>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

23. kolejka LOTTO Ekstraklasy (16.02-19.02.2017)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce
gospodarze więcej żółtych kartek @ 2,0 ✅ 3-1
STS
Typ oparty wyłącznie na statystykach i pozycji w tabeli.
Jak wiadomo Sandecja do końca będzie broniła się przed spadkiem i każdy mecz jest dla nich jak o życie więc determinacji powinno być zdecydowanie więcej po ich stronie. Korona bardzo wysoko w tabeli z szansami na załapanie się do gry w pucharach (grają jeszcze w PP).
Co do meczu to spodziewam, że to właśnie goście będą dzisiaj prowadzili grę, dłużej utrzymywali się przy piłce czym zmuszą zawodników gospodarzy do sporego biegania i konieczności powalczenia o odzyskanie piłki.
Zawodnicy Sandecji popełniają sporo fauli (obecnie 3 miejsce za Arką i Lechią) w związku z czym upatruję tutaj sporej szansy na parę kartek dla gospodarzy.
W 22 kolejkach piłkarze Sandecji ujrzeli 48 żółte kartoniki, natomiast zawodnicy Korony 38 (najmniej w lidze).
✅ 100 KE
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce
Typ: over 4,5 ŻK
Kurs: 2,02 w LVBET
Wynik: 4 ŻK

Ja w dzisiejszym meczu inaugurującym 23. Kolejkę widzę mecz z dużą ilością fauli i kartek. Większość upatruje tu łatwego meczu dla Korony, ale to ekstraklasa, moim zdaniem aż tak łatwo nie będzie. Sandecja jak ktoś wyżej zauważył nie jest zbyt dobrze przygotowana pod względem motorycznym do rundy, więc w drugiej części meczu mogą nie nadążać za graczami Korony i prokurować rzuty wolne, a co za tym również idzie - kartki. Korona za Lettieriego nie łapie dużo kartek, a wręcz przeciwnie - zbiera ich średnio najmniej z całej ekstraklasy. Sędziuje Jakubik, który średnią kartkową ma niską, bo 3,73 ŻK/mecz, ale on z ilością kartek przechodzi ze skrajności w skrajność - jeden mecz da 2 kartki, w innym aż 7. Dziś będzie wyrównany mecz, zadecyduje dyspozycja dnia. Sandecja jest głównym kandydatem do spadku, ale nie znaczy to, że będą przegrywać i to wysoko każdy mecz. Dziś powalczą, bo Korona jest do ugryzienia, w ostatnim meczu pomogła im bardzo sprezentowana przez bramkarza BBT bramka, dziś jeśli nie strzelą szybko bramki albo jeszcze stracą, też mogą parę kartek wyłapać. Ja próbuję grać kartki i myślę, że to rozsądny wybór na pierwszy mecz kolejki.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Śląsk strzeli poniżej 0,5 bramki @ 1,94 ⛔ przegrany
Remis bez wygranej gospodarzy @ 1,5 ▶ zwrot

LVBET

W meczu z Zagłębiem Legia pokazała, że nie będąc jeszcze w optymalnej dyspozycji jest w stanie wygrać w trudnym meczu z trudnym rywalem. W kadrze Śląska zabraknie Arkadiusza Piecha, który w kilku poprzednich kolejkach strzelał lub brał udział w prawie wszystkich zdobytych bramkach, więc zerowa zdobycz WKSu jak najbardziej dziś jest możliwa. Drugi typ to polowanie na wpadkę gospodarzy w przypadku wygranej stołecznego klubu nastąpi zwrot, więc straty nie będzie.

KE ⛔ 100
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
ciężka ta kolejka sie wydaje...Przynajmniej dla mnie teoretycznie dzisiaj pewunia przy L3 ale...w praktyce rożnie takie mecze sie układają więcej mamy do stracenia niz zyskania.Koledzy juz wiele napisali obie ekipy popełniają błędy w defensywie co powinno przekładać sie na sytuacje bramkowe.Legia u siebie jest skazana na atak wywieranie presji rożnie to sie układa ,jeśli cos szybko nie wpadnie znowu mogą być mekki...goście nastawia sie na kontrę a jak wiadomo to większości ekipom polskim sie udaje wiec taki zakład za drobne
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław bts 1 polowa po fajnym kursie 4,6 bah✅✅
ładnie sie zaczęło...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Prawdopodobnie dzisiaj Robak nie zagra. Okaże sie po rozgrzewce ale są małe szanse na wystep.
edit: Dziennikarz podał, że Robak nie pojechał do Warszawy, co nie jest prawdą.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Legia (-1) @ 2,15 ✅
Legia powyżej 6,5 rożnego @ 2,05 ⛔
STS
Legia jeżeli myśli o mistrzostwie takie mecze jak ten dzisiejszy ze Śląskiem po prostu musi wygrywać. Każda strata punktów u siebie to oddalanie się od mistrzostwa. Jak wiemy goście są jedyną drużyną w Ekstraklasie, która jeszcze nie wygrała meczu na wyjeździe i myślę, że po dzisiejszym meczu tej statystyki nie poprawią tym bardziej, że gospodarze mają świetne statystyki domowe (8-1-1 / 16-5).
Spodziewam się dzisiaj zmasowanych ataków piłkarzy Legii od samego początku na bramkę gości co powinno skutkować sporą ilością rzutów rożnych. Akurat w tym aspekcie gry Legia mocno dominuje w lidze (2 miejsce za Lechem - 128 rożnych). Śląsk jak do tej pory w tym sezonie zaledwie 98 rożnych. Stąd mój typ na ilość rożnych gospodarzy, spokojnie są pokryć wystawioną linie i zrobić te 7 rożnych.
Jaka sytuacja zarówno w drużynie Legii jak i Śląska doskonale opisali przedmówcy więc nie będę powielał tego ale również idę w wygrana Legii przynajmniej dwoma bramkami.
KE ✅ 15
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Lechia Gdańsk - GKS Piast Gliwice
typ 2 kurs 4.70
Fortuna
Witam wszystkich na niedzielę stawiam na Piasta z paru względów. Gliwiczanie pierwszy mecz rundy wiosennej przegrali z Jagiellonią dwoma bramkami. Piast bardzo dobrze prezentował się w pierwszej połowie pomimo ,gdyż przegrywaliśmy jedną bramką po niesamowitym strzale Frankowskiego. Druga połowa Piast chciał narzucić swój styl gry ,ale Jagiellonia dorzuciła drugą bramkę i gra siadła. Gliwiczanie niestety na dzień dzisiejszy zajmują ostatnią pozycję w Lotto Ekstraklasie ,ale głęboko w to wierzę ,że wyjdziemy już z tej nieprzyjemnej pozycji już po meczu z Lechią. Sytuacja kadrowa w Piaście jest następująca: Bukata oraz Sedlar prawdopodobnie nie wystąpią w tym meczu. Do drużyny z Śląska dołączył nowy zawodnik Mikkel Kirkeskov grałw Aalesunds FK jest to duński zespół występujący w drugiej lidze. Gra on na pozycji lewego obrońcy oraz występował również jako lewy pomocnik. Liczę ,że po nieudanym starcie Piast pokażę siłę swojego składu i zaangażowania oraz ambicji w tym spotkaniu i przywiozą do Gliwic komplet punktów.
Jeśli chodzi o Lechię można powiedzieć plaga kontuzji Augustyn,Haraslin oraz Wolski. Do nieobecny w meczu z Piastem zalicza się Balde ,który ostatnio strzelił nam bramkę i dzięki niemu Lechia niestety wygrała przy Okrzei. Lechia ostatnio po strzale Sławomira Peszki zremisowała z Wisła. Krakowianie więcej utrzymywali się przy piłce mimo iż grali na wyjeździe. Jestem wręcz pewny ,że Piast do Lechii jedzie po punkty i zrobimy wszystko ,aby wydostać się z tej nieprzyjemnej pozycji. Można też po także dużym kursie pograć 2X dla mniej lubiących ryzyko. Pozdrawiam trzymajcie się. Piaście walczymy !!!
Jak już awansujecie do tych europejskich pucharów to w meczach z Barceloną lub MC też będziesz polecał grać na Piasta?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła-Arka 3:2
Wisła over 1.5 @2.28 Unibet ✅
Jesteśmy po pierwszym spotkaniu po przerwie zimowej, Wisła po objęciu prowadzenia w swym meczu z Gdańska wywiozła punkt, wynik jak wynik, nikogo nie dziwi, Lechia z każdym punkty gubi a nawet potrafi przegrać u siebie 0-5 z drużyną która w 13 kolejkach na wyjeździe raz wygrywa.Tabela do 9 pozycji jest bardzo wyrównana podium gdzieś tam trochę odchodzi, wiadome część drużyn nie ma mistrzowskich aspiracji ale ważna jest pierwsza ósemka która pozwala dokończyć sezon bez presji.9 pozycję właśnie zajmuje Wisła która jeszcze kilka kolejek wcześniej przepychała się z czołówką i chyba mało kto już pamięta że 4 ostatnie kolejki przed przerwą były kluczowe dla tego gdzie dzisiaj się Wisła znajduje.Wisła ch 4 kolejkach w zagrała 3 mecze u siebie i wszystkie przegrała, z Górnikiem, W.Płock i Zagłębiem, nie było to wcale mecze fatalne ale pechowe, poleciała głowa trenera, nowy miał czas na formowanie pracy i celem na to spotkanie są 3pkt, remis będzie porażką i tak to chyba można określić.Arka to drużyna która również ma swoje upadki i wzloty, nie są wyjazdową potęgą, nie są płkarską potęgą a Wisła mimo 3 z rzędu porażek przy R22 jest wciąż jedną z najlepszych drużyn u siebie, przed rozpoczęciem tej kolejki w tej kwestii miała 2 pozycję.Gdyby nie wyżej wspomniane ,wypadki przy pracy, kurs na Wisłę oscylował by w granicach 1.7+, mamy 2.1 i myślę że granie dzisiaj w kierunku Wisły jest dzisiaj warty ryzyka, czy to na wynik czy statystyki.
✅ 118 KE
 
P 6

psycho-sharks-18

Użytkownik
No robson upiekło ci sie,mysle ze tak miało byc bo 90 % kasy zabrała juz Korona a na Legii na prawde trza było grubo wejsc by cos wygrac,i tacy byli....natomiast racja twoja była taka ze obrona Slaska jest najgorsza w całej lidze a pewnie i w pierwszej,mysla nawet ze wystarczyła wczorajsza nasza debata by wysnuc wnioski,których nie potrafi wysnuc Urban,jesli ludzie graja w tym klubie od x lat za zasługi Celeban i ten blondyn,to to jest wina porazek. W ataku pomocy WKS chodził całkiem miło,jak by Koseckiemu udało sie szybciej minac malarza był by karny 3-2 i czerwien....
ioczywiscie dzis za..isci dziennikarze pieja ,ale to obrona Sląska jest katastrofalna a nie Legia taka mocna...
oczywiscie napisałes cos tam do mnie dopiero jak juz byłes pewny ze ci nic nie grozi ???? haha to tak jak kibice Legii wczoraj i zawsze gdy juz sa pewni wygranej i duzo prowadza to ublizaja rywalowi na maxa, ....
edit: Gdzie ja Ci ubliżyłem &quot;na maxa&quot; ? - Robson1416. Nie, nie upiekło mi się, po to są analizy i przemyślenia przed meczem, żeby selekcjonować typy, ale wyprzedzając Twoją ciekawość, Śląsk gra za 1.5 tygodnia w Poznaniu i moje typy będą podobne. A Twoje pisanie, że napisałem do Ciebie po meczu, a to tylko dlatego, że dopiero wtedy to przeczytałem, ten styl pisania, to nie jest przypadek i teorie wyssane z palca, no mam nadzieję, że nie wrócisz do poprzedniego wcielenia, ale jak sobie chcesz.
Wisła powinna dzis wygrac,Carlitos jest zbyt dynamicznym i dobrze wyszkolonym piłkarzem by stacjonarni obrońcy Arki mu dali rade.No i Wisła 3 porazki z rzedu dom.czas cos wygrac
Wisła-Arka 1 ✅
fortuna 2.15
Niezaliczany do KE.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Wisła Płock – Zagłębie Lubin
Typ:
Zagłębie Lubin (remis=zwrot) ⛔
Kurs: 2.28
Już się wielokrotnie przejechałem na Wiśle Płock w tamtej rundzie, zagrała jeden fajny mecz, a kolejne 2 były dosyć przeciętne. Nie chce pisać, że dziś zobaczymy słabą Wisłę, ale ten mecz to typowe 50/50. Kurs na Zagłębie jest dosyć wysoki, szczególnie po dobrym meczu z Legią. Dlaczego dobrym? Każdy widział jak padła ostatnia bramka w meczu, Zagłębie mogło ze spokojem ugrać punkt, ale w tamtym meczu Legia nie dała się rozpędzić Zagłębiu. Jednak miedziowi co by nie mówić 2 połówkę zagrali dobrze. Dziś nie zobaczymy Guldana, którego w moim odczuciu uważam za najsłabszego w meczu z Legią.
Ogólnie bardzo fajna sytuacja w obu klubach, a dokładniej o obsadę bramki. Obaj bramkarze niezbyt dobrze weszli w rundę, chyba w gorszej sytuacji jednak bramkarz dzisiejszych gospodarzy się znalazł. Padają głosy że trener Brzęczek powinien dać kolejną szansę Dahne, jestem tego samego zdania. Myślę, że wybroni im jeszcze wiele punktów. Leciejewski to kolejny z zawodników, który trochę nabroił w Lubinie. Czy dziś zobaczymy zmianę w bramce, jestem przekonany że trener Lewandowski coś wymyśli innego.
Ja nie przywiązywałbym wielkiej wagi do wyniku 4:2 Wisły z Górnikiem. To był inny Górnik w defensywie, który nie ma ławki, nie ma kto wejść i zrobić różnicę, ba, nawet dotrzymać poziomem do podstawowej jedenastki. Co by nie mówić, dziś przyjedzie lepiej zorganizowana drużyna i powinniśmy zobaczyć inny mecz. Tak jak wspomniałem, mecz typowo 50/50, jednak patrząc w statystyki meczów u siebie Wisły P. to całkiem fajny bilans: 6-1-4. Ten mecz pewnie odpowie na pytania, kto będzie bliżej utrzymania w pierwszej 8. Bardzo ważny mecz dla obu drużyn
KE ⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Wisła Kraków - Arka Gdynia 17.02.2018. godz. 20:30 ✅
Typ: over 1.5 bramki Wisła Kraków / Kurs: 2.24 / Buk: 1xbet /

W kończącym sobotnie zmagania spotkaniu na boiskach Ekstraklasy Wisła Kraków będzie podejmować ekipę z Gdyni, obie ekipy na otwarcie rundy podzieliły się punktami.
Wisła w Gdańsku zremisowała 1:1 z Lechią, to goście prowadzili grę w tamtym spotkaniu, utrzymywali się więcej przy piłce ale brakowało kropki nad „i” po tym jak wyszli na prowadzenie, a później błąd w defensywie i skończyło się na podziale punktów. Wiadomo że nowy trener przyszedł tu po to by rozruszać zespół w ofensywie i nie był zadowolony z aspektów ofensywnych w tym meczu, ale szybko przenalizowano to po tym meczu. Dlatego w tym tygodniu skupiono się mocno na akcjami w ataku bo celem jest to by po strzeleniu gola, szukać dalej swoich okazji, a nie czekać na rywala – „Trzeba ulepszać naszą grę w ofensywie. Strzelenie gola nie oznacza, że to koniec pracy. Wtedy właśnie trzeba iść do przodu i stwarzać kolejne okazje, bo naszym celem są zwycięstwa, a nie remis”. Hiszpan wygląda mi na trenera który potrafili te problemy szybko poprawić, dziś debiutuje w Krakowie zapowiedzi były takie jak wspomniałem Wisła ma strzelać bramki a grając u siebie te wymagania trzeba spełniać. Możliwe są małe zmiany w składzie na ten mecz swoją szansę dostaną być może Halilivic oraz Imaz a to większa kombinacja w grze ofensywniej no i cały czas nie wolną zapominać że Biała Gwiazda ma Carlitosa, człowieka potrafiącego wygrywać mecze.
Arka zagrała swoją piłkę z Lechem, czyli bardzo uważnie taktycznie w defensywie z czym sobie Lech nie poradził, ale dla mnie ekipa z Poznania cały sezon ma problem z kreacją jakiejkolwiek gry w ofensywie szczególnie na wyjazdach jest straszna mizeria a tak wolnej piłki bez pomysłu Wisła dziś nie będzie grać. Ekipa Ojrzyńskiego potrafi przysypiać w defensywie, ale to nadal ich najmocniejsza strona. Przyjadą tutaj zagrać swoją agresywną piłkę, starając się grać uważnie w defensywie i wykorzystywać najmniejsze błędy rywala. Dla mnie jednak może dziś wyjść jeden z problemów jakim boryka się zespół w ostatnim czasie czyli brak dużej ilości treningów na naturalnej trawie, na to już zważał uwagę trener przed i po meczu z Lechem a dziś murawa w Krakowie bardziej zbliżona do tych naturalnych a więc grać piłką będzie można grać w lepszym stopniu niż w Gdynii. Ostatni mecz w Krakowie nie skończył się dobrze dla Arki która przegrała tutaj 5:1 i jeśli dziś Wisła ma wygrać to nie skończy się to na jednej bramce jak napisałem wyżej będzie szukanie większej ilości bramek przez gospodarzy.
KE: ✅ 124
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Pschyol32
Jak już awansujecie do tych europejskich pucharów to w meczach z Barceloną lub MC też będziesz polecał grać na Piasta?
Jeżeli nie chcesz nikt Ci nie karze skorzystać. Ja sam pograłem ten typ więc podaję go i Wam. Tak jak napisałem można też pograć 2X kurs godny również zagrania więc myślę ,że będziecie zadowoleni. Czuję ten typ na plus. Możesz wierzyć lub nie ,ale ja wiem jedno Piast w tym roku na pewno powalczy o 1-8 chociaż aktualnie zajmuję ostatnie miejsce w lidze. Pogadamy na koniec rundy wiosennej ,po podziale tabeli. Trzymaj się cześć.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin
Zagłębie (+1.0) @ 1,7 ⛔ przegrany

LVBET
Wisła notuje rzadką dla zespołów z szeroko rozumianego środka tabeli serię meczów bez porażki, pokonując przy tym wyżej notowane zespoły, Kiedyś będzie musiała się skończyć. Tydzień temu Mariusz Lewandowski jako trener przegrał swój pierwszy mecz w Ekstraklasie. Jakub Mares świetnie zastąpił Jakuba Świerczoka i atak zespołu z Lubina trzyma swój poziom. Po porażce z Legią, która ujmy nie przynosi głód punktów będzie spory, więc w mojej opinii Nafciarze nie pokonają dziś Miedziowych, co do kwestii czy do Lubina pojadą trzy czy jeden punkt nie mam pewności, dlatego biorę obie opcję.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Płocka - Zagłębie Lubin 2:0
obie strzelą
1,80 forBet

No póki co ta nasza liga to jakieś wyniki hokejowe od dwóch kolejek.
Wisła Płock świetnie się zaprezentowała w meczu z Górnikiem Zabrze wygrywając 4:2 natomiast Zagłębie Lubin także nie można powiedzieć, że zagrał źle... przegrał co prawda z Legią 2:3 ale Zagłębie zagrało dobre spotkanie, 2 karne w doliczonym czasie gry.
W Wiśle przede wszystkim bardzo dobre są skrzydła - Merebashvili (jeden z czołowych pomocników w lidze) oraz K. Michalak młody Polski pomocnik, przede wszystkim bardzo szybki - to jego duży atut.
Z Zagłębia odszedł J. Świerczok i można było myśleć, że jest to wielkie osłabienie i że nie będzie kto miał strzelać goli natomiast zakupili Czeskiego napastnika J. Maresa i już strzelił 2 gole z Legią - lepszego początku nie mógł sobie wymarzyć.
W poprzedniej rundzie między obiema drużynami padł wysoki remis 2:2 myślę, że i dziś możemy także się spodziewać coś w okolicach tego wyniku.
Przewidywalne składy:
Wisła Płock (1-4-2-3-1): T. Dahne - Stefańczyk, Dźwigała, Łasicki, Reca - Furman, Szymański - Michalak, Stilić, Merebashvili - Kante
Zagłębie Lubin (1-4-2-3-1): Polacek, Balić, Kopacz, Todorovski, Czerwiński - Kubicki, Matuszczyk - Pawłowski, Jagiełło, Janoszka - Mares

KE ⛔ 100​
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Wisła Płock - Zagłębie Lubin​
Bardzo ciekawe spotkanie otwierające sobotnie mecze 23 kolejki. Oba zespoły zupełnie odwrotnie rozpoczęły rundę wiosenną, ponieważ Wisła wygrała z Górnikiem Zabrze 4:2, a Zagłębie w Lubinie uległo 2:3 Legii Warszawa, gdzie w 96 minucie Miro Radovic trafił z karnego na 3:2. Jednak paradoksalnie uważam że to Zagłębie pokazało wyższy poziom sportowy. Zagłębie mimo porażki zagrało bardzo ciekawą piłkę. Owszem przez większość meczu to Wojskowi mieli inicjatywę a Zagłębie trochę niżej czekało na szyki atak. Ale kiedy to Zagłębie próbowało rozgrywać piłkę pozycyjnie to wyglądało to na prawdę bardzo fajnie. Widać że świeża trenerska krew Mariusza Lewandowskiego to najlepsze co mogli zrobić włodarze Miedziowych. Wisła wygrała z Górnikiem no i nic im nie odbierając bo zagrali bardzo fajnie, ale to głównie eksperymentalna i popełniająca duże błędy defensywa Górników wykreowała ten wynik. Dzisiaj Zagłębie na pewno nie będzie się cofać głęboko, tylko od pierwszej minuty spróbuje objąć inicjatywę. Najpewniej od pierwszej minuty zobaczymy Filipa Starzyńskiego, czyli zawodnika, chyba z najwyższymi umiejętnościami technicznymi w lidze. Oba zespoły jeszcze nie do końca zgrały się w defensywie. Są nowe nazwiska w bloku defensywnym i jeszcze na pewno nie do końca się rozumieją w niektórych sytuacjach. To pewnie będzie przynosić sporą liczbę goli, bo zawodnicy ofensywni sa bardzo mocni. Z jednej strony &quot;złoty transfer&quot; Zagłębia czyli Mares, Starzyński czy Pawłowski a z drugiej strony Kante, Stilic czy grający w drugiej linii ale zawsze groźny z przodu Dominik Furman. Stawiam na korzystny wynik dla gości i grad goli (co najmniej 3)
Typy:
Zagłębie - remis=zwrot @ 2,35 LVBET⛔
Strzeli gola Mares @ 3,00 Fortuna⛔


Jagiellonia Białystok - Cracovia​
Tutaj, krótko i na temat. Jagiellonia jest obok Legii największym wygranym okresu przygotowawczego. Obyło się bez większych kontuzji, absencji. Klub opuścił tylko Fedor Cernych, ale grający w jego miejsce Pospisil zagrał doskonale, potwierdzając to bramka. W drugiej połowie pojawił się również sprowadzony Bezjak i również zagrał przyzwoicie. Cracovia wygrała przed tygodniem szczęśliwie (gol Rakelsa w 92 minucie) przy Kałuży ze Śląskiem, ale podopieczni Jana Urbana to w tej chwili chyba najsłabszy zespół Ekstraklasy. Dzisiaj moim zdaniem wygra Jagiellonia, która po prostu o niebo lepiej wygląda na wiosnę, jednocześnie nie wydaje mi się żeby tutaj w przeciwieństwie do większości meczy Ekstraklasy na wiosnę było jakoś dużo goli. Jagiellonia wygra na spokojnie w okolicach 1:0 - 2:0.
Typ:
Jagiellonia i poniżej 3,5 @ 2,20 LVBET✅✅✅


Mecz przy Reymonta odpuszczam, nie wiem za bardzo od której strony go ugryźć, może jakiś under, ale wolę to odpuścić.
⛔ 80 KE
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik

Jagiellonia Białystok - Cracovia​
Tutaj, krótko i na temat. Jagiellonia jest obok Legii największym wygranym okresu przygotowawczego. Obyło się bez większych kontuzji, absencji. Klub opuścił tylko Fedor Cernych, ale grający w jego miejsce Pospisil zagrał doskonale, potwierdzając to bramka. W drugiej połowie pojawił się również sprowadzony Bezjak i również zagrał przyzwoicie. Cracovia wygrała przed tygodniem szczęśliwie (gol Rakelsa w 92 minucie) przy Kałuży ze Śląskiem, ale podopieczni Jana Urbana to w tej chwili chyba najsłabszy zespół Ekstraklasy. Dzisiaj moim zdaniem wygra Jagiellonia, która po prostu o niebo lepiej wygląda na wiosnę, jednocześnie nie wydaje mi się żeby tutaj w przeciwieństwie do większości meczy Ekstraklasy na wiosnę było jakoś dużo goli. Jagiellonia wygra na spokojnie w okolicach 1:0 - 2:0.
Typ:
Jagiellonia i poniżej 3,5 @ 2,20 LVBET
Po pierwsze to Pospisil nie grał w miejsce Cernycha bo to nie ta pozycja. Po drugie Bezjak kompletnie nic nie pokazał bo nawet nie miał na to czasu i okazji.
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin
Zagłębie (+1.0) @ 1,7

LVBET
Wisła notuje rzadką dla zespołów z szeroko rozumianego środka tabeli serię meczów bez porażki, pokonując przy tym wyżej notowane zespoły, Kiedyś będzie musiała się skończyć.
Przypomnij mi ile meczów mieliśmy w tym roku? Na moje oko seria przed zimową przerwą nie ma żadnego znaczenia do dzisiejszej oceny
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia - Cracovia
powyżej 2,5 goli @ 1,95 ⛔ 1-0
powyżej 3,5 spalonych @ 1,55 ✅ 2-3
Totolotek
Po wczorajszej wygranej Legia odskoczyła na 5 punktów i dzisiaj gospodarze muszą zagrać o pełną pulę aby trzymać dystans do lidera. Bilans u siebie może nie maja najlepszy 5-3-2 / 15:9 ale jak dla mnie to mają zdecydowanie większe szanse na wygranie tego meczu.
Cracovii raczej nie grozi awans do górnej połówki tabeli i po podziale będzie walczyła o uniknięcie spadku co bez problemów powinno im się udać, bilans wyjazdowy słaby 3-2-6 / 13:14.
W obu ekipach nie brakuje zawodników ofensywnych i grających do przodu zawodników i dobrym typem właśnie na ten mecz wydają się bramki.
Dodatkowo zagram w tym meczu spalone, spodziewam się szybkiego meczu z akcjami przenoszącymi się spod jednej bramki pod drugą.
Gospodarze sporo łapią rywali na spalonym bo już 59 razy (lepiej tylko Legia), sami dali złapać się 42 razy. Goście tylko 37 razy rywali złapali na spalonym ale sami dali się złapać 48 razy więc po tych statystykach te 4 spalone dzisiaj powinniśmy ujrzeć.
⛔ 45 KE
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Cracovia 1:0
Remis bez wygranej gospodarzy @ 1,62 ▶ zwrot

LVBET
Jagiellonia dosyć łatwo wygrała w Gliwicach. Dziś może być inaczej, ponieważ Cracovia to już nie ten sam zespół, który tracił po kolei punkty. Gospodarze stracili Fedora Cernycha i czasem jego brak może być widoczny a Marian Kelemen nie jest gotowy do gry na swoim poziomie. Goście w okresie przygotowawczym wyglądali dobrze, tydzień temu wyrwali trzy punkty Śląskowi, wzmocnili skład min. Antoninim Culiną czy Denissem Rakelsem a Miroslav Covilo jest całkowicie gotowy do gry. Gdyby w Polsce grano systemem wiosna - jesień to górna ósemka dla Pasów byłaby naprawdę bardzo realna, ale podsumowując podopieczni Michała Probierz będą nie raz urywać punkty na wyjazdach i może to być dziś. Dlatego stawiam na remis ze zwrotem gdyby Jaga jednak dziś dała radę.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Po pierwsze to Pospisil nie grał w miejsce Cernycha bo to nie ta pozycja. Po drugie Bezjak kompletnie nic nie pokazał bo nawet nie miał na to czasu i okazji.
Bezjak pojawił się na boisku w 72 minucie, a więc wraz z doliczonym czasem, miał dokładnie 21 minut, więc trochę miał... a Cernych nominalnie jest skrzydłowym, ale w rundzie jesiennej i w poprzednim sezonie często grał albo na pozycji numer 9 albo 10, bo Frankowski i Novikovas grali na skrzydłach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom