>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23. kolejka La Liga [09.02 - 12.02.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
23. kolejka

Kursy od: BaH

23. kolejka w La Liga zapowiada się również ciekawie. Jak myślicie kiedy w końcu na właściwy tor wjedzie Real?. Niespodzianek nie przewiduję w spotkaniach Athleticu, Barcelony, Sevilli, Atletico i Villarrealu. Na pewno poszukam kartek w derbach Walencji oraz Deportivo z nową miotła powinno sobie poradzić z Betisem, bądź poszukam tutaj goli. A wy macie jakieś propozycje?
Zapraszam do dyskusji.​
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:00
Spotkanie Bilbao-Las Palmas
Typ: P1/1
Kurs 2.06
Buk Fortuna
Analiza: Athletic Bilbao na własnym stadionie podejmował będzie ekipe Las Palmas. Gospodarze po rozegranych 22 seriach spotkań zajmują dopiero 13 pozycje w ligowej klasyfikacji co na pewno jest swego rodzaju niespodzianką, bowiem przed sezonem każdy liczył na ekipę basków w górnej częsci ligowej klasyfikacji oraz walke o europejskie puchary. Bilbao na swoim stadionie ugrało zaledwie 14 ligowych punktów, jest to bardzo słaby wynik, ale jak się strzela tylko 8 bramek i jest to najgorszy wynik w lidze to myślę że inaczej byc w tej sytuacji nie może. Teraz troszkę o osłabieniach w Bilbao, na pewno jutro nie zobaczymy Balenziagi,Muniaina oraz Undabarreny, pod znakiem zapytania stoi występ De Marcosa. Las Palmas natomiast ma przed ostatnią pozycję w lidze, na wyjazdach gości zdobyli tylko 4 oczka, jest to najgorszy wynik, strzelili tam tylko 5 bramek, więc myslę że w tym meczu również łatwo o punkty im nie będzie, gospodarze tutaj wygrać po prostu muszą bowiem na chwilę obecną lżejszy rywal im sie trafić nie może , bowiem goście nie strzelili bramki od 5 kolejnych spotkań wyjazdowych, stracili ich w tym czasie aż 17. Myślę że w dniu jutrzejszym od początku do końca gospodarze będa stwarzali sobie sytuację podbramkowe i zdołają wygrac wysoko, Mój typ to wynik 3:0 po 90 minutach spotkania.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Getafe
Typ: under 3,5 gola Kurs: 2.05
Typ: ponad 4,5 kartki Kurs: 1.79
Bukmacher: Unibet
Getafe jest drużyną najwięcej faulującą w obecnych rozgrywkach ligowych. Trochę opisałem grę tej drużyny przy okazji typu z meczu Getafe – Leganes. Getafe gra bardzo zdecydowanie w obronie. Nie omieszkają zaatakować nogi przeciwnika jeśli mają ku temu okazję. Lubią poskrobać po piętach, lubią deprymować przeciwników, lubią ich prowokować. Dzięki takiej agresywnej grze, przeciwnicy są wyprowadzani w równowagi co powoduje że nie skupiają się tylko i wyłącznie na swojej grze ale i na rywalu i to nie do końca w dobrym znaczeniu. Pojawia się chęć rewanżu dlatego tak dużo spotkań z udziałem tego zespołu kończy się overem kartkowym. Dość niedawno oglądałem mecz Getafe z Atletico w którym starły się dwa podobne światy. Sędzia w pierwszej połowie kompletnie się pogubił a zawodnicy obu drużyn niemal się pobili. Końcówka pierwszej połowy to były ataki na nogi rywali a nie ataki na bramkę. Jest to jakiś sposób, nie pochwalam go ale widać że ten styl gry prowadzi ich do celu jakim jest utrzymanie się w La Liga.
Myślę że spotkanie z Barcą będzie bardzo podobne (kto wie czy Pique lub Suarez nie wylecą z czerwienią – im najszybciej się głowa gotuje) i liczę że Barca będzie unikać kontaktu z rywalem. Strzelą jedną, dwie bramki i postarają się nie wchodzić w kontakt z rywalem żeby nie nabawić się kontuzji.
Trochę statystyk Getafe:
Zawodnicy Getafe popełnili dotychczas (po 22 kolejkach) aż 395 fauli i prowadza w tej klasyfikacji wyprzedzając drugi Alaves aż o przeszło 30 fauli.
Zawodnicy Getafe oczywiście w klasyfikacji żółtych kartek również są na pierwszym miejscu – 68 żółtych kartek.
Getafe w meczach z zespołami z czołówki La Liga w tym sezonie:
Getafe – Sevilla 0-1
Getafe – FC Barcelona 1-2
Getafe – Real Madryt 1-2
Getafe – Valencia 1-0
Atletico – Getafe 2-0
Sevilla – Getafe 1-1
Mimo że Getafe znajduje się dopiero na 11 miejscu w tabeli to pod względem straconych bramek ma trzeci wynik:
Atletico straciło dotychczas 9 bramek.
FC Barcelona straciła dotychczas 11 bramek.
Getafe, Real Madryt, Leganes stracili dotychczas po 21 bramek.
Stawka najniższa z możliwych gdyż nigdy nie wiadomo jak na spotkanie wyjdzie Messi. Jeśli będzie mu się bardzo chciało to sam w pojedynkę strzeli ze 4 bramki. Mam jednak nadzieje że będzie ładował baterie na Ligę Mistrzów. Tutaj w lidze mają taka przewagę że nie musi wkładać 100% w mecz.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:00
Spotkanie Bilbao-Las Palmas
Typ: P1/1
Kurs 2.06
Buk Fortuna
Analiza: Athletic Bilbao na własnym stadionie podejmował będzie ekipe Las Palmas. Gospodarze po rozegranych 22 seriach spotkań zajmują dopiero 13 pozycje w ligowej klasyfikacji co na pewno jest swego rodzaju niespodzianką, bowiem przed sezonem każdy liczył na ekipę basków w górnej częsci ligowej klasyfikacji oraz walke o europejskie puchary. Bilbao na swoim stadionie ugrało zaledwie 14 ligowych punktów, jest to bardzo słaby wynik, ale jak się strzela tylko 8 bramek i jest to najgorszy wynik w lidze to myślę że inaczej byc w tej sytuacji nie może. Teraz troszkę o osłabieniach w Bilbao, na pewno jutro nie zobaczymy Balenziagi,Muniaina oraz Undabarreny, pod znakiem zapytania stoi występ De Marcosa. Las Palmas natomiast ma przed ostatnią pozycję w lidze, na wyjazdach gości zdobyli tylko 4 oczka, jest to najgorszy wynik, strzelili tam tylko 5 bramek, więc myslę że w tym meczu również łatwo o punkty im nie będzie, gospodarze tutaj wygrać po prostu muszą bowiem na chwilę obecną lżejszy rywal im sie trafić nie może , bowiem goście nie strzelili bramki od 5 kolejnych spotkań wyjazdowych, stracili ich w tym czasie aż 17. Myślę że w dniu jutrzejszym od początku do końca gospodarze będa stwarzali sobie sytuację podbramkowe i zdołają wygrac wysoko, Mój typ to wynik 3:0 po 90 minutach spotkania.
Też próbuję dziś na Bilbao z tym, że bardziej bezpiecznie
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - UD Las Palmas
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie zespołów, które mocno rozczarowują w tym sezonie i z pewnością spodziewano się po nich więcej niż miejsca, które obecnie zajmują. Bilbao gra słabiutko u siebie 3 zwycięstwa, 5 remisów i 2 porażki przy bilansie bramkowych 8 strzelonych goli i 6 straconych, tragedia ale Las Palmas na wyjazdach jest najgorzej grającym zespołem z całej ligi notując 1 zwycięstwo, 1 remis i 9 porażek przy bilansie bramkowym 5 strzelonych goli i aż 28 goli straconych. Gospodarze mają szanse jeszcze ten sezon uratować i być w górnej części tabeli, bo ścisk w środku jest mocny ale takie spotkania jak to dzisiejsze trzeba wygrywać. Z kim mają poprawić bilans w meczach na własnym stadionie jak nie z najgorzej grającym zespołem na wyjazdach ? O absencjach w Bilbao już napisał kolega baku193 więc nie powielam, w Las Palmas też kilka ich jest bo nie zagrają Vicente Gomez, Castellano, Momo i Simon. Ja idę w stronę zwycięstwa gospodarzy w tym spotkaniu.
⛔ 0-0
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Las Palmas under 0,75 1,862 4/10 pinnacle/pinbet88 ✅
Dla mnie ten typ to dobra opcja na piątek. Bilbao u siebie straciło tylko 6 goli, więcej niż gola zdobyły Barcelona oraz Atletico, Real Madryt i Sociedad remisowały 0-0.
Goście na wyjazdach w tym roku 0-13 w golach, trzy razy w cymbał.
To nie ten sam zespół co rok czy 2 lata temu, trudno będzie liczyć na wynik 2-2 sprzed dwóch lat,
powtórkę sprzed roku też nie (5-1 dla Bilbao).
Dla mnie super linia biorąc pod uwagę to jak gra poza domem Las Palmas.
 
wjksk66 110

wjksk66

Użytkownik
Ja czuję niespodziankę w Maladze. Miejscowa druzyna ostatnio prezentuje bardzo słabą forme gdzie od 12 meczy nie potrafili wygrac. Atletico jedzie tam po pelna pule, lecz sadze ze Malaga bedzie potrafila w koncu znalezc receptę na Atleti i zdola wywalczyc minimum 1pkt
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja czuję niespodziankę w Maladze. Miejscowa druzyna ostatnio prezentuje bardzo słabą forme gdzie od 12 meczy nie potrafili wygrac. Atletico jedzie tam po pelna pule, lecz sadze ze Malaga bedzie potrafila w koncu znalezc receptę na Atleti i zdola wywalczyc minimum 1pkt
Kolego widziales chociaz jeden mecz Malagi ostatnio? ;) Ta druzyna to jest porazka totalna. Oni nie nadaja sie ze swoja gra nawet do drugiej ligi a co dopiero grac przeciwko druzynom z topu pierwszej ligi. Twoja cala wypowiedz bazuje na tym ze nie wygrali od 12 meczy a wiec w koncu musi nastapic przelamanie. Nie podajesz zadnych sensownych konkretnych argumentow. Z mila checia wyslucham Twoich argumentow ale konstruktywnych przemawiajacych za tym aby zagrac cos w strone Malagi ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Atletico może nie gra imponująco, ale nie doszukiwał bym się w tym spotkaniu niespodzianki. Malaga gra bardzo słabo, a ostatnia porażka z Las Palmas była kolejnym tego dowodem. Zespół ten spada na dno, a szkoda. Atletico jest jutro wstanie wymęczyć kolejne skromne zwycięstwo, a więc jak bym miał coś tu pograć to tylko win gości bez żadnych handicapów.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ath. Bilbao-Las Palmas
Typ: Over 9 cornerów
Kurs: 1,75
Bukmacher: unibet

Swój typ opieram na statystykach ogólnych oraz h2h. Bibalo stwarza mnóstwo sytuacji. Ciągnie gre do przodu. Szykuje się otwarty mecz. Las Palmas też durzuci kilka cornerów.
Proponuję zagrać za stawkę : 200 PLN


 
S 0

stuarez715

Użytkownik
Dobry wieczór , mam pytanie - meczu Athleticu według oficjalnych statystyk pomeczowych na grafice widnialo 8 różnych (6-2) , natomiast na livesport oraz trackerze widniał jeden rozny mniej, ktoś się orientuje kto mógł popełnić błąd i jak będzie rozliczone ? Niestety nie oglądałem meczu od poczatku i nie jestem w stanie tego zweryfikować. Ktoś się orientuje ?
 
B 0

bosman74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Valencia - Levante
Typ: Levante strz. gola

Kurs: 1,53
Bukmacher: Fortuna
Valencia ma fatalną passę. Co prawda grali z renomowanymi zespołami, ale w Levante coś się ruszyło. Kupili dwóch napastników i grają otwartą piłkę. Moim zdaniem powinni strzelić gola.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dubel
16:15 Malaga - Atletico 2 @ 1.60
18:30 Leganes - Eibar 2X @ 1.40
AKO: 2.24
buk: bah

18:30 Leganes - Eibar
Eibar DNB @ 1.80
buk: BaH
Leganes kolejny bardzo słaby mecz. Brawo Eibar za walkę i wiarę do końca.
Czy ten dubel ma szansę wejść?. Myślę, że tak. Malaga po ostatniej porażce z Las Palmas jest pierwszym poważnym kandydatem do spadku z La Liga. Szkoda, że zespół, który wcześniej potrafił rywalizować z najlepszymi spadł aż tak nisko. Gospodarze są w dużym kryzysie i nie potrafią się z niego wykaraskać. Nie wyobrażam aby Atletico miało dziś tu stracić punkty. Racja, że ich gra nie jest imponująca i często widzimy wymęczone 1:0 czy 0:1, ale to wszystko przez skuteczność gości, która wygląda mizernie. Nie będę zdziwiony jak dziś po raz kolejny goście wymęczą to zwycięstwo. W drugim spotkaniu idę w stronę Eibar. Zespół ten potwierdza swoje aspiracje do gry w europejskich pucharach. Fajnie, że taki klub potrafi powtórzyć wyczyn z poprzedniego sezonu. Leganes tydzień temu wymęczyło remis w spotkaniu z Getafe, a w środku tygodnia mają za sobą 90 minut w spotkaniu z Sevillą gdzie ulegli 2:0. Gospodarze to dalej groźna i nieobliczalna drużyna, a szczególnie w spotkaniach u siebie, jednak coś w tej drużynie pękło i nie wyglądało to za dobrze w ostatnich dwóch spotkaniach. Wierzę jednak, że Eibar, które w spotkaniach wyjazdowych nie spisuje się najlepiej po raz kolejny pokaże swój ofensywny futbol dzięki, któremu ustrzeli kilka bramek. Na koniec chcę dodać, że Leganes dziś bez prawego obrońcy Zaldua, natomiast gości bez Sergi Enricha.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 0

kondzik222

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Villarreal - Alaves
Typ:
Villarreal CF i Powyżej 1.5
Kurs: 2.09
Bukmacher: LVBET
Analiza: Villareal - drużyna co roku walcząca o załapanie się do czołowej szóstki która pozwoli na grę w pucharach. Nie inaczej sytuacja wygląda w tym roku gdzie drużyna radzi sobie bardzo solidnie. Obserwuję jej grę i głupie wpadki zdarzają jej się niezwykle rzadko zwłaszcza z drużynami z dołu tabeli. U siebie jest to bardzo nieobliczalna drużyna która może wygrać z każdym. W dotychczasowym sezonie na własnym boisku odnieśli zaledwie 2 porażki i to z Barceloną i Sewillą czyli tzw. topem LaLiga. Nie ustrzegli się również niewielkich wpadek jak 2 remisy z Espanyolem i La Coruna. Alaves to drużyna głównie własnego boiska. Wystarczy wspomnieć, że od początku tego sezonu wygrali zaledwie 2 spotkania wyjazdowe w lidze nie notując przy tym żadnego remisu. Fakt w ostatnim czasie od meczu z Barceloną widać znaczący progres ale na solidną drużynę Villarrealu to nie wystarczy.
Dodatkowy bonus bramkowy to efekt niezłej dyspozycji strzeleckiej na własnym obiekcie średnio ponad 2 bramki na mecz.
Edit: Niestety ale to pierwsza tego typu wpadka która kiedyś widocznie musiała nadejść
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:00
Spotkanie La Coruna-Betis
Typ: 1/1
Kurs 3.40
Buk Fortuna
Analiza: La Coruna na własnym stadionie w tej kolejce podejmowała będzie ekipę Betisu Sevilla. Według mnie gospodarze są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie a do tego bardzo potrzebują ligowych punktów, bowiem są obecnie w strefie spadkowej z dorobkiem zaledwie 17 oczek zgromadzonych na swoim koncie po 22 kolejkach Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej . Gospodarze nie wygrali 7 kolejnych spotkań ligowych tak domowych jak i wyjazdowych, na pewno to jest dobre spotkanie żeby w końcu sięgnąć po komplet punktów w spotkaniu z Betisem, który ma lepsze spotkania domowe niż wyjazdowe, gospodarze notują non stop porażki, albo podziały punktów, takimi wynikami nie da się opuścić strefy spadkowej , minusem jest zdecydowanie ich gra w defensywie, bowiem bramki szczególnie na swoim stadionie zdobywają praktycznie w każdym możliwym spotkaniu, ale niestety też bardzo dużo ich tracą. W dniu jutrzejszym w La Coruni najprawdopodobniej nie zagra : Sidnei, Mosquera , Bicho. U goście lista absencji jest większa bowiem możliwe że nie zobaczymy : Barragana, Campbella, Feddala, Sanabrii, oraz Adana. Stawiam więc na wygraną gospodarzy oraz na to iż oba zespoły strzelą co najmniej po jednej bramce, Mój typ to dokładny wynik 2:1 dla zespołu z La Coruni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom