>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

21. kolejka Ligue 1 [16.01.-17.01.18]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21 kolejka

Kursy od: BaH
Ligue1 nie zwalnia tempa. Dopiero co kończymy 20. kolejkę, a we wtorek starujemy z następną. Jak spojrzymy na ofertę to jest kilka ciekawych kursów do zagrania, ale myślę, że również coś ciekawego podacie i się podzielicie z całym światem.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania Typów.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja⛔⛔⛔⛔
Godz: 21:00
Spotkanie Monaco-Nice
Typ: 1/1
Kurs 2.45
Buk Fortuna
Analiza: Monaco na własnym stadionie w tej kolejce francuskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmowało będzie ekipę Nice. Gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sędziego są stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, są w bardzo dobrej formie , w poprzednich 7 spotkaniach zanotowali 6 wygranych oraz jeden podział punktów, strzelili również sporo bramek , więc myślę że w tym meczu również nie zagrają na zero z przodu, co prawda raczej nie zagra Falcao, który nabawił się kontuzji łydki , ale i bez niego ekipa z księstwa jest w stanie sobie poradzić z niżej notowanym rywalem, który na chwilę obecną z dorobkiem 30 oczek na swoim koncie zajmuje 6 pozycję w lidze. Nicea ma problemy ze spotkaniami na wyjazdach gdzie ugrali do tej pory 11 punktów, strzelili tam tylko 7 bramek i stracili ich praktycznie dwa razy więcej . Monaco natomiast grając na swoim stadionie ma bilans 8 wygranych remisu oraz porażki. Sporo strzelają ale również tracą bramki. Dlatego w tym spotkaniu zagrałbym iż obie ekipy strzelą minimum po jednej bramce. Stawiam na dokładny wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 2:1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Marsylia-Strasbourg 1/+2,5
1,62 Fortuna

Z oferty wtorkowych meczów Ligue 1 moją uwagę przykuło spotkanie Marsylii ze Strasbourgiem. Gospodarze z hukiem weszli w rundę rewanżową ligi francuskiej, odprawiając z kwitkiem drużynę Rennes na ich własnym stadionie. Zaaplikowali im do tego trzy gole, co może imponować, patrząc na klasę byłej drużyny Kamila Grosickiego. Jeśli chodzi o dzisiejszych gości, zarówno końcówka pierwszej rundy spotkań, jak i pierwszy mecz serii rewanżowej zbytnio nie przebiegł po ich myśli. Szczególnie spotkanie z ostatnim w tabeli Metz było nie lada sensacją. Podopieczni Rudiego Garcii w obecnym sezonie odnieśli zaledwie jedną porażkę na własnym obiekcie, uzyskując w dziewięciu spotkaniach 20 z 27 możliwych punktów. Myślę, że w dzisiejszym meczu beniaminek nie powinien sprawić im większych problemów. Typuje wynik 2-1 lub 3-1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom