>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Eredivisie / 23 kolejka Jupiler Pro League [29-31 stycznia 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Feyenoord w potężnym kryzysie, 4 porażki z rzędu. Ajax grający niemrawo i ostatnio remisujący 0:0 z Heraclesem. Czy tym razem oba zespoły zdobędą po 3 pkt? To w Holandii, a w Belgii faworytami swoich gier bez wątpienia są Anderlecht, Club Brugge czy Gent, ale jak się spiszą w roli faworytów? Macie jakieś przemyślenia?

Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
ballon85 1

ballon85

Użytkownik
Willem II - Heracles
Typ: 2
Kurs (STS): 3,25
Wynik: 0-0

W dzisiejszym meczu stawiam na gości. Drużyna Heracles solidnie radzi sobie w tym sezonie na holenderskich boiskach. W ostatniej kolejce wywalczyli w delegacji 1 punkt w meczu z Ajaxem co na pewno zmotywuje gości dzisiejszego spotkania do powalczenia o komplet punktów. Przeciwnikiem będzie drużyna Willem II, która w tym roku jeszcze nie zdołała wywalczyć kompletu punktów. Chcąc myśleć o europejskich pucharach goście muszą po prostu takie mecze wygrywać, tym bardziej, że przed nimi kolejne 3 bardzo ciężkie spotkania (Zwolle, AZ, PSV). Stawiam czystą 2.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
St. Truidense vs. Anderlecht 2 (AH -1), 1.78 Unibet 1/10 zwrot 1:2
Zapowiada się bardzo jednostronnie. Gospodarze borykają się ze sporymi problemami dotyczącymi formy. Zespół jest w kryzysie. Do tego oddają ważne ogniwa drużyny. Ostatnio odszedł istotny pomocnik, Schoofs do mistrzów Belgii, Gentu. St. Truidense opuścili także Dompe i Edmilson. Do kadry dołączyli mało istotni zawodnicy, którzy nie wnoszą nic konkretnego. Forma beznadziejna, a potwierdza to ostatnia porażka z Westerlo u siebie. Ich poprzedni rywale zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Fiołki natomiast nie zachwycają, ale muszą zacząć wygrywać takie spotkania by w kolejnym etapie nie być zbytnio stratnym do czołówki. W ostatniej kolejce pokonali Charleroi 2:1 i liczę, że dzisiaj powtórzą ten wyczyn. Goście przed tym meczem bez większych absencji. Są czołowi zawodnicy, szczególnie ci z ofensywy jak Okaka, Suarez czy Praet. Jeśli Anderlecht zagra na 100% - na co mocno liczę - powinni wygrać, a do tego gładko pokryć handicap. Kurs spoko, ale nie szalejmy ze stawką, bo St. Truidense czasami potrafi zaskoczyć na swoim terenie.
Powodzenia :!:
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ktos cos wiecej na temat kursu troche z kosmosu na Heracles ktory jeszcze idzie do gory? bilans ostatnich wyjazdowych spotkan 0-2-3 ale grali z Ajaxem, Feyenoordem czy Utrechtem, wiec mocnymi ekipami a Willem u siebie nie jest nie do przejscia choc chociazby PSV czy Vitesse nie dalo rady. Jakies powazniejsze absencje, podteksty do meczu?
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna eredivisie
Data, godzina: 30.01.2016 19-45
Spotkanie: PSV - Graafschap
typ: PSV -3,5
kurs: 2,85
buk: unibet
Analiza:
W dwudziestej pierwszej kolejce aktualny mistrz Holandii ma łatwe zadanie, bo na Phillips Arena podejmie beniaminka, a zarazem najsłabszy zespół ligi, Graafschap. Wiadomo że w sporcie wszystko może się zdarzyć, ale ja w wielkie cuda nie wierze. Tym bardziej że PSV bardzo dobrze zaczęło ten rok od trzech wygranych z Feyenoordem, Twente i Excelsiorem, a do tego byli skuteczni, bo w sumie ustrzelili dziewięć goli. Bilans więc bardzo dobry a do tego udało się już zmniejszyć stratę do Ajaxu na dystans zaledwie punktu, bo ci zaliczyli wpadkę w poprzedniej kolejce z Heraclesem. Zwycięstwo z Graafschap pozwoli im wskoczyć, przynajmniej do niedzieli na fotel lidera. Wydaje się to oczywiste. W tym sezonie jeszcze nikt w lidze nie zdobył kompletu punktów w Eindhoven, a tylko Roda i Excelsior niespodziewanie zdobyły tu punkty. Reszta zespołów zgodnie z założeniami wyjeżdzali stąd na tarczy. Nawet w Lidze Mistrzów szło im wyśmienicie, bo PSV odniósł komplet punktów u siebie pokonujac kolejno Man Utd 2-1, Wolfsburg 2-0 i CSKA 2-1, co wydatnie przyczyniło się do wyjścia z grupy kosztem Anglików i Rosjan. Dlatego też wątpie, by beniaminek był wstanie ugrać wiecej niż bardziej utytułowane ekipy, skoro sam na wyjazdach gra wręcz tragicznie. W dziesięciu delegacjach ugrali zaledwie jedno zwyciestwo i jeden remis, co jest wynikiem lepszym tylko od Twente (trzy remisy w jedenastu meczach). I żeby zobaczyć jakiś pozytywny ich wystep w Eindhoven to trzeba sięgnąć głęboko w przeszłość, bo ostatni punkt zdobyli tu w 98 roku, a od tego czasu przegrali tu już dziesięć kolejnych potyczek. Czy będą wstanie nawiązać walkę w sobotni wieczór?? W pierwszej rundzie tę walkę nawiązali, ale i tak skończyło się na wysokiej porażce 3-6. Wątpie jednak by na wyjeździe udało im się cokolwiek strzelić. A w PSV skuteczny jest na początku roku Narsingh, w ostatniej kolejce wkońcu strzelił lider klasyfikacji strzelców de Jong, a co najważniejsze PSV swietnie wykonuje stałe fragmenty gry, które bije Meksykanin Guardado. Moim zdaniem możemy się dzisiaj spodziewać małej kanonady ze strony gospodarzy. Stawiam na wysoką wygraną PSV
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Feyenoord - Den Haag

Feyenoord od pięciu spotkań bez zwycięstwa. W ostatnim grali nawet całkiem nieźle, lecz przeciwnik miał sporo szczęścia. Haga na wyjeździe była słabą ekipą, więc jak dla mnie jest to idealny mecz na przełamanie się ekipy z Rotterdamu. Ja mam dwie propozycje na to spotkanie. Grane oczywiście za rozsądną stawkę...
Feyenoord kurs 1,50
Feyenoord - 1 kurs 2,42 STS
wynik 0:2

Czy ktoś może opisać to spotkanie?
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Feyenoord - Den Haag

Feyenoord od pięciu spotkań bez zwycięstwa. W ostatnim grali nawet całkiem nieźle, lecz przeciwnik miał sporo szczęścia. Haga na wyjeździe była słabą ekipą, więc jak dla mnie jest to idealny mecz na przełamanie się ekipy z Rotterdamu. Ja mam dwie propozycje na to spotkanie. Grane oczywiście za rozsądną stawkę...

Feyenoord kurs 1,50
Feyenoord - 1 kurs 2,42 STS
wynik 0:2


Czy ktoś może opisać to spotkanie?

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
Oglądałem ich z Heerenven. Grają beznadziejnie. Sabotażyści. W najbliższym czasie nie polecam grać cokolwiek w ich stronę. Coś nie tak jest z tym zespołem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom