>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. kolejka LOTTO Ekstraklasy (15.02-07.12.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W ForBET!!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Wracamy po przerwie z najlepszą ligą świata ???? . Transfery zamknięte, drużyny przygotowane (teoretycznie) nic tylko grać, pierwsz kolejka po przerwie to ciekawe spotkanie w Gdańsku i mecz Lechii z Wisłą z Krakowa. Ciekawie też będzie w Płocku, gdzie zobaczymy jak przerwa wpłyneła na Górnika oraz spotkanie Lubinie, gdzie Zagłębie podejmie Legię.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
psychol32 422K

psychol32

Użytkownik
W Polsce okienko do końca lutego otwarte.
Czy u któregoś buka można pograć na to czy drużyna awansuje do pierwszej ósemki z opcją NIE. Z chęcią pograłbym taki zakład na Górnika. Kurs pewnie zacny. Zabrzanie cała jesień robili wynik ponad stan i tylko przerwa w rozgrywkach uratowała ich od zjazdu w dół tabeli. Uważam że nie mają szans zagrać tak dobrej drugiej rundy a przewaga 6 punktów nad dziewiątą Wisłą Płock jest jak najbardziej do zaprzepaszczenia.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
W Polsce okienko do końca lutego otwarte.
Czy u któregoś buka można pograć na to czy drużyna awansuje do pierwszej ósemki z opcją NIE. Z chęcią pograłbym taki zakład na Górnika. Kurs pewnie zacny. Zabrzanie cała jesień robili wynik ponad stan i tylko przerwa w rozgrywkach uratowała ich od zjazdu w dół tabeli. Uważam że nie mają szans zagrać tak dobrej drugiej rundy a przewaga 6 punktów nad dziewiątą Wisłą Płock jest jak najbardziej do zaprzepaszczenia.
A ja pograłbym z opcją TAK na Pogoń za drobne..;)
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
GKS Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
typ 1 kurs 3.30
Bukmacher Fortuna
Zacznę od mojego klubu Piasta Gliwice. Oglądałem wszystkie mecze sparingowe transmitowane przez PIAST TV. Drużyna bardzo dobrze się prezentuję. Ostatnio patrząc na mecze sparingowe bezbramkowy remis z CSKA Moskwa ,również remis z Karwina. Zwycięstwo z GKS Jastrzębie po bramkach Zivec i Papadopulosa. Ostatnie spotkania w Ekstraklasie Piast zremisował na trudnym terenie w Kielcach. Porażka u siebie z Warszawską Legią różnicą jednej bramki. Remis z Śląskiem,Lechem oraz Pogonią. Gliwiczanie zajmują piętnaste miejsce i są aktualnie na spadkowej pozycji ,ale jak wiemy jest jeszcze bardzo dużo meczy więc myślę że są realne miejsce na chociażby 1-8 chociaż będzie bardzo ciężko ponieważ różnica jest jedenastopunktowa ,ale jestem pewien ,że zostaniemy na kolejny rok w Ekstraklasie. Jeśli się nie uda dojść do 1-8 na pewno zajmiemy spokojne miejsce zapawniające grę w przyszłym roku w Ekstraklasie. Piast zakupił dwóch zawodników z Mistrza Polski m.in. Jodłowca oraz Czerwiński. Dużym wzmocnieniem jest Mateusz Szczepaniak oraz Hateley. Konkurencja spora jest dla Jakuba Szmatuły ,ponieważ doszło dwóch bramkarzy Plach oraz Karol Dybowski. Odeszli do innych klubów m.in. bardzo wartościowy piłkarz dla Piast Hebert,Rusov,Vranjes oraz Barisić. Piast ma skład na miarę Europejskich Pucharów:
Bramkarze :
-Szmatuła
-Dybowski
-Plach
Obrońcy:
-Czerwiński
-Pietrowski
-Konczkowski
-Rugasevic
-Sedlar
-Korun
-Tymiński
Pomocnicy:
-Gojko
-Hateley
-Jagiełło
-Zivec
-Vassiljev
-Dziczek
Valencia
-Mak
-Badia
-Jodłowiec
-Bukata
-Budzik
Napastnicy:
-Angielski
-Jankowski
-Krakowczyk
-Papadopulos
-Szczepaniak

Jak wiecie na boisku może grać jedenastu zawodników. Tutaj na pewno trener Fornalik będzie rotował składem ,ponieważ ma tak świetnych piłkarzy ,że na pewno ciężko będzie mu wybrać skład na pierwszy mecz przy Okrzei z Jagiellonia Białystok.
Jeśli chodzi o Jagiellonię tutaj już wszystkich meczy sparingowych nie oglądałem. Śledziłem jednak wyniki poszczególnych drużyn m.in. z Ekstraklasy. Jagiellonia przegrała mecz w Ekstraklasie ostatnio z Śląskiem różnicą jednej bramki. Zwycięstwo z Koroną różnicą czterech bramek. Zwycięstwo w Nowym Sączu różnicą jednej bramki. Zwycięstwo u siebie z ostatnim jak na razie zespołem Pogonią Szczecin różnicą jednej bramki. Porażka z Zabrzu różnicą dwóch bramek. Transfery Jagielloni : m.in. Bezjak,Bedvarsson,Lazarevic oraz znanych kibicom z Ekstraklasy Jakub Wójcicki występujący ostatnio w Cracovii. Odeszło trzech wartościowych dla Jagielloni zawodników m.in. Tomasik,Gordon i Cernych. Odeszli również do innego klubu Dymtro Chomczenowśkyj oraz Węglarz. Myślę że Piast zacznie w poniedziałek od zwycięstwa i zacznie pokazywać taką piłkę jaką pokazywał chociażby na sparingach. Wszystkie sparingi rozegrane przez Gliwiczan były bez porażki więc jest to bardzo duży optymizm. Piaście My Wierzymy !!!
 
tasin81 0

tasin81

Użytkownik
Lechia Gdańsk- Wisła Krakow typ 2
Kurs 3.2 STS
Wracamy po przerwie trwającej niecałe dwa miesiące i zaczynam ryzykownie.
Nie od dzis wiadomo o problemach Lechii, problemy z wyplatami na czas a ostatnio sprawy licencyjne nie pomogą w dobrej atmosferze wokół klubu i gry zespołu, miejsce zajmowane przez Lechię mozna uznać adekwatne do ostatnich wydarzeń.
Rywal Gdańszczan ma już za sobą najtrudniejszy okres w tej dekadzie, Biala Gwiazda kontraktuje coraz bardziej uznanych pilkarzy, klub wzmocnił reprezentant Słowenii Matej Palcic i uczestnik Ligi Mistrzów z Hapoelem Nikola Mitrovic, warto wspomniec że ten drugi juz zdazyl sie popisac cudownym trafieniem w sparingowym meczu z węgierskim Videotonem.
Za największe wzmocnienie w Wiśle trzeba jednak uznac postac trenera Joana Carillo, nowy trener białej gwiazdy ma za sobą duże sukcesy a także prace w wielu znakomitych i uznanych klubach.
Zdobył między innymi mistrzostwo Węgier.
Wydaje się zatem że gra Wisły powinna być lepsza niż na jesieni, w przypadku Lechii wszystko może zależeć od działań zarządu w tym oczywiście gra drużyny.
Dlatego w tym meczu wstawiam wygraną Wisły po dobrym kursie.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Wisła Płock - Górnik Zabrze

Tym meczem zaczynamy ligowe granie w 2018 roku. I dla mnie od razu petarda, żeby trochę zarobić. Buki wystawiły na pierwszą kolejkę bardzo asekuracyjne kursy i bardzo się z tego cieszę.
Zacznijmy od Górnika. Za kartki będą pauzowali Suarez i Wieteska, czyli dwóch podstawowych środkowych obrońców, w dodatku Koj, poidstawowy obrońca także nie zagra z powodu kontuzji. Obrona prawdopodobnie będzie wyglądała Gryszkiewicz - Bochniewicz - Karwot - Wolniewicz. W dodatku nie wiadomo co z występem Matuszka i Kurzawy.
Defensywa w Górniku wygląda tragicznie, a patrząc na to jak ofensywną ekipą na jesień była Wisła Płock - źle to wróży dla Zabrzan.
Płock natomiast właśnie dobrą ofensywą często maskował błędy w defensywie. Pewnie wyjdzie dwójką Dźwigała - Łasicki/Uryga. Umówmy się, nie są to obrońcy, których wymienialibyśmy w gronie najlepszych środkowych obrońców Ekstraklasy. Stąd też myślę, że Górnikowi uda się także coś wcisnąć i idę grubo w bramki w tym meczu.

Over 2,5 - TAK @1.8
Over 3,5 - TAK @2.99


Zagłebie - Legia

Zacznę od gości. Legia według mnie transferami zimowymi ani się nie wzmocniła, ani znacząco osłabiła. Kurs na Legię jest dość wysoki, myślę że jest to spowodowane sparingami, w których wyglądała rzeczywiście słabo, ale ja bym tego nie odbierał za jakiś wyznacznik.
Bardziej skupię się na Zagłębiu. Zagłębie już pod rządami Lewandowskiego wykręciło fajną końcówkę sezonu, w 4 ostatnich meczach zdobyło 8 punktów. Natomiast trzeba zauważyć, że w tych meczach zdobyło 9 bramek, z czego 7 strzelił Świerczok, którego jak wiemy w klubie już nie ma. Często właśnie on w pojedynkę wyciągał ten zespół i powodował, że jednak robili wynik ponad stan. Teraz mamy okazję zweryfikować, jak i czy w ogóle Lewandowski ma pomysł na ten zespół, jak wpasuje w swoją taktykę Filipa Starzyńskiego. W dodatku osłabienie brakiem Jacha, nie jest może tak znaczące jak Świerczoka, ale zawsze to był podstawowy zawodnik i trzeba go zastąpić.
Czy Lewandowski to ogarnie? Moim zdaniem nie i Zagłębie będzie czekać walka o pierwszą ósemkę do samego końca. Nie sądzę, by z takim potencjałem ludzkim byli w stanie zabrać punkty Legii, i po takim kursie próbuję Legie.

Legia wygra @2.4
Legia wygra i -3,5 gola @3.1

Do tego dwa krótkie typy
Cracovia - Śląsk - Cracovia wygra @2.1
Craxa zimę przepracowała z Probierzem i moim zdaniem to zacznie w końcu funkcjonować. W tym typie upewniło mnie głównie to co pisał Robson w dyskusjach i pomyślałem, że warto już w tym meczu spróbować przeciwko Śląskowi.
Piast - Jagiellonia Under 2,5 @1.82
Widać, że Fornalik zaczyna budować drużynę od tyłu i dla nich Czerwiński to jest bardzo dobre wzmocnienie wraz z Jodłowcem. To powinno finalnie wpłynąć na to, że Piast nie będzie już tyle tracił bramek. Z drugiej strony w Jadze Cernych odszedł i teraz to nie ma tam pół napastnika. Myślę, że w tym meczu taki under spadnie na spokojnie.

WSZYSTKIE KURSY Z EFORTUNA
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze
BTS @ 1.68
over 2.5 gola @ 1.89
buk: BaH


W końcu wracamy z naszą ekstraklasą. W tej kolejce raczej skupie się na bramkach niż na podawaniu zwycięzców spotkań. Przejdźmy do samego typu. Zdecydowałem się na BTS ponieważ Górnik do Płocka przyjeżdża dość mocno osłabiony. Brosz nie może skorzystać z usług Wieteski i Suareza, obaj pauzują za kartki, a także kontuzjowanego Koja. W tej sytuacji na boisko wybiegnie kilku debiutantów. Jednym z nich ma być Paweł Bochniewicz. Być może szansę dostanie też ledwie 18-letni Adrian Gryszkiewicz, który rozgrywał dobre spotkania w sparingach. Gości w ataku przystąpią z kolejną zmianą. Obok Angulo zobaczymy prawdopodobnie Urynowicza, który rozstrzelał się nam podczas zgrupowań. Nie wiadomo jednak co z Matuszkiem i Kurzawą, którzy narzekają na drobne urazy. Co do gospodarzy to w obecnym sezonie mieli swoje przebłyski szczególnie przed przerwą zimową, gdzie widać było, że zespół Brzęczka złapał właściwy rytm i pokonał min. Wisłę Kraków, Legię czy Arkę. Płocczanie to dalej nieobliczalna drużyna, która pokazała jesienią, że potrafi się postawić każdemu. W spotkaniach sparingowych swoja moc odpalił Kante. Ciekaw jestem czy tak regularnie będzie strzelał teraz w lidze?. Co do absencji u gospodarzy to nie zagra na pewno Kamil Sylwestrzak (wystawiony na listę transferową), i to by było na tyle. Gospodarze będą się chcieli zrehabilitować za porażkę 4:0 w Zabrzu, gdzie zagrali katastrofalnie. Dużo osób zadaje sobie pytanie na czy Zabrzanie utrzymają tempo z jesienni i dalej będą się bić o czołówkę tabeli. Trochę odpowiedzi poznamy jutro o 18:00.
bez analizy
20:30 Zagłębie - Legia
BTS @ 1.82
buk: BaH
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 693

generalkaman

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Typ: Wisła
Kurs: 3.50
Bukmacher: Fortuna
Pierwsza w nowym roku kalendarzowym kolejka LOTTO Ekstraklasy. W ostatnim sobotnim spotkaniu do rywalizacji staną Lechia Gdańsk oraz Wisła Kraków a moim typem na to spotkanie jest wygrana gości. Po pierwsze Wisła spokojnie przepracowała zimę bez żadnych rewolucji. Oczywiście przyszedł nowy trener ale był on z zespołem od początku przygotowań. Nie odszedł z drużyny żaden znaczący zawodnik a co więcej doszło dwóch - mianowicie Mitrović oraz Palcić. Okres przygotowawczy został solidnie przepracowany, drużyna miała zmienić styl gry i zacząć więcej operować piłką. Z każdym kolejnym sparingiem gra Białej Gwiazdy wyglądała lepiej i widać było, że myśl trenera jest wdrażana w życie. Jak dla mnie kurs 3.5 jest za wysoki na to zdarzenia. Wokół Lechii nie ma dobrej atmosfery. Dość komiczna sytuacja z niedanym obozem w Niemczech, nie wiadoma sytuacja z Wolskim, trener który nie wydaje się najlepszym wyborem. Stadion w Gdańsku nie jest już twierdzą. W tym sezonie gospodarze zanotowali na nim bilans 3-3-4 w tym bardzo dotkliwą porażkę 0-5 z Koroną Kielce. Lechia przez ostatnich kilka sezonów próbowała awansować do europejskich pucharów, nie udało im się to i wydaje się, że pewna formuła działań się wypaliła i teraz zespół będzie powoli opadał w dół. Wisła natomiast wyszła z największego kryzysu, Pani Prezes wspomina o nowym inwestorze, piłkarze nie są sprzedawani aby ratować budżet, zatrudniono nowego trenera który ma robić wyniki. W moim mniemaniu warto zaryzykować wygraną Wisły po takim kursie.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna , Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa
Kurs 2,40 ✅✅
Buk fortuna

Dla mnie faworyt tej potyczki jest tylko jeden: Legia Warszawa. Gospodarze stracili w przerwie zimowej dwóch kluczowych graczy, najlepszego strzelca zespołu Jakuba Świerczoka (17 bramek) który odszedł do Ludogorca Razgrad oraz Jarosława Jacha ten z kolei zasilił Crystal Palace. Bez tych dwóch zawodników moim zdaniem Lubinianie stracili wiele na wartości. Swierczok strzelił ponad połowę goli których to podopieczni Mariusza Lewandowskiego zaaplikowali rywalom zaś Jach dzięki występom w Lubinie zadebiutował w reprezentacji w listopadowym meczu z Urugwajem. Niby następcami w ataku mają być dwaj Czesi, Martin Nespor który to grał już kiedyś w Ekstraklasie w barwach Piasta i zaliczył 11 trafień oraz 31-letni Jakub Mares ze Slovanu Bratyslawa, na jesieni zdobył dla swego klubu 12 goli, ale czy tak będzie już w pierwszym spotkaniu ? Ja wątpię. Do tego ostatnie dwie potyczki na obiekcie przy Marii Skłodowskiej Curie to zwycięstwa Legii. O transferach gości wiadomo prawie wszystko. Największym wzmocnieniem według mediów jest Eduardo który ma za sobą szereg występów w silnych ligach oraz europejskich pucharach. Dla mnie największym wzmocnieniem jest powrót Miro Radovica do zdrowia i do gry. Jeśli by nawet nie wyszedł od pierwszej minuty w meczu z Zagłębiem to i tak jego sama obecność może wpłynąć na postawę drużyny. Na konferencji trener Jozak zapowiedział że Radovic zagra i że zespół wystąpi w ustawieniu 4-3-3. Jeśli tak miało by być to defensywa Lubinian może być w poważnych opałach (bez Jacha).
 
psychol32 422K

psychol32

Użytkownik
GKS Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
typ 1 kurs 3.30
Bukmacher Fortuna
Myślę że Piast zacznie w poniedziałek od zwycięstwa i zacznie pokazywać taką piłkę jaką pokazywał chociażby na sparingach. Wszystkie sparingi rozegrane przez Gliwiczan były bez porażki więc jest to bardzo duży optymizm. Piaście My Wierzymy !!!
Ja wychodzę z założenia że nie powinno podawać się typów na drużyny którym kibicujemy. Już jeden pewny swego tutaj był Koroniarz a skończyło się 5:1 ie po jego myśli
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Z drugiej strony w Jadze Cernych odszedł i teraz to nie ma tam pół napastnika.
o_O
Ja wychodzę z założenia że nie powinno podawać się typów na drużyny którym kibicujemy. Już jeden pewny swego tutaj był Koroniarz a skończyło się 5:1 ie po jego myśli
A tam jest fajnie. ????
Podobno czasem na Piaście jest lepsza atmosfera niż na takim przykładowym San Lorenzo w Arg. Podobno ja nie wiem, ale spójrzcie sami:

Jest moc. Jaga przegra to już w szatni.
To jest tak przekoloryzowana &quot;analiza&quot; pod swój zespół, że aż minę wykrzywia. Można byłoby zacytować sto zdań, ale nie chcę mi się jechać z chłopakiem zakochanym w swój zespół. Chociaż &quot;Piast na miarę europejskiej pucharów&quot; to już jest konkret.
Piast wygra mecz bo jestem z Gliwic, Polska wygra MŚ bo jestem Polakiem itd. Szanujmy się.
2 typy mam na pierwszą kolejkę, ale rozwinę się z nimi dopiero jutro.
PS. Bądźcie poważni, bo jak się czyta niektóre zdania przekonujące o super jakości i atutach zespołu A i totalnej nieudolności zespołu B to się odechciewa wszystkiego. Wisła miała super przygotowania, Wisła ma super formę i jest w super nastrojach z kolei Piast celuje w Mistrzostwo Polski vs Lechia idzie na spadek, nic ich nie uratuje, a Jagiellonia jedzie do Gliwic by cudem wyrwać 1 punkt nie mając w swojej kadrze napastnika..Na razie tak to wygląda mniej więcej.
Małe info:
Grzegorz Kuświk, Mateusz Matras i Michał Nalepa zostali usunięci przez Lechię Gdańsk z listy zgłoszeń do rozgrywek Ekstraklasy.

Radzę nie napalać się na Wisłę w Gdańsku. Totalnie chybiony typ a grając III drogowo to już w ogóle hit.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Radzę nie napalać się na Wisłę w Gdańsku. Totalnie chybiony typ a grając III drogowo to już w ogóle hit.
W tym meczu to naprawdę może wydarzyć się wszystko, ale zgadzam się, że mimo wysokiego kursu, to nie ma się co napalać na zwycięstwo Wisły, gra jej się zawsze w Gdańsku ciężko, na ostatnich 5 meczów tam nie wygrała żadnego, a przegrała trzykrotnie. I oczywiście można mówić, że historia musi się zmienić i w ogóle (dla mnie jako kibica Wisły akurat by było dobrze ???? ), ale jednak każdy zespół ma taki teren, gdzie gra się ciężko. Pod koniec roku w Ligue 1 też był mecz Bodeaux - Marsylia i dużo ludzi napalało się na Marsylię, że wreszcie się przełamią, bo nie wygrali tam od ponad 30 lat, a gospodarze szybko strzelili bramkę i pod koniec meczu Marsylia wyrównała, ale po raz kolejny meczu nie wygrała. W Gdańsku spodziewam się bardziej bramek z obu stron.
Jutro myślę, że over 2,5 będzie spokojnie pokryty w Płocku, przy eksperymentalnej obronie Górnika o bramki Wisły jestem spokojny, a Górnik z przodu też swoje powinien dołożyć. Niektórzy pisali, że Górnik się kończy, że nawet mogą wypaść do dolnej ósemki (ktoś pytał, czy jest u któregoś bukmachera taki zakład). Moim zdaniem wyniki przed przerwą były spowodowane zmęczeniem materiału i teraz znowu będą ładnie punktować. Kwestia tylko, czy znów starczy sił na najważniejsze mecze w dodatkowej fazie po podziale na grupy.
W meczu Zagłębia z Legią widzi mi się słaby, rwany mecz i jakieś 0:0, 1:1. Jozak albo szykuje sobie wymówki na najbliższe mecze albo trzeźwo ocenia sytuację mówiąc, że Legia w optymalnej formie będzie dopiero za miesiąc. Zagłębie sporo traci bez Świerczoka, co prawda kupili innego Jakuba - Maresa - ale niekoniecznie musi od razu odpalić.
Dla mnie i tak najlepszym zdecydowanie typem na tę kolejkę jest zwycięstwo Pogoni Szczecin. Grupy mistrzowskiej już nie zrobią i pierwszy raz będą grać w dolnej części tabeli, ale z taką kadrą i trenerem ogarniętym utrzymają się bez większych problemów. Pierwszy krok w tym kierunku zrobią już w sobotnie popołudnie. Więcej może napiszę już bliżej meczu ;)
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Termalica Bruk Bet Nieciecza - Korona Kielce under 2,5 @1,9 STS
Pierwsza kolejka po przerwie może być badawcza. Obie drużyny w ostatnich kolejkach rundy jesiennej traciły dużo goli stąd zapewne w przygotowaniach zwracali uwagę w dużej mierze na grę defensywną. Transfery również podążały w dużej mierze w tym kierunku. Korona wzięła Malarczyka jako wzmocnienie środka obrony. Nieciecza z kolei byłego gracza Korony - Grzelaka, Mateia i Toivio - wszyscy do obrony. Ostatni generalny sparing Korony przed ligą zakończony skromnym 1-0 z Podbeskidziem po bramce ze stałego fragmentu. W defensywie solidnie, ofensywa mocno nieskuteczna w tym meczu. Nieciecza z kolei w trzech ostatnich poważnych sparingach nawet bez gola. Ogólnie mają kłopoty z napastnikiem, bo grający regularnie Śpiączka tylko jeden gol w tym sezonie, a wzmocnień w tej formacji brak. Po drugiej stronie zobaczymy pewnie Kaczarawe, który z czterema trafieniami też szału nie robi. Korona na wyjazdach sporo remisuje i wygrała tylko raz więc raczej się nie otworzą. NIe widzię też gospodarzy w roli prowadzących grę, więc może to skutkować nudnym widowiskiem i długo utrzymującym się 0-0, które zwiększa szanse na under. Po takim kursie wydaje się, że warto.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Wisła Płock - Górnik Zabrze 1 dnb 1,81 fortuna✅ i Wisła over 1,5 gola 2,23✅ Unibet

W Zabrzu praktycznie rozsypana cala defensywa plus duze znaki zapytania co do występu człowieka który kieruje ich gra czyli Kurzawy chyba mozna go śmiało nazwać królem asyst - brak dwóch kluczowych ogniw w postaci-Za kartki będą pauzowali Suarez i Wieteska, czyli dwóch podstawowych środkowych obrońców, w dodatku Koj, także nie zagra z powodu kontuzji. Wszyscy wymienieni gracze bardzo duzo dają w ataku przy stałych fragmentach gry dobrze graja głową co nie raz juz pokazywali.Obrona prawdopodobnie będzie wyglądała Gryszkiewicz - Bochniewicz - Karwot - Wolniewicz jak wiadomo nazwiska nie graja ale ...szalu nie ma Płock mocny- solidny u siebie grali ofensywnie strzelali sporo bramek a wiec tutaj faworyt jest dość wyraźny bo bardzo ciekawych kursach. Wisła moze w defensywie jakoś nie imponuje bo zdarzały im sie proste błędy czy to Kiełpin dawał ciała ale przy tych absencjach znakach zapytanie to 1 dnb napewno do grania
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok Zakład bez remisu Piast Gliwice 2.16 Unibet
Bardzo fajny kurs na ta opcje.Piastunki sie wzmocniły- dobrze to wygląda na papierze sparingi tez całkiem solidne przyszło kilku zawodników w tym byłych Legionistów myślę ze i Czerwiński a Jodłowiec na pewno powinni byc dużym wzmocnieniem Obaj doświadczeni mysle dobre miejsce na odbudowanie sie...Jaga bez Cernycha za to z ciekawym obrońca jakim powinien byc Bedvarsson. Obie drużyny lubią grac piłka tylko czy pogoda murawa na to pozwolą. Sporo czerwonych kartek miedzy tymi ekipami pada....

Arka Gdynia - Lech Poznań Liczba Goli Poniżej 2.5 1.70 Unibet Taki mecz na remis Arka mocna u siebie potrafi walczyć- Lech teoretyczny faworyt ale nie raz dwa zawodził zresztą ostatnie 3 mecze wyjazdowe to 0-0 - żaden wynik tutaj nie będzie zeskoczeniem.Mecz przyjaźni ale na boisku walki nie zabraknie. Arka jedna z lepszych ekip pod względem fizycznym w naszej lidze według mnie dobrze taktycznie pookładana ekipa.Kolejorz znowu z kilkoma ciekawych transferami na papierze bo czy one wypale do wiemy sie podczas grania -nowy napastnik Elvir Koljić ma byc kolejnym super napastnikiem albo przynajmniej skutecznie zastąpić Robaka po którym bardzo tęsknią w Poznaniu.
Pogoń Szczecin- Sandecja Nowy Sącz 1 1,7 Unibet
Bardzo ważny mecz dla portowców w kontekście utrzymania sie- Pogoń pilkarsko nie wyglądała źle końcówka rundy po okiem nowego trenera całkiem udana, teraz okres przygotowawczy powinien pracować na korzyść tej drużyny. Ja mam osobiście po grana pogoń ze spadnie ale tutaj rywal jak najbardziej w zasięgu także kandydat do spadku.Statystycznie Sandecja bardzo dobrze gra z pogonią z 6 ostatnich meczy wygrała 4 ale...

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków BTS 1,7 forBET
oj tutaj jest ciekawie w Wiśle nowy trener przyszli kolejni stranieri Mitrović oraz Palcić. Najstarsi górale chyba nie pamiętają kiedy biała gwiazda wygrała w gdańsku... hm najpewniejsza opcja to chyba gra na bramki. W Gdańsku totalny bałagan zeby nie powiedzieć burdel Grzegorz Kuświk, Mateusz Matras i Michał Nalepa nie zgłoszeni do rozgrywek Ekstraklasy.Nie wiadomo co z Wolskim...z wielkich ambicji moze w tym roku zrobić sie heroiczna walka o 8 dająca spokój. Tutaj to moze lepiej rzucić moneta :p Na ostatnim treningu Basha Albańczyk (był przymierzany do gry w podstawowym składzie przeciwko Lechii) dostaje kontuzji.Lechia to bracia Paixio w Krakowie prawdziwy zaciąg zagranicznych grajków na czele z Crlitosem który potrafi strzelać bramki.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Wstęp do rundy wiosennej:
- Jesteśmy zadowoleni z przygotowań do rundy wiosennej i myślę, że dobrze rozpoczniemy te rozgrywki – takie słowa lub podobne można usłyszeć od polskich trenerów. Po przygotowaniach w Turcji, Hiszpanii czy innych ciepłych krajach przychodzi czas weryfikacji. Być może ktoś napisze, że początek rundy i warto się wstrzymać ze stawianiem na poszczególne mecze. Ja wychodzę z założenia, że to jest dobry moment, aby znaleźć fajne kursy i zarobić trochę kasy.

Wisła Płock – Górnik Zabrze
Typ:
Wisła Płock/ - 3,5 bramki w meczu ⛔ 4:2
Kurs: 3.35 (fortuna)
Przed sezonem prezes Wisły Płock w jednym z wywiadów powiedział, że celem na ten sezon jest pozostanie w elicie. Cóż, nie wiem czy się spodziewał tak udanej rundy, obecnie strata 1 pkt do 8 miejsca jest tak mała, że nie ma pewnie zbędnej presji jak w zespołach z ostatnich miejsc tabeli. Chyba największym wzmocnieniem zespołu został nowy bramkarz prosto z ligi fińskiej Thomas Dahne. Gdyby tak trochę poczytać o przygotowaniach Wisły w Cetniewie oraz w na obozie na Cyprze można wywnioskować, że to właśnie 24-latek jest wygranym tych obozów. Kolejnym wzmocnieniem jest Oskar Zawada. W przerwie odszedł Mateusz Piątkowski (2br/13m) do Miedzi Legnica. Ogólnie Wisła rozegrała 5 sparingów i jakoś nie przywiązuje do nich wagi, bo na różnych obciążeniach treningowych byli zawodnicy. Próbą generalną był mecz ostatni przeciwko Arce, w którym padł wynik 2:2. Kante myślę że to drugi zawodnik, który miał udany obóz z 4 bramkami na koncie. Kto by się spodziewał, że kiedyś w Górniku grał piach a ostatnimi czasy ma dobry okres. Do meczu z Górnikiem trener Brzęczek będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, nikt nie pauzuje za kartki więc skład może wyglądać następująco:
Dahne – Stefańczyk, Łasicki, Dźwigała, Reca – Michalak, Stilić, Furman, Merba, Szymański – Kante
W poprzednim sezonie wszyscy pamiętamy mecz w Zabrzu. Wynik 4:0 bo słabej grze obrony oraz bramkarza musiał boleć i pewnie piłkarze z Płocka będą rządni rewanżu. Ogólnie Wisła u siebie ma bilans 5-1-4 i tylko 16 punktów. Na ich szczęście wyjazdy są ich mocną stroną i dlatego są blisko pierwszej ósemki.
Machina pod nazwą Górnik Zabrze stoi przed wielką szansę na dobry wynik po 30 kolejkach. Zakładając teoretycznie że im się uda dostać to później bez większego ciśnienia będą mogli zawalczyć o podium z takimi firmami jak Legia czy Lech. Jest mnóstwo aspektów, które mogą mieć wpływ na rundę wiosenną. Pierwszą z nich jest to, że nikt nie odszedł. Wszystkie najważniejsze ogniwa pozostały na miejscu i jest z czego się cieszyć. Bardzo podobała mi się postawa Górnika na jesień, trener Brosz przed sezonem mówił wprost, że będzie stawiał na młodzież i futbol ofensywny miły dla oka. Do składu dołączył na zasadzie wypożyczenia Paweł Bochniewicz, który był wielokrotnie oferowany różnym klubom z ekstraklasy jednak nikt w przeszłości nie chciał tego zawodnika. Daniel Smuga to kolejny 21-letni pomocnik, który zasilił zespół Górnika.
Kolejnym aspektem przed meczem jest pauza Wieteski, Suareza oraz kontuzja Michała Koja. To bardzo duża strata patrząc na całkiem udane występy tych zawodników. Pod znakiem zapytania stoi występ Rafała Kurzawy, który większość obozu leczył uraz. Prawdopodobny skład na mecz z Wisłą Płock będzie wyglądał następująco:
Loska/Pawłowski – Wolniewicz, Bochniewicz, Kawrot, Gryszkiewicz – Kądzior, Żurkowski, Ambrosiewicz, Wolsztyński, Urynowicz – Igor Angulo.
Górnik w tym sezonie na wyjazdach grał w kratkę, bilans 4-2-4 dał im 3 pozycję pod względem punktowym w rundzie jesiennej. Co do sparingów drużyny trenera Brosza to można być optymistą. Górnik rozegrał aż 7 spotkań kontrolnych, nawet ostatni mecz na własnym stadionie oglądało 1 600 widzów. Kibice zobaczyli 5 bramek i strzelali je jedynie piłkarze Górnika. Bilans sparingów 3-3-1 jest przyzwoity, ale jak pisałem wcześniej – nie najważniejszy.
Konkluzja: Biorąc pod uwagę fakt, że Wisła Płock nie jest słabym zespołem, walczą o pierwszą 8 jestem w stanie na nich postawić. Górnik z problemami w obronie, ale bardzo mocny w ofensywie. Najważniejsze to dobrze wejść w rundę wiosenną.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
Typ:
Zagłębie wygra co najmniej jedną połowę ⛔ 0:1 i 2:2 (niesamowite)
Kurs: 1,95 (fortuna)
Często się mówi, że zimowe okienko transferowe służy przede wszystkim do drobnych zmian kadrowych, maksymalnie 2-3 transfery uzupełniające skład. W dzisiejszym meczu obu drużyn takie rozwiązania nie przypadły do gustu, oba zespoły straciły swoich najlepszych graczy i oba zespoły kupowały bardzo ciekawych zawodników.
Drużyna Zagłębia swój obóz zorganizowała w miejscowości Belek. Zagrała przy tym mnóstwo spotkań i wydaje się że są już gotowi do piątkowego wieczoru. Cóż, każdy kibic już wie, że Jakub Świerczok strzela już dla innego klubu, z kolei Jach zaczął swoją przygodę z poważną ligą w Londynie. Najbardziej odczuwalny brak bez wątpienia będzie Świerczok. Aby podkreślić jego brak powiem jedną ze statystyk: W 21 kolejek Zagłębie strzeliło 31 bramek – Jakub miał 16 bramek oraz 1 asystę. Daje to 55% udziału Świerczoka w bramkach Zagłębia. Nie wiem czy obok Carlitosa i Wisły był zespół tak uzależniony od jednego zawodnika. Za niego przyszedł Mares, który na Słowacji regularnie strzelał i to może być dobre wzmocnienie przed ligą. Często dało się słyszeć że Zagłębie nie ma bramkarza, Forenc i Polaczek popełniani błędy w meczach i w tym okienku udało się ściągnąć Leciejewskiego.
Konkurencja w bramce jest teraz o poziom wyżej i dzisiaj do składu jest przewidziany żaden z nich – a 22-letni Hładun. Ciekaw jestem na kogo postawi Mariusz Lewandowski (2-2-0). Do tej pory nie przegrał spotkania od 28 listopada, czy to się zmieni już dziś? Czas pokaże.
Nie jestem fanem aż takich rewolucji jakie spotkały Legie Warszawa. Gdybym miał z pamięci powiedzieć kto przyszedł i kto odszedł z klubu to pewnie bym musiał zapisywać nazwiska na kartce aby kogoś nie pominąć. Jak dla mnie odejście Guilherme będzie bardzo odczuwalne. Nie będę już pisał jaki on był znakomity, ile dawał zespołowi bo trener Romeo Jozak już powiedział że Radović po kontuzji da 10x energii do zespołu co Gui. Warto odnotować ściągnięcie do drużyny Eduardo, Antolicia czy Vesovica. Do tego Remy oraz Philipps. To co może zastanawiać to gdzie są transfery młodych, polskich graczy. Oprócz Mikołaja Kwietniewskiego Legia nie kupiła nikogo innego. Z klubu odeszli na zasadzie wypożyczeni bądź transferów definitywnych: Jodłowiec, Czerwiński, Nagy, Moneta, Moulin, Hildeberto, Sadiku, Szumski oraz Jałocha. Spora grupa osób. Cóż, trener Legii zapowiedział nowy system 1-4-3-3. Może próba znalezienia odpowiednich zawodników do takiego systemu, nauczenie ich pewnych automatyzmów i ciężkie treningi przyczyniły się do tak słabych wyników. Jeden wygrany sparing w Hiszpanii, przegrane mecze po tourne na Florydzie oraz mecz, który miał pokazać jaka będzie Legia w przyszłym sezonie 1:5 z Victorią Plzen. Co prawda do składu wrócił Rado po kontuzji ale trener Jozak prawdopodobnie posadzi go na ławce a na Zagłębie wybiegnie taka jedenastka:
Malarz – Hlousek, Pazdan, Dąbrowski, Jędrzejczyk – Remy, Mączyński, Antolić, Hamalainen, Kucharczyk – Niezgoda.
Prawdopodobny skład Zagłębia:
Hładun – Todorovski, Guldan, Kopacz, Balić – Matuszczyk, Kubicki, Jagiełło, Janoszka – Mares, Pawłowski
Konkluzja: W tym meczu należy się spodziewać wszystkiego. Możemy zobaczyć efektowną wygraną Legii, a może efektowną wygraną Zagłębia aż 3 do 0.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Arka Gdynia - Lech Poznań
Godzina 18:00
Nareszcie zaczynamy rundę wiosenną Ekstraklasy. Spośród wielu spotkań wybrałem właśnie ten mecz, który zostanie rozegrany 11 lutego pomiędzy Arka Gdynia a Lechem Poznań.
Wiemy, że to mecz przyjaźni na trybunach i mimo, że boisko to całkiem coś innego nie sądzę, żeby było tu wiele żółtych kartek.
Przede wszystkim jest to pierwsza kolejna rundy wiosennej, więc nie powinniśmy się spodziewać ostrej walki. Tymbadziej, że w meczach pomiędzy tymi drużynami pada stosunkowo mało kartek. Na ostatnie 5 meczów h2h ani razu nie padł over 4,5 żk.
Dodatkowo arbitrem tego meczu będzie 31-letni Bartosz Frankowski, który w ostatniej rundzie jesiennej sędziował 15 meczów i jego średnia żółtych kartek wynosi 3,8. Bez wątpienia polecam ten typ do jakiegoś dubla ewneualnie większego ako ????
Suma żółtych kartek: poniżej 4.5 @1.70 LVBet
✅
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz
10.02.18, godz. 15:30
Typ: Obie strzelą (tak)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Według mnie kurs bardzo wysoki i śmiało można grać. Na czym opieram tę opinie ?
a) Pogoń w poprzedniej rundzie traciła wiele bramek. Bardzo dużo z nich padło już w pierwszych minutach gry
b) Tylko w 5 meczach na 21 rozegranych Pogoń zachowała czyste konto
c) Pogoń i Sandecja to drużyny które walczą o życie i każdy punkt będzie cenny w drodze ku utrzymaniu.
d) Pogoń wygrała wsystkie sparingi w Turcji
e) Pozyskano nowych zawodników ofensywnych, którzy będą chcieli dobrze wejść w sezon - w tym gwiazda w Danii, Morten Rasumussen
f) Duńczyk narzeka na drobny uraz, ale nic to - Pogoń próbowała wariant zakładający gre 3 napastnikami - oprocz Rassmusena do klubu dołączył Adam Buksa oraz skrzydłowy, Dawid Błanik
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Wraca po śnie zimowym nasza rodzima liga, więc nie wypada zagrać coś innego jak, tym bardziej że na Dzień Dobry mamy hit 22 kolejki. Oba zespoły straciły swoich bardzo ważnych zawodników w przerwie zimowej, ale różnią się tym że Legia znalazła godnych następców a dziury jakie zostały w Zagłębiu po Jarku Jachu i przede wszystkim Kubie Świerczoku w najmniejszym stopniu nie zostały załatane. Co prawda Miedziowi ściągnęli Martina Nespora oraz Jakuba Maresa ze Slovana, ale moim zdaniem to nie ten kaliber co Świerczok, a warto w tym miejscu przypomnieć że po objęciu zespołu przez Mariusza Lewandowskiego Zagłębie strzeliło 9 bramek z czego 7 było autorstwa właśnie Świerczoka... Legia mimo sprzedaży tak ważnego zawodnika jak Moulin czy Guilherme oraz wypożyczeniu mniej ważnych dla zespołu Armando Sadiku do Levante czy Tomek Jodłowiec oraz Kuba Czerwiński do Piasta, potrafiła załatać te dziury, ba, Legia poczyniła takie transfery że moim zdaniem sporo się wzmocniła. Przyszli między innymi Eduardo z przeszłością w Szachtarze czy Arsenalu w barwach których grał regularnie w Lidze Mistrzów, Williama Remy&#39;ego z Montpellier, Marko Vesovicia - kapitana Rijeki, Domagoja Antolicia - wieloletnią podporę Dynama Zagrzeb czy młodego, obiecującego Mikołaja Kwietniewskiego z młodzieżowej drużyny Fulham. Do tego chyba najważniejsza wiadomość dla kibiców Wojskowych - Miro Radovic wraca po kontuzji. Romeo Jozak miał w końcu sporo czasu aby popracować z piłkarzami i ze swoich informacji wiem, że ta praca była bardzo efektywna. Trener zmienił ustawienie zespołu na 4:3:3 i podobno momentami wyglądało to znakomicie. Tym bardziej tak ofensywne ustawienie Stołecznych może sprawiać a w zasadzie jestem przekonany że będzie sprawiać ogromne kłopoty osłabionej defensywie Zagłębia. Problemy w defensywie widać u Miedziowych już było w ostatnich meczach sparingowych z jednym z outsiderów Rosyjskiej Ekstraklasy - Anzhy, kiedy to Lubinianie ulegli 0:3, następnie w takim samym stosunku ulegli Macedońskiemu Vardarowi. Moim zdaniem dziś wygra Legia i to Legia będzie do końca sezonu kroczyć po tytuł Mistrza Polski. Ma zdecydowanie najwięcej argumentów pod względem finansowym, administracyjnym, organizacyjnym i przede wszystkim sportowym. Brakowało tylko czasu Jozakowi na ułożenie po swojemu tego zespołu. Teraz gdy udało się wprowadzić swoją wizję na obozach Legia będzie niezwykle mocna. Powodzenia!
Typy:
Legia powyżej 1,5 gola @ 2,30 LVBET ✅✅✅

Legia ha -1.0 @ 3,45 LVBET zwrot
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Niezwykle ciekawe spotkanie w Płocku. Widzę ze znaczna większość użytkowników na podstawie gry jesienią idzie ostro w stronę Górnika, ja jednak był bym tutaj troszkę ostrożniejszy. Przede wszystkim okres przygotowawczy nie był udany dla Zabrzan, ponieważ raz po raz wypadali kolejni zawodnicy przed kontuzję i Marcin Brosz nie miał możliwości odpowiednio sprawdzić zespołu w żadnym sparingu, bo ciągle brakowało jakiegoś ważnego ogniwa. No i większość tych urazów pozostała jeszcze nie wyleczona, bowiem Górnicy podejdą do spotkania w Płocku bez obu swoich środkowych obrońców - Daniego Suareza i Mateusza Wieteski. Dodatkowo niepewni występu a jeżeli wystąpią to pewnie na blokadach - kapitan Szymon Matuszek oraz Rafał Kurzawa. O ile jedną pozycję w środku obrony zajmie sprowadzony z Udinesse Paweł Bochniewicz to druga zostanie obsadzona przez, któregoś z młodzieżowców, najprawdopodobniej przez Karwota lub Gryszkiewicza. Wiem że wyniki sparingów się nie liczą, ale Górnik nie wygrał ani jednej potyczki towarzyskiej, więc trochę te problemy odzwierciedla. Nafciarze wielkich wyników sparingach nie robili, ale potrafili wygrać z czołowym Słowackim zespołem - Nitrą czy zagrać bardzo dobre spotkanie, choć zakończone remisem 2:2 z Arką Gdynia. Nie przekreślam w tym spotkaniu rzecz jasna Górnika, ale nie uważam aby oni byli faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Przy takich brakach w defensywie i tak zestawioną eksperymentalnie tą linią Zabrza myślę że Wisła dzisiaj na pewno strzeli choćby jednego gola. Górnik moim zdaniem w ofensywie nadal jest bardzo mocny, bo i Wolsztyński się pokazywał z dobrej strony i Angula na pewno nie stracił nic ze swoich atutów strzeleckich. Jeżeli Kurzawa i Kądzior zagrają na pełnych obrotach o gola dla Zabrza również będę pewny.
Typy:
Obie strzelą i powyżej 2,5 @ 2,13 LVBET✅✅✅
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Typ: Wisła Płock DNB
Kurs: 1.81
Fortuna
O brakach kadrowych w zespole Gości niema sensu więcej wspominać ponieważ koledzy wyżej już to zrobili niejednokrotnie lecz ja nawet gdyby zespół z Zabrza grał w pełnym składzie i tak poszedłbym w zwycięstwo Wisły Płock. Według mnie ta runda będzie bardzo ciężka dla Górników i tego wysokiego miejsca nie będą wstanie utrzymać, a na koniec zahaczą o pozycje 7-9 przede wszystkim dlatego że w zespół nie został odpowiednio wzmocniony, a rywale nie śpią..Drużyna Brosza zapewne przez wszystkie drużyny została rozszyfrowana i już nie będzie łatwo o taki polot jaki miał to miejsce w zeszłej rundzie. Skład utrzymany co zapewne jest wielkim wyczynem biorąc pod uwagę jak działa klub co nie zmienia faktu że bijąc się o najwyższe cele trzeba jednak pozyskać kogoś wartościowego który pomoże i da jakiś nowy akcent w spotkaniach. Ponieważ to co potrafi Angulo, Kurzawa czy Zurkowski dobrze wiemy.... Każdy kto oglądał mecze Górnika wyjazdowe doskonale sobie zdaje sprawę że prezentują zupełnie inny styl aniżeli u siebie.. Zespół z Płocka u siebie zawsze grożny maja rachunki do wyrównania i wydaje mi się że są wstanie tu bez większych problemów odprawić z kwitkiem zespół Marcina Brosza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom