nawierzchnia dość wolna, a kto jak kto Cuevas potrafi na niej grać. Ma tutaj już dwóch graczy dość młodych ogranych. Shapalov nie dał rady i Thiem musiał skreczować. Chungowi po prostu nie ufam na czyste 2:0, a skoro taki Lajovic o klasę gorszy niż Cuevas potrafił urwać seta, to spore nadzieje też pokładam w Urugwajczyku. Po za tym w turnieju pada mnóstwo niespodzianek jak dotąd.
Wynik: 0:2
Fritz T. - Coric B.
Coric B. -1,5 seta ::: 2,19 ::: 2/3
Wiadomo, że przy opcjach setowych jest większe ryzyko, ale tutaj Borna co by nie mówić w swoich 3 meczach zmiażdżył, wręcz wytarł kort przeciwnikami o podłogę. Agut ugrał 4 gemy, Ramos 3 gemy, Young 2. To co Fritz teraz ugra 5 gemów?
A tak bez żartów, to wiadomo, że młodzi zawodnicy często grają zacięte mecze między sobą, jak i rówieśnicy wiekowi, ale tutaj widzę czysty win Corica po mniejszym kursie nawet. Wyniki o tym świadczą, on bardziej lubi wolniejsze korty, a widać, że Indian Wells przypadł mu jak na razie bardzo do gustu. Fritzowi nie ufam (Verdasco 10 DF w meczu), ale szanuje bo to bez wątpienia perspektywiczny zawodnik.
Wynik: 1:2
Herbert P. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P. -1,5 seta ::: 2,28 ::: 2/3 +2,56

Kursy na Niemca lecą mocno w dół, ja już nie raz pisałem, że odnośnie typowania jego meczów mam jakiś uraz. Stawiam na niego to przegrywa, przeciwko niemu to wygrywa. Pomijając ten osobisty fakt, to H2H 1:3 na szybkich nawierzchniach. Moim zdaniem Herbert tutaj miał trochę farta bo w 1 rundzie Simon Gilles w dość kiepskiej formie, później Muller który nie lubi szybkich kortów, następnie Monfils mu skreczował. Kto jak kto, ale Kolba tu ograł Cilica, a ostatnio jak odpadał z turniejów to Federer, Basic (win w Sofii), w Dubaju ten młody Grek z serwisem itd. Niemiec ma bardzo duży wachlarz zagrań, ale brak mu cierpliwości czasami w przebijaniu.
Wynik: 0:2
Carreno-Busta P. - Anderson K.
Carreno-Busta P. ::: 3,32 ::: 1/3
Carreno-Busta P. +1,5 seta ::: 1,80 ::: 2/3 +1,60
W takich meczach to nigdy nie wiadomo co grać tak naprawdę, czy handicap setowy czy gemowy, win na underdoga czy over gemowy. Przykład z wczoraj Raonic vs. Sousa, urwał seta Portugalczyk, kursy podobne, ale Raonic jednak wziął.
Jednak tutaj widzę zwycięstwo Hiszpana, albo zacięty 3 setowy mecz. Anderson w tym sezonie gra świetnie (3 finały ATP, 1 wygrany), w ogóle doszedł do finału US Open przecież rok temu więc jest to &quot;coś&quot; dla tenisistów. Ale widać, że tutaj jest wolno, skoro już taki Kicker miał z nim 2 tie-breaki to może i Carreno-Busta będzie miał, a jest w mojej opinii o wiele lepszym zawodnikiem. W końcu rankingowa 10 vs. 14.
Wynik: 2:1
Federer R. - Chardy J.
Chardy J. +1,5 seta ::: 5,77 ::: 1/3
Chardy J. ::: 16,92 ::: 0,5/3

Powyżej 18,5 gemów ::: 1,72 ::: 1/3
H2H 3:1, wszystkie mecze z 2014 roku były mega zacięte, tylko ten jeden ostatni z 2015 był do jednej bramki na mączce. Kto jak kto, ale Chardy kto śledzi tenis to niekiedy tam potrafił odpalić z formą przede wszystkim na Mastersach, bodajże był to któryś z Kanady, mniejsza oto.
Widać, że u Francuza forma jest, 3 mecze 3 wygrane nad nie byle kim. O Federerze tak naprawdę złego słowa powiedzieć nie można, ale w Rotterdamie z Seppim i Kolbą grał tie-break, a z Haasem stracił seta. Na AO w finale z Cilicem miał potężne przestoje.
Wynik: 22 gemy
Lopez F. - Querrey S.
Lopez F. +1,5 seta ::: 1,76 ::: 2/3
Lopez F. ::: 2,88 ::: 1/3

Panowie, co tu dużo pisać, H2H 6:4. Wystarczy sobie przypomnieć, H2H Kolby z Cilicem z wczoraj, wynosiło ono 6:4 i wygrał 2:0 Niemiec. Dziś bliźniacza sytuacja tylko kursy niższe. Nie wiem czemu faworyzować tutaj Querreya, no spoko gra u siebie, ale co on grał przed tym turniejem? Odpowiem: NIC. Auckland porażka z Vesleyem, na AO szybki out, później w DB go Fritz zlał, Acapulco gdzie miał must win pierwszy mecz i Escobedo go zlał. A tutaj pokonał jakiegoś Indusa Bhambriego i Zvereva M. który też na wolnych kortach gra (brzydkie słowo).
Lopez jak już pisałem od kilku sezonów ranking robi na Mastersach, 2-3 udane i kręci się w okolicy 20-40 rankingowej od kilku ładnych lat. Pokonał tu Socka, Escobedo, a teraz kolejny Amerykanin i takie kursy. Wiadomo tu mogą być tie-breaki więc albo setowe handi, albo gemowe.
Wynik: 0:2
Baghdatis M. - Raonic M.
Baghdatis M. ::: 2,81 ::: 1/3
Baghdatis M. +1,5 seta ::: 1,68 ::: 2/3

H2H 1:3, ale mecze były meeega zacięte, z tie-brekami. Nadal gram przeciwko Raonicowi który w mojej opinii ciągle nie ma formy. Na Sousę to może jeszcze wystarczy, ale Baghdatis to jeden z najlepiej returnujących zawodników, a główną siłą Milosa to serwis. W meczu z Portugalczykiem 12 asów przy 10 DF słabo wygląda.
Cypryjczyk tutaj w gazie gra od kwalifikacji, 5 zwycięstwa, dobra forma. Widać, że mu zależy i nie zdziwię się jak wygra. Chociaż Baghdatis to taki tenisowy Verdasco. Z Selą łamali się jak zapałki.
Wynik: Walkower
Del Potro J. - Mayer L.
Mayer L. +1,5 seta ::: 2,70 ::: 1/3
Powyżej 20,5 gemów ::: 1,78 ::: 1/3

Dwóch Argentyńczyków z dobrym serwisem i formą. Co tu dużo pisać.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Del Potro J. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P. +1,5 seta ::: 2,18 ::: 1/3
Powyżej 21 gemów ::: 1,73 ::: 1/3

H2H 6:2 z dawnych lat, ale tylko w 3 meczach i to bardzo dawno Kolba nie urwał seta, a ich mecze były bardzo zacięte niekiedy. Co by o nich nie pisać to obaj są tutaj w wybornej formie. JMDP myślę, że najlepsze lata gry niestety ma za sobą, Niemiec tak samo, ale obaj są nadal poza zasięgiem wielu tenisistów.
Niemiec już w Rotterdamie grał morderczy mecz z Federerem gdzie przegrał (6)6:7 5:7. Tutaj ograł Cilica i gra pewnie, choć szczerze ciężko mi sobie wyobrazić Niemca znając jego w dalszych fazach turnieju typu Masters. Pomimo to stać go na pewno na seta, a te 1,20 dość mało na JMDP. Over w meczach Argentyńczyka pokrył Ferrer i Mayer.
Wynik: 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Federer R. - Coric B.
Coric B. +1,5 seta ::: 3,26 ::: 1/3
Powyżej 20 gemów ::: 1,74 ::: 1/3

Będąc zupełnie szczerym to typowanie przeciwko najlepszemu tenisiście w historii, który w tym roku przytulił kolejnego 20-szlema i jeszcze nie przegrał meczu jest dość ryzykowne. Jednak co by nie mówić to Coric trafił tutaj z życiówką, od początku turnieju miażdżył każdego swojego przeciwnika. Wygrał nawet z Andersonem z którym miał 0:3 w plecy. Fajnie mu wchodzą piłki po wzdłuż linii, przypomina to trochę grę Djokovica więc jakieś tam szanse iluzoryczne są przeciwko Federerowi. Chung miał 6 BP, raz nawet przełamał Federera. Coric w najlepszej formie też to powinien zrobić, ale na zwycięstwo będzie ciężko. Uważam, że Federera to kto jak kto, ale prędzej pokona jakiś &quot;młody gniewny&quot; niż stary doświadczony tenisista typu Berdych, Ferrer, Tsonga, Gasquet, Monfils itd.
Wynik: 2:1
Raonic M. - Del Potro J.
Del Potro J. -1,5 seta ::: 2,56 ::: 1/3
H2H 2:1 z lat 2013-2017. Cały czas nadal przeciwko Raonicowi, do końca mu nie ufam bo nie przekonał mnie swoją grą od dość dawna, nawet tutaj w Indian Wells. Mecz z Querreyem był bardzo dziwny, tam naprawdę to Amerykanin powinien wziąć 1 seta, ale stało się inaczej. Kursy przed meczem się odwróciły po wystawianiu więc to budzi na pewno jeszcze większe podejrzenia.
JMDP idzie za ciosem po wygraniu 500 w Acapulco. Kohlschreiber nie dał mu rady, to myślę, że i Raonic też nie da bo u niego nawet ten serwis atomowy nie siedzi jak powinien. Opcja typu na 2:0, wiadomo różnie może być jak ostatnio np. w meczu Federera z Delbonisem gdzie Fryderyk miał setowe na rakiecie, albo Corica z Fritzem gdzie wyglądało na 2:0. Czasami tak mało, to aż tak wiele.
Wynik: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Federer R. - Del Potro J.
Del Potro J. +1,5 seta ::: 1,87 ::: 1/3
Powyżej 22 gemy ::: 1,72 ::: 1/3

H2H 18:6, więc znają się doskonale. Rok temu grali ze sobą aż 4 razy, na US Open wygrał JMDP, w finale Bazylei w paszczy lwa Federer po 3 setach. Dzisiaj uważam, że również to będzie zacięty mecz bo nie oszukujmy się. JMDP jest w gazie, wygrał turniej 500 w Acapulco, a teraz w finale Mastersa 1000 wcale nie jest bez szans.
O Federerze nie ma co pisać, wielka klasa, wczoraj jedną nogą był poza turniejem, jednak klasa, doświadczenie, opanowanie zrobiło swoje. W tym roku 17:0, ale JMDP to jest chyba ostatni przeciwnik który może go pokonać. Młody Coric wczoraj miał na to wielkie szanse. Warto przypomnieć, że np. rok temu w finale Mastersa w Kanadzie przegrał w finale ze Zverevem A. 6:3 6:4.
Wynik: 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sugita Y. - Haase R.
Haase R. ::: 1,91 ::: 2/3 +1,82
Tak jak już nie raz pisałem w tym roku, Haase w moim mniemaniu wygląda całkiem przyzwoicie. Źle mu jedynie wypadł Australian Open, tak poza tym trafiał na kogoś dobrego z formą, a w Rotterdamie na własnych śmieciach urwał set Federerowi.
H2H 0:1 z 2011 roku, po 3 setach. Haase opuścił Indian Wells i kto wie czy nie szlifował formy na Miami. Sugita cały czas w gazie, ale nigdy to dla mnie nie był typ zawodnika ze ścisłej czołówki ATP. Obaj Panowie są obok siebie w rankingu i dzieli ich rok różnicy. Stawiam na Haasa, ale w kościach czuję też over gemowy, zobaczymy.
Wynik: 1:2 Tak poza tym to wszedł mi z 16:00 Sousa i Vesley... Typy wiecie gdzie znaleźć.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Donaldson J. - Baghdatis M.
Baghdatis M. ::: 1,99 ::: 1/3
Dość nieduże mam przekonanie do tego typu, ale jest kilka faktów przemawiających za Baghdatisem. Marcos już na Indian Wells zaprezentował się całkiem nieźle, wygrał tam 5 meczów, ale grał od kwalifikacji. Z Raonicem poddał mecz walkowerem bo zachorował.
W Miami dostał dziką kartę, facet kręci się na 103 miejscu w rankingu, a turniej jest wielki więc warto postarać się i wskoczyć do rankingowej setki, bo zaraz zacznie się tourne na mączce gdzie Baghdatis raczej nie wielbi cegły.
Jared Donaldson na własnych śmieciach, 21-lat, ostatni mecz wieczoru. Moje podejście do młodszych zawodników zapewne dobrze już znacie. Przyznam szczerze, że ten Donaldson facet umiejętnie jest dla mnie niezauważalny, a on kręci się w okolicy 50 miejsca. Na IW wypadł blado, a tutaj rok temu dotarł od kwalifikacji aż do 4 rundy więc uwaga.
Wynik: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kicker N. - Tiafoe F.
Kicker N. +1,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3
Powyżej 20,5 gemów ::: 1,71 ::: 1/3
Ryzyko na pewno w typie jest bo Tiafoe gra u siebie, a Kicker raczej kojarzony jest z wolnymi nawierzchniami. Pomimo to na Indian Wells zagrał bardzo dobry turniej jak na niego, dwa tie-breaki z Andersonem. Na AO pokonał Lacko czy Thompsona więc na &quot;ziemniaka&quot; to całkiem nieźle. Do tego jest o 5 lat starszy niż czarnoskóry Tiafoe.
Pamiętajmy, że Frances to nadal tylko na razie anonim w ATP, poza tym ostatnim wygranym turniejem w Delray Beach. Po takich sukcesach u młodych często pojawia się obniżka formy, woda sodowa uderza do głowy, w Indian Wells Tiafoe pożegnał się już w 1 rundzie. Faworyzowanie go aż tak bardzo po 1,30 nie wydaje mi się najlepszą opcją w tym meczu.
Wynik: 0:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sousa J. +1,5 seta ::: 2,05 ::: 1/3
Schwartzman D. -1,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3

Gasquet R. ::: 2,14 ::: 1/3
Herbert P. - Cilic M. Powyżej 21,5 ::: 1,76 ::: 1/3

Pospisil V. +3 gemy ::: 1,83 ::: 1/3
Paire B. +1,5 seta ::: 2,20 ::: 1/3

Dimitrov G. -1,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3
Muller G. ::: 1,75 ::: 1/3

Haase R. +1,5 seta ::: 2,27 ::: 1/3
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tiafoe F. - Edmund K.
Edmund K. ::: 2,16 ::: 1/3
Edmund zaczął sezon bardzo dobrze, zacięty ćwierćfinał w Brisbane, a później półfinał AO - to robi wrażenie. Korty wolne sobie odpuścił i miał do tego prawo, porażka w Indian Wells z najwolniejszą nawierzchnią w tourze można wybaczyć, bo Brytyjczycy nigdy nie grali na cegle dobrze.
Jednak w Miami korty są szybkie, a zaraz zacznie się mączce tourne na mączce więc wypadałoby się przyłożyć do tego turnieju. Przeciwnik to 20-latek czarnoskóry Amerykanin, który dość niedawno wygrał swój pierwszy tytuł ATP. Większe szanse daje Edmundowi który potrafi zagrać dobry turniej, po małolatach typu Tiafoe jeszcze nie wiemy czego się spodziewać, coś Edmund jest tylko o 3 lata starszy.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Fognini F. -1,5 seta ::: 1,72 ::: 1/3
Bhambri Y. +2,5 gema ::: 1,80 ::: 1/3
Istomin D. +1,5 seta ::: 1,85 ::: 1/3
Mannarino A. ::: 2,06 ::: 1/3
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sousa J. - Donaldson J. Powyżej 21,5 ::: 1,73 ::: 1/3
Krajinovic F. - Paire B. Powyżej 21,5 ::: 1,75 ::: 1/3
Pospisil V. - Cilic M. Powyżej 21 ::: 1,77 ::: 1/3
Del Potro J. -1,5 seta ::: 2,16 ::: 1/3
Raonic M. -1 gem ::: 1,81 ::: 1/3

Chardy J. - Dimitrov G. Powyżej 22 ::: 1,81 ::: 1/3
Chardy J. +1,5 seta ::: 1,93 ::: 1/3

Isner J. - Youzhny M.
Youzhny M. +1,5 seta ::: 1,75 ::: 1/3
H2H 1:2 z dawnych lat i wydaje mi się, że Isner jest bardzo daleki od swojej optymalnej formy. W tym roku tak naprawdę jeszcze nic nie pokazał, porażka goni porażkę. Jego główny atut czyli serwis kuleje, chociaż gra u siebie to na pewno nie można mu ufać.
Youzhny też najlepsze lata ma za sobą, ale tutaj zaliczył już 2 zwycięstwa, w tym jedno nad kolejnym serwismanem Mullerem. Nie jest to peffunia, ale set w moim mniemaniu jest spokojnie w zasięgu Rosjanina.
Wynik: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Carreno-Busta P. ::: 1,86 ::: 1/3
Kokkinakis T. - Verdasco F. Poniżej 23 ::: 2,02 ::: 1/3
Berdych T. -1,5 seta ::: 2,17 ::: 1/3
Coric B. -1,5 seta ::: 2,74 ::: 1/3

Coric B. -2 gemy ::: 1,90 ::: 1/3

Kyrgios N. - Fognini F.
Fognini F. +1,5 seta ::: 1,77 ::: 1/3
Ciężko jest zdecydować w takim meczu co lepsze handicap setowy czy gemowy. Kyrgios bazuje na serwisie, często gra tie-breaki patrząc na jego wyniki. W 1 rundzie Lajovic więc żaden przeciwnik, teraz ktoś o wiele sprytniejszy, cwańszy na korcie, lubiący wyzwania.
Kyrgios to zawodnik z potencjałem na szlema... jak Raonic. Kto wie czy nawet nie wygra turnieju Masters, bo groźny to on na pewno jest, ale czy ufać mu po takich kursach? Moją opinię do młodych zawodników znacie doskonale, ciężko ich wyczuć w pierwszych fazach turnieju.
Za to Włoch rok temu zaliczył tutaj półfinał, w Ameryce Południowej przytulił nawet kolejny tytuł na mączce dość niedawno. Widać, że trzyma dobrą formę od początku sezonu. Ja tu widzę 3 sety, bo Kyrgios też rok temu tutaj zagrał morderczy 3-setowy z 3 tiebreakami mecz z Federerem.
Wynik: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Cilic M. -1,5 seta ::: 2,15 ::: 1/3
Sousa J. - Chung H. Powyżej 20 ::: 1,75 ::: 1/3
Kyrgios N. -1 gem ::: 1,72 ::: 2/3
Verdasco F. +2,5 gema ::: 1,76 ::: 2/3
Del Potro J. - Krajinovic F. Powyżej 20,5 ::: 1,75 ::: 1/3

Raonic M. - Chardy J.
Chardy J. +1,5 seta ::: 1,75 ::: 2/3
H2H 6:0 z dość odległych lat, pomimo to w 4 meczach Chardy urwał set. Ostatnio jest w dobrej formie, nawet na Indian Wells zagrał zacięty mecz z Federerem. Tutaj na ruszcie ma już Dimitrova czy Gasqueta. Nie zdziwię się jak wygra ten mecz, ale H2H mocno martwi bo set to jeszcze nie mecz o czym dobrze wiemy.
Raonic też niby bez wielkiej formy, ale na IW zaliczył ten półfinał, a tutaj to co miał wygrać to wygrał pewnie. Serwis coraz lepiej działa, ale ja mu do końca jeszcze nie ufam. Chardy też w gazie i na 100% będzie chciał się zemścić za te 6 porażek z lat 2012-2015.
Wynik: 2:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chung H. - Isner J.
Isner J. +2,5 gema ::: 1,71 ::: 2/3 +1,72
Ciężko mecz do typowania, ja osobiście nie lubię stawiać przeciwko, lub na serwismanów typu Isner, Karlovic, Raonic, Anderson czy ktoś podobny. Wielu wymian tutaj pewnie nie zobaczymy, a tie-breaki to często loterie. Isner gra u siebie, jest w małym gazie, na US Open rok temu ograł Chunga 3:0. W tym roku po 3 setach przegrał w Auckland. Chung wygląda bardzo solidnie, chyba najsolidniej z wszystkich młodych, ale jego wyniki pokazują, że nawet i taki Tiafoe potrafi go zatrzymać.
Wynik: 0:2
 
Do góry Bottom