>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. kolejka Serie A [5.02-7.02.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-01-31 o 09.46.49.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Fiorentina- Inter

Inter we wtorek gra puchar, w prawdzie pauzować bedzie Lukaku i Hakimi, ale dla mnie ten mecz smierdzi. Inter juz tutaj przyjechał w pucharze i bardzo się meczył, trzeba napisać, że nie zagra u gospodarzy Milenkovic i Castrovili. Ten pierwszy to lider defensywy wiec goscie napewno beda mieli łatwiej, drugiego zastąpi Pulgar, ktory przeciez przychodząc z Bolognii był jednym z większych talentów we Wloszech. Kapitalna technika, wolne czy karne, mało minut dostaje w tym sezonie, ale jak dla mnie pauza Castroviliego wyjdzie na plus gospodarzom. Jak miałbym coś grać to pewnie zwycięstwo Interu, ale te 1.60 mnie nie przekonuje, wiec raczej odpuszcze. ✅


Milan- Crotone

Crotone to najgorsza defesywa w lidze, do tego środkowy pomocnik pauzuje za kartki, ja tu widze win Milanu + over. Gospodarze maja praktycznie kazdego dostepnego gracza w koncu, za wyjatkiem Kjeara i Diaza, ale to to nawet na plus dla tego typu, bo Crotone może coś strzelić po kontrze przy braku tego pierwszego. Wrocic ma Calhanoglu od pierwszej minuty. Ja tutaj biore Milan wygra + powyżej 2.5 bramki po 1.75~✅


Atalanta- Torino

Kursy małe na over czy wygrana gospodarzy, nadal bez Romero, wiec ta defensywa traci na wartosci troche. Wroci po pauzie za kartki Gosens, wiec w koncu akcje skrzydłem beda. Atalanta gra jutro mecz z Napoli w pucharze, nie wiem jak to wpłynie, ale pilkarze Gaspieriniego są wybiegani. Szukałbym tu raczej wyższych kursów obie strzela po 1.80~ bo Belotii z kazdej pilki jest w stanie cos zrobić.✅


Sassuolo- Spezia

Ktos włączy flashscora i zobaczy, że w doliczonym czasie Sassuolo udało się zremisować ze słabych Cagliarii i pomyśli, że lepiej odpuscic albo grac tutaj x2. Sassuolo w meczu na Sardynii tak dominowało, tak pudłowało, że przy odrobinie szczescia tam powinno wygrać 4-5 golami minimum. Sam fakt, ze nabili 14 roznych mowi troche. Ja tutaj widze bramki, szkoda, ze nadal nie ma Berdardiego, a za kartki bedzie pauzowac bedzie Lopez. Caputo, Boga, Traore czy Djuricic na Mapei Stadium rzucą się na Spezie, a goscie uwielbiają otwartą piłke, przyklad chociaz z Roma ostatnio i wysokie overy bramkowe. Over 2.5 po 1.60 do jakiegos dubla wezme.✅


Juventus- Roma

Hit tej kolejki, ale ja ide zdecydowanie w strone gospodarzy, sam złapałem granice 1.90 na wygraną Juve.. Juventus na ten moment bez Dybali i za kartki wypada Bentancur, ktorego bardzo łatwo można zastąpić. Wraca z zawieszenia za kartki Kulusevski i to bedzie wzmocnienie, cała obrona w komplecie, fajnie zagrał w Genoi Chiellinii. W ostatnim meczu Romy z kontuzją zszedł Smalling, za kartki pauzować bedzie chyba najlepszy obecnie gracz Fonsceci- Pellegrini, do tego ten konflikt na linii Roma- Dżeko. Ja tu bardziej szedłbym w strone starej damy, nawet jak dzisiaj grają w pucharze, ale co z tego ? Wtorek, a sobota sporo dni na regeneracje, a pewnie sklad i tak bedzie troche rezerwowy.✅

Genoa- Napoli

Genoa w koncu zostala poukładana, chyba tak mozna powiedziec. Troche to zlepek niechcianych graczy w wielkich klubach, ale przez to kazdy napewno ma coś do udowodnienia, a talentu nie brakuje. Czyborra z Atalanty, Perin z Juventusu, Destro z przeszloscia w Romie, Strootman czy ten talent Shomurodov. Nie lubie obstawiac meczy Napoli, kazdy dostepny oprocz Ruiza, ale mnie to nie przekonuje, pokazali ostatnio z Parma jak minimalistycznie grają. Jakbym miał coś tutaj brać to obie strzela.✅


Benevento- Sampdoria

Sampdoria nic nie pokazała z Juve, ale nie ma cos się dziwic, jak defensywa byla na tak wysokim poziomiee. Czarownice z Interem chyba nawet strzalu nie oddały ma bramke Handanovica. Bardziej mnie przekonuje Keita, Candreva czy ten utalentony środek pola. Raczej odpuszcze, ale jakbym coś miał grać to Sampdoria lub remis i powyzej 1.5 gola w granicach 1.80~✅


Udinese- Verona

Meczow Udinese nie obstawiam, bo tego ogladac sie nie da. Napisze tylko co sądze o tym spotkaniu. Gospodarze beda bez swojego najlepszego gracza- De Paula- odpowiedzialnego za przetrzymywanie pilki, rozgrywanie, strzelanie wolnych i karnych. Juric to dobry trener, juz pewnie ma przygotowane coś na to spotkanie, smaczku dodaje fakt, ze Lasagna dopiero co gral dla Udinese, jak ktoś chce to bardziej X2 po 1.60~⛔


Parma- Bologna

DERBY! Nie bede ukrywał Bologna to moja ulubiona druzyna we Wloszech. Tutaj derby, a ostatnie 4 pojedynki to srednia bramek na mecz ponad 4! Odpuscze tutaj jakis over wiekszy, bo Skorpuski w swietnej formie, a Parma to zespol, ktory oddaje najmniej strzałow na mecz w Serie A. Dla mnie na ten moment Bologna to lepszy zespol, Orsolinii, Barrow, Palacio, Sansone czy Soriano. Maja malo szczescia w tych ostatnich meczach, bo zaskugiwali na wiecej pkt. Ktos chce to warto poczekac na sedziego jaki bedzie, moze jakies kartki? Parma ma Gervinho, Kurtic czy Kucka to dobrzy gracze, do tego transfer najwiekszego talentu z Rumunii, moze dostanie szanse. Ja bezpiecznie wezme Bologna lub remis i powyzej 1.5 gola po 1.80~.✅


Lazio- Cagliari

Lazio bez Felipe, a za kartki pauzuje Patric, wiec ta defensywa nie bedzie za dobra, Mussaschio ma wystapic, a sam fakt, ze Milan go sie pozbył mowi wielee. Cagliari gra slabo, nie potrafi utrzymac sie dluzej przy pilce, ale Naingolan, Joao Pedro czy Simeone potrafia czasami sie zerwać, jak juz cos grac to jakis over.⛔

Ja biore tak:
Milan- Crotone powyzej 2.5✅
Sassuolo- Spezia powyzej 2.5✅
Bologna lub remis i powyzej 1.5✅
Ako: 4.28 forbet forbet✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +345
chosen70 147,5K

chosen70

Użytkownik
Achraf Hakimi odda minimum dwa strzały @2.43 Betfan

Inter - najbardziej bramkostrzelna drużyna ligi podejmie jedenastą w tabeli Fiorentinę. Dla Nerazzurri jest to niewątpliwie ważny mecz, bo wygrana zapewni im fotel lidera, przynajmniej do niedzielnego meczu Milanu. Do składu wracają Romelu Lukaku oraz Achraf Hakimi, na którym skupie się przy tej analizie.

1612483249778.png

Z samej heatmapy możemy stwierdzić, jak ważną rolę w ofensywie Interu pełni 22-letni Marokańczyk. Strzelił on w tym sezonie już 6 bramek i uzbierał 3 asysty. Statystyka oddanych przez niego strzałów w ostatnich meczach prezentuje się następująco: 2, 2, 1, 2, 2. W meczu bezpośrednim Fiorentiny oraz Interu, który odbył się niespełna miesiąc temu, Hakimi pokrył linie dwóch strzałów wchodząc z ławki w 69 minucie. Uważam, że typ ma dużą szansę powodzenia.
 
tarki_16 216K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Fiorentina - Inter Over 5.5 kartek @2.45 Betclic

Ostatnio oba zespoły spotkały się w Pucharze Włoch, również stawiałem na kartki i bez problemu linia została pokryta. Dzisiaj ponawiam typ, bo za każdym razem jak zespoły mierzą się miedzy sobą, to na stadionie Fiorentiny oglądamy sporą ilość kartoników. Do tego sędzia spotkania, Federico La Penna, średnia 5.5 ŻK na mecz, do tego jeszcze dochodzą 2 czerwone kartki, które również są wliczane do zakładu. Myślę, że i tym razem może być ciekawie na boisku, Inter niby faworyt, ale ostatnio grają praktycznie co 3 dni , więc spacerku nie przewiduję.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Jeszcze takie informacje przed weekendem we Wloszech..

Fiorentina najprawdopodobniej bez Riberiego dzisiaj.

Do składu Sassuolo wraca Berardii, dla mnie najwieksza gwiazda tego zespołu, tutaj okolo 1.90 na wygrana Sassuolo wygląda ok.

Gasperinii bedzie miał problem na skrzydle bo Hatebor nadal nie zagra, a Meahle po pucharowym meczu ma szwy na nodze, możliwe, że w jego miejsca wystąpi Palomino, a więc obrońca.

W kadrze Romy jest Dżeko i El Shaarawy.

Parma mocno wzmocniła ofensywe, nie dość, że ten talent z Rumunii- Man, to jeszcze Zirkee z Bayernu oraz Graziano Pelle. Kibice Parmy troche krytukuja ten ostatni transfer, Włoch ma 35 lat, ale moim zdaniem takie doświadczenie się przyda. Nie jest to jakiś zwrotny pilkarz, ma 195 cm, ale dostawic noge potrafi. Naprawde ma dobre liczby w swoich poprzednich klubach czy to kiedyś we Wloszech, czy w Feyernordzie czy Soutuampton. Takie doświadczenie może się przydać, dokładając do tego Kucke i Kurtica, ktorzy moge dograć pilke.

W ekipie Lazio kolejny obronca bedzie pauzował, po Patriciu i Luizie Felipe- Radu. Tutaj znowu bedzie na 3 z tyłu, w tym 2 rezerwowych, tylko Acerbi z pierwszego składu, ktory bedzie przesunięty podobno na bok, ze względu Hoedta. Tutaj bramki można.

Ghoulam i Kulibaly z pozytywnym wynikiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +165
neutralny 463K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Fiorentina - Inter
Poniżej 0.5 goli w pierwszej połowie @3.06 Ewinner0-1

Przyznaję, że trochę zaskoczył mnie bardzo niski kurs na to, że w pierwszej części gry padną bramki. Według mnie jest on absolutnie nieadekwatny do rzeczywistości i nie wart ryzyka. Za najprostszy przykład podam może dwie statystyki, które idealnie oddają moje odczucia. W ostatnich sześciu ligowych meczach Violi aż trzy razy nie padały bramki w pierwszej części gry. Natomiast Inter nie strzelił gola w pierwszych trzech kwadransach na wyjeździe siedmiokrotnie na osiem ostatnich starć, co jest trochę nie do pomyślenia biorąc pod uwagę niezła formę podopiecznych trenera Conte. Mocno mnie zdziwiła ta statystyka, jednak faktycznie jak tak sobie myślę to rzeczywiście coś w tym jest.
Mediolańczycy są bardzo cierpliwi w swoich poczynaniach, widać u nich rękę szkoleniowca. Antonio to świetny strateg i taktyk, pomimo że dzisiejsi goście nie strzelają goli w pierwszych połowach to zazwyczaj te mecze wygrywają, co jest najlepszą odpowiedzią na pytania o umiejętności byłego trenera Chelsea Londyn, bo według mnie to właśnie Włoch ma największą zasługą w rezultatach osiąganych przez Nerazzurri.
Ogólnie rzecz biorąc zawsze, gdy faworyt przyjeżdża do solidnej drużyny ze środka tabeli to rzadko takie mecze obfitują w gole i są to trudne starcia dla przyjezdnych, a w tym przypadku właśnie taka sytuacja będzie miała miejsce. Fiorentina na pewno ustawi się głęboko i poczeka co zrobi ekipa gości, a Ci raczej nie słyną z ataku pozycyjnego, więc myślę, że jeśli Inter chce zabrać trzy punkty do Mediolanu to ponownie poczeka na drugą połowę i cenne wskazówki swojego bosa w przerwie.
Najważniejszą absencją w tym meczu będzie brak Ribery'ego, który pomimo wieku jest chyba najjaśniejszą postacią w ofensywie Fioletowych, co znacznie ogranicza ich możliwości w ataku.
Przy takim kursie naprawdę ten typ wydaje mi się solidną opcją i mam nadzieję, że dobrze ukierunkowałem swoje przewidywania.
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
1X plus Under 3.5 Bramki @ 1.95 Bwin (2:0)
Juventus - AS Roma G 18:00 I 06.02


Mecz na szczycie Wloskiej ligi pomiedzy Juventustem a Roma, napewno nasz Prezes PZPN bedzie wnikliwie obejrzy ten mecz, ciekawe komu bedzie kibicowal, Juventsuowi ktory jego swiadomie pominal przy 100 najlepszych graczy historii klubu , czy Romie do ktorej odszedl w ostatnich latach swojej gry bo tam go chcieli , mimo ze dla Juventusu zrobil o wiele wiecej.

Wlasnie a propo Juventusu, Turynczycy na starcie sezonu bardzo sie meczyli w obronie ale w ostatnim czasie ich defensywa ulegla znacznej poprawie w kontekscie ustabilizowanie sie pod czas sezonu. I tak defensywa Juventusu prezentuje sie najlepiej w lidze na chwile obecna, stracili tylko 18 gili w lidze na 19 meczy co daje mniej niz jeden gol na mecz i mimo to ze xGA jest ciut wyzsze to duzo robia w obronie ze moga zachowac swoj bilans straconych bramek ponizej xGA.

Roma w ostatnich meczach zezwala na sporo bramek, przynajmiej tak to widac ale mieli tez sporo pecha, poniewaz nie dopuszczaja do wielu okazji, publikujac xGA 24.0 ale stracili 30 goli co oznacza ze rywale w nie ktorych momentach zdobywali bramki z pozycji ktorych mieli male szanse a zdobyli, napewno jest szansa ze obrona moze sie poprawic ,jezeli Bramkarz nie da sie zaskoczyc z dalekiej pozycji oddanych strzalow.

Ofenyswienie Roma meczyla sie z druzynami z TOP7 ligi aby stworzyc sobie okazje do strzelenia bramki a to tylko xG 1.27 , mimo ze ma bramek wiecej strzelonych niz rozegranych meczy na wyjezdzie, to z tak ustabilizowana obrona Juventusu bedzie trudno o bramki, obrona Juventusu jest znacznie lepsza niz w poprzednim sezonie , patrzac na statystyki.

Juventus jest faworytem tego meczu a rowniez traci punkty do lidera tak jak Roma, podejrzewam ze mecz moze miec charakter "zachowawczy" biorac pod uwage Rome ktora powinna byc bardziej stanowcza i uwazna w obronie, zazwyczaj z tymi lepszymi druzynami bardziej trzyma tyly a biorac silna obrone Junentusu wiele bramek Roma nie strzeli. Wyglada to na ostrozny mecz pomiedzy dwoma druzynami, wiec trudnojest tutaj wyobrazic sobie cztery bramki w meczu o spora stawke gdzie dwoch rywali w kazdej chwili moze zdobyc bramki, wiec sadze ze gra w obronie bedzie bardziej ostrozna pozatym Roma za wiele nie strzeli jak wogole cos zdobedzie. Bardziej mozna obawaic sie tego ze Juventus ich rozbije z duza ilosci bramek ,dlatego mysle ze wartoscia moze byc tutaj Under ponizej 3,5 bramek plus podbijajac to 1X , kursy wachaja sie u interentewocyh bukow dochodzac do 2,0 w Bwin 1.95.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Juventus jest faworytem tego meczu a rowniez traci punkty do lidera tak jak Roma, podejrzewam ze mecz moze miec charakter "zachowawczy" biorac pod uwage Rome ktora powinna byc bardziej stanowcza i uwazna w obronie, zazwyczaj z tymi lepszymi druzynami bardziej trzyma tyly a biorac silna obrone Junentusu wiele bramek Roma nie strzeli. Wyglada to na ostrozny mecz pomiedzy dwoma druzynami, wiec trudnojest tutaj wyobrazic sobie cztery bramki w meczu o spora stawke gdzie dwoch rywali w kazdej chwili moze zdobyc bramki, wiec sadze ze gra w obronie bedzie bardziej ostrozna pozatym Roma za wiele nie strzeli jak wogole cos zdobedzie. Bardziej mozna obawaic sie tego ze Juventus ich rozbije z duza ilosci bramek ,dlatego mysle ze wartoscia moze byc tutaj Under ponizej 3,5 bramek plus podbijajac to 1X , kursy wachaja sie u interentewocyh bukow dochodzac do 2,0 w Bwin 1.95.
Roma w tym sezonie z czołówką ligi:
Juventus 2:2, Milan 3:3, Napoli 0:4, Atalanta 1:4, Inter 2:2, Lazio 0:3.
W poprzednim sezonie z Juve 2:2 i 3:1.
Co do samego typu to nie twierdzę, że nie ma szans na trafienie tego. Nie zgadzam się z tym, że Roma z czołowymi drużynami skupia się bardziej na defensywie.
Obrona Juventusu moim zdaniem nie gra tak świetnie tylko Szczęsny często nie wiadomo w jaki sposób ratował Juve przed utratą bramki. Może według statystyk różnych to tak wygląda, że rywale tworzą mało sytuacji, ale jeśli ktoś ogląda spotkania Serie A to widział jakie to są sytuacje - często 100% w których Wojtek potrafił ratować im skórę.
Czy w tym spotkaniu można spodziewać się gry zachowawczej przed obawą o porażkę? Moim zdaniem absolutnie nie. Co z tego, że ktoś zdobędzie punkt, jak Inter i Milan (jutro mecz z Crotone) punktują za 3 i będą odjeżdżać od Juve i Romy jeśli Ci nie zaczną zdobywać po 3 oczka.

Żeby nie było wyraziłem tylko swoją opinię odnośnie tego typu, nie jest to żaden hejt itp ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +194
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dlatego z tad tak wysokie kursy na linie under 2.5 , fakt ze wyniki sa duze nie da sie temu zaprzeczyc ale te wyniki sa wyzsze od goli oczekiwancyh wiec wiecej tych goli padalo ze wzgledu na szczesliwe strzaly niz wypracowane okazje strzeleckie, owszem meczow Juventsu nie ogladalem bo jakbym mial wszystko ogladac to nie mialbym czasu sie wysra... mimo to w ostatnich 10 meczach Juvents wykreowal 6 duzych szans na strzelenie bramki czy to tak duzo nie , wyniki sa tylko wynikami a nie oddaja przebiegu meczu ktos moze stwarzac sporo szans na strzelenie a nie bedzie wykorzystywal i w odwrotna strone ktos malo ma szans do strzelenia gola a odda strzal za pola karnegi i gdzies rykoszet i gol. Sadze ze Juventus ma mocna obrone aby Ograniczyc Rome a Jezeli Juventus wykreowal 6 duzych szans na 10 meczy to tez szalu nie ma, ogolnie wiekszosc idzie w bramki ze wzgedlu ze widzi duze wyniki jak ty, ja nie ide za Tlumem i nie mowie ze to jest zle ale mam swoja opinie co do meczu , ja nie patrze tylko na suche wyniki a kazdy mecz jest inny wiec zanikam ogladanie meczy a fakt jest tez taki ze zanda statystyka nie da tobie 100% gwarancji. aaaa chodzi o to ze druzyny podejda z zwieksza rozwaga w obronie, przynajmiej tak powinna zrobic obrona Romy ktora sporo traci bramek ale patrzac XG to wyglada ze maja sporo pecha w obronie., myslisz ze rzuca sie do przodu na obrone Juventusu, powinni zabezpieczyc tyly , jezeli ze slabszymi druzynami traca bramki, tak mysle.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Trzy ostatnie mecze z TOP 7 na wyjezdzie druzyny AS ROMA pod wzgledem xG czyli oczekiwanych goli

Z Napoli 0.31 , Atalanta 0.71, Lazio 0.64 - W tych meczach strzeli tylko 1 bramke.

Jezeli
mowimy o ofensywie AS Romy to wszystko co strzeli czyli minimum 1 gol mozna by bylo nazwac to szczesciem w przypadku Juventusu w kontekscie statystyk powyzej. A wezmy pod UWAGE ze obrona JUVENTUSU jest lepsza od tych przeciwnikow ktorych wymienilem powyzej , wiec wzorujac sie na statystykach jak gra ofensywa AS ROMA i patrzac na Obrone Juventusu daje im male
szanse ze cos strzela , wiec wiekszy potencjal jest taki ze nie strzela bramki niz strzela , co nie oznacza ze Roma nie zdobedzie Gola ale my stawiajac pieniadze mamy byc po stronie z wiekszym potencjalem szansy na powodzenie naszego typu/przewidywania.

Mozna sie tutaj bardziej obawiac o Juventus ze im do kopie, ale jezeli ja mialbym byc trenerem lub podpowiedac Romie to na pewno bym byl bardziej uwazny w obronie ze wzgledu ze sporo traca a tak to nawet punktu nie wywioza , chyba ze ta obrona to dno i tyle ale fakt ze oni sporo bramek tracili pechowo, patrzac na xG wiec potencjal na progres w obronie jest ale jak to sie potoczy to nie wiadomo
my mozemy bazowac na tych statystykach jakie mamy i spekulowac w kontekscie obrony , jaki ma pomysl trener Romy na ta dziurawa obrone.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Genoa - Napoli

Mecz za chwilę więc na szybko.
Manolas - Maksimović wspomagani przez Mario Rui i Di Lorenzo na bokach obrony Napoli w starciu wyjazdowym przeciwko staremu wyjadaczowi Pandevovi i nadzwyczaj skutecznemu w tym sezonie Destro. Czy to może się skończyć czystym kontem Neapolu? Moim zdaniem nie. Z drugiej strony jeśli Genoa będzie naciskać a zabraknie skuteczności to mogą to wykorzystać goście. Nareszcie na ławce Insignie a od początku Politano i Lozano wspomagani przez Elmasa i Zielińśkiego z drugiej linii. No i Petagna w ataku. Jeśli skuteczność nie zawiedzie to tutaj bramek kilka powinno paść. Nie patrzyłem na statystyki tylko sugeruję się ostatnimi meczami tych drużyn w Seriea A, zwłaszcza fatalnymi błędami w obronie Neapolu. Dzisiaj bez Koulibaly'ego nie wiem czy to będzie lepiej wyglądać.
Mój typ to over 2.5 gola.

Edit: Za drobne - strzelec gola w Unibet:
Destro @3.50
Pandev @3.75
Lozano @2.70
Zieliński @3.95

Żółta kartka:
Manolas @5.0
Radovanovic @4.0
 
Otrzymane punkty reputacji: +172
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Udinese - Verona 2 @3,40 x2 @1,60 2-0

Dzisiejszy pojedynek w Udine być może nie zapowiada się na najciekawsze widowisko jednak patrząc na kursy wydaje mi sie że buki nieco przeceniają gospodarzy i można spróbować zagrać po atrakcyjnym kursie na gości z Werony.
Zacznijmy od tego że w poprzedni weekend piłkarze Udinese w końcu się przełamali i po 9 spotkaniach w końcu zdobyli 3 punkty w starciu z Spezią. Zespól gra jednak bardzo fizyczną, prostą i często defensywną piłkę. Czasem, jak widać w ostatnim meczu czy wcześniej kiedy zremisowali z Interem, taka gra daje rezultat. Najlepszym i najbardziej kreatywnym piłkarzem gospodarzy jest Rodrigo De Paul który dzisiaj będzie pauzował za czerwoną kartkę. W skrócie można powiedzieć że Argentyńczyk jest odpowiedzialny za wszystko co najlepsze w ekipie Udine i bez niego kiepsko to widzę. Spodziewam się raczej długi podań do wysokiego Llorente który niedawno dołączył do drużyny. W Napoli jakoś nie mógł sie odnaleźć, być może własnie styl gry Udinese będzie mu pasował. Ewentualnie drużyna może liczyć na jakiś stały fragment gry.
Hellas jest na pewno pozytywnym zaskoczeniem po połowie sezonu. Widziałem nawet statystykę że gdyby stworzyć wewnętrzną tabelę na postawie meczy między sobą z drużyn z top8 w połowie sezonu to Hellas ma najlepsze statystyki. Na wyjazdach jakoś specjalnie nie błyszczą ale na pewno nie można skazywać ich na porażkę. Smaczku rywalizacji dodaje fakt że w ataku zagra dzisiaj Lasagna który niedawno został wypożyczony własnie z Udinese. Verona dzisiaj nieco osłabiona, myślę że jeśli uda im sie w miarę szybko zdobyć gola i zmusić Udinese do bardziej otwartej gry to mogą pokusić się dzisiaj nawet o wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom