>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23. kolejka Premier League (19.01 - 20.01.2019)

Status
Zamknięty.
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Wolverhampton Wanderers - Leicester City

Pochylam się nad pierwszym sobotnim spotkaniem na Molineux Stadium w Wolverhampton. Z wieści przedmeczowych wynika że na spotkanie dostępny będzie po stronie Leicester Johnny Evans. Z czystych statystyk wynika że z nim w kadrze Lisy rzadziej tracą bramki. W druzynie Wolverhampton nie zagra stoper Willy Boly, z powodu oczywiście czerwonej kartki za mecz z Manchesterem City. Zwycięstwo Gosoodarzy daje awans w tabeli a jednocześnie wyprzedzenie drużyny gości (Leicester 2pkt więcej). Wyszukałem ciekawy typ na ten mecz
1. Obie drużyny strzelą gola @2 ✅✅✅
Przemawia on do mnie dziura w obronie Wolves daje możliwości bramkowe gością dużo większe, a chęć wygrania gospodarzy i wyprzedzenia w tabeli przyjezdnych gości, promuje Wolves do strzelenia choćby jednej bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
Liverpool – Crystal Palace; 19 styczeń 2019; 4:00 PM
Both Teams to Score / Obie drużyny zdobędą bramkę @ 2.20 e t o t o | 2.18 b e t s s o n

✅ ✅ ✅
Sędzia Główny: J. Moss
Asystenci: M. Perry; A. Halliday
Czwarty Sędzia: A. Marriner
Jak dla mnie - Orły powinny strzelić przynajmniej jedną bramkę w sobotę. Wszystko wskazuje, że Roy Hodgson będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników oprócz Pape Souar’a. Zespół z południowego Londynu jest bardzo niewygodnym rywalem dla The Reds. To właśie ekipa CP jako ostatnia pokonała Czerwonych na Anfield (23. kwietnia 2017 roku). W poprzednich ostatnich 10ciu spotkaniach w Premier League Orły zwyciężały czterokrotnie! Wiem, że w Premiership The Reds stracili tylko 10 bramek w tym sezonie, ale obrona Czerwonych jest przetrzebiona kontuzjami. Na szczęście, dla Klopp’a, wrócił już do normalnych treningów Joel Matip i z pewnością będzie brany pod uwagę do występu w sobotę na środku defensywy, bo z Brighton, obok van Dijka wystąpił z konieczności Fabinho. Za nami już 22 kolejki spotkań w samej Premiership i przy takim natężeniu spotkań (dochodzą Puchary, LM) trzeba brać pod uwagę kontuzje. W drużynie Liverpoolu z powodu kontuzji nie zobaczymy przynajmniej przez trzy tygodnie Trenta Alexandra-Arnold’a – etatowego prawego obrońcy. To właśnie on miał bezpośrednio grać przeciwko Wilfried’owi Zaha – magikowi, który w każdym meczu ‘robi dużo wiatru’ i jest takim talizmanem CP. To z jego strony grozi Czerwonym największe zagrożenie. To Zaha zapewne będzie lewym napastnikiem i w sobotę Juergen Klopp stanie przed dylematem – kogo przydzielić na prawą obronę (osobiście nie przyjmuję w ogóle do wiadomości gry trzema obrońcami). Może grać tam ktoś z trójki: Milner, Fabinho i Rafael Camacho (18stolatek – zaczynał karierę bodajże jako skrzydłowy…), ponieważ Clyne został wypożyczony do Bournemouth, a Joe Gomez i Lovren są kontuzjowani. Ja stawiam na Milnera. I oczywiście na BTS!
CP:
----------------------------Guaita----------------------------
--Wan Bissaka—Tomkins—Sakho—Van Aanholt—
-------------------------Milivojevic--------------------------
-------------Kouate---------------------McArthur----------
-------Townsend----------------------------Zaha-----------
-----------------------------Ayew------------------------------
LFC:
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: 1 [DNB]
Kurs: 2,05
Godz: 18:30
Bukmacher: Totolotek
Dziś kolejne prestiżowe derby Londynu. Na Emirates Arsenal podejmuje Chelsea i mimo wszystko dziwią mnie kursy na gospodarzy. Okej Arsenal gra ostatnio w kratke, ale Chelsea to jednak poziom niżej od Liverpoolu oraz City. Chelsea nadal problemy ze skonstruowaniem ataku i moim zdaniem dziś wygrać im się nie uda. Arsenal na Emirates to jednak value, bo u siebie spisują się bardzo dobrze i wygrywają mecz za meczem. Zresztą tylko City na początku sezonu potrafiło tu wygrać, bo z Tottenhamem to była kwestia pucharowa. Arsenal nie przekonuje mnie na tyle, żeby postawić na ich zwycięstwo, ale opcja ze zwrotem w przypadku remisu to nadal kurs powyżej 2.0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Witam Panowie
W zeszłej kolejce się nie udało więc w tej próbuję jeszcze raz, a mianowicie United wygra połowę jak i cały mecz.
W 21 kolejce autobus Srok w pierwszej połowie okazał się nie do pokonania. Dopiero w drugiej połowie udało się strzelić dwie bramki. Dziś liczę, że Mewy poddadzą się w pierwszej połowie, a potem to już będzie z górki. Na wyjazdach Mewy straciły 18 bramek strzelając 9. Co do absencji zawodników po stronie United to nikt nowy do trójki Rojo, Smailing i Fellaini nie dołączył. Co tu więcej pisać takie mecze trzeba już w pierwszej połowie wygrywać aby nie było nerwówki jak za Siwego.
United połowa/mecz 1/1 kurs 1.98 ✅ 2:0/2:1 ufff
uni
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
taidio 882

taidio

Użytkownik
mnie dalej Manu aż tak nie przekonuje, tydzień temu się przejechałem bo De Gea miał dzień konia, a Totki też trochę mu pomagały przy każdej sytuacji strzelając mało precyzyjnie, Brighton nawet jak przegrywa z topką to te mecze nie są pogromami, nie tracą bardzo dużo bramek, liczę na mecz w okolicach remisu
Brighton +0.5 @3.5 na Uni
jak dziś się przejadę i będzie dominacja diabłów to chyba uwierzę w to przebudzenie, ale póki co dalej jestem sceptyczny
@
dobra chyba manchester is back
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Ostatni typ na dziś.
Arsenal-Chelsea bts tak 1,62 uni // ehh 2:0 ⛔
Uważam, że warto pograć po takim kursie nie wierzę w to, że tutaj tylko jedna drużyna będzie strzelać bramki. Obie drużyny mają kim te bramki zdobywać. Poza tym u siebie Arsenal zawsze strzela bramki. Poza tym Chelsea na wyjeździe strzeliła 19 bramek, a stracili 8. Arsenal ma z kolei bilans u siebie 24 strzelonych bramek, a 10 straconych. Wiem, że ten typ jest krótko opisany, ale tak na prawdę ten kto śledzi ligę angielską wie kto gra w tych dwóch drużynach i na co te drużyny stać.
Życzę powodzenia !!!
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Huddersfield-Man.City
Typ-btts
Kurs-2.45
Jak dla mnie to buki zrobiły ładny prezent na niedziele,wystawiając taki kurs na btts,sprawdziłem tabelę i wychodzi mi że są duże szansa na powodzenie mojego typu.Gospodarze na ostatnich 5 meczy 4 razy strzelili gola,goście na ostatnich 6 meczy też tracili a ostani ich mecz miedzy sobą to wynik1-2.
Man.C pewnie wygra to spotkanie ale myślę że to 1 brameczkę to stracą.Kurs jest ok to trzeba próbować,może karny,może samobój,wszystko może się zdarzyć. A 1.45 na to że nie będzie btts-a to strzał w kolano.
Powodzenia i niech moc będzie z nami.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tottenham win @1.71✅✅
Tottenham over 1.5 gola 1.81✅✅
lv

Przedostatni Fulham kontra trzeci Tottenham. Kursy wyglądają bardzo fajnie, ale jest to spowodowane, że w drużynie gości zabraknie ich najlepszego zawodnika - Kane (14 bramek w lidze), a także nie zobaczymy Min Sona oraz Sissoko. Wanyamy nie biorę pod uwagę, bo on jest niedostępny od dłuższego czasu. Jestem przekonany, że wystarczy to na Fulham, który średnio traci dwie brameczki na mecz.
Drużyna gospodarzy na własnym stadionie spisuje się kiepsko, grają w kratę, zaś przyjezdni na wyjazdach spisują się najlepiej spośród wszystkich drużyn. Dziś okazja aby poprawić wynik i uciec The Blues na 4 punkty, którzy przegrali wczorajszy mecz z Kanonierami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Huddersfield-Man.City
Typ-btts
Kurs-2.45
Jak dla mnie to buki zrobiły ładny prezent na niedziele,wystawiając taki kurs na btts,sprawdziłem tabelę i wychodzi mi że są duże szansa na powodzenie mojego typu.Gospodarze na ostatnich 5 meczy 4 razy strzelili gola,goście na ostatnich 6 meczy też tracili a ostani ich mecz miedzy sobą to wynik1-2.
Man.C pewnie wygra to spotkanie ale myślę że to 1 brameczkę to stracą.Kurs jest ok to trzeba próbować,może karny,może samobój,wszystko może się zdarzyć. A 1.45 na to że nie będzie btts-a to strzał w kolano.
Powodzenia i niech moc będzie z nami.
To Ja Ci kolego drogi i wszystkim polecam - jak już lecieć na ostro z tym BTS i strzeleniem bramki przez Huddersfield.
BTS/Wynik meczu na Manchester City po kursie @2,90 ⛔⛔⛔
Bo chyba to że City ten mecz wygra jest w jakimś tam większym stopniu pewnie - wiem nic nie jest pewne, ale Huddersfield to też nie Crystal Palace który ma solidny skład i solidna ofensywe (szybkich napastników to przedewszystkim). A dlaczego BTS ? Terrierki 13 bramek w sezonie - strzelenie z City to tak jakby ustrzelić kaczke na jarmarku dla dziewczyny. Ale jak mówił trema11, a nóż widelec karny z kapelusza, rożny niepokryty.
Wchodze w ten kurs ale nie za grubo
Co do Fulham - Tottenham tu już bardziej upatrywałbym BTS ..ale kurs 1,80, jak już tworzyć AKO w Angli to troche z kopytem. Ja osobiście wchodze w Under 3.5 + Tottenham Win po kursie @2.50✅✅✅, z czego wynika mój typ?
Oczywiście z braków kadrowych Tottenhamu mam na myśli Kane i Son&#39;a który świetnie napędza akcje na boku pomocy. O wartości Kane nie trzeba mówić - i kogo mamy za nich, Fernando Lorente - bez formy, minut na boisku i chęci gry, chyba że wskoczy Eriksen. Bynajmniej nie widze tu strzelenia co najmniej 4 bramek. Z drugiej strony licze że Tottenham wygra to spotkanie i oddali się w grupowej tabeli Londyjskiej Chelsea
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Fulham - Tottenham

Remis @3.75 Unibet
1X @2.20 Unibet
Za niespełna kwadrans na Craven Cottage rozpoczną się kolejne w tej kolejce derby Londynu. Oczywiście faworytem są goście, pomimo niedostępności kilku kluczowych zawodników. Ofensywa Kogutów będzie osłabiona brakiem Kane&#39;a, Son&#39;a, Lucas&#39;a oraz Sissoko. Każdy z tych zawodników wnosi do zespołu olbrzymią jakość. Tottenham wciąż jest bezkompromisowy, jeśli chodzi o Premier League - 16 zwycięstw oraz 6 porażek. Gospodarze przystąpią do pojedynku w praktycznie pełnym składzie. Zajmują aktualnie odległe 18 miejsce w tabeli i tracą aż 7 &quot;oczek&quot; do bezpiecznej pozycji. Gdzieś te punkty muszą zdobywać i dzisiaj nadarza się ku temu świetna okazja. Tottenham nie ma za bardzo głębi składu i brak kluczowych zawodników da się zauważyć, wystarczy popatrzeć na dzisiejszą ławkę rezerwowych. W mojej ocenie brak jakichkolwiek wartościowych graczy ofensywnych. Ostatni podział punktów między tymi zespołami na Craven Cottage miał miejsce we wrześniu 2007 roku, czyli już prawie 12 lat temu. Wówczas spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3, a bramki strzelali m.in. Keane, czy Berbatov. Przeczucie podpowiada mi, że dzisiaj przed Tottenhamem ciężka przeprawa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom