>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

21. kolejka I ligi (09-10.03.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
forBET!
forBet - bonus 100% do 600zł!
Zapraszam do pisania analiz oraz podawania typów na 21. kolejkę I ligi.​
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Departament rozgrywek PZPN poinformował, że mecz Bytovia Bytów - GKS Tychy odwołany ze zględu na stan murawy.
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Na sobotę idę w dubelek Chojniczanka + Ruch @7.5
Chojniczanka zbroi się na ekstraklase, budują trybuny i oświetlenie. Poważnie podchodzą do prawdopodobnego awansu. Nie zmienia faktu iż to ich pierwszy mecz w lidze a po drodze może się wszystko wydarzyć. Biorąc pod uwagę sparing ze stomilem są w dobrej formie 3:1. Natomiast ostatnie starcie Podbeskidzia ze stomilem, moim zdaniem Stomil miał więcej szans na wygraną. Jednak zakończyło się nieslusznym karnym ...
Reasumując moim zdaniem chojniczanka powinna wygrać .
Co do meczu Stomil vs ruch, rch w gazie. W Stomil nie przemawia do mnie. Nowy trener, trzy transfery ,sędzia znajomy to może coś pomoże. Ale ruch znalazł sponsora na długi a więc będzie anulacja kary( -6) to doda im jeszcze sił.
Będę na meczu, na pewno będzie wesoło!
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 1 Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Stal Mielec - Górnik Łęczna
Typ: Stal Mielec
Kurs: 1,88 ✅✅
fortuna
Stal Mielec podejmie na swoim obiekcie Górnika Łęczna. Gospodarze są obecnie na piątym miejscu w tabeli z 31 punktami na koncie. Tydzień temu ich mecz z Olimpią Grudziądz został przełożony ze względu na nienadającą się murawę do gry, swoja drogą jeśli klub nie potrafi sprostać takim wymaganiom powinien być niedopuszczony do rozgrywek 1 Ligi ale to jest tylko moje osobiste zdanie na ten temat. Mielczanie na swoim obiekcie grają bardzo dobrze ich bilans to 5-2-3 i aż 17 bramek strzelonych co stawia ich pod tym względem w czołówce ligi. W zimowej przerwie trener Smółka sprowadził do zespołu kilku wartościowych graczy: Jakub Arak, Martin Dobrotka, Bartosz Nowak, Radosław Majecki Szymon Sopczak, Josip Soljic a już po zamknięciu okna transferowego do zespołu dołączył Słoweniec Ziga Skoflek. Goście z Łęcznej są na przedostatnim miejscu w tabeli i mają zaledwie 10 oczek na koncie. Są najgorzej punktującym zespołem w lidze. Na wyjeździe grają katastrofalnie, ledwie jedna wygrana z Ruchem Chorzów. Zimą zastanawiano się nad zatrudnieniem nowego trenera, był między innymi brany pod uwagę Artur Derbin ale ostatecznie zespół poprowadzi Sławomir Nazaruk. Poczynili oni kilka ciekawych transferów. Z Tychów przyszedł Adrian Łuszkiewicz, Damian Podleśny przywędrował z Lechii Gdańsk, z Piasta Marcin Flis a dosłownie kilka chwil temu dołączył do zespołu reprezentant Estonii Sergei Mosnikov. Jak więc widać ekipa wydaje się solidna i walka o utrzymanie będzie zacięta. Ostatni ich mecz ligowy to porażka na swoim obiekcie z Wigrami Suwalki 0-1, podopieczni Nazaruka kończyli mecz w dziesiątkę a drugą żółta w konsekwencji czerwona kartkę zobaczył Rafał Kosznik. Ja jestem zdania że Stal podtrzyma dobrą passę i zdoła wygrać w dzisiejszym spotkaniu choć łatwo zapewne nie będzie.
 
odzinson 91

odzinson

Użytkownik
GKS Katowice - Raków Częstochowa
over 10 rożnych 2.15✅
15 rożnych ????
Pierwsza kolejka dla obu drużyn na wiosnę, zwycięstwo jednych i drugich nie będzie niespodzianką, także ja liczę na wyrównany mecz gdzie okazję bedą z obu stron a co za tym idzie będzie sporo rożnych, GKS w meczach domowych średnio koło 5 rogów bije na mecz, Raków wygląda lepiej pod względem cornerów, także to 11 do zrobienia.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dzisiaj zostanie rozegrane zaległe spotkanie pomiędzy Stomilem Olsztyn a Ruchem Chorzów.

natomiast jutro zagrają Bytovia Bytów - GKS Tychy

zapraszam do podawania swoich typów oraz pisania analiz na te mecze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom