>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. kolejka Premier League (01.01 - 03.01.2018)

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wiadomo coś na temat stanu Kane&#39;a czy zagra ze Swansea?
Na BBC w zapowiedzi meczowej podają &quot;Tottenham forward Harry Kane is expected to play despite a heavy cold.&quot;
Zatem ja spodziewam się, że zagra. Zresztą ustawiłem go na kapitanie w FPL, w końcu Tottenham dwa mecze więc musi zapunktować w tej kolejce.
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
City vs Watford.
Watford +3 kurs 1.60 Unibet ✅

Tak jak koledzy wyżej napisali, City notuje regres, dodajmy do tego mase kontuzji... Wysoki dodatni handicap to perełka po takim kursie i dodajmy to że Watford to ekipa ofensywna i może nawet coś ukłuje ????
Wszystko się sprawdziło, handi za wysokie, oraz Watford strzelil brameczke. Liczyłem że zremisują albo wygrają to spotkanie no ale i tak dobre to co jest ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tentyp007 11

tentyp007

Użytkownik
City vs Watford.
Watford +3 kurs 1.60 Unibet

Tak jak koledzy wyżej napisali, City notuje regres, dodajmy do tego mase kontuzji... Wysoki dodatni handicap to perełka po takim kursie i dodajmy to że Watford to ekipa ofensywna i może nawet coś ukłuje ????
Na totolotku mam coś takiego 2H(1,5) i 2H(2,5) Co to dodkładnie oznacza?
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące meczu West Ham - West Brom ? Livesports ukazuje występ Marka Nobla jako wątpliwy. Ktoś ma więcej informacji na ten temat i jest w stanie ocenić szanse występu ? Czy w West Bromie Rondon i Chadli na pewno nie zagrają ?
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące meczu West Ham - West Brom ? Livesports ukazuje występ Marka Nobla jako wątpliwy. Ktoś ma więcej informacji na ten temat i jest w stanie ocenić szanse występu ? Czy w West Bromie Rondon i Chadli na pewno nie zagrają ?
Według polskiej strony West Hamu zarówno rondon jak i chadli nie zagrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Panowie weźcie pod uwagę że West Ham ostatnie spotkanie rozegrali 26.12 ubiegłego roku ...West Brom 31.12 dziś mamy 2.01.18 kilka dni odpoczynku WHU zainkasowalo więcej
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
To ważny argument. West Bromowi brakować będzie ognia z przodu, mecz może różnie się potoczyć, ale te kilka dni odpoczynku więcej skłania mnie by zagrać West Ham wygra dowolną połowę (1,50) w kombinacji z overem 3,5 kartek na St Mary’s Stadium (1,95).
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Southampton - Crystal Pace X2 @1.85 Fortuna ✅✅

Orły powstrzymały rozpędzoną lokomotywę City jako pierwsi w lidze co na pewno dodało im jeszcze więcej skrzydeł, co prawda na początku sezonu robili wszystko żeby stać się rozczarowaniem sezonu, ale patrząc na ostatnie wyniki zaczynają wskakiwać na właściwe tory i co najważniejsze zaczynają punktować. Southampton obecnie w najgorszej formie w lidze, ostatnie pięć spotkań to zaledwie dwa zdobyte punkty. St Mary&#39;s Stadium to ciężki obiekt do gry dla Crystal co pokazują poprzednie mecze, ale myślę, że dzisiaj są wstanie walczyć o zwycięstwo, a wygraną daje nam nawet remis dlatego po takim kursie myślę, że warto spróbować zagrać ten bet.
Swansea - Tottenham OVER 2.5 @1.80 Fortuna ⛔⛔ [niestety zabrakło jednego gola, spodziewałem się, że gospodarze zdołają po stałym fragmencie coś ustrzelić jednak się przeliczyłem]
Koguty są wstanie pokryć ten typ sami, jednak liczę, że Swansea po ostatnim zwycięstwie nad Watford mocno się podbudowali i są wstanie dzisiaj zagrozić defensywie Tottenhamu i ustrzelić jakąś bramkę. Wszystkie sześc meczów jakie dotąd rozegrano między tymi ekipami na Liberty Stadium to BTS oraz w pięciu na sześć spotkań Tottenham strzelał tam przynajmniej dwie bramki, historia lubi zataczać koło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
macready 56

macready

Użytkownik
Swansea - Tottenham
Typ: Swansea +1
Kurs: 3,00
Bukmacher: Intertops.eu

Myślałem o typie +0,5 jednak na dużo bezpieczniejsze +1 jest tak wysoki kursy że lepiej myślę to pobrać.
Swansea niby najsłabsza drużyna w lidze... Jednak jak każdy wie &quot;doły tabeli&quot; PL ma lepsze niż inne ligi, kandydaci do spadku to często ekipy które w innych mocnych europejskich ligach nie miały by problemu z utrzymaniem. Wierzę że po ostatnim meczu Swansea będzie bardzo zmotywowana aby się ratować i co ważne na własnym podwórku przynajmniej zremisuję z Tottenhamem, ewentualnie minimalnie przegra w najgorszym wypadku. Jakoś nie widzę tu pogromu itp Powodzenia gospodarze:)
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Manchester City - Watford
Tu nie ma się co rozpisywać City powinno pyknąć Watford, do tego nie stracą zapewne w każdej połowie bramki...

Kursik 1,50 wydaję się fajny i w miarę bezpieczny, możliwe że błąd buka, a w bahu że goście strzelą w obu połowach kursik 1,05 ????
(Znalazłem na WH, nie wiem czy gdzieś jest to samo zdarzenie)
EDIT: Zamuliłem i myślałem że tu jest inna opcja ⛔ ????
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Cześć Wszystkim
Dziś kolejny dzień zmagań na angielskich boiskach. Wczorajszy kupon https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI4NDAxNTQ2MjgwMDpaFJp8Hyyrc+YKQ0w=&amp;amp;kind=MAIN fartem (dzięki Fc Liverpool ) wszedł. Przyjrzyjmy się dzisiejszym spotkaniom.
West Ham United - West Bromich Albion
Hę...spotkanie na St. Mary dla WHU to 21 w sezonie 2017/18. Jak pisałem wcześniej mieli oni kilka dni odpoczynku więcej aniżeli WBA. Ich ostatnie spotkanie to remis w wygranym pojedynku w Boutnemont, przypomnijmy że brameczka wpadła na 3-3 W 93&#39;. U siebie West Ham potrafi strzelać i wygrywać z solidnym ekipami (Chelsea i Totki) Kursy na to spotkanie warte wg mnie do postawienia
BTS @2.10✅✅
Southampton - CP
Oj długo czekałem gdy w końcu mogę szczerze i chętnie postawić na czysty WIN Southamptonu. To jest ten mecz, ten moment. Przypomnijmy ostatnią wygrana Soton 26.11.17 z słabym wówczas Evertonem. Dodam że święci mieli dość ciężko grafik City, Arsenal , United Chelsea i Totki... teraz przychodzi pora na słabszą ekipę która słabo zwłaszcza gra mecze wyjazdowe
Southampton WIN @2.07⛔ ~Soton a myślałem że ekipa na miarę, mecz u siebie ...
City - Watford
Pamiętacie ich ostatnie spotkania, sypaly sie bramy aż miło. Watford obity kontuzjami , City po dwóch można powiedzieć odbiegajacych forma spotkań , maja moze i cos do udowodnienia a moze po prostu wypunktuja ekipę z przedmieść Londynu.
Over 3.5 @1.89✅✅
Do tego w meczu Totki z Swansea +3.5 żółte kartki @1.98✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie West ham-West brom
Typ: bts
Kurs 2.10
Buk Fortuna
Analiza: Kolejne spotkanie Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa West Hamu podejmowała będzie West Brom. Gospodarze o 20 kolejkach znajdują się na 18 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem zaledwie 18 oczek na swoim koncie, ostatnio po popularnych &quot;Młotach&quot; możemy się spodziewać praktycznie wszystkiego, na początku grudnia rozegrali dobre spotkania z City w którym co prawda ponieśli porażkę, później ograli Chelseą, zremisowali z Arsenalem oraz pokonali na wyjeździe aż 0:3 Stoke City, to był dobry fragment sezonu w którym potrafili odbić się od ligowego dna. Następnie przyszła porażka z pucharze z Arsenalem i tylko jeden punkt wywalczony w dwóch spotkaniach ligowych. Jeżeli gospodarze myślą o zostaniu w lidze to muszą szybko zacząć gromadzić punkty bowiem jesteśmy już za połową sezonu , jednak w gorszej formie przede wszystkim psychicznej są przyjezdni, nie wygrali 19 kolejnych spotkań , dlatego też zamykają ligowa klasyfikację z dorobkiem tylko 15 punktów,w tym spotkaniu również na pewno o punkty łatwo im nie będzie, tym bardziej iż na wyjazdach często ponoszą porażki. Tak więc moim zdaniem w tym meczu będą bramki bo nie ma miejsca na kalkulację , trzeba po prostu zagrać o komplet punktów, Stawiam więc na wygraną gospodarzy oraz na dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
D 0

dutra

Gość
Manchester City - Watford
Watford under 0.5 @1.92 1xbet ⛔
BTTS - NIE @1.94 1xbet ⛔

Watford przegrane 5 z ostatnich 6 meczy, trzy ostatnie wyjazdy to zaledwie jedna bramka w pojedynkach ze średnimi ekipami jak Brighton, Crystal Palace, Burnley.
Maszyna z Manchesteru zaliczyła mały przestój remisując z Crystal Palace, podejrzewam że dobre wyniki będą trwać dalej a tutaj to wypadek przy pracy. H2H ostatnich trzech meczy to miazga 0:6, 0:5, 2:0.
City jak można powtarzać osiąga w swoich meczach hokejowe wyniki jednak ja tutaj gram na brak bramki gości którzy niewątpliwie są w fatalnej formie. Gospodarze pewnie po rozmowach które nakierują zespół na dobry tor, mecz z CP miał się wygrać sam a tu postawili poprzeczkę wyżej niż dotychczas inni tylko murując bramkę.
Brak De Bruyne może nam tutaj dać opcje mozolniejszego szukania gola więc w obronie też powinno być stabilniej, wraca Stones co też na plus.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Southampton - Crystal Palac
Southampton Won
@ 2.05
forBet
Wszystko wskazuje na to iż dzisiaj zwycięstwo należeć będzie do Świętych ponieważ po stronie Crystal Palac zabraknie kapitana zespołu jak i vicekapitana obaj mają zerwane więzadła kolanowe. Do tego dochodzi korzystny bilans bezpośrednich spotkań dla Southampton. Co prawda obie ekipy zremisowały swoje ostatnie spotkania jednak te dwa kluczowe współczynniki wskazują na to iż wygrają gospodarze tego spotkania a kursy w okolicach 2.00 są sporym Valuebetem ;)
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: Remis✅
Kurs: 3,45
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Piąty w tabeli Arsenal podejmuje trzecią Chelsea. W pierwszym meczu tej rundy padł wynik 0-0, bliżej wygranej byli Kanonierzy którzy stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji jednak bez efektu bramkowego. Na inaugurację sezonu w meczu o Tarczę Wspólnoty padł wynik 1-1. Pojedynek ten rozstrzygnęły rzuty karne w których lepsi okazali się piłkarze z północnego Londynu. Bardziej trzy punkty przydałyby się Arsenalowi, który zaczyna tracić dystans do pozostałych ekip. O komplet oczek może być jednak ciężko ponieważ gospodarzom doskwierają kontuzje. Z gry wykluczeni są Cazorla, Giroud, Monreal, Ramsey, Kolasinac a niepewni występu Kościelny i Ozil. Jeśli zabraknie tego ostatniego ciężko będzie o tworzenie dogodnych okazji bramkowych. W Chelsea sytuacja kadrowa jest zgoła odmienna na boisku nie zobaczymy pauzującego od dłużnego czasu Luiza. Patrząc na to w jakich zestawieniach przystąpią do tego meczu zawodnicy lekkim faworytem wydają się być Niebiescy. Ja jednak myślę że padnie tutaj remis, który prześladuje obie ekipy w bezpośrednich starciach w obecnej kampanii.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Southampton FC vs Crystal Palace FC
Piłka nożna &gt; Anglia &gt; 1. Liga Godz: 20:45
RZUTY ROŻNE: 1. POŁOWA kto wiecej - SOUTHAMPTON FC
kurs (1.67)⛔
lvbet
Tutaj możemy sie spodziewać sporo kornerów .Święci to maszyna do rzutów rożnych w ostatnich 3 meczach nabili ich z MU 7 na Totkach 8 u siebie z Huddersfield 9 graja dość ofensywnie atakują co przynosi efekt w postaci kornerów bardzo często maja ich najwięcej w całym meczu. Liczę na to ze od początku zaatakują i przejma inicjatywę. Crystal po fatalnym początku zaczęli grac bardzo dobrze zdobywają sporo pkt o mało nie ograli by City także potrafią nabijać kornery( 3 ostatnie mecze na Swansea 3 rogi u siebie z Arsenalem 5 i z City 7) ale tutaj Soto powinno ich nabić więcej- co do wyniku meczu może być rożnie x bts ciekawy mecz pod wieloma względami ja idę w rożne dla Soto w meczu i juz w 1 połowie
Dyscyplina Piłka nożna &gt; Anglia &gt;
spotkanie : Southampton FC vs Crystal Palace FC
Godz: 20:45
typ RZUTY ROŻNE kto więcej w meczu SOUTHAMPTON FC
kurs (1.47)⛔
Bukmacher: LVbet
fajna opcja jest w forbecie -ze obie ekipy zrobią minimum po 2 korki w każdej połowie kurs cos kolo 2,35✅ Pozdrawiam
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Arsenal-Chelsea
+4,5 ŻK-1,65✅✅
BTTS/+2,5 Forbet- 1,85✅✅

W środowy wieczór na The Emirates będziemy świadkami chyba najciekawszego spotkania 22 kolejki angielskiej Premier League. W spotkaniu derbowym zmierzą się ze sobą gracze Arsenalu oraz Chelsea. Będzie to pierwszy z &quot;trójmeczu&quot; jaki czeka obydwie ekipy w najbliższym miesiącu. Ekipy z Londynu spotkają się ze sobą jeszcze 2 razy w ramach półfinału Carabao Cap. Zdecydowanie lepszą sytuację w tabeli mają podopieczni Antonio Conte, którzy zajmują trzecie miejsce. Kanonierzy natomiast znajdują się na lokacie szóstej z 2 punktami straty do sąsiadów z Tottenhamu. Przed Kogutami również niełatwy mecz, gdyż także zmierzą jutro w pojedynku derbowym, tyle że ze zdecydowanie słabszą ekipą, a więc West Hamem. Wracając do dzisiejszego spotkania i do sytuacji kadrowej obydwu ekip przewidywane składy przedstawiają się następująco:
Arsenal : Cech, Mustafi, Chambers, Mertesacker , Bellerin, Wilshere, Xhaka, Maitland-Niles, Iwobi, Alexis, Lacazette.
Chelsea: Thibaut Courtois, Antonio Rüdiger, Andreas Christensen, Alonso,Bakayoko, N’Golo Kanté, Cesc Fàbregas, Victor Moses, Eden Hazard, Álvaro Morata.
Jak widzimy obrona Kanonierów w dalszym ciągu w ustawieniu dalekim od optymalnego. Skłania mnie to właśnie do dwóch wyżej wymienionych zakładów, a więc grania dużej ilości bramek oraz żółtych kartek. Jeśli chodzi o gole, podopieczni Arsena Wengera w każdym dotychczasowym spotkaniu rozgrywanym na własnym obiekcie zdołali zdobyć choćby jedną bramkę. Ostatni mecz wyjazdowy The Blues to bezbramkowy remis z Evertonem, co może delikatnie martwić. Jednak dodać należy również, iż w spotkaniu ze Stoke na włąsnym obiekcie w poprzedniej kolejce w pełni się zrehabilitowali, aplikując podopiecznym Marka Hughesa aż 5 bramek. Liczę więc na wygraną Chelsea w stosunku 1-2. Dysponują na tą chwilę solidniejszym składem, bez wyraźnych osłabień, co stawia ich w korzystniejszej pozycji przed dzisiejszym hitem.Sędzią tego spotkania będzie Anthony Taylor, a więc Pan z najwyższą średnią żółtej kartki na mecz w PL. W 14 prowadzonych spotkaniach w obecnych rozgrywkach pokazał 55 kartek, co daje blisko 4 kartki na mecz. Mając na uwadze rangę spotkania oraz liczby Pana Taylora biorę w ciemno podaną wyżej linię.
 
M 27

mario1906

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna Premier League
Godzina: 20.45
Spotkanie: Arsenal-Chelsea
Typ: Arsenal powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 1,75
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Derbowe spotkanie w Angielskiej Premier League o skladach napisal kolega powyzej wiec nie bede sie powtarzal. Ciezko tu wytypowac zwyciezce wiec wybralem typ na rzuty rozne. Co mnie sklonilo a no to ze przegladnolem statystyki Arsenalu na ten temat i Kanonierzy tylko ze Swansea i Fc Koeln zanotowali ponizej tego progu rzuty rozne na wlasnym stadionie a wiec po koleji od pierwszej kolejki z ( Leicester 9 Bornemouth 10 Fc koln 5 Doncaster 10 West brom 7 Brighton 6 Norwich 11 Swansea 5 Crvena Zvezda 6 Totenham 7 Hudersfield 7 Manchester Utd 12 Bate 7 Newcastle 7 Wets Ham 6 Liverpool 7). Jak widac prog do przeskoczenia i ja w tym kierunku ide. Powodzenia!
10 rzutow roznych po stronie kanonierow!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom