>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. kolejka Premier League (01.01 - 03.01.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
22. kolejka Premier League

Kursy od: BaH
To, że w Anglii gramy przez cały rok nie dziwi już nikogo. Dziś kończymy 21. kolejkę, a jutro startujemy z następną. Przez ostatnie dni zablokował nam się Manchester United, który zanotował trzy remisu z rzędu. Teraz czeka ich ciężkie starcie z Evertonem. Emocji nie zabraknie w Londynie gdzie Arsenal zmierzy się z Chelsea. Kolejne trzy punkty powinno zainkasować City oraz Tottenham.
Zapraszam do dyskusji przed sylwestrową nocą.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Przeglądam ofertę i się zastanawiam nad Leicester 1. Co o tym sądzicie?
Ja już pograłem Lisy. Kurs pewnie spadnie a samo spotkanie ma moim zdaniem jednego faworyta. Ostatnio trochę spuścili z tonu notując 4 mecze bez zwycięstwa ale z beniaminkiem powinni sobie poradzić. Grają szybką piłkę wiec obrona Terierów będzie miała sporo kłopotu. Nieźle spisuje się Vardy który w ostatnich 4 spotkaniach 3 razy pakował piłkę do siatki, Mahrez z kolei notuje ostatnio sporo ostatnich podań a jak wiadomo dwójka tych zawodników nadaje ton tej drużynie. Huddersfield z kolei 4 spotkania bez porażki w tym 3 remisy, niedawno przełamali się na wyjeździe ale Vicarage Road ostatnio jest bardzo gościnne.
Zwycięstwo Leicester @@@@ 1.70 fortuna
pewne 3-0✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Stoke City - Newcastle | Obie strzelą @1.80
Ekipy sąsiadujące obok siebie w tabeli, liczę na otwary mecz z duża ilością bramek. Myślę, że obie drużyny tu strzelą bramkę, Stoke głównie u siebie zgarnia punkty, a Newcastle lepiej gra na wyjazdach jak u siebie.
Brighton - Bournemouth | Powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.70

Brighton ostatnio fajnie zagrali z Newcastle przy czym nabili sporo rożnych, ogólnie ta drużyna lubi ich sporo nabijać, a do tego grają z drużyną Bournemouth a ta drużyna również potrafi nabić sporo kornerów, więc warto coś takiego zagrać.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
stoke vs newcastle. newcastle z remisem 1.64 fortuna
stoke gra padake. 0:5 z chelsea to wstyd. newcastle ostatnio wyglada bardzo solidnie . pokonali whu i remis z brighton,ktore jest poukladana ekipa. ide w ekipe Beniteza.
0:1 Newcastle. Brawo.
brighton vs bournemouth. brighton z remisem 1.35 fortuna

brighton to pukladana ekipa. punktuje ostatnio nawet na wyjazdach a u siebie rzadko przegrywa mecze. 3 wygrane, 5 remisow i tylko 2 przegrane. bournemouth w koncu 3pkt zdobylo z Evertonem, ale jest to druzyna , ktora traci za duzo goli. Ostatnio strzelaja gole , ale Brighton defensywa ich bije na glowe. kolejny remis albo skromnie gospodarze.
2:2. Szalony mecz ale ten gol na 2:2 dla Bournemouth mega przypadkowy no i Izqierdo sam na sam popsul majac pilke na 3:1.
Leicester nie tykam. Huddersfield potrafilo ostatnio wygrac z Watford 4:1 na wyjezdzie i remis z Southamptonem tez na wyjezdzie. Leicester faworyt ale po 1.7 nie bede ryzykowal.
West ham vs WBA . WBA z remisem. 1.89 fortuna
West ham u siebie to katastrofa. Czasem straca 3 gole a czasem nie straca zadnego. Zaryzykuje na WBA bo w obronie potrafia zagrac mega solidnie a West hamu bilans u siebie to porazka.
2:1 WHU. Gol w 94 minucie. Pech w tej kolejce po Burnley.. West ham przyfarcil bo pewnie juz sami nie wierzyli,ze mogą 2 gole WBA wbić po 0:1 do przerwy.. Carroll wyratowal ..
Swansea vs Tottenham. handicap 1:0 . 1x , czyli Swansea nie przegra dwiema bramkami. 1.83 fortuna.
Kane w formie ale Swansea sie postawi. U siebie potrafia zagrac solidnie a ostatnio nawet 3pkt na trudnym terenie z Watford.
2:0 Totki.

Arsenal vs Chelsea. Arsenal z remisem. 1.5 fortuna

U siebie Arsenal jest mocny. Te 5:0 ze Stoke wcale mnie nie przekonuje by pograc CHelsea. Arsenal powinien zdobyc 3pkt no ale coz.. sedzia pomogl WBA. Stawiam na Arsenal bo ich latwosc kreowania gry plus to ze graja u siebie i w mej opinii sa w lepszej formie od Chelsea do mnie przemawia.
2:2. Szalony mecz. Szkoda,ze Arsenal ma takich slabych obroncow: Chambers i Mustafi dnoooo, tylko Bellerin i Niles cos pograli. Srodkowa obrona jest za wolna. Bellerin i Niles popełnili błedy ale gdzie wspierajacy ich środkowi obroncy?? Holding sie spoznial, Mustafi tez, o beznadziejnym Chambersie nie wspomne juz bo to mega porazka.
Chelsea miala wiecej setek ( Morata ) ale Wenger: weź ogarnij tą obronę, bo kreować gre potrafisz !!! W kreowaniu gry dzis Arsenal był świetny.

Tottenham vs West ham. West ham nie przegra dwoma bramkami. 2.01 fortuna.
O ile WHU u siebie to dno, to na wyjazdach punktuje. Mecz derbowy wiec obie ekipy nie odpuszcza i sie zmotywuja. Jak ktos wygra to wg mnie max jedna bramka, stad ten typ.
1:1. Fajny kurs, świetne bomby z obu stron. Młoty na wyjeździe mozna brać ale tylko wyjazdy, bo z tym WBA lekko przyfarcili ostatnio tez.
 
tentyp007 11

tentyp007

Użytkownik
Tottenham vs West ham. West ham nie przegra dwoma bramkami. 2.01 fortuna.
O ile WHU u siebie to dno, to na wyjazdach punktuje. Mecz derbowy wiec obie ekipy nie odpuszcza i sie zmotywuja. Jak ktos wygra to wg mnie max jedna bramka, stad ten typ.
Chodzi o West Ham - West Brom?

A co myślicie o Everton - Man Utd 2 kurs: 1.75
oraz Burnley - Liverpool Liverpool over 6.5 korka 1.80
?
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Chodzi o West Ham - West Brom?

A co myślicie o Everton - Man Utd 2 kurs: 1.75
oraz Burnley - Liverpool Liverpool over 6.5 korka 1.80
?
West ham vs West Brom - idę w West brom bo West ham u siebie gra slabo.
Tottenham vs West Ham. - idę w West ham bo na wyjeździe graja lepiej i mecz derbowy . Obie ekipy z Londynu są.
Everton u siebie znow postawi autobus. Mecz no bet no ale moze United jedna na farcie wcisna.
Wedlug mnie Arsenal po 1.5 warty gry za wieksza stawke. Moze i sa to derby, ale Arsenal ma patent na Chelsea , do tego graja u siebie i forma niezła. Szkoda dzisiejszego gola z karnego bo nie powinno go byc. Arsenal potrafi u siebie wciskac bramki kazdemu.
 
C 247

corner91

Użytkownik
FC Brighton &amp; Hove Albion - Bournemouth AFC
Obie Drużyny Strzelą
@2.05
forBet
Widzę w tym typie spore Value co prawda Brighton w tym sezonie gra przyzwoicie sami piłkarze motywują się wzajemnie aby The American Express Community Stadium zostało twierdzą a w dodatku po stronie Bournemouth zabraknie Defoe. Jednak bezpośrednie pojedynki pomiędzy tymi ekipami jest po stronie przyjezdnych. Dla mnie Kurs w okolicach 2.00 jest warty gry a w spotkaniu nie powinno zabraknąc emocji jak i strzelonych bramek z obu stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Southampton-Crystal Palace +9,5 RR✅✅
1,50- Forbet

Wbrew niechęci udzielających się w tym temacie, po raz kolejny spróbuję w Naszej kochanej Premier League pograć rzuty rożne. Wybrałem ku temu jeden z wtorkowych meczów, a więc spotkanie Southampton z londyńskim Crystal. Obydwa kluby w poprzedniej kolejce musiały mierzyć swoje siły z drużynami z Manchesteru. Jeśli ku mojemu ubolewaniu wynik uzyskany przez Świętych nie był wcale zaskoczeniem, to już remis uzyskany przez podopiecznych Roya Hodgsona można uznać za spory sukces. Mało tego, Orły były blisko zdobycia 3 oczek, lecz rzut karny w doliczonym czasie gry zdołał obronić bramkarz City Ederson. Jeśli chodzi o sam zakład zaproponowany przeze mnie, obydwie ekipy to czołówka ligowa pod względem wykonywania tych stałych fragmentów gry, więc dalsze rozwodzenie się nad tym nie ma sensu. Poprzedni mój typ z PL na rzuty rożne niestety był nietrafiony. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej i uniknę ponownego &quot;słownego linczu&quot; przez kolegów z forum ;) Kurs może i nie zachwyca, ale jako dodatek do AKO nada się w zupełności. Powodzenia! ????
Everton-Manchester United
Rooney zdobędzie bramkę-3,70 Forbet⛔⛔

Jeszcze kilka dni temu pojedynek ten zapowiadał się jako starcie dwóch napastników, których ważnym etapem w karierze był pobyt w klubie z Liverpoolu. Ten starszy i bardziej utytułowany wrócił już do klubu z miasta Beatelsów po kilkunastoletnim pobycie w szeregach dzisiejszych gości. Ten młodszy Romelu Lukaku po urazie w meczu z Southampton będzie pauzował przez najbliższe kilka spotkań co uniemożliwi mu występ w dzisiejszym meczu. Czerwone Diabły notują niestety bardzo słaby okres w lidze, remisując wszystkie dotychczasowe mecze w świąteczno-noworocznym maratonie. Poczynania Evertonu również nie napawają optymizmem, gdyż w ostatnich trzech spotkaniach uzyskali zaledwie 2 pkt. Uważam jednak wbrew opinii kolegi wyżej, iż Sam Allardyce będzie chciał wykorzystać nie najlepszą dyspozycję graczy z Manchesteru i wcale nie wyjdzie na noworoczny pojedynek ze stricte defensywnym nastawieniem. Dzisiejszy mecz może być więc idealnym spotkaniem na przypomnienie o sobie kibicom Red Devils przez Wayne Rooneya. Choć typ to dość ryzykowny, liczę na cień szansy na pozytywne rozstrzygnięcie.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
City vs Watford.
Watford 19.0 fortuna.
Watford z remisem. 6.2 fortuna
Watford nie przegra dwoma bramkami. 2.73 fortuna

Watford nie przegra trzema bramkami 1.71 fortuna
Under 3.5 gola . 2.01 fortuna
3:1 City.

City wg mnie zaczyna notowac spadek formy i nie chodzi o wpadke 0:0 z Crystal. Juz od kilku spotkan graja gorzej w ataku i obrona tez widac,ze zmeczona. Wylecial ze skladu Jesus i DeBruyne. Watford osmieszyl sie ze Swansea, w koncowce meczu tracac 2 gole ale jest to druzyna silna fizycznie, ktora potrafi zagrac twarda angielska pilke. Nie raz po gorszym meczu udowadniali , ze sa mocni wygrywajac z faworytem. Wg mnie jutro Watford jest w stanie powalczyc i sprawic niespodzianke.
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Wiele wskazuje na to, że Liverpool zagra dzisiaj bez najjaśniejszej gwiazdy swojej fab four, czyli Salaha, który nabawił się lekkiej kontuzji w meczu z Leicester. A za rywala The Reds mają dobrze spisujące się w tym sezonie Burnley, które już w sierpniu 2016 roku potrafiło wygrać u siebie drużyną z Anfield Road. Do składu Burnley po zawieszeniu wraca Tarkowski, który od początku sezonu miał duży wpływ na wyśmienitą grę obronną zespołu. Można się spodziewać, że Sean Dyche wystawi go w pierwszej jedenastce. Oczywiście Liverpool i bez Salaha ma kim straszyć (Mane, Firmino i przede wszystkim Coutinho), ale widzę szanse na rezultat w stronę Burnley. Van Dijk, zakupiony z Southampton za 75 milionów funtów (!), jeszcze w koszulce Liverpoolu się nie pokaże. Można lekko spróbować. Można też poczekać, aż pojawią się oficjalne informacje o składach, żeby mieć pewność, że Salah nie zagra (wracam do niego, bo Egipcjanin jest w niebotycznej formie). Kursy na 1X w okolicach 2,7. Można też próbować remisu (ponad 4). Pewną opcją może być też bezpieczniejsze 1X z handicapem dla Burnley (1:0) – kursy w okolicach 1,50 (Fortuna). W dubelku np. z overem 1,5 w meczu Leicester – Huddersfield (kursy powyżej 1,30 według mnie trochę zawyżone, bo Lisy sporo strzelają, nawet w meczach z tuzami, a Terriery na wyjazdach sporo tracą) dadzą kurs ok. 2.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
⛔ Stoke - Newcastle over 1,5 +
✅ Leicester win +
✅ Brighton +0,5 =
⛔ @2.91

Jest to zlepek najpewniejszych moich typow na dzisiaj. 2 pierwsze zamykaja mocnego tripla, a trzeci typ jest na triplu z Norwich +0,5 i Bristol +0,5 ;)
Mecze Stoke obfituja w duzo bramek, a zawitaja do nich Sroki, desperacko szukajace punktow. Mysle, ze dzisiaj zobaczymy Newcastle sprzed 15 meczy, czyli overkowo. Rozkminiam takze over 2,5 w singlu... Dla mnie over 1,5 po kursie 1.32 to najbardziej atrakcyjny becik na tym kwicie.
Leicester wygląda bardzo solidnie, ich ostatnie rezultaty nie odzwierciedlaja ich gry. Po mini dołku czas na zwyciestwo w domu, bo rywal idealny na przelamanie.
Brighton tego nie przegra... Nie u siebie. Zachecam do statystyk bo nie mam czasu sie rozpisywac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ignak-typer 0

ignak-typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Everton – Manchester United
Typ: 1X
Kurs: 2.2
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Everton u siebie: niepokonany od listopada, przed świętami zatrzymali chelseay (0:0)
Manchester ostatnio nie zachwyca, dodatkowo ma problem z długą liczbą kontuzjowanych zawodników.
W tabeli obie drużyny potrzebują punktów.. Sądzę, że mecz zakończy się remisem, ale daję dodatkową 1 ze względu na Rooneya który być może będzie chciał utrzeć nosa swojemu byłemu klubowi.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leicester - Huddersfield
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola ⛔
Kurs: 2.49
Bukmacher: fortuna
Analiza: Nowy miesiąc, Nowy Rok, więc nowe nadzieje, na dzisiaj proponuję mecz angielskiej Premier League pomiędzy Leicester a beniaminkiem z Huddersfield. Faworytem w tym starciu jest zespół gospodarzy, który jednak w ostatnich kolejkach nie ma najlepszej serii, nie wygrali w sumie już od 5 spotkań, jednak mieli w tym czasie trudny terminarz, mecze z Liverpoolem czy dwoma drużynami z Manchesteru, dzisiaj za pewne liczą na przełamanie i zdobycie wreszcie kompletu punktów, natomiast ekipa z Huddersfield ostatnio ma serię remisów, których zanotowała trzy pod rząd. proponuję typ na bramki, bo wierzę, że takowe dzisiaj padną, jest to połaczony typ na obie strzelą oraz, że w meczu będzie powyżej 2,5 gola, w spotkaniach Lisów w ostatnich siedmiu meczach za każdym razem linia powyżej 2,5 gola była pokryta, a obie strzeliły w sześciu z siedmiu spotkań. Natomiast jeśli chodzi o gości to na ostatnie pięć meczy obie strzeliły w czterech meczach, a linia powyżej 2,5 gola była pokryta dwa razy. Ogólnie jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to liczę na honorowe trafienie Huddersfield i minimum dwa gole ekipy z Leicester. Jeśli chodzi o absencje to u gospodarzy nie zagrają kontuzjowani Huth i Simpson, a u gości Billing, Kachunga oraz Stankovic. Powodzenia.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Burnley vs Liverpool. Burnley z remisem. 2.47 fortuna.
Kolega wyzej juz pisal o Lverpoolu. Salah wypadl, Firmino na lawie ( moze przesadzil z szampanem na sylwestra ). Od poczatku Tarkowski. Moze Liverpool dzis nie podołać. Z Lisami wyratowal ich wlasnie Salah,ktory zlapal mega forme, dzis bez niego moze byc ciezko. DO tego Z MU Burnley wbilo 2 gole a stracili bramke w doliczonym czasie gry na 2:2 tylko dzieki Lingardovi , ktory tez jest w genialnej dyspozycji.
1:2 Liverpool. Ale przyfarcili...
Everton vs MU.
MU 1.77 fortuna.

Over 2.5 gola 2.33 fortuna
MU wygra dwoma bramkami 3.05 fortuna

Manchester musi sie w koncu przelamac. Everton mnie nie przekonuje swoja gra. Liczą tylko na autobus. Rooney moze dzis nie wytrzymac presji ( jakas czerwona kartka moze w koncu dostanie ). MU remisuje te mecze ale mial sporo pecha w kazdym z nich. Lingard w formie, moze w koncu Martial cos zagra. Allardyce znowu postawi mur ale jak w koncu pierwsza bramka padnie dla MU to worek sie rozsypie. Oby . Dajesz Manchester .
2:0 Diabły. Szkoda tego Burnley ???? ehh Martial i Lingard dali radę ;)
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
Everton - Man. United
Typ : Rooney strzeli (musi wystąpić od początku) - Kurs: 4.00
Typ : Rooney strzeli 2 + (musi wystąpić od początku) - Kurs : 18.00
Bukmacher: fortuna

Jak wiadomo piłkarze lubią strzelać gole swoim byłym drużynom. Tu motywacja może być tym większa, że Rooney nie odszedł jako emeryt i pewnie spodziewał się, że dopiero za kilka lat to on będzie tym, który powie działaczom czy trenerowi &quot;Nie, już mam dość&quot;. Zamiast tego, odszedł jako ktoś zbędny i obciążający budżet ...w chwili gdy o większości największych piłkarzy mówi się, że są w tym wieku najlepsi i swoim doświadczeniem nawet z nawiązką rekompensują utratę walorów fizycznych. Mógł, więc odebrać to za kwestionowanie jego dorobku i umiejętności. Motywacja to oczywiście nie jedyne, co przemawia za takim typem.
Man. United ostatnio jest dość nierozgarnięty gdy musi się bronić, często też traci bramki ze stałych fragmentów.
To sprzyja temu typowi bo w Evertonie ma kto dorzucać piłki z różnych czy wolnych wprost na głową czyhającego Rooneya. Sam też może uderzyć z wolnego i jest zwykle 1 wykonawcą ewentualnego rzutu karnego dla Evertonu.
Nadal będą to trudne typy, ale kursy są kuszące.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dzisiaj człowiekowi się nawet nie chciało zastanawiać, ale jutro cztery spotkania i można znowu puścić kuponik. Na pierwszy ogień WBA z WHU czyli to niedoceniane chyba starcie.
WBA strzeli @ 1,54 LVBet ✅ 2-1 patologia po raz kolejny, ale gola strzelili - w ogóle wysokie były te overy a tu trzy bramki, szkoda że nie wziąłem over 2,5 po kursie 2,5
Swansea +2,0 azjan @ 1,45 LVBet :zwrot: 0:2 gole tracone przez Swansea to tragedia
Ako: 2,23 ✅ (ale po kursie 1,54)
Chciałem z początku zagrać na obie strzelą, ale po zastanowieniu - WHU to zbyt dziwna drużyna. Ich obrona ostatnio przyjmuje gole na lewo i prawo (a rywale niezbyt wymagający w obronie). WBA raczej remis nie zadowoli (co im po jednym punkcie przy tej sytuacji jaką mają). Obrona Młotów nie jest najszczelniejszą z formacji i nie daje żadnej pewności. Nie będą też się murowali (grają u siebie z dołem tabeli, więc zagrają o zwycięstwo). Liczę na zdobycz punktową gości, gram jednak bezpieczniej na ich gola.
Tak całkiem nawiasem to bardzo pozytywne statystyki poprzednich spotkań między tymi drużynami (jak ktoś lubi takie smaczki). No i jest jeden szkopuł - jak WBA strzeli to mogą chcieć zamurować do końca spotkania. Dlatego obie strzelą ostatecznie odpuszczam. WBA wbrew pozorom w tyłach nie wygląda tak źle jak chociażby Bournemouth.
Drugi mecz to Swansea. Łabędzie nadal są słabe. Wygrana z Watfordem to po części ich zasługa, po części anty-zasługa gospodarzy. Teraz przyjeżdża zespół z czołówki, więc zadanie będzie trudniejsze.
Tottenham ostatnio się rozszalał. W Anglii takie coś nie trwa długo (zawsze trzeba brać poprawkę na takie serie). Dodam, że w meczach na Liberty Stadium pomiędzy tymi ekipami zawsze działo się sporo. Lepiej wychodzili z nich goście. Nigdy jednak nie wygrali więcej niż dwoma bramkami.
Swansea pomimo tragicznej formy, przyjęło bagaż ponad trzech bramek u siebie tylko od City. Ten zespół dopóki się nie rozsypie, jest solidny w obronie. Jeżeli jednak już tracą pierwszego gola to często widać u nich strach i elektryczność. Takie lawinowe popełnianie gaf.
________________________________
Nie wiem zupełnie jak ugryźć, więc odpuszczam ten Watford. Najgorszy syf w lidze, nie zdziwi mnie nawet ich gol na Etihad po ostatniej patologii jaką grają - to drużyna stworzona dla hazardzistów, bo ich wyniki to ruletka a sensu w nich nie ma.
Ostatni mecz to starcie obu ekip, które solidnie zagrały z Manchesterami. Wypadałoby, aby Southampton się w końcu przełamało. Nie bez przyczyny jednak, kurs na nich oscyluje w granicach 2,0. Ciężko powiedzieć jak potoczy się to starcie. Palace może ukąsić z kontry. Southampton prowadzenie gry wychodzi różnie (a w tym sezonie nie wychodzi po prostu). Dlatego też się wstrzymuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom