>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

22. kolejka LOTTO Ekstraklasy (15.02-18.02.2019)

Status
Zamknięty.
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Piast - Lech 1/-3.5
Obie ekipy rozpoczęły tegoroczne ligowe rozgrywki od porażek 1:2 , z tym że Piast przegrał na Cracovii a Lech w domu z Zagłębiem L. Sąsiadują również w tabeli (odp. 6-5 lokata) . Piast ligowe punkty zbiera głównie jako gospodarz , z bilansem 6-3-1 plasuje się w górnych rejonach tabeli pod tym względem. Sądzę że i tym razem będzie chciał sięgnąć po kpl. punktów tym bardziej że Lech raczej w nie najwyższej formie , na co wskazują także mecze kontrolne przed sezonem.
Goście mają wyraźny problem ze zdobywaniem bramek w ostatnim czasie co skrzętnie powinni wykorzystać gospodarze. Jako że grają dosyć solidnie w domu liczę na skromne zwycięstwo typu 1:0 , 2:0.
Jagiellonia - Wisła P. Jaga -hc 1.0

Obie ekipy na dwóch różnych biegunach w tabeli. Jaga 3m - 36 pkt. walcząca nadal o mistrzostwo , Płock 15 m - 20 pkt. z aspiracjami sięgającymi jedynie utrzymania w lidze. Siłą rzeczy faworytem wyraźnym do zwycięstwa w tym meczu są gospodarze. Co prawda Jagiellonia lepiej czuje się o dziwo na wyjazdach na co wskazują punktowe statystyki , lecz pora moim zdaniem odwrócić ten trend i osłodzić nieco życie swoim fanom wiernie przychodzącym na stadion.
Jagiellonia przekonujące zwycięstwo w Legnicy ( 3:0) okupiła niestety stratą Serba Mile Savkovicia który nie zagra do końca sezonu. To niewątpliwie duża strata ale jak twierdzi trener Mamrot jest zadowolony z gry defensywnej zespołu do czego przykładał dużą wagę na obozie przygotowawczym w Turcji. Dobrze także zaprezentowali się debiutujący w drużynie Zoran Arsenic oraz Martin Kostal. Myślę że gospodarze pójdą za ciosem i wygrają pewnie z rywalem.
Zagłębie L. - Miedź L. Zagłębie - hc 1.0

Mecz derbowy a co za tym idzie rządzący się swoimi prawami, ale w tym wypadku nie doszukiwałbym się nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Do takich zaliczyłbym choćby punkt zdobyty przez gości. Powodów kilka. Przede wszystkim Miedź jako beniaminek dryfuje w końcówce tabeli ( 13 m - 21 pkt.) i zapewne do końca będzie walczyć o ligowy byt. Tę trudną sytuację i tak poprawiła końcówka roku kiedy to w Grudniu Miedź zdobyła 8 pkt. a więc więcej jak 1/3 dotychczasowego dorobku. Do tego w 1/8 Pucharu Polski wyeliminowali Śląsk W. na jego terenie ( 1:0). Niestety nadeszła przerwa zimowa i czuję że ekipa z Legnicy wypadła z tego rytmu.
Domowa porażka na inaugurację wiosny 0:3 z Jagiellonią zdaje się to potwierdzać , gospodarze nie ustrzegli się szeregu błędów , w konsekwencji zeszli z boiska pokonani.
Na dodatek pozbyli się dwóch zawodników w skutek kartek ( Bozic - czerwień , Fernandez - żółta) którzy nie będą mogli zagrać w tym prestiżowym spotkaniu.
Po drugiej stronie Zagłębie które po rundzie jesiennej mnie osobiście rozczarowało , ale mające na pewno o wiele większe możliwości i ambicje niż 10- ta obecnie pozycja.
Uważam że pierwsza ósemka to minimum na jakie stać ekipę z Lubina. Zwycięstwo w Poznaniu ( 2:1) w ost. kolejce zdaje sie potwierdzać te możliwości.
Gospodarze dołożą wszelkich starań by wygrać tę potyczkę i w zdecydowany sposób odskoczyć od strefy spadkowej , kosztem rywala zza miedzy. Sądzę że wygrają przekonująco.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Wisła - Śląsk 2 2.6 7/10 efortuna
Kurs już poleciał znacznie bo tu goście z Wrocławia powinni być faworytem .Co tu dużo pisać .Wisła w pierwszym meczu zagrała bardzo słabo ,obrona preferuje się tragicznie ,pomoc praktycznie nie istnieje a napastnika mają mizernego .Nie ma kto strzelac bramek w Wiśle... Przyjezdza ekipa ktora wygrala gladko swoj pierwszy mecz 2:0 ,która ma w swoim składzie kilku graczy którzy mogą strzelić bramkę. Liczę na Śląsk I myślę ze się nie zawiode
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Uważajcie z obstawianiem meczów piątkowych i sobotnich. Ma być żałoba narodowa i nie wiem czy nie odwołają tych meczów.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Legia Warszawa - Cracovia typ Legia Warszawa kurs 1.62 Fortuna
W tym meczu idę w klasykę gram na Legie, która według mnie ma wymierzony cel i chce go Sa Pinto realizować konsekwentnie. Cracovia w lidze ma kapitalną serie i na pewno będą tą serie chcieli utrzymać, ale według mnie zostanie ona na Łazienkowskiej przełamana. Oglądałem ostatni mecz Cracovii z Piastem Gliwice. Poprzednie mecze Cracovii głównie sparingowe to dw aremisy z Vejle oraz Stalą Mielec oraz zwycięstwo z Partizanem. Nie powiem w tym meczu należało im się to zwycięstwo i zasłużenie wygrali chodź wiadomo Piast strzelił pierwszą bramkę jeśli udało by się strzelić drugą mecz mógłby nabrać całkiem innego rytmu. Oglądałem także spotkanie Warszawskiej Legii z Wisłą Płock skromna jednobramkowa wygrana Legii, ale ten mecz był pod dyktando drużyny ze stolicy. Ten mecz mógł się zakończyć wyższym wynikiem bo praktycznie Wisła Płock nie zagroziła przyjezdnym. Lechia teraz jedzie na ciężki mecz do Kielc i to jest ogromna okazja na przybliżenie się do aktualnego lidera dla Legii. Według mnie nie ma co tutaj na siłę szukać jakieś niespodzianki mimo dobrej gry Cracovii w ostatnim czasie ja idę po nie wielkim kursie w gospodarzy. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Faktycznie Jagiellonia✅ i Zagłębie Lubin ✅wyglądają dobrze do grania w tej kolejce. W pierwszych meczach po przerwie wypadły te drużyny bardzo dobrze.
Kurs na Legie jak dla mnie za niski , nie do grania. Cracovia mocna defensywa. Legia w Płocku zagrała nieźle ale Pasy to inny poziom. Probierz odpowiednio ustawi zespół. Śmierdzi mi tu remisem.
W Krakowie Śląsk z dużymi szansami na 3pkt. Maczynski wygląda dobrze w środku pola A to połowa sukcesu. Wisła musi sobie wszystko poukładać od początku a w pierwszym meczu widać było że tu potrzeba czasu.
Korona z Lechia taki typowy mecz na remis jak dla mnie.✅ Korona u siebie mocna. Lechia pierwszy mecz wygrała ale z gry to wcale tak dobrze nie wyglądało.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica typ Zagłębie Lubin kurs 1.80 forBET
Zagłębie znakomicie zaczęło rundę wiosenną wygrywając z jednym z pretendentów do wygrania ligi przynajmniej tak byli Lechici przymierzani. Kursy pomału już widać, że ulegają spadkowi na Zagłębie. Nie ma co się oszukiwać tutaj Zagłębie gra o wejście do pierwszej ósemki natomiast zespół gości walczy o utrzymanie w Ekstraklasie. Miedz jak już kiedyś pisałem dobrze zaczęła sezon od ofensywnej gry i to przynosiło naprawdę jak na beniaminka rozgrywek ciekawe profity. Mimo to zbiegiem czasu ta koncepcja opadała. Zagłębie po zmianie trenera gra w kratkę, ale ostatnie zwycięstwo z Lechem na pewno da duży impuls Lubinianom. Miedz w pierwszym meczu wysoka porażka z Jagiellonia. Zagłębie wciąż liczy na przełamanie się na swoim obiekcie, ponieważ od sześciu meczy nie wygrali w Lubinie spotkania. Według mnie są tutaj dość zdecydowanym faworytem i myślę, że powinni wygrać i dopisać do tabeli kolejne trzy punkty i przybliżyć się do grupy mistrzowskiej. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Piast G. - Lech P typ X2 kurs 1.44 Fortuna

Lech podrażniony ostatnią porażką z Zagłębiem, który do pewnego momentu kontrolował, ale zasłużenie przegrał po golach, które i tak były kwestią czasu patrząc na dogodne 100%-owe sytuacje Zagłębia.
Piast w ostatnim czasie gra bardzo przeciętne spotkania - w ostatnim meczu z Cracovią nie pokazali zupełnie nic konkretnego poza golem, a ich ostatnie 10 spotkań w Ekstraklasie to tylko 2 zwycięstwa.
W oczy rzuca się ilość remisów, których zanotowali 7 w 21 spotkaniach.
Lech po ostatnim potknięciu musi zapunktować w Gliwicach, co przy dyspozycji gospodarzy nie jest wcale niemożliwe, a kurs 1.44 całkiem ciekawy.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Pełna zgoda. Lech nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Już teraz mają stratę bardzo ciężka do odrobienia a za tydzień czeka ich ciężki mecz z Legią. Ewentualna strata punktów w Gliwicach może dla Lecha zamknąć ten sezon zanim jeszcze runda zaczęła się na dobre.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Remis @ 3,80 Totalbet

W Gdańsku Pogoń nie zagrała źle, powiedziałbym nawet, że co najmniej tak samo jak Lechia, ale zespół z Gdańska w 100% wykorzystał, co mógł i ostatecznie wygrał. Górnik w poniedziałek zagrał powyżej oczekiwań, ale to może też za sprawą słabej postawy Wisły. Tak czy inaczej podniesie to morale i pewność siebie w zespole z Zabrza. Tak, więc uważam, że komplet punktów w Szczecinie już po raz ósmy z rzędu nie zostanie. Z drugiej strony nie uważam też, że wszystkie pojadą na Śląsk, zatem remis.
⛔ Przegrany
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
fortuna
W pierwszym spotkaniu 22 kolejki Ekstraklasy podopieczni Kosty Runjaica podejmować będą Górnik Zabrze. W inauguracyjnej kolejce ekipy te kończyły swe mecze w różnych humorach. Gospodarze przegrali z Liderem 1-2 po bramce Kamila Drygasa z rzutu karnego natomiast Górnik po dobrym meczu rozprawił się z Wisłą Kraków 2-0 a dwa trafienia zaliczył pomocnik Mateusz Matras który zasilił zespół zimą. So ekipy z Szczecina w przerwie zimowej trafiło trzech zawodników: Jakub Bartkowski, Santeri Hostikka z Finlandii i Japończyk Jin Izumisawa. Co ciekawe żaden z nich nie zaliczył ani minuty w ubiegłotygodniowym przegranym meczu. Z zespołu odeszli między innymi Sebastian Rudol, Lasza Dwali, Dawid Błanik czy Łukasz Budziłek. Szczecinianie zajmuja obecnie siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 31 oczek. Na swoim obiekcie przegrali zaledwie dwa razy na początku sezonu z Piastem Gliwice i Lechią Gdańsk. Najlepszym strzelcem zespołu jest Adam Buksa z sześcioma golami. Przejdę teraz do ekipy gości. Zajmują oni czternaste miejsce, ostatnia wygrana z Biała Gwiazda pozwoliło im wydostać się ze strefy spadkowej i przeskoczyć Wisłę Płock. Na wyjeździe wygrali ledwie dwa spotkania z Wisła Płock i Miedzią Legnica. O wzmocnieniach już pisałem co nieco przed meczem z Wisłą napomnę tylko że w poniedziałkowym spotkaniu z nowych nabytków zagrało czterech: bramkach Martin Chudy, na prawej obronie Arnarson, w środku pola Gwilia i na defensywnym pomocniku wspomniany już Matras. Najlepszym strzelcem Zabrzan jest Igor Angulo z piętnastoma golami na koncie. Liczę dzisiaj na sporo bramek i dobre widowisko. Ostatnie pięć spotkań tych ekip w lidze to siedem overów.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Korona - Lechia
over 1,5
totolotek @1,40
Po pierwszej kolejce wiosennej kursy się na to spotkanie pozmieniały. Lechia wygrała zgodnie z planem z Pogonią 2-1 mimo przewagi Portowców, a Korona wywiozła 3 punkty z trudnego terenu w Gdyni gdzie nie byli faworytem. Zagrali niezłe spotkanie i ostatecznie wygrali z Arką 2-1.
Dziś spodziewam się wyrównanego meczu. Lekkim faworytem wg bukmacherów jest Korona.
Lechia w tym sezonie to zespół swojego boiska gdzie nie przegrali jeszcze ani razu. Mimo to w mojej opinii przewaga powinna być po stronie zawodników z Trójmiasta, którzy wciąż są na pozycji lidera.
Mimo wszystko idę w bramki, gdyż wytypowanie zwycięzcy tego meczu jest trudne. Dwa gole w meczu to naprawdę niewiele.
Lechia pod wodzą Stokowca spisuje się nieźle. Może gra nie porywa, ale przede wszystkim punktują i nie pozwalają się zbliżyć Legii.
Ja stawiam tutaj na wynik 1-1. Gdyby to Lechia grała u siebie, to na pewno skłaniałbym się ku wygranej gdańszczan, lecz w sytuacji ich delegacji wolę iść w stronę bezpieczniejszą. A kurs 1,40 na podbitkę wygląda fajnie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Pogoń Szczecin :-: Górnik Zabrze
Górnik DNB (w przypadku remisu zwrot) @ 3.85
Górnik z remisem @ 2.20
obie strzelą gola @ 1.73
Unibet

Bukmacherzy coś przeczuwają?, bo kursy chyba nie są adekwatne do tego co obie drużyny zaprezentowały w pierwszej kolejce. Zacznijmy może od gospodarzy. Pogoń w pierwszym spotkaniu przegrała 2:1 z Lechią ale tak naprawdę nie zagrała nic szczególnego w tym spotkaniu, aby zagrać w ich kierunku po kursie @ 1.70. Na pewno wyróżniającą się postacią był Drygas, który starał się być wszędzie by pomóc drużynie. Po kontuzji wraca Fojut, który dostał kilka minut. Nie możemy zapomnieć o Michale Żyro, który również wszedł na boisko i oby tylko kontuzje go omijały szerokim łukiem. Nie będę zdziwiony jak Pogoń po raz kolejny będzie miała kilka słabych kolejek aby potem móc odpalić na koniec sezonu by zająć jedno z miejsc 4-6 - tak przynajmniej było w poprzednim sezonie oraz na koniec rundy jesiennej. &quot;Portowcy&quot; bez Soufiana Benyaminy, Adama Frączczaka, Davida Niepsuja, Macieja Żurawskiego i Stanisława Wawrzynowicza. Niepewny gry jest Hubert Matynia. Górnik Zabrze zaprezentował się naprawdę bardzo dobrze po tym co mogliśmy oglądać jesienią. Pytanie tylko, czy Wisła była tak słaba czy Górnik po prostu zagrał taki dobry mecz?. Spotkanie z Pogonią na pewno nam na to pytanie odpowie. Chcę napisać, że mecz w wykonaniu Zabrzan oglądało się naprawdę przyjemnie. Górnik bardzo dobrze wyglądał pod względem fizycznym i piłkarsko. Bardzo dużo dał w końcu bramkarza - Chudy (kto oglądał to wie, że to nazwisko kompletnie nie pasuje do tego zawodnika, bowiem jest to kawał chłopa). Spore słowa uznania należą się dla Wolsztyńskiego na prawej stronie pomocy, Matrasa oraz Gwilii. Górnik ma w końcu środek pola!. Najważniejsze jest to, że cała czwórka razem z Żurkowskim bardzo dobrze się rozumiała. Sporym zaskoczeniem było dla mnie wystawienie Wiśniewskiego obok Bochniewicza. Ale trener Brosz chyba w końcu poszedł po rozum do głowy, bowiem to jest nominalna pozycja młodego Wiśni. Rozczarował mnie natomiast Angulo, który zmarnował &#39;&#39;dwie setki&#39;&#39; w dosłownie dwie minuty. Hiszpań mógł dobić rywala, lecz niestety tego nie zrobił co mogło się zemścić. Najważniejsze jednak, że Górnik wygrał i zachował czyste konto. W Szczecinie radzi sobie bardzo dobrze, bowiem ostatnie spotkanie przegrał tutaj w 2015 roku. Tak jak wspomniałem powyżej kursy są przesadzone i dlatego myślę, że warto pójść w stronę gości.W moim odczuciu Górnik zagrał zdecydowanie lepiej w pierwszym meczu niż Pogoń w Gdańsku, na dodatek wszyscy są do dyspozycji trenera Brosz.
Jedyna sprawa jaka mnie martwi to sędzia - Raczkowski. Górnik z tym Panem niestety niema miłych wspomnień...
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Jagiellonia-Wisła Płock 02 po 1,95 lub dla odważnych czyste 2 po 4,27 (kursy z STS)⛔⛔
Bardzo interesuje mnie to spotkanie już od ubiegłego tygodnia. Wisła Płock przegrała u siebie z Legią 0:1. Ta Wisła, która ostatnie zwycięstwo odniosła 10 listopada 2018 roku, nie grała z Legią tak źle. Moim zdaniem zabrakło szczęścia by urwać punkty wielkiej Legii.
Jaga ostatnio bardzo tajemnicza, zamyka treningi dla mediów i ewidentnie czają się na atak na szczyt. Jednak to za wcześnie na wielką formę. Pojawi się w play off, narazie będą zgrywać schematy, a to zwiększa ryzyko błędu, który przy odrobinie szczęścia Wisła wreszcie wykorzysta.
W łikendowej taśmie lig europejskich typuję 02 w tym meczu. A dla zabawy na kuponie dla szczęściarza daję czystą 2.
Piast-Lech 2 po 2,75 (kurs z STS)⛔⛔
Lech zakończył rundę jesienną wyjazdowym zwycięstwem nad Wisłą Kraków 0:1. Wisłą, w której wygłodzeni piłkarze biegali za free po boisku. Mimo to dali wielkiemu Lechowi Nawałki strzelić tylko jedną bramkę. Lech spokojnie przepracował zimę i powinien tu w lidze wszystkich gnieść, jednak pierwszy ich mecz w rundzie wiosennej tego nie pokazał. Mieszkając wiele lat w Poznaniu bywałem na meczach Kolejorza i zawsze czułem się tam dziwnie - w sensie takim, że nie czułem aby piłkarze czuli się tam dobrze. Ta presja kibiców im w domu ciąży. Stąd zdecydowanie lepsze wyniki wyjazdowe. Przewiduję, że dziś w Gliwicach będzie podobnie. Będzie więcej myślenia o grze, o taktyce, a nie o trybunach. To powinno zaprocentować zwycięstwem. A obecna dyspozycja Piasta, czy fakt że Nawałce nie wypada przegrywać w lidze, tylko działają na plus tego typu.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
powyżej 29,5 fauli @ 1,9 ⛔
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 2,0 ✅
Totolotek
Ciężko ugryźć to spotkanie. Prawdziwe oblicze i formę gości powinniśmy zobaczyć dzisiaj w rywalizacji z bardzo dobrze spisującą się u siebie Pogonią. Prawdą jest jak wspomniał ibis, że nowy bramkarz Zabrzan zaprezentował się bardzo dobrze i Loska prawdopodobnie szybko z ławki nie wstanie. Z drugiej strony obrona Wisły Kraków grała tak chaotycznie i niepewnie, że prawdopodobnie kto by nie trafił na nich w tej pierwszej kolejce po przerwie to zgarnął by 3pkt.
Wracając do spotkania, Pogoń ma serię 7 zwycięstw u siebie z rzędu (poległa m.in Legia, Lech czy Wisła Kraków grające jeszcze wtedy mocnym składem) ale jak wiadomo każda seria się kiedyś kończy. W tabeli jeżeli chodzi o walkę o pierwszą ósemkę i spokojne granie w dodatkowej rundzie robi się duży ścisk i każdy punkt jest niezwykle ważny szczególnie w spotkaniach domowych. Stąd mobilizacja i chęć wygranej u gospodarzy powinna być ogromna i pchnąć ich do zdecydowanej, twardej a nawet ostrej gry. Goście wydostali się ze strefy spadkowej ale mają tyle samo punktów co Wisła Płock, która jedzie do Białegostoku i jest szansa przy punktowaniu trochę odskoczyć. Portowcy na pewno sporo roboty będą mieli z Żurkowskim, którego często można zatrzymać tylko faulem, z przodu mamy Angulo, który też robi sporo szumu wśród obrońców. Spodziewam się wyrównanego, twardego i zaciętego spotkania w którym zobaczymy sporo starć na boisku i gry często przerywanej faulem.
W tym sezonie obie ekipy prawie identycznie jeżeli chodzi o przewinienia, Pogoń 314 (14, 95) , Górnik 312 (14,86).
Z kartkami to już słabiej wygląda ale typ bardziej pod sędziego i jego gwizdanie &quot;przeciwko&quot; Górnikowi. Dla przypomnienia w sezonie 2017/2018 w 2 kolejce w Białymstoku 6 żółtych i 2 czerwone, w 6 kolejce na Cracovii 6 żółtych i 1 czerwona. Po tych dwóch spotkaniach centrala na długo odsunęła Raczkowskiego od sędziowania spotkań Górnika i dopiero w tym sezonie w 15 kolejce poprowadził ich mecz ze Śląskiem w Zabrzu - 4 żółte dla Zabrzan. Także dzisiaj może przypomną mu się stare czasy i z 3-4 żółtka pokaże gościom i wtedy resztę spokojnie dorzucą gospodarze.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Piast Gliwice - Lech Poznań
Lech DNB @ 2,00 Unibet⛔⛔⛔

W dalszym ciagu ostaję przy obronie Adama Nawałki. Lech przy Zagłębiu nie wyglądał najlepiej, ale jeszcze gorzej wyglądał Piast przy Cracovii. Gliwiczanie oddali tylko 1 celny strzał na bramkę Pasów i de facto zakończył się on golem Felixa. Lech na pewno jest w stanie zdominować na boisku Piasta, który według mnie nie jest zbyt dobrze przygotowany do rundy wiosennej (po raz kolejny źle do rundy jest zespół prowadzony przez Waldemara Fornalika, przypadek?...). Lech pewnie będzie z meczu na mecz rozkręcał się i będzie wyglądał co raz lepiej. Już dziś spodziewam się ich zwycięstwa w Gliwicach, choć dla bezpieczeństwa podpieram to zwrotem w przypadku remisu.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Przy obronie Nawałki?? Tego Nawałki który po zimowych przygotowaniach (przegrane 4/5 sparingi ze słabymi rywalami oprócz Szahtara Donieck) wystawia w pierwszym meczu w podstawowym składzie Janickiego(!) na boku obrony(!!), a w środku pola Gajosa? Spodziewałem się, że Kolejorz pod wodzą tego trenera będzie chociaż zespołem jako tako zorganizowanym. Nic z tych rzeczy. Lech będzie się rozpędzał? A dlaczego? Bo musi? Czołówka ucieka? Od jak dawna jest to przytaczany ten &quot;argument&quot;? Lech nie zagrał w tym sezonie ani jednego (!) naprawdę dobrego meczu! (tak - pamiętam o 0:6 w Sosnowcu). Nie ma zespołu, nie ma liderów, nie ma mentalności zwycięzców. Jedynym argumentem przemawiającym dzisiaj za gośćmi jest moim zdaniem słaba postawa Piasta w Krakowie. Nic więcej.
Grając przed meczowo w kierunku Lecha radzę poczekać chociaż co zmajstruję Nawałka. Jaki skład wylosuję? Kogo tym razem wyciągnie z kapelusza? Zagrożeni za kartki są m.in Tiba, Trałka, a za tydzień pojedynek z Legią. W kadrze nie ma dalej Gumnego.
Idę w tym meczu w rzuty różne (w Gliwicach ich raczej nie brakuję) i remis (jeśli nie padnie wcześniej w Szczecinie. W ogóle w poprzedniej kolejce to nie padł żaden remis.
----
EDIT:
Są składy. Lech w obronie Wasielewski-Vujadinovic, Janicki-Kostevych. Para środkowych obrońców - dramat. Rogne na ławce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom