>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. kolejka La Liga [1.02 - 4.02.2019r.]

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Eibar - Girona typ Eibar kurs 1.75 forBET
Eibar drużyna aktualnie będąca na dziesiątej pozycji w lidze mająca dorobek dwudziestu-sześciu punktów straty to rywali którzy są aktualnie na miejscach dających Europejskie Puchary wynosi pięć punktów. Zespół z Girony ostatnie trzy mecze z rzędu dwie porażki co prawda z Barceloną i Realem oraz Betisem. Remis z Atletico to na pewno spora niespodzianka. Eibar na swoim obiekcie ostatnio nie odnosi porażek. Grają dobrą piłkę i według mnie to właśnie oni są w tym meczu faworytem. U siebie ostatnia wygrana z Espanyolem aż trzema bramkami. Między tymi zespołami zaledwie dwa punkty różnice, ale tak jak ostatnio gra zespół Eibaru na swoim obiekcie to muszę pójść w tym meczu w ich stronę. Patrząc na dotychczasowe ich pojedynki to każdy zespół wygrał po razowi i raz padł wynik bezbramkowy. Według mnie mimo iż kurs zbytnio nie powala to warto zagrać na gospodarzy gdzie u siebie za wiele punktów nie tracą. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
RRS-A.Bilbao sobota godz 16:15
Typ:Obie przynajmniej 1kartka w każdej połowie @ 2.25 bet365
Derby Basków więc wiadomo...
Drugie najważniejsze to nasz przyjaciel Mateu Lahoz ???? wiecie jak szybko sięga po kartki, obecna linia kartka przed min. 21.00 również do gry, choć nieco krótsza nuż zwykle 24.00.
Średnia kartek arbitra ok 5/mecz gospodarzy nieco ponad 2 a gości grubo ponad 3/mecz.Miejmy nadzieję że się derbach będzie gorąco od samego początku...
Barca-Valencia
Dani Parejo kartka @ 2.10 betrally

Tu dodatkowe info jakby co, koleś ma 4.na koncie zawsze gra 90min.pasowalo by odpocząć nieco
Stawki oba 2/10
Pzdr
Coś źle się dzieje ostatnio ...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Celta Vigo :-: Sevilla
4. Sevilla @ 2.02

Sevilla będzie chciała jak najszybciej zamazać plamę po ostatniej porażce w Pucharze Króla z Barceloną 6:1. Dziś jest do tego dobra okazja bowiem gospodarze są w mega kryzysie i nie zanosi się na to aby sytuacja miała się szybko poprawić. Wydawało się, że gdy klub przejmie nowy sternik Cardoso, to Celta się podniesie. Niestety na dziesięć spotkań, gospodarze zdobyli zaledwie siedem punktów i obecnie zajmują miejsce w strefie spadkowej. Celta w ostatnim czasie zaliczyła pięć porażek z rzędu, a na dodatek dzisiaj nie zagra ich najlepszy strzelec Aspas, a za kartki pauzować będzie Hoedt, choć to żadna strata. Nie zapominajmy jednak, że jest jeszcze groźny Gomez, który zapewne poszuka swoich szans na zdobycie gola. Sevilla po blamażu na Camp Nou poszuka dziś trzech punktów aby dalej utrzymać dystans do Realu Madryt i Atletico. Goście dalej bez Nolito, Navasa, Vidala, Gnagnon i Gonalonsa. Do składu wraca natomiast Sergio Escudero. Tak jak wspomniałem wyżej, goście muszą jak najszybciej zapomnieć o ostatniej porażce, ten zespół stać na efektywny futbol i udowadniał to już kilka razy. Celta w obecnej formie jest do pokonania, tylko trzeba zagrać konsekwentnie nie lekceważąc przeciwnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Barcelona - Valencia
Typ- H 0-2 na 2 +++
Kurs-2
Dzisiaj gram same niespodzianki,wszystkie pewnie nie wejdą ale z takimi handicapami myślę że są spore szanse powodzenia.
Nie wydaje mi się żeby Barca rozjechała będącą w niezłej formie Valencje,owszem gospodarze wygrywali we wcześniejszych latach,ale były to zwycięstwa 1-no bramkowe i uważam że dzisiaj to jest max co może Barcelona dziś ugrać. Na Barce wszyscy się sprężają i nikt nie odpuszcza,dzisiaj będzie podobnie 1-1,2-1,tak cos czuje.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 0

dutra

Gość
Barcelona - Valencia
Typ- H 0-2 na 2
Kurs-2
Dzisiaj gram same niespodzianki,wszystkie pewnie nie wejdą ale z takimi handicapami myślę że są spore szanse powodzenia.
Nie wydaje mi się żeby Barca rozjechała będącą w niezłej formie Valencje,owszem gospodarze wygrywali we wcześniejszych latach,ale były to zwycięstwa 1-no bramkowe i uważam że dzisiaj to jest max co może Barcelona dziś ugrać. Na Barce wszyscy się sprężają i nikt nie odpuszcza,dzisiaj będzie podobnie 1-1,2-1,tak cos czuje.
Powodzenia
Gdzie takie kursy bo zapomniałeś dopisać bukmachera.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Betis-Atletico niedziela 16:15
Typy: obie over 1kartki @2.0 bet365

Andrés Cuadrado Kartka @4.20 betfair
Dziś nie pykło zobaczmy czy niedziela będzie pozytywna.
Atletico przoduje pod względem zarobionych kartek, do tej pory maja juz 60 w 21meczach co daje średnio 3kartki/mecz. Nie będą mieć łatwego spotkania, jednak będą chcieli wykorzystać potknięcie Barcy w walce o majstra.
Betis z kolei nie należy do bardzo kartkowych drużyn, zaledwie 43kartki w 21meczach średnio 2/mecz.
Mimo to statystyki są po naszej stronie.
Jeśli chodzi o Cuadrado to na chwilę obecną ma 3kartki ale mając na przeciwko Griezmana czy Correa na pewno popełni jakiś faul, za który sędzia David Jiménez odpowiednio go nagrodzi(jeśli chodzi o sędziego to taki średniak, potrafi mieć mecze bez kartek a czasem sypie na lewo i prawo)
Warto dodać, że ostanie mecze między tymi drużynami obfitowały odpowiednio w 6,7,7 kartek
Stawki stałe 2/10
Pzdr
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Szczerze? To ja widzę btts w meczu Betis - Atletico.
Mnie Atletico na wyjazdach nie przekonują zupełnie.
Girona, Leganes, nędzne Villarreal, dwa gole od Valladoild. W przewidywanych składach bez Godina i Luiza.
Plus dodajmy Betis, który u siebie jest bardzo niewygodna drużyna.
Plus dwa ostatnie mecze Atletico bez bttsa i 3 mecze h2h bez bttsa również na przełamanie serii.
Ja zaryzykuję po pięknym kursie 2.08 w Unibecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:00 Villarreal :-: Espanyol
Villarreal @ 1.83
Unibet

Villarreal po raz kolejny z nowym trenerem. Najdziwniejsze jest to, że Javi Calleja, który 10 grudnia został zwolniony z funkcji trenera piłkarzy Villarreal, we wtorek ponownie objął funkcję szkoleniowca tego klubu. Czy taka zmiana pomoże?. Akurat dzisiaj liczę, że tak. Co prawda obie ekipy są bardzo daleko od swojej idealnej formy i szukają przełamania, ale właśnie dzisiejsze spotkanie dla piłkarzy gospodarzy może być przełomowe. Espanyol przyjeżdża dziś dość mocno osłabiony. Nie zagrają Perez, Naldo, Duarte, Pedrosa (kontuzje). Nie zagra też Roca (kartki). Gospodarze muszą dzisiaj wygrać ponieważ rywale, którzy są kilka oczek wyżej zdobywają punkty i oddalają się od strefy spadkowej, a jedną z tych drużyn jest właśnie Espanyol. Gospodarze muszą zagrać w końcu konsekwentnie w ataku, a trójka napastników Ekambi, Moreno i Bacca muszą zacząć pomagać klubowi.

16:15 Betis :-: Atletico
Atletico @ 2.25
Unibet

Dla ekipy Atletico będzie to z pewnością trudna przerwa. Betis w tym sezonie pokazuje, że nie jest chłopcem do bicia, ale moim zdaniem bardziej się przygotują do czwartkowego spotkania w półfinale Pucharu Króla niż mieli by dziś dawać z siebie 200%. Nie zapominajmy, że finał Pucharu Króla odbędzie się właśnie na stadionie Betisu. Atletico jeśli dzisiaj wygra to zmniejszy swoją stratę do Barcelony do trzech punktów!. Motywacja jest tym samym jeszcze większa aby zwyciężyć. Do klubu kilka dni temu dołączył Morata, który ma pomóc w zdobywaniu goli i dzisiaj powinniśmy go zobaczyć obok Griezmanna. Na pewno nie zagrają dziś Godin, Saul, Koke, Costa oraz Savić. Kurs bardzo wysoki, i grzechem jest tego nie zagrać.

18:30 Eibar :-: Girona
powyżej 2.5 gola @ 1.94
powyżej 3.5 gola @ 3.50
Unibet

Zespół Girony w tym sezonie kojarzy mi się z drużyną ofensywną, nie bojącą się atakować i w ostatnich tygodniach ekipą bramkostrzelną. Niestety tą drużynę nękają mocno kontuzje przez co klub, który miał bardzo dobry początek sezonu teraz znajduje się nad strefą spadkową. Eibar podobnie jak ich rywal potrafi zaaplikować kilka bramek, ale również potrafi zagrać bezbarwne zawody. Dziś spróbuję w tym spotkaniu zagrać gole. Gdy spojrzymy na H2H to w bezpośrednich pojedynkach pada ich całkiem sporo i dziś liczę, że pomimo kontuzji i osłabień będzie podobnie...


Panowie pod każdym typem podajemy bukmachera oraz kurs!. Ja również będę to robił.
Prosiłbym również o rozliczanie swoich typów poprzez edycję. Dzięki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Villarreal - Espanyol
Typ-0 2-2 +++
Kurs-3.45
Kolega powyżej opisał te spotkanie dość dokładnie i po tym co przeczytałem gospodarze powinni wygrać,ale ja inaczej trochę rozumuje i gram na podział punktów.
Gospodarze u siebie 1-5-5,goście na wyjazdach 1-3-7,także szału nie robią,obie pod formą,ostatnie 2 mecze to remisy między sobą,do tego niedziela w samo południe........biorąc to wszystko do kupy,ja gram remis.
Ale powodzenia dla wszystkich.
Fuksem ale weszło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
ibis troche mnie uprzedził, bo typ.na bramki w meczu Eibar jest dość fajnym pomysłem. Ja myśle że te rozczarowujace rezultaty Girony gdzieś musza mieć kres, podopieczni Eusebio to ekipa mająca w swych szeregach kilku ciekawych piłkarzy i musza szukać punktów bo sytuacja w tabeli nie ciekawa..
Wchodze w kartki..45 pkt kartkowych (powyżej) 1.7....promocja?
 
lukaszgol 0

lukaszgol

Użytkownik
Real Madryt : Deportivo Alaves 20:45
STS +12,5 różnych
Kurs 2:80
Jak widać w tabeli Real będzie chciał ugrać punkty a Alaves bronić się przed spadkiem , myślę że gra będzie bardzo szybka - dużo ślepych lotów piłki, Bale jak i Benzema mają już swój wiek a w Alaves dużo młodych zawodników którzy zechcą się pokazać w Madrycie, będą ostro bronić swojej bramki , myślę że Realowi nie będzie wcale łatwo wbić cokolwiek
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Real Madryt : Deportivo Alaves 20:45
STS +12,5 różnych
Kurs 2:80
Jak widać w tabeli Real będzie chciał ugrać punkty a Alaves bronić się przed spadkiem , myślę że gra będzie bardzo szybka - dużo ślepych lotów piłki, Bale jak i Benzema mają już swój wiek a w Alaves dużo młodych zawodników którzy zechcą się pokazać w Madrycie, będą ostro bronić swojej bramki , myślę że Realowi nie będzie wcale łatwo wbić cokolwiek
Przed napisaniem takich głupot zerknąłbyś w tabelę i zobaczył że Alaves jest 6
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Real Madryt - Alaves
20:45
Typ: Benzema strzeli
Kurs: 1,9 sts

Analiza:
Kto oglądał ostatnie spotkania Realu ten widział w jakiej formie obecnie jest Karim. Najskuteczniejszy zawodnik Królewskich dużo biega, pokazuje się do gry, stwarza ciągle zagrożenie. W pucharze z Gironą strzelił szybko dwie bramki i ustawił mecz, wcześniej dwie bramki z Espanyolem i bramka w pierwszym meczu z Gironą. Dobrze wygląda współpraca z Vinim, ale też w końcu widać większą pewność w zespole. Praktycznie każdy atak przechodzi przez francuza, więc sytuacji nie zabraknie. Sytuacja w lidze nie ma tu większego znaczenia, trzeba wygrywać wszystko co będzie, a zwłaszcza takie mecze u siebie. Alaves zalicza najgorsze chwile w obecnym sezonie, więc zwycięstwo to konieczność. Liczę, że Karim jeszcze nie powiedział ostatniego słowa i dorzuci kolejną bramkę. Powodzenia!
Skład
Real Madryt: Courtois; Odriozola, Nacho, Ramos, Reguilón; Modrić, Casemiro, Ceballos; Bale, Benzema, Vinícius.
Ławka: Navas, Javi Sánchez, Marcelo, Llorente, Isco, Asensio i Mariano.
ps. bale i benzema mają już swój wiek? wtf? skoro mają już 30 lat, to więcej rożnych nabiją? :drunk:

✅✅✅ 30 minut tym razem Karim potrzebował :cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
Rayo Vallecano - Leganes; 1:2
Zwycięstwo Rayo Vallecano | Rayo Vallecano to win
2.75 | s t s (hit dnia)

⛔⛔⛔
Z samego rana było jeszcze płacone 2.80. Liczę dzisiaj na Rayo. Mecz o wyjście z grupy spadkowiczów - &#39;o sześć punktów&#39;. Rayo jest 18te, Leganes - 17te. Myślę, że jeżeli Rayo marzy o pozostaniu w Primera Division, takie mecze powinni wygrywać. W ostatniej kolejce ekipa Los Vallecanos pokonali Deportivo Alaves (i to na Estadio de Mendizorroza), aspirujące do gry w pucharach i są niepokonani w ostatnich 5ciu meczach PL (odnieśli 4 zwycięstwa). W ekipie Gości prawdopodobnie nie zagrają: Guido Carrillo (najlepszy strzelec), Ruben Perez i Ezequiel Munoz. W Rayo nie zagrają - Gorka Elustondo, Santi Comersana (zawieszenie) i Bebe (zawieszenie).
Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom