>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Blackburn - Boro
Ostatni mecz piłkarzy Lamberta nie był udany ulegli Reading, natomiast piłkarze Karanki wspięli się na wyżyny swoich możliwości i odnieśli ważne zwycięstwo nad Brighton aż 3:0 bramki zdobywali Stuani, Kike i Adomah. Widać ile zespołowi daje Stuani które gdy jest boisko sieje zamęt w szeregach rywali, potrafi wziąć ciężar gry na siebie to jest to czego brakuje Kike i dlatego jego poziom nigdy nie będzie większy niż Championship pod wodzą Karanki powoli łapie ten schemat, W jutrzejszym spotkaniu nadal nie zobaczymy Nugenta który pauzuje za Czerwoną Kartkę. Zespół ma wyśmienitą formę i ogromne aspirację w tej chwili mają pozycję lidera z 2pkt przewagą. W jutrzejszym spotkaniu zmierzą się z Rovers którzy grają w kratkę, dodatkowo jutro będą osłabieni brakiem Evansa i Lowe. Zdecydowanym faworytem jest zespół Karanki jeżeli zagrają na swoim normalnym poziomie powinni prowadzić grę.
Zwycięstwo Boro @@ 2.35 Otobet
Inne propozycję jeśli czas pozwoli opiszę je : &gt;
Derby - Fulham 1 @@ 1.45 Otobet ✅
Rotherham - Bolton 1 @@ 2.35 Otobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dzisiejszy mecz Blackburn - Middlesbrough został niestety przełożony z powodu ulewnych deszczy i złego stanu murawy !

Derby - Fulham (2-0)
Typ: Derby + LB Over 2,5 1,93 ⛔
Spotkanie/ obie drużyny strzelą gola- 1/NIE 2,81 ✅


Zespół Derby zmierzy się dziś na własnym terenie z drużyną Fulham, drużyna której nie idzie ostatnio zbyt dobrze. Goście zajmują obecnie 18sta pozycję w tabeli i mają na swoim koncie najwięcej straconych bramek (39). Ostatni mecz wygrali 31.10 na wyjeździe z ekipą Bristol C. (1-4). Od tamtego czasu ich wyniki to same porażki przeplatane remisami.
Gospodarze są w zupełnie innej sytuacji. Zajmują drugie miejsce z dwoma punktami straty do pierwszego Middlesbrough. W ostatnich sześciu meczach u siebie wygrali pięć razy i raz zremisowali. Myślę że dziś również 3pkt zostaną na Pride Park Stadium. Wygrana Derby jest niemal że pewna jednak ja spróbuje do tego wariantu z overem bramkowym. Wydaje mi się również że gospodarze zachowają czyste konto ponieważ mają tylko 13 bramek straconych co czyni ich drugą najlepszą defensywą w lidze.
Brentford - Brighton (0-0)
Typ: BTS- TAK 1,6 ⛔

Forma gości ostatnio wygląda dużo gorzej. Powoli do zespołu wkrada się zmęczenie które widać było doskonale w ostatnim, przegranym spotkaniu z Boro. &quot;Leicester championship&quot; łapie zadyszkę co moim zdaniem będzie zauważalne w dzisiejszym meczu. Dodatkowo za trzy dni czeka ich spotkanie z Ipswich więc kalendarz na pewno nie daje możliwości odpoczynku. Brentford również nalezy do zespołów które na swoim terenie radzą sobie bardzo dobrze. Ostatnie 6 spotkań to 5 zwycięstw i 1 porażka.
Jeśli musiałbym wskazać zwycięzcę tego pojedynku próbował bym grać w stronę gospodarzy z jakąś podpórką jednak myslę że Bts jest w tym wypadku dość bezpieczny ;)
Powodzenia w ten piękny sobotni dzień, cały wypełniony meczami ;)
Kursy: fortuna.pl
 
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Middle gra dzisiaj zaległy mecz z Blackburn i tak się zastanawiam czy postawić na Boro bo kurs zacny, mieli chwilowy kryzys ale dwa ostatnie mecze już wygrane, jak myślicie poradzą sobie dzisiaj?
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Jeśli Boro wygra wrócą na pierwszą pozycję w tabeli.
Jak powiedział sam Nugent jest to dla zespołu dużą motywacją:
“It’s a massive game on Tuesday and if we win that we can go top of the league so that’s the incentive for us.&quot;
Jeśli chodzi o składy to nie znalazłem nic ciekawego na temat kontuzji, ewentualnych absencji czy rotacji kadrowych. Tu na pewno Doberman mógłby coś podpowiedzieć. Osobiście zagrałem dzisiaj 2DNB 1,59 do dubla i mam nadzieję że się nie zawiodę. W najgorszym razie liczę na zwrot ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom