>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

22. kolejka Bundesligi (15.02 - 18.02.2019)

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Schalke - Freiburg typ Schalke kurs 1.70 forBET
Dwa zespoły borykają się z kontuzjami. Schalke na pewno nie zagrają Nubel, Schopf, Skrzybski oraz Stambouli. Jeśli chodzi o występy wątpliwe w tym spotkaniu to pod dużym znakiem zapytania stoi udział w tym meczu Burgstallera oraz Embolo. Przechodząc od razu do zespołu gości na pewno nie zagra Gulde a jeśli chodzi o występy wątpliwe to Borrello, Hofler, Kath, Kleindienst, Sallai. Freiburg jak i Schalke róznica z tabeli to zaledwie jedna pozycja. Freiburg nie jest to zespół według mnie żeby walczyć o Europejskie Puchary czy nawet coś więcej bardziej tutaj na ten moment chcą się utrzymać w lidze. Schalke od lat występuję czy to w Lidze Mistrzów czy w Lidze Europy. W tym roku miejsce w tabeli przemawia wiele do życzenia. Tacy zawodnicy jak Konoplynka, Rudy Bruma, Sane, Fahrmann, Kutucu powinni więcej wnosić do grę swojego zespołu. Na ten moment Schalke jest w dołku ale myślę że jeszcze nawiążą walkę i przynajmniej zajmą miejsce w bezpiecznym środku tabeli. Już z Bayernem widać było okresy bardzo dobrej gry mimo meczu przegranego. Ja idę zdecydowanie w gospodarzy, którzy jak na taki zespół powinni bez problemu pokonać Freiburug i zbliżyć się do połowy tabeli. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Augsburg do tej pory grał bardzo słabo, więc dobrą opcją wydaje się zagranie kilku ciekawych zakładów specjalnych oferowanych przez forBET, tym bardziej wobec dobrej formy Lewandowskiego:
Lewandowski 2 gole 2.95
Lewandowski gol i asysta 6.35
Lewandowski asysta 3.50
Widzę tutaj szanse na wiele bramek ze strony Bayernu. Myślę, że Robert również zmieści się na liście strzelców, często asystuje, więc za grosze można spróbować.
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Stuttgart - Lepizig over2,5 1,71 1xbet
Ciezkie czasy dla Stuttgartu, zmiana dyrektora sportowego na tygodniu z powodu wynikow, ktore sa tragiczne 12 goli straconych w 4 meczach, a oprocz Bayernu nie grali z zadnym z potentatow, fatalne wyniki sprawily ze sa juz w strefie spadkowej, a punkty potrzebne sa jak powietrze,
Leipzig gra w kratke, ale zespoly z dolnej czesci tabeli potrafia zdominowac, strzelajac sporo bramek, dzis ofensywa w komplecie Rangnick ma dzis do dyspozycji mocny wachlarz w ofensywie, a patrzac na forme Stuttgart przynajmniej dwie moga strzelic, brak Laimera i Upamecano to spore straty, ale obaj to obroncy.
Reasumujac licze tutaj na wynik typu 1-3 patrzac na forme obu zespolow.
over 14,5 bramek w meczach sobotnich 1,81 1xbet.
3 gole srednio na mecz wydaje sie realne, Hoffenheim gra u siebie z Hannoverem pewnie bedzie wysoki wynik, Lepizig opisalem, Wolfsburg Mainz tez czuje co najmniej 3 gole, wilki jak i Mainz do stalowych defensyw nie naleza, Schalke Freiburg moze nie bedzie duzo goli, ale dwa raczej tak, podobnie jak w Berlinie gdzie gospodarze zagraja z Werderem.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Schalke - Freiburg
Typ-0 +++
Kurs-3.45
Kolega powyżej opisał juz to spotkanie,wszystko co napisał jest ok,zgadzam się,ale gram remis poniewaz uwazam że na tą chwilę gospodarze nie są wiele lepszym zespołem i będzie im ciężko wygrac,nawet w bezpośrednich spotkaniach wiecej było remisów jak zwycięstw Schalke.
Nie polecam bo wszystko jest możliwe,ale ja tu widzę remis i tak tez gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Panowie co sądzicie o Borussii jutro? Dadzą radę pomimo osłabień czy lepiej iść w over 2,5?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nurnberg-Dortmund
Typ: under 2.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: fortuna
Analiza: Zakończenie 22 serii spotkań w niemieckiej bundeslidze piłkarskiej, ekipa Norymbergii na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Borussi Dortmund. Gospodarze po 21 rozegranych kolejkach zajmują ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji, ekipa przyjezdnych natomiast jest liderem tych rozgrywek. Wiadomo kto jest stawiany w roli zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów, ale goście mają kilka osłabień w składzie, dlatego też ja postanowiłem pójśc w tym spotkaniu w kierunku underu bramkowego bowiem myślę że jest najbardziej prawdopodobny. Goście może często ich na wyjazdach nie notują wysokich wyników , ale gospodarze są zespołem który w poprzednich spotkaniach tracił bramki w każdym meczu który rozgrywał na swoim stadionie i to mnie trochę zastanawia nad sensem mojego typu. Przyglądam się więc dokładniej meczom tak gospodarzy jak i gości i widzę że Norymberga na swoim stadionie nie straciła wcale tak dużo bramek bowiem zaledwie 15 co daje 1.36 bramki na mecz, jak na drużynę która zajmuje ostatnie miejsce moim zdaniem wynik nie jest zły, do tego Borussia która w meczach wyjazdowych strzeliła 17 bramek co daje 1.7 gola na mecz. Według mnie under po takim kursie jest warty zagrania, bowiem w ekipie Borussi nie zobaczymy najprawdopodobniej Alcacera , który kilka bramek w tym sezonie strzelił, Piszczka oraz Reusa, dwaj ostatni natomiast odgrywali ważną rolę w konstruowaniu akcji ofensywnych ekipy żólto-czarnych . w drużynie gospodarzy natomiast nie zobaczymy Rheina, Ewertona, Lipperta, Mergreittera, Salli, Tillmana, oraz Vura. Tak więc moim zdaniem warto pograć na mniej bramek bowiem gospodarze raczej będą się bronili aniżeli poszukają ataków na lidera.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Panowie co sądzicie o Borussii jutro? Dadzą radę pomimo osłabień czy lepiej iść w over 2,5?
Kolega pyta więc odpowiadam,o Borussii sądzę bardzo dobrze,było nie było lider,ale grać na nich nie będę a wręcz przeciwnie gram Norymbergie że nie przegra,a jeśli chodzi o bramki to myślę że będzie under 2.5,tak jak kolega powyżej opisał ten typ,więc nie ma co się rozpisywać.
Norymbergia słaba to fakt,ale ja upatruje szansy w moim typie w tym że Dortmund łapie chyba małą zadyszkę,bo nie jest możliwe grać na tak wysokim poziomie non stop,nawet ci najlepsi muszą mieć kiedyś słabszy okres i liczę że to dziś się potwierdzi.Chodzi m i po głowie 1-1,no ale postawić na dokładny wynik jakąś kasę nie jest łatwo więc gram tak.
Nurnberg - Dortmund
Typ-10
Kurs-2.9 +++
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Szkoda, że Borussia gubi punkty z ekipami ze strefy spadkowej. Na pewno Liga byłaby ciekawsza na samym końcu, bo z taką grą, to Bayern zaraz ich łyknie i będzie po zawodach.
Osobiście kibicuję ekipie z Dortmundu, aby wygrali rozgrywki, ale obawiam się, że juz w nastepnej kolejce Bayern może ich ścignć do jednego punktu....
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Szkoda, że Borussia gubi punkty z ekipami ze strefy spadkowej. Na pewno Liga byłaby ciekawsza na samym końcu, bo z taką grą, to Bayern zaraz ich łyknie i będzie po zawodach.
Osobiście kibicuję ekipie z Dortmundu, aby wygrali rozgrywki, ale obawiam się, że juz w nastepnej kolejce Bayern może ich ścignć do jednego punktu....
Ja też kibicuje Borussi D,mieszkam 100km od Dortmundu,ale fakty są takie jakie są,ciężkie mecze przed nimi,wyjazdy do Berlina,Bayernu i B.MG. No i derby u siebie z Schalke też nie będą łatwe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom