>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. kolejka La Liga [26.01 - 29.01.2018r.]

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:00
Spotkanie Celta-Betis
Typ: 1/1
Kurs 2.60
Buk Fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie 21 kolejki Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, drużyna Celty Vigo na swoim obiekcie podejmowała będzie drużynę Betisu Sevilla. Gospodarze są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, obie ekipy dzieli tylko 1 punkt w ligowej klasyfikacji , ale aż 4 miejsca w środku tabeli sporo zespołów ma podobną ilośc punktów, Celta ma niezły stosunek bramkowy dlatego też jest znacznie wyżej, goście potrafią bramki zdobywać co pokazywali już nie jednokrotnie, ale również mnóstwo ich tracą, ze statystyk wynika że około 2 na mecz , to jest raczej marny wynik. Widać że ich defensywa nie wygląda najlepiej , za to atak w spotkaniach wyjazdowych radzi sobie całkiem nieźle, wychodzi na to iż strzelają ponad 1 bramkę na spotkanie w meczach wyjazdowych i tutaj według mnie też będą w stanie bramkę strzelić. Celta u siebie gola na pewno zdobędzie więc mecz według mnie będzie obfitował w bramki po obu stronach, liczę że kilka bramek zostanie strzelone. Myślę ze over 2.5 gola też powinno wejśc. Stawiam na dokładny wynik 2:1 po końcowym gwizdku sędziego , myslę ze Celta już w pierwszej połowie połowie będzie prowadziła .
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:00 Leganes - Espanyol
BTS @ 2.26
buk: BaH


Leganes w środku tygodnia dokonała niemożliwego eliminując z Pucharu Króla Real Madryt. Teraz czas powrócić do zmagań ligowych by potwierdzić swoją dobrą dyspozycję. Espanyol nie miał tyle szczęścia na Camp Nou i musiał uznać wyższość Barcelony przegrywając 2:0. Dziś zdecydowałem się na BTS. Leganes dość regularnie zdobywa u siebie bramki, a nawet gdy wynik jest dla nich nie korzystny to potrafią się wspiąć na wyżyny i odrobić straty. Mi jednak starczy jedno trafienie w ich wykonaniu. Goście natomiast w ostatnich dwóch spotkaniach doznali srogich porażek z Barceloną i Sevillą, lecz przed tymi dwoma meczami punktowali dzięki zdobytym golom. Dziś liczę, że ten zespół pokaże charakter i pomimo, że nie jest faworytem to strzeli przynajmniej jedną bramkę.

18:30 Sevilla - Getafe
Sevilla @ 1.53
buk: BaH
93 minuta i 1:1....


Przyjście Montelli do Sevilli wyszło gospodarzom tylko na dobre. Po porażce 3:5 z Betisem nie widać już śladu, a zespół wyraźnie się rozkręca, Sevilla w ostatnim czasie gra bardzo dobrze, a wygrana 3:1 z Atletico jest tylko tego potwierdzeniem. Dziś przyjeżdża do nich Getafe zespół z którym Sevilla ma korzystny bilans. Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów ponieważ wczoraj swoje spotkania wygrali Real i Villarreal. Liczę na pewną wygraną gospodarzy.

20:45 Barcelona - Alaves
BTS - NIE @ 1.69
buk: BaH

Przyjście Valverde sprawiło, że Barcelona poprawiła swoją grę w obronie. Wcześniej nie potrafili tego dokonać Guardiola oraz Enrique, a Barcelona regularnie traciła bramki. Teraz jest inaczej, 9 straconych goli to obok Atletico najlepszy wynik. Do tego jeśli dopiszemy świetną grę Ter Stegena, który jest w imponującej formie to gospodarze po raz kolejny powinni zachować czyste konto. Do składu powrócił Umtiti, którego po raz kolejny zobaczymy z Pique. Na lewej obronie być może zobaczymy Digne, a Valverde da odpocząć Albie przed ciężkim spotkaniem z Valencia. Na prawej jest duże pole manewru Semedo, Sergi Roberto czy też może Vidal. Na koniec chcę dodać, że gospodarze w spotkaniach domowych stracili tylko cztery bramki, a skuteczność gości w spotkaniach wyjazdowych jest mizerna - tylko sześć bramek.​
 
uzytkownik-24118 2,1K
Leganes - Espanyol
Obie ekipy raczej underowe. Leganes u siebie dwukrotnie bezbramkowy remis, trzykrotnie wygrana 1-0. Więcej bramek padało tylko w przegranym 0-3 meczu z Barceloną, wygranym 3-1 meczu z Villareal i przegranym 1-2 meczu z Levante.
Zespół z Barcelony na wyjazdach także nie grzeszy formą. Zaledwie jedna wygrana (w ostatniej delegacji 1-0 z Malagą) wcześniej remisy lub porażki: remisowali z Sevillą i Sociedad (1-1), Las Palmas (2-2) i bezbramkowo z Villareal. Porażki na Santiago Bernabeu (0-2) i Camp Nou (0-5), Alaves (0-1) i Eibar (1-3)
Podobają mi się dwa zakłady z LVBetu
Leganes wygra lub będzie 0-0 @1,73 ✅
DW: 0-0 lub 1-0 lub 0-1 @2,00 ⛔
 
A 29

adasko_j

Użytkownik
Do dzisiejszego meczu Celty z Betisem podejdę od strony kartek, bo typ wydaje się w miarę ciekawy ????
Celta Vigo - Real Betis
over 5.5 żółtych kartek
kurs: 1.85
buk: STS
To teraz trochę statystyk na argumentację tego typu:
Sędzia meczu: Jose Maria Sanchez Martinez, średnia liczba żółtych kartek dawanych przez niego w tym sezonie: 6.02
Średnia liczba żółtych kartek Celty Vigo: 2.70
Średnia liczba żółtych kartek Realu Betis: 3.30
Liczba żółtych kartek w ostatnich 5 bezpośrednich meczach obu drużyn: 4, 8, 7, 7, 10
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Celta Vigo - Real Betis
over 5.5 żółtych kartek
kurs: 1.85
buk: STS
Typ ciekawy, może się skuszę go zagrać, ale zauważ, ze Forbet i Etoto oferują kurs 2,05 na powyżej 5,5 kartek, czyli czerwona liczona jako 2, a czerwona z drugiej żółtej jako łącznie 3 ;) Wyższy kurs + lepsze warunki w tym przypadku ????
 
D 501

demon70

Użytkownik
Do dzisiejszego meczu Celty z Betisem podejdę od strony kartek, bo typ wydaje się w miarę ciekawy ????
Celta Vigo - Real Betis
over 5.5 żółtych kartek
kurs: 1.85
buk: STS
To teraz trochę statystyk na argumentację tego typu:
Sędzia meczu: Jose Maria Sanchez Martinez, średnia liczba żółtych kartek dawanych przez niego w tym sezonie: 6.02
Średnia liczba żółtych kartek Celty Vigo: 2.70
Średnia liczba żółtych kartek Realu Betis: 3.30
Liczba żółtych kartek w ostatnich 5 bezpośrednich meczach obu drużyn: 4, 8, 7, 7, 10
Łącznie 15 meczów, 61 żółtych, 3 czerwone.
Średnia z tego to nie jest 6.02.
Sędziował jeszcze młodzieżówki Porto - Monaco 6 kartek oraz Rumunia - Portugalia 4 kartki + 2 mecze kadry 5 i 2 kartki.
 
A 29

adasko_j

Użytkownik
Łącznie 15 meczów, 61 żółtych, 3 czerwone.
Średnia z tego to nie jest 6.02.
Sędziował jeszcze młodzieżówki Porto - Monaco 6 kartek oraz Rumunia - Portugalia 4 kartki + 2 mecze kadry 5 i 2 kartki.
Informacje o średniej liczbie kartek dawanych przez niego oparłem na stronie statystycznej, która pod uwagę bierze tylko mecze z La Liga.
 
A 29

adasko_j

Użytkownik
Adaśko_J
Na początku zaznaczę, że sam gram ten typ, a analizę do niego będzie można przeczytać w moim temacie. Niemniej jednak Adaśko - nie wprowadzaj ludzi w błąd. Typ na pewno nie jest oparty na podstawie sędziego, Pana Sancheza Martineza, ponieważ w tym sezonie pokazuje 4.20 ( !!! ) żółtych kartek na spotkanie, licząc czerwone to 4.50. Ponad to, nie wiem skąd wziąłeś statystyki dotyczące takich średnich kartek. Real Betis 3.30 k/m? Betis otrzymuje 2.45 k/m licząc z czerwonymi to około 2.60.
Jeżeli będziesz chciał pozyskać informację na temat takich statystyk to śmiało pisz - zapodam, ale następnym razem po prostu nie wprowadzaj ludzi w błąd podając nieprawdziwe informacje.
Dla dowodu wstawiam zdjęcia ze strony, której korzystam i która mnie nie zawiodła, bo jeśli już mi zarzucasz, że wprowadzam ludzi w błąd to wrzucam, żebyś widział, że nic takiego nie robię.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:00
Spotkanie Celta-Betis
Typ: 1/1
Kurs 2.60
Buk Fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie 21 kolejki Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, drużyna Celty Vigo na swoim obiekcie podejmowała będzie drużynę Betisu Sevilla. Gospodarze są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, obie ekipy dzieli tylko 1 punkt w ligowej klasyfikacji , ale aż 4 miejsca w środku tabeli sporo zespołów ma podobną ilośc punktów, Celta ma niezły stosunek bramkowy dlatego też jest znacznie wyżej, goście potrafią bramki zdobywać co pokazywali już nie jednokrotnie, ale również mnóstwo ich tracą, ze statystyk wynika że około 2 na mecz , to jest raczej marny wynik. Widać że ich defensywa nie wygląda najlepiej , za to atak w spotkaniach wyjazdowych radzi sobie całkiem nieźle, wychodzi na to iż strzelają ponad 1 bramkę na spotkanie w meczach wyjazdowych i tutaj według mnie też będą w stanie bramkę strzelić. Celta u siebie gola na pewno zdobędzie więc mecz według mnie będzie obfitował w bramki po obu stronach, liczę że kilka bramek zostanie strzelone. Myślę ze over 2.5 gola też powinno wejśc. Stawiam na dokładny wynik 2:1 po końcowym gwizdku sędziego , myslę ze Celta już w pierwszej połowie połowie będzie prowadziła .
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom