>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Primera Division 6-7 lutego 2010r.

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Faworyci wygrywają zgodnie. Mam na mysli Real i Barce. W tej kolejce dojdzie do starc zespołow wlasnie z tych miast. Jednak nie będzie to Gran Derbi a mecze Barcelona - Getafe i Real - Espanyol. Faworyci są zdaje się że oczywisci. Sevilla po wygraniu z Valencią chyba odzyskała pewnosc i może potwierdzi to z Saragossa ktora zawodzi. A w przewidywaniach prezdsezonowych była stawiana zdecydowanie wyżej, poprostu nie wykorzystują potencjału jaki maja.

Zapraszam do dyskusji na temat typów ;)
 
cfvalencja 0

cfvalencja

Użytkownik
Myślę że kurs 2.85 na Atletico Madrid, które kilka dni temu gładko pojechało Santander w pucharze to przesada, napewno bede typował ten mecz i napewno moim typem bedzie AM zwlaszcza ze moge na singlu praktycznie potroic stawke = ]]
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Dokładnie, tym bardziej, że Atletico grało w tym meczu naprawdę całkiem nieźle i można zaryzykować twierdzenie, że powoli podnoszą się z dołka, w którym niewątpliwie byli. Wreszcie przełamał się Forlan (bądź co bądź z karnego ale i tak). Sam też na pewno zagram ten mecz albo w dublu albo singlu.
Myślę, że nie ma sensu grać FC Barcelony i Realu - są w formie, ale podejrzewam, że nadchodzi czas kiedy któraś z tych ekip może się w końcu potknąć w meczach u siebie, a w tej kolejce bądź bo bądź grają z rywalami takie małe derby, odpuszczam oba mecze bo kursy na zwycięstwo marne a z handi dość ryzykowne.
 
lacoste1980 0

lacoste1980

Użytkownik
Mysle ze warto tez postawic na zwyciestwo gospodarzy w spotkaniu Mallorki z Villarealem , dlatego że gospodarze sa typową druzyną własnego boiska, a ostatnie mecze &quot;żóltej łodzi&quot; Maja wiele do zyczenia i widac że chłopki nie sa w najlepszej Formie . No i warto zwrócic uwage na to ze Villareal graja z tymczasowym trenerem. Całkiem niezły kurs ja osobisciee jestem pewny że Mallorca wygra to spotkanie z palcem w tyłku ????
 
boltman 0

boltman

Użytkownik
Wydaje mi się nieopłacalnym obstawiać Barce i Real. Bukmacherzy z kolejnymi kolejkami zmniejszają na nich kursy. 1,16 i 1,18 to kursy tak małe, że nie warto stawiać. Oczywiście, jeśli ktoś poszukuje super pewniaków, to z całą pewnością może wpisać tych gigantów Primera Division. Obstawiając te mecze lepiej ustawić jakiś handicap. Co do Realu nie jest pewny, ale sądzę, że jeśli się postawi na Barcelonę skromny +1 to kasa jest do wyjęcia. Ciekawszą opcją wydaje mi się obstawić Valencie. W końcu na wyjeździe wygrali z Valladolidem 2:4. A kurs jest wyższy niż w meczach Barcy i Realu - 1,33. Polecam postawić na Nietoperzy. :spokodfhgfh:
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Wydaje mi się nieopłacalnym obstawiać Barce i Real. Bukmacherzy z kolejnymi kolejkami zmniejszają na nich kursy. 1,16 i 1,18 to kursy tak małe, że nie warto stawiać. Oczywiście, jeśli ktoś poszukuje super pewniaków, to z całą pewnością może wpisać tych gigantów Primera Division. Obstawiając te mecze lepiej ustawić jakiś handicap. Co do Realu nie jest pewny, ale sądzę, że jeśli się postawi na Barcelonę skromny +1 to kasa jest do wyjęcia. Ciekawszą opcją wydaje mi się obstawić Valencie. W końcu na wyjeździe wygrali z Valladolidem 2:4. A kurs jest wyższy niż w meczach Barcy i Realu - 1,33. Polecam postawić na Nietoperzy. :spokodfhgfh:

Co do Realu i Barcelony - ostatniego meczu Realu nie widziałem choć ponoć grali świetnie (widziałem przedostatni i tam było średnio... zwłaszcza po kratce Ronaldo) , widziałem natomiast ostatni mecz Barcelony i mimo że mocno przeważali to przy odrobinie (nie)szczęścia mogli się zdrowo przejechać. Wydaje mi się więc że pewniejszym handi byłby real (ew. handi dwu- a nie trzytorowe - w b365 koło 1,25 ...) ale myślę że oba powinny wejść ;)
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Mysle ze warto tez postawic na zwyciestwo gospodarzy w spotkaniu Mallorki z Villarealem , dlatego że gospodarze sa typową druzyną własnego boiska, a ostatnie mecze &quot;żóltej łodzi&quot; Maja wiele do zyczenia i widac że chłopki nie sa w najlepszej Formie . No i warto zwrócic uwage na to ze Villareal graja z tymczasowym trenerem. Całkiem niezły kurs ja osobisciee jestem pewny że Mallorca wygra to spotkanie z palcem w tyłku ????
Kurs wynika w głównej mierze z tego że Mallorca wygrała u siebie wszystkie 9 meczy zaś Żółciaki legitymują się bilansem 1-2-6 ;) Faktycznie, faworytem wydaje się być 5 zespól La Ligi co nie znaczy że Villarreal ma spore predyspozycje do uczynienia niespodzianki ;)

Nawiązując do Realu, w dzisiejszym spotkaniu nie zagra zawieszony Ronaldo (W zeszłym tygodniu sugerowano tym katastrofalne osłabienie drużyny) ;)...
 
r0bert 0

r0bert

Użytkownik
Od siebie polecam Osasune, wygrali ostatnie 3 mecze, mówi się, że mają &quot;gorący stadion&quot;. Tenerife gra beznadziejnie na wyjazdach, także wydaję mi się, iż gospodarze sięgną po 3 punkty. 100% jak przed tygodniem jednak nie daje ????
 
S 0

solarex

Użytkownik
Moim zdaniem w meczu Zaragoza-Sevilla albo wygra Sevilla albo bedzie remis.Uważam tak dlatego, że Sevilla ostatni raz zremisowala 5 12 2009r podajrze z Valladolid, wydaje mi sie że ty X2 po kursie 1.25 nie jest takim zlym rozwiązaniem, ale dla wiekszych ryzykantów polecam czysty X. ???? )

Co do meczu Santander-Atletico tutaj wydaje mi sie pewne zwysiestwo zespołu ze stolicy.Po ostatni meczu(własnie z Santanderem)wydaje mi sie, że sie odblokowali także tutaj czysty typ na Madrytczyków wydaje sie dobrą propozycją. ????

A wy jak sadzicie piszcie, analizujcie, komentujcie - razem łatwiej znjdziemy dobre rozwiązanie!!! ???? )
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Atletico w Santander równie dobrze może i przegrać 0:4. Drużyna jest strasznie chimeryczna, a w głowach mają głownie Copa del Rey, ktorego finał prawdopodobnie odbedzie się na Vicente Calderon. Na chwilę obecną odradzam typowanie tego spotkania.

Jutro być może i ta Osasuna wygląda ciekawie. Dzisiaj to nic wielkiego się nie wykombinuje, Barca i Real rozczarować nie powinny, ale czy grac na zwykłe jedynki? Raczej malutkie kursy, ew jak ktoś lubi duże stawki.

Getafe bez Pedro Leona, Celestiniego i Gavilana. Zwłaszcza brak pierwszego z nich może być dzisiaj widoczny. Barcelona bez Puyola. Dla mni win Barcy, ale zastanowię się czy do zera... czy z handi... ;)
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
spotkanie: FC Barcelona - Getafe
typ: Andres Iniesta strzeli bramkę
kurs: 3.60
buk: Sportingbet

Dziś o godzinie 20:00 na Camp Nou lider hiszpańskiej Primera Division podejmie Getafe. Barca z 52 punktami zajmuje pierwszą lokatę natomiast drużyna z przedmieścia Madrytu z dorobkiem 31 oczek zajmuje 7 (jak dla nich dobre) miejsce.
Oficjalny skład Blaugrany:
Valdés
Alves Piqué Milito Abidal
Touré Xavi Keita
Messi Ibrahimović Iniesta

Tak więc na lewym skrzydle ataku zobaczymy Iniestę, który zazwyczaj gra również na lewej stonie tylko, że pomocy. Zastępuje on dzisiaj nieobecnego Henry&#39;ego. Co ciekawe hiszpan w tym sezonie nie strzelił ani jednego gola z Primera Division. Dzisiaj chyba jak dotychczas ma najlepszą okazje do tego by zdobyć bramkę. Motywujące może być także dla niego fakt, że nie wpakował piłki do siatki od... 22 kwietnia 2009 kiedy to Barca pokonała Sevillę 4:0. Tak więc liczę dzisiaj na przełamanie zarówno Ibry ale przede wszystkim liczę na trafienie Andresa!​
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Osasuna (-1) vs Tenerife
Typ: 1 (zwrot przy wygranej jednobramkowej)
Kurs: 2,59
Bukmacher: Pinnacle

Według mnie jedno z lepszych spotkań do obstawienia na dziś. Faworytem są gospodarze którzy w ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe Villarreal 2;0 i wciąż zachowują realne szanse na europejskie puchary. Aby do nich awansowali to takie mecze jak dziś muszą wygrywać bo obecnie w lidze Tenerife jest jednym z najsłabszych zespołów w bardzo kiepskiej formie. Ostatni mecz przegrali u siebie z Saragossą 1:3 a w ostatnich 6 meczach zdobyli 3 pkt za 3 zremisowane spotkania. Na wyjazdach w tym sezonie zdobyli łącznie tylko 2 pkt! To mówi samo za siebie. Gospodarze są na fali wznoszącej, po odpadnięciu z Pucharu Króla została im już tylko liga. W tym sezonie Osasuna potrafiła remisować u siebie z Barcą i Realem Madryt, wygrali też 3:0 z Atletico Madryt. Liczę że gospodarze spokojnie wygrają to spotkanie i potwierdzą aspiracje do gry w pucharach europejskich.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Osasuna Pampeluna - Teneryfa
O godzinie 17 na El Sadar rozpocznie się spotkanie między miejscową drużyną a beniaminkiem z Teneryfy. Faworytem meczu są gospodarze, którzy są wyżej w tabeli, poza tym ostatnio znajdują się w naprawdę dobrej formie. Osasuna na chwilę obecną jest 10 w tabeli, mając na koncie 26 punktów. Należy zwrócić uwagę na wyniki gospodarzy w ostatnich meczach. Odnieśli 3 kolejne zwycięstwa, co takiemu zespołowi nie zdarza się zbyt często. Najpierw była wiktoria u siebie z Espanyolem 2-0, potem dwa wyjazdowe zwycięstwa, kolejno nad Xerez 2-1 i Villarrealem 2-0. Szczególnie ten drugi wynik pokazuje, że Osasuna jest w dobrej dyspozycji. Goście są na 19 miejscu w tabeli, mają 17 punktów i wyprzedzają jedynie Xerez. Nie wygrali ostatnich siedmiu ligowych potyczek, gromadząc w nich tylko 3 punkty. Na obcych boiskach grają fatalnie, ponieśli aż 7 porażek, remisując tylko dwa mecz. Nic nie wskazuje na to, aby dzisiaj miało być lepiej. Ciekawostką jest fakt, że obydwa zespoły mierzyły się do tej pory trzykrotnie i wszystkie mecze wygrywała Teneryfa. Dzisiaj podopieczni Camacho powinni przełamać tą fatalną dla nich statystykę. Dzisiaj liczę przede wszystkim na najlepszego strzelca gospodarzy, doświadczonego Waltera Pandaniego. W Osasunie zabraknie: Oiera i Delporte. Goście zagrają bez: Belvissa, Ramosa, Nuneza i Sancheza. Biorąc pod uwagę ostatnią formę gospodarzy, a także nieporadność Teneryfy w meczach wyjazdowych stawiam dzisiaj na Osasunę. Ekipa z Pampeluny powinna spokojnie sięgnąć po komplet punktów.
Mój typ:
Osasuna 1,80
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Racing Santander - Atletico Madryt
Widząc kursy na to spotkanie po raz pierwszy przetarłem oczy ze zdumienia i chyba nie byłem jedyną osobą, która to uczyniła. Kurs jest przesadnie zawyżony przez bukmachera, ale tym lepiej dla nas. Trzeba brać póki dają. Gospodarze w lidze zajmują 12 miejsce z 24 punktami na koncie. Ostatnio grają jednak zdecydowanie lepiej, co widać gołym okiem po ich wynikach. W ostatnich pięciu meczach nie zaznali smaku porażki. Dobra forma w ostatni czasie sprawiła, że zespół awansował na miejsce w środku tabeli. Goście w tabeli są oczko niżej od dzisiejszego rywala, mają też punkt mniej na koncie. Ostatnio jednak łapią w końcu rytm. Co prawda dobre mecz przeplatają słabymi, jak ostatnio w lidze z Malagą. Miejsce w tabeli nie jest adekwatne do ich potencjału a także ambicji włodarzy. Atletico słabo gra na wyjazdach: 2-2-6. Racing jednak na swoim stadionie też nie prezentuje się wyśmienicie: 2-2-5. Obydwa zespoły zmierzyły się ze sobą w środku tygodnia w półfinale Pucharu Króla, wynik 4-0 dla ekipy ze stolicy mówi wszystko. Z przebiegu gry mogło być jeszcze wyżej. Postawa Racingu w ostatnim czasie to w dużej mierze zasługa nowego trenera Miguela Angela Portala, który potrafił wydobyć zespół z dna tabeli i tchnąć w niego nowego ducha. Fantastycznie rozwinął się Sergio Canales, który od lata będzie piłkarzem Realu Madryt. Spodziewam się wyrównanego meczu, ale bukmacherzy wystawiając takie kursy nie dali mi pola manewru. Koło takiego kursu na Atletico nie można przejść obojętnie. Wracający do formy Forlan i Aguero zapewniają sytuacje w ofensywie, inna sprawa to wykorzystanie nadarzających się okazji, Myślę jednak, że celowniki piłkarzy z Madrytu będą jutro ustawione odpowiednio i dzięki temu Atletico wywiezie komplet punktów.
Mój typ:
Atletico Madryt 2,80
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Spotkanie: Saragossa vs Sevilla
typ: Sevilla -1,5
kurs: 3.95
buk: bet365
Spotkanie które wybrałem na dziś to przedostatni pojedynek pomiędzy Realem Saragossa a Sevilla. Można powiedzieć że jest to pojedynek Dawida z Goliatem ponieważ Sevilla w tabeli zajmuje wysokie 4 miejsca a Saragossa dopiero 18. Głównym faworytem w tym meczu jest Sevilla i aż zdziwiły mnie kursy na zakład 1x2 ponieważ wynosiły one ponad 2.00 ale z racji tak wysokich kursów podskoczyły i te na handicap i na ten typ moje oczy zwróciły uwagę bo prezentuje się on całkiem nieźle. A to za sprawą głównie statystyk. Po pierwsze Saragossa w ostatnich latach wygrywała z Sevilla a wiadomo że każda passa się musi skończyć kiedyś, to dlaczego nie ma być to dziś. Tak zawyżone kursy wg mnie są sprawą ostatnich słabszych trochę wyników Sevilli ale przyczyną były nieobecności piłkarzy głównie przez PNA oraz kontuzje. Ale gdy powrócili już do składu widać było znaczną poprawę - wygrana w lidze z Valencią i w Pucharze z Getafe robią wrażenie. Jedyne nieobecności w Sevilli to: Ivica Dragutinovic, Sebastien Squillaci, Sergio Sanchez, Lautaro Acosta. Natomiast u gospodarzy nie zobaczymy: Pablo Amo oraz Victora Laguardi. Według mnie Sevilla wygra to spotkanie bez problemu, a co do handicapu to z taką siłą w ofensywie: Alvaro Negredo, Luis Fabiano, Frederic Kanoute o bramki nie ma co się martwić. Szansę na tym oceniam w skali 7/10.
Lub czysta 2 za - 2.10 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom