• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

21 Bet Exchange

Temat na forum 'Sports Trading' rozpoczęty przez lemko, Wrzesień 26, 2017.

Więcej tematów od lemko
    1. Cock Dobrze znany użytkownik

Cock
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      756
      Nie mam pojęcia czy tymczasowa. Oby nie. Stan konta mi się zgadza. Na stronie brak opcji zrobienia depozytu i wypłaty, brak historii - gdyby mieli pompować ludzi to depo by było. Zapewniono mnie wczoraj, że za 3 dni wszystko ma śmigać. Tego się trzymam, a lamentuję od poniedziałku.

Matchbook mnie nie dziwi, BQ też by mnie nie zdziwiło skoro się spieli z BF. Dlaczego? Może świadczenie usług mieszkańcom państw objętych zakazem, może prowizje... Nie będę zgadywać. Pamiętasz historię ESB? Też był ból, a potem dali Betkeen - i nikomu nie przeszkadza, że dają swoje kursy, nie pozwalają dawać swoich, w meczach nawet ChampionsLeague na rynku u/o2,5 są dziury w kursach, świrują z opcją pending, wg uznania lapsed. Market Making pełną gębą - ale luz... wypłacają.

Odważni mają jeszcze Orbit Exch ;)

2. przemm Użytkownik

przemm
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Z tym że MB ma dużo mnie rynków dostępnych i jeszcze mniej in-play.

Tymczasowe rozwiązanie na pewno o tyle, że docelowe ma być w pełni zintegrowane ze stroną główną, a nie być osobno. Nie ma co ukrywać że MB zamiast BF to krok w tył, ale widać nie mieli wyjścia.

Za mało odważny jestem żeby spróbować Orbit :)

3. harryangel Użytkownik

harryangel
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      63
      mówicie o 3% od win, niezależnie od Lay and Back?

minimal stake jest w Asianconnect88 7 Euros. za to nie trzeba do tego w ogóle VPN, a to przy graniu na żywo ma znaczenie istotne.

ja natomiast widzę jedynie w tym ostatnią szansę. bardzo ładnie prezentuje się omawiany bukmacher jeśli chodzi o opcje 21bet, ale niestety, jak widać przede wszystkim ludzie są limitowani, a ja zawsze zakładałem tam konta gdzie początkowo mogłem zaufać bukmacherowi, czy brokerkowi. poza tym niepewne jest czy będzie Betfair jeśli chodzi o odds a bez tego tylko sam bukmacher, nie giełda ma sens. a sam bukmacher jak mówicie od razu limituje, do tego przedziwne weryfikacje. Broker pod każdym względem narzędzie pewniejsze.

Orbit X to właśnie coś na co się przenoszę. działa dużo lżej niż Betfair, ma takie same opcje oddsy i funkcje, ale mnie interesuje tylko granie na Lay. nie zakładam zysków specjalnych przede wszystkim jeśli chodzi o częstotliwość kupowania kursów u mnie przez klientów :), ale ja widzę że inaczej nie idzie zarobić dzisiaj na tenisie i o poważnych zarobkach już nie myślę. może kilka tysięcy PLN rocznie wpadnie, a jak nie to i tak gdzie indziej nie będzie lepiej.

Ostatnio modyfikowane przez Mark: Kwiecień 28, 2018
    4. Skeleton Dobrze znany użytkownik

Skeleton
      Polubienia:
      12
      Reputacje:
      164
      dlaczego odważni ? słyszałem raczej pozytywne opinie aniżeli negatywne, sprawny support, kursy jak na giełdzie, szybkie wypłaty...czy jest jakieś drugie dno ?

5. Cock Dobrze znany użytkownik

Cock
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      756
      SCAM

Pomocne:
      Christian Gatt
      Player Support Administrator

T +35625469000
      A Building SCM 02-03, Level 4, SmartCity Malta, Ricasoli SCM1001, Malta
      E [email protected]

6. przemm Użytkownik

przemm
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      W sensie że Orbit to scam? Bo nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem.

7. Cock Dobrze znany użytkownik

Cock
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      756
      21bet to scam.

8. przemm Użytkownik

przemm
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      A co sądzisz o Orbit Ex?

9. Cock Dobrze znany użytkownik

Cock
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      756
      Nic o nich nie sądzę. Boję się brokerów... Jesteśmy zdani na łaskę i niełaskę. W każdym można zarobić a jeszcze lepiej u każdego z nich stracić. Śmiało też powiem, że sami animują rynek - dają kursy z czapy, tworzą fikcyjne dziury i realny trade nie istnieje. Poznaj mechanizmy dealing desk i market maker. Tną na depozytach, na wypłatach, na prowizji od rynków a do tego - gdy kupujesz powiedzmy back 1,70 to wiedz, że na Betfair jest 1,75 lub lepiej...

Żeby nie zamulać i nie skarżyć się na to co mnie spotkało - jeżeli wygrywasz miesięcznie do 2000zł to nie masz co się bać żadnego z nich. Jeżeli więcej to sam nie wiem co Ci polecić... :(

10. q7dwa9 Dobrze znany użytkownik

q7dwa9
      Polubienia:
      51
      Reputacje:
      661
      ocb tutaj ? czemu scamm (chyba masz wyłączone privy...)

Poleć forum