>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

23. kolejka LOTTO Ekstraklasy (16.02-19.02.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Legia Warszawa vs Śląsk Wrocław 4:1 (4:1)
Legia &amp; Over 3.5 @ 4.10 ✅
Over 1.5 bramek w każdej połowie @ 5.25 - KE ⛔
Legia -1.5 @ 2.35 - KE ✅

Legia - 2.5 @ 4.45 ✅
iforbet
edit: zmiana typów do KE.

Tutaj będzie analiza, generalnie uważam, że kursy są ciekawe, a na wygraną Legii już spada.
Przez tydzień poziom obrony się nie poprawi zwłaszcza w Śląsku, a biorąc pod uwagę, że jest szansa, że coś strzelą, to nie wykluczam wyniku typu 3:1, 4:1, ale to napiszę co i jak w wolnej chwili przed meczem. Drugi typ jest bardziej for fun, ale uważam, że jak najbardziej do zagrania przy większej ilości bramek, którą zakładam.
---No to uzupełniamy powoli.
Słabe wejście w rundę, słabe sparingi, słąbe przygotowania pod wodzą Janka Urbana to wszystko sprawia, że Śląsk nie może optymistycznie patrzeć na przyszłość. Niby jest sporo przewagi nad strefą spadkową, ale biorąc pod uwagę dwa wyjazdowe spotkania z Lechem i Legią oraz mecz domowy z Górnikiem, śmiem twierdzić, że Śląsk będzie już czuł na plecach oddech rywali, którzy są na miejscach spadkowych.
Urban dzisiaj na konferencji opowiada rzeczy niestworzone, że drużyna walczy, że drużyna ma wszystko żeby wygrywać, no nie bardzo, bo nie ma trenera...
Za bramkę straconą na 1:1 obwinia personalnie Słowika, co jest żenujące, mówi o słabej postawie w akcji Celebana, ale hellooooł panie Urbana, Celeban tak gra od roku i czas najwyższy posadzić go na ławce, bo wchodzi gościu z 4 ligi niemieckiej Rieder i gra przyzwoity mecz.
Drużynie brakuje takiego zęba i charakteru, po zimowej przerwie miał odpalić Vacek, ale to nie bardzo wyszło. Kosecki po kolejnej kontuzji niemrawy, generalnie spotkanie z Cracovią wyglądało słabo i to nie Cracovia była dobra, a Śląsk był słaby.
Co do Legii, wygląda to ciekawie, Jozak układa sobie drużynę po swojemu, wygrana na trudnym terenie w Lubinie, tak wiem, że po karnym, ale jednak 2:3, to dobry wynik, generalnie skrzydłowi Legii będą sobie mogli poszaleć, bo odpowiednio Pawelec i Lewandowski / Augusto (zależy który zagra) nie są super zaporą, dodatkowo Celeban ... niech jeszcze Urban wymyśli Tarasovsa, to będzie komplet.
W formie Niezgoda, ciekawie będą wyglądać pojedynki z obrońcami Śląska, może zagra Kucharczyk, też będzie miał sporo okazji przeciwko wolnym obrońcom.
Jak już pisałem stawiam takie 3:1, 4:1 dla Legii.

KRÓL EKSTRAKLASY -&gt; 35 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Wisła - Arka 1/+2.5 @3.30 ✅
Sandecja - Korona Under 2.5 @1.78 ⛔
Jaga - Cracovia X @3.60 ⛔
KE -&gt; ✅ 30
__________________________
Bukmacher: Fortuna
Proponuję takie trzy mecze na najbliższą kolejkę. Mecz Wisły z Lechią można powiedzieć, że przebiegał w atmosferze sparingowej, akcje z jednej jak i z drugiej strony, krótko mówiąc zasłużony remis. Było trochę kopaniny, a trochę składnych akcji. Moim zdaniem Biała Gwiazda za nowego trenera wygląda trochę lepiej, zresztą sam trener prezentuje się znacznie ciekawiej niż Ramirez (o ile tak można powiedzieć - bardziej charyzmatyczny etc.). W drugiej połowie setkę na wagę trzech punktów miał wprowadzony Imaz, ale mało kogoś na trybunach nie ustrzelił. Myślę, że obydwie drużyny były zadowolone z punktu, a wynik sprawiedliwy. Wieczorem w sobotę hiszpańska część Krakowa zmierzy się z Arką i upatruje tu wygraną Wisły, która balansuje na pograniczu 8 miejsca. Wisła od kilku sezonów mimo kryzysu jest u siebie bardzo mocna i Arka nie powinna być dla nich problemem. Cywka ładnie odnalazł się na nowej pozycji w środku boiska, a jeśli Boguski w końcu zostanie przykuty do ławki to wygrana jest bardzo bardzo prawdopodobna jak na tak wysoki kurs. Ostatni mecz w Krakowie to 5:1 dla Białej Gwiazdy. Wisła potrzebuje punktów i jestem przekonany że Arka wróci z niczym. Typuje wynik w okolicach 2:1/3:1
Sandecja z Koroną to moim zdaniem będzie zmarnowane 2h czasu na totalną kopaninę i sieczkę w piątkowe popołudnie. Typuje ten mecz jako &quot;najmniej ciekawy&quot; i oczekuje po nim rekordu niedokładnych zagrań i kiepskiej jakości gry. Typuje under bo nie powinno paść tam więcej niż 2 bramki. Sandecja się przymuruje a Korona będzie walić głową w owy mur. Swoją drogą Korona farciarze roku, na sam początek dostali dwa bardzo łatwe wyjazdy do Niecieczy. Nic tylko brać 6 punktów, a spadek rozegra się pomiędzy Termalicą, Sandecją i Piastem. Strzelaniny to tam na pewno nie będzie.
Ostatni mecz to czysty remis Pasów i Jagielloni. Jaga tydzień temu trzy punkty, ale Piast gra kompletną padakę. Myślę że Cracovia nie wróci z niczym i remis jest w ich zasięgu. Ostatnie dwa mecze między nimi to dwa remisy. Sama Jagiellonia mnie nie przekonuje i raczej jakimiś hegemonami nie są. Probierz już coś wymyśli, żeby im urwać punkty. U siebie Cracovia ograła po farciarsku Śląsk. Można powiedzieć że mogą Jagę postraszyć Piątkiem czy Rakelsem. Typuje jakieś 1:1
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Lech Poznań - Pogoń Szczecin

W Poznaniu zapowiada się świetne spotkanie. Będzie to pierwszy mecz Kolejorza w nowym roku przy bułgarskiej. Zapowiada się sporo kibiców gospodarzy jak i również gości, ponieważ przyjadą wspierać swój klub w walce o utrzymanie.
Zwycięzcę meczu będzie trudno wytypować. Ale za to można pograć over na bramki. Lech po słabym meczu w Gdyni będzie musiał się zrehabilitowac. Piłkarze cały tydzień sporo trenowali i skupili się na taktyce ale szczególnie nad skutecznością i akcjami ofensywnymi. Od pierwszych minut zagra napastnik Kolejorza - Gytkjaer, który w zeszłej kolejce musiał opuścić boisko z powodu kontuzji ale już jest wszystko w porządku.
Pogoń natomiast po świetnym początku i wygranej 4:1 nad Sandecja przyjeżdża do Poznania z nastawieniem, że wywiąza 3 punkty. Tym razem rywal będzie nieco trudniejszy ale mimo wszystko Portowcy powinni sobie stworzyć kilka sytuacji bramkowych. Bardzo liczę na napastnika pogoni - Łukasza Zwoleńskiego, który myślę że coś ustrzeli bo w meczu z Sandecja niestety zabrakło trochę szczęścia do zdobycia gola.
Na pewno nie zabraknie ostrej walki w tym meczu.
over 2.5 i bts @2.30 fortuna⛔⛔
Zagram również over żółtych kartek ale czekam az bukmacherzy wystawiają ofertę i edytuje post
Edit: pojawiły się żółte kartki więc dokładam over 4,5 żk @2.02 LVBet
✅✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 132728

Gość
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce
spotkanie/obie drużyny strzelą gola - 2/tak
@4.45
fortuna ⛔⛔⛔ E: Szkoda gadać ????
Korona po wyjazdowym zwycięstwie nad Termalicą powraca na jej stadion aby zmierzyć się z beniaminkiem, gdzie postarają się wywalczyć kolejne 3 punkty. Kielczanie w trakcie zimowego okienka transferowego wzmocnili się o nowego pomocnika Olivera Petraka oraz powracającego po kontuzji do rytmu meczowego Zlatko Janjica. Swoją analizę opieram głownie na dobrze spisującej się ofensywie co potwierdził zespół dobrą rundą jesienna plasując się na 7 miejscu, mając drugą największą ilość strzelonych bramek zaraz po Górniku. W meczu z Sandecją najprawdopodobniej nie wystąpią Soriano, którego zastąpi Kaczarava, który w mojej opinii jest lepszym napastnikiem, dobrze gra tyłem do bramki, potrafi przytrzymać piłkę, jest skuteczniejszy od Soriano i wyższy, co może być zaletą na grających fizyczny futbol piłkarzy Sandecji. Małym problemem jest brak środkowego obrońcy Kovacevica przez jego problemy ze zdrowiem, za niego do gry wejdzie Senegalczyk Diaw, któremu zdarzają się błędy w defensywie co może wykorzystać wracający po pauzie za kartki Kolev. Sandecja będzie podrażniona po ostatniej porażce 4-1 z Pogonią, więc spodziewam się otwartego futbolu, który będzie odpowiadał graczom Korony a wynik będzie oscylował w granicach 2-1, 3-1 dla gości.

 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Legia- Śląsk 4:1
Typ: 1/1 ✅
Kurs 2.21
Buk Fortuna
Analiza: Lider polskiej ekstraklasy piłkarskiej na swoim stadionie w tej kolejce podejmował będzie ekipę Wrocławskiego Śląska, który na chwilę obecną jest dopiero na 10 miejscu w tabeli. Gospodarze oczywiście są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, nie dośc iż grają na swoim stadionie to potrzebują 3 oczek żeby uciekać reszcie ligowej stawki, co prawda Legia w poprzedniej kolejce wygrała,ale punktów nie straciła tez Jagiellonia , która w dalszym ciągu trzyma się blisko czołówki i spokojnie ma szanse na walkę o tytuł mistrza kraju. Legia u siebie w tym sezonie zagrała 10 spotkań, zanotowała 8 wygranych remis oraz porażkę, strzeliła 16 bramek straciła tylko 5 , czyli ich bilans to 0.5 gola straconego na jeden mecz, myślę że jest to bardzo dobry wynik, goście natomiast na wyjazdach mają wielki problem z punktowaniem, zanotowali tam jedynie 4 podziały punktów w 11 rozegranych spotkaniach, reszta to porażki, do tego strzelili na wyjeździe 9 goli stracili ich aż 22 , an pewno tutaj będą mieli niezwykle cięzko żeby sięgnać po jakiekolwiek ligowe punkty, bowiem Legia jest coraz mocniejsza. Śląsk jednak moim zdaniem bramkę będzie w stanie w tym meczu strzelić, dlatego mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gospodarzy dokładnie 3:1 oraz 1:0 po pierwszych 45 minutach.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 4:1
Typ: Legia Warszawa (-1) ✅✅
Kurs: 2,38
fortuna
Drugie piątkowe spotkanie 23 kolejki to pojedynek lidera tabeli, Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław. Zdecydowanym faworytem tej potyczki są oczywiście gospodarze. Tydzień temu po dramatycznej końcówce zdołali wywieść komplet oczek z Lubina. Dwie bramki strzelił Jarosław Niezgoda dla którego było to już ósme i dziewiąte trafienie w sezonie. W doliczonym czasie gry z karnego trzy oczka zapewnił powracający po kontuzji Miroslav Radovic. Legioniści tym razem zagrają przed swoja publicznością i wynik inny niż zwycięstwo będzie odbierany za niespodziankę. Śląsk Wrocław jest najgorzej grającą ekipa ligi na wyjazdach. Nie odnieśli na boisku rywala żadnej wygranej a ostatnie ich pięć potyczek to same porażki (Wisła Płock 1-4, Korona Kielce 0-3, Lechia Gdańsk 1-3, Nieciecza 1-2, Cracovia 1-2). W ostatniej kolejce podopieczni Jana Urbana ulegli w meczu bez publiczności &quot;Pasom&quot; 1-2. Zwycięskiego gola strzelił w dziewięćdziesiątej minucie debiutujący w Cracovii Denis Rakels po błędzie Pawelca. O zimowych wzmocnieniach Legii pisano już wiele natomiast do Śląska przybyli dwaj wypożyczeni. Z Lechii Gdańsk lewy obrońca Mateusz Lewandowski i środkowy obrońca Tim Riedler z Augsburga. Moim zdaniem piłkarze Romeo Jozaka powoli będą wchodzić w optymalna dyspozycje ale w takim meczu jak piątkowy powinni se bez problemu poradzić z rywalem.
KE ✅ 138
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 16.02.2018. godz. 20:30 ✅ 4:1
Typ: over 2 azjan bramki Legia Warszawa / Kurs: 2.24 / Buk: 1xbet /

Śląsk nic nie zagrał w Krakowie, znowu ta gra jest bez charakteru, moim zdaniem patrząc na to jak to wygląda na boisku Urban długo tutaj nie pobawi. Defensywa to takie poplątanie z pomieszanym, gracze pod formą patrz Celeban spóźniony prawie o jedną tempo w większości sytuacjach, brak asekuracji drugiej linii, dużo chaosu, dużo po prostu błędów a to wszystko na tle Cracovii, które też nic specjalnego w ataku nie grała i nie gra. Nie ma co tutaj wiele się rozpisywać na temat tych błędów wystarczy obejrzę prosty skrót tego meczu już w czwartej minucie widzieliśmy piękne ustawienie defensywy do spalonego, do tego sporo pojedynków przegrywanych na skrzydłach a tam szum Legia potrafią robić to wynika właśnie też z tej braku asekuracji a wybitnymi sprinterami też nie są.
W Warszawie też murawa lepsza do szybszej gry piłką a wiadomo że tak ma grać Legia, które moim zdaniem z każdym meczem będzie grała płynniej, coraz mniej kontuzjowanych, Niezgoda w formie, nowe nabytki z każdym treningiem lepiej wkomponowani w zespół. Jak już napisałem przed tygodniem Mistrz Polski nie grając nic nadzwyczajnego i tak jest pewnym liderem, słabi po prostu w tej rundzie nie będą. Śląsk a bardziej Urban nie ma po prostu pomysłu na poprawę gry a ta defensywa na wyjeździe to jest dramat przecież ten zespół jeszcze w delegacji nie wygrał.
✅ 124 ke
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Lechia Gdańsk - GKS Piast Gliwice
typ 2 kurs 4.70
Fortuna
Witam wszystkich na niedzielę stawiam na Piasta z paru względów. Gliwiczanie pierwszy mecz rundy wiosennej przegrali z Jagiellonią dwoma bramkami. Piast bardzo dobrze prezentował się w pierwszej połowie pomimo ,gdyż przegrywaliśmy jedną bramką po niesamowitym strzale Frankowskiego. Druga połowa Piast chciał narzucić swój styl gry ,ale Jagiellonia dorzuciła drugą bramkę i gra siadła. Gliwiczanie niestety na dzień dzisiejszy zajmują ostatnią pozycję w Lotto Ekstraklasie ,ale głęboko w to wierzę ,że wyjdziemy już z tej nieprzyjemnej pozycji już po meczu z Lechią. Sytuacja kadrowa w Piaście jest następująca: Bukata oraz Sedlar prawdopodobnie nie wystąpią w tym meczu. Do drużyny z Śląska dołączył nowy zawodnik Mikkel Kirkeskov grałw Aalesunds FK jest to duński zespół występujący w drugiej lidze. Gra on na pozycji lewego obrońcy oraz występował również jako lewy pomocnik. Liczę ,że po nieudanym starcie Piast pokażę siłę swojego składu i zaangażowania oraz ambicji w tym spotkaniu i przywiozą do Gliwic komplet punktów.
Jeśli chodzi o Lechię można powiedzieć plaga kontuzji Augustyn,Haraslin oraz Wolski. Do nieobecny w meczu z Piastem zalicza się Balde ,który ostatnio strzelił nam bramkę i dzięki niemu Lechia niestety wygrała przy Okrzei. Lechia ostatnio po strzale Sławomira Peszki zremisowała z Wisła. Krakowianie więcej utrzymywali się przy piłce mimo iż grali na wyjeździe. Jestem wręcz pewny ,że Piast do Lechii jedzie po punkty i zrobimy wszystko ,aby wydostać się z tej nieprzyjemnej pozycji. Można też po także dużym kursie pograć 2X dla mniej lubiących ryzyko. Pozdrawiam trzymajcie się. Piaście walczymy !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
D 83

disek

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce -&gt; +2,5/2 Korona Kielce wygra i w meczu +2,5 gola -&gt; Kurs: 3.25 #STS ⛔ 3:3
Korona
jak dla mnie bardzo dobrze grający zespół w ostatnim czasie, ambicje aby sezon zakończyć w ścisłej czołówce, tracą 2 pkt do Górnika i 3pkt do Kolejorza, którzy zajmują odpowiednio 4 i 3 miejsce. Rundę wiosenną zaczęli od wygranej 3:0 w Niecieczy (gdzie odbywać będzie się również mecz z Sandecją) , Ekipa z Nowego Sącza rundę zaczęli od przegranej w Szczecinie z miejscową Pogonią 4:1 co może dziwić, ponieważ Sandecja ma aktualnie 1 punkt nad ostatnim miejscem.
Nie przewidywałbym tutaj niespodzianek, sądzę, że Korona bardzo łatwo i efektownie wygra spotkanie strzelając sporo bramek. Dla odważniejszych polecam zagranie Korona Kielce wygra i obie drużyny strzelą gola -&gt; Kurs: 4.15 #STS . ⛔
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce
Typ:
Korona Kielce ⛔ 3:3 Brawa dla gospodarzy, że potrafili wykorzystać błędy Korony
Kurs: 2.36 (fortuna)
Mecz przyjaźni na rozpoczęcie 23 kolejki. Obie drużyny zaczęły rundę wiosenną w diametralnie różnym stylu i wyniku. Zacznę może od drużyny przyjezdnych, którzy wracają do Niecieczy po tygodniu gdzie wygrali z Termalicą aż 3:0. Fatalna 2 połówka Słoni pozwoliła robić gościom co chcą. Po meczu wyciekło trochę więcej informacji z ekipy Bruk Betu co napiszę przy okazji ich meczu. Korona zagrała bardzo dobrze, powiem szczerzę, nie spodziewałem się tak dobrej gry. W pierwszej połowie jedynie Termalica mogła sobie dojść do bramki i strzelić niecelnie, ale wielkie brawa za to uzupełnianie się zawodników, wymienność pozycji i mądrą grę taktycznie. Sami zawodniczy przyznają, że pod względem taktycznym zagrali bardzo dobrze, kto wie, może jeden z lepszych meczy w sezonie. Oddali w tym meczu 12 strzałów w tym 6 celnych.
Sandecja pod wodzą Kazka Moskala zagrała słaby mecz z Pogonią. Można powiedzieć, że od początku meczu miała przewagę drużyna Pogoni i tak zostało do końca. Pozytywem przed meczem z Koroną jest powrót po kartkach Koleva i pewnie zobaczymy coś więcej z aspektów ofensywnych. Trudno mieć już pierwsze rozeznanie po jednym meczu rundy, zawsze daje zespołom 3 mecze aby się jakoś pokazać, jednak faktem jest 13 meczów pod rząd bez wygranej. Sandecja w meczach „u siebie” ma bilans 2-6-3, sporo remisów. Dziś trudne zadanie przed podopiecznymi Kazka Moskala, ale mam dla nich dobrą wiadomość. Postawiłem dziś na Koronę,więc szansa, że dziś odniosą zwycięstwo wyraźnie wzrosła.
KE ⛔ 100
 
P 6

psycho-sharks-18

Użytkownik
Nic jeszcze nie wiadomo,po jednym meczu ocenianie.... tydzien temu pół polski postawiło przeciw Legii po sparingach tej drużyny majac nadzieje na 1x Lubina. Stąd ten wynik był 2. Ja juz nie raz i nie dwa widziałem że w 2 kolejce wyniki sa odwrotne niz w pierwszej. Ludzie ida za tym co zobaczyli w pierwszej. Tylko że ta Legia miała wiecej szczescia niz rozumu. Ten Niezgoda jest mega drewniany,chodz w sumie Lewandowski tez jest wiec zarzut taki sobie. Ale podnieta nim jest na wyrost. Śląsk bez wygranej wyjazd więc coraz wieksze prawdopodonienstwo z kazdym wyjazdem ze taka przyjdzie,a nie raz przychodzi własnie wtedy gdy nikt sie nie spodziewa,nawet jego kibice asekuracyjnie jak dzis po postach Robsona widac,odwracaj sie od klubu.... Myślę że na pewno Legia w tym sezonie mistrzem nie będzie,post bede kopiował w maju by udowodnic wam ze jestem tu najlepszy. Śląsk drugi wyjazd z rzedu,licze ze chodz jeden punkt ugraja,i nie ma tu znaczenia czy graja z Legia czy Płockiem,nie po to trenuja i sa wyselekcjonowaną grupą ludzi by poprostu przegrac bo tak myśli gawiedz. Pich Piech Kosecki i nowi są szybcy dynamiczni a Robak stary wyjadacz... Myślę tez ze Sandecja biorąc pod uwage powyższe ale tez to jak mocna wydaje sie Korona i jak łatwy wydaje się pieniądz za Krone dzis,ugra 1x...Typerzy zawsze popełniaja jeden błąd kieruja sie tym co widzieli dotychczas zamiast szukac nowych rozwiązań,które moze wrescie zaczną przynosić zyski,jednym słowem brak umiejetnosci wyciągania wniosków,i szukanie łatwych dróg to cos co charakteryzuje środowisko typerów. Moje typy Legia-Śląsk X2, Sandecja-Korona 1x
Legia-Śląsk 2 kurs 6
buk iforbet

edit: Teixeira wróciłeś ? ???? - Robson1416
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 3:3​
Trochę ciężko ugryźć ten mecz. Sandecja ma bardzo duże problemy. Przede wszystkim kadra składa się z &quot;dziadków&quot; Bliżej temu zespołowi do oldbojów niż do rywalizacji na poziomie Ekstraklasy. Do tego jest bardzo słabo przygotowana do rundy rewanżowej, nie ma szybkości, motoryki i nie ma pomysłu na grę. Z Pogonią nawet nie powiem że to wyglądało słabo, bo to wyglądało fatalnie. Sandecja to według mnie kandydat numer jeden do opuszczenia Ekstraklasy. Dzisiaj do Niecieczy przyjeżdża Korona, która może nie ma jakichś wielkich nazwisk w zespole, ale to &quot;zespół&quot;, widać pomysł na grę i odzwierciedlają to wyniki. Konsekwencja w grze, realizowanie tego co założył Lettieri przynosi bramki i co najważniejsze punkty. W zeszłym tygodniu w Niecieczy z Bruk-Betem wyglądało to doskonale. O przynajmniej punkt dla przyjezdnych jestem pewien. Do tego dokładam over 1,5 bo jestem przekonany że Koronę stać na przynajmniej 2 bramki a gospodarze być może również bedą w stanie choc raz odpowiedzieć.
Korona lub remis i powyżej 1,5 @ 1,68 LVBET ✅✅✅

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 4:1​
Aż przykro patrzeć co dzieje się ze Śląskiem. Jana Urbana miałem za jednego z lepszych trenerów w Polsce i za inteligentnego trenera, ale to co wyprawia we Wrocławiu woła o pomstę do nieba. Na boisku Śląsk mimo bardzo dużego jak na Polskie realia potencjału kadrowego nie bryluje. Nie ma pomysłu na grę, po za boiskiem Urban nie radzi sobie z zawodnikami. Potrafi publicznie krytykować swoich zawodników w mediach i obwiniać za stracone gole. Trener powinien na siebie brać porażki, żeby psychicznie odciążyć zawodników a Urban próbuje ratować swój &quot;stołek&quot; odpowiedzialność zrzucając na zawodników. Tragiczna jest przede wszystkim defensywa. Piotr Celeban jest chyba w najgorszej formie w całej swojej karierze. Boki obrony będą dziś tworzyc najpewniej Pawelec i Lewandowski, którzy popełniają błąd za błędem. Są przede wszystkim nie przygotowani do rundy rewanżowej. Cały czas wykluczeni z gry są Cotra, Jovic i Kokoszka co jeszcze bardziej zmniejsza pole manewru przy ustalaniu składu. O ile chociaż się starałem nie znalazłem żadnego pozytywu przemawiającego za dobrym wynikiem dla Śląska, tak tych za Legią znalazłem co najmniej kilka. Przede wszystkim bardzo inteligentny, wiedzący co chce zrobić z zespołem trener. Jozak konsekwentnie realizuje to co sobie założył Sprowadził bardzo dobrych zawodników, którzy mieli do czynienia z poważną piłką, do tego dołożył kilku młodzieżowców, których osobiście chce wziać pod swoje skrzydła i powoli wprowadzać ich do składu. Bardzo ciekawą grę Legia pokazała w Lubinie. Widać że zawodnicy realizują schematy Jozaka i to wychodzi bardzo obiecująco. Były momenty, kiedy Legia musiała delikatnie się wycofać, a wtedy Zagłębie zmuszało do błędów defensorów Legii. Dwie stracone bramki to raczej brak jeszcze odpowiedniego rozumienia się zawodników. Z Zagłębiem od początku zagrało 3 nowych zawodników a czwarty wszedł z ławki rezerwowych, więc nie dziwota że były momenty niezrozumienia. Jednak wydaje mi się że czas pracuje dla Legii. Z każdym treningiem to wygląda co raz lepiej i wydaje mi się że dziś zobaczymy jeszcze lepsza Legię niż w Lubinie. Tym bardziej że Wojskowi podejmą Śląsk na swoim stadionie a rywal będzie słabszy niż tydzień temu. Dzisiaj pole do popisu będzie miał Jarek Niezgoda i skrzydłowi, bo przeciw tak słabej defensywie nie powinni miec problemu ze stwarzaniem sobie szans. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Stołecznych.
Legia ha -1,5 @ 2,10 LVBET ✅✅✅
gol Jarosława Niezgody @ 2,40 LVBET ✅✅✅
✅ 318 KE
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sandecja - Korona 3:3
2 @2,25
forbet ⛔
podwójna szansa 2-2 @1,69 fortuna ✅
Korona dzisiaj ponownie zawita do Niecieczy, tydzień temu ograła tu miejscowy Bruk-Bet, a dzisiaj zmierzy się z zespołem Sandecji, który na stadionie Termalici rozgrywa swoje mecze domowe. Inauguracyjna kolejka była lepsza dla gości, którzy wygrali w delegacji 0:3 ze wspomnianym Bruk-Betem, natomiast gospodarze również na wyjezdzie, ale ulegli ostatniej drużynie po rundzie jesiennej, czyli Pogoni Szczecin aż 4:1 i na chwilę obecną są najpoważniejszym zespołem do spadku. Gospodarze nie wygrali w lidze od września 2017, czyli przez kolejnych 13 kolejek, w których zanotowali 5 remisów oraz doznali 8 porażek i na prawdę trudno znalezć jakiś argument przemawiający za nimi, chyba &quot;Ze to nasza najbardziej nieprzewidywalna liga&quot;, natomiast podopieczni Gino Latteriego zajmują aktualnie 5 miejsce w Ekstraklasie, nie licząc małego kryzysu w grudniu, gdzie doznali dwóch porażek pod rząd to na ostatnie 13 meczy w 11 punktowali, uzyskując 5 remisów oraz 6 wygranych, awansowali też do 1/2 finału Pucharu Polski.
Legia - Śląsk 4:1
1 @1,53
forbet ✅
powyżej 2,5 gola @1,85 Totolotek ✅
Podobnie jak w przypadku pierwszego spotkania faworyt w tym starciu wydaje się tylko jeden, Legia przed tygodniem dość szczęśliwie wygrała w Lubinie, choć w przekroju całego meczu była na pewno dużo lepsza, natomiast Śląsk również dość pechowo przegrał w Cracovii tracąc gola w 90 minucie. Nie będę się powtarzał i pisał o problemach Wrocławian, bo są one znane od dłuższego czasu i nie ma sensu co tydzień pisać tego samego. Dzisiaj stawiam na zwycięstwo gospodarzy, myślę, że można również spróbować hendicapów w stronę Legii, ale ja wybieram bezpieczniejszą opcję, czyli czystą jedynkę, drugi typ na gole, ponieważ uważam, że przy problemach Śląska w obronie tych bramek kilka padnie, nie jest też wykluczony gol dla gości po jakiejś kontrze czy stałym fragmencie gry. Legia u siebie jest piekielnie mocna, na 10 meczy odniosła 8 zwycięstw, zanotowała jeden remis na początku sezonu i raz przegrała na zakończenie rundy w grudniu z Wisłą Płock, natomiast Śląsk jest jedyną drużyną w lidze, która w tym sezonie jeszcze nie przywiozła kompletu punktów z delegacji, na 11 meczy tylko 4 zremisowała i poniosła 7 porażek. Dzisiaj nie sądzę, żeby ten dorobek się u nich poprawił, tym bardziej, że Legia będzie się chciała zrewanżować za jesienną porażkę we Wrocławiu.
KE -&gt; ✅ 107
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Śląsk bez wygranej wyjazd więc coraz wieksze prawdopodonienstwo z kazdym wyjazdem ze taka przyjdzie,a nie raz przychodzi własnie wtedy gdy nikt sie nie spodziewa,nawet jego kibice asekuracyjnie jak dzis po postach Robsona widac,odwracaj sie od klubu....
Bez przesady...To, że gra Legie nie oznacza, że odwraca się od klubu. Po tylu latach kiepskiego zarządzania odechciewa się patrzeć na takie marnowanie potencjału. Ile można czekać na zmianę, która nie nadchodzi? Zmieniają się tylko trenerzy tak jakby ten klub był potrzebny miastu do prania pieniędzy. Wszyscy siedzą cicho. Po prostu jest źle i robimy wszystko żeby było lepiej. Z typami się zgadzam, bo jakby były to takie pewniaki to na Legie byłoby 1.30, a na Korone 1.50. Liczę dziś na niespodzianki.
nie po to trenuja i sa wyselekcjonowaną grupą ludzi by poprostu przegrac bo tak myśli gawiedz.
???? ????
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Jedyna możliwość niespodzianek w dzisiejszych meczach jest taka, że firmy bukmacherskie będą maczały w nich swoje brudne paluchy. Na dzień dzisiejszy, zarówno Legia jak i Korona, piłkarsko to zupełnie inna bajka niż ich dzisiejsi przeciwnicy.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce
Sandecja strzeli powyżej 1,0 bramki @ 1,98 ✅ wygrany
Obie strzelą @ 1,73 ✅ wygrany

LVBET
Sandecja nie jest w tym meczu bez szans. Mimo, że nie wygrała 13 kolejnych meczów w lidze to nie notowała kilku porażekpod rząd, tylko raz w podczas tej serii przegrała więcej niż jeden mecz z rzędu. W Niecieczy nawet po klęskach jak z 5:0 z Arką potrafiła postawić się silnym rywalom. Do składu powraca Kolew, więc atak będzie wzmocniony. Korona na wyjazdach nie gra zbyt dobrze tydzień temu odnieśli dopiero drugie ligowe zwycięstwo na obcym terenie, zachowując przy tymczyste konto. Kilka kolejnych wyjazdowych gier czystym kontem miało miejsce w rym sezonie tylko raz. Zatem Spodziewam się co najmniej jednej bramki ze strony gospodarzy. Jeśli chodzi o gości to ich trafienie do bramki Sandecji też jest dziś prawdopodobne. Nowosądecki zespół nie broni dosyć dobrze, czyste konta to tylko pojedyncze mecze i ro z rywalami, którzy albo mieli na głowie eliminacje Ligi Europy albo byli w kryzysie formy strzeleckiej.
KE: ✅ 171
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Sandecja – Korona 2 ⛔

Mecz rozgrywany na neutralnym gruncie, w Niecieczy, Sandecja to jeden z najsłabszych, o ile nie najsłabszy w ogóle zespół w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ostatnia porażka w Szczecinie z miejscową Pogonią przedłużyła serię bez zwycięstwa do 13 spotkań. Atmosfera w zespole gospodarzy nie jest najlepsza, co nie może dziwić, skoro ostatnie ligowe zwycięstwo miało miejsce we wrześniu. Jeszcze w poprzednim roku zmieniono trenera, natomiast – co pokazał pierwszy mecz w ramach rundy wiosennej – nie przełożyło się to na formę zespołu. Zgoła odmienna sytuacja panuje w Kielcach, Korona pokazała się z bardzo dobrej strony w niedzielnym meczu z Bruk-Bet Termalicą, ciekawostką jest fakt, że na niecieczańskim boisku Koroniarze są niepokonani, ich bilans to 4-1-0. Co roku od dobrych kilku sezonów drużyna Lettierego jest wskazywana jako główny kandydat do spadku, i co roku typy ekspertów nie sprawdzają się. Kielczanie nie grają atrakcyjnej dla oka piłki, jednak atmosfera, team spirit, wybieganie, to jest coś, co ich wyróżnia. Trener Kazimierz Moskal, mimo że do składu wraca najlepszy napastnik zespołu Kolew, ma duży ból głowy związane z obsadzeniem formacji ofensywnych Nowosądeczczan, bynajmniej nie z powodu bogactwa. Kontuzjowani są Korzym, Dudzic, Kasprzak. Dodatkowym problemem dla gospodarzy może być brak wsparcia ze strony kibiców, stadion na którym rozgrywają oni swoje spotkania jest oddalony o 80 kilometrów, co w połączeniu z kiepską pogodą, wynikami zespołu oraz porą rozgrywania meczu sprawia, że frekwencja nie będzie wysoka. Biorąc więc pod uwagę wszystkie wymienione wyżej aspekty, a także lepszą formę i szerszą kadrę zespołu, również dla mnie Żółto-krwiści są faworytami w meczu inaugurującym kolejkę, dlatego też z chęcia pobieram oferowany przez bukmacherów kurs na zwycięstwo gości.
Legia – Śląsk 1 ✅
Śląsk jak to Śląsk, fatalna dyspozycja wyjazdowa, wieczne wojenki na linii dyrektor sportowy – trener, co rundę sprowadzany zagraniczny szrot do składu, a formy jak nie było, tak nie ma. Obrona to poza nielicznymi wyjątkami formacja parodystów, co widać było w ostatnim – przegranym 1:2 – meczu z Cracovią. W rundzie jesiennej po meczu ze Śląskiem pracę stracił trener Legionistów Jacek Magiera, natomiast dziś podobny los może spotkać Jana Urbana. Oczywiście daleko mi do idealizowania drużyny ze stolicy. Aspiruje ona do bycia hegemonem w polskiej lidze, jednak tak naprawdę tym hegemonem jest tylko na papierze. Natomiast bardzo podobała mi się gra nowych nabytków – Phillipsa i Remy’ego, byli bardzo solidni w defensywie, i jeśli przez tydzień nie stracili nic z formy, mogą być receptą na napastników Śląska – Robaka i Piecha. Zneutralizowanie formacji ataku gości to tak naprawdę klucz do sukcesu w dzisiejszym meczu, ponieważ jak już wspomniałem obrona Śląska to dno i wodorosty, a Legia dysponuje dużą jak na polskie warunki siłą ognia, w bardzo dobrej formie jest Niezgoda, w pomocy mają kilku kreatywnych zawodników, a w razie potrzeby energię z ławki mogą dać Eduardo czy Radović. Myślę, że jeżeli nie będzie dziś żadnego kataklizmu, 3 punkty zostaną w stolicy ku uciesze miejscowej, fanatycznej publiczności.
BRAK BUKMACHERA - Robson1416
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Typerzy zawsze popełniaja jeden błąd kieruja sie tym co widzieli dotychczas zamiast szukac nowych rozwiązań,które moze wrescie zaczną przynosić zyski,jednym słowem brak umiejetnosci wyciągania wniosków,i szukanie łatwych dróg to cos co charakteryzuje środowisko typerów
Dokładnie, popieram w 100% ????
Sandecja +0,5 @ 1,87 Pinnbet ✅

Dlaczego tak ? Poniekąd to jest to o czym napisał kolega Psycho Sharks czyli patrzenie tylko na pierwszą kolejkę, a nie patrzenie też na inne czynniki. Bardzo często wygląda to tak, że w drugiej kolejce widzimy zupełnie inny obraz zespołów w porówaniu do tego co było tydzień temu. Nie mówię o całym sezonie tylko o pierwszych dwóch kolejkach. Korona przypadkiem nie znalazła się tak wysoko to zrozumiałe. Dzisiaj jednak wg mnie drugi raz pod rząd nie wygrają na tym samym stadionie. Wygrana z Termalicą to było dopiero drugie zwycięstwo wyjazdowe na 11 wyjazdów, a dzisiaj każdy stawia już pewną dwójkę, nie analizując kompletnie jakichkolwiek innych rozwiązań. Korona na wyjazdach gra bardzo nierówno. Potrafili klepnąć 5:0 Lechie i w podobnych rozmiarach przegrać z Jagą, po za tym sporo remisów. W 1 kolejce na tacy dostali idealnego rywala i z tego skorzystali. Termalica miała olbrzymie problemy z wyprowadzaniem piłki, pierwsza bramka, którą zawalił Trela to w ogóle kabaret ale na miarę naszej ligi w sumie. Oczywiście Korona była lepsza i wygrała zasłużenie, jednak chcę zauważyć, że w zasadzie każda z tych bramek padła po prostych błędach Niecieczy.
Sandecja wyglądała bladziutko w Szczecinie ale też Pogoń nie zwalnia tempa po dobrej końcówce jesieni i gra w tej chwili najlepiej chyba z tych zespołów, z dolnych rejonów tabeli. Sandecja grając w Niecieczy remisowała z Legią czy Lechem, a jak już przegrywała to z takimi zespołami jak Jaga czy Górnik . Punktów do utrzymania potrzebują jak tlenu plus dodajmy do tego nowego trenera Kaziu Moskala, który w styczniu objął zespół. Moim zdaniem dzisiaj będzie ogromna chęć zmazania plamy z ostatniej kolejki i zobaczymy zupełnie inny obraz tego zespołu niż przed tygodniem. Znając specyfikę naszej ligi śmiało wchodzę w ten bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Legia - Śląsk
Over 2,5 goli @1,7 Fortuna ✅ ✅

W tym meczu zagram dzisiaj tylko ten typ. Legia po 1,46 ?? małoo chociaż nie dziwię się że taki kurs. Niestety ale dzisiaj szanse Śląskowi daje tylko z racji kibicowania im. Niestety ale obrona wygląda nadal tragicznie. Celeban to chyba teraz gra gorzej niż Tarasovs, ostatnio z Cracovią, jak można mając trenera który uwielbiał grę głową i pewnie uczulał na to wielokrotnie ponieważ Covilo główkujący to silna broń Cracovii nie wyskoczyć do niego, tym bardziej Piotrek który wzrostem odstawał, powinien zachować się o wiele lepiej. Pawelec błąd fatalny, skutkujący tym że nawet remisu z Krakowa nie wywieźliśmy. W tej kolejce nie zagra Arek Piech (pauzuje za żółtka), czytałem też gdzieś że nie wiadomo czy Robak wystąpi bo coś było nie tak. Nie wiem czy to prawda, ale jeżeli coś takiego by się stało to i ofensywa idzie z dymem. Liczę dzisiaj na pewno na zrywy Picha, który prezentuje jakiś poziom jeszcze, Vacek coś grał, chociaż to tylko coś, Riera słabiutko też. Lewandowski dośrodkowania do nikogo. Także dzisiaj nie widzę nadziei, zbyt dużej, taki Eduardo czy Niezgoda to przy takiej defensywie mogą się nieźle zabawić. Oby tak nie było, ale przez tydzień poprawy raczej w Śląsku nie będzie także idę dzisiaj w stronę goli. Over w meczach z Legią padał często, nawet 3 czy 4,5. Myślę że nowi zawodnicy Legii na razie jeszcze nie grają tak pewnie, dlatego być może jakiś gol dla Wrocławian będzie, chociażby ze strony Picha który może to zrobić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom