>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. kolejka La Liga [26.01 - 29.01.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21. kolejka

Kursy od: BaH
W poprzedniej kolejce bardzo ważnego przebudzenia doznał Real Madryt, który gładko wygrało 7:1 z Deportivo. Teraz czeka ich trudne wyzwanie bowiem jadą na Mestalla na tamtejszy mecz z Nietoperzami. Porażka w tym spotkaniu przekreśli całkowicie ich szanse na zdobycie mistrzostwa. Jestem ciekaw czy po raz kolejny Atletico zagra najmniejszym nakładem sił i zostanie ukarane tym razem przez Las Palmas, które po ostatniej wygranej 2:1 nad Valencią być może w końcu przebudzi się z zimowego snu. Teoretycznie na papierze łatwe spotkanie czeka Barcelonę, która u siebie podejmować będzie Alaves. W spotkaniach Deportivo-Leganes oraz Celta-Betis poszukam bramek.
Zapraszam zatem do dyskusji.
 
feelife 0

feelife

Użytkownik
LEGANES vs ESPANYOL
TYP : PONIŻEJ 1,5 GOLA
KURS : 2.30 ( STS )

Na wstępie należy zaznaczyć, że mecze rozgrywane w LaLiga o godzinie 12.00 dość rzadko są ekscytującymi widowiskami ( pomijając takie starcia jak Gran Derbi ). Piłkarze często wyglądają jakby się jeszcze nie przebudzili, snując się po boisku i usypiając zgromadzoną widownię. Można odnieść wrażenie, że tak wczesna pora rozgrywania meczów nie służy zawodnikom, którzy nie pokazują pełni swoich możliwości.
Kolejnym ciekawym argumentem za typem PONIŻEJ 1,5 GOLA jest bilans bramkowy drużyny Leganes na własnym terenie, gdzie rozegrali dotychczas 8 spotkań ligowych - 7 goli zdobytych i 6 goli straconych, co daje średnio ledwie 1,62 gola na mecz. Espanyol Barcelona z kolei jest ekipą, mówiąc łagodnie, nie najlepiej grającą na wyjazdach, gdzie w ciągu 9 spotkań LaLiga strzeliła zaledwie 6 bramek przy 15 straconych. Oba pojedynki między tymi drużynami w 2017 roku kończyło się wynikami 1:0.
Nie można również nie zwrócić uwagi na fakt, że obie ekipy w ciągu tygodnia grały swoje mecze rewanżowe w Pucharze Króla przeciwko Realowi oraz FC Barcelonie, w których to spotkaniach z pewnością zostawili na boisku dużo serca i sił. Nasuwa się w związku z tym wniosek, że obie jedenastki wybiegną w niedzielę o 12.00 na Estadio Butarque dość zmęczone, a tempo meczu pomiędzy nimi nie będzie zbytnio forsowane.
Osobiście spodziewam się zwycięstwa Leganes 1:0 ( opromienionego wyeliminowaniem w Pucharze Króla Realu Madryt na Santiago Bernabeu ), bowiem Espanyol będzie o jeden dzień krócej odpoczywał po swoim starciu w Copa Del Rey na Camp Nou.
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ath. Bilbao - Eibar
Typ: Bilbao
Kurs: 1.88
Bukmacher: eFortuna

Analiza:

W piątkowym spotkaniu rozpoczynającym 21 kolejkę Primera Division 12 w tabeli Athletic Bilbao podejmie u siebie 8 Eibar. Pomiędzy zespołami są tylko 2 punkty różnicy, więc obstawiam że gospodarze będą chcieli tutaj powalczyć o pełną pulę i są według mnie tutaj dwa główne powody wskazujące na taki przebieg wydarzeń. Pierwszy to taki, że Bilbao od jakiegoś czasu ma patent na drużynę gości. Ostatnie 4 mecze pomiędzy tymi drużynami to wygrane zespołu z San Mamés (1:0,1:0,3:1,5:2). Drugi - w składzie powołanym na to spotkanie znalazł się Aymeric Laporte, który prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku dni za rekordową sumą przeniesie się do Manchesteru City i może to być jego ostatnie spotkanie. Na pewno przyjdzie dużo kibiców, żeby pożegnać go w odpowiedni sposób. Zdopingowani piłkarze Bilbao po 2 wyjazdowych remisach z Espanyolem i Getafe jutro odniosą zwycięstwo.
⛔ 1:1 (Trochę to dziwne, że spotkanie bez ani jednej kartki)
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Ath. Bilbao - Eibar
Jak hiszpańską gram na kartki to overki ale tutaj widzę jakiś underek...
Dwie drużyny które mało kartkują w lidze...


Między sobą tak grali:


Gdy było 11 kartek sędziował najbardziej kartkujący sędzia w tamtym sezonie,
a niżej macie top 3 kartkarzy z wtedy (tylko żółte podałem) ????
Carlos Velasco Carballo ⚽ 32 mecze ::zoltakartka: 202
Antonio Miguel Mateu Lahoz ⚽ 30 meczy ::zoltakartka: 158
Jesus Gil Manzano ⚽ 24 mecze ::zoltakartka: 153
a Nasz dzisiejszy bohater Mario Melero Lopez miał tylko 19 meczy i pokazał 106 karteczek...
na uni -6.5 kartek po 1.50 także myślę że do dubla się nadaję, lub można obserwować na live ;)
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Valencia vs. Real Madryt
typ: 1x
kurs: 2,20
stawka: 100 PLN
Totolotek
W sobotę nietoperze zmierzą się z gwiazdeczkami z Madrytu, które ostatnio grają fatalnie, prawdopodobnie na zwolnienie łysego. Myślę, że Madryt w optymalnej dyspozycji miałby problemy w zgarnięciu 3 oczek, (ostatnio przegrał 2:1 na Mestalla) a 1 pkt to maximum na co ich obecnie stać. Double chance for me please.


Rezultat: ⛔100 PLN
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Valencia vs. Real Madryt
typ: 1x
kurs: 2,20
stawka: 100 PLN
Totolotek
W sobotę nietoperze zmierzą się z gwiazdeczkami z Madrytu, które ostatnio grają fatalnie, prawdopodobnie na zwolnienie łysego. Myślę, że Madryt w optymalnej dyspozycji miałby problemy w zgarnięciu 3 oczek, (ostatnio przegrał 2:1 na Mestalla) a 1 pkt to maximum na co ich obecnie stać. Double chance for me please.


Rezultat:
Real jest w katastrofalnej formie to fakt ale pamietajcie ze Valencia zagrala 120minut w pucharze krola ostatnio. W nogach na pewno to odczuja a w tamtym meczu zagrali wszyscy zawodnicy z podstawowego skladu.
EDIT:
Spotkanie: Valencia - Real Madryt
Typ: over 1.5 gola Valencia
Kurs: 2.85 ⛔ nieskutecznosc pogrzebala moj typ a okazji bylo az za nadto...
Bukmacher: Totolotek
Analiza:


U innych bukmacherow kurs na to zdarzenie to jakies 2.20. Na totolotku mamy kurs 2.85 co nawet przy odjeciu podatku daje nam 2.50 a wiec mamy tutaj bardzo przyjemny kurs. Na Mestalla nie wydaje mi sie aby Real mial gladka przeprawe z uwagi na ich ostatnia katastrofalna forme. Kazdy tutaj czeka na przelamanie, na to ze Real w koncu wskoczy na wlasciwe tory ale mozna by to tak przekladac z meczu na mecz w nieskonczonosc co sie zreszta dzieje... Moim zdaniem mimo 120 minut w nogach Valencia beznadziejnej obronie Realu wcisnie przynajmniej jednego gola. Biore to za cos zwyczajnego i normalnego na wlasnym stadionie. Biorac pod uwage kurs na to zdarzenie to i z druga bramka zaryzykuje i postawie ze strzela. W ostatnich 5 ligowych potyczkach u siebie w 4 z nich Valencia potrafila zaaplikowac Krolewskim minimum 2 gole a wtedy grali ze zdecydowanie lepsza wersja Realu anizeli teraz. Najbardziej obawiam sie o rotacje i sklad jaki wystawi Marcelino majac w nogach 120 minut oraz widmo finalu Pucharu Krola z Barcelona w ten czwartek. Kurs natomiast bardzo przekonuje mnie do zaryzykowania a do tego ligi Nietoperze tez nie powinni zlekcewazyc jesli chca utrzymac sie na topie dluzej. Po za tym takie spotkanie z Realem jest po prostu bardzo prestizowe i o odpuszczaniu tym bardziej na wlasnym obiekcie nie moze byc mowy.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Co do Valencii nie twierdze że nie urwą punktów Realowi, jednak po męczarniach z Alaves mogą być zmęczeni. Tym bardziej że w półfinale juz czeka Barca, będzie oszczedzanie zawodników Nietoperzy.
Ode mnie Girona DNB @2,15 fortuna. Katastrofalnie grająca Malaga podejmie u siebie rewelacje sezonu La Liga mianowicie Girone. Malaga w tym sezonie zaledwie 3 wygrane w 20 meczach, tragiczna gra, bez pomysłu, żadnej koncepcji rozgrywania piłka, dno dna. Girona jak na beniaminka spisuje sie rewelacyjnie, urywali punkty Realowi i Atletico, po lekkiej zadyszcze w ostatnich dwóch meczach demolka Las Palmas i remis z Atletico i to na Wanda Metropolitano. Wg mnie spora szansa powodzenia tego typu.
Bardzo fajnie wygląda over 2,5 w meczu Villarreal z RSSS @1,75 fortuna. Statystycznie 50% meczy Villarreal konczy sie overem, 70% Sociedad. Obydwie ekipy grają ładną dla oka piłke, ofensywna gra to coś co kibice lubia i doceniają. Sociedad ma w tym sezonie bardzo mizerną obronę stąd tracą bardzo dużo goli. Villarreal ma kim strzelać, bardzo fajny kurs na ten over.
 
U 10

uhats

Użytkownik
Spotkanie: Valencia – Real Madryt
Typ: Real
Kurs: 1.71
Bukmacher: eFortuna
W szlagierze 21 kolejki Primera Division dojdzie do starcia trzeciej z czwartą drużyną w tabeli. Nie da się ukryć, że obecny sezon jest dla Realu tragiczny, liga już od grudnia jest w zasadzie przegrana, z Pucharu Króla odpadli w środę, a w Lidze Mistrzów czeka ich ciężki pojedynek z PSG. Z kronikarskiego obowiązku warto natomiast wspomnieć, że podczas pierwszego meczu w tym sezonie pomiędzy tymi zespołami padł remis 2:2. Ponadto Valencia nie przegrała u siebie z Realem trzech spotkań z rzędu.
Co za tym kieruje mnie do typowania w stronę Realu? Przede wszystkim trener Marcelino będzie miał do dyspozycji tylko jednego nominalnego środkowego obrońcę (Garay), ponieważ za czerwone kartki pauzują Vezo i Gabriel. Jest to poważne osłabienie dla i tak nie najmocniejszej linii obrony. Dodatkowo w spotkaniu pucharowym większość podstawowych zawodników grało 120 min, co powinno się odbić na ich zmęczeniu. Dla porównania w drużynie Realu jedynie Nacho i Benzema rozegrali 90 min w środku tygodnia. Do dyspozycji Zizu nie będą Isco i Ramos, którzy wg doniesień mediów narzekają na lekkie kontuzje. W związku z tym w obronie zobaczymy raczej duet Nacho-Varane a z przodu tercet BBC. Prawdopodobnie wiąże się to z bardziej bezpośrednią grą Realu i większą ilością akcji skrzydłami (4-3-3 zamiast 4-4-2 z Isco). W poprzedniej kolejce Real rozniósł Deportivo, które co prawda jest w strefie spadkowej, ale może cieszyć naprawdę dobry występ Bale’a, przebłyski formy reszty zespołu oraz skuteczność której w tym sezonie tak bardzo brakowało.
Już w kilku sezonach hiszpańskiej ligi obserwowaliśmy zespół spoza wielkiej trójki, który do połowy sezonu utrzymywał się blisko lidera. Za każdym razem druga połowa sezonu okazywała się gorsza i myślę, że podobny proces czeka zespół Valencii. Spodziewam się w miarę wyrównanego spotkania zakończonego zwycięstwem Realu, który wykorzysta problemy Valencii i będzie chciał powoli zwiększyć przewagę nad miejscami nie dającymi gry w LM.
✅ 1:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Propsuje zdanie o ofensywnej grze ekip Villarreal i Sociedad. Idę tutaj w stronę różnych podobnie jak w dzisiejszym hicie. Marcelinio szachowal siłami zawodników w ostatnich tygodniach więc myślę że to 120 minut nie będzie dziś aż tak widoczne.
Over 9,5 rzutu różnego Valencia Real 1.5
Over 9.5 rzutu różnego Villarreal Sociedad 1.6
Forbet
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Valencia - Real Madryt
over 5.5 kartek @ 1.62
over 6.5 kartek @ 2.26
over 10.5 rzutów rożnych @ 1.70
buk: bah

Tak naprawdę to nie wiedziałem z której strony ugryźć ten mecz, lecz moim zdaniem znalazłem kilka ciekawych propozycji. Po raz kolejny spróbuje pograć kartki. Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie pod względem walki o miejsca 2-4. Valencia w tym sezonie zaskoczyła wszystkich swoją dobrą dyspozycją, lecz w ostatnich dniach znowu wdaje się mała zadyszka. Porażka z outsiderem Las Palmas i awans do półfinału Pucharu Króla dopiero po karnych daje tutaj do myślenia. Real zawodzi na całej linii. Po wysokiej wygranej z Deportivo wydawało się, że zespół ten chyba kryzys zażegnał. Lecz niestety nie, porażka z Leganes u siebie i odpadnięcie z krajowego Pucharu sprawiło, że Real tak naprawdę walczy o Ligę Mistrzów oraz o wicemistrzostwo. Obie drużyny biją się o miejsca 2-3, które dają bezpośredni awans do Ligi Mistrzów. Dlatego jutro nie ma mowy o odpuszczaniu, wszyscy wyjdą na boisko zmobilizowani na 200%, aby udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Spodziewam się dużo walki w środku pola, nieprzyjemnych zagrań oraz złośliwych fauli. Gdy spojrzymy na statystyki to w ostatnich bezpośrednich pojedynkach kartek padało całkiem sporo: 9,7,7,5,2. Na dodatek to spotkanie po sędziuje kolejny mój ulubiony sędzia pod względem kartek
Javier Estrada Fernández, który ma średnią 5 kartek na mecz.Tak jak wspomniałem spodziewam się dużo agresji na boisku, a dobrze wiemy, że obie ekipy w swoich składach mają zawodników, którzy nie odpuszczają i na dodatek potrafią pokazać swoje rogi.
Kolejną propozycją są rzuty rożne. Odnośnie Realu to pisałem o nich parę dni temu, że jest to maszynka w tym sezonie. Na dodatek jeśli mecz nie idzie po ich myśli, to są w stanie nawet sami pokryć tą linię. Valencia z pewnością jutro nie będzie się bronić, dlatego liczę przynajmniej na 4/5 rzutów rożnych w ich wykonaniu.
13:00 Deportivo - Levante
BTS @ 1.75
buk: bah

Spotkanie drużyn, które na gwałt potrzebują punktów. Spodziewam się wyrównanego spotkania w którym przynajmniej każda z drużyn strzeli po jednej bramce. Gospodarze grają u siebie dość ofensywnie co widać także po ilości bramek straconych. Lecz nic w tym dziwnego bowiem Deportivo jak najszybciej chce uciec od strefy spadkowej. Levante jest w podobnej sytuacji. Może nie strzelają tyle bramek co ich rywal, ale z pewnością jutro będą chcieli wykorzystać słabą grę w obronie gospodarzy oraz ich ofensywny styl grania.

20:45 Villarreal - Real Sociedad
Villarreal @ 2.09
buk: bah

Real Sociedad raczej nie będzie w stanie zatopić Żółtej Łodzi Podwodnej. Chyba nikt się nie spodziewał tak słabej gry w wykonaniu zespołu gości i tak odległego miejsca w tabeli w połowie sezonu. Ich rywal natomiast łapie wiatru w żagle i wie, że będąc w tak dobrej formie są w stanie przegonić nawet Real Madryt. Gospodarze w spotkaniach domowych tracą bardzo mało goli, a przy tak dobrze grającej defensywie goście mogą mieć ciężko strzelić nawet jednego gola. Mam nadzieje, że gospodarze po raz kolejny udowodnią w tym sezonie swoją moc i pokażą, że do końca sezonu powalczą o miejsca 2-4.​
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 16:15
Spotkanie : Valencia-Real M
Typ: x
Kurs 4.60
Buk Fortuna
Analiza: Valencia na swoim stadionie podejmowała będzie Madrycki Real, który jest w ostatnim czasie bez formy. Gra słabo do tego w środku tygodnia odpał z pucharu króla Hiszpanii z beniaminkiem Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej , zostaje im tylko tak na prawdę walka w lidze mistrzów w której za miesiąc mogą już nie grać bowiem trafili na jednego z najtrudniejszych rywali, teraz muszą punktować w lidze bowiem na razie ledwo łapią się w pierwszej czwórce do 3 Valencii tracą już 5 punktów, tak więc pasowało by z gospodarzami wygrać i dojśc do nich chociaż na 2 punkty , tylko problemem jest iż Valencia na własnym stadionie rzadko traci punkty w poprzednich 10 meczach poniosła tylko 1 porażkę z zespołem Villarealu, na wyjazdach gra troszkę gorzej , ale i tak punktuje lepiej niż ekipa Madryckiego Realu, dlatego spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, uważam że bramki tutaj wpadną bowiem przeanalizowałem poprzednie spotkania tych dwóch ekip i za kazdym razem oba zespoły bramki strzelały. Stawiam że tutaj będzie tak samo i kilka bramek ujrzymy po obu stronach , mój typ to wynik po 2 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
To ja może wtrącę, bo odnośnie sędziów i kartek najlepsza jest dla mnie strona:
https://pl.soccerway.com/
Wchodzisz, masz spis wszystkich meczów i po prawej stroniej ikonkę &quot;i&quot;, klikasz i masz tam statystyki meczowe, składy, sytuacje w tabeli i sędziów, klikasz na sędziego i przenosi Cię do statystyk z jego meczów ;) Moja ulubiona strona ze statystykami sędziów, zawsze z niej korzystam ???? Swoją drogą kartki w pierwszym dzisiejszym meczu lecą jak z rogu obfitości :p Szkoda, że aktualnie nie mam środków na grę, bo był dobry bet, typowy &quot;mecz walki&quot; ????
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 16:15

Spotkanie: Valencia - Real Madryt
Typ: Dokładny wynik 2:3
Kurs: 13
Bukmacher: fortuna

Tak na szybko bo zaraz zaczyna się mecz. Valencia to ciężki przeciwnik, zwłaszcza na własnym stadionie. Ale nie wyobrażam sobie, żeby dzisiaj ekipa Zidana miała nie wygrać. W przypadku kolejnej straty punktów, po powrocie do Madrytu czekałby ich chyba publiczny lincz. Obydwie drużyny grając ze sobą lubią sobie postrzelać, w ostatnich 10 meczach obydwie drużyny strzelały bramki. Najczęściej był to przedział od 3 do 5 bramek w całym meczu. Z racji średniej (lekko powiedziane) dyspozycji Realu i zaskakująco dobrej postawy Valencii w tym sezonie, stawiam że Real będzie musiał się solidnie namęczyć żeby wygrać to spotkanie i strzelić przynajmniej 3 bramki. Valencia nie jest zabójczo skuteczna na wyjazdach, ale u siebie potrafi postrzelać. Mimo wszystko sądzę, że drużyna Realu wyjdzie maksymalnie zmotywowana by wygrać to spotkanie, zwłaszcza po ostatniej porażce i odpadnięciu z Pucharu Króla - trzeba zatrzeć złe wrażenie, a kiedy jak nie z przeciwnikiem z czołówki tabeli. Stawiam na dokładny wynik 2:3, dla osób które nie chcą grać tak ryzykownie polecam over 4,5 za 2,82.
Tak jak wyżej. Za drobne dokładny wynik, za większą stawkę over. Powodzenia ????
//5 bramek, ale piąta nie w te stronę, do wyniku 3:1 wszystko szło zgodnie z planem :|
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Godz: 20:45
Spotkanie: Villarreal CF - Real Sociedad
Typ: Villarreal CF
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Hiszpanii gdzie w tamtejszej Primera Division w 21 kolejce ligowej na Estadio de la Cerámica zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Villarreal Club de Fútbol a w gości przyjedzie zespół Real Sociedad de Fútbol.
Villarreal CF w tym sezonie ligowym w swoich 20 meczach zdobyło 34 punkty co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast Real Sociedad plasuje się obecnie na 15 pozycji w hiszpańskiej Primera Division zdobywając 23 oczka w swoich 20 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 5 zwycięstw, 2 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 17-8 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 2 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 12-13.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy w tym sezonie ligowym grają dobrze i równo do tego strzelają sporo bramek swoim rywalom a goście na wyjazdach nie błyszczą i moim zdaniem po tym meczu się to nie zmieni i to gospodarze zgarną komplet 3 ligowych oczek do tabeli ligowej.
✅4:2
 
rudiman 0

rudiman

Użytkownik
Valencia vs. Real Madryt
typ: 1x
kurs: 2,20
stawka: 100 PLN
Totolotek
W sobotę nietoperze zmierzą się z gwiazdeczkami z Madrytu, które ostatnio grają fatalnie, prawdopodobnie na zwolnienie łysego. Myślę, że Madryt w optymalnej dyspozycji miałby problemy w zgarnięciu 3 oczek, (ostatnio przegrał 2:1 na Mestalla) a 1 pkt to maximum na co ich obecnie stać. Double chance for me please.


Rezultat: ⛔100 PLN
...no to masz &quot;swoje gwiazdeczki&quot; ???? heh.....zraniony byk (patrz REAL) jest niebezpieczny nie wiesz o tym?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 16:15
Spotkanie : Valencia-Real M
Typ: x
Kurs 4.60
Buk Fortuna
Analiza: Valencia na swoim stadionie podejmowała będzie Madrycki Real, który jest w ostatnim czasie bez formy. Gra słabo do tego w środku tygodnia odpał z pucharu króla Hiszpanii z beniaminkiem Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej , zostaje im tylko tak na prawdę walka w lidze mistrzów w której za miesiąc mogą już nie grać bowiem trafili na jednego z najtrudniejszych rywali, teraz muszą punktować w lidze bowiem na razie ledwo łapią się w pierwszej czwórce do 3 Valencii tracą już 5 punktów, tak więc pasowało by z gospodarzami wygrać i dojśc do nich chociaż na 2 punkty , tylko problemem jest iż Valencia na własnym stadionie rzadko traci punkty w poprzednich 10 meczach poniosła tylko 1 porażkę z zespołem Villarealu, na wyjazdach gra troszkę gorzej , ale i tak punktuje lepiej niż ekipa Madryckiego Realu, dlatego spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, uważam że bramki tutaj wpadną bowiem przeanalizowałem poprzednie spotkania tych dwóch ekip i za kazdym razem oba zespoły bramki strzelały. Stawiam że tutaj będzie tak samo i kilka bramek ujrzymy po obu stronach , mój typ to wynik po 2 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom