>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Serie A [21-22 stycznia 2018]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Po przerwie zimowej wracamy od razu z hitem na San Siro pomiędzy Interem a Romą, które końcówkę roku i początek stycznia miały fatalne. Zobaczymy kto lepiej zareaguje po przerwie.
Ogólnie kolejka zapowiada się bardzo ciekawie. Poza poniedziałkowym meczem Juventusu pozostałe dziewięć spotkań mocno wyrównane. No jeszcze w zasadzie Lazio do jednej bramki u siebie z Chievo.
Hellas - Crotone w wersji meczu o 6 punktów, mega ważne spotkanie w kwestii utrzymania.
8 dni do kolejki, na razie pozostaje nam śledzić mercato i wyczekiwać pierwszych większych transferów.

Transmisje Eleven:
Atalanta - Napoli
Sampdoria - Fiorentina
Cagliari - Milan
Inter - Roma
Juventus- Genoa

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Data: 21.01.2018 15:00
Spotkanie: Bologna - Benevento
Typ: Bologna -0.75ah
Kurs: 1.90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Gospodarze zajmują 12 miejsce w lidze. Na to spotkanie kierują się w najmocniejszym zestawieniu.
Goście natomiast mają mnóstwo problemów. Kapitan zespołu tj. Lucioni został zdyskwalifikowany na rok za doping. Najlepszy zawodnik tj. Ciciretti opuścił klub i przeniósł się do Parmy, kolejny podstawowy gracz tj. Chibsah odszedł do Frosinone a Memushaj jest w trakcie rozmów negocjacyjnych z Bari. Ponadto kontuzjowani są napastnik Iemello oraz obrońca Antei. Nie w pełni zdrowia są:
- pomocnik Cataldi
- obrońca Di Chiara
- obrońca Laazar
W tym sezonie Benevento przegrało wszystkie wyjazdowe pojedynki.
Podsumowując zaistniałą sytuację Bologna jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.
Linki:
http://sosfanta.calciomercato.com/benevento-stangata-lucioni-e-ufficiale-la-squalifica-di-un-anno/
http://sosfanta.calciomercato.com/ciciretti-saluta-il-fantacalcio-accordo-trovato-lascia-il-benevento-a-gennaio/
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Data: 21.01.2018 15:00
Spotkanie: Bologna - Benevento
Typ: Bologna -0.75ah
Kurs: 1.90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Gospodarze zajmują 12 miejsce w lidze. Na to spotkanie kierują się w najmocniejszym zestawieniu.
Goście natomiast mają mnóstwo problemów. Kapitan zespołu tj. Lucioni został zdyskwalifikowany na rok za doping. Najlepszy zawodnik tj. Ciciretti opuścił klub i przeniósł się do Parmy, kolejny podstawowy gracz tj. Chibsah odszedł do Frosinone a Memushaj jest w trakcie rozmów negocjacyjnych z Bari. Ponadto kontuzjowani są napastnik Iemello oraz obrońca Antei. Nie w pełni zdrowia są:
- pomocnik Cataldi
- obrońca Di Chiara
- obrońca Laazar
W tym sezonie Benevento przegrało wszystkie wyjazdowe pojedynki.
Podsumowując zaistniałą sytuację Bologna jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.
Linki:
http://sosfanta.calciomercato.com/benevento-stangata-lucioni-e-ufficiale-la-squalifica-di-un-anno/
http://sosfanta.calciomercato.com/ciciretti-saluta-il-fantacalcio-accordo-trovato-lascia-il-benevento-a-gennaio/
3:0 FT.
✅✅✅
Chyba buki są zachwycone umiejętnościami Guilherme, że mimo takiej informacji, kursy na Bologna rosły :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Kolejny raz fajny kurs na Sampdorie kusi żeby grać 1 bo chyba najwyższy czas żeby się przebudzić, ostatnio tylko 1 zwycięstwo w 5 spotkaniach. Na przeciwko 5 defensywa ligi. Fiorentina nie traci dużej ilość bramek ale i strzela umiarkowanie. Bardzo często remisują spotkania, z najlepszymi zespołami ligi nie tracą dużo (tylko z Romą i Interem stracili więcej niż 1 bramkę). Bezpieczniej i wydaje mi się dość pewnie to Sampa z podpórką 1.57 fortuna.
Na luzie i bez nerwówki 3-1 ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Faktycznie karabadziacha dobrze z Sampdorią dobrze kombinuje. Fiorentinie nie ufam, mają przebłyski, spięli się ostatnio na Inter i Milan,ale oba mediolańskie zespoły w kryzysie. Sampdoria u siebie dobrze ciśnie, wiadomo przegrali z Benevento, ale wiedźmy ostatnio w formie i nie ma co się śmiać. Tutaj tekst o tym zespole -&gt; http://weszlo.com/2018/01/18/benevento-stroi-sie-stype-najgorsza-druzyna-historii-stara-sie-odkleic-latke/
A przyczyny ich zwyżki formy można się doszukać w takiej oto metamorfozie -&gt;


Mam nadzieję, że się pośmialiście nieźle przy oglądaniu, ogólnie polecam filmiki z całej serii o szkole. Warto wrócić też szczególnie do tego zapowiadającego sezon i wyjaśnieniu jak to było naprawdę z transferem Leo Bonucciego do Milanu! ???? haha, kto jeszcze nie oglądał ten naprawdę gapa. Nie trzeba znać języka włoskiego by kojarzyć większość faktów. Fani calcio od razu wszystko będą mieli w jednym palcu ;)
Wracając do Sampdorii, to grali dziś sparing. Błyszczeli Polacy.
954077269433053184
Sampa na Luigi Ferraris to często dobra myśl, kurs zachęca, nawet by zagrać opcję 1X jak wspominasz ;)
Ja w tej kolejce oczywiście najbardziej czekam na niedzielny wieczór kiedy to AS Roma przyjedzie do Mediolanu na pojedynek z Interem. Mam nadzieję, ze Inter nadal w kryzysie, ale że Romie pomogła ta przerwa i wreszcie się ogarnęli, bo ostatnie ich mecze z Sassuolo czy Atalancie naprawdę bardzo rozczarowujące. W Rzymie tez saga z odejściem Radji więc jest wiele do dyskusji. Liczę, że owa dyskusja się pojawi.
Jak widzicie najbliższą serię gier?
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Pierwsza moja myśl o meczu Inter - Roma: bezbramkowy remis. Gdyby był to mecz przed przerwą, zdecydowałbym się tak postawić, ale teraz nie wiadomo jak wypadnie Icardi. Piszę Icardi, bo głównie od niego(i Handanovicia) zależny jest Inter. Jak Icardi strzela, Inter wygrywa. Mauro się zaciął, Inter seryjnie tracił punkty.
Co do Romy, myślę, że brak Radji będzie dla nich bardzo kosztowny na przestrzeni najbliższych miesięcy. Wiadomo co ten zawodnik potrafi. W zasadzie, jeżeli ktoś w ostatnich sezonach mówił &quot;Roma&quot;, ja od razu myślałem o R.N. Według mnie fundamentalna postać tej drużyny.
Na typowanie meczu i jakieś analizy jeszcze przyjdzie pora, ale śmierdzi mi tutaj remisem.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Nie spodziewałbym się dużej ilości bramek w Mediolanie. Remis jest chyba prawdopodobny ale nie zadowoli żadnej ze stron, Roma traci już ponad 10 punktów do Napoli i chyba została już tylko walka o LM i o kolejną rundę tych rozgrywek bo Szachtar jest do przejścia ale przy tej ilości wpadek jakie potrafi notować ta drużyna nie będzie to łatwa przeszkoda. Inter się zaciął ale Łysy jest dobrym fachowcem i wydaje mi się że już na starcie mają lekką przewagę w tym spotkaniu bo kto jak to ale Spalletti doskonale zna zespół z Rzymu. Będzie dużo walki w tym spotkaniu i chyba niezłą opcją na ten pojedynek będą kartki. Moim zdaniem będą trzeszczały tu kości bo Roma za wszelką cenę będzie chciała utrzeć nosa Łysemu a wiadomo że jak im nie idzie wkradają się nerwy. Roma w tym sezonie nie łapie wiele kartek, ale to spotkanie będzie zupełnie inne i nie zdziwiłaby mnie tu czerwień. Linia na kartki pewnie będzie 4.5 ale według mnie 5 żółci spokojnie może tutaj być.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Inter-Roma
+10,5 RR- 1,60 Forbet✅✅

Koledzy w komentarzach wyżej powiedzieli już dużo o hicie 21 kolejki Serie A, więc nie za wiele można tu dodać. Jeśli wierzyć doniesieniom włoskich dziennikarzy, do wyjściowego składu mediolańczyków powrócić ma Brazylijczyk Miranda. Duet stoperów Miranda-Skriniar może być więc nie lada przeszkodą dla ofensywy Giallorossich. Mecz ogólnie trudny do typowania chociażby przez wspomnianą już osobę Spallettiego. Jak zareaguje jego były zespół? Będą chcieli pokazać, że źle postąpił odchodząc i powalczą o każdy metr boiska? Czy może sam Inter zechce zaznaczyć, iż mimo sporej straty nie złożył jeszcze broni w walce o scudetto? Ja idę w tym meczu w rzuty rożne. Liga włoska idealna pod granie tego typu zakładów więc wydaje mi się to w miarę bezpieczną opcją.
Inter- 5,10,10,15,4.
Roma- 12,7,5,5,13.
To statystyki kornerów z ostatnich pięciu spotkań obydwu drużyn. Wydaje się, że zaproponowana linia powinna zostać pokryta bez problemu. Powodzenia!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Gdyby był to mecz przed przerwą, zdecydowałbym się tak postawić, ale teraz nie wiadomo jak wypadnie Icardi. Piszę Icardi, bo głównie od niego(i Handanovicia) zależny jest Inter. Jak Icardi strzela, Inter wygrywa.
Ja bym do tego jeszcze z pewnością dodał Ivana Perisica, to jak grał w początkowej fazie sezonu to był sztos. Nie ma co mówić, cieszyłem się, że nie przyszedł na Old Trafford bo miałem w pamięci to jak się miota w poprzednim sezonie, ale trzeba mu oddać, że w Interze razem z Icardim ciągnął zespół, razem współpracowali kapitalnie, mnóstwo asyst Perisica, a do tego efektowne gole z woleja były ozdobą Interu. Więc jak mówisz Inter to dla mnie Icardi &amp; Perisić przede wszystkim. Co do Handanovica, to ja trochę podzielam zdanie Szczęsnego, który kiedyś Dumanowskiemu z Eleven powiedział w wywiadzie, że jest przereklamowany. Wiadomo Handa ma niektóre interwencje super, ale ten sezon wybitny akurat nie ma. Za Manciniego co byli liderem do grudnia był zdecydowanie lepszy. Teraz jednak brakuje tego kunsztu, coś co ma Szczęsny, czy Donnarumma, albo Skorupski jak bronił w Empoli, no i Alisson ma to w tym sezonie. Ale wiadomo Handanović to nadal jeden z lepszych, ale na pewno nie ten ścisły top. Więc dla mnie w Interze Icardi &amp; Perisić, a było widać w grudniu jak oni byli bez formy to nic w Interze nie szło. A Candreva to nie to samo, ciągłe wrzutki z prawej strony zbyt czytelne.
Co do Romy, myślę, że brak Radji będzie dla nich bardzo kosztowny na przestrzeni najbliższych miesięcy. Wiadomo co ten zawodnik potrafi. W zasadzie, jeżeli ktoś w ostatnich sezonach mówił &quot;Roma&quot;, ja od razu myślałem o R.N. Według mnie fundamentalna postać tej drużyny.
Owszem Radja super, ale akurat w tym sezonie aż tak mega nie grał. Spaletti go ustawiał lepiej w poprzednich rozgrywkach. Teraz w Romie najlepiej moim zdaniem prezentował się Perotti, owszem też miał chimeryczne mecze, ale taki Perotti jest. Też wyróżniam go nieco na siłe, bo jednak Roma miałą różne mecze i w każdym kolejnym meczu inny gracz się pokazywał. A to El Shaarawy miał okres, że błyszczał. To było w dwumeczu z Chelsea i tamten okres miał mega, wtedy też Perotti szalał. Dzeko jak to Dzeko...
Co do niedzielnego meczu to w kadrze Romy brakuje Perottiego i Gonalonsa.
Do kadry meczowej wracają DDR, Radja i Defrel.
BRAMKARZE: Alisson, Skorupski, Lobont
OBROŃCY: B.Peres, Manolas, Fazio, Kolarov, J.Jesus, Emerson, Moreno, Nura
POMOCNICY: Nainggolan, De Rossi, Pellegrini, Florenzi, Strootman, Gerson
NAPASTNICY: Dzeko, El Shaarawy, Defrel, Under, Schick, Antonucci.
W Interze brakuje Ranocchi i D&#39;Ambrosio.
Boniek przewiduje 3:1 dla Romy -&gt; http://www.asroma.pl/news/show/boniek-inter-roma-3-1-dla-nas
Ogólnie to sam mecz zapowiada się naprawdę super. Myślisz Inter - Roma i każdy fan ma w pamięci od razu trafienie Francesco Tottiego, który przelobował Toldo zza pola karnego, ale też przeciez Ivan Zamorano strzelał przewrotką czy przed rokiem golazo Radji Nainggolana gdy Roma zmiotła Inter na San Siro.
Ku pokrzepieniu serc wrzucam Tottiego, buzia od razu się cieszy! ;)


A Wam bliżej do Romy czy Interu w tym meczu? Remis raczej nikogo nie zadowoli patrząc na to, że Juve i Napoli uciekają już na dobre... Remis to jakby dwóch zabitych, a nie jak się zwykło mówić, że rannych. Ciężko będzie rany potem wylizać.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
SAMPDORIA - FIORENTINA
godz: 15:00

Na tą chwilę w serie A o szóste miejsce biję się dokładnie sześć drużyn.Jedna taka para wybiegnie dzisiaj na boisko w Genui ,aby nie stracić dystansu do górnej tabeli.Sampdoria oczywiście będzie chciała się odkuć za ostatnie tygodnie niepowodzeń i zdobyć po okresie przerwy komplet punktów.Goście natomiast nie zamierzają im tego ułatwiać i liczą na kolejne potknięcia.Gospodarze poza atutem boiska , mają klarowną sytuację kadrową ,gdyż tylko pomocnik Sala pauzuję za czerwień.Gorzej wygląda sytuacja w Fiorentinie ,gdzie zabraknie Francuzów -Veretout oraz napastnika Thereau.Tego drugiego zastąpi Babacar,który również ma na koncie 4 bramki ,ale oczywiście uwaga będzie skierowana na argentyńczyka Simeone,zawodnika z największą liczbą goli ,dzięki któremu zdobyto już kilka kompletów punktów.
Typ : bts/over 2.5 za 1.98 w Fortuna ✅
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Atalanta - Napoli
A mi właśnie coś przeczucie podpowiada, że Napoli to bierze niskim wynikiem, ale spokojną grą. Coś jak rok temu, gdzie w Bergamo skończyło się 1-0 dla Atalanty tak czuje to dzisiaj w drugą stronę.
Jeśli rozmawialibyśmy o tym meczu 2 tygodnie temu to tak, tu znalazłby się poważne wątpliwości bo Napoli tylko i wyłącznie przez super terminarz (Crotone wyjazd, Hellas u siebie) zdobyli komplet przed zimową przerwą. Przy lepszym rywalu tudzież Atalancie właśnie problemy byłby na pewno. Jednak to jest historia i ewentualne gdybanie a liczy się tu i teraz. Tak jak pisałem ostatnio o prognozie Napoli w kontekście mistrzostwa, może zacytuje:
W dalszym ciągu się upieram, że Napoli większej okazji na wydrapanie scudetto z rąk Juventusu nie będzie miało. Mertens ma klauzulę...25 milionów i chętnie chce spróbować jeszcze gry w Anglii. Hamsik też wie o co tu się toczy gra, teraz albo nigdy. Nie ma pół środków. Kluczowy będzie start 21 stycznia. Jeśli w pierwszych 6 meczach tj. 18 punktów z Atalantą, Bologną, Benevento, Lazio, Spal i Cagliari zdobędą te 16 oczek czyli max remis albo w Bergamo albo u siebie z Lazio to będzie odpowiedź o co tu będzie grane.
Tak więc to jest ogromnie ważny mecz, z perspektywy H2H w Bergamo za wesoło nie jest. Ale no mówię dla mnie liczy się jak gdyby nowy start po tych dwóch tygodniach. Tak jak Atalanta górowała wtedy z formą tak Napoli naładowało podczas przerwy baterię. Zobaczymy czy obrałem słuszny kurs, niemniej rzadko kiedy znajdzie się ponad 2 na Napoli na wyjeździe. Neapolitańczycy w dalszym ciągu legitymują się nieskazitelnym bilansem wyjazdowym 9-1-0 i oby tak pozostało. Do Coppy nie wracam bo tam był inny mecz.
Napoli 2,06 Unibet ✅1-0 Kurdę mogłem walnąć Dokładny Wynik jeszcze.
 
F 108

faklop

Użytkownik
Dla mnie dzisiejszym typem jest czyste Udinese. Ok, przegrali z nimi mecz na wyjeździe - nie mniej jednak to była 2 kolejka, wchodzenie w ligę a SPAL podbudowało się remisem z Lazio. Nowy trener dał taki zastrzyk energii, że dodatkowa przerwa powinna wyjaśnić wszystko. Na 10 meczy Udinese, te straciło tylko 8 bramek - a w tym terminarzu grali przecież z Interem, Napoli czy Atalantą. Lasagna zachwyca formą, Barak też w ostatnich meczach potrafił ukłuć i chociaż nie są to zachwycające liczby zdobytych bramek, to grają z drużyną, która na wyjazdach jest kiepska a ich bilans wynosi 7:19. Remis z Chievo Verona nie był aż tak mocno zadziwiający, gdyż patrząc jakie oni drużyny zatrzymali u siebie, świadczy tylko o tym, że czuli respect przed obecną formą Udinese. Jeśli gospodarze nie dostaną żadnej czerwonej kartki ani przeciwnicy rzutu karnego, myślę, że ten mecz może skończyć się wynikiem tylko dla jednej drużyny.
 
F 108

faklop

Użytkownik
Napoli 2,06 Unibet ✅1-0 Kurdę mogłem walnąć Dokładny Wynik jeszcze.
No i wykrakałeś. Napoli chyba będzie takim Interem w pierwszej części - ważne wygrane, aczkolwiek bez rewelacji, skromną 1 bramkową przewagą. Patrząc teraz na chłodno, to jeśli nie odpuszczą - Szachtar zrobi im prezent w postaci realnej szansy na scudetto.
Udinesie optymistyczny start, a tymczasem oglądamy Sampdorię - bo nie wiedzieć czemu nie mam Eleven 4 i mojego Lazio.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Dla mnie Inter dzisiaj spokojnie faworytem. Skrzydła Romy w postaci El-Shaarawyego i Gersona są delikatnie mówiąc słabe. Oba zespoły to są niewiadome po przerwie, ale bardziej do mnie przemawia zarówno to, że Inter gra u siebie i w moim mniemaniu ma lepszy skład na dziś. Środek pola Romy z młodym Pellegrinim i kołkiem Strootmanem nic szczególnego. Brakuje DDR&#39;a dobrze, że chociaż z Radją się pogodzili bo bez niego nie widzę kompletnie Romy w środku pola.
Środkowa strefa jak i ofensywa po stronie Interu + mecz na San Siro to są czynniki przewodnie na dzisiejsze spotkania. Ryzykuje z Cancelo i Santonem na bokach, ale młodego Gersona się nie boje, który będzie ganiał naprzeciw Santona w tym przypadku.
No i oczywiście insider w postaci Spalletiego.
Inter ćwiartka -0,25 @2,12 Uni
 
D 559

dobryx

Użytkownik
grac45 odpisz na pw
Ja polecam zagrać rożne ????
Over 11,5 Rożnych ???? @1.80
Unibet

Inter to maszynka do RR. Graja wszystko na 1 gracza. Natomiast remis tutaj nikogo nie zadowala. Biorę w ciemno tą linie !
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Juventus - Genoa
To, że Juventus wygra to raczej wiemy już wszyscy przed meczem tym bardziej jak Napoli wygrało wczoraj. Genoa od 4 lat nie jest w stanie zaaplikować choćby bramki honorowej w Turynie, będzie to monotonne granie Juventusu i zespołowa murarka Genoi.
JUVENTUS (4-3-3): Szczęsny; De Sciglio, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Higuain, Mandzukić.
Niedostępni: Buffon, Cuadrado, Dybala, Howedes, Marchisio i Rugani.
GENOA (3-5-2): Perin; Izzo, Rossettini, Spolli; Rosi, Bertolacci, Veloso, Rigoni, Laxalt; Lapadula, Taarabt.
Zawieszeni: Zukanovic
Niedostępni: Migliore
Z racji, że z urazem zmaga się Dybala na piedestał wskakuje Higuain, gdzie otwiera mu się szeroko furtka na poprawienie bilansu bramkowego. Ostatnio z Hellasem i Cagliari był bardzo, ale to bardzo blisko bramek. Ogólnie bardzo dobrze wygląda, mentalnie inny człowiek na boisku w tej chwili.
Pierwszy gol w meczu - Higuain @3.20 Uni
Higuain w obu połowach @5,50

Genoa z Juventusem ma zawsze nagminny problem z wykreowaniem szans na rzuty rożne i nie ma w zasadzie co się dziwić. Grałem tak w Coppa Italia tylko tam oprócz undera Genoii napaliłem się na over Juventusu i co za tym idzie handi. 2 typy do tyłu, a sam under Genoi łatwo.
20.12.2017 Juventus - Genoa (Coppa) 3-1
23.04.2017 Juventus - Genoa 3-2
03.02.2016 Juventus - Genoa 11-0
w 15&#39; zrobili 4 rożne i to był ich ostatni sukces w Turynie
Genoa poniżej 2,5 rożnego @2,10 Uni
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom