>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Scottish Premier League

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP

Kolejne Old Firm Derby, tym razem na Celtic Park. ???? W tym sezonie obie drużyny już raz się spotkały i wówczas wygrali Rangersi. Czy teraz kolej na zwycięstwo The Bhoys? Oprócz tego spotkania, zostaną rozegrane trzy inne. Jednak wszystkie wydają się bardzo wyrównane. ???? Propozycje napisze nieco później.;-)
Oto kursy proponowane przez bukmachera Sportingbet:



Zapraszam do pisania własnych propozycji!!! ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
CELTIC-RANGERS
typ : 1
kurs: 2,20

widze ze tutaj posucha a takie wielkie wydarzenie w nasepnej kolejce ????
chodzi oczywiscie o OLD FIRM DERBY ???? moim zdaniem murowanym faworytem sa gospodarze czyli druzyna Celticu ktora u siebie jest bardzo grozna i wygrywa z najlepszymy (przyklad 2:1 z Milanem w LM ) do skladu wraca Artur Boruc a to powazne wzmocnienie ;) pozatym o ile sie nie myle pierwszy mecz na Ibrox Park wygrala druzyna Rangersow i to az 3:0 !! wiec to bedzie mecz zadny rewanzu . pozatym Rangersi maja kilka meczy przelozonych i jak je wygraja to wyprzedza Celtow a tego by The Boys nie chcieli wiec najlepiej jak wygraja te wielkie derby ;) wierze w ekipe Strachana. w swietnej formie sa Aiden McGeady i Scott Brown. dlatego ten typ zagram napewno ????

pozdrawiam i udanego typowania w Nowym 2008 Roku !!!!!
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Derby Glasgow pomiędzy Celtikiem Glasgow a Rangers, które miały obyć się w najbliższą środę zostały odwołane. Powodem odwołania Old Firm Derby jest śmierć kapitana Motherwell Phila O&#39;Donnella, który zmarł w sobotę podczas meczu z Dundee United.
O&#39;Donnell przez pięć lat był piłkarzem Celtiku i klub poprosił o odwołanie spotkania w imię jego pamięci. Władze ligi i działacze Rangersów przystali na propozycję Celtiku.
Jeszcze nie ustalono nowej daty tego spotkania.
Odwołano także mecze Motherwell z Hibernian i Celtikiem pierwotnie zaplanowane na środę i sobotę.
Źródło: onet.pl
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Jak wiemy spotkanie Celtic - Rangers zostało przełożone. Ponadto wyczytałem że spotkanie Dundee - Hearts również może się nie odbyć. W związku z tym dziś krótko napisze o dwóch pozostałych meczach.
Bardzo ciężko wskazać faworytów tych spotkań. Najpierw Aberdeen, które radzi sobie ostatnio dość dobrze. Najważniejsze jest to, że Aberdeen raczej swoich spotkań nie przegrywa. W sześciu ostatnich spotkań zaledwie raz przegrali, z fantastycznym Motherwell. Jednak w dzisiejszym meczu zagrają nieco osłabieni brakiem pięciu zawodników. Tymczasem w Inverness wszyscy są zdrowi. Po za tym Inverness gra ostatnio nawet lepiej niż Aberdeen. 5 zwycięstw i zaledwie 1 porażka w ostatnich sześciu meczach to znakomity wynik. Ogólnie w tabeli SPL od pozycji 4 do 8 jest bardzo ciasno, a 5 Aberdeen ma przewagę zaledwie 1pkt nad Inverness. Dlatego też uważam, że ten mecz będzie bardzo wyrównany. Sezon wcześniej trzykrotnie padł remis. Pisałem wcześniej, że Aberdeen raczej nie przegrywa, a o zwycięstwo będzie bardzo ciężko, więc tutaj raczej stawiałbym na remis.
Jeśli chodzi o spotkanie Kilmarnock - Falkirk... to nieco więcej szans na zwycięstwo daje gościom. Falkirk notuje ostatnio bardzo dobre wyniki. Trzy ostatnie zwycięstwa pozwoliły wspiąć się drużynie na wysokie siódme miejsce. Po za tym goście wystąpią w swoim najsilniejszym składzie. Tymczasem Killie po zwycięstwie nad Hibernianem przegrali na wyjeździe z Inverness. Do zespołu wracają Danny Invincible i Frazer Wright. Ostatnie kolejki SPL pokazały jednak, że Falkirk będące w dobrej dyspozycji jest bardzo trudnym przeciwnikiem i ma ogromne szanse na kolejne zwycięstwo. Mój typ: x2.
Aberdeen - Inverness
Typ: X⛔ Kurs: 3.30 Bwin
Wynik: 1-0

Kilmarnock - Falkirk
Typ: x2✅ Kurs: 1.50 Bwin
Wynik: 0:1
 
E 0

eryk

Użytkownik
Witam ...
Mam takie pytanie, jeśli na kuponie mam obstawiony mecz Celtic - rangers i on teraz został odwołany to co ja mam teraz zrobić? tzn czy ten mecz będzie w późniejszym terminie brany pod uwagę czy po prostu nie będą mi go brali pod uwagę ...
Obstawiałem w STS ...
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Za względu na śmierć kapitana Motherwell Phila O&#39;Donnella wczoraj odbyły się tylko 3 spotkania. Ostatecznie spotkanie Dundee - Hearts również się odbyło i pewnie wygrali gospodarze. ;-)
Wyniki środowych spotkań 21. kolejki SPL:

Aberdeen FC - Inverness Caledonian Thistle 1:0 (0:0
1:0 - Nicholson (k.) 83’
Dundee United - Heart of Midlothian 4:1 (1:1)
1:0 - Robson 23’
1:1 - Berra 37’
2:1 - Robson (k.) 70’
3:1 - Hunt 84’
4:1 - Robson (k.) 87’
Kilmarnock FC - Falkirk FC 0:1 (0:1)
0:1 - Finnigan 11’
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom