>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. kolejka Eredivisie/26. kolejka Jupiler Pro League (09-10.02.2013)

Status
Zamknięty.
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Będzie to ciekawa kolejka do typowania - oby również dała dobrze zarobić. Dużo bardziej podoba mi się niedziela, dlatego na sobotę zaproponuję 2-3 opcje, zdecydowanie większy zarobek łączę z niedzielą. Pierwsza propozycja będzie jednak na sobotę, wygląda moim zdaniem bardzo solidnie.
Vitesse - PSV
Może kogoś to zdziwi, ale dla mnie w tym spotkaniu faworytem jest Vitesse. Ekipa z Arnhem zainkasowała ostatnio 4 gole w pucharze z Ajaksem. PSV pokonało pewnie 7-0 Hagę, ale ale... Haga zmaga się obecnie z wieloma problemami. Odejście Toonstry jeszcze bardziej przybiło drużynę. Jeżeli chodzi o Vitesse i porażkę z Ajaksem, to był puchar, Vitesse nie miało nic do powiedzenia, Ajax zbyt bezbłędny był w swojej grze.
Teraz ciekawa informacja. Vitesse jest mistrzem pojedynków między drużynami z top 5 ! Oto kilka rezultatów: Vitesse - Ajax 3-2, Vitesse - Feyenoord 1-0, Vitesse Twente 0-0, Ajax - Vitesse 0-2, PSV - Vitesse 1-2. Teraz uwaga: o co w tym wszystkim chodzi ?!
Myślę, że mam małą teorię. Vitesse grało w ostatniej kolejce z NEC (słabszym rywalem). 60% posiadania piłki w pierwszej połowie, brak wykończenia... Do czego zmierzam, Vitesse gra dużo lepiej z kontry - z rywalami, którzy częściej są przy piłce, ponieważ swoimi szybkimi zawodnikami potrafią bardzo groźnie kontrować. Tak też było gdy Ajax przegrał 2-3, prowadząc 2-0. Ajax rozluźnił się, Vitesse dodało gazu i zabiegało Ajax skrzydłami. W sobotnim spotkaniu nie będzie jak z Twente (0-0), dlatego że PSV nigdy nie przyjeżdża bronić się, ja kto robi słabe Twente. PSV będzie tworzyło grę, będzie częściej przy piłce a Vitesse może grać z kontry ;)
Druga sprawa: Wraca Bony ! Czyli najgroźniejsza broń Vitesse. Vitesse straciło kilka punktów bez Bony&#39;ego tak jak się spodziewałem pisząc o tym kilka tygodni wcześniej. Nie mówię, że teraz Vitesse pójdzie po mistrza, nic z tych rzeczy, ponieważ jeszcze nie raz ekipa z Arnhem straci punkty z kelnerami, ale na groźne spotkania potrafią się koncentrować.
Kolejna sprawa: wielu zawodników PSV grało w drużynach narodowych (zmęczenie): Mertens (Belgia), Lens, Strootman (NL) - cała trójka 90 min (z pamięci) - a jest ich więcej.
BTS 1.48 co jest śmiesznym kursem jak na taki bet. Over 2,5 @ 1.45 również mnie nie zadowala, dlatego łapie nie wysoki kurs, ale idealny do dubla (Unibet) !
Vitesse (+2) - PSV 1 @ 1.48 ✅
Jest to mój główny bet na sobotni wieczór. Nawet jeśli PSV wygra (czego się nie spodziewam) to przewagą 2 bramek? Nie sądzę. Dla odważnych polecam również Vitesse 1X @ 2.24. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax - Roda

Nie jest to niedziela 12.30, więc Ajax nie ma prawa dać plamy. Ogólnie poza ostatnią wpadką ligową z Vitesse, wszystko idzie w dobrym kierunku. Co według mnie jest bardzo ważne - Frank de Boer ma do wyboru nowe opcje. Myślę, że jutro w pierwszej 11stce zagra Sightorsson i mam nadzieję, że również zadebiutuje wypożyczony z Barcelony - Cuenca. Atak:
Fisher - Sightorsson - Cuenca
...jak dla mnie bomba. Ajax bez żadnych osłabień. Wszyscy ze spotkań reprezentacji wrócili zdrowi. De Boer powiedział, że chce w lutym chce zdobyć 12 punktów w 4 spotkaniach ligowych. Rywale ku temu bardzo fajni, więc i Roda u siebie nie powinna być problemem.
Roda JC grała w ostatniej kolejce u siebie z Heraclesem. Heracles prowadził do 46 min 3-1, oraz miał chwilę później setę na 4-1... a skończyło się 3-3, błędy indywidualne oraz słaba postawa ekipy z Almelo sprawiły, że Roda zdołała zdobyć punkt. Drużyna trenera Brooda nie jest w formie. Na Ajax był ostatnio oszczędzany najlepszy zawodnik, Malki, ponieważ ma jakieś problemy z bólem mięśni w nogach, ale jutro zagra. Nie zagrają natomiast zawieszeni: Monteye (prawy obrońca) i Fledderus (lewy pomocnik).
W poprzednim sezonie 4-1, w tym sezonie Ajax wygrał w Kerkrade 2-1... nie widzi mi się tutaj żadna niespodzianka.
Over 2,4 i over 3,5 to śmieszne kursy więc odpuszczam. BTS nie jest takie pewne, wystarczy, że Ajax zagra w obronie jak z Vitesse czy VVV i Roda może mieć problem z bramką. Jeżeli od pierwszych minut zagra Sightorsson to zagram jego bramkę, ale to dopiero jutro się okaże. Najfajniejszą opcją do dubla jest:
Ajax - Roda JC (+1) 1 @ 1.44 ⛔

ADO - NAC Breda
NAC jest do tej pory najlepiej grającą drużyną w roku 2013. Gra wygląda bardzo fajnie. Rywale co prawda nie byli zbyt wymagający ponieważ 9 punktów po spotkaniach z VVV, PEC i RKC to nie jest co prawda nie wiadomo co, ale w porównaniu do pierwszej części sezonu - jest bardzo dobrze. W tym spotkaniu decyduję się na x2, ponieważ:
a) NAC jest w dobrej formie, nie ma żadnych braków kadrowych i podoba mi się ich gra ostatnio.
b) ADO jest w małym dołku i myślę, że w tej części sezonu drużyna z Hagi systematycznie będzie tracić punkty. Problemy kadrowe, krótka ławka, do tego w ostatni dzień okna odszedł najbardziej wartościowy zawodnik ADO - Toonstra. Nie wróżę Bocianom dobrej wiosny i myślę, że nie są w stanie z porażki 0-7 z PSV nagle wygrać z dobrze grającym NAC. Dodajmy do tego fakt, że w ADO zawieszeni są Meijers i Wormgoor.
Bukmacherzy faworyzują ADO z powodu własnego boiska, ale czy drużyna która gra u siebie 2-5-3 (14-17) ma jakikolwiek atut z tego powodu? Nie sądzę. Kurs na X2 bardzo mnie zadowala i to właśnie pobieram.

ADO Den Haag - NAC Breda X2 @ 1.74 ⛔
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Pierwszy mecz kolejki w Belgii i od razu ciekawy bet. Beerschot podejmie Genk i jak dla mnie faworyt tego meczu może być tylko jeden. Są nim oczywiście goście, którzy walczą o zupełnie inne cele niż Beerschot. Germinal ostatnie zwycięstwo w meczu o punkty odniósł na początku listopada ubiegłego roku, od tamtej pory w 10 meczach zdobyli, uwaga, aż 2 punkty. Za rywala mają Genk, które może nie zachwyca, ale są na 5. miejscu w tabeli ze stratą tylko 2 oczek do 3. Lokeren, dlatego zwycięstwa z zespołami pokroju Beerschot muszą należeć do codzienności. W dodatku u gospodarzy nie zagra ważne ogniwo zespołu i zarazem najlepszy strzelec drużyny, czyli Losada, tym łatwiejsze zadanie czeka przyjezdnych. Genk ma kim straszyć, z przodu grają tacy piłkarze jak Vossen, Plet, czy de Ceulaer, tydzień temu przekonujące zwycięstwo nad Club Brugge 4:1, kurs całkiem fajny, nic tylko grać.

Beerschot – Genk
Genk @ 1.95 Sportingbet ✅ 0:2


Później mecz na szczycie, czyli Lokeren podejmie Zulte Waregem. Obie ekipy dość niespodziewanie zajmują miejsca w pierwszej trójce, nikt nie spodziewał się po tych zespołach tak dobrej gry w tym sezonie, ale nie można powiedzieć, że takie pozycje w tabeli są niezasłużone. Ciężko wskazać faworyta w tym meczu, może minimalnie większe szanse ma Lokeren, ze względu na atut własnego boiska, ale z drugiej strony Zulte Waregem ma najepszy bilans wyjazdowych gier w całej stawce, dlatego nie będę typował zwycięzcy, ale zagram over. Zarówno Lokeren jak i Zulte lubią grac ofensywną piłkę, wydaje mi się, że nie będziemy świadkami gry defensywnej, i jak to często w Belgii bywa, mecz na szczycie będzie obfitował w radosny futbol do przodu z dużą ilością bramek.

Lokeren – Zulte Waregem
BTS @ 1.61 Bet365 ✅
Over 2.5 @ 1.80 Bet365 ⛔ 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Heerenveen – VV Venlo Typ: Heerenveen (-1.5) @ 2.50 Pinnacle ⛔

Heerenveen pomimo sporego potencjału piłkarskiego (Djurcic, Finnbogason, Gouweleeuw, El Ghanassy etc.) wciąż musi desperacko walczyć o utrzymanie. Tym samym potwierdza się teoria, że wielcy piłkarze, a takim niewątpliwe był Marco Van Basten, rzadko są wybitnymi szkoleniowcami. Co więcej zupełnie innym jest prowadzenie takiej drużyny jak Heerenveen, a czym innym takiego samograja jak reprezentacja Holandii. Dopiero wygrana w zeszłym tygodniu w Waalwijk (a należy dodać, iż bardzo szczęśliwa, gdyż gospodarze mieli mnóstwo doskonałych okazji, a w dodatku całą drugą połowę grali z przewagą jednego zawodnika) pozwoliła ekipie Van Bastena odskoczyć od strefy spadkowej. Dzisiaj jest szansa na podtrzymanie tej passy, gdyż rywalem miejscowych będzie jedna z dwóch najsłabszych (obok Willem II) drużyn w lidze. Mowa oczywiście o VV Venlo, które w rundzie wiosennej zbiera regularne cięgi, a jedyne czym się może pochwalić to strzeleniem jednej bramki w trzech spotkaniach. Dlatego też zakładam, iż miejscowi choć nie grają idealnie, to za sprawą indywidualnych umiejętności wyżej wymienionych Djurcica i Finnbogasona przechylą szalę na korzyść miejscowych, którzy wygrają różnicą co najmniej dwóch bramek.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Eredivisie



- Bardzo ważne spotkanie dla Venlo, przegrana z Fryzami oznacza do nich co raz większą stratę do zespołu/zespołów z bezpiecznej strefy.
- Fryzowie grają w tym sezonie mega nierówno, tracą także sporo bramek.
- Fryzowie dzisiaj bez kilku kontuzjowanych obrońców: Ramon Zomer (O 20/0) Jeffrey Gouweleeuw (O 19/0), Arnorld Kruiswijk (O 13/0), Kenny Otigba (O 3/0)
- W listopadzie w pierwszym meczu obu drużyn padł remis 1:1.
▶Venlo to score @1.49 Marathonbet ✅[2:2]
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Heerenveen – VV Venlo Typ: Heerenveen (-1.5) @ 2.50 Pinnacle

Heerenveen pomimo sporego potencjału piłkarskiego (Djurcic, Finnbogason, Gouweleeuw, El Ghanassy etc.) wciąż musi desperacko walczyć o utrzymanie. Tym samym potwierdza się teoria, że wielcy piłkarze, a takim niewątpliwe był Marco Van Basten, rzadko są wybitnymi szkoleniowcami. Co więcej zupełnie innym jest prowadzenie takiej drużyny jak Heerenveen, a czym innym takiego samograja jak reprezentacja Holandii. Dopiero wygrana w zeszłym tygodniu w Waalwijk (a należy dodać, iż bardzo szczęśliwa, gdyż gospodarze mieli mnóstwo doskonałych okazji, a w dodatku całą drugą połowę grali z przewagą jednego zawodnika) pozwoliła ekipie Van Bastena odskoczyć od strefy spadkowej. Dzisiaj jest szansa na podtrzymanie tej passy, gdyż rywalem miejscowych będzie jedna z dwóch najsłabszych (obok Willem II) drużyn w lidze. Mowa oczywiście o VV Venlo, które w rundzie wiosennej zbiera regularne cięgi, a jedyne czym się może pochwalić to strzeleniem jednej bramki w trzech spotkaniach. Dlatego też zakładam, iż miejscowi choć nie grają idealnie, to za sprawą indywidualnych umiejętności wyżej wymienionych Djurcica i Finnbogasona przechylą szalę na korzyść miejscowych, którzy wygrają różnicą co najmniej dwóch bramek.
Typu nie podważam, moim zdaniem również Heerenveen powinno sobie poradzić, ale wstrzymałem się tutaj z obstawianiem, ponieważ Heerenveen zagra bez Zomera i Gouweleeuwa (czyli środkowy duet obrony). A jakby nie patrzeć, jest to spora strata co może sprawić, że VVV strzeli bramkę - a wtedy Heerenveen musi strzelić 3... możliwe, ale ryzykowne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Ja dziś króciutko:
Heerenveen - Venlo
Wydaje mi się że ostatnie wymęczone zwycięstwo i to w dość szczęśliwych okolicznościach gwiazdki nie czyni. Venlo ustawi się 10-cioma zawodnikami w pobliżu pola karnego i zmusi Heerenveen do ataku pozycyjnego, a nie jest to ich najlepsza strona. Osobiście nie zaufam gospodarzom, więc omijam to spotkanie.
Heracles - Willem II
Mimo ostatnich osłabień gospodarzy wierzę że akurat w tym przypadku im się uda.
Willem II na wyjeździe w tym sezonie strzeliło raptem pięć bramek...Heracle strzaił gola na wagę zwycięstwa po samobóju w 92 minucie meczu. Mam nadzieję że dzis już nic im nie przeszkodzi zainkasować 3 pkt...
Heracles 2/10 kurs 1,50 Totomix wynik 4:1
Vitesse - PSV
Kurs być może nie jest specjalnie atrakcyjny ale mimo wszystko to zagram.
Obie ekipy mają kim postraszyć. Heracles strzeliło PSV bramkę więc dlaczego nie mógłoby tego zrobić Vitesse z powracającym Bony&#39;m? Liczę tu prznajmniej na jedną bramkę każdej ze stron.
BTS 1,45 2/10 Totomix wynik 2:2
Groningen - Waalwijk
Po dwóch fatalnych wtopach u siebie Waalwijk jedzie na wyjazd na Euroborg, gdzie będzie mógł zagrać głęboko cofnięty i szukać swej szansy w kontratakach. Z tego co pamiętam to właśnie taki sposób gry im najbardziej odpowiada. W przypadku graczy gospodarzy będzie to swego rodzaju test odpowiadający na pytanie: Czy te zeszłotygodniowe 3 pkt były tylko epizodem czy mamy do czynienia ze zwyżką formy Groningen. Osobiście stawiam tu na mała niespodziankę i 3 pkt gości...
Waalwijk DNB kurs 2,30 2/10 Totomix wynik 2:1
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Heerenveen - VVV
Suchar, bo kompletnie nie mam czasu opisania. Ogólnie braki w obronie Heerenveen.

Heerenveen - VVV (+2) 2 @ 1.55 ✅
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Sobota całkiem sympatyczna, troszkę pechowo w spotkaniu NAC, ponieważ w 10tkę mieli w 88 minutę setkę na 2-2, ale nie wykorzystali. ADO bardzo przeciętne dziś a w przyszłym tygodniu spotkanie z Heerenveen, może coś w kierunku gości ciekawego się znajdzie. Skupmy się jednak na najciekawszym spotkaniu jutro.
Feyenoord - AZ Alkmaar
Win Feyenoordu z ciężkim rywalem to słaba kombinacja. Zapewne Feyenoord coś strzeli, ale spodziewam się, że i AZ ustrzeli bramkę słabej obronie Feyenoordu, która praktycznie co spotkanie inkasuje bramkę. W środku zagra oczywiście Mathijssen, który od spotkania z Ajaksem jest bardzo krytykowany - pewnie jakąś gafę odwali. A AZ ma kim postraszyć: Altidore, Overtoom, Maher... W dodatku AZ jest silne ze stałych fragmentów gry z czym natomiast Feyenoord ma problemy.
Obrona AZ również potrafi czasem coś głupiego wpuścić, więc z taką siłą ofensywną jak Pelle, Vilhena czy Boetius + publiczność, Feyenoord zapewne coś ustrzeli. W Alkmaar Feyenoord wygrał 2-0, ale to były inne czasy AZ, czas na rewanż. Kto chce grać czysty win Feyenoordu, to odradzam, nie z tak kiepską obroną Rotterdamczyków. Jeżeli celowniki będą dobrze ustawione, to jutro obejrzymy minimum 3 bramki i w to celuję.
Feyenoord - AZ (+2) 2 @ 1.28 ⛔
Feyenoord - AZ BTS @ 1.60 ✅

Feyenoord - AZ over 2,5 goli @ 1.70 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Standard Liege - RAEC Mons Typ: Standard Liege (AH -1.5) @ 2.26 Pinnacle
Standard Liege po słabym początku sezonu i zmianie trenera już w październiku na Mirceę Rednica, w końcu złapało właściwy rytm i jest jednym z głównych kandydatów do przerwania hegemonii Anderlechtu. Notabene w ostatniej kolejce byli bliscy wygranej z Fiołkami w dodatku w Brukseli jednak po epickim boju i wyrównującym golu Gilleta w końcówce gospdarze dzisiejszego spotkania zanotowali jedynie remis. Tym niemniej w tym spotkaniu Standard potwierdził prezentowaną od kilku kolejek dyspozycję. Szczególnie podobać mogą się Imoh Ezekiel i Michy Batshuayi, którzy są szybcy i przebojowi, przez co sieją spustoszenie w szeregach obronnych rywali. Nie bez znaczenie jest również doskonała dyspozycja Jelle van Damme&#39;a, który skutecznie zabezpiecza tyły a w dodatku potrafi zaskoczyć rywali podaniem otwierającym drogę do bramki. Z kolei Mons od czasu odejścia najlepszego strzelca Jeremy Perbeta do Villarreal zdecydowanie spuściło z tonu. Remis z słabiutkim G.B.A., czy też domowa porażka z Mechelen ewidentnie pokazują, że obecny potencjał kadrowy nie pozwala jak równy z równym rywalizować z najlepszymi drużynami w kraju, a do takich niewątpliwie należy zaliczyć Standard Liege. Dlatego też spodziewam się, że dzisiaj powtórzy się scenariusz z sześciu poprzednich sezonów, kiedy to gospodarze regularnie ogrywali i stawiam na pewną i wysoką wygraną gospodarzy.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Sobota całkiem sympatyczna, troszkę pechowo w spotkaniu NAC, ponieważ w 10tkę mieli w 88 minutę setkę na 2-2, ale nie wykorzystali. ADO bardzo przeciętne dziś a w przyszłym tygodniu spotkanie z Heerenveen, może coś w kierunku gości ciekawego się znajdzie. Skupmy się jednak na najciekawszym spotkaniu jutro.
Feyenoord - AZ Alkmaar
Win Feyenoordu z ciężkim rywalem to słaba kombinacja. Zapewne Feyenoord coś strzeli, ale spodziewam się, że i AZ ustrzeli bramkę słabej obronie Feyenoordu, która praktycznie co spotkanie inkasuje bramkę. W środku zagra oczywiście Mathijssen, który od spotkania z Ajaksem jest bardzo krytykowany - pewnie jakąś gafę odwali. A AZ ma kim postraszyć: Altidore, Overtoom, Maher... W dodatku AZ jest silne ze stałych fragmentów gry z czym natomiast Feyenoord ma problemy.
Obrona AZ również potrafi czasem coś głupiego wpuścić, więc z taką siłą ofensywną jak Pelle, Vilhena czy Boetius + publiczność, Feyenoord zapewne coś ustrzeli. W Alkmaar Feyenoord wygrał 2-0, ale to były inne czasy AZ, czas na rewanż. Kto chce grać czysty win Feyenoordu, to odradzam, nie z tak kiepską obroną Rotterdamczyków. Jeżeli celowniki będą dobrze ustawione, to jutro obejrzymy minimum 3 bramki i w to celuję.
Feyenoord - AZ (+2) 2 @ 1.28
Feyenoord - AZ BTS @ 1.60
Feyenoord - AZ over 2,5 goli @ 1.70
W ostatniej kolejce Alkmaar co prawda przegrało z Groningen, ale grali naprawdę dobrze, a i sytuacji mieli bez liku. W świetnej formie jest Jozy Altidore, dobrze prezentuje się również Adam Maher, dlatego też powyższe typy jak najbardziej prawdopodobne.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Ajax – Roda

Myślę że I bez najnowszego nabytku Ajaxu czyli Cuenca, gospodarze spokojnie powinni sobie poradzić. Roda w dwóch ostatnich kolejkach punkty ratowała dosłownie w ostatnich minutach meczu. Tydzień temu uratowali 1 pkt po samobiju w ostatnich sekundach meczu a dwa tygodnie temu również 1 pkt uratowali po karnym w końcówce meczu. Trener Ajaxu wyznaczył swym zawodnikom zadanie wywalczenia 12 pkt w czterech meczach z: Venlo, Rodą, Waalwijkiem i Den Haagiem. Mam nadzieję że po tym dzisiejszym meczu zadanie będzie zrealizowane w połowie. Kurs na over 2,50 i handicap był w Totomixie taki sam wybrałem ten drugi…

Ajax – 1 kurs 1,45 2/10 wynik 1:1

Utrecht – NEC

W meczu z Twente Utrecht mógł zagrać przyczajony z tyłu czekając na potknięcie gospodarzy. W dzisiejszym meczu będą musieli to oni prowadzić grę. Liczę tu na zażarty mecz oscylujący w okolicach remisu.

Nijmegen x2 kurs 1,75 1/10 Totomix wynik 0:3


Feyenoord – Alkmaar

Obydwie obrony lekko kulawe. Błędy w tych formacjach zdarzają się dośc regularnie i jednym i drugim. Gospodarze tego dzisiejszego spotkania w ostatnich 16 spotkaniach aż w 13 wykręcili over 2,50. Nie jestem na tyle przekonany by wskazać tu zwycięzcę. Feyenoord niedawno zremisowało u siebie z Twente 0:0 ale warto zaznaczyć że akurat Twente ma najlepszą obronę w lidze. Dziś liczę przynajmniej na trzy bramki…

Over 2,5 kurs 1,65 Totomix wynik 3:1

Jeżeli analiza sie przydała kliknij &quot; dzięki&quot;...
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Jeszcze dwa suchary, ponieważ ponownie nie ma czasu na opisanie a wygląda fajnie. Dobry dubelek można z tego zrobić:

Utrecht - NEC Nijmegen under 3,5 @ 1.33 ✅
Ajax - Roda 1/1 HT/FT @ 1.42
⛔
Co daję nam @ 1.89 Może uda się komuś to w innym buku niż Unibet wyżej złapać, ja pogrywam.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Niech ktoś mnie jebnie w łeb jak ponownie zaproponuję Ajax lub handi :]
Moje obstawianie Ajaksu w tym roku:
Ajax - Feyenoord 3-0 (nie grałem)
Vitesse - Ajax 3-2 (grałem)
Ajax - Vitesse 4-0 (nie grałem)
VVV - Ajax 0-3 (nie grałem)
Ajax - Roda 1-1 (grałem)
... klątwa jakaś :cool:
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Ja niestety tez zagrałem, ale od rana mialem dobry humor, bo była niezła kasa do wyciągnięcia a został mi tylko Ajax na kuponie... no cóż. Oglądałem urywkowo no i zdziwił mnie brak w pierwszej 11 Sigthorssona, szkoda że nie grał od początku. Na + przyzwoity debiut Cuenci.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Nie zgodzę się że Cuenci zagrał dobre spotkanie. Absolutnie zasłużenie opuścił w II połowie boisko. Ajax miał słupek w pierwszej części meczu a w drugiej poprzeczkę + do tego niezliczoną ilość zablokowanych strzałów. Nie podobała mi się gra Fishera, który niemiłosiernie pudłował a o tego grał bardzo egoistycznie...Na zwycięstwo Ajax zasłużył natomiast na pokrycie handicapu absolutnie nie. Głowa do góry kolego AJAX : )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom